Dziś jest:
Piątek, 16 kwietnia 2021

Ja nie wierzę w to, aby zdarzały się na Ziemi UFO-katastrofy. Jeśli ktoś przylatuje do nas z gwiazd, to posiada taką technologię, która pozwala mu bezpiecznie poruszać się w obszarze Ziemi.  Zbigniew Blania-Bolnar

Komentarze: 10
Wyświetleń: 3510x | Ocen: 9

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 5/5


Pt, 26 luty 2021 08:38   
Autor: FN, źródło: FN   

OBSERWACJA UFO: OBIEKT ZAUWAŻYŁA ZAŁOGA SAMOLOTU LINII AMERICAN AIRLINES NAD NOWYM MEKSYKIEM (USA)


21 lutego 2021 załoga samolotu amerykańskich linii lotniczych American Airlines obserwowała niezidentyfikowany obiekt latający w kształcie cylindra. W sieci pojawiło się nagranie z kokpitu pilotów, którzy opisują nietypowy obiekt UFO. „Rozmawiajcie z FBI" - mówią linie lotnicze.Samolot linii pasażerskich American Airlines, lecący z Cincinnati do Phoenix, napotkał niezidentyfikowany obiekt latający, gdy przelatywał nad stanem Nowy Meksyk, donosi Fox News. Ok. godz. 22.00, pilot lotu 2292 skontaktował się z wieżą kontrolną, informując, iż w pobliżu samolotu przeleciało coś dziwnego.

Nagranie z kabiny pilotów trafiło już do sieci i zostało oficjalnie potwierdzone przez same linie lotnicze.
"Czy macie tu jakieś obiekty? Właśnie coś nad nami przeleciało i nie chcę tego mówić, ale miało długi cylindryczny kształt, który wyglądał prawie jak pocisk balistyczny i poruszało się naprawdę szybko" - mówi jeden z pilotów.


 


Linie American Airlines nie chciały szerzej komentować tego nietypowego spotkania i z dodatkowymi pytaniami odsyłają do agencji FBI, która na razie również nie chce tego komentować.

American Airlines potwierdziły, że transmisja radiowa jest autentyczna i pochodzi z lotu 2292. Nie zdradzono jednak żadnych szczegółów i czym mógł być tajemniczy obiekt. Fox News poprosiło o komentarz, ale linie lotnicze odesłały dziennikarzy do kontaktu FBI.


- Po zebraniu z naszą załogą lotniczą i uzyskaniu dodatkowych informacji, możemy potwierdzić, że ta transmisja radiowa była z lotu American Airlines 2292 z dnia 21 lutego. W przypadku jakichkolwiek dodatkowych pytań, zachęcamy do skontaktowania się z FBI - oświadczyły linie lotnicze.

/poniżej opis obserwacji UFO z 1990 roku - z najnowszej poczty do FN/

[KONTAKT] Mój szwagier pracujący w czasach PRL jako muzyk w Polskiej firmie PAGART załatwił mi zaproszenie do pracy przy winobraniu w Bad Durkheim ,w tej samej miejscowosci. gdzie koncertował. Był początek października 1990 r. Granice miedzyniemiecką przekroczylismy w Eisenach.

Kilka dni póżniej około godz 6 rano wszedłem do kuchni na pietrze budynku gdzie wszyscy mieszkaliśmy ( kilka kilometrów za Bad Durkheim ) i wówczas usłyszałm bardzo nieprzyjemny modulowany dzwiek przypominajacy pisk kół tramwaju na zakręcie ulicy. .Otworzyłem duże okno aby sprawdzić czy to z poza domu, ale droga była pusta .Dom stał w ciągu innych budynków na granicy miejscowosci., po drugiej stronie drogi były łąki po horyzont.,. Dzwięk ten nagle zniknął. Gdy zamykałem to okno zauwazyłem ze nisko nad tą łaką leci w moim kierunku obiekt w kształcie mocno spłaszczonego dysku w kolorze wypolerowanego niklu. Obiekt ten nie posiadał zadnych wiezyczek , zadnych kolorowych swiateł ani innych elementów.
Otworzyłem szeroko okno i wpatrywałem sie w ten obiekt który bezszelestnie zbliżał sie , był już dobrze widoczny w odleglosci nie wiecej niz 100 m.

Zrobił przechył na bok i wówczas zauważyłem ze szybko wiruje wokół własnej osi a na jego krawędzi na kierunku w którym leciał jaży sie światło podobne do łuku elektrycznego w czasie spawania. Miał średnicę ok. 15 metrów . Lecąc powoli ponizej wysokosci kilku sosen które stały po lewej stronie łaki , wówczas ego karoseriia zamieniła sie w poprzeczne pasy kolorów jakie widzimy przy rozczepieniu swiatła przez pryzmat a potem zaraz w to miejsce ukazało sie gorące drgajace powietrze i poja zd ....zniknął. To wszystko trwał nie wiecej niz 10 sekund.

Wieczorem niemiecka telewizja poinformowła ze w okolicach MANNHEIM dwa samolity luftwaffe scigały "latajacy talerz...,ale im uciekł i szukają swiadków. Mój szwagier któremu o tym zjawisku powiedziałem ...zignorował to śmiechem .Ja Nie znam niemieckiego wiec nie mogłem sie zgłosić.

[dane do wiad. FN]

Komentarze: 10
Wyświetleń: 3510x | Ocen: 9

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 5/5


Pt, 26 luty 2021 08:38   
Autor: FN, źródło: FN   


Komentarze (10)
Poniżej znajduje się lista komentarzy.

Nie, 28 luty 2021 11:46 | ocena: + 6

Pedro-52 | Załogant

Szanowni Załoganci i Czytelnicy!
Wywołany niemalże do " tablicy "przez niektórych, znakomitych i aktywnych Załogantów, spieszę zabrać głos i odnieść się do tych wyjątkowych i coraz częstszych zjawisk i wydarzeń, dziejących się na naszej Planecie.
Pozwalam sobie również przytoczyć coś, co ostatnio napisała Pani "PENELOPA", wieloletnia czytelniczka, a od niedawna nasza Załogantka. To jest wprost niewiarygodne, a jednak możliwe.
Sen, który miała Penelopa parę tygodni temu jest zadziwiający, to odbicie tego, o czym pisałem po moim piątym przekazie z ostatniego, opisanego snu. Cyt.
"...Czytając tutejszy wpis nagle ogarnął mnie szok. Chodzi o sen który opisuje jeden z Załogantow i dotyczy najazdu obcych statków na miasto. Jakieś 2 miesiące temu miałam identyczny sen. A mianowicie... byłam w miejscu gdzie się wychowywłam na południu Polski, było ciemno, ciepło, środek lata. Stałam obok domu i zobaczyłam flotę statków kosmicznych, pokrywały całe niebo, leciały z płd.zachodu na płd.wschód. Pamiętam że były ciemne, prawie czarne i oświetlone lekko od spodu. Ogarnął nas strach, krzyczałam do rodziny żeby chowali się w zbożu, może nas nie zobaczą. Kilka sekund później zaczął się ostrzał, lasery czerwone uderzały tuż obok nas, jednak nie w nasze ciała..."
To niemalże lustrzane odbicie mojego piątego snu, sprzed paru tygodni. Opis znajduje się w dziale XXI PIETRO z dnia 14.02.2021 r. pt. " Trzy osoby miały ten sam sen... z udziałem obiektu UFO".
Czy to wszystko, co dzisiaj dzieje się wokół nas, nie jest zastanawiające? Uważam, że potwierdzają się moje wcześniejsze przekazy na temat obcej cywilizacji i planowanego ujawnienia się Istot pozaziemskich przed ludzkością? Niedługo obserwować będziemy niezwykle nasiloną aktywność z Ich strony.
Proszę mi wierzyć. Nie bujam w obłokach, tylko opieram swoją wiedzę na podstawie docierających do mnie niezwykłych sygnałów.
Zastanawiam się głęboko, jak to się dzieje i dlaczego spotyka to właśnie mnie? Z pokorą i olbrzymią uwagą odbieram to wszystko w nadziei, że za kilka lat będziemy świadkami niewyobrażalnego wprost wydarzenia z udziałem
Cywilizacji pozaziemskiej?
Najmilsze pozdrowienia. Pedro

Rozwiń odpowiedzi (1)

Nie, 28 luty 2021 20:08 | ocena: + 1

Szymon121892 | Załogant

@Pedro-52, witam. Teraz to jestem w szoku bo jakieś pół roku temu w ciągu miesiąca 2x śniła mi się inwazja ufo. Wyglądały podobnie do tego który opisałeś. Mianowicie pierwszy przyśnił mi się gdy był dzień było pogodnie i patrząc na niebo widziałem kilka większych statków matek i dosłownie setki mniejszych. Były różne. Gdzieś leciały ale czułem, że są wrogo nastawione. W drugim były już na nocnym niebie i strzelały ale w powietrze. Były czarne i niektóre to były światła i okręgi nie wiem czy to też było ufo czy jakaś broń. Dodam że wiele z moich snów sprawdziło się w moim realnym życiu namacalnie. Mam już tak od dziecka kiedy to rodzice się rozwiedli to wyśniłem kilka lat wcześniej ale dopiero po czasie zrozumiałem że o to chodziło bo byłem za mały jeszcze w tedy żeby to zinterpretować. Ostatni sen który się sprawdził był około rok temu kiedy to moje szczury umarły na ropień. Wszystko się sprawdziło łącznie z miejscem ich pochówku który zrobiła moja kobieta pod mostem. Ja jeszcze o tym nie wiedziałem bo byłem w pracy. Pamiętam że normalnie czułem iż te szczurki były na mnie złe przez to że im nie pomogłem się z tego wyleczyć.Pozdrawiam

Rozwiń odpowiedzi (1)

Pon, 1 mar 2021 22:48 | ocena: + 2

Pedro-52 | Załogant

@Szymon121892
Witam miły Załogancie!
To niezwykłe, co napisałaś. Według mnie posiadasz pewne przymioty,
o których jeszcze nie wiesz. Jeśli już w dzieciństwie przejawiałeś pewne
ukryte zdolności do przewidywania tajemniczej przyszłości i dzisiaj miewasz też podobne sny, jesteś człowiekiem o bogatym i harmonijnym
uduchowieniu. Ludzie mający unikalne zdolności do wnikania w tą delikatną materię świata duchowego, potrafią odbierać sygnały z odległych obszarów kosmosu przy pomocy kwantowego splątania na odległość. Dotyczy to również tajemniczych wizji sennych z innych wymiarów wszechświata. Nie ma tu żadnych barier i dzielących kosmicznych odległości w tej materii. O tym mówił i pisał największy geniusz czasów współczesnych Albert Einstein. Nazywał te zjawiska jako upiorne splątania na odległość. U niektórych ludzi zjawisko to zachodzi dlatego, że wykorzystywane są u nich pewne obszary mózgu, które aktywują się szczególnie podczas snu. Niezwykłość tego organu jest znana współczesnej nauce, ale do końca nie rozpoznana.
Ubogacaj te cechy i wzmacniaj swoje życie duchowe, a posiądziesz jeszcze
większe zdolności do przewidywania tajemniczej przyszłości.
Najmilsze pozdrowienia. Pedro

Nie, 28 luty 2021 06:01 | ocena: + 3

Orion_1957 | Załogant

Każdy dzień, każdy miesiąc, rok podpowiada nam wszystkim że na tym niebie faktycznie coś się dzieje. Jest ogromny ruch dziwnych obiektów przemierzających przestrzeń. Przecież my sami rejestrujemy obiekty pojawiające się coraz częściej i pokazujemy je na stronach Fundacji Nautilus. Trudno sobie tylko wyobrazić jaka musi to być ilość tych obiektów bo skoro jesteśmy w stanie je zarejestrować to raczej mogą to trudno sobie nawet to wyobrazić. Myślę że Pedro-52 ma rację, że obcy się ujawnią. Świadczy o tym przecież ta częstotliwość ujawnionych komunikatów. Obcy chyba robią to celowo by nas w pewnym stopniu przyzwyczaić do tego że oni istnieją. Co się z tym wszystkim stanie to trudno powiedzieć ale dla większości to będzie szok. Ale przyjdzie też taki dzień że Watykan wyjmie ze swojego archiwum dokumenty i potwierdzi , że już dawno wiedzieli o obcych którzy odwiedzali i odwiedzają naszą planetę. My sami wówczas będziemy musieli się zmienić bo ten ich powrót do tego doprowadzi. Pozdrawiam

Sob, 27 luty 2021 22:17 | brak oceny

Jolaos | Załogant

Kilka dni temu w odcinku "Starożytni kosmici " była wypowiedź z którą trudno się nie zgodzić. Mianowicie po przejęciu wraków rozbitych spodków - lub może " podrzuconych celowo" armia us sraela przejęła i rozkminiła ichnią technologię i sami teraz latają spodkami czy cygarami.
A skoro mają taki środek lokomocji to prawdopodobnym jest że daaawno skolonizowali Księżyc , Mars czy inne Mega planety. A teraz rżną głupa że jakaś rakietka na paliwo ziemskie na Marsie robi zwiad i te tam bajania.
Są tam ludzie - Majestic 12 którzy są ponad prezydentem.
I oni to kręcą i mataczą świat cały. tak samo jak inne strachidla :) jak mówią po czeskiemu . I dopóki się nie pomylą - prawdy nie powiedzą.

Sob, 27 luty 2021 14:28 | ocena: + 4

Rimobul | Załogant

Motyla noga... kto wie, czy PEDRO-52 nasz Załogant nie ma racji nt. ujawnienia się cywilizacji pozaziemskiej w najbliższym czasie. PEDRO-52 pisze, że ma to nastąpić do 2024 roku. Dlaczego tak myślę? Otóż ostatnimi czasy jest coraz więcej tego typu informacji w mainstreamowych mediach. Co prawda 99% tzw. "normalnych" ludzi je ignoruje albo w ogóle nie zwracając na nie uwagi, albo zbywając te informacje komentarzem w stylu "jakieś głupoty". Ale jednak zauważalnie to widać w mediach. Bez dwóch zdań. Mam naprawdę wielką nadzieję, że to stanie się faktem. Przecież to byłby ów ARMAGEDON... to jest koniec współczesnej nam cywilizacji. Oczywiście nie w sensie końca życia na naszej planecie ale końca w rozumieniu postrzegania tego wszystkiego co nas otacza! W wymiarze społecznym, ekonomicznym a nade wszystko i ponad wszystko religijnym! Przecież te wszystkie "łojce kościołów" dostaną na początku pełnej sraczki! Wybaczcie mi drodzy Załoganci za taki kolokwializm ale dokładnie tak myślę. Pomyślcie tylko co zrobi, co robić będzie taki np. Ojciec Dyrektor z Torunia?!:) Dopiero będzie histeria. Wierzyć tylko należy w to że tak się stanie! To byłoby naprawdę coś dla czego warto było się urodzić w tym a nie innym astralu. Zresztą kto wie... wg prawa reinkarnacji każdy z nas w czasie swego pobytu po tamtej stronie między wcieleniami analizuje kiedy chce wrócić i czego się chce nauczyć w klejnej odsłonie naszej kosmicznej egzystencji. Ja nie wierzę w to, ja wiem że tak jest! Między innymi dzięki naszemu Okrętowi oraz naszemu Kapitanowi:) Hmm... nasuwa mi się tylko jedno pytanie, czy wg Mostka Kapitańskiego i naszego Kapitana też to zawuażacie? To jest wyraźny wzrost ilości informacji nt. NOL-i? Pozdrawiam serdecznie całą Załogę oraz naszego Kapitana ze Szczecina:)

Rozwiń odpowiedzi (1)

Nie, 28 luty 2021 08:27 | ocena: + 2

-relatysta | Załogant

@Rimobul,W pełni popieram Twój entuzjazm do rychłego "powitania" Ich na naszej Ziemi. Co prawda nie podzielam Twego przyszłego zachwytu widokiem "zdziwionego" toruńskiego dyrektora, bo tego zdziwienia na obliczu kościoła nie będzie. Po pierwsze oni przygotowują się już do tego od dłuższego czasu. Zbudowali obserwatorium watykańskie, śledzą wszelkie odkrycia i teorie - mają plan B. Już ukazują się publikacje o chrystianizacji Obcych, o ich boskim pochodzeniu...
Ale po co daleko szukać sama Fundacja uznająca osobowego boga, daje najlepszy przykład że nic się nie zmieni.
Jeżeli Obcy nie przejmą konkretną formę kontroli polityczno-gospodarczej, to będzie jak teraz - religia/wiara ponad wszystko.
Kapitan nadmieniał nie raz że sprawy techniczne u obcych go nie interesują - liczy się tylko duchowość. Więc nie liczmy na jakieś większe profity. Wymyślimy jakaś nową religie i tyle, my sami nie chcemy nic innego - jakie tematy w kółko wałkujemy?

Sob, 27 luty 2021 11:46 | ocena: + 1

Pedro-52 | Załogant

Właśnie w tym rejonie swoją siedzibę posiada
Agencja Kontroli Sił Powietrznych (Air Force Inspection Agency), Kirtland AFB, Nowy Meksyk.
W zaistniałej sytuacji powinni zbadać ten przypadek i przekazać opinii publicznej, czy siły powietrzne USA miały z tym coś wspólnego?
Nie wydaje mi się jednak, że dowiemy się zbyt wiele, ponieważ wojsko musiałoby się przyznać do naruszenia cywilnej przestrzeni powietrznej, przeznaczonej dla floty samolotów pasażerskich?
Najmilsze pozdrowienia. Pedro

Sob, 27 luty 2021 11:22 | ocena: + 1

Pedro-52 | Załogant

Sytuacja raczej niecodzienna. Na razie trudno ocenić, co to mogło być? Czy był to jakiś pocisk balistyczny wystrzelony ze znajdującej się na południowym zachodzie bazy wojskowej amerykańskich sił powietrznych ( w stanie Nowy Meksyk ), czy faktycznie niezidentyfikowany obiekt latający ( NOL )? Gdyby okazało się, że był to sterowany sprzęt wojskowy, trudno będzie dowiedzieć się całej prawdy na ten temat. Kto przyzna się, że podjęto tak nierozważną i groźną decyzję o próbach testowania czegoś podobnego na krzyżujących się "trasach" samolotów pasażerskich? Jeśli nie był to sprzęt wojskowy, wówczas można zaryzykować twierdzenie, że była to kolejna "demonstracja" ze strony sił jakiejś cywilizacji pozaziemskiej?
Czy dowiemy się prawdy?
Najmilsze pozdrowienia. Pedro

Sob, 27 luty 2021 08:43 | ocena: + 3

Area 51 | Załogant

Typowe tzw. "cygaro"...

Wyświetl według: Chronologicznie Ocena
w kolejności: rosnąco malejąco

* Informujemy, iż treści zamieszczane w komentarzach, lub innych rubrykach, w których internauta może dodać swój wpis nie są stanowiskiem Fundacji Nautilus i nie stanowią one odzwierciedlenia naszych poglądów, upodobań bądź sympatii. Fundacja Nautilus nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez Użytkowników.

Aby dodać komentarz, zaloguj się.
szukaj:  

Wejście na pokład

Zapamiętaj mnie

Wiadomość z okrętu Nautilus

Z POCZTY DO FN: [...] Z POCZTY DO FN: [...] Szanowna Redakcjo! Chciałem się odnieść do maila od jednego Załogantów, który dostrzegł w teleskopie dziwne obiekty na tle księżyca. W dniu 28 marca tego roku była przepiękna pełnia Księżyca, a dodatkowo warunki pogodowe sprzyjały obserwacjom. Postanowiłem więc wyciągnąć swój teleskop i poobserwować księżyc. Podobnież jak i wspomniany wyżej Załogant mieszkam w dużym mieście. Przechodząc do sedna: jakież było moje zdziwienie, gdy kilkukrotnie/kilkunastokrotnie...

UFO24

więcej na: emilcin.com

Śr, 14 kwi 2021 08:51 | Białoruś oskarżyła Polskę o naruszenie jej przestrzeni powietrznej przez niezidentyfikowany obiekt latający. Do incydentu miało dojść w poniedziałek. W odpowiedzi polski resort obrony narodowej oświadczył, że tego dnia wieczorem wojskowe statki powietrzne nie wykonywały lotów w pobliżu granicy z Białorusią. „12 kwietnia 2021 r. o godz. 20:45 (19:45 w Polsce) odnotowano fakt naruszenia granicy państwowej Białorusi w przestrzeni powietrznej od strony Polski, przez niezidentyfikowany obiekt latający...

Artykułem interesują się

Poniżej lista Załogantów, których zainteresował ten artykuł. Możesz kliknąć na nazwę Załoganta, aby się z nim skontaktować.

Brak zainteresowanych Załogantów.

Dziennik Pokładowy

Poniedziałek, 22 marca 2021 | Każdy dzień pandemii koronawirusa przekonuje mnie, że jest to największy dar dla ludzkości. Świat już nigdy nie będzie taki sam, choć te zmiany na razie są ledwo dostrzegalne. Ale właśnie rozpoczął się proces przebudzenia ludzkości z paskudnego, egoistycznego i szkodliwego snu. Myślicie, że za chwilę wszystko powróci do tego, jak było? No cóż… Radzę wszystkim - obserwujcie spokojnie to, co się będzie...

czytaj dalej

FILM FN

OBIEKT UFO NAD KIEŁCZÓWEM - 11 kwietnia 2021

archiwum filmów

Archiwalne audycje FN

Playlista:

rozwiń playlistę
Właściwe, pełne archiwum audycji w przygotowaniu...
Będzie dostępne już wkrótce!

Poleć znajomemu

Poleć nasz serwis swojemu znajomemu. Podaj emaila znajomego, a zostanie wysłane do niego zaproszenie.

Najnowsze w serwisie

Wyświetl: Działy Chronologicznie | Max:

Najnowsze artykuły:

Najnowsze w XXI Piętro:

Najnowsze w FN24:

Najnowsze Pytania do FN:

Ostatnie porady w Szalupie Ratunkowej:

Najnowsze w Dzienniku Pokładowym:

Najnowsze recenzje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: OKRĘT NAUTILUS - pokład on-line:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: Projekt Messing - najnowsze informacje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: PROJEKTY FUNDACJI NAUTILUS:

Informacja dotycząca cookies: Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu logowania i utrzymywania sesji Użytkownika. Jeśli już zapoznałeś się z tą informacją, kliknij tutaj, aby ją zamknąć.