Dziś jest:
Niedziela, 26 września 2021

Ludzie są brani przez załogi UFO na pokłady ich pojazdów. Od kiedy? Prawdopodobnie od początku pobytu człowieka na Ziemi.
/Budd Hopkins, zajmuje się przypadkami CEIII i CEIV/

Komentarze: 34
Wyświetleń: 2833x | Ocen: 15

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 5/5


Pon, 26 lip 2021 07:07   
Autor: FN, źródło: FN   

NASA I ZESPÓŁ DEPARTAMENTU OBRONY USA - TAJNE SPOTKANIE W SPRAWIE UFO

NASA miała odprawę w sprawie UFO z grupą zadaniową Departamentu Obrony. Nikt nie wie, czemu miało to służyć, a podejmowane na spotkaniu tematy są tajne. Wszystko odbyło się niecały miesiąc po ujawnieniu oficjalnego raportu Pentagonu o latających obiektach.

Departament Obrony (DoD) utworzył Grupę Zadaniową ds. Niezidentyfikowanych Zjawisk Powietrznych (UAPTF) w sierpniu 2020 roku, w celu "poprawy zrozumienia i uzyskania wglądu w naturę i pochodzenie niezidentyfikowanych zjawisk lotniczych". W pierwszym miesiącu swojej działalności organizacja ta zorganizowała odprawę z NASA, aby omówić możliwość natknięcia się na UFO poza Ziemią.

- W trakcie swojej pracy, UAPTF dotarł do organizacji w całym DoD, Wspólnocie Wywiadowczej i rządzie USA. Ze względów bezpieczeństwa nie będziemy szczegółowo opisywać wkładu konkretnych organizacji w pracę UAPTF, ani obszarów omawianych z każdą organizacją w ramach dochodzeń UAPTF - powiedziała Susan Gough, rzecznik Pentagonu.

W "bezpiecznej" wideokonferencji wzięły udział ważne osoby z kręgów NASA, m.in. kierownik programu Międzynarodowej Stacji Kosmicznej (ISS) Joel Montalbano, była zastępca administratora do spraw legislacyjnych Suzanne Gillen, dyrektor Wydziału Kontroli Eksportu i Łączności Międzyagencyjnej Margaret Kieffer.

UAPTF mogła chcieć uzyskać dostęp do danych ISS, aby ocenić przydatność jej systemów obserwacji Ziemi dla trwających badań UFO zgłaszanych w atmosferze. Pentagon tego nie potwierdza, ale też nie zaprzeczył.

- Warto zauważyć, że NASA jest organizacją o szerokich obowiązkach naukowych, włączając w to badania atmosfery. Takie informacje są niezbędne do pełnego zrozumienia środowiska, w którym działają żołnierze Marynarki Wojennej oraz warunków, które mogły występować podczas każdej konkretnej obserwacji - powiedziała w oświadczeniu Gough.


[KONTAKT] Dzień dobry,

FBI ujawniło dokument zawierający szczegóły dotyczące obcych ciał, statków kosmicznych i planet. Przesyłam link do źródła
https://vault.fbi.gov/UFO/UFO%20Part%201%20of%2016/view
Informacje na ten temat znalazłem na poniższej stronie internetowej.
https://strefa44.pl/fbi-ujawnia-dokument-zawierajacy-szczegoly-dotyczace-obcych-cial-statkow-kosmicznych-i-planet/

Pozdrawiam,

[...]
From: [...]
Sent: Saturday, July 17, 2021 8:46 PM
To: Fundacja Nautilus
Subject: The Phenomenon 2020


Pozdrawiam serdecznie Fundacje Nautilius.

Podsylam link do bardzo dobrze zrobionego filmu dokumentalnego odnosnie UFO.

To jest jedyny link jaki znalazlem gdzie ten film mozna obejrzec za darmo.

http://www.documentaryarea.tv/player.php?title=The%20Phenomenon


Raz jeszcze serdecznie pozdrowienia I podziekowanie ze jestescie.

[...]Między innymi o tym, jak Pentagon ujawnia akta dotyczące UFO było podczas spotkania w trakcie Festiwalu Wibracje. Dziękujemy wszystkim, którzy pojawili się w niedzielę 25 lipca 2021 na polu w Giżach i znaleźli czas na uczestniczenie w wykładzie FN.

Poniżej nasze zdjęcia tego miejsca z drona FN.


Komentarze: 34
Wyświetleń: 2833x | Ocen: 15

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 5/5


Pon, 26 lip 2021 07:07   
Autor: FN, źródło: FN   


Komentarze (34)
Poniżej znajduje się lista komentarzy.

Śr, 28 lip 2021 11:34 | ocena: + 1

Dialektyka222 | Załogant

"kepos" na prawdę wypisujesz jakieś dyrdymały o "buncie w raju" ..itd..itp.. Ale staram się zrozumieć twój tok myślenia, bo zapewne chodzi ci oto, że duchowość jest najważniejsza- owszem zgadzam się - DUCHOWOŚĆ JEST NAJWAŻNIEJSZA, ale ty wypisujesz jakieś androny, ubierasz to w dogmaty wymyślone przez zwykłych ludzi fizycznych, którzy każą się nazywać księżmi, przywódcami duchowym, pastorami itd.. Aniołowie o których wspominasz to nikt inny jak ISTOTY ŚWIATŁA , ISTOTY DUCHOWE [pozbawione aktualnie ciał fizycznych], przebywające w wyższych światach równoległych, innych wymiarach, światach duchowych - światach, których my z naszego ziemskiego, fizycznego piekielnego padołu nie dostrzegamy. Tylko osoby przebudzone, uduchowione wyczuwają wyższe wibracje światów równoległych.
Ogrom wszechświata -setki miliardów gwiazd w każdej galaktyce -no to się wymyka z pod kontroli umysłu zwykłego śmiertelnika i nic w tym dziwnego, bo tu już wkraczamy w wspomniane światy równoległe, inne wymiary, światy duchowe.
Kosmici odwiedzający nas w pojazdach U.F.O. to przede wszystkim istoty, ciała duchowe [ w tym także tzw. aniołowie], mentalne, astralne.., niektóre z nich mają także ciała fizyczne jak np. ta cywilizacja, która ukazała się w EMILCINIE Janowi Wolskiemu.
I jeśli piszesz, że "dusz" jest znacznie więcej niż ciał fizycznych- no tu też masz rację, bo przecież każda żywa istota fizyczna ma tzw. "duszę", ale to jest jeszcze nic, bo większość istot światła we wszechświecie nie posiada w ogóle ciał fizycznych.
REINKARNACJA [transmigracja dusz]- jest podstawą wszystkiego co dzieje się we wszechświecie!

Rozwiń odpowiedzi (1)

Czw, 29 lip 2021 08:55 | brak oceny

Kepos | Załogant

@Dialektyka222, sprawy, które opisuję zapoznałem "na żywca" bezpośrednio i nikt mi nie powie, że jest inaczej.

Rozwiń odpowiedzi (2)

Czw, 29 lip 2021 11:03 | brak oceny

Dialektyka222 | Załogant

@Kepos, ok, rozumiem a właściwie staram sie zrozumieć twój tok myślenia..., pisz co chcesz, ale nie wypisuj takich bzdur typu "bunt aniołów w raju" itd... Podaję ci twarde dane astrofizyków, zajrzyj do wikipedii! -tylko nasza galaktyka Droga Mleczna ma wielkość ok. 100 000 lat świetlnych- światło musiało by lecieć 100tys lat, 400 miliardów gwiazd- to są wszystko twarde dane. To są dane rzeczywiste, ale niewyobrażalne dla nas. To wykracza poza naszą percepcję pojmowania. I rzeczywiscie z naszego fizycznego punktu widzenia ten ogrom przytłacza i staje sie dla nas niewyobrażalny, ALE juz patrząc z perspektywy w/w światów wyższych- to wszystko staje sie nagle logiczne, wytłumaczalne- fizyka kwantowa się kłania. Takich rzekomych "RAJÓW" o których piszesz jest niewyobrażalna ilosć we wszechświecie, te tzw. "RAJE" o których wspominasz to są własnie ŚWIATY WYŻSZE- duchowe. A tak na marginesie w świecie astralnym czas płynie, wprawdzie inaczej niż tu w świecie fizycznym, ale płynie. Natomiast w ŚWIATACH WYZSZYCH nie ma czegoś takiego jak bieg czasu... , juz nie spominając o ŹRÓDLE! Odnośnie ŹRÓDŁA [czyli NAJWYŻSZEJ ISTOTY ŚWIATŁA ]- nie wiadomo tylko czy ta NAJPOTĘŻNIEJSZA ISTOTA WSZECHRZECZY [w religiach zwana "Bogiem"] włada jedną galaktyką??? czy większa ilościa galaktyk???
Natomiast KOSMICI odwiedzający planete ziemia w U.F.O. to tak jak juz wspominałem-glównie ISTOTY DUCHOWE, ale niektóre mają ciała fizyczne. I tu sprawa bardzo ważna- w znaczącej większości przybywają do nas nie tam z dalekiego fizycznego zakątka wszechświata, tylko PRZESKAKUJĄ POMIĘDZY WYMIARAMI POPRZEZ TUNELE CZASOPRZESTRZENNE.
Najpotężniejszym narzędziem, którym posługuje sie ŻRÓDŁO jest REINKARNACJA!

Rozwiń odpowiedzi (1)

Czw, 29 lip 2021 13:16 | ocena: -1

Kepos | Załogant

@Dialektyka222, tego buntu w Raju wam nie odpuszczę. Duchy wyższe, które zorganizowały ten bunt, są teraz potępione, a duchy najniższe rozumne są teraz ludźmi i nad każdym z nich pilnują ludzi Aniołowie.
Przyznam, że są różne wymiary, w których znajdują się np. dusze ludzi, którzy zmarli.
Wymiar czasu oraz odległości są w wymiarach duchowych znacznie mniej odczuwalne, a wymiarze najwyższym gdzie jest Bóg czas nie istnieje, po prostu nie jest potrzebny, a religia określa ten stan "na wieki wieków"
W gwiazdach nie ma aż tak dużo zawartości, w każdej "pracuje" duch, który nie może się z tego wyzwolić.

Rozwiń odpowiedzi (1)

Czw, 29 lip 2021 21:25 | brak oceny

rafael1 | Załogant

@Kepos, a ci aniolowie co pilnuja ludzimto duchy wyzsze czy nizsze. Bo jak wyzsze za potepione to kto pilnuje ludzi

Pt, 30 lip 2021 07:21 | ocena: + 2

Marea | Załogant

@Kepos, A nie przyszło Ci do głowy, że to schizofrenia? Albo, że jeżeli faktycznie uczestniczyłeś w jakiejś czarnej mszy pod wpływem stresu i zapewne narkotyków coś Ci się pomieszało? Mam kolegę, który był w młodości bardzo bystry, ale po grzybkach halucynogennych coś mu się porobiło i teraz ma stwierdzoną schizofrenię - już nie jest taki bystry, ale stał się bardzo religijny i nawet usiłuje się dostać do zakonu

Wt, 27 lip 2021 19:00 | brak oceny

Mario2571 | Załogant

Niewykluczając istnienia obcych ( pozaziemskich ) cywilizacji co najmniej tak rozwiniętych jak nasza , jednocześnie jestem sceptyczny co do tego , że cywilizacje te tu przylatują i nas obserwują. Co do raportów dla komisji senackich w USA to uważam , że jest to celowa ,, robota ,, służb specjalnych mająca na celu utajnianie dla wywiadów i opini z innych państw , rzeczywistych możliwości nowych broni na wyposażeniu US army. Interesuje się nowymi technologiami , w tym technologiami wojskowymi . Już jakieś 5-10 lat temu czytałem bodajże na łamach portalu Defence 24 o tym , że prowadzone są przez koncerny zbrojeniowe intensywne badania nad aktywnym kamuflażem w zakresie fal podczerwonych i radarowych. Systemy tego kamuflażu pozwalałyby ukryć rzeczywisty samolot , czołg czy inny pojazd i spowodować że np . czołg wyglądałby jak samochód a wojskowy samolot jak np. słynny już tik-tak . Jak pamiętam tzw UFO w formie słynnego Tik - taka pokazane przez chyba wszystkie stacje telewizyjne na świecie i przez wszystkie portale internetowe na świecie ,było nagrane przez kamery rejestrujące obraz w podczerwieni. A właśnie systemy kamuflażu badane już parę lat temu miały ukrywać prawdziwe obiekty w zakresie fal podczerwonych. Pytanie po co publikować takie filmiki rzekomego UFO . Odpowiedz jest oczywista , - po to aby gdy np . na Krymie , bądz w Chinach jakiś żołnierz na radarze zobaczy ,, Tik-taka,, to żeby parę razy pomyślał czy to aby nie UFO , i tym samym dał czas na przeprowadzenie prawdziwego uderzenia. Jeżeli np . udało by się zakamuflować słynne już pociski Tomahawk , bądz nowsze JASM i spowodować , że np Chińska lub Rosyjska obrona biorąc te pociski za UFO wstrzymałaby się z reakcją , to parę dodatkowych minut zawahania mogłoby przesądzić o powodzeniu całej wojny. A zaskoczenie i dezorientacja przeciwnika to główny element umożliwiający wygrywanie bitew i wojen. W 1944r alianci wytworzyli u Niemców przeświadczenie , że prawdziwe lądowanie nie odbędzie się w Normandii tylko paręset kilometrów dalej. 6 czerwca Hitler i jego sztab byli przekonani ,że napływające meldunki o londowaniu w Normandii to tylko zmyłka , i Niemieckie dywizje pancerne oczekiwały na ,, prawdziwe,, lądowanie. Gdy w końcu Niemcy zareagowali , alianci zdołali się już na tyle umocnić na brzegach Normandii , że mogli skutecznie wygrać tą bitwę. Wtedy kamuflaż polegał na stworzeniu fałszywej ,,gumowej ,, armii gen Patona , którą niemcy wzięli za prawdziwą armię . Teraz kamuflaż mógłby sugerować , że do granic zbliża się UFO . Cel jest podobny , - oszukać przeciwnika i wygrać ewentualne starcie. A to dziś byłoby możliwe gdyby np. żołnierze odpowiadający za obronę byli przekonani ,ze TIK- TAKi na radarze to UFO.

Rozwiń odpowiedzi (1)

Nie, 1 sie 2021 19:40 | brak oceny

Citizen | Załogant

@Mario2571, w końcu głos rozsądku, a nie mamrotanie nawiedzonych ufo napaleńców

Wt, 27 lip 2021 14:39 | ocena: + 2

lilka123 | Załogant

Oby Niedzielskiemu nigdy nie przyszło do głowy żeby tutaj zaglądać, bo najpierw pozamyka nas w Tworkach, a potem jeszcze wyszczepi :D, :D

Wt, 27 lip 2021 13:17 | ocena: + 1

sidhartha | Załogant

pytanie czy dojrzejemy kiedykolwiek do oficjalnego kontaktu z obcymi, czarno to widzę :(

Pon, 26 lip 2021 20:48 | ocena: + 1

arturu | Załogant

Utajnili, bo zaraz w Karpaczu będą handlować plastikowymi tandetnymi pojazdami UFO z Chin. Z 1000 procentowa przebitką. Po co nam ten kłopot ;)

Rozwiń odpowiedzi (1)

Wt, 27 lip 2021 05:27 | ocena: + 2

Maria_st | Załogant

@arturu,

Utajnili, bo od dawna sami maja pojazdy podobne do tzw UFO...nie ma co sie oszukiwać i pewnie z tego powodu wola nas utrzymywać w niewiedzy bo dowiedzielibysmy się, że to człowiek najczęściej porywa ludzi i robi eksperymenty. Toż robili to już w obozach i sa na to zdjecia .
A wszelkie podłości scedowano na tzw Obcych...co nie znaczy że ich nie ma....tylko, że ich pojazdy bardziej nam sie mogą skojarzyć z magią bo to inna percepcja postrzegania.
Sama widzialam i slyszalam jeden z takich przypadków...jak potrafia się kamuflować np w chmurze zmieniajac jej barwę z bardzo ciemnej burzowej na różową.....a potem chmura rozpływa sie ot tak sobie....
Potrafią być niewidzialni i jedynie co można to poczuć wpływ pojazdu na otoczenie, choc uważam, że i ziemskie pojazdy mogą już znać sztuczkę załamywania światła.
I nie są to żadne demony....a istoty takie jak my....choć niekoniecznie podobne fizycznie.,..
Wszędzie mamy podpowiedzi jak to z nasza Rzeczywistością jest....tylko bez demo..nizacji

Pon, 26 lip 2021 15:20 | brak oceny

MariC | Załogant

Hmm... No cóż, na moje pojęcie - to mnie się wydaje, że z tymi kosmitami to jednak bajką zalatuje... No bo popatrzcie: na Ziemi jest siedem miliardów ludzi... niech jedna trzecia to będą posiadacze smartfonów, a takowe nosi się na co dzień. Czyli jest możliwe, że na przykład co setny pstryka zdjęcia, kręci filmiki, wrzuca toto w internet.... Noo, jest to możliwe.
No to ja się pytam - to dlaczego w internecie nie ma ani jednego - ANI JEDNEGO filmiku z nagranym obcym?
P.S. Nie ma głupich pytań - są tylko głupie odpowiedzi...
Nieziemskie pozdrowienia dla wszystkich.

Rozwiń odpowiedzi (3)

Pon, 26 lip 2021 16:29 | ocena: -1

Kepos | Załogant

@MariC, przede wszystkim to duchów nie widać, a jest ich tyle co ludzi i jeszcze więcej.

Pon, 26 lip 2021 23:42 | brak oceny

majomir | Załogant

@MariC, trzeba się z Tobą zgodzić ten argument biję wszystko za to mamy w sieci program Montain Monsters teściu po 3 odcinkach się chyba połapał ,teściowa nie sądzę zawsze mówiła że nie powinniśmy oglądać

Wt, 27 lip 2021 12:12 | ocena: + 2

alibaba | Załogant

@MariC,
Bo nie chcą się ujawnić, chcą zachować swoja działalność w sekrecie dbają o to a pomaga im w tym ich technologia wiec przylatując np. W sprawie uprowadzenia stosują wszelkie środki zaradcze w tym np maja na uwadze nie tylko uprowadzonego ale i okolice w której mieszka, potrafią monitorować otoczenie, pilnuja aby ludzie którzy spia czasem sie nie przebudzili, bo głównie przychodzą w nocy co raczej zrozumiałe z punktu chęci bycia nie zauważonym, trzeba minimalizować zagrożenie, podobnie myślenie przejawia sie przeciez tez u zlodzieja, który na tym zle nie wychodzi. I dalej… wszelkie urzadzenia elektryczne takie jak czujniki ruchu, alarmy, foto komórki, monitoring zostają wyłączone, rowniez prywatny tel uprowadzonego jest wyłączany. Uprowadzonemu na końcu czyszczą pamięć z całego zajścia i sprawy nie było. I byśmy dalej nic nie wiedzieli gdyby nie regresje hipnotyczne. Jak widać podchodzą do tego na tyle skrupulatnie ze jeszcze nikomu nie udało się uwiecznić ich na nagraniu.

Pon, 26 lip 2021 12:10 | ocena: + 8

Arkturianin222 | Załogant

Wszystko TAJNE...., ŚCIŚLE TAJNE! :] Co to ma być? A tak w ogóle wiecie, że ten tajny raport do którego dostęp mają nieliczni tego świata [głównie kongresmeni] jest o wiele grubszy, sto razy bardziej szczegółowszy itd... Ten parostronnicowy raport jest przecież jakąś kpiną, to są jakieś jaja...
Jak oni boją się oficjalnego, formalnego potwierdzenia faktu oczywistego- że kosmici odwiedzają planetę ziemia non-stop! Moim zdaniem coś musi w końcu "pęknąć", bo przy tylu realnych dowodach tak beznadziejnie kluczyć, lawirować..., no trzeba mieć tupet!

Rozwiń odpowiedzi (1)

Nie, 1 sie 2021 19:46 | brak oceny

Citizen | Załogant

@Arkturianin222, żyłka Ci zaraz pęknie od tego napinania się. Ile masz lat także ciekawości? Obstawiam między 16 a 18

Pon, 26 lip 2021 10:19 | ocena: + 10

przybysz | Załogant

Tylko człowiek "niespełna rozumu" lub pozbawiony podstawowej wiedzy zdroworozsądkowej może sądzić, że nie ma życia poza ziemią. To jest tak jakby mrówka powiedziała - nie ma innych mrowisk, nasze mrowisko jest jedynym na świecie:] Najidiotyczniejsze jest to, że jeszcze do niedawna [zanim teleskop Hubble"a pokazał rzeczywisty ogrom wszechświata, gdzie na zaledwie skrawku kosmosu odkrył setki, tysiące gwiazd, planet , co z łatwością potem można było przełożyć,obliczyć matematycznie ile może być gwiazd w drodze mlecznej ,a co za tym idzie ile planet??? 400 MILIARDÓW GWIAZD TYLKO W NASZEJ GALAKTYCE-DRODZE MLECZNEJ] część naukowców wykluczała życie poza ziemią! -totalny absurd, totalna kompromitacja niektórych pseudo naukowców. Już nie wspominając o świadomym ośmieszaniu tematu U.F.O.- tym ludziom trzeba wystawić rachunek! Dzis już wiemy na 100% , ze ilość galaktyk we wszechświecie liczona jest w setkach miliardów, w każdej galaktyce sa miliardy planet, gwiazd w tym znacznie starszych od naszego słoneczka- O CZYM MY TU W OGÓLE GADAMY??? To oczywiste, że cywilizacji wyprzedzających nas technologicznie są tylko w naszej drodze mlecznej miliony, a we wszechświecie miliardy. Natomiast ile takich cywilizacji odwiedza ziemię? To już inna sprawa- prawdopodobnie kilkanaście.
Pentagon doskonale wie, że nie jest to żadna ruska czy chińska broń [to jest tylko tania propaganda, mająca na celu dodatkową dezinformację ludzkości]- dlatego Pentagon nie podejmuje gwałtownych ruchów. Zresztą rosjanie czy chińczycy mają ten sam problem, też nad ich instalacjami woiskowymi, zwłaszcza atomowymi pojawia sie U.F.O.
I BARDZO DOBRZE- kosmici muszą czuwać nad ludzkimi prymitywami!

Rozwiń odpowiedzi (1)

Pon, 26 lip 2021 13:26 | ocena: -11

Kepos | Załogant

@przybysz, po buncie w Raju i Wielkim Wybuchu Królestwo Boże zeszło na Ziemię i na niej się znajduje. Jezus powiedział, że wszystko znajduje się tutaj.

Rozwiń odpowiedzi (4)

Pon, 26 lip 2021 19:15 | ocena: + 9

Dialektyka222 | Załogant

@Kepos, Nie kompromituj się człowieku, bo pieprzysz trzy po trzy... Jak można takie pierdoły wypisywać??? :] "Przybysz" ma 100% racji! Ale ty pewnie nie jesteś w stanie tego pojąć!
To, że FUNDACJA NAUTILUS to jedyne prawdziwie wolne media w Polsce, nie oznacza, że można tu wypisywać takie totalnie odjechane bezsensy!

Rozwiń odpowiedzi (1)

Wt, 27 lip 2021 09:10 | ocena: -6

Kepos | Załogant

@Dialektyka222, to wy kompromitujecie się WIERZĄC, że we Wszechświecie są miliardy planet i cywilizacji. Jest to wasza fantazja albo urojenia, albo jedno i drugie.
Moja wiedza stanowi, że we Wszechświecie są miliardy istot, które są ujarzmione materią. Cały Wszechświat napędzany jest siłą istot, które pracują za karę oraz po to, aby my ludzie oraz zwierzęta mogłyby się wychowywać.

Rozwiń odpowiedzi (3)

Wt, 27 lip 2021 09:20 | ocena: + 2

sidhartha | Załogant

@Kepos, brednie gadasz! właśnie jedną z zalet kreacji jest że istot i cywilizacji jest nieskończenie wiele xD
choć oczywiście zalet jest dużo więcej xD

Wt, 27 lip 2021 10:37 | ocena: + 3

Dialektyka222 | Załogant

@Kepos, Nie, ja nie wierzę absolutnie w ogrom wszechświata- to nie jest kwestia wiary, tylko WIEDZY- TWARDYCH DANYCH ASTROFIZYKÓW!
Opieram się na nauce, i wyłącznie na wiedzy astrofizyków, oraz danych uzyskanych za pomocą teleskopu Hable"a!
A ty? no cóż... zapewne ziemia płaska, życie tylko na planecie ziemia, a ziemia zapewne stoi w miejscu w centrum wszechświata:] Nie kompromituj sie człowieku, dawno takich absurdalnych bzdur nie widziałem publicznie wypisywanych, ty chyba wierzysz w te bzdury które wypisujesz..to jest najdziwniejsze:]

Rozwiń odpowiedzi (1)

Wt, 27 lip 2021 15:35 | ocena: -1

Kepos | Załogant

@Dialektyka222, gdyby tym astrofizykom pokazał wymiar duchowy tu w obrębie Ziemi od razu zaczęliby inaczej mówić , nie mówiąc już o duchowych wnętrzach gwiazd.

Rozwiń odpowiedzi (1)

Nie, 1 sie 2021 19:44 | ocena: + 1

Citizen | Załogant

@Kepos, jak byś IM ukazał ten wymiar duchowy, od tyłu ???

Wt, 27 lip 2021 10:52 | ocena: + 3

Orbs222 | Załogant

@Kepos, Zajrzyj do wikipedii- DROGA MLECZNA: ok. 400 miliardów gwaiazd- to są fakty, i to tylko nasza galaktyka! a galaktyk są miliardy we wszechświecie, To są wszystko twarde dane!

Pon, 26 lip 2021 23:46 | ocena: -2

majomir | Załogant

@Kepos, Masz rację Mandaryn piszę że to tylko zwodniki i demony udają obcych
Tak ma to sens

Wt, 27 lip 2021 09:24 | ocena: -1

sidhartha | Załogant

@Kepos, po 1.moim zdaniem buntu nigdy nie było.
kosmos istniał i przed wielkim wybuchem ;)
po 2.nie tylko na ziemi jest królestwo boże ;)
są i niebiosa, które są na innej wibracji niż wszechświat fizyczny :)

Rozwiń odpowiedzi (1)

Wt, 27 lip 2021 15:44 | ocena: -1

Kepos | Załogant

@sidhartha, bunt był i ty jako duch w nim uczestniczyłeś. Przed Wielkim wybuchem był Raj. Niebiosa istnieją - jest w nich Bóg oraz część aniołów.

Rozwiń odpowiedzi (1)

Czw, 29 lip 2021 21:04 | ocena: + 1

Jagoda1234 | Załogant

@Kepos, z całym szacunkiem a gdzie tą wiedzę nabyłeś, że bronisz jej jak niepodległości? czytając Biblię czy może w inny sposób zostało Ci to objawione? możesz podać źródło?

Rozwiń odpowiedzi (1)

Pt, 30 lip 2021 10:28 | ocena: -1

Kepos | Załogant

@Jagoda1234, miałem spotkanie z Aniołami oraz duchami potępionymi i to oni mi powiedzieli oraz pokazali wymiary duchowe.

Wt, 27 lip 2021 09:39 | ocena: + 2

sidhartha | Załogant

@Kepos, kepos lecz się, jesteś większym trollem niż ja, ja chociaż nie wypisuję takich głupot, a że ludzie mi nie wierzą to trudno.
chyba masz jakieś zaburzenia kepos, ale spokojnie, psychiatra pomoże ;)

Rozwiń odpowiedzi (1)

Pt, 30 lip 2021 07:18 | ocena: + 1

Marea | Załogant

@sidhartha, No i wszystko jasne ;)

Wyświetl według: Chronologicznie Ocena
w kolejności: rosnąco malejąco

* Informujemy, iż treści zamieszczane w komentarzach, lub innych rubrykach, w których internauta może dodać swój wpis nie są stanowiskiem Fundacji Nautilus i nie stanowią one odzwierciedlenia naszych poglądów, upodobań bądź sympatii. Fundacja Nautilus nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez Użytkowników.

Aby dodać komentarz, zaloguj się.
szukaj:  

Wejście na pokład

Zapamiętaj mnie

Wiadomość z okrętu Nautilus

26 września: [...]  Wieczorem łączymy się z naszymi kolegami z Las Vegas - temat to scenariusze przyszłości ludzkiej cywilizacji przedstawiane przez obce istoty podczas Bliskich Spotkań Trzeciego Stopnia .[...]

UFO24

więcej na: emilcin.com

Dziś, 08:32 | Witam FN, Wiem, że macie takich obserwacji dużo, ale sam chyba widziałem UFO. Było to 24 września 2021 w Katowicach, godzina 23.16. Wracałem od mojej dziewczyny, kiedy nagle na niebie zauważyłem jasny punkt. Pomyślałem, że to gwiazda, gdyż punkt stał nieruchomo. Nawet nie wyciągnąłem aparatu, bo wiadomo gwiazda. Ale dosłownie po chwili ten punkt ruszył w kierunku północnym i dosłownie z prędkością niewyobrażalną dla mnie odleciał. Zatkało mnie wtedy. Próbowałem szybko wyjąć z plecaka komórkę ...

Artykułem interesują się

Poniżej lista Załogantów, których zainteresował ten artykuł. Możesz kliknąć na nazwę Załoganta, aby się z nim skontaktować.

Brak zainteresowanych Załogantów.

Dziennik Pokładowy

Wtorek, 10 sierpnia 2021 | Historia występu tzw. „badaczy UFO” w nieistniejącym od wielu lat programie „Rozmowy w Toku” pokazuje wiele aspektów czegoś, z czym spotykam się od wielu lat, co mnie zaskoczyło i wprawiło w bezgraniczne zdumienie. Z upływem lat przekonuję się, że jest to niestety typowo rodzima przypadłość oparta na wszystkich ciemnych demonach polskiej duszy: zawiści, zazdrości, kompleksach...

czytaj dalej

FILM FN

POWRÓT DO EMILCINA - FN 2021

archiwum filmów

Archiwalne audycje FN

Playlista:

rozwiń playlistę
Właściwe, pełne archiwum audycji w przygotowaniu...
Będzie dostępne już wkrótce!

Poleć znajomemu

Poleć nasz serwis swojemu znajomemu. Podaj emaila znajomego, a zostanie wysłane do niego zaproszenie.

Najnowsze w serwisie

Wyświetl: Działy Chronologicznie | Max:

Najnowsze artykuły:

Najnowsze w XXI Piętro:

Najnowsze w FN24:

Najnowsze Pytania do FN:

Ostatnie porady w Szalupie Ratunkowej:

Najnowsze w Dzienniku Pokładowym:

Najnowsze recenzje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: OKRĘT NAUTILUS - pokład on-line:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: Projekt Messing - najnowsze informacje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: PROJEKTY FUNDACJI NAUTILUS:

Informacja dotycząca cookies: Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu logowania i utrzymywania sesji Użytkownika. Jeśli już zapoznałeś się z tą informacją, kliknij tutaj, aby ją zamknąć.