Dziś jest:
Piątek, 24 czerwca 2022

Ten, kto podąża za tłumem, nigdy nie dojdzie dalej niż tłum. Ten kto podąża sam, znajdzie się w miejscu do którego nikt jeszcze wcześniej nie doszedł.
Albert Einstein

Komentarze: 34
Wyświetleń: 7688x | Ocen: 19

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 5/5


Sob, 15 maj 2021 05:39   
Autor: FN, źródło: FN   

REINKARNACJA - ŚLADY NA CIELE PO WCZEŚNIEJSZYCH WCIELENIACH

Czasami dzieci rodzą się z dziwnymi znamionami, które wprawiają w zdumienie rodziców. Nie przypuszczają nawet, że mogą to być ślady po poprzednich życiach – to jeden z najbardziej tajemniczych fenomenów związanych z reinkarnacją.

 

 

Ostatnio jeden z naszych kolegów z projektu "REGUŁY GRY" usiadł, policzył i wyszło mu, że... zajmujemy się reinkarnacją 30 lat. Od samego początku powtarzamy, że z reinkarnacją nie jest tak, jak powszechnie ludzie myślą, że jest to tylko i wyłącznie „kwestia wiary”. To jest wiedza i to jak najbardziej weryfikowalna na tysiąc sposobów. Jeśli ktoś nagle głosi jakąś teorię, bo mu na przykład „tak anioły powiedziały i rób panie dzieju co chcesz” i on się zafiksował, że jest „jedno życie - bo one tak mu mówią”, to jego tezy w żaden sposób nie da się zweryfikować, no bo… wiadomo dlaczego. ; )

Ale z wędrówką dusz jest zupełnie inaczej!  Przykładem może być nasze śledztwo z 1995 roku, kiedy nagle zgłosili się ludzie opowiadający, że ich 4 letnia córka twierdzi, że pamięta swoje poprzednie życie, była wtedy kobietą, miała męża i zginęła w wypadku samochodowym na przejeździe (mąż małym czerwonym Fiatem 126p wjechał wprost pod rozpędzony pociąg). Ale rodzice mówili coś więcej! Czterolatka podawała… swoje nazwisko z poprzedniego życia, a także ulicę (miejscowości nie pamiętała). Dzięki pomocy kilku życzliwych ludzi w GUS udało się ustalić miejscowość, ulicę, dom, a nawet rodzinę tych ludzi, którzy w roku 1987 zginęli w ten sposób. Sprawa była w naszym serwisie opisana szczegółowo w 2002 roku.

Jak wygląda takie modelowe śledztwo? Idealnym przykładem jest historia małego Erica, który tuż po tym, jak zaczął mówić, relacjonował o swoim poprzednim życiu „jako scenarzysta w Holywood”.
Rodzice wykonali kawał dobrej roboty i ustalili, że ich syn w poprzednim wcieleniu nazywał się Sidney Howard. Do dziś ta historia jest na pokładzie okrętu Nautilus podawana jako przykład tego, jak powinniśmy prowadzić tzw. śledztwa reinkarnacyjne w ramach projektu „Reguły Gry”. Historię małego Erica można obejrzeć poniżej.

 

Ale w tej publikacji chcemy poruszyć bardzo ciekawy aspekt zjawiska reinkarnacji, na który trafiliśmy dość szybko 30 lat temu, kiedy ruszaliśmy z badaniem tego fenomenu. Chodzi o niezwykłe znaki na ciele małych dzieci, z którymi się rodzą i które wprost prowadzą do ich poprzednich żyć.

Przykład śladu po poprzednim wcieleniu?

W 2005 roku do FN zgłosili się rodzice, których 3-letni syn mówił, że kiedyś „już był duży, miał syna i psa”, ale stracił życie w bardzo szczególny sposób. Niestety nie możemy dokładnie opisać tej sprawy, bo rodzicom to obiecaliśmy, ale jedna rzecz była zadziwiająca – dziecko miało ślad na ciele w miejscu, które w sposób jednoznaczny świadczyło, że mogła tam być śmiertelna rana, o której mówił jako o „okolicznościach swojej śmierci w poprzednim życiu”.

Poniżej zdjęcie z naszego projektu „Reguły Gry” z archiwum dr Ian`a Stevensona – chłopczyk urodził się z dziwnie zdeformowaną nogą. Po wykonaniu śledztwa ustalono, że w poprzednim wcieleniu stracił życie w tragicznym wypadku, w którym potężna metalowa konstrukcja zmiażdżyła mu nogę. Dlaczego akurat to dziecko urodziło się z takim śladem, a inne ofiary wypadków nie mają podobnych śladów? Jest wiele pytań, na które nie mamy odpowiedzi.

/zdjęcie z Archiwum FN/


Ostatnio media brytyjskie pisały o dziecku z Turcji, które urodziło się z dziwnym znamieniem na twarzy. Oczywiście – jak się można domyśleć – nikt nie bierze pod uwagę, że kluczem do zrozumienia tajemnicy dziwnego znamienia na czole chłopca jest poprzednie wcielenie tego chłopca. Niestety sprawa wymagała by kontaktu z rodziną dziecka, potem żmudnego śledztwa… ale mamy podejrzenie, że możemy mieć w tej sprawie rację.

/poniżej przedruk tekstu z jednego z portali/

"Dziecko miłości" z nietypowym znamieniem na twarzy ma już sześć lat. Jak dziś wygląda?

 Ç?nar Engin przyszedł na świat z niezwykłym znamieniem na twarzy. Jego rodzice, zamiast martwić się z tego powodu, uznali, że to talizman, który przyniesie dziecku szczęście. Znamię zaczęli traktować jak coś, co wyróżnia ich synka. I tak jest do dziś.

 

Ç?nar Engin, nazywany także "chłopcem z serduszkiem" lub "dzieckiem miłości" przyszedł na świat w 2015 roku w Turcji, w Ankarze. Szybko został wielką atrakcją oddziału położniczego, bo na jego twarzy widniało niezwykłe znamię w kształcie serca. Personel medyczny nie mógł wyjść z podziwu, rodzice jednak szybko zaakceptowali ten fakt i uznali, że znamię przyniesie ich dziecku szczęście. I nie tylko jemu, bo na twarzy każdego, kto na niego spojrzy pojawia się uśmiech. 

Byłam naprawdę zaskoczona. Kiedy zbliżyłam do siebie jego główkę, zdałam sobie sprawę, że to niesamowite serduszko. Nie mogłam zatrzymać łez. Nikt z nas nie miał negatywnych odczuć. Wierzymy, że urodził się ze swoim talizmanem, który przyniesie mu szczęście - wspomina mama Ç?nara.

 https://www.instagram.com/lovebaby.cinar

 

 

Poniżej dla zainteresowanych tematem reinkarnacji dwa filmy z archiwum projektu FN „Reguły Gry”. Są tam przykłady tego, jak na postawie śladów odtworzyć historię śmierci człowieka z poprzedniego wcielenia.

 

ŻYCIE, ŚMIERĆ I REINKARNACJA - film z Archiwum FN

Reinkarnacja zakłada, że każda dusza (bądź świadomość) po śmierci ciała może wcielić się w nowy byt fizyczny. Np. dusza jednego człowieka może przejść w ciało nowo narodzonego dziecka lub innej żywej istoty na Ziemi lub innych planetach. Prezentujemy film o reinkarnacji z ARCHIWUM FUNDACJI NAUTILUS.

 

REPLIKANCI odcinek serii 'Starożytni Kosmici' - ARCHIWUM WIDEO FN

 Materiał pochodzi z Archiwum Wideo Fundacji Nautilus.

Komentarze: 34
Wyświetleń: 7688x | Ocen: 19

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 5/5


Sob, 15 maj 2021 05:39   
Autor: FN, źródło: FN   


Komentarze (34)
Poniżej znajduje się lista komentarzy.
1 2

Sob, 5 cze 2021 13:19 | brak oceny

sidhartha | Załogant

dowodów na reinkarnację jest tyle że tylko nieudacznicy jeszcze mogą mieć jakieś wątpliwości.czy odradzamy się od początku wszechświata, czy od zawsze, to już pole do dyskusji.czy ona zawsze będzie? i tak i nie.w pewnym momencie kiedy połączymy się na dobre ze światłem(co polecam bo cudowne)
nawet jeśli inkarnujemy się, to nie po to by się uczyć(bo edukację skończyliśmy)ale by doświadczać piękna istnienia, często takie istoty zostają awatarami, i są "ponad" zwykłymi śmiertelnikami, ale takiej istoty jeszcze nie było(maitreyi-nie mylić z ramą bo według mnie daleko mu do maitreyi)
sai baba coś tam czynił, ale to nie to.

Pt, 21 maj 2021 23:15 | ocena: + 1

Krzysztof12 | Załogant

Wiele czasu i życia zmarnowałem na szukanie prawdy o życiu po śmierci a ona była cały czas przede mną. Oto ona: żyjemy doświadczamy i umieramy. Brak jest jakichkolwiek dowodów na istnienie duszy, życia po śmierci, bogów, reinkarnacji. Te tzw dowody można bardzo łatwo odrzucić. Nikt z żyjących nie powie wam co jest po tamtej stronie. Za to znajdziecie pełno pomysłów od ludzi którzy tu i teraz żyją z waszej naiwności. Niektórzy opływają w luksusach inni dostaje uznanie. Oddajecie im swój czas i pieniądze myśląc ze znacie prawdę. Sami siebie oszukujecie. Zamiast czytać kolejne bzdury o życiu po życiu UFO itp zajmijcie się swoim życiem, pracą, relacjami z rodziną, przyjaciółmi.
Czas tyka. Tyk tyk, tyk tyk, tyk tyk …
Jeśli ktoś z Was chce merytorycznie porozmawiać bez obrażania wymądrzania się zapraszam do zadawania pytań. Na wszystkie postaram się odpowiedzieć.
Pozdrawiam

Rozwiń odpowiedzi (1)

Sob, 5 cze 2021 11:36 | brak oceny

sidhartha | Załogant

@Krzysztof12, piszesz brednie!jackowski tylko połowicznie ma rację, a na 2 stronę można zajrzeć za życia(i to nie żart!)
ludzie którzy za życia wychodzą z ciała(OOBE)wiedzą, i mają pewność że życie jest wieczne :)
choć osobiście uważam że LD bardziej oddaje prawdę.nie chcę nikogo przekonywać, nie o to mi chodzi, podałem tylko swój punkt widzenia ;)
zresztą śmierć kliniczna też jest prawdziwa, możemy bo wtedy ciało jest prawie martwe, na chwilę chociaż zajrzeć na drugą stronę, co więcej ci którzy przeżyli czy to OOBE Czy LD czy NDE, są pewni wieczności, i to nie tylko swojej ale praktycznie wszystkich istot.

Śr, 19 maj 2021 12:46 | ocena: -1

arturu | Załogant

Przenoszenie urazów z poprzedniego życia? ludzkość by się unicestwiła. Brednie. Fantazja was tak poniosła, do granic absurdu. Czasem warto powiedzieć, że nie wiadomo skąd to znamię jest. Jakieś wady genetyczne, poporodowe. A nie wymyślać na poczekaniu.

Wt, 18 maj 2021 13:05 | ocena: + 2

Naima | Załogant

Do tego, że reinkarnacja istnieje trzeba dorosnąć. Dorosnąć, czyli przeżyć kilka żyć, aby móc wejść na wyższy stopień rozwoju duchowego i dostrzegać energię w otoczeniu. Jeśli uda Ci się w międzyczasie odnaleźć bratnią duszę, czyli taka z którą już eksperymentowaliscie w innym "pudełku", to otwierają się wielkie pokłady energii i jesteście w stanie wchodzić w stan przecinania warstw rzeczywistości. Mówię, że jedna osoba jest medium, a druga piorunochronem. Wtedy to działa. Umieranie jest formą kreacji i samodoskonalenia się. Im starsza dusza tym mniej boi się śmierci. Pozdrawiam.

Rozwiń odpowiedzi (1)

Pt, 21 maj 2021 23:05 | ocena: + 1

Krzysztof12 | Załogant

@Naima, skąd to wiesz?
Nie ma dowodów na istnienie reinkarnacji… te które przedstawia fundacja można łatwo odrzucić.
Zadaj sobie pytanie. Czy mając dowodu fundacji wygłaszając proces w sądzie ?

Wt, 18 maj 2021 09:58 | brak oceny

sidhartha | Załogant

są wcielenia że jesteśmy mężczyznami, są że kobietami xD
obie te płcie się równoważą, i uzupełniają :D
zresztą powiedzcie szczerze że gdyby nie płcie to seksu by nie było :( i wiele innych fajnych rzeczy xD

Rozwiń odpowiedzi (1)

Sob, 22 maj 2021 22:04 | ocena: + 2

Krzysztof12 | Załogant

@sidhartha, reinkarnacja to fikcja, kolejna bzdurna wiara w niepewnym świecie. Ma na celu kontrolę i danie bezpieczeństwa.

Pon, 17 maj 2021 13:39 | brak oceny

sidhartha | Załogant

a tak na poważnie(tym razem bez jaj)reinkarnacja istnieje :)
ciekawy pogląd na nią ma Jackowski :)
według niego(poprawcie mnie jeśli się mylę)Krzysiek nie uznaje pamięci chociaż jednego wcielenia, swoją drogą nihilista ten Krzysiek.można pamiętać nie tylko jedno ale wszystkie wcielenia, np.jezus czy budda to mieli xD
pytanie po co ta reinkarnacja?
po to by scalić się na końcu z "kreacją"

Pon, 17 maj 2021 08:34 | brak oceny

_0raD | Załogant

Ciąg dalszy mojego komentarza, podzielonego z uwagi na limit znaków:
Jak wytłumaczyć poniższe wydarzenia jeśli nie poprzez reinkarnację:
- pamiętanie szczegółów z innego życia zmarłej osoby;
- pojawienie się u dziecka wielkich talentów chociaż rodzice takich nie mają i w drugą stronę rodzice wybitnie uzdolnieni a potomek nic nie potrafi;
- pojawienie się geniusza u mało inteligentnych rodziców (przecież inteligencję dziedziczy się po rodzicach);
- umiejętność mówienia w innym języku już w dzieciństwie chociaż nikt z rodziny go nie zna, czasem to nawet jakiś martwy język;
- dziwne wady genetyczne narodzonych dzieci mówiących, że to kara za czyny z poprzedniego życia;
- pojawienie się zadziwiających talentów po uszkodzeniach tj. gra na pianinie, malowanie.
Co prawda kiedyś zetknąłem się z takimi informacjami, że z uwagi na krzyżowanie się gatunków nawet 2,5% genów ludzkich pochodzi od Neandertalczyków (którzy podobno mieli zdolność przekazywania pamięci potomkom właśnie poprzez geny). W związku z tym mogłaby być możliwość dziedziczenia pamięci po kimś w rodzinie ale w żaden sposób nie da się wytłumaczyć w jaki sposób geny te mógłby zostać przekazane osobie z innej miejscowości, kraju – no chyba, że żona przyprawiła rogi mężowi.
Jeszcze jedna ważna rzecz, która jest bardzo często pomijana a mianowicie dziwne sny – mam takie wrażenie, że od czasu do czasu zdarzają się bardzo realistyczne sny w których jest się zupełnie inną osobą (nawet innej płci, mówiącą innym językiem) i ma się w nich coś bardzo ważnego do zrobienia, a po przebudzeniu ma się takie wrażenie, że to była jakaś forma egzaminu, który się zaliczyło lub oblało (i od razu wtedy wiadomo jaki jest wynik pozytywny czy negatywny). Oddzielną kwestią jest czy są to migawki z poprzednich wcieleń, które możemy jeszcze raz spróbować przeżyć/zaliczyć czy też dodatkowe zadania mające ponieść poziom naszych dusz.

Pon, 17 maj 2021 08:31 | ocena: + 2

_0raD | Załogant

Dorzucę swoje trzy grosze odnośnie reinkarnacji. Oczywiście, że nie ma co próbować przekonywać niedowiarków (których mam wrażenie, że jest coraz więcej w komentarzach na stronach FN, co oni tu robią? Próbują nas nawrócić jak świadkowie Jehowy czy to zwykłe trolowanie?) zindoktrynowanych przez rodziców/dziadków lub kler jak również sceptycy nie przeciągną na swoją stronę już oświeconych, szczególnie, że nikt nie jest w stanie aktualnie pokazać takiego dowodu, w który osoba negująca uwierzy. Nawet jakby taka osoba miała okazję porozmawiać z inną pamiętającą poprzednie życie to prędzej doszłoby do rękoczynów niż oświecenia. Do prawdy można dojść tylko samemu. Kiedy już to nastąpi to właściwie każda rzecz świadczy o reinkarnacji – nawet Biblia, która była tak wiele razy a jednocześnie tak nieumiejętnie przerabiana, bardzo często wspomina o reinkarnacji – należy jednak czytać między wierszami aby to dostrzec. Przecież sam kościół w kółko powtarza, że wniebowstąpienia dostąpią tylko nieliczni (czytaj osoby o odpowiednim poziomie duszy), reszta będzie musiała przejść przez czyściec (tak, teraz w nim żyjemy) a w skrajnych przypadkach trafimy do piekła (obecnie znajduje się również na Ziemi). Czym się różni piekło od czyśćca? W bardzo dużym uproszczeniu – jeśli poprzednie życie przeżyliśmy dobrze to przy następnej inkarnacji będziemy mogli wybrać rodziców z puli wykształconych, zamożnych w bezpiecznym kraju gdzie dużo łatwiej jest zadbać o pozytywny rozwój duszy. Przeżyłeś życie krzywdząc innych? - no to do wyboru dostaniesz rodzinę w Syrii, Palestynie lub Kongo, rodziny przestępców czy marginesu społecznego, przez co dużo trudniej wyjść na dobrą drogę. Ale to naprawdę przedstawione jest w dużym uproszczeniu bo trafiając na złe czasy w trudnej sytuacji np. materialnej możliwe jest dokonanie większego postępu w naszej duszy. Kolejna inkarnacja też nic nie da? No to będziesz powtarzał tą lekcję do skutku. Jeśli nasza dusza dostatecznie się rozwinie następna inkarnacja może być już na innej planecie, gdzie nie ma już chorób, brudnego powietrza, mordowania zwierząt i wyzysku innych. I tak dalej aż do osiągnięcia astralnej postaci. Przecież nie wezmą do nieba od razu duszy, która aby przeżyć jest w stanie zabić inne stworzenie bo jest głodna i się musi najeść, prawda? Dodatkowo musisz zadbać o rozwój nie tylko siebie ale całej swojej grupy i to dodatkowe problemy bo nawet nie wiadomo kto do niej należy. A może być tak, że nie przejdziesz dalej jeśli wszystkie osoby z twojej grupy nie dociągną do odpowiedniego poziomu.

Nie, 16 maj 2021 16:33 | ocena: -12

pupil44 | Załogant

Taaa i filozofia ciapatych,urodziłeś się biedny bo nie zasłużyłeś na lepsze życie z poprzednich wcieleń,wydłubiemy ci oczy i będziesz żebrał.Je...ać prądem,bez litości za szerzenie tych bredni...

Rozwiń odpowiedzi (1)

Nie, 16 maj 2021 22:01 | ocena: + 5

Romeo | Załogant

@pupil44, Brednie to Ty tu wypisujesz! Oczywiście , że reinkarnacja to fakty, którymi od dawna zajmują się naukowcy, fakty potwierdzone konkretnymi DOWODAMI! A jak niby wytłumaczyć inaczej hoistorię np. tego chłopczyka ze Wzgórz Golan, który pamiętał imie i nazwisko swojego zabójcy z poprzedniego wcielenia??? Wskoazal dokładnie miejsce zbrodni, zakopanie ciała, oraz siekierę, którą został zabity! I to wszystko jest potwierdzone na 100%, te sprawe badano na wszelkie możliwe sposoby. I co najważniejsze ten mężczyzna PRZYZNAŁ SIE POLICJI DO ZBRODNI, KTÓRĄ POPEŁNIŁ NA TYM CHLOPCZYKU! , a dokładnie na jego poprzednim wcieleniu. Albo historia SANTI DEWI- tu nawet najwięksi sceptycy przyznali, ze REINKARNACJA TO FAKT! Takich historii jest mnóstwo...

Rozwiń odpowiedzi (1)

Pon, 17 maj 2021 11:54 | ocena: -2

sidhartha | Załogant

@Romeo, bredzisz!nie ma nic po śmierci. całe szczęście :D

Nie, 16 maj 2021 09:53 | ocena: -10

sidhartha | Załogant

prawdziwym jednak kozakiem jest ten kto cierpi i jednocześnie jest szczęśliwy xD
reinkarnacja to brednie!

Rozwiń odpowiedzi (2)

Nie, 16 maj 2021 21:32 | ocena: + 4

Partenogeneza222 | Załogant

@sidhartha, Reinkarnacja to fakty potwierdzone empirycznymi dowodami i nie maja nic wspólnego z dogmatami, wierzeniami. Jesteś w totalnym błędzie, zresztą przekonasz się niedługo jak przejdziesz do innego wymiaru, bo zanim nastąpi ponowna inkarnacja, to jesteśmy świadomi wszystkiego, pozdr.

Rozwiń odpowiedzi (1)

Pon, 17 maj 2021 11:58 | ocena: -2

sidhartha | Załogant

@Partenogeneza222, nie dowiem się bo już mnie nie będzie!szacunek dla życia to sukces, życie pośmiertne by to zablokowało.

Nie, 16 maj 2021 22:01 | ocena: + 4

Romeo | Załogant

@sidhartha, Brednie to Ty tu wypisujesz! Oczywiście , że reinkarnacja to fakty, którymi od dawna zajmują się naukowcy, fakty potwierdzone konkretnymi DOWODAMI! A jak niby wytłumaczyć inaczej hoistorię np. tego chłopczyka ze Wzgórz Golan, który pamiętał imie i nazwisko swojego zabójcy z poprzedniego wcielenia??? Wskoazal dokładnie miejsce zbrodni, zakopanie ciała, oraz siekierę, którą został zabity! I to wszystko jest potwierdzone na 100%, te sprawe badano na wszelkie możliwe sposoby. I co najważniejsze ten mężczyzna PRZYZNAŁ SIE POLICJI DO ZBRODNI, KTÓRĄ POPEŁNIŁ NA TYM CHLOPCZYKU! , a dokładnie na jego poprzednim wcieleniu. Albo historia SANTI DEWI- tu nawet najwięksi sceptycy przyznali, ze REINKARNACJA TO FAKT! Takich historii jest mnóstwo...

Rozwiń odpowiedzi (1)

Wt, 18 maj 2021 21:37 | ocena: + 1

korzeniowski | Załogant

@Romeo,
"np. tego chłopczyka ze Wzgórz Golan"

możesz podać linka do tej historii? coś więcej

Rozwiń odpowiedzi (1)

Śr, 19 maj 2021 10:49 | brak oceny

Romeo | Załogant

@korzeniowski, Wpisz sobie w wyszukiwarce "3 letni chłopczyk reinkarnacja" i tam wyskoczy szereg artykułów na ten temat, pozdr.

Wyświetl według: Chronologicznie Ocena
w kolejności: rosnąco malejąco

STRONA
1 2
* Informujemy, iż treści zamieszczane w komentarzach, lub innych rubrykach, w których internauta może dodać swój wpis nie są stanowiskiem Fundacji Nautilus i nie stanowią one odzwierciedlenia naszych poglądów, upodobań bądź sympatii. Fundacja Nautilus nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez Użytkowników.

Aby dodać komentarz, zaloguj się.
szukaj:  

Wejście na pokład

Zapamiętaj mnie

Wiadomość z okrętu Nautilus

Fundacja NAUTILUS - jedyna w Polsce oficjalnie działająca organizacja pozarządowa zajmująca się zjawiskami niewyjaśnionymi ******* www.nautilus.org.pl ******** Adres korespondencyjny: Fundacja NAUTILUS, skr. 221, 00-950 Warszawa 1.

UFO24

więcej na: emilcin.com

Wt, 3 maj 2022 08:44 | [...] 2 maja 2022 na zachodnich obrzeżach miasta Olsztyn miedzy godzina 20 a 21 widziane były na niebie świetliste obiekty w kształcie kuli. Na niebie pojawiło sie co najniej dziesięć lub więcej obiektów kulistych. Pierwszy obiekt był nieco większy. Wszystkie obiekty poruszały sie dokładnie w jednej linii i połączone były jakby nitka światła. poruszały sie z zachodu na wschód. kolor światła biały. Wielkość obiektów: pierwszy obiekt. Wszystkie obiekty jarzyły mocnym zimnym światłem. [...]

Artykułem interesują się

Poniżej lista Załogantów, których zainteresował ten artykuł. Możesz kliknąć na nazwę Załoganta, aby się z nim skontaktować.

Dziennik Pokładowy

Poniedziałek, 18 kwietnia 2022 | Zawsze trochę się śmiałem, kiedy ktoś wspominał o „czasach ostatecznych”, no bo jak? Czy kilka lat temu ktokolwiek sobie wyobrażał, że przyjdzie zaraza, a tuż po niej wielka, światowa wojna? Czy w dobie wszechobecnych sklepów za każdym rogiem ulicy przez myśl komukolwiek przyszło, że będzie apokaliptyczny brak wszystkiego i może nadejść wszechobecny głód? Dzisiaj, czyli 17 kwietnia 2022 ze zdumieniem...

czytaj dalej

FILM FN

PRZESŁUCHANIE W KONGRESIE USA W SPRAWIE UFO - maj 2022

archiwum filmów

Archiwalne audycje FN

Playlista:

rozwiń playlistę
Właściwe, pełne archiwum audycji w przygotowaniu...
Będzie dostępne już wkrótce!

Poleć znajomemu

Poleć nasz serwis swojemu znajomemu. Podaj emaila znajomego, a zostanie wysłane do niego zaproszenie.

Najnowsze w serwisie

Wyświetl: Działy Chronologicznie | Max:

Najnowsze artykuły:

Najnowsze w XXI Piętro:

Najnowsze w FN24:

Najnowsze Pytania do FN:

Ostatnie porady w Szalupie Ratunkowej:

Najnowsze w Dzienniku Pokładowym:

Najnowsze recenzje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: OKRĘT NAUTILUS - pokład on-line:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: Projekt Messing - najnowsze informacje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: PROJEKTY FUNDACJI NAUTILUS:

Informacja dotycząca cookies: Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu logowania i utrzymywania sesji Użytkownika. Jeśli już zapoznałeś się z tą informacją, kliknij tutaj, aby ją zamknąć.