Dziś jest:
Czwartek, 22 kwietnia 2021

"Wiedza to władza. Ale niewiedza, niestety, nie oznacza jeszcze braku władzy." Niels Bohr

Komentarze: 14
Wyświetleń: 1901x | Ocen: 8

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 5/5


Nie, 4 kwi 2021 16:24   
Autor: FN, źródło: CNN, Politico   

NIEZIDENTYFIKOWANE OBIEKTY LATAJĄCE CZYLI UFO - TEMAT NUMER 1 WSZECH CZASÓW

Amerykański rząd nie chce mówić co wie o UFO, a chyba wie dużo 
/tekst z onet.pl/

Może dałoby się poznać prawdę, ale nie spodziewajcie się, by amerykańskie władze w najbliższym czasie zechciały się podzielić tym, co wiedzą na temat szeregu przypadków obserwacji UFO. Według wielu obecnych i byłych urzędników, agencje wojskowe i wywiadowcze po prostu blokują albo ignorują próby skatalogowania posiadanej wiedzy na temat UAP czyli "niezidentyfikowanych zjawisk powietrznych", pisze Bryan Bender z POLITICO.Senat USA zażądał raportu na temat dochodzenia Pentagonu w sprawie kilku niewyjaśnionych naruszeń przestrzeni powietrznej – w tym przez szybkie obiekty, które śledziły okręty wojenne. Agencje rządowe, posiadające odpowiednią dokumentację, zasłaniają się klauzulą tajności i mnożą biurokratyczne przeszkody w dostępie do danychRaport ma zawierać "szczegółową analizę danych nt. niezidentyfikowanych zjawisk, pozyskanych przez satelity, urządzenie podsłuchowe i ludzkie zasoby wywiadowcze"Badania idą też w kierunku sprawdzenia czy obiekty te nie są po prostu nieznanym dotąd sprzętem obcych krajówByły szef wywiadu potwierdza, że jest wiele doniesień o tzw. bezzałogowych zjawiskach powietrznych, dostrzeżonych przez pilotów albo zarejestrowanych przez satelity.Artykuł w oryginale na stronie POLITICO.com

Zanosi się na to, że administracja Bidena opóźni przesłanie bardzo oczekiwanego raportu w sprawie UFO dla Kongresu.
Senacki komitet ds. służb specjalnych zażądał od dyrektora wywiadu krajowego, aby wraz z Departamentem Obrony przygotował do 25 czerwca publiczne zestawienie niewyjaśnionych przypadków wykrycia przez personel wojskowy lub radary, satelity i systemy obserwacyjne, zaawansowanych statków powietrznych i dronów.

Senatorzy zadziałali, gdy wyszło na jaw, że w 2017 r. Pentagon badał szereg niewyjaśnionych faktów naruszenia przestrzeni powietrznej – były to np. nagrania obiektów o znacznych osiągach, śledzących okręty marynarki wojennej.
POLECAMY: Amerykańscy senatorowie dostają tajne raporty na temat UFO
Jednak osoby zajmujące się sprawą proszą o znacznie więcej czasu i zasobów, aby móc wydobyć informacje z rządowych agencji, które są niechętne, a czasem wręcz odmawiają udostępnienia utajnionych danych. Obawiają się, że bez interwencji na wysokim szczeblu, trudno będzie skłonić agencje, by ujawniły to, co mają.


Samo zdobycie dostępu do informacji to jest biurokratyczny koszmar – powiedział Christopher Mellon, były oficer wywiadu wojskowego, który lobbował na rzecz zniesienia klauzuli tajności i doradza senatorom w tej sprawie.
Według jego słów powołany przez Pentagon w sierpniu ub.r. zespół roboczy obsadzony przez oficerów marynarki dysponuje zbyt nielicznym personelem i środkami, więc jak dotąd ma skromne osiągnięcia, jeśli chodzi o zdobycie raportów, nagrań i innych dowodów zebranych przez systemy wojskowe.

A zespół ten ma być najważniejszą komórką wojskową dostarczającą dane do szerszego raportu dla Senatu.
– Wiem, że siły powietrzne odmawiały zespołowi dostępu do istotnych informacji i potraktowały go lekceważąco. To rozczarowuje, ale nie zaskakuje – powiedział Mellon.


Czego nie chcą ujawnić siły powietrzne

Siły powietrzne, które z racji śledztw prowadzonych w czasach zimnej wojny miały najwięcej do czynienia z UFO, odsyłają ze wszystkimi pytaniami do gabinetu Sekretarza Obrony, który również bardzo mało mówił publicznie w sprawie raportu.

Aby chronić obywateli, zachować bezpieczeństwo operacji i chronić metody wywiadowcze, nie omawiamy publicznie szczegółów obserwacji niezidentyfikowanych zjawisk powietrznych, prac zespołu roboczego i czynności śledczych – powiedziała rzeczniczka Pentagonu Susan Gough i odmówiła odpowiedzi na krytyczne uwagi.

Raport dla Senatu ma zawierać "szczegółową analizę danych nt. niezidentyfikowanych zjawisk pozyskanych różnymi środkami, w tym przez satelity, urządzenie podsłuchowe i ludzkie zasoby wywiadowcze".
Ma też objąć "szczegółową analizę danych FBI, pochodzących ze śledztw w sprawie wtargnięcia niezidentyfikowanych obiektów w zastrzeżoną przestrzeń powietrzną USA". Raport musi zawierać "szczegółowy opis procesów współpracy instytucji w celu szybkiego i terminowego pozyskania danych oraz scentralizowanej analizy wszystkich raportów na temat niezidentyfikowanych zjawisk powietrznych (UAP), sporządzonych dla instytucji federalnych bez względu na to, jaka służba czy agencja pozyskała te informacje".

Wydobycie tych danych z różnych ogniw biurokracji zajmującej się bezpieczeństwem narodowym to, jak twierdzi Mellon, wielkie wyzwanie.
Ludzie z zespołu roboczego muszą powtarzać ten bolesny proces z wieloma różnymi agencjami – powiedział, wyliczając m.in. armię, CIA, Krajową Agencję Bezpieczeństwa (NSA), Narodowe Biuro Rozpoznania, Agencję Wywiadowczą Departamentu Obrony oraz Agencję Zaawansowanych Projektów Badawczych w Dziedzinie Obronności (DARPA).
Rzecznik pani Avril Haines, dyrektorki Wywiadu Narodowego poinformował POLITICO, że prace nad raportem trwają, ale odmówił podania szczegółów. – Jesteśmy świadomi postawionego nam zadania i wypełnimy je w odpowiedni sposób – powiedział.


Presja się wzmaga
Opóźnienie publikacji znaczna część opinii publicznej uzna zapewne za próbę ukrycia przez instytucje państwowe posiadanej wiedzy. Narasta przy tym presja na Kongres, żeby w sposób jeszcze bardziej obszerny zgromadził dane o wszystkim, co władze wiedzą się w sprawie UFO i ujawniły, w jaki sposób próbują rozwikłać zagadki.

Senator Marco Rubio z Florydy odpowiedzialny za zlecenie raportu powiedział w tym tygodniu telewizji Fox News, że nie sądzi, iż agencje doszły do jakichkolwiek twardych wniosków co do pochodzenia UFO. Podkreślił, że raport wymaga od nich szerszych działań na rzecz gromadzenia danych wywiadowczych.

Musimy spróbować dowiedzieć się, co to jest. Może jest jakieś logiczne wytłumaczenie? Może to nasi przeciwnicy, którzy dokonali technologicznego skoku? – powiedział.

Rubio liczy się z tym, że trzeba będzie więcej czasu, aby stworzyć raport.


Nie jestem pewien, czy agencje zdążą w terminie. Nie jestem pewien, czy do 1 czerwca dojdą do twardych wniosków w sprawie, którą się zajmują. Może się pojawić więcej pytań, nowych pytań niż pełnych odpowiedzi – dodał. – Zapewniam jednak, że teraz jest to traktowane bardziej serio niż kiedykolwiek.

Były szef wywiadu potwierdza

Presja na ujawnienie działań władz wzmocniła się po niedawnych wypowiedziach Johna Ratcliffe'a, byłego dyrektora wywiadu krajowego z czasów prezydentury Donalda Trumpa.

Mamy wiele doniesień o tzw. bezzałogowych zjawiskach powietrznych. Kiedy mówimy o obserwacjach, mówimy o wykonujących trudne do wyjaśnienia manewry obiektach, dostrzeżonych przez pilotów sił lotniczych i marynarki albo zarejestrowanych przez satelity – powiedział Ratcliffe w wywiadzie telewizyjnym.

Wspomniał przy tym o "manewrach, które byłyby nie do powtórzenia przy obecnie posiadanej technologii albo przemieszczaniu się z prędkością ponaddźwiękową bez gromu dźwiękowego".

Technologiczny serwis The Drive ujawnił w tym tygodniu jeden z takich przypadków, który dotyczył chmary niezidentyfikowanych "dronów", które nadleciały nad flotyllę niszczycieli marynarki wojennej u wybrzeży Kalifornii w 2019 r.

Biurokraci twardo się opierają

Istnieje ogromny opór wewnątrz biurokracji, by otwarcie mówić o tych sprawach – powiedział Lue Elizondo, który prowadził badania nad UAP w Pentagonie do 2017 r. i publicznie ogłosił rezygnację z pracy w wyniku frustracji, że kwestia ta nie była traktowana wystarczająco poważnie.


Jest cała otoczka sensacji i tabu, która temu towarzyszy. Organizacje, których misja obejmuje te sprawy opierają się przeciw jej wypełnieniu. Sprawa była takim tabu przez dekady, że nikt nie chce tu ryzykować karierą swoją i swoich przełożonych bez wyraźnych poleceń – powiedział Elizondo, który obecnie pracuje jako nieformalny doradca wojskowy.

Wskazał również na objawy biernego oporu. – Instytucje nie podejmują żadnych działań, nie przeznaczają środków i ludzi, żeby wesprzeć proces dochodzenia – powiedział.
Inni dostrzegają brak współpracy między agencjami i chęć ochrony istotnych informacji, których poznanie przyniosłoby korzyść rywalom.

– Jedno z wyzwań, przed jakim stawał Departament Obrony jest takie, że wiele organizacji wywiadowczych i służb wojskowych zbierających dane o przypadkach naruszenia przestrzeni działają całkiem osobno, jakby w odrębnych silosach – powiedziała Ellen Lord, aż do stycznia zastępczyni sekretarza obrony ds. zakupów, która miała dostęp do wiedzy o działaniach Pentagonu.


Jej zdaniem są sensowne powody, żeby nie wszystko ujawniać. – Czasami łatwo jest dać się w tych sytuacjach wciągnąć w rozważania rodem z fantastyki naukowej, o obcych cywilizacjach. W rzeczywistości nasi przeciwnicy wykorzystują wiele technologii i musimy znaleźć sposób, by na to zareagować – powiedziała. – Ale o tym zwykle nie rozmawia się na forum publicznym i to jest trudność w niektórych przypadkach.

Dowodem aury tajemnicy jest chociażby odmowa Pentagonu, by ujawnić jakiekolwiek szczegóły dotyczące zespołu roboczego, nawet tego, ile osób do niego skierowano i jaki ma budżet.

Elizondo sądzi, że przy tym poziomie zaangażowania są małe szanse na pokonanie tego rodzaju przeszkód przed czerwcem. Proponuje wobec tego ogłoszenie cząstkowego raportu, który zawierałby wniosek o więcej czasu i zasobów.
Możemy to zrobić dobrze albo zrobić to szybko – powiedział. – Z pewnością nie ma dość czasu, żeby przygotować szeroki, obejmujący wszystkie instytucje państwowe raport, którego Kongres nie tylko oczekuje, ale na który zasługuje, tak jak wszyscy Amerykanie – dodał.

Mellon sądzi, że może to zająć parę miesięcy albo i więcej. – Poza ciężką pracą wydobycia od wszystkich tego, co wiedzą, będzie też delikatny i trudny proces namówienia wszystkich graczy, by uzgodnili wspólny język. A to może zająć tygodnie a nawet miesiące – powiedział.

Według niego, aby uzyskać niezbędny poziom współpracy, niezbędne może się okazać bezpośrednie zaangażowanie najwyższych urzędników rządowych w tym Avril Haines i zastępczyni sekretarza obrony Kathleen Hicks.

Dobra wiadomość jest taka, że osoby decyzyjne po obu stronach wydają się brać sprawę na poważnie i działają w dobrej wierze – dodał.

Redakcja: Michał Broniatowski
Źródło: Politico


 

Pozdrawiamy wszystkich z samego centrum świata - Bazy FN, gdzie moderowany jest serwis FN przy użyciu najszybszych komputerów planety Ziemia! ; - )

Dziękujemy za wszystkie życzenia, które odbieramy on-line

/przykład z naszej poczty, czyli Fundacja Nautilus, skr. 221, 00-950 Warszawa)

 

[...] Najlepsze życzenia świąteczne dla ekipy FN:

  Niech Jezus Zmartwychwstały  da radość , nadzieję, miłość i wiarę. Spokojnych i zdrowych Świąt Wielkiej Nocy życzy

KasiaskFrom:  [...]
Sent: Sunday, April 4, 2021 7:57 AM
To: Fundacja NAUTILUS
Subject: życzenia

 

Dla całej Załogi FN spokojnych i przede wszystkich zdrowych świąt, oby ten dzisiejszy dzień i każdy kolejny przynosił Wam satysfakcję i radość z niezwykłego rejsu Nautilusem:) 

 

Tymczasem w Bazie FN...  ; - )

I jeszcze zdjęcie z Sopotu od naszego czytelnika.


Komentarze: 14
Wyświetleń: 1901x | Ocen: 8

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 5/5


Nie, 4 kwi 2021 16:24   
Autor: FN, źródło: CNN, Politico   


Komentarze (14)
Poniżej znajduje się lista komentarzy.

Czw, 8 kwi 2021 19:06 | ocena: + 1

Orbs222 | Załogant

REWELACJE ŚWIATA NAUKI Z OSTATNICH GODZIN- Na maleńką cząstkę subatomową zwaną MIONEM wpływają formy materii i energii, które nie są jeszcze znane nauce, ale mogą jednak wpływać na naturę i ewolucję wszechświata! To Rewelacje z dosłownie ostatnich paru godzin! - naukowcy zaskoczeni , że istnieją siły których nie zna nauka-SĄ DOWODY! Przecież to nic innego jak siły, o których od wielu lat rozmawiamy na portalu FN!:] Fizycy mówia jasno- trzeba pisać podręczniki od nowa... No cóż..., Wiedzę którą dopiero nauka odkrywa- OBCY [odwiedzajacy nas w U.F.O] posiadają juz od tysięcy i milionów lat...

Śr, 7 kwi 2021 08:10 | ocena: + 5

Einstein | Załogant

No oczywiście, że OBCY obserwują tu na ziemi głównie Stany Zjednoczone z prostego powodu- jest to największa potęga militarna na świecie, sięgająca coraz śmielej, dalej w przestrzeń kosmiczną! Roczny budżet USA na zbrojenia to aktualnie ok. 730mld $! Kwota niewyobrażalna dla innych państw świata! Ot- dlaczego U.F.O. najczęściej obserwuje instalacje wojskowe USA. Oczywiście nie umniejszając faktu, że OBCY obserwują praktycznie każdy zakątek świata, ale robią to całkowicie niewidzialni zarówno dla oka jak i radarów [chociaż dla radarów są częściej widoczni]. Wracając do obserwacji przez U.F.O. instalacji wojskowych USA- najważniejsi przedstawiciele służb tajnych Stanów Zjednoczonych wiedzą doskonale, że nie sa to żadne "drony państw obcych" i dlatego nie podejmują jakichś gwałtownych ruchów w tym kierunku- zdając sobie sprawę z pokojowych zamiarów OBCYCH [bo gdyby było inaczej-dawno ziemie by spalili]. Ziemię odwiedza od kilka do kilkanaście obcych cywilizacji [to wynika z obserwacji na całym świecie] i każda z nich jest pokojowo nastawiona, bo gdyby było inaczej to już dawno ziemia została by unicestwiona, pozdrawiam

Rozwiń odpowiedzi (1)

Śr, 7 kwi 2021 21:29 | ocena: + 1

majomir | Załogant

@Einstein,
A nie dlatego że 50 % amerykanów twierdzi że gwiezdne wojny to historia prawdziwa

Rozwiń odpowiedzi (1)

Czw, 8 kwi 2021 08:25 | ocena: + 2

Arkturianin222 | Załogant

@majomir, Tzw. "gwiezdne wojny" to zidiociały wymysł prostych istot o bardzo niskiej wibracji zamieszkujących planetę zwaną ziemia:] Domeną wysokorozwiniętych cywilizacji jest miłość i pokój! Oni też tysiące, miliony lat temu przechodzili przez to piekło fizyczne [wojny, konflikty, niewolnictwo itd...] , które obecnie mamy tu na ziemi, ale wyszli już z tych czeluści piekielnych ku ŚWIATOM WYŻSZYM- DUCHOWYM.

Rozwiń odpowiedzi (1)

Czw, 8 kwi 2021 16:29 | brak oceny

majomir | Załogant

@Arkturianin222,
Piszesz o Ewokach z Endoru

Wt, 6 kwi 2021 21:00 | ocena: + 3

Pedro-52 | Załogant

Szanowni Załoganci i Czytelnicy!
W moim niedawnym komentarzu do tego artykułu, napisałem 04.04.br.,
między innymi to, że USA to największe mocarstwo militarne na świecie, posiadające najbardziej zaawansowane technologie i możliwości techniczne niezbędne do osiągania celów w przestrzeni kosmicznej.
Dla Obcej Cywilizacji, która od bardzo wielu lat OBSERWUJE
ludzkość ma to znaczenie kolosalne...

Dziś, 06.04. g 09:27 | OBSERWUJĄ NAS! - Nick Pope o UFO.
Rozmowa z Nickiem Pope, byłym pracownikiem brytyjskiego ministerstwa obrony o działaniach, jakie siły zbrojne USA i Wielkiej Brytanii podejmowały w celu wyjaśnienia pojawienia się niezidentyfikowanych obiektów latających (UFO) w przestrzeni powietrznej oraz o możliwościach w zakresie przyczyn i wyjaśnienia incydentów związanych z UFO. Ciekawy zbieg okoliczności, a może jednak coś więcej?
Moja wiedza pochodzi od przedstawicieli cywilizacji pozaziemskiej,
którzy - jak wynika z moich opisów snów proroczych - przekazali,
że znają nas doskonale i obserwują ludzkość od bardzo dawna.
Są zainteresowani naszym rozwojem cywilizacyjnym i są świetnie
zorientowani w dotychczasowych osiągnięciach technologicznych
i militarnych. Przygotowują się do ujawnienia się przed Ziemianami.
Jeszcze w tym roku zintensyfikują " pokazy i demonstracje ", aby
wyraźniej zaznaczyć, że moment kulminacyjny nastąpi niebawem.
Do tego nadzwyczajnego wydarzenia przekonani będą również
dzisiejsi niedowiarkowie.
Proszę wierzyć, że to nie bajka, a jak najbardziej realny scenariusz
niewyobrażalnego wręcz wydarzenia za ok. 3 lata.
Najmilsze pozdrowienia. Pedro

Nie, 4 kwi 2021 19:21 | ocena: + 5

Pedro-52 | Załogant

Szanowni Załoganci i Czytelnicy!
To już kolejny artykuł dotyczący Niezidentyfikowanych Obiektów
Latających ( NOL ), których obecność odnotowywano wielokrotnie
w różnych częściach naszego Globu przez siły powietrzne, marynarkę USA, Krajową Agencję Bezpieczeństwa (NSA), Narodowe Biuro Rozpoznania, Agencję Wywiadowczą Departamentu Obrony i inne, podobne służby na świecie. Takie zjawiska zawsze pozostają w
zainteresowaniu nie tylko światowych mocarstw, ale także innych
państw, na których terytorium się pojawiają. Jednak najczęściej dzieje
się to nad terytorium lub w pobliżu Stanów Zjednoczonych.
Moim zdaniem wynika to z faktu, że jest to największe mocarstwo
militarne na świecie, posiadające najbardziej zaawansowane technologie
i możliwości techniczne niezbędne do osiągania celów w przestrzeni
kosmicznej. Dla Obcej Cywilizacji, która od bardzo wielu lat obserwuje
ludzkość ma to znaczenie kolosalne. O tym wiedzą też najbardziej
wtajemniczeni i wpływowi ludzie w USA, którzy za wszelką cenę będą zainteresowani blokowaniem dostępu do największych tajemnic
tego kraju, mając przede wszystkim na względzie bezpieczeństwo
państwa. Nie należy się temu dziwić, bo są pewne tajemnice, których
nigdy nie ujawnią.
Nie mniej jednak sprawy związane z UFO nabiorą przyspieszenia, bo
podobne zjawiska z NOL i inne w przestrzeni kosmicznej będą coraz
częstsze i bardziej zauważalne na naszym Globie w III i IV kwartale br.
Zwielokrotnienie tego będzie zaskoczeniem dla całej opinii światowej.
Tego nie da się dalej utrzymywać w tajemnicy przed ludzkością.
Najmilsze pozdrowienia. Pedro

Nie, 4 kwi 2021 19:14 | ocena: + 5

Einstein | Załogant

Dołączam się do pozdrowień Świątecznych dla FN oraz Załogantów!
Święta Wielkanocne przypominają nam tzw. "zwycięstwo życia nad śmiercią" w rozumieniu ziemskim, fizycznym , ale dla niektórych rzeczywiście w rozumieniu metafizycznym, czyli prawidłowym... W ogóle temat śmierci jest tematem obecnie zakazanym- a powinien być tematem NAJWAŻNIEJSZYM DLA KAŻDEGO Z NAS! jak już ktoś umrze w rodzinie, to zrobić pogrzeb, wziąć kasę [jeśli ktoś był ubezpieczony itd..], pozbyć się ubrań z mieszkania, pamiątek, sprzedać biżuterię i patrzeć za nowym partnerem- taka niestety jest obecnie chora, idiotyczna mentalność, zwłaszcza w Europie- dla mnie jest to jeden wielki skandal, ALE z czym to się wiąże- to temat na inny raz. W ogóle Tajemnica śmierci to tabu w nauce i świecie zachodu, wschodnia część świata zwłaszcza Azjatyckiego zupełnie inaczej podchodzi do tematu śmierci..., badania medyczne nie zajmują się śmiercią która jest tematem zakazanym, ponieważ ludzie a w szczególności naukowcy uważają śmierć za definitywny koniec świadomości, koniec wszystkiego- czyli tego czym jesteśmy-TOTALNY IDIOTYZM! W ogóle Europa [bo nawet w Ameryce to trochę inaczej już wygląda]to część świata ogarnięta zdumiewającym złudzeniem, że człowiek powstał z niczego, a jego obecne życie jest pierwszym, jedynym i zarazem ostatnim- no absurd goni absurd!:] Kraje wysokorozwinięte są najbardziej zacofane w tych tematach!

Rozwiń odpowiedzi (1)

Pon, 5 kwi 2021 12:32 | ocena: + 1

przybysz | Załogant

@Einstein, Masz rację, Europejska cywilizacja zachodnia "stoi nad przepaścią"-tak wygląda właśnie upadła cywilizacja, bo nawet w USA [najpotężniejszej gospodarce świata] to zupełnie inaczej wygląda, już nie wspominając o wschodzie , Azji. To też potem zależy w którym państwie, bo różnie to w różnych krajach wygląda, ale generalnie Europa to upadły duchowo kontynent! A nie zapominajmy, że OBCY odwiedzający nas w UFO [wyprzedający nas technologicznie o tysiące i miliony lat] - to przede wszystkim duchowość, a ich rozwój technologiczny ściśle związany jest z duchowością, reinkarnacją...

Nie, 4 kwi 2021 18:05 | ocena: + 4

infinity_ | Załogant

Przyłączam się do życzeń świątecznych dla Fundacji.

Te święta powinny być jak żadne inne przestrogą, do czego prowadzi fanatyzm religijny zmieszany z nacjonalizmem...Niestety po 2000 lat , w tym kraju nie widać różnicy między mentalnością współczesnych a tamtych.

"Bądźcie miłosierni, jak Ojciec wasz jest miłosierny. Nie sądźcie, a nie będziecie sądzeni; nie potępiajcie, a nie będziecie potępieni; odpuszczajcie, a będzie wam odpuszczone. "

Jakże to kontrastuje ze współczesnym narodowym kościołem polskim i jego wyznawcami....

Dziś znów jak i wtedy diabeł się przebrał w ornat i ogonem do mszy dzwoni.

Rozwiń odpowiedzi (2)

Nie, 4 kwi 2021 21:47 | brak oceny

SovietVixen | Załogant

@infinity_, 2000 lat temu ludzie przynajmniej nie narzucali innym swojego stylu bycia

Rozwiń odpowiedzi (1)

Nie, 4 kwi 2021 22:59 | ocena: + 2

infinity_ | Załogant

@SovietVixen, no własnie z tego powodu fanatycy religijni zatłukli Jezusa i chcieli zamordować nierządnicę którą Jezus uratował przed nimi.
Jezus nie chciał się podporządkować ich zasadom, stylowi bycia i wizji jaki powinien być "prawdziwy" zbawiciel :-( Nie pościł z uczniami , uzdrawiał w szabat, bronił kobiety itd...

Dziś mamy tego powtórkę , tacy sami nacjonalistyczni faryzeusze chcą wymuszać na innych jacy mają być inni...
Nic się nie zmieniło... zatłukli by go dziś w polsce jeszcze szybciej niż 2000 lat temu...

Rozwiń odpowiedzi (1)

Pon, 5 kwi 2021 10:16 | ocena: + 2

Kepos | Załogant

@infinity_, czasy idą z postępem, więc dziś zamknięto by Jezusa w zakładzie psychiatrycznym.

Pon, 5 kwi 2021 10:35 | ocena: + 1

Kepos | Załogant

@infinity_, no jak to, księża odpuszczają w czasie każdej spowiedzi (rozgrzeszenie), jest to czynione jak z automatu.

Wyświetl według: Chronologicznie Ocena
w kolejności: rosnąco malejąco

* Informujemy, iż treści zamieszczane w komentarzach, lub innych rubrykach, w których internauta może dodać swój wpis nie są stanowiskiem Fundacji Nautilus i nie stanowią one odzwierciedlenia naszych poglądów, upodobań bądź sympatii. Fundacja Nautilus nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez Użytkowników.

Aby dodać komentarz, zaloguj się.
szukaj:  

Wejście na pokład

Zapamiętaj mnie

Wiadomość z okrętu Nautilus

22 kwietnia 2021 - trochę się ochłodziło, a to akurat sprzyjający element przy pracy w Bazie FN nad materiałem o kręgach zbożowych, skąd pozdrawiamy wszystkich czytających najlepszy serwis o UFO w Polsce, na świecie i w tej części galaktyki. [...]

UFO24

więcej na: emilcin.com

Śr, 14 kwi 2021 08:51 | Białoruś oskarżyła Polskę o naruszenie jej przestrzeni powietrznej przez niezidentyfikowany obiekt latający. Do incydentu miało dojść w poniedziałek. W odpowiedzi polski resort obrony narodowej oświadczył, że tego dnia wieczorem wojskowe statki powietrzne nie wykonywały lotów w pobliżu granicy z Białorusią. „12 kwietnia 2021 r. o godz. 20:45 (19:45 w Polsce) odnotowano fakt naruszenia granicy państwowej Białorusi w przestrzeni powietrznej od strony Polski, przez niezidentyfikowany obiekt latający...

Artykułem interesują się

Poniżej lista Załogantów, których zainteresował ten artykuł. Możesz kliknąć na nazwę Załoganta, aby się z nim skontaktować.

Dziennik Pokładowy

Wtorek, 20 kwietnia 2021 | Kolejne informacje podawane przez Pentagon i armie USA nie pozostawiają wątpliwości – zjawisko Niezidentyfikowanych Obiektów Latających jest równie prawdziwe jak istnienie Antarktydy. Praktycznie nikt z czytających ten tekst nie był na Antarktydzie, ale dobrze wie, że Antarktyda istnieje. Z UFO jest tak samo. I tak pojawił się poważny problem. Z czym? A z tym, co mówią "obcy z UFO...

czytaj dalej

FILM FN

OBIEKT UFO NAD KIEŁCZÓWEM - 11 kwietnia 2021

archiwum filmów

Archiwalne audycje FN

Playlista:

rozwiń playlistę
Właściwe, pełne archiwum audycji w przygotowaniu...
Będzie dostępne już wkrótce!

Poleć znajomemu

Poleć nasz serwis swojemu znajomemu. Podaj emaila znajomego, a zostanie wysłane do niego zaproszenie.

Najnowsze w serwisie

Wyświetl: Działy Chronologicznie | Max:

Najnowsze artykuły:

Najnowsze w XXI Piętro:

Najnowsze w FN24:

Najnowsze Pytania do FN:

Ostatnie porady w Szalupie Ratunkowej:

Najnowsze w Dzienniku Pokładowym:

Najnowsze recenzje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: OKRĘT NAUTILUS - pokład on-line:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: Projekt Messing - najnowsze informacje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: PROJEKTY FUNDACJI NAUTILUS:

Informacja dotycząca cookies: Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu logowania i utrzymywania sesji Użytkownika. Jeśli już zapoznałeś się z tą informacją, kliknij tutaj, aby ją zamknąć.