Dziś jest:
Niedziela, 28 listopada 2021

The Truth Is Out There.
/tłum. - prawda gdzieś tam jest/

Komentarze: 2
Wyświetleń: 3017x | Ocen: 13

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 5/5


Czw, 22 kwi 2021 04:24   
Autor: FN, źródło: VICE World News    

KANADA: UJAWNIONO SETKI RELACJI PILOTÓW O SPOTKANIACH Z UFO

Piloci komercyjnych linii lotniczych zgłaszają bardzo często raporty o obserwacjach UFO nad Kanadą. Serwis VICE World News dotarł do dziesiątek tego typu relacji z kokpitów o obserwacjach Niezidentyfikowanych Obiektów Latających. Piloci z takich linii Air Canada, WestJet, Porter i wielu, wielu innych składali szczegółowe relacje o incydentach lotniczych z UFO, które trafiły do specjalnej bazy danych.
Na zdjęciu poniżej widzimy samolot Porter Airlines, który startuje z lotniska na wyspie w Toronto - piątek 13 listopada 2015 r.
Identyczna maszyna uczestniczyła w niezwykłym incydencie z UFO rok później, kiedy załoga nagle wykonała gwałtowne nurkowanie, aby uniknąć zderzenie z obviektem UFO, który nagle pojawił się tuż przed samolotem. Do zdarzenia doszło nad jeziorem Ontario. To tylko jeden z wielu przykładów incydentów z UFO nad Kanadą. Okazało się, że podobnych są nie dziesiątki, a setki.
 
Rankiem 30 maja 2016 r. Samolot Air Canada Express lecący z Montrealu do Toronto zgłosił, że „przeleciał nad niezidentyfikowanym obiektem latającym o okrągłym kształcie, lecącym z prędkością większą niż 550 km / h. Na wysokości
ponad 5 kilometrów nad jeziorem Ontario 14 listopada tego roku dwóch członków zobaczyło obiekt, który  jak potem opisywali - „wydawał się być solidny… i miał kształt pionowo lecącej opony samochodu o gigantycznych rozmiarach”.

Przeglądając tysiące raportów w rządowej bazie danych o incydentach lotniczych, serwis VICE World News odkrył dziesiątki najnowszych obserwacji UFO, których autorami są piloci z kanadyjskich i międzynarodowych linii lotniczych.

Kolejny przykład: załogi dwóch samolotów linii WestJet relacjonowały, że w pobliżu doliny Okanagan w Kolumbii Brytyjskiej w nocy 16 marca 2017 r. widzieli jasny dysk, który wykonywał manewry poza zasięgiem wszystkiego co lata na Ziemi i "wyraźnie ich obserwował".

Do kolejnego spotkania z UFO doszło przed świtem 10 stycznia 2015 r. W okolicy regionu Regina wiele załóg samolotów relacjonowało o pojawieniu się "bardzo dużego obiektu z małym białym światłem pośrodku, który był otoczony czymś w rodzaju silnie promieniujące aureoli”. UFO przez chwilę było nieruchome, po czym w ułamku sekundy obniżyło wysokość o kilka tysiący metrów, co wzbudziło krzyki w kokpicie pilotów, co zanotował układ do nagrywania rozmów w kokpicie.

Wielu pilotów wykonało także rysunki dziwnych obiektów, które trafiły potem do dokumentacji obserwacji UFO.Obserwacje pochodzą z archiwum urzędu lotnictwa cywilnego (CADORS), ale są często powielane przez takie instytucje jak Urząd Transportu Kanady, federalny departament nadzorujący transport drogowy, kolejowy, morski i lotniczy. CADORS zawiera posiada prawie 300 000 zgłoszeń incydentów lotniczych dotyczących wszystkiego, od usterek mechanicznych, przez awanturniczych pasażerów, po zderzenia z ptakami. Zawiera również fascynujący dział obserwacji UFO dokonanych przez zawodowych lotników w kanadyjskiej przestrzeni powietrznej.

Piloci prawdopodobnie nie zgłaszają około 90 procent UFO, które widzą, ponieważ wiedzą, że może to mieć implikacje dla długiej kariery” - twierdzi były pilot Królewskich Kanadyjskich Sił Powietrznych (RCAF), John „Jock” Williams.

Williams jest konsultantem lotniczym, komentatorem telewizyjnym i pilotem cywilnym, który spędził 36 lat w kanadyjskiej armii, w tym ponad dwie dekady latał wojskowymi myśliwcami. Przez kilkanaście lat pracował również jako oficer ds. Bezpieczeństwa lotów w Urzędzie Transportu Kanady.

Jego zdaniem są obserwacje UFO świadczące o tym, że naszą przestrzeń powietrzną naruszają obiekty wykonane poza Ziemią.
Przykład?  21 października 2005 r. w godzinach porannych kontrolerzy ruchu lotniczego „otrzymali raporty od czterech (4) załóg samolotów o błyszczącym, srebrnym obiekcie w kształcie dysku nad Toronto. na wysokości ok. 9 kilometrów , który gwałtownie skręcił i błyskawicznie odleciał na południowy wschód nad jezioro Ontario. Obiekt wyraźnie słyszał komunikaty wieży kontroli lotów, bo zareagował na jeden z nich. Stał nieruchomo nad miastem, po czym po 1 sekundzie miał prędkość kilku tysięcy kilometrów na godzinę.

Okazuje się, że takie incydenty z UFO zdarzają się praktycznie co miesiąc, ale piloci ich nie zgłaszając obawiając się kłopotów.

 

I jeszcze ciekawostka z naszej najnowszej poczty.

From: [...]
Sent: Wednesday, April 21, 2021 1:07 PM
To: Fundacja Nautilus <nautilus@nautilus.org.pl>
Subject:  UFO

 

Witam załogę Nautilusa

  Wczoraj znalazłem coś takiego: 

https://www.youtube.com/watch?v=4WIBmsLvpz0

  pozdrawiam

[....]

Dopiero co w sieci furorę robiło nagranie pokazujące dziwny, piramidalny obiekt uchwycony nad amerykańskim okrętem wojennym, a w internecie już pojawiły się kolejne materiały Pentagonu ukazujące niezidentyfikowane obiekty latające.

W strukturach amerykańskiej armii od kilku lat działa specjalna jednostka zajmująca się badaniem UFO. To właśnie z archiwum Unidentified Aerial Phenomena Task Force do sieci trafiło nagranie pokazujące dziwny obiekt unoszący się nad amerykańskim okrętem wojennym, także stamtąd do internetu przeniknęły zdjęcia trzech UFO uchwyconych w 2019 r. przez pilota amerykańskiej marynarki wojennej US Navy z pokładu samolotu F/A-18 Hornet. Pilot wykonał te zdjęcia w przeciągu pół godziny.
Susan Gough, rzecznika prasowa Departamentu Obrony, potwierdziła autentyczność tych fotografii.  Nie chciała w żaden sposób skomentować widocznych na nich obiektów. Na zdjęciach widzimy biały sferyczny obiekt uchwycony na bezchmurnym niebie, na innym oglądamy dziwne, przypominające błyszczącą galaretkę UFO, a na kolejnym obiekt o kształcie grotu strzały czy żołędzia.


From: [...]
Sent: Saturday, April 24, 2021 4:43 PM
To: Redakcja FN GMAIL
Subject: !

 

Człowiek z Harvardu uważa, że Obcy istnieją!

https://tvn24.pl/go/programy,7/tylko-w-tvn24-go-odcinki,283316/odcinek-1017,S00E1017,501845Komentarze: 2
Wyświetleń: 3017x | Ocen: 13

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 5/5


Czw, 22 kwi 2021 04:24   
Autor: FN, źródło: VICE World News    


Komentarze (2)
Poniżej znajduje się lista komentarzy.

Sob, 24 kwi 2021 17:19 | ocena: + 2

speedy29 | Załogant

" Obiekt wyraźnie słyszał komunikaty wieży kontroli lotów, bo zareagował na jeden z nich" - to znaczy że rozumieją "ziemskie" języki lub pojazd mógł być pilotowany przez człowieka.....

Czw, 22 kwi 2021 10:21 | ocena: + 2

Einstein | Załogant

Myślę, że rok 2021 będzie, a raczej jest rokiem przełomowym w ujawnianiu spotkań pilotów z U.F.O. Znikną w końcu ironiczne uśmieszki na twarzach redaktorów stacji telewizyjnych głównego nurtu, nastąpi reset w tym aspekcie wcześniej niż się to jeszcze pare lat temu wydawało... -są empiryczne dowody obecności OBCYCH na naszej planecie i tego się już dłużej nie da ukrywać! ALE tu nie trzeba być jakimś filozofem- każdy kto choć trochę zdaje sobie sprawę z ogromu [już nie mówię WSZECHŚWIATA bo ten wymyka się z pod kontroli umysłu każdemu z nas] naszej GALAKTYKI [drogi mlecznej] to wie, że cywilizacji wyprzedzających nas technologicznie są tysiące, miliony- TYLKO W NASZEJ GALAKTYCE! I to OBCY żyjący na planetach znacznie starszych od naszego Słoneczka.
Ludzie tu na ziemi jak dzieci we mgle- żyją zamknięci w bańkach, zamknięci w obozach pracy zwanych "państwami", niewolnictwo jest nagminne, wyzysk jeden przez drugiego, wojny, konflikty itd...- jednym słowem PIEKŁO NA ZIEMI! Na szczęście wielu ludzi [i to na całym świecie] budzi się..., sprawy duchowe, energetyczne są tysiące razy ważniejsze od tych marnych, fizycznych!

Wyświetl według: Chronologicznie Ocena
w kolejności: rosnąco malejąco

* Informujemy, iż treści zamieszczane w komentarzach, lub innych rubrykach, w których internauta może dodać swój wpis nie są stanowiskiem Fundacji Nautilus i nie stanowią one odzwierciedlenia naszych poglądów, upodobań bądź sympatii. Fundacja Nautilus nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez Użytkowników.

Aby dodać komentarz, zaloguj się.
szukaj:  

Wejście na pokład

Zapamiętaj mnie

Wiadomość z okrętu Nautilus

28 listopada://Afrykański wariant koronawirusa znany do tej pory jako B.1.1.529 otrzymał nazwę greckiej litery Omikron i jest w pobliżu Polski. WHO zakwalifikowała go jako wyjątkowo niebezpieczny. Kolejne kraje blokują połączenia z Afryką, gdzie wirus się pojawił. Nowy wariant koronawirusa prawdopodobnie...

UFO24

więcej na: emilcin.com

Wczoraj, 16:14 | 25 listopada 2021 nad Wawrem (Warszawa)  widoczne były jasne obiekty na niebie. Sprawa pojawiła się na portalu społecznościowym facebook. Nie można wykluczyć, że były to chińskie lampiony czy wojskowe flary, ale jedna rzecz przeczy tej tezie. Jest bowiem nagrany film, na którym widać moment zakończenia manifestacji. Wszystkie obiekty zgasły (zniknęły) praktycznie w tym samym czasie, co wyklucza chińskie lampiony czy flary.

Artykułem interesują się

Poniżej lista Załogantów, których zainteresował ten artykuł. Możesz kliknąć na nazwę Załoganta, aby się z nim skontaktować.

Dziennik Pokładowy

Piątek, 19 listopada 2021 | Zgadzam się z Krzysztofem Jackowskim, że jesteśmy w przededniu wielkiej światowej wojny, choć widzę ją zupełnie gdzie indziej niż jasnowidz z Człuchowa i trochę inaczej. Moim zdaniem wybuchnie nie na Bliskim Wschodzie i nie w pobliżu tak znienawidzonego przez najsłynniejszego obywatela Człuchowa Izraela (którego cały czas nazywa małym państwem, którego nazwy nie wymieni), ale być może w dwóch punktach...

czytaj dalej

FILM FN

PIĘĆ OBIEKTÓW UFO NA NIEBIE WIDOCZNYCH POD WARSZAWĄ - 25 listopada 2021

archiwum filmów

Archiwalne audycje FN

Playlista:

rozwiń playlistę
Właściwe, pełne archiwum audycji w przygotowaniu...
Będzie dostępne już wkrótce!

Poleć znajomemu

Poleć nasz serwis swojemu znajomemu. Podaj emaila znajomego, a zostanie wysłane do niego zaproszenie.

Najnowsze w serwisie

Wyświetl: Działy Chronologicznie | Max:

Najnowsze artykuły:

Najnowsze w XXI Piętro:

Najnowsze w FN24:

Najnowsze Pytania do FN:

Ostatnie porady w Szalupie Ratunkowej:

Najnowsze w Dzienniku Pokładowym:

Najnowsze recenzje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: OKRĘT NAUTILUS - pokład on-line:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: Projekt Messing - najnowsze informacje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: PROJEKTY FUNDACJI NAUTILUS:

Informacja dotycząca cookies: Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu logowania i utrzymywania sesji Użytkownika. Jeśli już zapoznałeś się z tą informacją, kliknij tutaj, aby ją zamknąć.