Dziś jest:
Niedziela, 26 września 2021

Ludzie są brani przez załogi UFO na pokłady ich pojazdów. Od kiedy? Prawdopodobnie od początku pobytu człowieka na Ziemi.
/Budd Hopkins, zajmuje się przypadkami CEIII i CEIV/

Komentarze: 35
Wyświetleń: 4326x | Ocen: 19

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 5/5


Pt, 23 lip 2021 05:53   
Autor: FN, źródło: FN   

APOKALIPSA POGODOWA 2021

„Grozi nam katastrofa klimatyczna, jesteśmy coraz bliżej punktu, w którym już nie będzie odwrotu” ostrzega fizyk atmosfery, prof. Szymon Malinowski. Tegoroczne lato i apokaliptyczne powodzie w Chinach i Europie pokazują, że być może ludzkość przekroczyła cienką czerwoną linię i wkraczamy w zupełnie nowy rozdział dziejów naszej cywilizacji.


Tegoroczny czerwiec pokazał w wielu krajach świata, że zmiany klimatu postępują w zastraszającym tempie. Na niektórych kontynentach tak gorącego czerwca nie było nigdy przedtem! W skali całego świata tegoroczny czerwiec był 5. najcieplejszym w ostatnich 142 latach. Odchylenie temperatury od średniej z XX w. wyniosło 0,88 st. C.


NOAA (National Oceanic and Atmospheric Administration, tłum. Narodowa Agencja Oceanów i Atmosfery) zwraca uwagę w swojej analizie na gwałtowne zjawiska towarzyszące tak wysokiej temperaturze, np. na aktywny początek sezonu huraganów na Atlantyku. Tylko w czerwcu uformowały się tam trzy burze tropikalne. Niektóre zagroziły Stanom Zjednoczonym. Nie można również zapominać o ekstremalnej suszy, która dotknęła połowę USA oraz o potężnej fali upałów i pożarach, jakie dały się we znaki na zachodzie tego kraju, jak i w Kanadzie, gdzie pobito mnóstwo rekordów ciepła.

Ale wysokie temperatury w czerwcu 2021 to był jedynie wstęp do tego, co działo się z pogodą w lipcu. Tym razem numerem jeden okazały się powodzie, jakich świat nie widział od początku, od kiedy zaczęły być spisywane nowożytne dzieje ludzkości (pomijając biblijny potop).

Najpierw Europa, w tym szczególnie Niemcy, Holandia i Belgia.

"Narodowa katastrofa", "powódź najbardziej katastrofalna, jaką kraj kiedykolwiek widział", "katastrofa powodziowa na historyczną skalę" - tak media Europy Zachodniej określały sytuację w państwach, które zmagały się z powodziami, które przypominały filmy katastroficzne.


Ale to była jedynie „mała próbka” wobec tego, co spotkało Chiny. Państwo Środka przeżyło coś, co już zostało nazwane „Początkiem Pogodowej Apokalipsy”. W prowincji Henan położonej w centrum Chin spadło ponad 617 mm, z czego aż 202 mm w ciągu jednej godziny! Miejscowi katastrofalną powódź określili powodzią tysiąclecia. W mieście Zhengzhou wylała Rzeka Żółta. Woda zalała metro, w którym zginęło wielu ludzi, bo nie mogli się wydostać z zalanych składów. Na nagraniach i zdjęciach widać, że woda w wagonach sięgała ludziom po szyję. Świat wyraźnie wkroczył w nowy rozdział dziejów ludzkości.


 W najbliższy weekend będzie wyjazdowe spotkanie zespołu projektu FN „TRZECIA OD SŁOŃCA”, który zajmuje się między innymi zmianami na Ziemi, które można obserwować w ostatnich latach. Napiszemy o tym małe sprawozdanie do serwisu.

Poniżej dwie ciekawe wiadomości, które zostaną przedstawione podczas spotkania zespołu naszego projektu. Pierwsza dotyczy facebooka i serwisu youtube.

Dzienne używanie FB emituje tyle CO2 co 13 lotów na księżyc, a YouTube 62 loty.

I jeszcze coś o protestach w sprawie klimatu, które pojawiają się w całym zachodnim świecie. Ciekawy tekst w tej sprawie trafił na pokład okrętu Nautilus w ostatnich dniach. Prezentujemy go poniżej. Słowa reportera Skynews Australia do młodych ludzi, którzy niedawno demonstrowali w sprawie zmian klimatycznych:

[...] ′′Jesteście pierwszą generacją, która ma klimatyzację w każdym samochodzie i prawie w każdym pomieszczeniu, wasze lekcje odbywają się na komputerze, macie telewizor w każdym pokoju, możecie korzystać z elektronicznych środków przekazu przez cały dzień.

Zamiast chodzić pieszo do szkoły, korzystacie z wszelkiego rodzaju środków transportu z silnikiem spalinowym. Wielu z was jest nawet codziennie przywożonych taksówką przez rodziców aż pod samą szkołę.
Jesteście największym konsumentem dóbr konsumpcyjnych w historii ludzkości. Ciągle kupujecie nowe ubrania, aby być ′′modnym mimo, że zeszłoroczne rzeczy są jeszcze całkowicie ok".

Prawie nikt z was nie naprawia swoich ubrań, nie macie pojęcia jak wymienić zepsuty zamek, a co dopiero jak obchodzić się z igłą do szycia.

Wyrzuca się to, co się znudziło. Wasz protest o ratowanie klimatu jest zapowiadany za pomocą cyfrowych i elektronicznych środków przekazu, które generują miliardy ton CO2. Wasz telefon czy tablet jest 24 h on-line, choć treści w nim prezentowane są nijakie i często bezgranicznie głupie, mają tylko łechtać wasze nadymane ego. Jesteście największym konsumentem energii elektrycznej ze wszystkimi swoimi elektronicznymi zabawkami.

Ludzie, zanim zaprotestujecie, wyłączajcie klimatyzację lub ogrzewanie, chodźcie do szkoły a nie przyjeżdżajacie spalając produkty ropy naftowej, wyłączcie telefony, komputery, Xboxy, Playstations i przeczytajcie zamiast tego zwykłą książkę, zróbcie sobie kanapkę zamiast kupować ją w plastikowych opakowaniach. Ale wy tego nie zrobicie!

Nic z tego  co napisałem powyżej się nie wydarzy, ponieważ jesteście egoistami, słabo wykształconymi pustakami, manipulowanymi przez ludzi, którzy was wykorzystują i mówią, że prowadzicie szlachetną sprawę, podczas gdy wy się dobrze bawicie i cieszycie się najbardziej szalonym zachodnim luksusem.

Obudźcie się i zamknijcie swoje rozpieszczone gęby. Spójrzcie na swoje życie i ustalcie fakty o sobie, zanim zaprotestujecie i zaczniecie ulepszać świat.  [...]UWAGA CZYTELNICY SERWISU FN! ZAPRASZAMY DO WZIĘCIA UDZIAŁU W NASZEJ NAJNOWSZEJ ECHO-SONDZIE

CZY OSTATNIE GIGANTYCZNE POWODZIE W CHINACH I EUROPIE TO POCZĄTEK KLIMATYCZNEJ APOKALIPSY?

https://www.nautilus.org.pl/echosonda,683,czy-ostatnie-gigantyczne-powodzie-w-chinach-i-europie-to-poczatek.html

Komentarze: 35
Wyświetleń: 4326x | Ocen: 19

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 5/5


Pt, 23 lip 2021 05:53   
Autor: FN, źródło: FN   


Komentarze (35)
Poniżej znajduje się lista komentarzy.
1 2

Pon, 2 sie 2021 14:34 | brak oceny

sidhartha | Załogant

plejadianie przechodzili przez to sam0, i oni przeszli na 4 gęstość :)
my nie musimy podzielić ich losu ;)
chociaż przeciw złotej erze nie mam nic przeciwko :)

Nie, 1 sie 2021 00:31 | ocena: + 1

magdakowalska48 | Załogant

A i dobrze i w koncu umre i bede miec spokoj. ale znajac moje zycie to wszyscy wokol mnie umra a ja bede zyc bo tak mnie "kocha" bog

Wt, 27 lip 2021 10:08 | brak oceny

sidhartha | Załogant

no cóż ,zmiany klimatu raczej do niczego dobrego nie doprowadzą, może są jeszcze szanse na zmianę kierunku a może jest już za późno, niemniej ludzie są za głupi byśmy kiedyś się nie zgładzili, smutne ale cóż, w którymś momencie zaczniemy płacić rachunki za niszczenie środowiska.

Pon, 26 lip 2021 09:44 | brak oceny

sidhartha | Załogant

spoko :)

Pon, 26 lip 2021 07:52 | ocena: + 1

lilka123 | Załogant

O stosunku obcych do nas mówi również p. Elżbieta Starko, uzdrowicielka, jasnowidz, naturopata, współtwórczyni metody WREmind®.
Pani Elżbieta robi wrażenie osoby wiarygodnej i bardzo konkretnej. Film można obejrzeć na YouTube:

https://www.youtube.com/watch?v=zqdQ9LL1asI

I jeszcze jeden link traktujący o UFO i o nas:

https://www.youtube.com/watch?v=qL_3jTdqBLc

Ten ostatni, to trochę ma taki dewocyjny charakter, co może irytować,ale ważne żeby jednak wysłuchać do końca, bo na tle tego, o czym mówi p. Starko, również zdeje się być sensowny.Nie wiem co o nim do końca myśleć, ale nie lekceważę i absolutnie nie obśmiewam, bo czasy dziwne. Zresztą niech każdy z Was wyciągnie sobie własne wnioski.

Nie, 25 lip 2021 18:58 | ocena: + 1

nor_man | Załogant

A może Ziemia jest terraformowana pod (lub przez?) obcych? Myśleliście o tym kiedyś?

Nie, 25 lip 2021 11:37 | ocena: + 1

alibaba | Załogant

W temacie ufo polecam książkę the Thread napisana przez David M. Jacobs. Przeprowadził on ponad tysiąc regresji hipnotycznych na osobach uprowadzonych przez obcych. Książka naświetla sprawę jakie intencje maja wobec nas obcy i jaki jest ich prawdziwy cel. Polecam tez inne książki tego autora.

Sob, 24 lip 2021 17:44 | ocena: + 3

domin187 | Załogant

To wszystko tylko piękne słowa. Oczywiście dziennikarz ma rację.
Natomiast jak to się ma do ogółu? Ano nijak. Te wszystkie doniosłe idee o tym, by rezygnować z plastiku, wszelakich wygód etc. tego nie da się zatrzymać na poziomie szarych obywateli.
Bo co z tego, że Ja, Ty, czy Ty to zrobimy, skoro Wróbel, Kowalski i Goździkowa już nie. I koło się zamyka.
Tutaj musiałyby zapaść decyzje na poziomie globalnych graczy. A oni nie mają w zasadzie w tym interesu. Nie zmusimy ich tym, że garstka ludzi zbojkotuje ich produkty.
To globalizacja zabija naszą planetę. Karczowanie lasów, co rusz nowości, by zwiększyć popyt i zaspokajać ego ludzkości. Dopóki to się nie zmieni, nie ma szans na poprawę.

Rozwiń odpowiedzi (1)

Nie, 25 lip 2021 07:06 | brak oceny

-relatysta | Załogant

@domin187, Ty, ja i Goździkowa też mogą to zmienić jak najbardziej; wystarczy zagłosować odpowiednio - namawiając/przekonując do tego innych - by wygrali w wyborach "Zieloni", jak w Niemczech. Globalne decyzje zależą od większości wybieranych "delegatów".
My aktualnie wałkujemy "problem" klauzuli sumienia, wolności słowa, nieograniczonej wolności turystyki, konsumpcji i takich tam bzdetów.

Rozwiń odpowiedzi (1)

Nie, 25 lip 2021 19:00 | ocena: + 3

nor_man | Załogant

@-relatysta, jak dla mnie największe kłamstwo demokracji: zmień swój los, idź do wyborów. Ake ja już stetryczały jestem.

Sob, 24 lip 2021 10:37 | ocena: + 4

Canis | Załogant

Witam.Czerwona linia już dawno została przekroczona.Jesteśmy po drugiej stronie i wiele już nie zrobimy, możemy tylko obserwować co los przyniesie.

Sob, 24 lip 2021 10:02 | ocena: -1

sidhartha | Załogant

no cóż, moim zdaniem, bardziej bałbym się asteroidy, która prędzej czy później(ale raczej prędzej) uderzy w ziemię.plejadianie i wiele innych wysoko rozwiniętych cywilizacji, zarówno pod względem technologicznym, jak i duchowym, mówią o armagedonie, zginie moim zdaniem tak z 5-10% ludzkości, stawiałbym na Afrykę, bo inne rejony powinny być bezpieczne, kosmos dopiero badamy, i nie chodzi tu tylko o latanie do innych galaktyk spodkiem latającym, ale ducha.

Wyświetl według: Chronologicznie Ocena
w kolejności: rosnąco malejąco

STRONA
1 2
* Informujemy, iż treści zamieszczane w komentarzach, lub innych rubrykach, w których internauta może dodać swój wpis nie są stanowiskiem Fundacji Nautilus i nie stanowią one odzwierciedlenia naszych poglądów, upodobań bądź sympatii. Fundacja Nautilus nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez Użytkowników.

Aby dodać komentarz, zaloguj się.
szukaj:  

Wejście na pokład

Zapamiętaj mnie

Wiadomość z okrętu Nautilus

26 września: [...]  Wieczorem łączymy się z naszymi kolegami z Las Vegas - temat to scenariusze przyszłości ludzkiej cywilizacji przedstawiane przez obce istoty podczas Bliskich Spotkań Trzeciego Stopnia .[...]

UFO24

więcej na: emilcin.com

Dziś, 08:32 | Witam FN, Wiem, że macie takich obserwacji dużo, ale sam chyba widziałem UFO. Było to 24 września 2021 w Katowicach, godzina 23.16. Wracałem od mojej dziewczyny, kiedy nagle na niebie zauważyłem jasny punkt. Pomyślałem, że to gwiazda, gdyż punkt stał nieruchomo. Nawet nie wyciągnąłem aparatu, bo wiadomo gwiazda. Ale dosłownie po chwili ten punkt ruszył w kierunku północnym i dosłownie z prędkością niewyobrażalną dla mnie odleciał. Zatkało mnie wtedy. Próbowałem szybko wyjąć z plecaka komórkę ...

Artykułem interesują się

Poniżej lista Załogantów, których zainteresował ten artykuł. Możesz kliknąć na nazwę Załoganta, aby się z nim skontaktować.

Dziennik Pokładowy

Wtorek, 10 sierpnia 2021 | Historia występu tzw. „badaczy UFO” w nieistniejącym od wielu lat programie „Rozmowy w Toku” pokazuje wiele aspektów czegoś, z czym spotykam się od wielu lat, co mnie zaskoczyło i wprawiło w bezgraniczne zdumienie. Z upływem lat przekonuję się, że jest to niestety typowo rodzima przypadłość oparta na wszystkich ciemnych demonach polskiej duszy: zawiści, zazdrości, kompleksach...

czytaj dalej

FILM FN

POWRÓT DO EMILCINA - FN 2021

archiwum filmów

Archiwalne audycje FN

Playlista:

rozwiń playlistę
Właściwe, pełne archiwum audycji w przygotowaniu...
Będzie dostępne już wkrótce!

Poleć znajomemu

Poleć nasz serwis swojemu znajomemu. Podaj emaila znajomego, a zostanie wysłane do niego zaproszenie.

Najnowsze w serwisie

Wyświetl: Działy Chronologicznie | Max:

Najnowsze artykuły:

Najnowsze w XXI Piętro:

Najnowsze w FN24:

Najnowsze Pytania do FN:

Ostatnie porady w Szalupie Ratunkowej:

Najnowsze w Dzienniku Pokładowym:

Najnowsze recenzje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: OKRĘT NAUTILUS - pokład on-line:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: Projekt Messing - najnowsze informacje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: PROJEKTY FUNDACJI NAUTILUS:

Informacja dotycząca cookies: Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu logowania i utrzymywania sesji Użytkownika. Jeśli już zapoznałeś się z tą informacją, kliknij tutaj, aby ją zamknąć.