Dziś jest:
Sobota, 25 czerwca 2022

Ten, kto podąża za tłumem, nigdy nie dojdzie dalej niż tłum. Ten kto podąża sam, znajdzie się w miejscu do którego nikt jeszcze wcześniej nie doszedł.
Albert Einstein

Komentarze: 36
Wyświetleń: 6034x | Ocen: 20

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 4/5


Nie, 21 mar 2021 07:46   
Autor: FN, źródło: FN   

KRZYSZTOF JACKOWSKI W 2008 ROKU – KIEDYŚ W POLSCE LUDZIE BĘDĄ BALI SIĘ ODDYCHAĆ

To jedna z najdziwniejszych wizji jasnowidza z Człuchowa. W 2008 roku powiedział swojej córce Monice, że ‘tuż przed wielką wojną na świecie ludzie będą bali się oddychać’. Jeden z naszych czytelników w serwisie FN znalazł zdumiewające potwierdzenie tej wizji!

 

Był 2008 roku, kiedy córka jasnowidza Krzysztofa Jackowskiego zapytała go, kiedy wybuchnie ta wielka wojna, o której mówi jej ojciec. Krzysztof Jackowski skupił się i miał dziwaczną wizję, po której powiedział zagadkowe słowa:

- Córeczko… ta wielka wojna wybuchnie tuż po tym, jak w Polsce ludzie będą bali się oddychać.

To, co powiedział, zaskoczyło także jego samego. Bo co to znaczy? Ludzie „będą bali się oddychać”?! A niby dlaczego?

Ostatnio Krzysztof Jackowski często mówi o tej swojej dziwnej wizji w swoich wideo-blogach. Jest przekonany, że w ten sposób przewidział czasy koronawirusa, kiedy każdy z nas musi mieć maseczkę na twarzy.

 

 

Jeden z naszych czytelników natrafił na fenomenalne potwierdzenie jego wizji, które odkrył… w archiwum tekstów Fundacji Nautilus!

Poniżej e-mail, który dostaliśmy 20 marca 2021.

From: […]
Sent: Saturday, March 20, 2021 7:30 PM
To: nautilus@nautilus.org.pl
Subject: Wizja pana Krzysztofa Jackowskiego

 

Witam Szanowną Redakcję. Nie wiem, czy Państwo zwrócili uwagę na niesamowitą sprawę. Być może było już o tym, ale nie zauważyłem. Pan Krzysztof Jackowski trafił ze swoją wizją w 100% i jest na to dowód w postaci tego wpisu z 19 maja 2017 roku dotyczącego chodzenia w maskach po ulicach polskich miast.

 https://www.nautilus.org.pl/xxi-pietro,453,19-lutego-2017--dziwne-ale-mam-przeczucie-ze-ludzie-w-polsce.html?year=2017&month=2&day=19

 Pozdrawiam

[dane do wiad. FN]

 

I faktycznie nasz czytelnik ma rację. Ten wpis jest dowodem na to, że jasnowidzowi chodziło wyraźnie o maseczki na twarzach ludzi! We wpisie jest zanotowana data - 19 lutego 2017 roku. To dowód na to, że wizja jasnowidza nie tylko miała miejsce ale dokładnie i precyzyjnie dotyczyła maseczek.

 

Zabawna scena z Bazy FN z ub. roku. Jasnowidz Krzysztof Jackowski mówi mniej więcej tak:

- Dziwne, ale mam wizję, że ludzie... będą bali się w Polsce oddychać.

Jeden z naszych kolegów zaintrygowany dziwną wypowiedzią jasnowidza mówi:

- Oddychać?! Masz na myśli atak terrorystów bronią chemiczną?

Nie, nie to... - odpowiedział Jackowski - wiem, że to brzmi głupio, bardzo niedorzecznie, ale mam wizję, że coraz więcej ludzi na ulicach polskich miast będzie chodziło w maskach. I będzie coraz gorzej, bo będzie strach oddychać... sam nie potrafię tego wyjaśnić. 

 


 

O tej sprawie zawiadomiliśmy już Krzysztofa Jackowskiego.

I jeszcze jedna sprawa z naszej "najnowszej poczty do FN".

From:  [...]
Sent: Thursday, March 18, 2021 10:21 AM
To: nautilus@nautilus.org.pl
Subject: UFO za oknem Jackowskiego, proszę zerknąć ciekawe!

 Witam Państwa,

 oglądałem transmisję P. Jackowskiego i zauważyłem coś dziwnego za oknem.

Jest to interesujące i myślę godne uwagi.

Proszę spójrzcie na to.

...pulsujące światło trochę powyżej klamki okna za Panem Krzysztofem.

Dzięki

pozdrawiam

[...]

...poniżej klatka z filmu.


Komentarze: 36
Wyświetleń: 6034x | Ocen: 20

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 4/5


Nie, 21 mar 2021 07:46   
Autor: FN, źródło: FN   


Komentarze (36)
Poniżej znajduje się lista komentarzy.
1 2

Wt, 13 kwi 2021 14:00 | brak oceny

sidhartha | Załogant

Jackowski może ma dar prekognicji, ale zbyt bardzo wierzy w wojnę.przeciętny jasnowidz bardziej przewiduje krach finansowy, wielki globalny krach.

Sob, 3 kwi 2021 19:17 | brak oceny

GraZARG | Załogant

@Maria_st-- ciekawe stwierdzenia, warte rozważenia, choć mogą wydawać się na pierwszy rzut oka cokolwiek kontrowersyjne, ale chyba coś w tym jest.

Sob, 3 kwi 2021 19:14 | brak oceny

GraZARG | Załogant

@- relatysta- - Witam, zgadzam się z Tobą, że samo chciejstwo nie wystarczy; chodziło mi raczej o to, że to powinna być świadoma i ukierunkowana działalność mentalna. A zamiast samego chciejstwa-- intencja, jako etap bazowy, torujący cel i ścieżkę myśli, a raczej pracy mentalnej / duchowej; tak, pracy, bo myślenia regularnego i stanowczego, w ramach pewnej " naukowości " tego działania. Pozdrawiam Wszystkich

Sob, 3 kwi 2021 00:05 | ocena: + 1

GraZARG | Załogant

Witam, przy założeniu, że wizje są alternatywną opcją rzeczywistości, to wybór ( przez egregor) konkretnej opcji jest swoistym testem naszego człowieczeństwa, jako gatunku, oraz możliwości sprawczych tych jednostek które, w efekcie grupowym-- połączonych fal myślowych- - najsilniej wpływają na charakter tegoż egregoru, oraz zdiagnozowanym rodzajem emanacji tych myśli. Dlatego też powinniśmy chyba-- my bardziej świadomi- - świadomie obserwować swoje myśli i świadomie wysyłać swoje emanacje z konkretną intencją- - trochę to by przypominało medytację. Pozdrawiam Wszystkich

Rozwiń odpowiedzi (2)

Sob, 3 kwi 2021 05:58 | ocena: + 1

Maria_st | Załogant

@GraZARG,

Zgadzam sie z Twoja wypowiedzią i nawet wczoraj na czacie napisałam to, co Ty w komentarzu, bo jest tu dużo osób mających świadomość swojej mocy.

Sob, 3 kwi 2021 08:19 | brak oceny

-relatysta | Załogant

@GraZARG, Obawiam sie że możliwości sprawcze myśli mogą działać w "mikro skali" - ja i moja motywacja, wybór działania.
Historia pokazuje że samo "chciejstwo" nie uratowało Tybetańczyków - bardzo świadomych, od utraty autonomii, Żydów - bardzo pobożnych, od zagłady, Sai Baby - "prawie święty" od pomówień i utraty autorytetu...

Rozwiń odpowiedzi (1)

Sob, 3 kwi 2021 13:19 | ocena: + 1

Maria_st | Załogant

@-relatysta,
Ja nie znam historii Tybetańczyków i Ich zycia, mentalności, tak samo jak i Żydów...choć jeśli chodzi o Nich, to mam sny z Nimi związane i wychodzi z tego , podobnie jak u nas, że pewna ich grupa wypacza wszystko za co płacą szczerzy ludzie.
Tak mi sie teraz skojarzyło w zwiazku z moim snem Ostatni Żyd, że Ci którzy zginęli byli ofiarą złożoną w jakimś celu. podobnie teraz się to zadziewa....umiera więcej ludzi niż zwykle i niektórzy w cierpieniu / covid ?!/.....czyżby ofiara całopalna ....?
Komu składani są ludzie w ofierze ?

Pt, 26 mar 2021 20:51 | brak oceny

Stefan | Załogant

Nie do końca uzasadniona krytyka Jackowskiego w wykonaniu Kamchy5197.

Ad.2. Miliony ludzi uważają, że Trump wygrał lecz został okradziony ze zwycięstwa. Być może tak było ale nie zmienia to faktu, że w milionach umysłów jest informacja, że Trump wygrał. Wizja trafna.
Ad.6. Rosja oficjalnie nie zaatakowała Ukrainy więc wizja jest trafna.
Ad.8. Jasnowidz widział w wizji wiele karetek. Wizja trafna, kolejki karetek przed szpitalami na skutek rozporządzeń pandemicznych - było to opisywane w gazetach.

Jasnowidz nie wszystko mówi na Youtube w obawie przed banem dlatego tez nie powiedział nic o języku rosyjskim w swoim śnie.

Każdy kto śledzi wypowiedzi Jackowskiego wie, że każdego człowieka traktuje z szacunkiem i wyrozumiałością. Dotyczy to zarówno Perszinga, jak również wiele razy morderców, których dotyczyły jego wizje. Jest to podejście, które powinien mieć każdy człowiek i to podejście jak tłumaczy Jackowski pomaga mu w jasnowidzeniu.

Jeżeli chodzi o Gazetę Wyborczą to jest to gazeta lewicowa więc promuje całkowite odrzucenie świata duchowego. Nic więc dziwnego, że krytykuje jasnowidzenie. Kto interesuje się tematem może sobie znaleźć stary artykuł Gazety Wyborczej, gdzie wyśmiewano wizje Jackowskiego o kursie CHF=4,20 PLN. Można sobie sprawdzić datę artykułu i historyczne notowania CHF/PLN i wyrobić sobie opinię ile warta jest Gazeta Wyborcza.

Rozwiń odpowiedzi (1)

Nie, 28 mar 2021 03:49 | ocena: + 1

Kamchy5197 | Załogant

@Stefan, czy ty siebie słyszysz? Jackowski jest slabowidzem. 100 razy lepszy jest już ten jasnowidz nazar. Chłopie! Ogarnij się. Co za głupie argumenty ty piszesz. Nie wierzę, no nie wierzę. Jackowski mało widzi, jest beznadziejny, wręcz slabowidzem jest wykreowanym przez media i sluzby na potrzeby uspokajania kraju. Mówi ci to ktoś kto śledzi go od 7 lat!

Czw, 25 mar 2021 05:51 | ocena: -1

Kamchy5197 | Załogant

Odkąd pojawił się Nazar Ibraimow jasnowidz, to Nasza Fundacja zaczęła głośniej i cześciej, aż do obrzydzenia promować i pompować Krzysztofa jackowskiego medium.

Czw, 25 mar 2021 05:39 | ocena: + 2

Kamchy5197 | Załogant

Wizje Jackowskiego, które sprawdziły się w 100 % i potwierdzają, że jest jasnowidzem:

1. Prezydentem Warszawy został Patryk Jaki
2. Prezydentem USA został Trump
3. Obama odszedł w połowie kadencji
4. Obamę zastąpiła kobieta
5. Putin umarł w górach w 2018 roku
6. Rosja na pewno w 2014 nie zaatakuje Ukrainy
7. Putin na Krymie przeprowadzi demokratyczne referendum
8. Na Sylwestra 2020/2021 w Warszawie będą jeździć karetki
9. Śledztwo w sprawie zabójstwa w Biedaszkach prędko utknęło w miejscu. W końcu, po wielu tygodniach kręcenia się w kółko, o pomoc poproszony został słynny jasnowidz Jackowski. To Jackowski wskazał na sąsiada Kazimierza W., wdowca, którego syn miał przy jego domu w Biedaszkach warsztat stolarski. Facet przesiedział 2 lata w więzieniu za niewinność przez J? Do dnia dzisiejszego za pomyłkę nie został przeproszony? Takich pomyłek jest mega dużo. Wszystko spisuję od lat.
10. Wizja prywatna dla mnie zupełnie z czapy, nie trafiona, a wręcz po pół roku okazało się wprowadzająca w błąd.

Że też Fundacja traci czas na niego? Szkoda czasu na jego ogólne wizje,a i jeszcze jedno...dlaczego jackowski podał treść snu o wojnie na kanale Fundacji mówiąc, że wojska które najechały mówiły po rosyjsku, a już na swoim kanale opisując sen powiedział, że mówili w obcym i nie znanym. Zastraszyli go? Albo jest agentem wpływu uspokajającym naród. Zresztą od dawna wszystko wskazuje na to, że może być agentem rosyjskim, kto wie, może wiem, że tak(?):
1. https://dorzeczy.pl/kraj/157661/saczy-antyamerykanski-przekaz-zaryn-o-dzialaniu-rosyjskiej-propagandy.html
2. https://www.fronda.pl/a/czy-jackowski-jest-etatowym-wrozem-putina-i-gru-to-pytanie-do-abw-tylko-pozornie-jest-absurdalne,158472.html
3. https://www.fronda.pl/a/kto-placi-jackowskiemu-i-po-co-putinowi-polski-jasnowidz,158958.html

Jackowski mówi także, że w zasadzie można powiedzieć, że nie przeszkadzało mu to, aby "przy jednym talerzu być" z Perszingiem, który za chwilę zabijał i miał krew na ręku lub to zlecał swoim pretorianom. "Jackowski wręcz "wybiela" Pershinga, jaki to fajny, kulturalny gość był. Bardziej go boli to, że kiedyś Pershing pożyczył od niego 100 dolarów i nie oddał niż to, że miał krew na rękach."

"Wyborcza” w 2013 roku zapytała byłego rzecznika policji ile wskazań Krzysztofa Jackowskiego było trafnych? Okazuje się, że… zero! Co więcej, rzecznik prasowy Komendy Głównej Policji powiedział, że Jackowskiemu zdarza się wprowadzać funkcjonariuszy w błąd. I WSZYSTKO W TEMACIE !

Śr, 24 mar 2021 13:30 | ocena: + 2

domin187 | Załogant

Panu Jackowskiego nie można odmówić sukcesów w poszukiwaniu zaginionych. Natomiast jako jasnowidz średnio się sprawdza. Jego "wizje" to bardziej interpretacja wydarzeń społeczno-politycznych okraszonych katastroicznymi wizjami. O ile dobrze pamiętam, to wojnę wieści od 1,5 dekady.
Czy ludzie boją się oddychać? Nie sądzę. Akcje z maskami to też nic nowego. Wszak w krajach azjatyckich takie rzeczy miały miejsce wiele razy. Sporo można by pisać na ten temat. Ja w każdym razie lubię słuchać audycji p. Krzysztofa, ale bardziej jako ciekawostkę, bo choćby nawet miał rację, to ja szary Kowalski nie mam na to wpływu...

Wt, 23 mar 2021 22:24 | ocena: + 1

Stefan | Załogant

Wizja Krzysztofa Jackowskiego z dnia 17 września 2020 roku spełniła się dzisiaj.

https://www.youtube.com/watch?v=MaWw0ySkrWs

21 minuta 8 sekunda nagrania, "Kanał Sueski odcięty".

https://twitter.com/RemigiuszWilk/status/1374461308691607556

Wt, 23 mar 2021 22:07 | ocena: + 1

Stefan | Załogant

Właśnie spełniła się przepowiednia Krzysztofa Jackowskiego dotycząca blokady Kanału Sueskiego. Przepowiednia była opublikowana na kanale Youtube Jackowskiego. To jedno z wydarzeń poprzedzających wojnę.

https://twitter.com/RemigiuszWilk/status/1374461308691607556

Wyświetl według: Chronologicznie Ocena
w kolejności: rosnąco malejąco

STRONA
1 2
* Informujemy, iż treści zamieszczane w komentarzach, lub innych rubrykach, w których internauta może dodać swój wpis nie są stanowiskiem Fundacji Nautilus i nie stanowią one odzwierciedlenia naszych poglądów, upodobań bądź sympatii. Fundacja Nautilus nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez Użytkowników.

Aby dodać komentarz, zaloguj się.
szukaj:  

Wejście na pokład

Zapamiętaj mnie

Wiadomość z okrętu Nautilus

Fundacja NAUTILUS - jedyna w Polsce oficjalnie działająca organizacja pozarządowa zajmująca się zjawiskami niewyjaśnionymi ******* www.nautilus.org.pl ******** Adres korespondencyjny: Fundacja NAUTILUS, skr. 221, 00-950 Warszawa 1.

UFO24

więcej na: emilcin.com

Wt, 3 maj 2022 08:44 | [...] 2 maja 2022 na zachodnich obrzeżach miasta Olsztyn miedzy godzina 20 a 21 widziane były na niebie świetliste obiekty w kształcie kuli. Na niebie pojawiło sie co najniej dziesięć lub więcej obiektów kulistych. Pierwszy obiekt był nieco większy. Wszystkie obiekty poruszały sie dokładnie w jednej linii i połączone były jakby nitka światła. poruszały sie z zachodu na wschód. kolor światła biały. Wielkość obiektów: pierwszy obiekt. Wszystkie obiekty jarzyły mocnym zimnym światłem. [...]

Artykułem interesują się

Poniżej lista Załogantów, których zainteresował ten artykuł. Możesz kliknąć na nazwę Załoganta, aby się z nim skontaktować.

Dziennik Pokładowy

Poniedziałek, 18 kwietnia 2022 | Zawsze trochę się śmiałem, kiedy ktoś wspominał o „czasach ostatecznych”, no bo jak? Czy kilka lat temu ktokolwiek sobie wyobrażał, że przyjdzie zaraza, a tuż po niej wielka, światowa wojna? Czy w dobie wszechobecnych sklepów za każdym rogiem ulicy przez myśl komukolwiek przyszło, że będzie apokaliptyczny brak wszystkiego i może nadejść wszechobecny głód? Dzisiaj, czyli 17 kwietnia 2022 ze zdumieniem...

czytaj dalej

FILM FN

PRZESŁUCHANIE W KONGRESIE USA W SPRAWIE UFO - maj 2022

archiwum filmów

Archiwalne audycje FN

Playlista:

rozwiń playlistę
Właściwe, pełne archiwum audycji w przygotowaniu...
Będzie dostępne już wkrótce!

Poleć znajomemu

Poleć nasz serwis swojemu znajomemu. Podaj emaila znajomego, a zostanie wysłane do niego zaproszenie.

Najnowsze w serwisie

Wyświetl: Działy Chronologicznie | Max:

Najnowsze artykuły:

Najnowsze w XXI Piętro:

Najnowsze w FN24:

Najnowsze Pytania do FN:

Ostatnie porady w Szalupie Ratunkowej:

Najnowsze w Dzienniku Pokładowym:

Najnowsze recenzje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: OKRĘT NAUTILUS - pokład on-line:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: Projekt Messing - najnowsze informacje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: PROJEKTY FUNDACJI NAUTILUS:

Informacja dotycząca cookies: Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu logowania i utrzymywania sesji Użytkownika. Jeśli już zapoznałeś się z tą informacją, kliknij tutaj, aby ją zamknąć.