Dziś jest:
Niedziela, 28 listopada 2021

The Truth Is Out There.
/tłum. - prawda gdzieś tam jest/

Komentarze: 5
Wyświetleń: 1847x | Ocen: 14

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 5/5


Nie, 1 sie 2021 07:54   
Autor: FN, źródło: FN, szczecinek.pl   

11 SIERPNIA ROCZNICA CE III Z UFO W SZCZECINKU W 2003 ROKU

Na polu zboża, na obrzeżach Szczecinka, pomiędzy obwodnicą Szczecinka a Strefą Ekonomiczną, pojawiły się tajemnicze kręgi. Z ziemi nie są tak dobrze widoczne jak z lotu ptaka, ale mieszkańcy przejeżdżający wiaduktem na ul. Koszalińskiej zauważyli dziwne wygniecenia w zbożu. 11 sierpnia 2003 roku w pobliżu wiaduktu doszło do jednego z najdziwniejszych Bliskich Spotkań Trzeciego Stopnia z UFO w historii Polski.

 

O sprawie kręgów pod Szczecinkiem w okolicy słynnego wiaduktu (gdzie doszło do spotkania z UFO Lecha Chacińskiego w 2003 roku) informowali nas czytelnicy serwisu. Napisał o tej sprawie także portal https://iszczecinek.pl. Poniżej fragment publikacji o kręgach:

 

[…] Na miejsce udaliśmy się z dronem. Z lotu ptaka wyraźnie widać sześć podobnych rozmiarów kręgów w zbożu. Część z nich znajduje się w prostej linii, pozostałe są oddalone od siebie.

www.facebook.com/watch/?v=573419806991606

 

W każdym tego typu zdarzeń zagadkę stanowi pochodzenie okręgów. Część osób uważa, że okręgi wykonane są przez ludzi, inni twierdzą, że stworzone zostały przez niezidentyfikowane obiekty latające. Jak było w tym przypadku? Być może zdarzeniem spod Szczecinka zainteresują się badacze UFO…

(r.)

 

Zawsze słyszymy to samo... Mówił to "dla sławy" i "dla kasy"! Wymyślił to, aby się nachapać szmalcu, a także, aby o nim pisali. Jak wygląda prawda? Lech Chaciński zapłacił ogromną cenę za to, że w 2003 roku zdecydował się opowiedzieć o swoim spotkaniu z UFO. Kłopoty w pracy, kłopoty z własną rodziną, sąsiedzi kręcący kółka palcami na czole, że "o, ten od UFO...". Miał groźby pod swoim adresem, często bardzo wulgarne. Nie dostał za swoje wypowiedzi medialne nawet złotówki, a przez kłopoty w pracy także stracił wiele. Sława w mediach? Nie żartujmy... ciągłe walczenie z ludźmi śmiejącymi się "do rozpuku" z gościa, który "zwariował i bredzi o spotkaniu z obcymi" – to przez te 18 lat był chleb powszedni tego człowieka.


Ale p. Lech Chaciński dobrze wie, że ma w nas oparcie. My mu nie tylko wierzymy, ale wręcz wiemy, że to wydarzenie miało miejsce. Powody? Można by o nich napisać całą książkę, ale wystarczy podać jeden, na który mało osób zwraca uwagę. Otóż człowiek, który wymyślił jakąś historię, ma ogromny kłopot w kolejnych latach. Pamięć jest bowiem zawodna i jego wymyślona „story” z upływem kolejnych tygodni jest dla niego samego wyzwaniem. Kłamca opowiadając po raz kolejny „zmyśloną historyjkę” przekręca fakty, gubi się, zawsze musi zaczynać od początku, bo inaczej nie jest w stanie… Te zasady „łapania kłamcy” znakomicie znają policjanci prowadzący przesłuchania. Jeśli zastosujemy tę metodę do Lecha Chacińskiego, wtedy dosłownie „odbiera człowiekowi mowę”. Jego historia jest ciągle taka sama, żaden szczegół nie jest „podkręcony”, żadna okoliczność nawet o jotę nie jest zmieniona. Metoda „kłamca już na drugi dzień nie pamięta swojego kłamstwa” działa absolutnie w 100 procentach i gwarantujemy wszystkim, że ten test można śmiało stosować nawet w prostych sytuacjach życiowych. Działa perfekcyjnie i skutecznie!

Lech Chaciński uzyskuje w tym swoistym teście maksymalną liczbę punktów, owe symboliczne „sto na sto”. A to tylko jedna rzecz przemawiająca za prawdziwością jego opowieści. Są sprawy, o których nigdy nie pisaliśmy (sprawa implantów w jego ciele), które gwarantujemy – ścinają z nóg… i wiele, wiele innych aspektów tego, co wydarzyło się w Szczecinku w 2003 roku.

Co jest najciekawsze w tej historii? Wiele elementów, ale jednym z nich jest liczba świadków, którzy wtedy 11 sierpnia 2003 roku byli w okolicy wiaduktu i widzieli na własne oczy (!) start tego obiektu. Wiemy o co najmniej trzech takich osobach, ale było ich więcej. Niestety paniczny strach przed ośmieszeniem i wytykaniem palcami  sprawiły, że nie udało nam się namówić ich do publicznego przyznania się, że widzieli ten obiekt wzlatujący w niebo wtedy,  tamtego dnia i dokładnie o tej porze, o której opowiadał Lech Chaciński. Szkoda, bo to byłaby rzecz, która przekonałaby do tej historii jeszcze więcej osób. Wśród nich jest policjantka - jej relacja jest wręcz fantastyczna, wiarygodna jak 100 tysięcy galaktyk, ale... niestety.

11 września 2016 roku nasza ekipa była na wybrzeżu, gdzie nagrywaliśmy bardzo obszerny materiał o Bliskich Spotkaniach III Stopnia z UFO na Morzu Bałtyckim. Oczywiście musieliśmy spotkać się także z p. Lechem i to dokładnie w tym miejscu na wiadukcie w Szczecinku, gdzie 13 lat wcześniej otrzymał prośbę od obcych istot o przekazanie ludzkości prostego przesłania:

CHROŃCIE ZIEMIĘ, POWIETRZE I WODĘ

BO GROZI WAM ZAGŁADA LUB KATASTROFA.

Oto ten zapis.

 /z dokumentacji FN o tej historii/I jeszcze ciekawostka. Na zarejestrowanym materiale ku naszemu zdumieniu zauważyliśmy bardzo osobliwe przeloty na niebie, którą na świecie są nazywamy „superszybkimi przelotami UFO”. Materiał był nagrywany 11 września, więc nie jest to czas szalejących owadów, które – jak twierdzą niektórzy – kryją się za tymi przelotami. Oto kilka fragmentów z materiałów, które zarejestrowaliśmy tego dnia w Szczecinku:


Jest jednak coś naprawdę ciekawego i nie jest to film (lub klatki z filmu), ale zdjęcie. Zostało wykonane ono już po zarejestrowaniu rozmowy z p. Lechem Chacińskim i – dosłownie – zostało zrobione tylko jedno zdjęcie. Absolutnie jedno!


Jakież było nasze zdziwienie, kiedy po dokładnym obejrzeniu tej fotografii po powrocie do Bazy FN zauważyliśmy mały obiekt tuż obok głowy Lecha Chacińskiego. Piszemy „obok głowy”, ale chodzi tutaj oczywiście o miejsce w przestrzeni zdjęcia. Obiekt bowiem wyraźnie jest w dużej odległości od stojącego na pierwszym planie człowieka i – co najbardziej ciekawe – ma wyraźnie dyskoidalny kształt. 

Poniżej jeszcze rozmowa z Lechem Chacińskim w sierpniu 2003 roku - tuż po tych wydarzeniach... bezcenny materiał.

Komentarze: 5
Wyświetleń: 1847x | Ocen: 14

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 5/5


Nie, 1 sie 2021 07:54   
Autor: FN, źródło: FN, szczecinek.pl   


Komentarze (5)
Poniżej znajduje się lista komentarzy.

Śr, 4 sie 2021 18:51 | ocena: + 1

Livvi_33 | Załogant

Wyrazy szacunku i uznania dla Pana Lecha za odwagę i konsekwentne powtarzanie przesłania przybyszy z obcej planety. Oby tylko ludzie wzięli sobie do serca wezwanie o chronienie naszej ziemi, wody i powietrza....

Śr, 4 sie 2021 09:42 | ocena: + 2

scyzoryk | Załogant

Naprawdę wielki szacunek , żeby wyjść i o tym zdarzeniu opowiedzieć . Znam pewną panią z mojej okolicy która była najprawdopodobniej na pokładzie statku NOL w latach 60 tych ale z nikim nie chce o tym rozmawiać . Natomiast co filmiku z panem Lechem na którym na zwolnionym tempie przelatuje obiekt to muszę powiedzieć że takie obiekty fotografuję ostatni niemal że co dziennie .

Pon, 2 sie 2021 10:07 | ocena: + 7

Orion_1957 | Załogant

Panie Lechu wszyscy w Fundacji Nautilus jesteśmy z Panem. Jestem również przekonany, że czyta Pan te strony i posługuje się swoim tajemniczym nickiem. Tu może Pan pisać swobodnie bo tylko My jako jedyni jesteśmy w stanie zrozumieć to co wydarzyło się w Pana życiu. Myślę, że nie jeden z nas chciałby przeżyć podobne spotkanie z obcymi. Życzymy dużo zdrowia. Proszę pamiętać, że na nas może Pan zawsze liczyć. Pozdrawiam

Nie, 1 sie 2021 16:22 | ocena: + 5

speedy29 | Załogant

Widząc w Wiadomościach co dzieje się w Europie Zachodniej, Chinach i innych krajach świata, jest to wielka prawda. Zegar zagłady wskazuje - 100 sekund do północy......

Wyświetl według: Chronologicznie Ocena
w kolejności: rosnąco malejąco

* Informujemy, iż treści zamieszczane w komentarzach, lub innych rubrykach, w których internauta może dodać swój wpis nie są stanowiskiem Fundacji Nautilus i nie stanowią one odzwierciedlenia naszych poglądów, upodobań bądź sympatii. Fundacja Nautilus nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez Użytkowników.

Aby dodać komentarz, zaloguj się.
szukaj:  

Wejście na pokład

Zapamiętaj mnie

Wiadomość z okrętu Nautilus

Z POCZTY DO FN: [...] Dobry wieczór FN.  Prosze w imieniu wszystkich załogantow i internautow o rozwiązanie projektu postrzegania pozazmysłowego. Prosze o ujawnienie co było ppd piramidą. Serdeczne pozdrowienia. Stały fan Fundacji Nautilus [...]

UFO24

więcej na: emilcin.com

Wczoraj, 16:14 | 25 listopada 2021 nad Wawrem (Warszawa)  widoczne były jasne obiekty na niebie. Sprawa pojawiła się na portalu społecznościowym facebook. Nie można wykluczyć, że były to chińskie lampiony czy wojskowe flary, ale jedna rzecz przeczy tej tezie. Jest bowiem nagrany film, na którym widać moment zakończenia manifestacji. Wszystkie obiekty zgasły (zniknęły) praktycznie w tym samym czasie, co wyklucza chińskie lampiony czy flary.

Artykułem interesują się

Poniżej lista Załogantów, których zainteresował ten artykuł. Możesz kliknąć na nazwę Załoganta, aby się z nim skontaktować.

Brak zainteresowanych Załogantów.

Dziennik Pokładowy

Piątek, 19 listopada 2021 | Zgadzam się z Krzysztofem Jackowskim, że jesteśmy w przededniu wielkiej światowej wojny, choć widzę ją zupełnie gdzie indziej niż jasnowidz z Człuchowa i trochę inaczej. Moim zdaniem wybuchnie nie na Bliskim Wschodzie i nie w pobliżu tak znienawidzonego przez najsłynniejszego obywatela Człuchowa Izraela (którego cały czas nazywa małym państwem, którego nazwy nie wymieni), ale być może w dwóch punktach...

czytaj dalej

FILM FN

PIĘĆ OBIEKTÓW UFO NA NIEBIE WIDOCZNYCH POD WARSZAWĄ - 25 listopada 2021

archiwum filmów

Archiwalne audycje FN

Playlista:

rozwiń playlistę
Właściwe, pełne archiwum audycji w przygotowaniu...
Będzie dostępne już wkrótce!

Poleć znajomemu

Poleć nasz serwis swojemu znajomemu. Podaj emaila znajomego, a zostanie wysłane do niego zaproszenie.

Najnowsze w serwisie

Wyświetl: Działy Chronologicznie | Max:

Najnowsze artykuły:

Najnowsze w XXI Piętro:

Najnowsze w FN24:

Najnowsze Pytania do FN:

Ostatnie porady w Szalupie Ratunkowej:

Najnowsze w Dzienniku Pokładowym:

Najnowsze recenzje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: OKRĘT NAUTILUS - pokład on-line:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: Projekt Messing - najnowsze informacje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: PROJEKTY FUNDACJI NAUTILUS:

Informacja dotycząca cookies: Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu logowania i utrzymywania sesji Użytkownika. Jeśli już zapoznałeś się z tą informacją, kliknij tutaj, aby ją zamknąć.