Dziś jest:
Piątek, 3 grudnia 2021

Nie budźcie mnie nawet na koniec świata, chyba że miałby naprawdę dobre efekty specjalne.
Roger Zelazny, pisarz S-F

Komentarze: 6
Wyświetleń: 2383x | Ocen: 11

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 5/5


Czw, 12 sie 2021 10:50   
Autor: FN, źródło: FN   

CZYŻBY WRÓCIŁ SŁYNNY OBIEKT ‘TIC TAC UFO’?

Sformułowanie ‘Tic Tac UFO’ powstało po tym, jak opublikowano słynne filmy nagrane w 2004 roku i opublikowane przez Pentagon. Właśnie został nagrany film z bardzo podobnym obiektem w Clovis (Kaliforia, USA).

 

4 sierpnia 2021 po południu mieszkaniec Clovis (Kalifornia, USA) zauważył dziwny obiekt na niebie. Jak opisuje szedł na stację benzynową na Fowler Avenue, spojrzał w górę i zauważył coś dziwnego na niebie.

 „Wyjąłem telefon i… a niech to! Widzę go, i te dziwne coś wokół tego UFO… to było nieprawdopodobnie dziwne! - powiedział Vince Mandara – Nagrywałem to coś, a potem obiekt nagle po prostu zniknął… był i go nie ma… jakby się rozmył i zniknął!

 

Mandara filmował UFO aparatem swojego telefonu, a następnie udostępnił go w mediach społecznościowych. Mówi, że to wszystko wydarzyło się w środę 4 sierpnia 2021 około 14:30.

„Na niebie nie było żadnej chmury, nic nie było, obiekt był bardzo dobrze widoczny” – powiedział Vince Mandara. Dziennikarzom mówił, że zdumiała go prędkość poruszania się UFO. Później Mandara wrócił do domu i na ekranie komputera zaczął uważnie oglądać nagrany film.Jaiya Figueras, twórca strony @TicTacUFO na Instagramie, zobaczył wideo nagrane w Kalifornii, spowolnił je i zastosował kilka filtrów, które pokazały interesujący obraz.

Figueras uważa, że UFO otaczało pole energii.

- To coś otaczające UFO to prawdopodobnie efekt działania napędu antygrawitacyjnego.

Figueras jest trenerem i nauczycielem w liceum. Mówi, że rozmawiał z sześcioma osobami, które widziały podobne obiekty na niebie.

Media skontaktowały się ze 144. Skrzydłem Myśliwskim we Fresno. Ich lotnicy wykonywali tego dnia ćwiczenia szkoleniowe i nie mieli żadnych zgłoszeń o naruszeniach przestrzeni powietrznej przez jakiekolwiek inne obiekty latające.

Cały film w serwisie KMPH.COM po kliknięciu na link poniżej:

https://kmph.com/news/local/tic-tac-ufo-spotted-in-clovis

 

 

Warto obejrzeć kolejny film z naszego archiwum o pojawieniu się obiektów typu TIC-TAC. Tym razem w sporej liczbie… było ich ponad 100!

 

 W ostatnią sobotę 7 sierpnia 2021 ok. 16.33 na niebie nad Bazą FN zauważyliśmy niezwykły obiekt. Poruszał się wolno, stawał, po czym przyspieszał i znowu stawał. Zanim z Bazy FN przynieśliśmy i uruchomiliśmy poważne kamery, to...  było po wszystkim. Udało się jedynie wykonać kilka zdjęć telefonami komórkowymi (poniżej dwa z nich). UFO dosłownie zniknęło w ułamku sekundy. na jednym ze zdjęć okazało się, że tam były... dwa obiekty! Ale widoczny gołym okiem  był tylko jeden.poniżej powiększenia fragmentów zdjęć.Komentarze: 6
Wyświetleń: 2383x | Ocen: 11

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 5/5


Czw, 12 sie 2021 10:50   
Autor: FN, źródło: FN   


Komentarze (6)
Poniżej znajduje się lista komentarzy.

Nie, 15 sie 2021 16:15 | brak oceny

Faust | Załogant

Akurat rząd USA wybrał film z UFO w kształcie tic-taca, a nie spodka. Czemu?
Bo ludziom jest to bardziej przyjazne niż takie obce coś. Powoli, powoli otwierają ludzi na to co fn już wie od dawna.

Sob, 14 sie 2021 18:48 | brak oceny

Adriano220 | Załogant

Czy tylko mi się wydaje że rych ,, incydentów'' jest coraz więcej? Dzieją się coraz częściej, w biały dzień i na oczach wielu ludzi. Czy jesteśmy przygotowywani na cos ekstra?? I nie mam tylko na myśli ogłoszenia wszem i wobec że mamy kontakt z obcą cywilizacją, ale też o ujawnieniu nowego pojazdu który może bez większych problemów opuścić planetę z ogromną prędkością.

Rozwiń odpowiedzi (1)

Pon, 16 sie 2021 23:16 | ocena: + 1

Citizen | Załogant

@Adriano220, patrz datowania tych filmików o TIKTAKACH - 2014, a zapewne latać znacznie wcześniej. Ujawnienie nastąpiło 2020. Jakoś w ciągu 6 lat nic spektakularnego nie nastąpiło - USA do niczego sie nie przyznało że ma (i nigdy tego nie zrobią), Żadna obca cywilizacja nie najechała Ziemi, a talibowie nadal morudują dzikusów w Awganistanie.

Nie ma żądnych incydentów więcej - 2 filmy potwierdzone przez USA - bo wyciekły - więc trudno było powiedzieć inaczej - że to nie ich filmy.

Jestem prawie pewny że TIKTAKI to sprzęt USA, masakrycznie drogi, niebezpieczny gdyby wpadł w ręce dyktatorów, technologia eksperymentalna tak że nadaje się tylko do tajnych prototypów.

To nie są czasy wojenne, gdzie wybicie tysięcy ludzi nie miało znaczenia a świat był podzielony na dobrych i złych. Teraz USA, każde państwa mają sojusze gosp, polityczne itp.

USA nie najedzie innego państwa tickataki, bo mogło by 1 stracić, wtedy wróg zdobyłby technologie i użył jej w złym celu..

Rozwiń odpowiedzi (1)

Nie, 22 sie 2021 08:08 | brak oceny

Adriano220 | Załogant

@Citizen, Cześć. Nie chodziło mi tylko o przypadek z tiktakiem. Na całym świecie jest mnóstwo przypadków w których widziano niezidentyfikowane obiekty. Wątpię, aby każdy z nich był jakąś tajnym pojazdem czy tez bronią. Jest tego po prostu za dużo. Nawet jak byśmy założyli że tylko 10% tych przypadków Nie da się racjonalnie wytłumaczyć, to i tak jest to dość sporo. A trzeba też uwzględnić przypadki nieujawnione. Bóg jeden wie ile ich jest.
Dodajmy do tego informacje w mediach, dość spora ilość filmów w tej tematyce, niektórych politykow którzy " nieśmiało " o tym wspominają i można wysnuć wniosek ze jesteśmy na coś przyszykowani. Takie mam odczucie.
Od kilku już lat oglądam różne programy, kanały o tematyce ufo i widzę że coraz więcej ludzi je oglada, ba coraz więcej ludzi ma odwagę o tym mówić do kamery. Fenomen ufo nie jest już tematem tabu. Ludzie nie wstydźą się mówić o tym co widzieli a czego nie umieją wytłumaczyć.

Rozwiń odpowiedzi (1)

Nie, 22 sie 2021 19:51 | ocena: + 1

Citizen | Załogant

@Adriano220, cześć, no dobrze nie będę mędrkował bo nie jestem "kompetentny" i nie śledze od wielu lat (i wogóle) tych zjawisk tak jak Ty lub inni na tym portalu.
Ja staram się maksymalnie możliwie rozsądnie i logicznie przełożyć newsy - czesto fake newsy na informacje.
W epoce gdy każdy może publikować swoje śmieci w internecie - stąd mamy taka masę pseudo reżyserów i autorów doświadczeń - wizji ufo.
Przykro mi - ja nie czuję tego byśmy byli na coś przygotowywaniy - serio, tak widzę publikacje, czytam o nim ... ale one niczego nie wnoszą, nawet nie są poparte dowodami. czymś mocnym co Ty, ja i 100 innych osób powie - WOOOW to jest fakt - widzę to, a nie 3x3 pixele chamsko ułożone w fotomontazu, i na takim portalu robi się z tego artykuł.

Nie jestem negatywnie nastawiony, pewnie chciałbym by za mojego życia - stał się w końcu ten cud, i obca inna cywilizacja nawiązała jakościowo przyjazny kontakt - by ludzkości dało to zastrzyk energii na przyszłość - i w końcu by runął kościół katolicki ... w sumie całe zło co z nim związane .. jak i z każdą religią.

Ale nie widzę i nie czuję tego ... nie ma takich znaków, nawet jak patrzę przez teleskop za 5000 zł (to mało), bawię się astrofotografią, mam tę pewność - bo nic nie dostrzegłem, nawet w małym stopniu podobne do tego co nawalone jest na tym portalu. Za to na "żywo" widziałem np. planety ukłądu słonecznego ktore może większość ludzi nie będzie miała okazji i potrzeby widzieć.

Nie zastanawia Cię, czemu te newsy o TICTACU dotyczą tylko USA ? kurna wybrańcy czy co ?

Pt, 13 sie 2021 15:13 | brak oceny

lukasz... | Załogant

Intrygujące ... (to odnosnie tej obserwacji spod bazy FN)

pzdr.

Wyświetl według: Chronologicznie Ocena
w kolejności: rosnąco malejąco

* Informujemy, iż treści zamieszczane w komentarzach, lub innych rubrykach, w których internauta może dodać swój wpis nie są stanowiskiem Fundacji Nautilus i nie stanowią one odzwierciedlenia naszych poglądów, upodobań bądź sympatii. Fundacja Nautilus nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez Użytkowników.

Aby dodać komentarz, zaloguj się.
szukaj:  

Wejście na pokład

Zapamiętaj mnie

Wiadomość z okrętu Nautilus

2 grudnia:// [...] Zapraszamy wszystkich do obejrzenie filmu Zbigniewa Blani-Bolnara z 1994 p.t.: 'Zdarzenie w Emilcinie' Film trwa ponad 1,5 godziny i jest najdłuższym dokumentem o przypadku CE III w historii. Można go obejrzeć w naszym serwisie, jest zaprezentowany w okienku FILM FN  [...]

UFO24

więcej na: emilcin.com

Śr, 1 gru 2021 08:30 | 29 listopada 2021 jeden z naszych czytelników widział przelot jasnego obiektu nad Żywcem. Była to jasna kula, która poruszała się i zatrzymywała, w pewnym momencie jak opisuje świadek 'zgasła'. Manifestacja była widoczna ok. 20 sekund , natomiast według świadka była godzina ok. 23.55, czyli tuż przed północą.

Artykułem interesują się

Poniżej lista Załogantów, których zainteresował ten artykuł. Możesz kliknąć na nazwę Załoganta, aby się z nim skontaktować.

Dziennik Pokładowy

Piątek, 19 listopada 2021 | Zgadzam się z Krzysztofem Jackowskim, że jesteśmy w przededniu wielkiej światowej wojny, choć widzę ją zupełnie gdzie indziej niż jasnowidz z Człuchowa i trochę inaczej. Moim zdaniem wybuchnie nie na Bliskim Wschodzie i nie w pobliżu tak znienawidzonego przez najsłynniejszego obywatela Człuchowa Izraela (którego cały czas nazywa małym państwem, którego nazwy nie wymieni), ale być może w dwóch punktach...

czytaj dalej

FILM FN

ZDARZENIE W EMILCINIE - DOKUMENTACJA o Bliskim Spotkaniu III Stopnia z UFO w 1978 roku - ARCHIWUM FN

archiwum filmów

Archiwalne audycje FN

Playlista:

rozwiń playlistę
Właściwe, pełne archiwum audycji w przygotowaniu...
Będzie dostępne już wkrótce!

Poleć znajomemu

Poleć nasz serwis swojemu znajomemu. Podaj emaila znajomego, a zostanie wysłane do niego zaproszenie.

Najnowsze w serwisie

Wyświetl: Działy Chronologicznie | Max:

Najnowsze artykuły:

Najnowsze w XXI Piętro:

Najnowsze w FN24:

Najnowsze Pytania do FN:

Ostatnie porady w Szalupie Ratunkowej:

Najnowsze w Dzienniku Pokładowym:

Najnowsze recenzje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: OKRĘT NAUTILUS - pokład on-line:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: Projekt Messing - najnowsze informacje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: PROJEKTY FUNDACJI NAUTILUS:

Informacja dotycząca cookies: Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu logowania i utrzymywania sesji Użytkownika. Jeśli już zapoznałeś się z tą informacją, kliknij tutaj, aby ją zamknąć.