Dziś jest:
Wtorek, 21 września 2021

Nie śmieję się z ludzi, kiedy mówią, że widzieli UFO. Ja też je widziałem!
/Jimmy Carter, były Prezydent Stanów Zjednoczonych/

Komentarze: 6
Wyświetleń: 5563x | Ocen: 20

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 5/5


Śr, 3 mar 2021 06:41   
Autor: FN, źródło: FN, wp.pl   

PO WYPADKU LUDZIE ZACZYNAJĄ MÓWIĆ W OBCYM JĘZYKU Z IDEALNYM AKCENTEM

Medycyna nazywa ten fenomen „Zespołem Afazji u poliglotów” i tłumaczy w dziwaczny sposób, że jest to wynik tego, że coś ‘taka osoba kiedyś zapamiętała, a po wypadku sobie przypomniała’. Tymczasem jest to typowy ślad po poprzednim wcieleniu, który nagle na skutek uszkodzenia mózgu nagle pokazuje swoją moc. Dostaliśmy właśnie kolejny przypadek tego fenomenu – dotyczy on czeskiego żużlowca Mateja Kusa.
Po raz pierwszy z tym nieprawdopodobnym zjawiskiem zetknęliśmy się w 1996 roku. Do audycji Nautilus Radia Zet zgłosił się mieszkaniec Śląska, którego 70-letnia matka przeżyła udar. Przez kilka dni była nieprzytomna, a kiedy odzyskała świadomość zaczęła zwracać się do wszystkich w języku francuskim. Mówiła perfekcyjnie, z pełnią składnią i poprawną gramatyką, ale przede wszystkim zachwycał jej akcent. Wśród personelu był lekarz, który znał francuski i dzięki temu był w stanie ocenić poziom tego języka. Oto wypowiedź syna tej kobiety:

- Moja mama jest osoba bardzo słabo wykształconą, skończyła tylko osiem klas szkoły podstawowej, a potem już całe życie pracowała. Nigdy nie czytała książek, gdyż nie miała na to czasu. O nauce języków w ogóle nie ma co mówić… Jestem pewien, że z językiem francuskim nie miała nic wspólnego, nawet nie jestem pewien, czy kiedyś się z taką osobą spotkała, która mówi w tym języku. Co innego z niemieckim, który na Śląsku jest popularny, ale nie z francuskim. Tymczasem po udarze mówiła dosłownie perfekcyjnym francuskim, olśniewająco poprawnym, wręcz pięknym. W życiu nie słyszałem, żeby ktoś tak opanował akcent w obcym języku. Potem dowiedziałem się, że to dziwne zjawisko jest znane lekarzom, a przytrafia się osobom, które przeżyły wypadek czy właśnie udar jak moja mama.

Faktycznie nazywane jest to „Zespołem Afazji u Poliglotów”. Polega na tym, że osoba po nagłym utracie świadomości zaczyna płynnie mówić w innym języku. Pół biedy, jak są to popularne języki jak francuski, niemiecki czy hiszpański, ale często taka osoba potrafi mówić w języku bardzo słabo znanym (mamy w archiwum opis historii mężczyzny z USA, który zaczął mówić w jakimś lokalnym dialekcie jednej ze społeczności zamieszkujących wyspę Polinezji) i wtedy zajmuje sporo czasu, zanim ktoś ustali jaki to język i znajdzie kogoś, kto akurat go zna.

Oczywiście dla nas jest oczywiste, że jest to pamięć języków z poprzednich wcieleń, która za jakiegoś powodu uaktywniła się  w wyniku wypadku. Oficjalna nauka akademicka tłumaczy to przeważnie w przezabawny sposób, że taka osoba „gdzieś usłyszała taki język, podświadomie go zapamiętała i to tak skutecznie, że mówi w nim super poprawnie z super akcentem”. No cóż… ;)
Dostaliśmy wiadomość o tym, że fenomen „Zespołu Afazji u poliglotów” pojawił się kilka lat temu w Czechach, a przydarzył się popularnemu żużlowcowi.

From: […]
Sent: Friday, February 19, 2021 10:11 AM
To: FN
Subject: Ciekawy przypadek

Dzień dobry,

na wstępie pozdrawiam całą załogę.
Czytając wiadomości sportowe, natrafiłem na artykuł dotyczący zjawiska, o którym wspominaliście kilkukrotnie. Chodzi o umiejętność posługiwania się obcym językiem płynnie i z odpowiednim akcentem. Poniżej przesyłam link:
https://sportowefakty.wp.pl/zuzel/924775/zuzel-czech-po-wybudzeniu-ze-spiaczki-zaczal-mowic-w-obcym-jezyku-matej-kus-dowi

Pozdrawiam jeszcze raz,
[…]


Bardzo dziękujemy za tę wiadomość. Oczywiście ta sprawa trafia do naszego archiwum podobnych historii.

Wypadek, potem śpiączka. Po wybudzeniu zaczął mówić w nieznanym języku.

Przebudził się i zaczął mówić płynnie po angielsku z idealnym akcentem!

O Czechu głośno było w 2007 roku. Ucierpiał w wypadku, do którego doszło w lidze brytyjskiej. 18-letni wówczas zawodnik podczas meczu Berwick Bandits kontra Glasgow Tigers uczestniczył w kraksie na torze. Po głowie Mateja Kusa przejechał motocyklem inny zawodnik. Czech stracił przytomność. Ze śpiączki wybudził się dopiero po dwóch dniach.
Peter Waite, menedżer Berwick Bandits, informował wtedy w mediach, że u Czecha nastąpiło niewyjaśnione zjawisko. Kus, po wybudzeniu, zaczął mówić płynnie w języku angielskim z idealnym akcentem, choć wcześniej posługiwał się tym językiem w stopniu zaledwie podstawowym. Po czasie nietypowe umiejętności językowe ustały.
- Z wypadku nic nie pamiętam - opowiada nam czeski żużlowiec. - Także tego, że po wybudzeniu ze śpiączki mówiłem po angielsku, choć wcześniej ledwo znałem ten język - mówi Matej Kus, który obecnie prowadzi w Pradze cukiernię.
 


Uwaga czytelnicy serwisu FN. Mamy kolejny przypadek pojawienia się na ciele mieszkańca Polski tzw. dziwnego znaku przypominające koło Dharmy. Zdjęcie (wykadrowane) poniżej:
Osoba prosi o zachowanie anonimowości.


-----Original Message-----
From: [...]
Sent: Thursday, March 4, 2021 3:50 AM
To: nautilus@nautilus.org.pl
Subject: tajemnicze znaki na ciele

Szanowna Fundacjo!

Z dużym zainteresowaniem przeczytałem artykuł przedstawiający okoliczności zdarzeń, polegających na pojawianiu się na ciele wybranych osób, tajemniczych znaków w postaci elementów okręgów i ich promieni.

Postać tych znaków przypomina mi kodowane charakterystyki promieniowania (pasmo reprezentowane kołowo/moc). Tym samym można potraktować te znaki jako przedstawienie za pomocą umownego kodu zmiany charakterystyki energetycznej danego człowieka po jej przestrojeniu. Takie przestrojenie następuje już od kilku lat w celu przystosowania ludzi do nowej epoki.
Pojawienie się takich oznaczeń może stanowić część procedury sprawdzającej na ile ludzkość, poprzez testowanie wybranych jednostek, jest gotowa na przyjęcie kolejnego impulsu rozwoju. W tym kontekście interesującym zagadnieniem byłoby wystąpienie sytuacji pojawienia się kolejnego znaku u tej samej osoby po pewnym czasie (oczywiście po zniknięciu tego pierwszego znaku).

Pozdrawiam

[...]

(imię i nazwisko do wiadomości FN)

Komentarze: 6
Wyświetleń: 5563x | Ocen: 20

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 5/5


Śr, 3 mar 2021 06:41   
Autor: FN, źródło: FN, wp.pl   


Komentarze (6)
Poniżej znajduje się lista komentarzy.

Pt, 19 mar 2021 22:38 | brak oceny

Norek62 | Załogant

Parę lat temu gdy jeszcze kościoły były otwarte uczestniczyłem w spotkaniach grupy modlitewnej przy miejscowym kosciele . W czasie niektórych intensywnych paru godzinnych modlitw u niektórych osób wystepowały zjawiska posługiwania się w niezrozumiałych jezykach .Ci ludzie po tych tzw. seansach nic z tego nie rozumieli ,dopiero po jakimś czasie odwiedził nas ksiądz posługujacy się aramejskim i hebrajskim ,który stwierdził że modlą się wlaśnie w tych językach.W KK nazywa się to dar językowy Ducha Św.

Sob, 6 mar 2021 18:17 | brak oceny

LOCOMOTION | Załogant

Pewnie mu się klepki po przestawiały

Czw, 4 mar 2021 13:30 | ocena: -4

Kepos | Załogant

Ja też znałem kilka języków jak w 1991 roku w obliczu osób zajmujących się okultyzmem oświecił mnie Archanioł. Był to m.in. język włoski, w którym przez chwilę myślałem.
Potem po spożyciu różnych specyfików i obsypaniu jakimiś popiołami odkryto we mnie umiejętność profesjonalnego śpiewania. Musiałem patrzeć się w oczy duchom potępionym i po pewnym czasie rozpoznano kim byłem przed wcieleniem - śpiewakiem, który śpiewał w czasie buntu w Raju i został zlinczowany przez współtowarzyszy, którzy teraz są ludźmi.
Umiejętność znania języków obcych pochodzi, albo z ich nauczenia i jest to długi proces, albo od ducha dodatkowego, który te języki zna i nie ma ich wymazanych.
Dusza ludzka w ciele jest kompletnie wymazana, pozostawiono jej tylko charakter. Natomiast jeżeli chodzi o bohatera artykułu to po osłabieniu jego aury wypadkiem przyłączył się do niej dodatkowy duch, który zna ten język.
Weźmy przykład Apostołów, którzy mówili obcymi językami, a zeszli na nich dodatkowi Aniołowie.

Rozwiń odpowiedzi (1)

Czw, 4 mar 2021 19:37 | brak oceny

de press | Załogant

@Kepos, mówiono również o nich,że sie opili młodego wina,co nie jest dziwne ,bo sobie lubili wcześniej golnąć.a to z tym duchem pomocniczym poliglotą ,może być coś na rzeczy

Wyświetl według: Chronologicznie Ocena
w kolejności: rosnąco malejąco

* Informujemy, iż treści zamieszczane w komentarzach, lub innych rubrykach, w których internauta może dodać swój wpis nie są stanowiskiem Fundacji Nautilus i nie stanowią one odzwierciedlenia naszych poglądów, upodobań bądź sympatii. Fundacja Nautilus nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez Użytkowników.

Aby dodać komentarz, zaloguj się.
szukaj:  

Wejście na pokład

Zapamiętaj mnie

Wiadomość z okrętu Nautilus

20 września: [...] Ostatnie dni to nieprawdopodobna historia Krzysztofa Jackowskiego zmagającego się z niewidzialnym bytem, który postanowił 'wyrównać rachunki' za sprawy przeszłości. Jasnowidz przez przypadek znalazł się w centrum wydarzeń, choć niczym nie zawinił i nie chciał mieć z tą historią nic wspólnego. Niestety ta opowieść z wielu powodów musi pozostać tylko do wiedzy kilku osób na pokładzie okrętu Nautilus- tak się czasami zdarza.[...]

UFO24

więcej na: emilcin.com

Nie, 19 wrz 2021 08:33 | Dzień dobry, W dniu 10.09.2021 około godziny 22 nad miejscowością Klecin nagrałem dziwna kule która poruszała się bardzo nienaturalnie Od strony południowej Klecin 7

Artykułem interesują się

Poniżej lista Załogantów, których zainteresował ten artykuł. Możesz kliknąć na nazwę Załoganta, aby się z nim skontaktować.

Dziennik Pokładowy

Wtorek, 10 sierpnia 2021 | Historia występu tzw. „badaczy UFO” w nieistniejącym od wielu lat programie „Rozmowy w Toku” pokazuje wiele aspektów czegoś, z czym spotykam się od wielu lat, co mnie zaskoczyło i wprawiło w bezgraniczne zdumienie. Z upływem lat przekonuję się, że jest to niestety typowo rodzima przypadłość oparta na wszystkich ciemnych demonach polskiej duszy: zawiści, zazdrości, kompleksach...

czytaj dalej

FILM FN

EMILCIN, POMNIK UFO I... AGENT 'OBCYCH'! ;-)

archiwum filmów

Archiwalne audycje FN

Playlista:

rozwiń playlistę
Właściwe, pełne archiwum audycji w przygotowaniu...
Będzie dostępne już wkrótce!

Poleć znajomemu

Poleć nasz serwis swojemu znajomemu. Podaj emaila znajomego, a zostanie wysłane do niego zaproszenie.

Najnowsze w serwisie

Wyświetl: Działy Chronologicznie | Max:

Najnowsze artykuły:

Najnowsze w XXI Piętro:

Najnowsze w FN24:

Najnowsze Pytania do FN:

Ostatnie porady w Szalupie Ratunkowej:

Najnowsze w Dzienniku Pokładowym:

Najnowsze recenzje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: OKRĘT NAUTILUS - pokład on-line:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: Projekt Messing - najnowsze informacje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: PROJEKTY FUNDACJI NAUTILUS:

Informacja dotycząca cookies: Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu logowania i utrzymywania sesji Użytkownika. Jeśli już zapoznałeś się z tą informacją, kliknij tutaj, aby ją zamknąć.