Dziś jest:
Wtorek, 21 września 2021

Nie śmieję się z ludzi, kiedy mówią, że widzieli UFO. Ja też je widziałem!
/Jimmy Carter, były Prezydent Stanów Zjednoczonych/

Komentarze: 5
Wyświetleń: 2933x | Ocen: 7

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 4/5


Pon, 25 sty 2021 12:10   
Autor: FN, źródło: FN   

CIEKAWY ‘DUCHOWY’ OBIEKT OBOK JOE BIDENA PODCZAS INAUGURACJI PREZYDENTURY W WASZYNGTONIE

20 stycznia 2021 Joe Biden wraz z rodziną przyjechał do Białego Domu. Przy wejściu towarzyszyła mu żona Jill. Na uroczystościach zaprzysiężenia zabrakło odchodzącego z urzędu Donalda Trumpa.

Ze względu na epidemię i kwestie bezpieczeństwa po ataku na Kapitol nowej głowy państwa nie przywitały tłumy. Przed budynkiem wbito w ziemię ponad 200 tysięcy flag. Po inauguracji, w programie "Celebrating America" wzięły udział gwiazdy muzyki, kina i celebryci.

Jeden z czytelników serwisu zauważył ciekawy obiekt, który pojawił się w pobliżu nowego prezydenta USA podczas relacji telewizyjnej.

From: […]
Sent: Thursday, January 21, 2021 1:34 PM
To: nautilus@nautilus.org.pl
Subject: Dziwny obiekt podczas inauguracji Joe'ego Bidena

Dzień dobry
Podczas inauguracji Joe'ego Bidena na kamerach został uchwycony dziwny obiekt.
Wygląda to jak kula orbs. Poniżej nagranie
Pozdrawiam
[dane do wiad. FN]

Rzeczywiście obiekt wygląda bardzo ciekawie.
Tak wygląda fragment relacji z uroczystości, który został zamieniony w krótką animację.

Przy okazji jeszcze dwie rzeczy. W USA znowu pojawił się wątek filmów animowanych z serii „Simpsons”, w których wiele miesięcy temu był wyemitowany odcinek rzeczywiście z profetycznym (wizjonerskim) obrazem przyszłej wiceprezydent i jej bardzo charakterystyczną biżuterią. Faktycznie w sposób niezwykły przypomina tę, którą założyła w dniu inauguracji Kamala Harris.

From: […]
Sent: Friday, January 22, 2021 1:51 PM
To: FN
Subject: Czy Simpsonowie znów przewidzieli przyszłość?

https://www.dailymail.co.uk/femail/article-9173791/Social-media-users-convinced-Simpsons-predicted-Kamala-Harriss-vice-presidency.html

Pozdrawiam Fundację!
:)[dane do wiad. FN]

 
Ze Słowacji na pocztę FN przyszły dwa bardzo ciekawe filmy z monitoringu, na których widać ciekawe obiekty, które zarejestrowały kamery.

Od:[…]

cześć, "ORB" zrobiona na mojej domowej kamerze cctv
Pozdrowienia z Nitry na Słowacji
[…]

 

 


Ostatnia sprawa dotyczy ciekawej hipotezy dotyczącej tzw. tajemniczych znaków na skórze przypominających koło sterowe, które pojawiają się na ciałach ludzi od kilkunastu lat. E-mail na pocztę FN przyszedł z Republiki Czeskiej.

From: […]
Sent: Friday, January 22, 2021 7:56 PM
To: nautilus@nautilus.org.pl
Subject: Znaki na ludziach

Dobrý den,
píši Vám z ČR a jsem nadšená Vašimi přednáškami.
Včera, dne 21.1 2021, tedy v den, který je svým datumem trošku zvláštní, jsem jako skoro každý večer seděla u youtube a poslouchala zajímavé přednášky a najednou jsem si ......možná ......uvědomila souvislosti.
Znaky na těle, o kterých jste mluvil jsou velmi podobné svrchnímu pohledu na archeologickou lokalitu Arkaim.
Vzhledem k nejasnostem ohledně vysoko vyspělé civilizace, která tuto lokalitu obývala před tisíci lety a tím i nejasnostem ohledně stáří lokality jsem přesvědčená o tom, že původní obyvatelé nebyly obyčejní lidé. A podobnost se znaky, které se vyskytují na lidech v dnešní době je alarmující.
Zajímala by mne souvislost se zakrytou pravou stranou znaku na lidech a souvislost se souřadnicovým systémem této lokality ve smyslu světových stran a její nerovnoměrnosti na jedné straně.......co když tato nerovnoměrnost vzhledem k světovým stranám míří do prava na východ?
Jsem zastáncem teorie o dávnověkých astronautech a věřím v jejich přítomnost na naší planetě v dávných dobách. I tato archeologická lokalita je spojována se souhvězdím Sírius a spojována s velmi vyspělými astrologickými znalostmi.
Více o této archeologické lokalitě i zde:
Arkaim a texty Rgvédy o jeho stavitelích | Sueneé Universe (suenee.cz)
Na googlu lze najít spoustu zajímavých obrázků této lokality a podobnost se znaky na těle je nesporná.
Tato archeologická lokalita byla objevena v roce 1987.
Mé otázky k zamyšlení jsou:
Od kterého roku se začaly vyskytovat tyto znaky na lidech s tímto obrazcem? Je souvislost s otevřením starodávných hrobů v této lokalitě? Hledají starodávné duše těchto neobyčejných zemřelých své potomstvo, nebo své dědičné geny a svým způsobem je značkují?
Je tato lokalita a její GPS jedním z kódů zmíněných v kauze ve Velké Británii, kterou jste se zabýval?
Tato má teorie stojí za zamyšlení.
Zdravím do polské republiky  a těším se na další vysílání s Vámi
Ing. […]

/poniżej tłumaczenie/

Od: […]
Wysłano: piątek, 22 stycznia 2021 19:56
Do: nautilus@nautilus.org.pl
Temat: Postacie ludzkie

Dobry dzień,
Piszę do Was z Czech i cieszę się z waszych wykładów w Czechach.
Wczoraj, 21 stycznia 2021 r., Dzień trochę dziwny w randce, siedziałem na youtube, prawie co noc, słuchając ciekawych wykładów i nagle ...... może ...... zdałem sobie sprawę kontekst.
Ślady na ciele, o którym mówiliście, są bardzo podobne do widocznych z góry stanowiska archeologicznego Arkaim. Biorąc pod uwagę niejasności dotyczące wysoce zaawansowanej cywilizacji, która zamieszkiwała tę miejscowość tysiące lat temu, a co za tym idzie niejasności co do wieku miejscowości, jestem przekonany, że pierwotni mieszkańcy nie byli zwykłymi ludźmi. A podobieństwo do postaci, które występują dziś na ludziach, jest alarmujące.
Byłbym zainteresowany związkiem z zasłoniętą prawą stroną emblematu na ludziach oraz związkiem z układem współrzędnych tej miejscowości w zakresie stron świata i jego nierówności z jednej strony ....... co jeśli ta nierówność w stosunku do stron świata wskazuje na prawo na wschód?
Popieram teorię starożytnych astronautów i wierzę w ich obecność na naszej planecie w starożytności. To stanowisko archeologiczne jest również związane z konstelacją Syriusza i wiąże się z bardzo zaawansowaną wiedzą astrologiczną.
Więcej o tym stanowisku archeologicznym tutaj:
Arkaim i Rgveda teksty o jego budowniczych Sueneé Universe (suenee.cz)
W Google można znaleźć wiele ciekawych zdjęć tej strony i podobieństwo do znaków na ciele jest bezdyskusyjne.
To stanowisko archeologiczne zostało odkryte w 1987 roku.
Moje pytania do przemyślenia to:
Od którego roku te znaki zaczęły pojawiać się na osobach z tym wzorem? Czy ma to związek z otwieraniem starożytnych grobów w tej miejscowości? Czy starożytne dusze tych niezwykłych zmarłych szukają swojego potomstwa lub dziedzicznych genów i w jakiś sposób je zaznaczają?
Czy ta lokalizacja i jej GPS są jednym z kodów wymienionych w przypadku Wielkiej Brytanii?
Warto pomyśleć o tej teorii.
Pozdrawiam Rzeczpospolitą i nie mogę się doczekać kolejnej transmisji z Waszym udziałem
Inż. […]
Pięknie dziękujemy za wiadomość i pozdrawiamy naszych przyjaciół z Republiki Czeskiej i Słowacji. Odpowiadając na pytanie – pierwsze informacje o dziwnych znakach w kształcie koła sterowego statku pojawiły się na pokładzie okrętu Nautilus ok. 2001 roku. Czym są? Kto je wykonuje? Dlaczego? Wszystko jest jedynie w sferze domysłów i hipotez. Hipoteza o genach jest bardzo ciekawa – zostanie zapisana w dokumentacji tego dziwnego fenomenu.

Komentarze: 5
Wyświetleń: 2933x | Ocen: 7

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 4/5


Pon, 25 sty 2021 12:10   
Autor: FN, źródło: FN   


Komentarze (5)
Poniżej znajduje się lista komentarzy.

Pon, 1 luty 2021 07:17 | ocena: + 1

Kasjopeja | Załogant

A może Kamala Harris jest fanką Simpsonów?

Pon, 1 luty 2021 07:08 | ocena: + 1

Kasjopeja | Załogant

Oj, Nautilusie, ta czeska wiadomość to Wam w tłumaczeniu nie bardzo wyszła. (W nawisach dodałam swoje uwagi albo dopowiedzenia, żeby tekst był bardziej zrozumiały) Pozdrawiam!

Dzień dobry,

piszę do Państwa z Republiki Czeskiej i jestem zachwycona Państwa relacjami. (přednáška to dosłownie wykład, taki jak np: na uczelni, ale może to też być relacja w tym wypadku).
Wczoraj, dnia 21.01.2021, to znaczy w dniu, który jest datą trochę szczególną/dziwną (chodzi o nagromadzenie jedynek), siedziałam na You Tubie, jak prawie każdego wieczoru, i słuchałam ciekawych relacji, kiedy nagle uświadomiłam sobie pewne zależności. Znaki na ciele, o których mówiliście, na pierwszy rzut oka bardzo przypominają stanowisko archeologiczne Arkaim.
W związku z nieścisłościami dotyczącymi wysoko rozwiniętej cywilizacji, która zajmowała te tereny przed tysiącami lat, jak i nieścisłościami dotyczącymi wieku tego miejsca, jestem przekonana, że jego pierwotni mieszkańcy nie byli ludźmi. A jego podobieństwo ze znakami, które pojawiają się na ludziach ostatnimi czasy, jest alarmujące.
Ciekawi mnie związek zakrytej prawej strony znaku (widocznego) na ludziach z systemem współrzędnych tego miejsca z uwzględnieniem stron świata i jego nierówność po jednej ze stron...co jeśli ta nierówność w odniesniu do stron świata zmierza w prawo na wschód?
Jestem obrończynią teorii o starożytnych astronautach i wierzę w ich obecność na naszej planecie w dawnych czasach. To miejsce również ma związek z Gwizdozbiorem Syriusza i ma związek z zaawansowaną wiedzą astrologiczną.
Więcej o tym stanowisku archeologicznym znajdziecie tutaj:
Arkaim i teksty Rigvedy o jego budowniczych | Sueneé Universe (suenee.cz)
W wyszukiwarce Google można znaleźć wiele ciekawych zdjęć tego miejsca, a podobieństwo ze znakami na ciele jest uderzające.
Miejsce odkryto w roku 1987.
Do myślenia dają mi te pytania:
W którym roku zaczęły się pojawiać na ludziach znaki z tym symbolem? Czy istnieje związek z otwarciem starożytnych grobów w tym miejscu? Czy starożytne dusze tych niezwykłych umarłych poszukują swojego potomstwa czy swoich przekazanych genów i tym sposobem ich oznaczają? Czy to miejsce i jego GPS są jednym z kodów wspomianych w sprawie z Wielkiej Brytanii, którą się zajmowaliście?
Moja teoria jest warta przemyślenia.
Pozdrawiam Polskę i cieszę się na kolejne Wasze rozgłośnie.

Pon, 25 sty 2021 13:03 | brak oceny

Arkturianin222 | Załogant

No rzeczywiście coś przeleciało obok prezydenta- jakaś energia, ale trzeba by to sprawdzić na innych nagraniach zaprzysiężenia. Co do ataku na kapitol- to bojówkarze antyfy dokonali tego idiotycznego, żałosnego, haniebnego czynu- wpletli się pomniędzy zwolenników Donalda Trumpa. Administracja Bidena już o tym doskonale wie, zawieszono wiele kont antify itd..itp.. Ale co najważniejsze bojówkarze antify ostatnio zdemoilowali biura głównie demokratów:] Trump nie bez kozery wpisał antifę na listę orhanizacji terrorystycznych, pozdr.

Wyświetl według: Chronologicznie Ocena
w kolejności: rosnąco malejąco

* Informujemy, iż treści zamieszczane w komentarzach, lub innych rubrykach, w których internauta może dodać swój wpis nie są stanowiskiem Fundacji Nautilus i nie stanowią one odzwierciedlenia naszych poglądów, upodobań bądź sympatii. Fundacja Nautilus nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez Użytkowników.

Aby dodać komentarz, zaloguj się.
szukaj:  

Wejście na pokład

Zapamiętaj mnie

Wiadomość z okrętu Nautilus

20 września: [...] Ostatnie dni to nieprawdopodobna historia Krzysztofa Jackowskiego zmagającego się z niewidzialnym bytem, który postanowił 'wyrównać rachunki' za sprawy przeszłości. Jasnowidz przez przypadek znalazł się w centrum wydarzeń, choć niczym nie zawinił i nie chciał mieć z tą historią nic wspólnego. Niestety ta opowieść z wielu powodów musi pozostać tylko do wiedzy kilku osób na pokładzie okrętu Nautilus- tak się czasami zdarza.[...]

UFO24

więcej na: emilcin.com

Nie, 19 wrz 2021 08:33 | Dzień dobry, W dniu 10.09.2021 około godziny 22 nad miejscowością Klecin nagrałem dziwna kule która poruszała się bardzo nienaturalnie Od strony południowej Klecin 7

Artykułem interesują się

Poniżej lista Załogantów, których zainteresował ten artykuł. Możesz kliknąć na nazwę Załoganta, aby się z nim skontaktować.

Brak zainteresowanych Załogantów.

Dziennik Pokładowy

Wtorek, 10 sierpnia 2021 | Historia występu tzw. „badaczy UFO” w nieistniejącym od wielu lat programie „Rozmowy w Toku” pokazuje wiele aspektów czegoś, z czym spotykam się od wielu lat, co mnie zaskoczyło i wprawiło w bezgraniczne zdumienie. Z upływem lat przekonuję się, że jest to niestety typowo rodzima przypadłość oparta na wszystkich ciemnych demonach polskiej duszy: zawiści, zazdrości, kompleksach...

czytaj dalej

FILM FN

EMILCIN, POMNIK UFO I... AGENT 'OBCYCH'! ;-)

archiwum filmów

Archiwalne audycje FN

Playlista:

rozwiń playlistę
Właściwe, pełne archiwum audycji w przygotowaniu...
Będzie dostępne już wkrótce!

Poleć znajomemu

Poleć nasz serwis swojemu znajomemu. Podaj emaila znajomego, a zostanie wysłane do niego zaproszenie.

Najnowsze w serwisie

Wyświetl: Działy Chronologicznie | Max:

Najnowsze artykuły:

Najnowsze w XXI Piętro:

Najnowsze w FN24:

Najnowsze Pytania do FN:

Ostatnie porady w Szalupie Ratunkowej:

Najnowsze w Dzienniku Pokładowym:

Najnowsze recenzje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: OKRĘT NAUTILUS - pokład on-line:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: Projekt Messing - najnowsze informacje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: PROJEKTY FUNDACJI NAUTILUS:

Informacja dotycząca cookies: Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu logowania i utrzymywania sesji Użytkownika. Jeśli już zapoznałeś się z tą informacją, kliknij tutaj, aby ją zamknąć.