Dziś jest:
Piątek, 16 kwietnia 2021

Ja nie wierzę w to, aby zdarzały się na Ziemi UFO-katastrofy. Jeśli ktoś przylatuje do nas z gwiazd, to posiada taką technologię, która pozwala mu bezpiecznie poruszać się w obszarze Ziemi.  Zbigniew Blania-Bolnar

Komentarze: 34
Wyświetleń: 5369x | Ocen: 27

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 5/5


Czw, 18 luty 2021 06:10   
Autor: FN, źródło: FN   

PROJEKT ‘OTWARTE NIEBO’ – HISTORIA SPOTKANIA Z UFO JOE SIMONTONA

To jedna z najbardziej zdumiewających historii z serii Bliskich Spotkań Trzeciego Stopnia z UFO. W 1961 Joe Simonton zobaczył lądujący obiekt UFO w kształcie spodka, z którego wyszły trzy humanoidalne postacie. Istoty poprosiły o wodę, a kiedy Simonton spełnił ich prośbę dostał od nich prezent. 18 kwietnia b.r.  minie od tego wydarzenia 60 lat!

 

Historia spotkania Joe Simontona powróciła przy okazji ostatniego, niestety wirtualnego spotkania projektu FN „Otwarte Niebo” w związku z przygotowaniem się do wykładu o UFO dla naszych zagranicznych kolegów.

Powróciła sprawa incydentu z UFO, w którym uczestniczył Joe Simonton w 1961 roku, który w tamtym czasie miał 60 lat.


/zdjęcie UFO, USA 1961, ARCHIWUM FN/

Ten właściciel małej farmy w Eagle River (Winsconsin, USA) 18 kwietnia 1961 roku ok. godz. 11.00 pracował w swojej posiadłości, kiedy nagle usłyszał dziwny dźwięk przypominający „hamowanie samochodu na drodze ze żwiru”. Chcąc sprawdzić, co było powodem dziwnego dźwięku poszedł w miejsce, z którego jak mu się wydawało dobiegł ten dźwięk. I wtedy zobaczył niezwykły obiekt w kształcie – jak opisywał - dwóch połączonych misek, który nagle praktycznie wylądował w pobliżu jego posiadłości w ogrodzie. Obiekt nie wydawał żadnego dźwięku, pośrodku miał wyraźną obręcz, która cały czas bezszelestnie się obracała. Jak opisywał świadek - UFO „cały czas unosiło się nad ziemią”, obiekt w jakiś niewytłumaczalny sposób nie dotykał podłoża, tylko był tuż nad nim. Wydawał się lekko opadać i znowu się unosić, ale to „falowanie” było ledwo zauważalne.
Ku jego bezgranicznemu zdumieniu w obiekcie nagle powstał otwór (coś w rodzaju drzwi), z którego wyszły trzy humanoidalne postaci przypominające ludzi. Według opisu Joe Simontona mieli po ok. 1,5 metra wzrostu i twarze przypominające południowców (świadek podał, że byli jak Włosi). Wszyscy sprawiali wrażenie bardzo młodych. Simonton ocenił, że mieli ok. 25-30 lat. Nosili czarne lub granatowe ubrania z wyraźnym zakończeniem przypominającym kołnierz. Na głowach mieli hełmy.

I wtedy stała się rzecz zdumiewająca. Jedna z istot pokazała mu naczynie przypominające dzban (naczynie miało dwa uchwyty z obu stron) jednocześnie pokazując gestami, że potrzebują wody. Wyraźnie w tym celu przykładała naczynie do ust. Joe Simonton zrozumiał, o co jej chodzi – poszedł do domu, napełnił naczynie czystą wodą i przyniósł je obcym istotom. Te natychmiast go wzięły i jego pomoc bardzo je ucieszyła. Trzy istoty natychmiast weszły do obiektu UFO zabierając ze sobą naczynie.


Według opisu świadka naczynie było z jakiegoś metalu, który przypominał aluminium, choć wydawał się trochę cięższy.

Trzy istoty były wyraźnie wdzięczne Simonowi za pomoc. Potem pojawiły się hipotezy, że cała scena była jedynie ich eksperymentem polegającym na tym, aby sprawdzić stopień „empatii” i chęci udzielenia pomocy, który Joe Simon wyraźnie zdał na piątkę.

I wtedy wydarzyła się kolejna, niebywała rzecz. Jedna z istot wyraźnie jako podziękowanie za pomoc i przyniesienie wody podała mu – jak opisał farmer – „cztery gorące ciasteczka”, każde o średnicy ok. 7,5 cm, które przypominały herbatniki. Każde ciastko posiadało małe dziurki bardzo podobne do tych, które są w naszych ziemskich herbatnikach. Gestami rąk jedna z istot pokazała mu, że może je zjeść. Następnie właz do obiektu nagle zniknął i pojawiła się idealna, metalowa powierzchnia na całym obiekcie. UFO w całkowitej ciszy wzniosło się w powietrze, a następnie z oszałamiającą prędkością wzleciało w powietrze i natychmiast zniknęło w chmurach.


Farmer o całym incydencie poinformował policję i tak sprawa trafiła do mediów. Opowiadał, że spróbował smak tego ciastka, ale nie przypadł mu do gustu (jak opisywał - nie miał smaku) . Niezwykły prezent od istoty z UFO przechowywał do końca życia. Po pewnym czasie ciasteczka podobnie jak ziemskie podobne produkty pokryła pleśń.


 

Drodzy czytelnicy odwiedzający okręt Nautilus,

Mamy ważną wiadomość dotyczącą naszego najbliższego LIVESTREAM z pokładu, który zaplanowaliśmy na 28 lutego 2021 na godz. 20.00. Dostaliśmy właśnie informację, że YOUTUBE udzielił nam ostrzeżenia i usunął materiał, który wstawiliśmy do tego serwisu w 2016 roku. Chodziło o mały fragment (!) filmu dokumentalnego o zamachu na JFK. Nie ma znaczenia, że nie zarabiamy na tym kanale, nie mamy reklam itp. Tak niestety wygląda ten mechanizm, że nawet zupełnie zapomniane i bardzo krótkie materiały sprzed wielu, wielu lat nagle są powodem tego typu interwencji. Poniżej możecie zobaczyć plansze z naszej witryny, które pokazują tę niespodziewaną sytuację.Jaki jest tego efekt?

Na trzy miesiące mamy zablokowaną „transmisję na żywo” poprzez nasz kanał youtube/FN. To oznacza, że nie będzie na pewno 28 lutego transmisji on-line poprzez nasz kanał YOUTUBE, który ma najwięcej subskrybentów. Nie jest to jednak duży problem, gdyż oczywiście spróbujemy to zrobić wykorzystując nasze inne kanały transmisji, a całą relację potem normalnie jako materiał zamieścimy w serwisie youtube. O tym, jaki wariant wybierzemy, poinformujemy już 28 lutego, gdyż tego dnia podejmiemy decyzję po kilku próbach.

Po trzech miesiącach „kary od youtube” opcja transmisji na żywo zostanie przywrócona.

Komentarze: 34
Wyświetleń: 5369x | Ocen: 27

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 5/5


Czw, 18 luty 2021 06:10   
Autor: FN, źródło: FN   


Komentarze (34)
Poniżej znajduje się lista komentarzy.
1 2

Sob, 20 mar 2021 22:20 | brak oceny

except | Załogant

Witam.

Panowie ! Nie przejmujcie się tymi głupimi banami na youtubie.
Oni potrafią zablokować film z całkiem kretyńskiego powodu.
Wolność słowa już nie istnieje na YT jak i na FBooku.

Moim zdaniem powinniście mieć jakiś kanał na bardziej normalnym serwisie wideo - tak na wszelki wypadek. Na przykład na Vimeo.
Poprawność polityczna serwisów wideo sprawia ze niedługo mało który film będzie możliwy do publikacji a ludzie mądrzy nie będą mogli publikować swoich przemyśleń i opinii bo będą tym dyskryminować idiotów.

Pozdrawiam cała redakcje. Mam wiele informacji o różnych dziwnych wydarzeniach które ludzie mi opowiadają. Postaram się wam je udostępnić z czasem.

Życzę wszystkiego najlepszego.

Śr, 3 mar 2021 15:55 | brak oceny

infinity_ | Załogant

Nie, :-) prawicę określa nacjonalizm, nie ma prawicy bez nacjonalizmu...
Z kolei lewica to internacjonalizm, stąd związek radziecki czy budowa UE itp :-) Takie podstawy wypadałoby wiedzieć.
Wiele można powiedzieć o hitlerze, ale nie to że był internacjonalistą :D

Model gospodarczy na prawicy jest zawsze centralnie sterowany, bo nadrzędnym celem jest państwo, ustrój nie człowiek czy obywatle :-) Nie ma znaczenia czy to będzie model gospodarki socjalnej jak za hitlera, czy oligarchat , jak za mussoliniego.
Nie znam nikogo na prawicy który by domagał się wolnego rynku. Wolny to znaczy nie kontrolowany przez instytucje państwowe, ponad narodowy, bo kapitał, innowacje nie ma narodowości , liczy się skuteczność i konkurencyjność.

To że tysiąc razy powtórzysz że hitler był lewakiem, choć całę jego życie kierował się nacjonalizmem i z tego powodu napadł na polskę nie stanie się prawdą.
Tak samo nie stanie się prawdą że Mussolini był lewakiem, choć był faszystą i tak zwanym pseudowolnorynkowcem ( oligarchat) na którym chciał się wzorować ojciec polskiej prawicy dmowski :-)

Wt, 23 luty 2021 12:15 | ocena: + 2

Kasprano | Załogant

Dostałem ostatnio ostrzeżenie na facebooku :D za niewłaściwy komentarz (w którym nikogo nie obrażałem ani nie wstawiałem golizny itp.) strasznie ostatnio nasila się cenzura w internecie... ciekawe czemu

Rozwiń odpowiedzi (1)

Nie, 28 luty 2021 07:40 | ocena: + 2

infinity_ | Załogant

@Kasprano, To proste, media społecznościowe stały się dziś głównym narzędziem służb i wojny cybernetycznej. Doskonale o tym wiedzą na facebooku w którym służby na pewno mają swoich ludzi i to na legalu. To kwestia obronności, oni widzą od środka rzeczy o których nie masz pojecia. To nie przypadek że coraz więcej ludzi na zachodzie wierzy w teorie spiskowe typu płaska ziemia, uważa że UE jest gorsza niż ZSRR, że Bill Gates zabija ludzi szczepionkami, a królowa angielska to jaszczurka :-) Wszystko zaskoczyło po 11 września 2001 . Ale ostatnie wydarzenia w USA pokazują jak daleko obcym służbom udało się spolaryzować amerykę pożytecznymi idiotami których z taką łatwością wysłali na budynek senatu.....
Takich szerokich akcji nie znajdziesz na temat chińczyków czy rosjan i to nie jest przypadek. Obserwuje od prawie 25 lat internet i to jest niesamowite jak niesamowicie skuteczne narzędzia służby mają w tej chwili dzięki sztucznej inteligencji. Jedna z firm monitorująca ruch w sieci i na faceboku, jakieś pół roku temu opublikowała raport, w którym pokazała że ponad połowa postów związanych z pandemią na facebooku była geneowana przez booty. Wiara że Bill Gates stoi za depopulacją nie wzięła się z niczego, jednocześnie wiara że nie ma żadnej pandemii też nie wzięła się z niczego a to że obie teorie kwitną i są ludzie którzy obie teorie wyznają pokazuje jak łatwo ludźmi sterować :-)
Nie doszli czy to byli chińczycy, czy rosjanie czy iran albo korea, ale pewnie wszystkiego po trochu.
Ta wojna jest przez zachód przegrana w ciągu następnych 25 lat , rozpadnie się unia europejska, ale w USA proces rozpadu też jest bliski rozpocęcia. I o to w tym wszystkim chodzi.
Tu tylko o to chodzi i nic więcej. Zachód przegrał wojnę bronią którą sam stworzył...może to i sprawiedliwe.
Wiek XXI to wiek fake newsów.

Pon, 22 luty 2021 09:09 | ocena: + 1

John-316 | Załogant

Mogli również potrzebować wody by wyprodukować te ciastka. Jedno jest pewne, nie mieli kasy, by zapłacić.

Nie, 21 luty 2021 16:27 | ocena: + 1

-relatysta | Załogant

Nie rozumie, pamiętam że kiedyś Kapitan wypowiadał się negatywnie o rozpowszechnianiu teorii spiskowych. Może nie o wszystkich, ale trzeba być konsekwentnym albo mieć poważne argumenty. Wiem na pewno że to było o WTC ale...

Nie, 21 luty 2021 11:04 | brak oceny

Orbs222 | Załogant

No.. bardzo ciekawa historia, warta zbadania...
Odnośnie misji MARS2020- Wiem z nieoficjalnych zródeł, że łazik Perseverance przesłał już na ziemię kilka set zdjęć, a NASA udostępnia na razie zaledwie parę z nich- znowu to samo! Czyżby na fotkach "kogoś" LUB "COŚ" uchwycił? A druga sprawa- np. jedno z tych zdjęć- to fotka KOŁA łazika skierowana w dół:]] No..brak słów....

Sob, 20 luty 2021 17:57 | ocena: + 4

Mijo-Soravia | Załogant

A może kosmici prędzej te ciasteczka dostali też od ziemian podobnie jak wodę
od Joe Simonton. Po prostu sprawdzali naszą ludzką gościnność i nastawienie nas ludzi
do nieznanego. Pozdrawiam serdecznie całą załogę FN

Sob, 20 luty 2021 11:00 | ocena: + 2

infinity_ | Załogant

Sprawa jest prosta , gdyby to byli włosi to by poczęstowali makaronem albo pizzą, więc to na pewno nie byli włosi...

Rozwiń odpowiedzi (1)

Sob, 20 luty 2021 16:52 | brak oceny

Korben | Załogant

@infinity_, Podarowali po prostu resztki przypalonej pizzy ;)

Rozwiń odpowiedzi (1)

Nie, 21 luty 2021 12:18 | brak oceny

infinity_ | Załogant

@Korben, do tego dziurawe resztki jak ser szwajcarski :-)

Pt, 19 luty 2021 18:53 | ocena: + 4

Korben | Załogant

Niektórzy widzę zastanawiają się nad leczniczymi właściwościami tych ciastek, ale czy przez cały ten okres nikt nie był w stanie zbadać składu tych ciastek? Przecież to jedyny dowód na to spotkanie i możliwość zbadania tego daru. Opis też taki lakoniczny, bo raz, że dziwnie mały wzrost istot, a dwa, że przypominali Włochów? Dziwne to wszystko...

Pt, 19 luty 2021 17:35 | ocena: + 8

scyzoryk | Załogant

Co do usunięcia filmiku z YT , to jest ten NOWY ŁAD gdzie światem nie żądzą politycy tylko korporacje .

Wyświetl według: Chronologicznie Ocena
w kolejności: rosnąco malejąco

STRONA
1 2
* Informujemy, iż treści zamieszczane w komentarzach, lub innych rubrykach, w których internauta może dodać swój wpis nie są stanowiskiem Fundacji Nautilus i nie stanowią one odzwierciedlenia naszych poglądów, upodobań bądź sympatii. Fundacja Nautilus nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez Użytkowników.

Aby dodać komentarz, zaloguj się.
szukaj:  

Wejście na pokład

Zapamiętaj mnie

Wiadomość z okrętu Nautilus

Z POCZTY DO FN: [...] Z POCZTY DO FN: [...] Szanowna Redakcjo! Chciałem się odnieść do maila od jednego Załogantów, który dostrzegł w teleskopie dziwne obiekty na tle księżyca. W dniu 28 marca tego roku była przepiękna pełnia Księżyca, a dodatkowo warunki pogodowe sprzyjały obserwacjom. Postanowiłem więc wyciągnąć swój teleskop i poobserwować księżyc. Podobnież jak i wspomniany wyżej Załogant mieszkam w dużym mieście. Przechodząc do sedna: jakież było moje zdziwienie, gdy kilkukrotnie/kilkunastokrotnie...

UFO24

więcej na: emilcin.com

Śr, 14 kwi 2021 08:51 | Białoruś oskarżyła Polskę o naruszenie jej przestrzeni powietrznej przez niezidentyfikowany obiekt latający. Do incydentu miało dojść w poniedziałek. W odpowiedzi polski resort obrony narodowej oświadczył, że tego dnia wieczorem wojskowe statki powietrzne nie wykonywały lotów w pobliżu granicy z Białorusią. „12 kwietnia 2021 r. o godz. 20:45 (19:45 w Polsce) odnotowano fakt naruszenia granicy państwowej Białorusi w przestrzeni powietrznej od strony Polski, przez niezidentyfikowany obiekt latający...

Artykułem interesują się

Poniżej lista Załogantów, których zainteresował ten artykuł. Możesz kliknąć na nazwę Załoganta, aby się z nim skontaktować.

Dziennik Pokładowy

Poniedziałek, 22 marca 2021 | Każdy dzień pandemii koronawirusa przekonuje mnie, że jest to największy dar dla ludzkości. Świat już nigdy nie będzie taki sam, choć te zmiany na razie są ledwo dostrzegalne. Ale właśnie rozpoczął się proces przebudzenia ludzkości z paskudnego, egoistycznego i szkodliwego snu. Myślicie, że za chwilę wszystko powróci do tego, jak było? No cóż… Radzę wszystkim - obserwujcie spokojnie to, co się będzie...

czytaj dalej

FILM FN

OBIEKT UFO NAD KIEŁCZÓWEM - 11 kwietnia 2021

archiwum filmów

Archiwalne audycje FN

Playlista:

rozwiń playlistę
Właściwe, pełne archiwum audycji w przygotowaniu...
Będzie dostępne już wkrótce!

Poleć znajomemu

Poleć nasz serwis swojemu znajomemu. Podaj emaila znajomego, a zostanie wysłane do niego zaproszenie.

Najnowsze w serwisie

Wyświetl: Działy Chronologicznie | Max:

Najnowsze artykuły:

Najnowsze w XXI Piętro:

Najnowsze w FN24:

Najnowsze Pytania do FN:

Ostatnie porady w Szalupie Ratunkowej:

Najnowsze w Dzienniku Pokładowym:

Najnowsze recenzje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: OKRĘT NAUTILUS - pokład on-line:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: Projekt Messing - najnowsze informacje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: PROJEKTY FUNDACJI NAUTILUS:

Informacja dotycząca cookies: Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu logowania i utrzymywania sesji Użytkownika. Jeśli już zapoznałeś się z tą informacją, kliknij tutaj, aby ją zamknąć.