Dziś jest:
Sobota, 19 czerwca 2021

To oczywiste, że obróbkę kamieni w starożytności robiono przy użyciu zaawansowanej technologii. Dowodem może być to, że wykonanie nawet prostego muru z tamtych czasów z dopasowanymi do siebie  głazami ważącymi każdy po kilkadziesiąt ton jest dzisiaj poza zasięgiem specjalistycznych zespołów, które dysponują współczesnymi maszynami.
Erich von Däniken, W krzyżowym ogniu pytań (Im Kreuzverhör, 1978)

Komentarze: 26
Wyświetleń: 4793x | Ocen: 13

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 5/5


Sob, 1 maj 2021 05:29   
Autor: FN, źródło: FN   

CO W OSTATNICH DNIACH DZIEJE SIĘ ZE SŁOŃCEM?

To niespotykane zjawisko obserwowane jest od kilku dni - Słońce jest całkowicie pozbawione plam słonecznych. Czegoś takiego nie widziano od 200 lat. Czy to sygnał, że nasza gwiazda wchodzi w nowy, nieznany naukowcom etap aktywności?

 

Od czasu do czasu powraca temat możliwego przebiegunowania Ziemi, co ma mieć związek z aktywnością naszej gwiazdy, czyli Słońca. Teoria zakłada, że ludzkości prowadzi obserwacje Słońca zbyt krótko, aby dostrzec cykl aktywności obejmujący na przykład kilka tysięcy lat lub więcej. Czy właśnie zaczyna się coś, co można nazwać „nieznaną fazą aktywności Słońca”? 30 kwietnia 2021 na pokład okrętu Nautilus przyszedł ciekawy e-mail.

 


 

 

 

/poniżej screeny z publikacji w mediach/
/poniżej cytat z jednej z publikacji 30 kwietnia 2021/

[...] Jeszcze nigdy w całej historii obserwacji astronomicznych na powierzchni Słońca ciemne plamy, świadczące o jego aktywności, nie pojawiały się tak rzadko. Czysta jak łza powierzchnia gwiazdy może oznaczać nadchodzące zmiany klimatyczne. [...]

 

Nasz projekt FN „TRZECIA OD SŁOŃCA” ma prośbę do wszystkich czytelników serwisu FN o wzięcie udział w naszej najnowszej ECHO-SONDZIE. Pytanie nawiązuje do tezy, która jest postawiona na początku artykułu:


Wszystkich czytelników serwisu zachęcamy 1 maja do wzięcia udziału w naszej ECHO-SONDZIE! ; - )

https://www.nautilus.org.pl/echosonda,672,czy-wierzysz-ze-nieznany-cykl-aktywnosci-slonca-moze-w-2021-.html

 

Komentarze: 26
Wyświetleń: 4793x | Ocen: 13

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 5/5


Sob, 1 maj 2021 05:29   
Autor: FN, źródło: FN   


Komentarze (26)
Poniżej znajduje się lista komentarzy.

Wt, 4 maj 2021 11:06 | ocena: -1

sidhartha | Załogant

to kobiety są główną bolączką ziemi, zlikwidować je!a potem facetów.

Nie, 2 maj 2021 14:11 | ocena: + 5

infinity_ | Załogant

przeżyłem koniec świata w 2000roku, przeżyłem koniec świata w 2012, przeżyłem nadlatującą Nibiru i Panetę X, podziemne wiezienia, przebiegunowanie, ataki HAARP, wszczepianie chipów, przeżyłem ataki z sieci 3G i mikrofalówek, przeżyłem "niespodziewany" brak aktywności słonecznej w latach 2005-2009 , przeżyłem wszystkie depopulacje od czasów założenia kanału alexa jonesa, a w tym czasie liczba ludzi na świecie zwiększyła się o co najmniej miliard :D itd... a to tylko te największe rodzynki ...
cóż..przeżyje i ten "niespotykany" brak aktywności słonecznej

Nie, 2 maj 2021 09:15 | brak oceny

Antarktis | Załogant

Są setki dokumentów potwierdzających geoinżynierię (opryski chemitrails), a pewne osoby wciąż twierdzą, że to nie prawda, bo przykładowo jakiś pilot tak powiedział.

http://www.prisonplanet.pl/multimedia/film_geoinzynieria_co,p2002721018

http://www.prisonplanet.pl/audycje/audycja_prisonplanetpl,p205422562

http://www.prisonplanet.pl/files/654004086/file/geo_prezentacja.pdf


Co ciekawe, w sprawie reikarnacji nie ma dowodów, a kapitan zaklina się, że jest prawdziwa; zaś opryski Chemitrails potwierdzone przez kilku ministrów zachodnich państw to tylko teoria spiskowa?

Rozwiń odpowiedzi (2)

Nie, 2 maj 2021 10:36 | ocena: + 1

Wedruss | Załogant

@Antarktis, Zamiast szukania dowodów proponuję logiczne myślenie.
1. Posypywanie oblodzonych chodników powoduje rozpuszczanie się lodu a piasek działa jak ścierniwo. Takie same zjawiska zachodzą też w atmosferze, tylko tam używa się innych substancji jako dodatków do paliwa samolotowego. I tak chmurę można zagęścić, rozproszyć, ochłodzić, spowodować opady śniegu, itp. Można wykreować dowolną pogodę.

2. Słyszeliście może o tym że Rosjanie na swoje święta panstwowe zamawiają zawsze ładną bezchmurną pogodę? W tym celu wysyłają eskadrę MIG-ów, które w atmosferze rozpylają odpowiednie substancje. Robią to oficjalnie i potwierdzają istnienie technologii sterowania pogodą.

3. Słyszeliście o ostrych zimach w PRL-u? W PRL-u też sterowano pogodą, tylko nieoficjalnie, w ramach działań specjalnych. Celem było ochłodzenie zapałów protestacyjnych wśród ludności. W takich wypadkach używa się samolotów do złudzenia przypominających samoloty pasażerskie.

Pon, 3 maj 2021 07:38 | ocena: -1

infinity_ | Załogant

@Antarktis, jak to nie ma dowodów na reinkarnację? czy czy potwierdzone wspomnienia tysięcy ludzi od zwykłych dzieciaków po joginów są mniej warte niż ministrów? :-) geoinżynieria istnieje i jest wykorzystywana od dziesiątek lat, nie jest to tajemnicą, w mojej niedalekiej okolicy często strzelają z armatek żeby chronić szklarnie,

ale geoinżynieria ma tyle wspólnego z chemtrails, co miłość platoniczna z gwałtem....:-) teorie spiskowe chemtrails mówiące że za smugami na niebie stoją spiskowcy trujący ludzi dniem i nocą, to jest oczywiście bzdura... a dowodem na to są zdrowi ludzie żyjący w cieniu smug kondensacyjnych :)

Rozwiń odpowiedzi (1)

Pon, 3 maj 2021 08:41 | ocena: + 5

Maria_st | Załogant

@infinity_,

Chyba sobie zartujesz z tym truciem dniem i nocą smugami--sam chyba to wymyśliłeś bo nigdy wcześniej nie czytałam takich stwierdzeń.
To co napisałeś jest nielogiczne, przemyśl to .
I nie pisz, że ludzie są zdrowi, sam zauważ ze w czasie tzw pandemii umarło wiele osób choć na początku wszystko podchodziło pod covid. Do czasu aż ludzie zaczęłi zauważać , że coś nie tak i zaczęto pisać....umarli z chorób wspólistniejcych. I jest to liczba zatrwazajaca .
Ja mało czytam informacji medialnych, staram sie sama obserwować i wyciagać wnioski póki jeszcze mogę .
To co zaobserwowałam jeszcze przed obleczeniem tego w teorie spiskową nie jest wyssane z palca . To real.
Od czasu covida niebo jest coraz częściej niebieskie a nie sino-niebieskie, dlaczego ?
Ciekawe co bedzie sie działo za kilka lat z osobami zaszczepionymi ?

życzę wszystkim zdrowia.

Rozwiń odpowiedzi (1)

Pon, 3 maj 2021 11:32 | brak oceny

infinity_ | Załogant

@Maria_st, nie no, wszystko co napisałem jest logiczne najwyraźniej niezrozumiałaś :-) geoinżynieria istnieje i jest wykorzystywana od dziesiątek lat, chemtrails to teoria spiskowa która mówi że z samolotów rozpryskują trucizny, nie ma to nic wspólnego z geoinżynierią, czyli np. wpływaniem na tworzenie się chmur, lub wpływanie na rozproszenie chmur.
twoje włąsne obserwacje i refleksje nie mają znaczenia skoro nie opierają się na wiedzy lecz jedynie na twoich fantazjach, realny świat to realne zjawiska i te mają potwierdzenie w rzeczywistości...
a rzeczywistość jest taka że odkąd żyję smugi kondensacyjne istnieją , odkąd żyję wzrasta długość wieku społęczeństwa, nie tak wiele brakuje mi do połowy wieku który przeżyłem w bardzo dobrym zdrowiu , a mieszkam na trasie przelotów samolotów :-)
i to są fakty
wiązanie oprysków ofiarami podczas pandemii pokazuje że słabo ci idzie obserwacja i wyciąganie wniosków... mamy jeden z największych przyrostów zgonów na świecie, a odpowiada za to że niewydolna służba zdrowia, przełożone operacje , zabiegi, ludzie wstrzymują sie z wizytami do lekarzy itd...
musisz więcej czytać zdobywać wiedzy , bez tego twoje wnioski są ograniczone do kanałów spiskowych któe zarabiają na tobie i taki jest ich cel istnienia :-)

Rozwiń odpowiedzi (1)

Pon, 3 maj 2021 20:18 | ocena: + 1

Maria_st | Załogant

@infinity_,
Termin geoinzynieria jest słowem znanym od dawna i wiem z czym się wiąże.
Ja opisałam smugi kondensacyjne jakie pozostawiały po sobie samoloty, oczywiście nie wiem czyje, bo nie chodzi o rejsowe jakie latają nad nami .
Rejsowe nie pozostawiają po sobie szachownic ktore sie rozszerzaja i tworzą jednolitą brudną mgiełkę zakrywającą Słońce .
To co widziałam i odczuwałam nie jest żadną fantazją.
Człowieku o jakie zjawisko Ci chodzi ?
O wpływie tego co robia na organizm ludzki i przyrode ?
Człowiek długo może tego nie odczuwać jeśli ma silny organizm ale przyroda niestety nie potrafi i po niej najlepiej to widać.
Ależ ja nie wiąże ofiar pandemii z opryskami i zachorowalnością na raka....przecież napisałam że to zjawisko juz 20 lat temu zauważyłam. Pandemia ukazuje tylko, że ludzie chorują od dawna i umierają z powodu braku opieki medycznej skierowanej teraz na covid .
Zresztą to i tak już niczego nie zmienia . Sam zauważyłeś że mamy najwiekszy przyrost zgonów na świecie.....a przecież wszędzie tak samo podchodzi się do pandemii.

Rozwiń odpowiedzi (1)

Wt, 4 maj 2021 08:44 | brak oceny

infinity_ | Załogant

@Maria_st,
No to jest istotne, nie wiesz kto zostawia "te" smugi kondensacyjne, ale wiesz że nie zostawiają je statki rejsowe. Stawiam w ciemno że nie masz zielonego pojęcia które to są samoloty rejsowe , a które to są samoloty NWO rozpylające trucizny. Prawda? przyznaj się? jak rozróżniasz samoloty na wysokości 8-10 kilometrów? :D To bardzo łatwo sprawdzić za pomocą takich stron jak ta

https://www.flightradar24.com/51.5,-0.12/6

Tylko żeby to sprawdzić i zweryfikować trzeba troszkę wysiłku i dwa, trzeba być otwartym na wiedzę która może podważyć twoją religię spiskową.

Co do różnych smug :-) są różne bo są na różnych wysokościach, przy różnej wilgotności powietrza, temperaturze i stężenia w zależności od typu samolotu . Chmury też masz różne , całą paletę chmur... :-)

I to jest sedno was wszystkich wyznawców teorii spiskowych. Teorie spiskowe to religia XXI wieku, opiera się dokłądnie na takich samych zasadach jak pozostałę. Wilczki w owczych skórach najpierw programują w was niechęć do wiedzy i nauki, dowartościowują was że jesteście wybrani, wyjątkowo bystrzy, tak zwani wiedzący :-) a potem wkładają wam jakąkolwiek głupotę którą wiedzą że wy nie tylko nie zweryfikujecie, ale będziecie jej bronić :-)

Co do wpływu chemicznych oprysków na zdrowie, to jeszcze warto żebyś sprawdziła wzrost żywotności Polaków w ciągu ostatnich 20-30 lat "oprysków" :-)

A potem zastanów się nad metalami ciężkimi rozpylanymi przez auta w każdym mieście nad którym unosi się szara mgła. Jak to się stało że dotąd nie powstała żadna teoria spiskowa oparta na rozpylaniu przez auta metali ciężkich co do których wiemy że są, i co do których wiemy że zabijają, i co do których wiemy że jest nacisk na ich zmniejszanie? :-) Mam nadzieję że zdajesz sobie sprawę że korzystając z komunikacji czy jeżdżąc autem, bez wątpienia zatruwasz ludzi na około?:)

Zastanów się nad tym uczciwie to ci otworzy oczy tu na ziemi, choć czuję że jesteś fanatyczką , dobrze zaprogramowaną przez władców umysłów spiskowych.

Rozwiń odpowiedzi (1)

Wt, 4 maj 2021 16:24 | ocena: + 1

Maria_st | Załogant

@infinity_,

"Zastanów się nad tym uczciwie to ci otworzy oczy tu na ziemi, choć czuję że jesteś fanatyczką , dobrze zaprogramowaną przez władców umysłów spiskowych. "
Czujesz?
Udowodnij że jest to prawda........
A mnie sie wydaje że Ty możesz być fanatykiem....tylko pytanie, przez kogo zaprogramowanym ?!
Zadajesz pytanie i nieświadomie potwierdzasz to, co napisałam....
Kończe już tą konwersację bo nic to nie daje.....

Rozwiń odpowiedzi (1)

Śr, 5 maj 2021 14:26 | brak oceny

infinity_ | Załogant

@Maria_st, ale choć o tych spalinach którymi zatruwasz innych pamiętaj!
To akurat jest dawno potwierdzone :-)
tylko auto alexa jonesa raczej nie ma pojęmnośći 1.1 i spalania 5 litrów w mieście, więc pewnie dlatego nigdy nie powstała teoria spiskowa na ten temat którą by wam wszczepiono...

phii,
żegnam ozięble...

Nie, 2 maj 2021 06:08 | ocena: + 2

Maria_st | Załogant

Odnośnie tzw smug potocznie zwanych chemitrals widzę, że odpowiedż dał Caoii, ale dodam, że więcej jest tych informacji ale proszę sobie poszukać.
Mnie potwierdzenie od rządów państw w zasadzie nie interesuje, sama szukam odpowiedzi na to co zaobserwuje i wyciągam wnioski. A mówią one, że od dawna jesteśmy oszukiwani .
Mieszkam w miejscu które wcześniej były łąkami, teren bardzo ładny i można rzec czysty od trucizn. Czy jednak tak jest ?
O tych smugach pisze się dopiero od jakiegoś czasu i na początku uważano to za spisek. Ja jednak uważam, że to prawda.
Ok 20 lat temu zauważyłam, że kilka samolotów lata nad nami i tworzy na niebie dziwną szachownicę ze smug wylatujących z samolotu. Na początku myślałam że to jakieś ćwiczenia . Wtedy jeszcze nie skojarzyłam tego z bólem gardła bo w czasie tych lotów byłam w domu. Jednak kilka razy zdarzyło się że byłam na ogródku gdy to się działo . I ból poczułam silniej. Po kilku razach skojarzyłam to z lotami tych samolotów, które powodowały że ta szachownica zakrywała Słońce jakby było za brudna mgiełką. Spytałam sąsiadki czy czują ból gardla i co się okazało....potwierdziły. Zauważyłam też iż brzozy bardzo szybko tracą barwnik liści jakby coś je przypalało i opadają. Powiem jeszcze, że zdziwiona jestem śmiertelnościa ludzi na tym terenie na raka, bo przecież ten teren powinien być czysty . Zastanawiałam się dlaczego właśnie tu to się dzieje, tym bardziej że nie ma tu w poblizu lotniska wojskowego. Latają nad nami samoloty linii lotniczych ale nigdy nie zauważyłam by smugi w ten sposób się zachowywały.
Wystarczy obserwować siebie oraz otoczenie by nie były potrzebne dowody, że coś złego lub dobrego się dzieje.

Sob, 1 maj 2021 10:11 | brak oceny

Kepos | Załogant

Kiedy byłem w towarzystwie Duchów powiedziałem, że jak umrę to muszę zobaczyć Świat bo interesuję się astronomią. Usłyszałem - "nie chciałbyś tego oglądać" i "chodź zobaczysz". Przed moimi oczami przesunęła się jakby przestrzeń przez jakieś kilkanaście sekund i zobaczyłem jasne wnętrze, a w nim ducha wielkości Archanioła lecz jakby niekompletnego bez aureoli i te pokarane oczy. Cały czas odpychał jakąś materię, która się rozjarzała i jednocześnie powracała do niego. Im szybciej odepchnął tym ta materia szybciej do niego wróciła. Miał zasób sił, panował nad sytuacją. Było to Słońce.

Sob, 1 maj 2021 09:47 | ocena: + 6

Chronos | Załogant

Od tego abstrakcyjnego armageddonu i przebiegunowania są dużo bardziej prawdopodobne i ciekawsze scenariusze... Na przykład wyobraźmy sobie, że na słońcu powstaje rozbłysk, jako skutek na Ziemi pada elektryczność, internet, nagle nie można płacić kartą, wejść do sieci, sprawdzić stanu konta, pracować - przecież to powrót do świata sprzed kilkuset lat. Nie możesz nic wypłacić w bankomacie, nie masz za co zrobić zakupów, dostawy do sklepów nie przyjeżdżają, tracisz wszystkie swoje oszczędności i nie wiesz, kiedy je odzyskasz, telefon komórkowy nie działa, telewizja nie działa, bank nie działa, wszystkie strony padły, nie masz swoich zarobków, nie masz długów, nie masz nic, bo wszystko było ciągiem zer i jedynek zapisanych gdzieś na serwerach, które się usmażyły. To jest prawdziwa apokalipsa, która realnie może się zdarzyć.

Rozwiń odpowiedzi (4)

Sob, 1 maj 2021 12:43 | ocena: + 2

Arkturianin222 | Załogant

@Chronos, No dokładnie tak może być..,i wtedy jedynym środkiem łączności ze światem [a raczej nasłuchu czegokolwiek ze świata] jest RADIO TRANZYSTOROWE NA BATERIE! Radzę każdemu zaopatrzyć się w radio globalne i duża ilość baterii- ale radio koniecznie z falami KRÓTKIMI i i ŚREDNIMI- bo UKF jest nieważny, stacje UKF sa to lokalne stacje, mają zasięg do 100km max, po armagedonie nie będą na 100% działać. Gdzieś na świecie jakieś radiostacje, nadajniki w modulacji AM na falach KRÓTKICH ew. ŚREDNICH będą działały na 100% zasilane jakąś energią "domowej roboty"... I taka sytuacja na świecie może zaistnieć po jakimkolwiek armagedonie, który może nawiedzić planetę Ziemia w każdej chwili!
Potem tylko czekać na ratunek z kosmosu...

Sob, 1 maj 2021 15:51 | ocena: + 1

speedy29 | Załogant

@Chronos, - To wojska na Świecie wrócą do używania np: T-34 , Shermanów, Tygrysów i innego sprzętu z II WŚ , ponieważ elektryka i elektronika będą upieczone ( i konflikt nuklearny będzie niemożliwy :)) )

Sob, 1 maj 2021 20:05 | ocena: + 2

de press | Załogant

@Chronos, Chronos jesteś niepoprawny materialista i konsumpcjonista ,tylko konto banki i żarcie ,a co z żoną ,co z teściową?? to byłby dopiero problem gdyby...

Nie, 2 maj 2021 20:53 | ocena: + 4

Jolaos | Załogant

@Chronos, to byłby powrót do świata sprzed najwyżej 30 lat a nie kilkuset :)
No chopie wyluzuj przecież dopiero ok roku 1995 szczypawkowy guru Bil kill Gates wymyślił windows 95 !!!!!!!!!!!
I to podobno zajumał pomysł Polakowi który zaproponował duuużo lepszy i prostszy system operacyjny.
Jednak świat wybrał windę :) Polak nie miał tej siły przebicia co hamerykanin.
A propo's nic tragicznego by się nie stało. Pamiętam księgowych co na liczydłach liczyli i było dobrze.
Ludzie mieli na wszystko czas , bawili się na potańcówkach majówkowych i nie tylko w PRL , w całym świecie tak było.
Dziś elektroniczne banki , sranki , komórki i śmród fony , każdy tam tylko patrzy , ekranami im oczy pozarastały.
I kiedy Ty chcesz żyć ? Jakim życiem ?Wirtualnym ???
Aj jaj aj jaj , zniewolono nas doszczętnie i wielu nawet tego nie dostrzega.
A co do tych plam na słońcu to kto to widział własnymi biokamerami ? Odpowiedź - nikt.
Ja nie wierzę ani słowa z tego co w tytule.
Haarp w akcji i tyle. I jakoś trzeba owieczkom zaciemnić obraz by za dużo pytań nie beczały.
Przepraszam jeżeli kogoś uraziłem. Nie miałem i nie mam takiego zamiaru.

Sob, 1 maj 2021 08:19 | brak oceny

-relatysta | Załogant

Trzeba dostrzec też pewne plusy tej sytuacji:

https://facet.onet.pl/strefa-tajemnic/burze-sloneczne-maja-ogromny-wplyw-na-ludzki-organizm-twierdza-naukowcy/yqxe96h

"Przeanalizowawszy historię wojen i rewolucji pod kątem ich zbieżności z pojawianiem się plam słonecznych, odkrył, że wszelkie przewroty i konflikty miały miejsce w latach intensywnej aktywności naszej gwiazdy. Mówiąc prościej, uczony twierdził, że niespokojne Słońce sieje zamęt w umysłach ludzi, skłaniając ich do agresji i podejmowania ryzyka."

Sob, 1 maj 2021 06:30 | ocena: + 1

Maria_st | Załogant

Zmiany klimatyczne....słowa którymi faszeruje sie nas od dawna
Teraz na topie jest ocieplenie i madrzy inaczej faszerują nas opryskami z nieba które przez lata były tajemnicą poliszynela a jednak okazały się prawdą. I co dały ?
Zamiast ocieplenia idzie mała epoka lodowcowa ?
Jeśli chodzi o wybuchy na Słońcu to przypomnijcie sobie kataklizmy jakie nawiedzały Ziemię . Im ich mniej tym kataklizmów także ale za to ludzie jakby głupieli w większości....tracili rozum i nie wiedzieli co jest dla nich dobre a co złe....
Widać z tego, że coś musi wpływać i na Słońce i na ludzi....
Tylko na kogo dobrze?
O Słońce się nie martwie, dostanie kopa i od nowa bedzie na nas wpływać...
To tylko moje widzenie tych nadchodzących zmian.
Ogólnie plamy żle mi się kojarzą .

Rozwiń odpowiedzi (1)

Sob, 1 maj 2021 16:34 | ocena: + 1

John-316 | Załogant

@Maria_st, Te opryski z nieba, to chodzi Tobie o tzw. chemitrials? A jeśli tak, to poproszę o jakieś wiarygodne źródło istnienia czegoś takiego.

Rozwiń odpowiedzi (1)

Nie, 2 maj 2021 03:04 | brak oceny

Caoii | Załogant

@John-316,


Ja mogę potwierdzić, że chemtrails to prawda. Widywałem je na niebie od kiedy się o nich dowiedziałem, czyli od 2011 roku, a pewnie były wcześniej. Jestem pewien, że to nie są zwykłe smugi kondensacyjne bo inaczej się zachowują, do tego jak są to praktycznie zawsze przynajmniej kilka, praktycznie nie widuje się pojedyńczego chemtrails, a przynajmniej nie przypominam sobie. Zawsze jest to jakaś zorganizowana akcja, kilka, a nawet i kilkanaście smug, często przecinających się. Nad miastem gdzie nie ma w pobliżu lotniska, a mimo to lata podejrzanie dużo samolotów.

Jeśli ktoś mieszka w mieście gdzie jest czyste niebo, nie ma smogu ani zanieczyszczeń i zacznie obserwować to szybko zauważy, że coś jest nie tak i że te rzekome ,,smugi kondensacyjne'' są bardzo podejrzane i nie zachowują się tak jak smuga kondensacyjna powinna. Zwłaszcza latem jest to świetnie widoczne gdy nie ma naturalnego zachmurzenia i wszystko dobrze widać co te samoloty tam robią.

A co do źródeł to nie pamiętam kiedy to dokładnie było, ale tak jakoś mniej więcej 2-3 lata temu widziałem w mediach informacje o tym, że USA przestawiło światu technologie rozpylania czegoś w atmosferze z samolotów w celu schładzania atmosfery aby przeciwdziałać globalnemu ociepleniu. Więc taka technologia to jest już w zasadzie potwierdzony fakt można napisać. Nie powiedzieli tylko ludziom, że już te opryski robią (przestawili to jako technologię przyszłości) i to od wielu lat. Jest robione we wszystkich lub większości krajów wasalów USA i NATO. Ale są państwa na świecie gdzie tego nie ma, mimo, że samoloty latają. Z tego co mi wiadomo nie ma tego między innymi w Korei Północnej i Nowej Zelandii (chociaż co do Nowej Zelandii nie jestem pewien). Zastanawia mnie czy chemtrails są w Rosji i Chinach, możliwe, że nie, ale nie wiem, nie mam za bardzo jak sprawdzić.

Wyświetl według: Chronologicznie Ocena
w kolejności: rosnąco malejąco

* Informujemy, iż treści zamieszczane w komentarzach, lub innych rubrykach, w których internauta może dodać swój wpis nie są stanowiskiem Fundacji Nautilus i nie stanowią one odzwierciedlenia naszych poglądów, upodobań bądź sympatii. Fundacja Nautilus nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez Użytkowników.

Aby dodać komentarz, zaloguj się.
szukaj:  

Wejście na pokład

Zapamiętaj mnie

Wiadomość z okrętu Nautilus

19  czerwca 2021: [...]  Afrykańskie upały sprawiły, że w Bazie FN musieliśmy uruchomić klimatyzację, co przeważnie nie jest konieczne. Jasnowidz Jackowski zapowiada, że od połowy lipca nastąpi załamanie pogody [...]

UFO24

więcej na: emilcin.com

Wt, 15 cze 2021 07:29 | [...] Zwracam się do Państwa z takim pytaniem,które od wczoraj chodzi mi po głowie i nie potrafię sobie na nie odpowiedzieć. Otóż wczoraj tj 14.06 wraz z żoną i synem poszliśmy na spacer i wracając do domu zobaczyliśmy 2 białe pkt na niebie (często patrzymy w stronę.nieba ponieważ lubimy obserwować  jak samoloty kierują się do lądowania na lotnisku w Pyrzowicach ) . Początkowo myśleliśmy,że to samoloty,jednak po chwili owe punkty stanęły w miejscu. Po około 3_4minutach obiekty odleciały ...

Artykułem interesują się

Poniżej lista Załogantów, których zainteresował ten artykuł. Możesz kliknąć na nazwę Załoganta, aby się z nim skontaktować.

Dziennik Pokładowy

Poniedziałek, 7 czerwca 2021 | Kiedyś do Pabla Picassa przyszedł młody człowiek mówiąc, że on także chce być wielkim malarzem jak Picasso, też tak potrafi malować i chce kilku lekcji „od mistrza”. Picasso postawił przed nim wazon z kwiatami i poprosił, żeby namalował go najbardziej realistycznie, jak tylko potrafi – bez żadnych uproszczeń, pojedynczych linii czy abstrakcyjnych symboli znanych z obrazów Pabla Picassa. Wyjaśnił mu...

czytaj dalej

FILM FN

11 czerwca 2021 - dwa podłużne obiekty zarejestrowane przez kamerę drona (UTAH, USA)

archiwum filmów

Archiwalne audycje FN

Playlista:

rozwiń playlistę
Właściwe, pełne archiwum audycji w przygotowaniu...
Będzie dostępne już wkrótce!

Poleć znajomemu

Poleć nasz serwis swojemu znajomemu. Podaj emaila znajomego, a zostanie wysłane do niego zaproszenie.

Najnowsze w serwisie

Wyświetl: Działy Chronologicznie | Max:

Najnowsze artykuły:

Najnowsze w XXI Piętro:

Najnowsze w FN24:

Najnowsze Pytania do FN:

Ostatnie porady w Szalupie Ratunkowej:

Najnowsze w Dzienniku Pokładowym:

Najnowsze recenzje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: OKRĘT NAUTILUS - pokład on-line:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: Projekt Messing - najnowsze informacje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: PROJEKTY FUNDACJI NAUTILUS:

Informacja dotycząca cookies: Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu logowania i utrzymywania sesji Użytkownika. Jeśli już zapoznałeś się z tą informacją, kliknij tutaj, aby ją zamknąć.