Dziś jest:
Poniedziałek, 27 czerwca 2022

Ten, kto podąża za tłumem, nigdy nie dojdzie dalej niż tłum. Ten kto podąża sam, znajdzie się w miejscu do którego nikt jeszcze wcześniej nie doszedł.
Albert Einstein

Komentarze: 27
Wyświetleń: 6028x | Ocen: 21

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 5/5


Wt, 3 sie 2021 05:09   
Autor: FN, źródło: FN   

LUDZIE Z PLEJAD – FRAGMENT MATERIAŁU Z WYKŁADU W BAZIE FN

Plejady to wyjątkowa gromada gwiazd na niebie. Nie tylko można ją zobaczyć gołym okiem, nie tylko większość mitów „o przybyciu Bogów” właśnie ją wskazuje jako miejsce zamieszkania boskich istot, ale także na całym świecie są relacje o „UFO z Plejad”. Jest ich tak dużo, że trudno mówić o przypadku. Podobno trzy planety zamieszkują istoty identyczne jak my – nazywają się „ludźmi z Plejad”.

 

 

Plejady to najbardziej znana gromada gwiazd. Popularność zawdzięczają głównie temu, że można ją swobodnie obserwować nieuzbrojonym okiem. Znajduje się w gwiazdozbiorze Byka, w odległości około 444 lat świetlnych (136 parseków).

Jest to młoda gromada, ma około 100 mln lat. Otacza ją niebieska mgławica, widoczna na zdjęciach wykonanych odpowiednią techniką.

 

Mityczne Plejady były córkami tytana Atlasa. Na wieść o śmierci swoich sióstr, Hiad, popełniły samobójstwo, a dobry Zeus przeniósł je na niebo jako siedem pięknych gwiazd. W setkach podań i legend starożytnych ludów właśnie Plejady wskazywano jako miejsce, skąd przybyli „Bogowie na Ziemię”.


Plejady to także konstelacja gwiazd dobrze znana ludziom zajmującym się UFO. To właśnie z Plejad mają pochodzić istoty wręcz bliźniaczo podobni do ludzi.

 

Najsłynniejszym kontaktowcem z „UFO z Plejad” jest oczywiście Billy Eduard Meier, u którego wiele razy byliśmy i który mówi wprost, że istoty, które nawiązały z nim kontakt pochodzą z Plejad. Powstało na ten temat wiele książek i filmów, poniżej jedna z takich książek z naszej Biblioteki FN.
Każdego tygodnia przybywa nam czytelników, którzy nie znają wiele historii prezentowanych wielokrotnie w serwisie, dopiero zaczynają swoją przygodę z pasjonowaniem się UFO (najciekawszym tematem na Ziemi) i nie znają wielu naszych filmów. Dla tych wszystkich materiał z naszego Archiwum Wideo FN o historii Billy Meiera.

 

Ostatnio w Bazie FN było spotkanie zespołu „Otwarte Niebo” tylko o historii Meiera. Był bardzo ciekawy wykład multimedialny jednego z naszych kolegów o tym, jak od 45 lat (!) próbuje się zniszczyć tę historię udowadniając, jak to bardzo wszystko oszukał, jak spreparował itp. – mówić krótko w sieci jest „pierdyliard linków, gdzie historia Meiera jest zmiażdżona na sto miliardów sposobów”. ; - ) Nasz kolega udowadniał ciekawą tezę, że 30 lat zajmowania się UFO pozwoliło sformułować zadziwiające twierdzenie oparte tylko i wyłącznie o własne doświadczenia FN, które brzmi:

[...] Najciekawsze historie z UFO są najbardziej zaciekle zwalczane, opluwane i w sposób zakłamany wyjaśniane. Jeśli jakaś historia nie została w sposób zakłamany "wyjaśniona przez sto tysięcy samozwańczych ekspertów|, zmiażdżona, opluta, wytupana przez ludzi zajmujących  się UFO, to nie ma sensu się nawet nią zajmować. Tylko rzeczy naprawdę prawdziwe i ciekawe są opluwane i demaskowane – ta zasada prawie nie ma wyjątków. Dotyczy to zarówno Polski, jak i świata.

 

Ta trochę sprzeczna ze zdrowym rozsądkiem zasada w sposób niebywały znalazła potwierdzenie w przypadkach z Polski, które na przestrzeni ostatnich 30 lat trafiły do FN. Im bardziej ciekawa, wiarygodna i udowodniona historia z UFO, tym bardziej przez stado zawistnych bęcwałów „wyjaśniona i opluta”. Nasz kolega w zajmującym wykładzie (3 godziny) przedstawił całą historię z Billym Meierem – wykład został zarejestrowany na wideo i być może go pokażemy.

Ale wracając do Plejad – w czasie wykładu pojawił się ciekawy wątek tego, co jest związane z tematem „UFO i Plejady”. W ramach czekania na publikację tego wykładu prezentujemy ciekawy materiał, który został w nim wykorzystany. Źródłowy materiał jest w języku angielskim. Na skrupulatne tłumaczenie nie ma czasu, więc prezentujemy uproszczone tłumaczenie z wykorzystaniem modułów tłumaczących – mimo wszystko powinno być w miarę czytelne.


I jeszcze uwaga do wszystkich, którzy w ostatnich tygodniach przysłali nam filmy z UFO i niepokoją się, że jeszcze nie ma ich w serwisie. Będą, ale w jednej publikacji – musimy niestety bardzo oszczędnie gospodarować czasem!

Poniżej materiał o „Ludziach z Plejad” autorstwa Wendelle Stevensa, niestety nie żyjącego już wybitnego badacza UFO, który przez 30 lat badał historię Billego Meierea, wielokrotnie miesiącami (jego rekord to 11 miesięcy non-stop na farmie Meiera) mieszkał na jego farmie i uważał tę historię za absolutnie wiarygodną. Z całego świata zbierał także informacje o tym, czy gdzieś w czasie Bliskich Spotkań Trzeciego Stopnia uczestnicy CE III słyszeli informację od obcych istot, że ich planeta jest w gwiazdozbiorze Plejad.

 

 

 

/materiał z Archiwum  FN/

Ludzie z Plejad – dziesiątki relacji uczestników CE III


Kiedy pod koniec 1976 roku rozpocząłem swoje dochodzenie w sprawie kontaktów Plejadan UFO w Szwajcarii, trwały one już ponad półtora roku, utrzymywane we względnej tajemnicy w ramach zamkniętej grupy, i bardzo niewiele z prawdziwej natury kontaktów było wydostać się. Do tego czasu nigdy wcześniej nie słyszałem o kontaktach UFO z Plejad, a cały pomysł był fascynujący i bardzo egzotyczny, a całkiem możliwe, że nie był nawet prawdziwy, przynajmniej tak myślałem wtedy. Przez pewien czas myślałem, że te kontakty Plejadan powstały z Eduardem Meierem 28 stycznia 1975 roku, ich pierwszy kontakt z nim.

Kiedy wszedłem na scenę i zacząłem pracować bezpośrednio z Meierem i innymi tam świadkami, odkryłem, że ci sami UFOnauci używali innego kontaktowca przed Meierem, niejakiego M. Rashida, księdza z Jerozolimy. Następnie notatki kontaktowe prowadzone przez grupę szwajcarską wykazały, że powiedziano Meierowi, że ta grupa miała co najmniej dwa inne aktywne kontakty z ludźmi na Ziemi w tym samym czasie. Powiedzieli mu, że ich planeta nie jest jedyną zamieszkałą planetą w Plejadach, stosunkowo młodą grupą gwiezdną, i że inni podobni ludzie z niektórych z tych planet byli podróżnikami kosmicznymi i że tak, niektórzy z nich nawet kontaktowali się z Ziemią. Powiedzieli mu, że ich grupa prowadziła operacje kontaktowe na Wschodzie i w zachodniej części Ameryki Północnej, ale nic więcej nie ujawnią.

Kiedy w 1977 r. opublikowałem swój pierwszy artykuł na temat szwajcarskiej sprawy, byłem zdumiony ilością istotnych informacji, jakie wywołał. W ciągu następnych trzech lat moją uwagę zwróciło kilka innych przypadków kontaktowców UFO, w których UFOnauci powiedzieli, że pochodzą z Plejad.

Pierwszym było odkrycie, że dobrze znany argentyński badacz UFO , Fabio Zerpa z Buenos Aires, badał sprawę dotyczącą kontaktów Plejadan z inżynierem Enrique Rinconem w Bogocie w Kolumbii. Była to również głęboka seria trwających kontaktów, które rozpoczęły się w listopadzie 1973 roku i nadal trwają. Myślał, że jego też był jedynym takim przypadkiem.
Następnie, w 1979 roku, korespondent, który przeczytał mój artykuł w magazynie, zwrócił moją uwagę na inny przypadek Kontaktów dotyczący Plejadańskich istot pozaziemskich, którzy odwiedzali niejakiego Guillermo Torresa z Hacienda Las Cruces i robili to od 1974 roku. Te  istoty pozaziemskie z Plerjad były również całkowicie ludźmi jako z tymi, którzy odwiedzali Kolumbijczyków, ale kontakty te skupiały się w pobliżu El Tocuyo na północnym wybrzeżu Wenezueli. Te wizyty i kontakty ET nadal trwały, a setki stron notatek i dialogu technicznego zostały nagrane. Było to również utrzymywane w ścisłej tajemnicy z niewielką wybraną grupą uczestników, którzy nie ujawniali historii.
Potem, w 1983 roku, Lou Farish z UFO Newsclipping Service, wysłał mi kilka notatek na temat innej sprawy kontaktowców Plejadan, która rozpoczęła się w lipcu 1974 i również nadal trwała. Dotyczyła ona kontaktowca Charlesa A. Silvy, który wielokrotnie spotykał pozaziemską kobietę ludzką, która twierdziła, że ​​może nazywać ją Ramatis, oraz że ona i inni związani z nią UFOnauci przybyli tutaj ze swojej rodzinnej planety w Plejadach. Kontakty te miały miejsce w południowym Peru i nadal trwają. Silva opisał te kontakty w 411-stronicowej książce wydanej prywatnie, która była mało rozpowszechniana.
Inny korespondent, który kupił kopię naszego Wstępnego Raportu z dochodzenia w sprawie szwajcarskiej, napisał do mnie i podał mi adres innego kontaktowca, którego pozaziemski gość powiedział mu, że pochodzi z Plejad, a dokładniej z systemu Alcyone. Jego doświadczenia zaczęły się od obserwacji UFO, które doprowadziły do ​​późniejszego kontaktu twarzą w twarz, i długich dyskusji po tym, jak Delamer Duverus został „przygotowany” do komunikacji telepatycznej. Kontakty te trwały przez wiele lat i nadal trwają, a cała filozofia życia i bycia ziemskim człowiekiem została przekazana do większego planu, a w 1973 r. Duverus opublikował tę informację w 214-stronicowej książce zatytułowanej „Złota trzcina”. ”.
Mniej więcej w czasie, gdy otrzymałem tę książkę, otrzymałem list polecony z Argentyny od starego przyjaciela, Pedro Romaniuka z Argentyny, który widział coś związanego z moimi działaniami w sprawie szwajcarskiej i napisał, że miał kontakt z Istoty pozaziemskie, które powiedziały mu, że ich dom jest w tym, co nazywamy Alcyone w Plejadach.

Otrzymałem wiele listów od szczerych ludzi, którzy twierdzili, że obserwowali statki UFO, które były bardzo podobne lub nawet identyczne z niektórymi statkami kosmicznymi przedstawionymi w Raporcie Wstępnym o historii Meriera. Ludzie nie mają pojęcia o tym, że tzw. UFO Meiera było obserwowane dziesiątki razy na całym świecie, a opisy zgadzają się w najdrobniejszych szczegółach.


 

Wszystkie kluby UFO również je otrzymywały, co rozwścieczyło je do tego stopnia, że ​​żaden z nich nigdy mi nie powiedział, co otrzymuje. Musiałem uzyskać informacje od tych, których kluby poniżyły za choćby raportowanie. Praca z tak zwanymi "badaczami UFO" jest pozbawiona sensu - ci ludzie najczęściej nie mają zielonego pojęcia o danej historii, wypisują nikczemne bzdury i triumfują, że coś tam wyjaśnili, a tymczasem głupcy jedynie w oczach wielu ludzi niszczą najciekawsze historie z UFO. Wchodzenie w polemikę z nimi jest stratą czasu, o czym boleśnie się przekonałem.Po zbadaniu tego wszystkiego z kompetentnego punktu widzenia, możemy dokonać kilku porównań, które wydają się interesujące:

 

 1. Wszyscy wymienieni tutaj, którzy twierdzili, że pochodzą z tego, co nazywamy Plejadami, wyglądali tak samo ludzko jak my i byli mniej więcej naszego wzrostu i budowy.

  Wszyscy oni artykułowali język swojego kontaktu, mówiąc płynnie o naszych naukach, historii i kulturze.

  3. Wszyscy powiedzieli,  że ludzkość wywodzi się od ich własnych starożytnych przodków, po których odziedziczyliśmy naszą niezwykłą agresywność.

  4. Wszyscy mówili, że ich przodkowie byli tu już wiele razy na przestrzeni wieków, przyjeżdżając i odchodząc, gdy warunki się zmieniły.

  5. Wszyscy twierdzili, że uczestniczyli w niektórych wielkich wydarzeniach w naszych dziełach religijnych i w naszych mitologiach, czasami czczeni i czczeni jako bogowie, którymi, jak mówili, nie byli.

  6. Wszyscy twierdzili, że długie życie jest co najmniej dziesięć razy większe niż jest to dla nas obecnie normalne.

  7. Wszyscy bez wyjątku ubolewają (niewłaściwi / beklager) nad naszym nadużywaniem naszych nauk dzisiaj, mówiąc, że nasz umysł wyprzedził nasz rozwój duchowy i że już przygotowaliśmy koniec naszej planety i naszego gatunku, jak wiemy i że robiliśmy to już wielokrotnie i wciąż nie nauczyliśmy się tej ważnej lekcji. W tym celu jesteśmy cennym badaniem laboratoryjnym i wiele istot pozaziemskich z dalekich stron przybywa tutaj, aby obserwować. Wszyscy mówili o reinkarnacji jako o prawie wszechświata, które dotyczy wszystkich żywych istot. Wszyscy także uważali ziemskie religie za największą tragedię ludzkości

  8. Wszyscy podróżują szybciej niż prędkość światła, jaką znamy w ich międzygwiezdnych podróżach.

  9. Nie było rozstrzygających dowodów na to, że którakolwiek z wymienionych grup była w bezpośrednim kontakcie z którąkolwiek z innych wspomnianych grup Plejadan.

  10. Wszyscy wspomnieli o innych zamieszkałych planetach w tym, co nazywamy Plejadami.

  11. Wszyscy wspomnieli o innych istotach pozaziemskich z innych miejsc we Wszechświecie, które przybyły tutaj, aby studiować i obserwować Ziemię. Trzy z nich wspomniały o faktycznym kontakcie i chęci współpracy z innymi istotami pozaziemskimi innych ras i systemów. Trzech z nich używało robotoidów, częściowo mechanicznych i częściowo organicznych, tworząc istoty o ograniczonych funkcjach operacyjnych.

  12. Wszyscy używali organiczne komputery, którymi można sterować telepatycznie.

  13. Wszyscy przewidzieli wielkie zmiany na naszej planecie w najbliższej przyszłości.

  14. Żaden z nich nie miał pieniędzy, jakie znamy, religii ani konkurencyjnego systemu politycznego.

  15. Trzy z nich miały aktywne bazy działające na powierzchni naszej planety.

  16. Wszyscy byli zdolni do operacji oceanicznych i wykorzystywali nasze oceany z wielką korzyścią.

  17. Wszyscy używali w swoich operacjach różnych statków kosmicznych i wszyscy mieli różne style statków i wyposażenia, jednak pod wieloma względami było wiele podobieństw.

  18. Trzy znane nam grupy wykorzystywały bardzo duże statki-matki typu lotniskowca w dalekiej przestrzeni w pobliżu naszego systemu, kiedy były tutaj.

  19. W każdym przypadku, dla grupy osób, które utworzyły się wokół kontaktu, nowe kontakty i informacje były tak zadziwiające i tak głębokie, że tak daleko przekraczały ich wiedzę o tym, co działo się gdzie indziej na tym świecie, że ostrożnie przez kilka lat strzegł swojego sekretu w swoim najbliższym otoczeniu, a potem powierzał go tylko bardzo zaufanym przyjaciołom.

  20. Do 1979 r. żadna z tych grup nigdy o sobie nie słyszała i nie było żadnej wzajemnej korespondencji! Sprawdziłem to bardzo dokładnie.

 

/fragment obszernego materiału Wendelle Stevensa, który jest w Archiwum FN/

Uwaga czytelnicy serwisów FN interesujący się UFO. Od dziś (3 sierpnia 2021) w NETFLIX dostępny dokument UFO - ODTAJNIONE PROJEKTY

Światowa data premiery: 3 sierpień 2021 
W Netflix od: 3 sierpień 2021 
Tytuł oryginalny: Top Secret UFO Projects: Declassified
Gatunek: Dokument

twórca

gatunek

produkcja


Komentarze: 27
Wyświetleń: 6028x | Ocen: 21

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 5/5


Wt, 3 sie 2021 05:09   
Autor: FN, źródło: FN   


Komentarze (27)
Poniżej znajduje się lista komentarzy.

Czw, 12 sie 2021 11:38 | brak oceny

sidhartha | Załogant

śmierć Franciszka przewiduję na listopad :)
co do premy moim zdaniem zacznie nauczać w grudniu.

Czw, 12 sie 2021 10:57 | brak oceny

sidhartha | Załogant

to właśnie poprzez ludzkie ciało kreacja wyraża się :)
dlatego trzeba mieć je zdrowe żeby doświadczać duchowości :)
dla plejadan różnica między życiem a śmiercią jest minimalna, czyli prawie żadna.oni nie tracą pamięci, niestety u nas ludzie nie pamiętają poprzednich wcieleń, co wynika z niskich wibracji.jeśli kiedykolwiek podniesiemy je to i pamięć wcieleń się uaktywni :)
po 2.ludzie chorują, a wysoko rozwinięte cywilizacja np.plejadianie już nie.co rusz słychać u nas że ktoś ma raka, urodził się bez rąk i nóg, czy ma parkisona, lub jeszcze coś niedobrego, ludzie są sami sobie winni takiego stanu rzeczy, są głupi, barbarzyńscy itd.
miną miliony lat zanim choroby u nas znikną, narazie odpokutujemy niszczenie ziemi, i to na własnej skórze już wkrótce.

Czw, 12 sie 2021 10:03 | brak oceny

wiechusan | Załogant

Witam Wspolzalogantow i Kapitana

Zainteresował mnie temat, chciałem kupić książkę ale nie znalazłem.jej papierowej wersji, natomiast udało mi się znaleźć wersję pdf (ściągnąłem na telefon, nie wiem czy na komputer także mozna). Poniżej link:
https://docer.pl/doc/n85v1
Pozdrawiam

Rozwiń odpowiedzi (1)

Nie, 15 sie 2021 02:16 | ocena: + 1

Faust | Załogant

@wiechusan, a masz gdzieś ksiażkę Charlesa A. Silvy i Delamer Duverusa?

Rozwiń odpowiedzi (1)

Nie, 15 sie 2021 22:12 | brak oceny

wiechusan | Załogant

@Faust, Cześć. Nie mam książek tych autorow ale jak podasz tytuły to poszukam.
Pozdrawiam

Wt, 10 sie 2021 19:12 | brak oceny

-relatysta | Załogant

Co do osoby Meiera jest jeszcze jedna istotna informacja, nie uznawał reinkarnacji.
https://sites.google.com/site/ufousonol/billy-meier-i-ufo

Rozwiń odpowiedzi (1)

Pt, 13 sie 2021 10:24 | brak oceny

88kropka | Załogant

Uznaje reikarnacje, jesteś nie poinformowany, bardzo dużo można znaleźć na jego stronach fundacji Figu, nie szukasz u źródła. Poczytaj o kreacji czym ona jest i nie będziesz już miał wątpliwości.

Wt, 10 sie 2021 18:12 | brak oceny

-relatysta | Załogant

Pan Eduard Billy Meier jest bardzo ciekawą i intrygującą postacią. Na tyle ważną dla "sprawy" że nie powinien się zgodzić, a musiał to uczynić, by na okładce książki o nim zamieścić fałszywkę.
Zdjęcie UFO na tle dorodnej choinki świadczy że to model 10 centymetrowy; możliwe że to próba/sposób mimikry obcych, ale...

Rozwiń odpowiedzi (1)

Pt, 13 sie 2021 10:42 | ocena: + 2

88kropka | Załogant

@-relatysta, z jakich ty informacji korzystasz?? Myślisz że jest to model? Zrób taki sam i zobaczymy czy wyjdzie ci taki sam jak na okładce, to jest obiekt zrobiony z jednego odlewu metalu nie ma 1o centymetrów. A potrafisz zrobić model z takimi samymi detalami? Musiałbyś zrobić małą makietę choinki? Potrafisz? Bo Meier nie potrafi takich zrobić bo nie jest rzemieślnikiem, blacharzem i modelarzem, nie siedzi w szopie i nie tworzy modeli. Nie ma jednej ręki wiedziałeś o tym ? Wszystkie czynności wykonuje jedną. Za mało masz informacji o nim,nie interesują mnie jakiś cudze strony i linki które nie znając całej historii Eduardo Meiera, kopiują na swój użytek i fałszują prawdę.

Rozwiń odpowiedzi (1)

Pon, 16 sie 2021 19:52 | brak oceny

-relatysta | Załogant

@88kropka, Chciałbym normalnej "rozmowy" a nie "ideologicznego" zacietrzewienia. Meier sam sie przyznał że miał okres tworzenia modeli, gdyż od dłuższego czasu nie miał kontaktu z Nimi a chciał kontynuować misję.
Zdjęcie z choinką jest ewidentne i proste do "wytłumaczenia". Przyrosty drzewa - czy stare czy młode, są mniej więcej jednakowe - 30 do 60 centymetrów. Latające UFO nie może mieć więcej niż 10 - 50 centymetrów.
Polecam dla pogłębienia LIVESTREM naszego Kapitana:
https://www.youtube.com/watch?v=FUheXlTVnTw
Tam też opisane, niezbyt jasno co prawda, różnice w postrzeganiu Boga i Kreacji Plejadan, względem promowanej przez Fundację.
Mniej fanatyzmu, więcej pytań; na tym polega prawdziwe poznanie/wyjaśnienie nieznanego.
A tak na marginesie, łatwo komuś kto żyje tysiące lat - większość ras obcych, mówić że reinkarnacja jest dla nas jedyną drogą rozwoju.

Sob, 7 sie 2021 02:41 | ocena: + 3

john_titor | Załogant

Eduard Albert Meier, urodzony w 1937 roku, jest ciekawą zagadką. Mając niewiele więcej niż wykształcenie w szóstej klasie, z czasem Meier zyskał reputację wagarowicza, włóczęgi, żołnierza fortuny i ascety z aszramu. Chociaż urodził się w szwajcarskiej rodzinie z klasy średniej, życie Meiera trudno uznać za „konwencjonalne”. Od dzieciństwa twierdził, że jest „nauczony” przez istoty pozaziemskie.W późniejszych latach dużo podróżował po Bliskim Wschodzie iw Indiach. W 1965 r. kolizja autobusu w Turcji zmiażdżyła mu lewą rękę, którą trzeba było amputować poniżej łokcia. Podczas swoich podróży poznał i poślubił Greczynkę Kalliope, z którą później spłodził troje dzieci.W końcu przeniósł się wraz z rodziną do Hinwil w Szwajcarii, gdzie żyli skromnie z renty inwalidzkiej i zarobków stróża nocnego. Ale Meier nadal był postrzegany z ciekawością i podejrzliwością przez swoich konserwatywnych szwajcarskich sąsiadów. Wydawał się skrywać niekonwencjonalne idee dotyczące filozofii, duchowości i życia w kosmosie. Zauważono również, że jeździł na swoim motorowerze o dziwnych porach zarówno w dzień, jak iw nocy, lub po prostu w tajemniczy sposób wpatrywał się przez lornetkę w nocne niebo. W końcu w 1975 roku Meier ujawnił swojej żonie Kalliope kolekcję zdjęć, które zrobił wcześniej w tym samym roku; fotografie UFO. Rozgniewana oskarżyła męża o marnowanie cennych dochodów na bzdury. Ale ostatecznie te głupie fotografie zyskały światowy rozgłos Eduardowi Meierowi.Zakłócenie ich życia przez rozgłos jej męża, zalanie ich domu przez poszukiwaczy ciekawości z całego świata, nie wspominając o wędrówkach Billy'ego po galaktyce z piękną kosmitką, to było więcej niż mogła znieść Kalliope. Pozwała go o rozwód w 1995 roku.Dzięki uwadze opinii publicznej i wsparciu finansowemu uzyskanemu dzięki reputacji swojego kontaktu, Meier był w stanie nabyć zrujnowaną posiadłość rolniczą w pobliżu Hinterschmidruti w Szwajcarii. Meier przynajmniej otrzymuje pochwałę za swoje pilne, pracowite wysiłki, by przekształcić prawie bezwartościową posiadłość wiejską w funkcjonalną, produktywną farmę; sanktuarium - nazwane The Semjase Silver Star Center i domem FIGU , akronimem ośrodka edukacyjnego założonego w celu dzielenia się naukami Plejadian.Pod koniec lat 80. Meier wycofał się z publicznego światła swoich doświadczeń kontaktowych, by promować nauki samych istot pozaziemskich.
Meier hojnie upiększył swoje twierdzenia o kontaktach również oczywiście fałszywymi fotografiami. Oryginalne śledztwo Wendelle Stevensa ujawniło, że Meier beztrosko trzymał wszystkie swoje "zdjęcia UFO" – w tym zdjęcia modeli – w starym pudełku po butach pod łóżkiem.

https://thewebmatrix.net/jimnicholsufo/19%20Blog%20Billy%20Meier%20EXOPOLITICS_files/image031.jpg

https://thewebmatrix.net/jimnicholsufo/19%20Blog%20Billy%20Meier%20EXOPOLITICS_files/image032.jpg

https://www.rockymountainparanormal.com/ufo/images/meier.096.jpg

https://www.rockymountainparanormal.com/ufo/images/meier.093.jpg

Rozwiń odpowiedzi (1)

Nie, 8 sie 2021 07:39 | brak oceny

Ziemianin | Załogant

Inaczej mówiąc Meier to oszust, który wyrolował wielu ludzi, "znawców" fotografii.
W dziedzinie obcych cywilizacji trzeba umieć przesiać ziarno od plew. Za dużo kłamstw. Nie wolno dać się na nie nabrać.

Rozwiń odpowiedzi (1)

Nie, 8 sie 2021 12:41 | brak oceny

88kropka | Załogant

@Ziemianin, kolejna osoba która nie czyta kontaktów Billa Meiera, nie ma o niczym pojęcia. Książka Guido Mosbruggera jest dobrze napisana zgodna z tym co wydarzyło się u Meiera w tamtych latach(są świadkowie tych wydarzeń),ale od dawna już są nowe informacje na stronie Figu. Jeżeli chodzi o życie prywatne Billa to od kilku lat ma inną partnerkę i czwarte dziecko. To prawda że zdjęcia Billa Meiera były podrabiane,fałszowane to dzieje się do dzisiaj. Wszyscy kopiują od niego a później zarzucają mu kłamstwa, ale prawdziwe zdjęcia znajdziesz w jego fundacji Figu u niego na stronie. Sprawy fałszywych zdjęć też są u niego są wyjaśnione, kto czyta ten wie. Dla mnie to już jest nieistotne nie zajmuje się zdjęciami bo wiem że Pan Eduarda Albert Meier mówi prawdę, bo całe swoje życie poświęcił tej tematyce. Najważniejsze jest to co przekazuje ludziom jak mamy żyć na tej planecie, o naszych wadach, jak nie dbamy o ekologie, o polityce, wojnach,szczepionkach, i o tym jak ludzie z innych światów martwią się o nasz los dlatego, że mamy z nimi wspólnych przodków.

Rozwiń odpowiedzi (1)

Nie, 8 sie 2021 20:55 | ocena: + 2

john_titor | Załogant

@88kropka, tak się składa że kupiłem tę książke jak tylko wyszła, czytałem ją z wypiekami na twarzy i dopiero po latach dowiedziałem się jak sympatycznym oszustem jest Meier, sympatycznym ale oszustem, podobnie jak Sai Baba i paru innych. Mnie interesują fakty a nie wiara w czyjeś fajne historyjki, takich fajnych ale nieprawdziwych opowiesci jest więcej (np Wingmakers), z wiekiem nabrałem odpowiedniego dystansu to cudowych opowiesci o przeszłosci ziemi itp. o cudownych pięknych kosmitach którzy sie nami chcą opiekować itd. Być moze ty też dojdziesz do tego momentu.

Rozwiń odpowiedzi (1)

Pon, 9 sie 2021 10:39 | ocena: + 2

88kropka | Załogant

@john_titor, żaden kosmita nie opiekuje się Ziemią, sami jesteśmy odpowiedzialni za naszą planetę.Tak jak już napisałam oni z nami mają wspólnych przodków, to jest ten wspólny los który łączy nas z nimi. Czytałam historię ziemi i naszej przyszłości ciągle nas ostrzegają! W kontaktach Meiera książka Mosbruggera to za mało. Sporo rzeczy dowiedziałam się z kontaktów Meiera, z fundacji Figu tam jest bardzo dużo informacji, będę nadal z tego korzystać. Wingmakers przerabiałam, nie powala mnie co tam piszą.Szukam prawdy i znalazłam, a Meier jest ze mną od dziecka i zawsze do niego wracałam. Nie zawróce z obranej drogi. Ja wewnętrznie wiem że mówi prawdę, czułam i nadal czuję że nie jesteśmy z tej planety. Właśnie on o tym pisze to co wiem już od dziecka.

Rozwiń odpowiedzi (2)

Śr, 11 sie 2021 17:59 | ocena: + 1

john_titor | Załogant

@88kropka, możesz sobie wierzyć w co chcesz ja ci nie bronię, jedni wierzą w buddę, inni w jezusa, jeszcze inni w święte krowy, a jeszcze inny w to że Meier mówi prawdę, dla mnie Meier jest oszustem i zostało do udowodnione materialnie, i traktuje go jako fajną ciekawostke socjologiczną

Śr, 19 sty 2022 08:18 | ocena: + 1

Ziemianin | Załogant

@88kropka,
Jesteś nawiedzona? Nawiedzeni to niestety zło dla ludzkości jak faszyzm, Stalinizm i fanatyzm religijny

Pt, 6 sie 2021 07:34 | brak oceny

sidhartha | Załogant

uważam że we wszechrzeczy(nie mylić z wszechświatem, bo wszechświatów jest bardzo dużo jeśli nie nieskończenie wiele)
jest bardzo dużo cywilizacji, każda ma jakąś planetę do zamieszkania, podobną do ziemi, czyli jest tam powietrze, które jak wiemy jest niezbędne do życia, ile jest tych cywilizacji?jeśli nie nieskończenie wiele(a skłaniał bym się ku temu)to na pewno bardzo dużo :)
natomiast co do wyglądu, forma ludzka jest bardzo rozpowszechniona, ciało ludzkie daje spore pole popisu.
antenki?no nie wiem ;p

Wt, 3 sie 2021 16:51 | ocena: + 2

88kropka | Załogant

Pan Eduard Billy Meier ma dużą wiedzę o historii ziemi, o jej przeszłości i przyszłości rasy ludzkiej. Jego myśl i zasób słów wyprzedza rozwój człowieka, jego umysł jest starszy od naszego o 160 lat. Wyprzedza nas w rozumowaniu, logice, matematyce,fizyce, rozwoju duchowym - przyszedł tu na Ziemię aby wyjaśnić nam czym jest kreacja i jej prawa które są znane w innych światach. Ma umysł ścisły, porównuje go do Einsteina,który nie skończył szkoły,tak jak on. Ma za sobą wiele reinkarnacji więcej doświadczenia niż my, jego misja będzie kontynuowana, jest napisane w kontaktach z Plejaranami kiedy znowu się tu pojawi na Ziemi. Kontakty z Plejaranami nie zostały wszystkie jeszcze przetłumaczone jest z ich 800, licząc do naszego teraz roku może być więcej może koło 1000 kontaktów. Nie tylko z Plejaranami, ale z ludźmi z różnych stron przybywających z 0,5 ułamka sekundy z ich czasu do naszego. Plejady które widzimy na niebie są bardzo młode, nie są przez nich zamieszkałe w naszym czasie. Najważniejsza książka Billa Meiera wśród innych przez niego napisanych to "Kielich Prawdy", informacje z tej książki były znane na Ziemi w dawnych czasach, ale zostały przekształcone na swój użytek przez religie.

Rozwiń odpowiedzi (1)

Śr, 4 sie 2021 16:48 | brak oceny

Researcher | Załogant

@88kropka, Masz niezłą wiedzę na temat tego kontaktowca — czytasz ich angielskojęzyczną stronę FIGU?

Rozwiń odpowiedzi (1)

Nie, 8 sie 2021 22:03 | ocena: + 1

88kropka | Załogant

@Researcher, dla mnie on jest jedynym kontaktowcem na tej planecie, nie ma lepszego od niego i nie będzie. Musi skończyć to co rozpoczął swoją misję, a prowadzi ją od 5 roku życia. W wieku 5 lat posiadał dojrzałość 35 letniego mężczyzny. Plejaranie wiedzieli że jego dusza się pojawi na naszej planecie, aby rozpocząć z nim spotkania. Nauczali go, pokazywali przeszłość i przyszłość Ziemi,mógł z nimi podróżować. Jest to człowiek ze stali o żelaznych nerwach, nie jeden człowiek to co on robi dla nas już dawno by się poddał, i zrezygnował. Ludzie z fundacji Figu którzy mu pomagają są duszami które pochodziły od nich(wspólni przodkowie Lira, Vega)i reikarnują się tu na Ziemi. Jest to długa historia jego życia by opowiadać, w tej chwili ma 84 lata ziemskie skończone.

Rozwiń odpowiedzi (1)

Pon, 9 sie 2021 14:24 | ocena: + 1

Researcher | Załogant

@88kropka, Sprawę kontaktów Billy Meiera znam od 25 lat, choć ostatnio rzadko zaglądam na jego dzienniki FIGU. Tak naprawdę jednak w to, że Plejadanie faktycznie istnieją, uwierzyłem, kiedy sam po kilku próbach telepatycznych sfotografowałem ich statek promienny "Tort" - co prawda pozwoli mi tylko uchwycić się na jednym zdjęciu i to bardzo wysoko, ale jednak. Tutaj masz link do mojego zdjęcia ich statku promiennego "Tort" na YT, jakby Cię to interesowało: https://youtu.be/vpaV8U6H64g?t=76

Rozwiń odpowiedzi (1)

Wt, 10 sie 2021 11:38 | ocena: + 1

88kropka | Załogant

@Researcher, wiesz co myślę to twoje zdjęcie które zrobiłeś, wiesz co sobie pomyślałam, zostało zrobione w 2019 roku, a mamy 2021 rok, jest wsparciem dla nas, osób które nie spotkały osobiście Meiera, a wiedzą i nie trzeba nas przekonywać że Billy mówi prawdę. Ten obiekt jest bardzo podobny do tych co widziałam na stronie Figu, nawet współcześnie kilka osób zrobiło zdjęcia z jego fundacji , którym się przyglądałam, to jeden ze statków promiennych niekoniecznie tort. Niesamowite i wylądowało tu na stronie Nautilusa, aby przekonywać ludzi o tym, że oni istnieją. W kontaktach Meiera czytałam z niedowierzaniem, a może to błąd tłumaczenia, że osoby które interesują się sprawą Meiera będą miały zaszczyt zobaczyć taki obiekt, nie jest do końca wyjaśnione jak? Ale do przyjaciół Plejaran należy jeszcze kilka cywilizacji, ktoś mógł to być to od nich. Bo nie jesteśmy sami w naszej galaktyce ani we wszechświecie. Jeszcze jedno ten statek tort ma bulaje, te okrągłe kulki z tego co pamiętam dzięki nim można podróżować w czasie.

Rozwiń odpowiedzi (1)

Wt, 10 sie 2021 17:20 | ocena: + 2

Researcher | Załogant

@88kropka, Tak, jest bardzo dużo racji w tym co piszesz – UFO częściej i bardziej spektakularnie pokazuje się ludziom o otwartych umysłach zdolnych do zaakceptowania ich obecności. Pamiętam kiedy ponad dwadzieścia lat temu kupiłem książkę „UFO z Plejad” napisaną przez jednego z działaczy FIGU i obejrzałem na VHS wywiad z Meierem byłem zachwycony jego osobowością i historią. Miałem z podekscytowania ciary kiedy Billy pokazywał japońskiej ekipie dochodzeniowej w swoim domu nakręcone przez siebie filmy. Od samego początku czułem, że ten człowiek jest autentyczny w tym, co przekazuje i kiedy nasiąkłem jego historią w tamtym czasie bardzo dużo widziałem przedziwnych zjawisk nieopodal lasu, przy którym mieszkam. Myślę, że każdy kto poświęci czas na rozważanie przekazów Plejadan i oczywiście na medytację połączoną z telepatyczną afirmacją może zobaczyć ich pojazdy – czytałem na FIGU, że Plejadanie lubią dawać pokazy zwłaszcza nocą. Wymaga to oczywiście otwartego umysłu i zorganizowania sobie na to wszystko czasu, co nie jest obecnie łatwe dla kogoś pracującego w korpo – sam miewam z tym problem nawet w okresie wakacyjnym. To zdjęcie zrobiłem na odludziu, będąc na górskim szlaku, mając wówczas mnóstwo czasu, gdzie wyciszałem umysł i medytowałem. Pamiętam, że wtedy wysyłałem telepatyczną afirmację do Plejadan i robiłem zdjęcia nieba - ale faktycznie jak twierdzisz, możliwe że mogą to być ich sprzymierzeńcy z sojuszu.

Rozwiń odpowiedzi (1)

Śr, 11 sie 2021 07:46 | ocena: + 1

88kropka | Załogant

@Researcher, gdy oglądam twoje zdjęcie widać że od obiektu odbija się światło słoneczne, ma wysoką kopułę u góry, trzeba też pamiętać że plejaranie swoje statki powietrzne na naszej planecie wymieniają na nowe i bardziej nowoczesne dla nich. Wymieniają je na nowe bo mamy zanieczyszczoną atmosferę. Tak jak my swoje samochody. Zdjęcie jest rewelacyjne nawet po powiększeniu nie jest rozmazane jest bardzo dobrze widoczne, chyba nie dowiemy się kto wtedy się pojawił. Meier podaje dużo informacji kto przybywa na ziemię, w 95 roku opuścili ją fizyczne, zamknęli swoje bazy ale tak do nas przylatują bo tak jest dla nich bezpieczniej. Póki pan Meier żyje będą z nim do końca,są bardzo lojalni. Ten statek promienny na twoim zdjęciu nie jest mały może mieć średnicę do 7 metrów, nie miał osłon chciał zostać sfotografowany, dostałeś na to pozwolenie robiąc zdjęcie na ślepo, mógł być też widoczny tylko dla ciebie, a dla innych nie. Zdjęcie jest bardzo dobre, prawdziwe. Nieraz wystarczy jedno kliknięcie , też mam takie zdjęcia których nie wysyłam nigdzie. Czy jak zrobiłeś zdjęcie czułeś coś że musisz zrobić w tym kierunku taki wewnętrzny impuls myślowy ?? Taki pozytywny przymus nakazujący, w środku w twoim wnętrzu, trochę jak hipnoza, autosugestia robisz to zdjęcie zgodnie ze sobą ale trochę czujesz i walczysz że to bez sensu w tą stronę. Bo ja tak miałam.

Rozwiń odpowiedzi (1)

Śr, 11 sie 2021 20:50 | brak oceny

Researcher | Załogant

@88kropka, Billy Meier mówi też, że ktoś kto jest uduchowiony przy odpowiedniej koncentracji i wysłaniu impulsu telepatycznego może spowodować, że ich bezzałogowe drony się ukażą lub zabłysną. Ten statek też sądzę, że będzie miał średnicę około 7 metrów i ciekawi mnie niezmiernie czy pilotowany był przez sędziwych mężczyzn czy piękne Plejadanki. :-) O dziwo tego dnia pstryknąłem zaledwie kilka zdjęć nieba i nie spodziewałem się czegoś tak wyraźnego, właśnie towarzyszyło mi podobne do Twoich odczuć, że być może to bez sensu – jakież było moje zdziwienie kiedy go ujrzałem; ta kopułka i odbijające się od niej promienie słoneczne, a proporcje kontur zgadzające się z tymi ze zdjęć Billego. Pamiętam, że czułem odprężenie w momencie fotografowania i ciekawość czy długa medytacja miała jakiś rezultat. Ale co ważniejsze czułem i wciąż czuję, to wyraźne wewnętrzne przekonanie, że oni pokazali się jako zaproszenie do czegoś dalszego, czegoś głębszego – tzn. w sensie takim, że dali znak, taką małą zachętę - jeśli pokażesz to zdjęcie i okażesz odwagę by otwarcie wyruszyć w dalszą podróż ich ścieżkami duchowymi to oni jak słusznie zauważyłaś są bardzo lojalni i zaoferują coś więcej – może pokaz z bliższego dystansu, kto wie?

Wt, 3 sie 2021 07:39 | brak oceny

Zxc-1 | Załogant

UFO było tylko pretekstem, by zainteresować ludzi tym co Billy Meier ma do powiedzenia.

Informacje od Plejaran dot. COVID-19:
https://www.figu.org/ch/index/downloads/coronavirus/eng

Wyświetl według: Chronologicznie Ocena
w kolejności: rosnąco malejąco

* Informujemy, iż treści zamieszczane w komentarzach, lub innych rubrykach, w których internauta może dodać swój wpis nie są stanowiskiem Fundacji Nautilus i nie stanowią one odzwierciedlenia naszych poglądów, upodobań bądź sympatii. Fundacja Nautilus nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez Użytkowników.

Aby dodać komentarz, zaloguj się.
szukaj:  

Wejście na pokład

Zapamiętaj mnie

Wiadomość z okrętu Nautilus

Fundacja NAUTILUS - jedyna w Polsce oficjalnie działająca organizacja pozarządowa zajmująca się zjawiskami niewyjaśnionymi ******* www.nautilus.org.pl ******** Adres korespondencyjny: Fundacja NAUTILUS, skr. 221, 00-950 Warszawa 1.

UFO24

więcej na: emilcin.com

Wt, 3 maj 2022 08:44 | [...] 2 maja 2022 na zachodnich obrzeżach miasta Olsztyn miedzy godzina 20 a 21 widziane były na niebie świetliste obiekty w kształcie kuli. Na niebie pojawiło sie co najniej dziesięć lub więcej obiektów kulistych. Pierwszy obiekt był nieco większy. Wszystkie obiekty poruszały sie dokładnie w jednej linii i połączone były jakby nitka światła. poruszały sie z zachodu na wschód. kolor światła biały. Wielkość obiektów: pierwszy obiekt. Wszystkie obiekty jarzyły mocnym zimnym światłem. [...]

Artykułem interesują się

Poniżej lista Załogantów, których zainteresował ten artykuł. Możesz kliknąć na nazwę Załoganta, aby się z nim skontaktować.

Brak zainteresowanych Załogantów.

Dziennik Pokładowy

Poniedziałek, 18 kwietnia 2022 | Zawsze trochę się śmiałem, kiedy ktoś wspominał o „czasach ostatecznych”, no bo jak? Czy kilka lat temu ktokolwiek sobie wyobrażał, że przyjdzie zaraza, a tuż po niej wielka, światowa wojna? Czy w dobie wszechobecnych sklepów za każdym rogiem ulicy przez myśl komukolwiek przyszło, że będzie apokaliptyczny brak wszystkiego i może nadejść wszechobecny głód? Dzisiaj, czyli 17 kwietnia 2022 ze zdumieniem...

czytaj dalej

FILM FN

PRZESŁUCHANIE W KONGRESIE USA W SPRAWIE UFO - maj 2022

archiwum filmów

Archiwalne audycje FN

Playlista:

rozwiń playlistę
Właściwe, pełne archiwum audycji w przygotowaniu...
Będzie dostępne już wkrótce!

Poleć znajomemu

Poleć nasz serwis swojemu znajomemu. Podaj emaila znajomego, a zostanie wysłane do niego zaproszenie.

Najnowsze w serwisie

Wyświetl: Działy Chronologicznie | Max:

Najnowsze artykuły:

Najnowsze w XXI Piętro:

Najnowsze w FN24:

Najnowsze Pytania do FN:

Ostatnie porady w Szalupie Ratunkowej:

Najnowsze w Dzienniku Pokładowym:

Najnowsze recenzje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: OKRĘT NAUTILUS - pokład on-line:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: Projekt Messing - najnowsze informacje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: PROJEKTY FUNDACJI NAUTILUS:

Informacja dotycząca cookies: Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu logowania i utrzymywania sesji Użytkownika. Jeśli już zapoznałeś się z tą informacją, kliknij tutaj, aby ją zamknąć.