Dziś jest:
Piątek, 16 kwietnia 2021

Ja nie wierzę w to, aby zdarzały się na Ziemi UFO-katastrofy. Jeśli ktoś przylatuje do nas z gwiazd, to posiada taką technologię, która pozwala mu bezpiecznie poruszać się w obszarze Ziemi.  Zbigniew Blania-Bolnar

Komentarze: 26
Wyświetleń: 7168x | Ocen: 30

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 5/5


Pon, 1 mar 2021 22:19   
Autor: FN, źródło: FN   

CZY JESTEŚMY W PRZEDEDNIU WYBUCHU GIGANTYCZNEJ WOJNY NA BLISKIM WSCHODZIE, KTÓREJ SKUTKI ODCZUJE CAŁY ŚWIAT?

1 marca na pokład okrętu Nautilus zadzwonił Krzysztof Jackowski. „Jestem pewien, że moje słowa sprzed wielu lat o tym, że na tuż przed wojną ludzie będą bali się oddychać dotyczą obecnej sytuacji… za chwilę coś się wydarzy na Bliskim Wschodzie, a potem będzie naprawdę źle!” – mówił jasnowidz. Ciekawe, że podobne rzeczy mówi jasnowidz nr 1 Wielkiej Brytanii, czyli Craig Hamilton-Parker.
Krzysztof Jackowski w bardzo długiej rozmowie z pokładem okrętu Nautilus zastanawiał się nad tym, co powiedział swojej córce wiele lat temu. Zapytała ona go wtedy, czy wojna, która będzie na świecie obejmie także Polskę. Jasnowidz zaprzeczył, ale po chwili powiedział słowa, które jego samego także zaskoczyły:

- Na chwilę przed wybuchem wojny ludzie w Polsce będą bali się oddychać!


Jasnowidz jest przekonany, że chodzi o pandemię koronawirusa, która spowodowała, że ludzie zakrywają usta i nos w obawie przed rozprzestrzenieniem wirusa. Ale tym razem jasnowidz uważa, że przemyślał swoją dziwną wizję sprzed lat i jest pewien, że oba wydarzenia – koronawirus i wojnę – należy traktować rozłącznie, oddzielnie, niezależnie od siebie.

- Jestem pewien, że ta wizja mówi o tym, że wojna nastąpi tuż po tym, jak ludzkość założyła na twarz maseczki… tuż po tym! To nie był przypadek, co wtedy pojawiło mi się w mojej wizji… jesteśmy w przededniu czegoś, co będzie bardzo ważne dla świata, bardzo dotkliwe dla wielu ludzi – mówił jasnowidz.

W swoim ostatnim wideo-blogu na youtube Krzysztof Jackowski uprzedza, że coś wydarzy się lada chwila, co będzie początkiem wojny. Wymienia nawet dwa miesiące: kwiecień i lipiec, choć nie mówi dokładnie, co wtedy się wydarzy. Jednego jest pewien – gospodarczy krach nie będzie miał sobie równych w historii ludzkiej cywilizacji.

- W kwietniu politycy zaczną mówić o kryzysie. W kwietniu zaczną się pierwsze problemy związane z kryzysem. De facto wszyscy będziemy uważali, że to taki kryzys kontrolowany, że to przez tę zarazę. [...] Mam takie poczucie, że przynajmniej jeśli to nie będzie lipiec, to od lipca jest takie zagrożenie, że jednego dnia wszystko runie, w podobny sposób, jak to był kryzys w latach 20. ubiegłego stulecia. [...] Bardzo dziwnie mi się to kojarzy. Będzie nagłe tąpnięcie, ale potworne, powiedzmy na giełdach, ale i w różnych funduszach, w gospodarkach. To będzie bardzo poważne tąpnięcie, to będzie katastrofa ekonomiczna. Niektóre państwa będą ratowały swoją walutę. To uderzy w wartość pewnych walut - czy to dolar, czy to funt, czy też euro.

Poniżej najnowsza wizja jasnowidza.

"Uznałem, że powiem to Państwu, bo może to być bardzo ważne. Wspominałem już wcześniej, że w tym roku czeka nas bardzo poważny krach ekonomiczny na świecie. Bardzo poważny i - uwaga - zaplanowany, ale prawdziwy. Uzasadnię to. Muszę się powtórzyć, ale to są fakty. W 2007 roku, w grudniu, przepowiedziałem, że w 2008 roku, we wrześniu, będzie krach, że banki zbankrutują. I to się stało. Wtedy dodrukiem pieniądza zasypano ten krach. Stało się to w 2008 i 2009 roku, po czym mamy 10 lat względnej normalności. Ten kryzys de facto nie rozlał się, tylko został zasypany dodrukowanymi pieniędzmi" - wyjaśnił Jackowski.

"To dało 10 lat względnego spokoju. Mamy 2021 rok, mamy czas zarazy. Czas ten jest "przedkonfliktowy". Ja cały czas się trzymam swoich tez i mówię, że konflikt z tego wyniknie. Ale, póki co, rządy prowadzą narrację, że to się stanie niby przypadkowo, chociaż niektórzy będą mówili, że można było krach przewidywać, bo doprowadzi do tego zaraza. Politycy to mówią, bo wiedzą, co mówią. Powiem Wam: kwiecień - w kwietniu politycy zaczną mówić o kryzysie. W kwietniu zaczną się pierwsze problemy związane z kryzysem. Wszyscy będziemy uważali, że to taki kryzys kontrolowany, że to kryzys przez zarazę i na wszystkim państwo trzyma rękę. Politycy też będą się tak zachowywali"

"Od lipca (nie upieram się, ze to będzie lipiec) wszystko runie - podobnie jak to było w latach 20. ubiegłego stulecia. Tu jest jedna ciekawostka: ten kryzys jest zaplanowany, on jest przełożony z 2008 roku, on się wydarzy i kojarzy mi się, że będzie to potworne, nagłe tąpnięcie na giełdach, to będzie katastrofa ekonomiczna. Niektóre państwa będą ratowały swoją walutę. To uderzy też w waluty "pewne" - dolar, funt, euro. To będzie dramatyczna próba utrzymania tych walut, po czym one i tak spadną" - przekonuje jasnowidz.

"Ja Wam mówię, co czuję. Jeśli ten kryzys przyjdzie, to nie łudźcie się, że on zostanie szybko zaklepany, on zacznie się rozwijać i nikt go nie będzie hamował. Mimo że zaplanowany, będzie to kryzys prawdziwy, z tego względu, że świat jest potwornie zadłużony. To, co nie stało się w 2008 roku, stanie się teraz. Politycy o tym mówią. Merkel powiedziała, że Niemcom grozi kryzys najgorszy od lat 20. ubiegłego stulecia. My w to nie chcemy wierzyć! To nam się wydaje, że doczekaliśmy takich czasów, gdzie ok - kryzys kryzysem, ale się go zawsze jakoś pozbiera i zawsze będzie dobrze"

"Tak, jak konflikty, tak kryzysy co jakiś czas wymiatają i robią pewien porządek ekonomiczny na świecie. Kto za to zapłaci? My. Gospodarczo, oszczędnościowo, każdy z nas jako jednostka. A też inflacyjnie. To może wyglądać bardzo poważnie. Ten kryzys będzie się wpinał z tym, co się teraz dzieje. Będzie jeszcze bardziej smutno. Ani jeden problem, ani drugi, nie będą od siebie osobne. To dalszy etap tego dziwnego czasu, który zapowiadałem w 2019 roku. To poważna sprawa, co mówię, ale miejcie na uwadze: jeżeli będziecie widzieli, że w kwietniu politycy mówią o realnych trudnościach ekonomicznych, przygotujcie się na lipiec (albo od lipca krótki okres), ponieważ wtedy to uderzy. Przygotujcie się na ten czas. Warto zainwestować oszczędności w takie rzeczy, które nie stracą przy tym ekonomicznym trzęsieniu ziemi. Na wielu wartościach możemy stracić, to bardzo poważne ostrzeżenie. Uważam, że politycy w Europie i USA są przygotowani. Wiedzą, że to nastąpi, i będą nam to sygnalizować, ale tak, byśmy nie do końca byli tego świadomi. Wtedy nie będzie odwrotu. Kto źle zainwestuje, będzie liczył straty. To będzie szokiem ekonomicznym"


Ale Krzysztof Jackowski nie jest jedynym, który zapowiada dramatyczne wydarzenia, które wstrząsną światem w stopniu bezprecedensowym. To brytyjski „Jackowski”, czyli najsłynniejszy jasnowidz na wyspach brytyjskich Craig Hamilton-Parker. Wiele jego wcześniejszych wizji przyszłości okazało się tak trafnych, że warto z uwagą śledzić jego wypowiedzi. W FN zajmuje się tym projekt Messing.

W mediach brytyjskich pokazała się w ostatnich dniach informacja o tym, że Craig Hamilton-Parker zapowiada praktycznie dosłownie to samo, co Krzysztof Jackowski – wielką zawieruchę na Bliskim Wschodzie, a potem gigantyczny, wręcz apokaliptyczny krach światowej gospodarki.Urodzony w 1954 roku Craig Hamilton-Parker, uważa że już w 2017 roku przepowiedział pandemię koronawirusa. Jego zdaniem rok 2021 będzie szczególnie trudny dla ludzi przez to, co się wydarzy i niczym tornado przetoczy się przez cały świat, ale – uwaga – nie chodzi tu o pandemię! Hamilton-Parker ostrzega, że jesteśmy w przededniu wybuchu gospodarczego kryzysu, który zrujnuje życie setek milionów ludzi na całej planecie.

Według przepowiedni Craiga Hamiltona-Parkera Europę czeka wielki kryzys ekonomiczny, którego Wspólnota może nie przetrwać. Stary Kontynent podzielą konflikty w cieniu wielkiej wojny, która zdaniem brytyjskiego jasnowidza wybuchnie na Bliskim Wschodzie.

Wojna – jeśli tak, to gdzie?

W rozmowie z Krzysztofem Jackowskim wspólnie zastanawialiśmy się nad tym, co może się wydarzyć. Świat jest w miarę spokojny, oczywiście są jakieś bombardowania w Syrii, są zamieszki tu i ówdzie, ale w żaden sposób nie wskazuje to na początek światowej wojny. Jasnowidz jednak wspomniał o pewnej przepowiedni, którą przeczytał w mediach. Ona jako jedyna mówi o bardzo precyzyjnym scenariuszu wydarzeń, które jeśli się spełnią, to wtedy będzie można mówić o wybuchu światowego konfliktu na skalę zupełnie nieznaną.

Kluczem ma być wybuch błyskawicznego konfliktu… Arabii Saudyjskiej z Iranem, co pociągnie za sobą natychmiastową interwencję Stanów Zjednoczonych.


To z kolei sprawi, że inne państwa arabskie zdecydują się włączyć do konfliktu, ale będzie jeszcze jeden element – o wiele ważniejszy, niż krwawe walki na Bliskim Wschodzie.


W wielu państwach na całym świecie, gdzie są mniejszości muzułmańskie, dojdzie do rebelii i powstania wielu ognisk zapalnych przypominających wojnę religijną. Nagle zapłoną stolice Europy Zachodniej. Ten fakt okaże się stukrotnie groźniejszy dla gospodarki światowej niż konflikt na Bliskim Wschodzie. Jak kostki domina zaczną padać banki i poszczególne waluty, stanie handel, ropa naftowa przestanie być wydobywana, czyli nagle zabraknie jej na wszystkich stacjach benzynowych.


Ten „drobny fakt” będzie miał ciekawą konsekwencję – stanie transport uzależniony od ropy, czyli nie będzie dostaw żywności do sklepów. Co to oznacza dla milionów ludzi w miastach całkowicie zależnych od tego, że kupują żywność i nie są w stanie jej wyprodukować? Miliony głodujących i zdesperowanych ludzi w wielkich miastach to siła, która zmiecie wszystko na swej drodze. Nie religia i konflikt ISLAM-ZACHÓD będzie problemem nr 1, ale zatrzymanie się transportu przez brak ropy naftowej.

Na koniec warto przypomnieć jedną przepowiednię, która przewiduje właśnie taki scenariusz wydarzeń w 2021 roku. Liczy ona sobie 800 lat i została właśnie niedawno przypomniana przez światowe media.

Zgodnie z przepowiednią niedługo wybuchnie wojna między USA i Iranem.  Przepowiednia, zgodnie z którą świat wkrótce czeka nowa wojna, pochodzi z książki "Yalkut Yishayau". Mimo że jej publikacja miała miejsce w 1939 roku, autor dowodził, że opiera się na "Yalkut Shimoni", XIII-wiecznym żydowskim zbiorze komentarzy do Biblii.
Jak podaje Daily Star, zgodnie z przepowiednią do wojny dojdzie między Iranem a Arabią Saudyjską. Będzie ona miała rzekomo miejsce jeszcze przed zakończeniem pandemii koronawirusa.
W konflikt między oboma państwami wmieszają się Stany Zjednoczone. W konsekwencji rozpocznie się globalny konflikt, który – zgodnie z treścią przepowiedni – przyniesie światu "wielką walkę i ciemność". Negatywne skutki wojny ma dotkliwie odczuć m.in. Izrael.
Cytat z przepowiedni poniżej:
  - Król Persji sprowokuje króla Arabii, a król Arabii pójdzie do Edomu, aby otrzymać od nich radę. A król Persji pójdzie i zniszczy cały świat, a wszystkie narody świata będą drżeć i wpadać w panikę, padać na twarze i odczuwać skurcze jak przy porodzie, a Izrael zadrży i wpadnie w panikę i zapyta: "Gdzie pójdziemy?" – cytuje treść przepowiedni Daily Star.

"Królestwo Persji" ma oznaczać Iran, a enigmatyczny "Edom" – Stany Zjednoczone lub "Zachód" w ogólnym rozumieniu. Jako datę rozpoczęcia konfliktu autor przepowiedni wskazał koniec panującej na świecie plagi, utożsamianej przez interpretatorów z pandemią koronawirusa.Z POCZTY DO FN

Witam FN

Tak się zastanawiał nad wizjami Krzysztofa Jackowskiego i chce się podzielić pewną refleksją
W jednej z wizji Krzysztof wspominał, że widzi jakiś zamach...że jest publiczne zebranie polityków i widzi że ktoś nagle podchodzi i robi 2 strzały...dalej mówi ze to wydarzenie będzie szokiem dla całego świata... inna wizja mówi że dojdzie do wojny miedzy Arabią Saudyjską a Iranem...zastanawiam się czy te wydarzenia przypadkiem się jakoś ze sobą nie łączą. Odnośnie tych strzałów do polityka kojarzy mi się też inna wizja w której mówił że kadencja Bidena będzie bardzo krótka... kto wie może to o niego chodzi...

takie tam rozważania

pozdrawiam
[...]

Komentarze: 26
Wyświetleń: 7168x | Ocen: 30

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 5/5


Pon, 1 mar 2021 22:19   
Autor: FN, źródło: FN   


Komentarze (26)
Poniżej znajduje się lista komentarzy.
1 2

Czw, 4 mar 2021 19:28 | ocena: + 2

de press | Załogant

i co ma niby pokazywac ten kawałek deski rozdzielczej? jakaś głupia manipulacja mentalna, wenezuela ma najwieksze złoża ropy ,nasz najwiekszy sojusznik sld cccp też ,to co tu za jakieś głupie straszenie ?komuś sie najwyraźniej pomerdało pod kopułką,a Jackowski tylko straszy i straszy ,ma z tego jakiś zysk z YT?

Czw, 4 mar 2021 17:31 | ocena: + 4

KataZahu | Załogant

W przepowiedniach, występują często Arabowie. Ja przypominam, że Irańczycy nie są Arabami tylko Persami.
Powiedzieć do Persa , że jest Arabem to Wielka obraza dla niego.
Persowie, pomijając religię, to bardzo przyjaźni ludzie. Dla tych co nie wiedzą : w czasie II wojny światowej to właśnie Persowie w Iranie przyjęli Nas w gościnę do Siebie. Powinniśmy im dziękować za opiekę w tym czasie.
A teraz spójrzcie na ich Moc. Nie odpowiadają na zaczepki ani kraju za oceanem ani największemu mącicielowi na świecie. Robią swoje, żyją w spokoju. Dla mnie świadczy to o Potężnej Sile i Mocy Narodu Perskiego. Pomimo, że cały czas "inni"starają się Nam wmówić, że to właśnie Oni prowokują.

"Bogowie sprzyjają Odważnym" Kto Nim jest ? Kto ma oczy otwarte ten widzi.

Rozwiń odpowiedzi (1)

Wt, 9 mar 2021 11:39 | ocena: + 2

Ruban | Załogant

@KataZahu, To bez znaczenia - jedni i drudzy to muzułmanie.
Tu masz prawdę co znaczy Islam i to oczami samych muzułmanów:
Fatalna jakość, ale merytorycznie genialny

https://www.youtube.com/watch?v=w3p62QchsWA

Rozwiń odpowiedzi (1)

Wt, 9 mar 2021 14:53 | ocena: + 4

KataZahu | Załogant

@Ruban, Film dopiero zobaczę.
Jednakże nie mogę całkowicie zgodzić się, że muzułmanie są źli bo są muzułmanami.
Spójrz na to co chrześcijanie wyprawiali. Wyprawy krzyżowe usłane czerwonym dywanem z krwi. Wyprawy w poszukiwaniu Ameryki.... Australii.... A inkwizycja.... Można by wymieniać i wymieniać a to tylko najgłośniejsze o małych mało kto pamięta.
A My w kołysce ochrzczeni nie mieliśmy wyboru i zostaliśmy "wyłapani" i "zapisani" do tej religii.
Gdybyś urodził się tam urodził też byłbyś ich wiary.
To jest inny świat i ma prawo takim być dopóki jest u siebie i nie wchodzi butami na Nasze podwórko chcąc tu rządzić.
Zresztą zobacz co religia robi Obecnie na Naszym podwórku. Mam na myśli protesty ludzi na ulicach.
A dobry człowiek to dobry człowiek niezależnie od wyznania , koloru skóry czy stanu posiadania.

Rozwiń odpowiedzi (1)

Śr, 10 mar 2021 08:38 | ocena: + 2

Ruban | Załogant

@KataZahu, Piszesz bzdury !!!!
Powiedz mi co muzułmanie szukali w chrześcijańskiej Syrii, co szukali w chrześcijańskim Egipcie itd. itp. cały Bliski Wschód był Judeo -chrześcijański.
To islam przyszedł tam na mieczach.
Pamiętaj Islam powstał 800 lat po chrześcijaństwie.
ZOBACZ FILM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Potem dyskutuj.
Chcesz zobaczyć do czego zdolni są muzułmanie - proszę:

https://forumdlazycia.wordpress.com/2014/08/16/holokaust-chrzescijan-to-sie-dzieje-naprawde-artykul-przeznaczony-tylko-dla-ludzi-doroslych-18-lat/
Tu drugi link niestety skasowany przez debili:
https://forumdlazycia.wordpress.com/2014/08/10/holokaust-chrzescijan-w-iraku-krwawe-biesiady-ludobojstwo-na-niespotykana-dotad-w-historii-skale-krzyzowanie-scinanie-dzieciom-glowek-i-nabijanie-ich-na-pal-med/

Rozwiń odpowiedzi (1)

Śr, 10 mar 2021 08:52 | ocena: + 2

-relatysta | Załogant

@Ruban, W s z y s t k i e religie są ekspansywne - takie są ich cele powstania.
Zamiast rozprawiać która ma więcej na sumieniu, zastanówmy się dlaczego człowiek tak "chętnie" sięga po kamień. Co zrobić by to zmienić, by każdy sam wybierał słuszne czyny.

Rozwiń odpowiedzi (1)

Śr, 10 mar 2021 09:09 | ocena: + 1

Ruban | Załogant

@-relatysta, Ja tylko odpowiadam !!!!!!!!
Kto zaczął dyskusję o "czerwonym dywanem z krwi" ???????????????????
Ja czy Kata Zachu ??????????
Dlaczego człowiek sięga po broń ???
Człowiek to zwierzę -gdybyśmy nie byli agresywni już dawno zginęlibyśmy w brzuchach tygrysów szablisto-zębnych czy innych drapieżników.
Czy myślisz, że 10 tys. lat tak zmieni naturę ludzką - mylisz się.

Czw, 4 mar 2021 15:14 | ocena: + 1

sidhartha | Załogant

no ale jeśli nie ma ucieczki od wojny i cierpienia z tym związanego, to po co się martwić?co ja myślę?nie sądzę żeby wojna wybuchła, ludzie mają jednak rozsądek w sobie, choć z 2 strony, patrząc na to co obecnie dzieją się na świecie(i nie chodzi tu tylko o pandemię)istnieje pewne obawy, pytanie tylko czy zwycięży głupota czy zdrowy rozsądek.

Śr, 3 mar 2021 15:45 | ocena: + 1

oscar125 | Załogant

Papież Franciszek udaje się w piątek z trzydniową pielgrzymką do Iraku nie chce niczego sugerować ale nie jest to najbezpieczniejsza podróż.

Śr, 3 mar 2021 13:31 | ocena: + 1

etrebil | Załogant

co tu komentować. Ujmując sprawy karmicznie to architekci wojny sunnicko-szyickiej. Trudno ustalić datę początkową, ale postawiłbym na 2010 r. kiedy zaczęła się arabska wiosna, który płynnie przeszła w wojnę (2012) aż do dalszej eskalacji ISIS (2014). Dzisiaj toczą się walki w Jemenie, a sytuacja nie jest unormowana (Irak, Syria, Libia). W Libanie miał niedawno miejsce spektakularny wybuch - mało się już o tym mówi. A wojna o Górny Karabach ? Czy w tym przypadku Rosja i Iran powiedziały ostatnie słowo ? Karmicznie Arabia Saudyjska i Iran, wyglądają źle. To samo dotyczy Syrii, Turcji, Rosji i USA. To zła karma może implikować wojnę. Poza tym w przypadku wielkich kryzysów gospodarczych i politycznych w grę wchodzą zachowania irracjonalne, ludzkie emocje i egoistyczne interesy. Ktoś może powiedzieć: wojna wydaje się głupia i przyniesie nam szkody, ale korzyści mogą być większe.

Śr, 3 mar 2021 09:35 | ocena: + 1

Rosner | Załogant

...odnośnie zakreślonego na żółto komentarza zamieszczonego pod tekstem ... to może być prawda.
15 lutego br. na terenie irackiego Kurdystanu ostrzelana została baza lotnicza w której to stacjonowały wojska amerykańskie. Zginął cywil współpracujący z USA i ranny został amerykański żołnierz.
Kilka dni później miał miejsce kolejny atak na amerykańskie cele wojskowe.
W odwecie pierwszą decyzją jaką wydał nowy prezydent USA Joe Biden był bezwarunkowy rozkaz ataku na obiekty proirańskiej milicji na wschodnim terytorium Syrii.
W mediach na świecie zostało to odczytane jako atak USA na Iran.
Jak można się domyślać nie jest to ostatnie słowo w tej specyficznego rodzaju konwersacji. Z czasem może to doprowadzić (choć nie musi) do ... wcześniejszego zakończenia kadencji Joe Bidena.
Kto wie czy tego nie ujrzał p. Jackowski.
Jak wiadomo wizja nie ma daty, miejsca ani godziny. Wizje to obrazy a interpretacja leży po stronie tego który "widzi" ...

Wt, 2 mar 2021 20:52 | brak oceny

Arkaim369 | Załogant

Druga wojna swiatowa byla rozpetana celowo. Pozyczki dla Hitlera i Niemcow od bogatych stanow pokazały komu zalezalo na wykoszeniu konkurencji. Nikt nie wział pod uwage ze czub moze sie wymknac z pod kontroli a wszyscy dopuścili by skarbnikiem Niemcow była Szwajcaria dlaczego? Poczytajcie kto kierował ub sb w ltach 1945-50 skad ci ludzie sie wzieli i kto miał ten układ ciągnac jak długo sie da. Czy sie zawaliło? Nie wszystko bylo ukartowane łącznie z okrągłym stołem! Dlaczego Tacher kupowała od Jaruzelskiego wegiel czterokrotnie drozej?
Nikt nie wsponiał o ruchach w Polsce o tym ze wyjda na jaw przewały bylych komunistow w latach 1987-93. Nowa Bereza Kartuska juz jest szykowana Jackowski wie ze to bedzie. I to sie zacznie lada moment.
W trakcie konfliktu Polacy zobaczą kto nimi dotychczas rzadził.
Dlaczego zakonnik ma zrobic odezwe narodu i uspokoic niepokoje??..

Wt, 2 mar 2021 18:03 | ocena: + 6

Chronos | Załogant

Z całym szacunkiem dla Krzysztofa Jackowskiego, nazywanie go "jasnowidzem" to robienie mu krzywdy... Jacowski nie jest de facto jasnowidzem, jest medium - i to absolutnie fantastycznym, potrafiącym świetnie komunikować się z tamtą stroną, co do tego nie ma wątpliwości. Jeśli zaś chodzi o jego przepowiednie przyszłości, nie zgadza się praktycznie nic, nie licząc drobnych przebłysków. Niestety, mam wrażenie, że p. Jackowski bardzo lubi w ten sposób rozmieniać się na drobne, bo raz, że jest człowiekiem lubiącym bycie w centrum uwagi, a dwa - ma z tego duże wpływy z youtube. Jakby mówił tylko o duchowości i reinkarnacji czy odnajdywaniu ciał to nikt by go nie słuchał, taka smutna prawda...

Po drugie, ile to już czytałem przepowiedni o tej wojnie z Iranem i konflikcie na bliskim wschodzie, to nie zliczę. Kiedyś pewnie jakiś konflikt będzie, bo generalnie na Bliskim Wschodzie co pewien czas są mniejsze lub wieksze konflikty, a wtedy niektórzy zaraz krzykną "a nie mówiłem!". Kryzys też pewnie będzie, bo generalnie w światowej gospodarce zdarzają się co jakiś czas mniejsze lub większe kryzysy. Czy będzie tak jak mówi p. Jackowski, zobaczymy, ale coś mi się zdaje że jak zwykle rzeczywistość nas zaskoczy, tak jak to zrobił koronawirus.

Wt, 2 mar 2021 15:02 | ocena: + 7

infinity_ | Załogant

Ja w kwestii formalnej zanim zaczniecie budowac schrony i kupować karnistry jak za komuny. W zeszłym roku pan jasnowidz na jesień zdradził że , poradził synowi sprzedać bitcoiny bo po nowym roku będzie z nimi źle...Co się stało z bitcoinem w ciągu ostatnich kilku miesięcy myślę że nie trzeba tłumaczyć. To tak na otrzeźwienie zanim ta zapowiadana wojna wybuchnie już po raz 10 ty ....

Czy Arabia Saudyjska uzależniona od petrodolarów wejdzie do wojny która odetnie ją od petrodolarów?

NIE... koniec kropka

Czy Iran to kraj samobójców którzy wejdą w wojnę z USA?

Nie , to bardzo inteligentni ludzi którzy potrafili lawirować przez ostatnie kilkadziesiąt lat i utrzymać niepodległość w przeciwieństwie do iraku.

Wt, 2 mar 2021 13:05 | ocena: + 2

-relatysta | Załogant

Słucham audycji Jackowskiego dla wiedzy/analizy zaświatów. Niestety coraz mniej tego otrzymujemy. W zamian dostajemy "przeczucia".
Co miała nam dać "wizja" z przed pięciu lat i co naprawdę dała wtedy i dziś? Nic, od takie dywagacje.
Wizje - to kontakty z umarłymi. Prawdziwe, wyjątkowe/unikalne i bardzo wartościowe. Obalające wszystkie stare dogmaty.
Przeczucia - to takie właśnie bezwartościowe dywagacje, będące odbiciem prywatnych poglądów opartych na nabytych/zasłyszanych, doświadczeniach środowiskowych.
Podniecamy się możliwościami które mogą lecz nie muszą nastąpić. Doświadczenia przyszłości, zgodnie z fizyką kwantową - superpozycji, jednoczesności wszystkich wariantów, jest dopuszczalna ale nie ustalona z góry. Nie miały by sensu nasze wszelkie wybory życiowe, trud i praca.

Wyświetl według: Chronologicznie Ocena
w kolejności: rosnąco malejąco

STRONA
1 2
* Informujemy, iż treści zamieszczane w komentarzach, lub innych rubrykach, w których internauta może dodać swój wpis nie są stanowiskiem Fundacji Nautilus i nie stanowią one odzwierciedlenia naszych poglądów, upodobań bądź sympatii. Fundacja Nautilus nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez Użytkowników.

Aby dodać komentarz, zaloguj się.
szukaj:  

Wejście na pokład

Zapamiętaj mnie

Wiadomość z okrętu Nautilus

Z POCZTY DO FN: [...] Dzień dobry, Dzisiaj nasunęła mi się taka myśl - czy pokazywali Państwo zdjęcia i filmy z projektu Kontakt panu K. Jackowskiemu? W przypadku zdjęć UFO od zakonnicy przed laty miał kilka ciekawych przemyśleń, może i tym razem mógłby ruszyć sprawę i naprowadzić na właściwe tory bądź nawet wysłać sygnał do Obcych? Pozdrawiam.  Mihavilus [...]

UFO24

więcej na: emilcin.com

Śr, 14 kwi 2021 08:51 | Białoruś oskarżyła Polskę o naruszenie jej przestrzeni powietrznej przez niezidentyfikowany obiekt latający. Do incydentu miało dojść w poniedziałek. W odpowiedzi polski resort obrony narodowej oświadczył, że tego dnia wieczorem wojskowe statki powietrzne nie wykonywały lotów w pobliżu granicy z Białorusią. „12 kwietnia 2021 r. o godz. 20:45 (19:45 w Polsce) odnotowano fakt naruszenia granicy państwowej Białorusi w przestrzeni powietrznej od strony Polski, przez niezidentyfikowany obiekt latający...

Artykułem interesują się

Poniżej lista Załogantów, których zainteresował ten artykuł. Możesz kliknąć na nazwę Załoganta, aby się z nim skontaktować.

Dziennik Pokładowy

Poniedziałek, 22 marca 2021 | Każdy dzień pandemii koronawirusa przekonuje mnie, że jest to największy dar dla ludzkości. Świat już nigdy nie będzie taki sam, choć te zmiany na razie są ledwo dostrzegalne. Ale właśnie rozpoczął się proces przebudzenia ludzkości z paskudnego, egoistycznego i szkodliwego snu. Myślicie, że za chwilę wszystko powróci do tego, jak było? No cóż… Radzę wszystkim - obserwujcie spokojnie to, co się będzie...

czytaj dalej

FILM FN

OBIEKT UFO NAD KIEŁCZÓWEM - 11 kwietnia 2021

archiwum filmów

Archiwalne audycje FN

Playlista:

rozwiń playlistę
Właściwe, pełne archiwum audycji w przygotowaniu...
Będzie dostępne już wkrótce!

Poleć znajomemu

Poleć nasz serwis swojemu znajomemu. Podaj emaila znajomego, a zostanie wysłane do niego zaproszenie.

Najnowsze w serwisie

Wyświetl: Działy Chronologicznie | Max:

Najnowsze artykuły:

Najnowsze w XXI Piętro:

Najnowsze w FN24:

Najnowsze Pytania do FN:

Ostatnie porady w Szalupie Ratunkowej:

Najnowsze w Dzienniku Pokładowym:

Najnowsze recenzje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: OKRĘT NAUTILUS - pokład on-line:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: Projekt Messing - najnowsze informacje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: PROJEKTY FUNDACJI NAUTILUS:

Informacja dotycząca cookies: Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu logowania i utrzymywania sesji Użytkownika. Jeśli już zapoznałeś się z tą informacją, kliknij tutaj, aby ją zamknąć.