Dziś jest:
Niedziela, 17 października 2021

"Nasze życie jest tym, czym czynią je nasze myśli" Marek Aureliusz

Komentarze: 16
Wyświetleń: 5934x | Ocen: 16

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 5/5


Śr, 25 sie 2021 07:21   
Autor: FN, źródło: FN   

SŁAWIK KRASZENNIKOW - 10-LETNI PROROK Z ROSJI I WĄTEK Z UFO

W Rosji jest legendą. Miał przepowiadać przyszłość, a także mieć kontakt z UFO. Zmarł w wieku 10 lat, co tylko umocniło aurę tajemnicy – historia Sławika Kraszennikowa pojawiła się w sposób zaskakujący w… e-mailu do FN.
O tej postaci pisaliśmy już wiele razy w serwisie FN. Jest na jego temat bardzo wiele tekstów w sieci, więc może bardzo krótkie przypomnienie:

Sławik Kraszennikow urodził się w 22 marca 1982 roku, a zmarł na 5 dni przed osiągnięciem 11 roku życia – 17 marca 1993 roku. W Polsce jest on mało znany, ale w Rosji jest legendą na podobnej zasadzie jak w Polsce np. Ojciec Klimuszko czy Stefan Ossowiecki.
Sławik Kraszennikow traktowany jest niczym mały prorok. Nazywali go czasami Czerbakulskim od nazwy miasta, w którym się urodził i w którym zmarł.W sieci krążą tysiące, a raczej dziesiątki tysięcy jego rzekomych przepowiedni, ale trudno ocenić, które są prawdziwe. Wiemy, że wiele zostało celowo sfałszowanych już po jego śmierci, a te wymyślone wątki o rzekomych wizjach chłopca miały umacniać agresywny, rosyjski nacjonalizm (w tej sprawie kiedyś dostaliśmy bardzo szczegółowy opis od osoby, która interesuje się jego historią i śledzi rosyjski internet). Według naszego czytelnika w jego relacjach zaczęły pojawiać się „legiony demonów” dopiero wiele lat po jego śmierci, choć w pierwszych tekstach o jego osobie nie było o nich mowa. Podobnych fałszerstw jego przepowiedni zrobiono jeszcze więcej.

Chłopca często pytano o to, jak będzie wyglądała przyszłość. Rzeczywiście wiele rzeczy w miarę pasuje do tego, co się wydarzyło, choć z tym zastrzeżeniem, że rosyjska sieć www o ezoteryce to bardzo często rzeczy zmyślone.

Dlaczego Sławik Kraszennikow miał być wyjątkowy?

I tu kolejne pytanie: na ile historie o jego życiu są prawdziwe? Oto przykład informacji, które są dostępne w sieci. Przykładem może być relacja jego matki o narodzinach Sławika.

[…] Niezwykłości zaczęły się na miesiąc przed jego narodzeniem. Pewnego razu, jak relacjonuje matka cudownego dziecka: "Obudziliśmy się rano z mężem od jakiejś dziwnej, głośnej muzyki, płynącej jakby z sufitu. Była bardzo melodyjna, delikatna, nieziemska. Powstał w nas strach: co to? Przecież tak nie może być! Ledwo doczekałam rana i pobiegłam do sąsiadki – stuletniej prawosławnej babci, mieszkającej w naszym wejściu. Wyjaśniła: "Dobry człowiek powinien się narodzić!". Uspokoiłam się."Fotografia 1. Sławik Kraszennikow z mamą.

[…] Następne zdziwienie było w klinice położniczej. Wszystkim mamom przyniesiono dzieci do karmienia, a mi – nie przyniesiono. Bardzo się wystraszyłam, ponieważ trzy lata temu w tej samej klinice zmarło nasze dziecko. Naraz otwierają się drzwi (obie połowy) i do sali wchodzi z moim Sławikiem na rękach ni to lekarz, ni to siostra w śnieżnobiałym stroju, jakby ze sali operacyjnej, w wieku około 16-17 lat. Twarz miała zasłoniętą opaską z gazy, widoczne były tylko oczy – piękne, nie dające się opisać!
Podając mi syna, powiedziała: "Dziecko urodziło się całe w pieprzykach i wyszła. Głos był delikatny, dziewczęcy, ale pełen siły i władzy. Kiedy dzieci zabrano ze sali, zapytałam kobiety: 'Czy widziałyście, kto przyniósł mi dziecko?' Ale okazało się, że żadnej siostry nikt nie widział, zapamiętano tylko dziecko na moich rękach. ".

[…] Kiedy przybyliśmy z porodówki do domu, przyszła sąsiadka. Oglądając niemowlę, powiedziała, że ma takie odczucie, jakby widział ją na wskroś i że trochę boi się jego przenikliwego wzroku. Później sama też miałam takie odczucie. … Minął pewien czas, nim zrozumiałam, że Sławik łatwo czyta moje myśli. Gdy miałam jakiś kłopot, on jakby od niechcenia dawał mi odpowiedź. Myślałam długo, że to przypadek. Gdy miał nieco ponad 5 lat, przenieśliśmy się z mężem (wojskowym, oficerem) do jego nowego miejsca służby – na Ural. Nie było gdzie mieszkać i ja z dziećmi pojechałam do mojej matki w województwie Kiemierowskim, a mąż został w namiocie, w lesie, przy rekrutacji poborowych, ponieważ w hotelu nie było miejsc.
Bardzo się denerwowałam z tego powodu. Sławik, widząc mój stan, podszedł i po raz pierwszy otwarcie powiedział, że niedługo nam dadzą 3-pokojowe mieszkanie. Że zostało mu to "powiedziane". Byłam zaszokowana nie tym, że w końcu dadzą nam mieszkanie, a tym, że to ktoś mu o tym powiedział.

Chłopczyk miał mówić matce bardzo osobliwe rzeczy. Oto przykład:

"Sławoczka, dawno z tobą rozmawiają?" – zapytałam, a on odpowiedział. – "Zawsze, jak tylko pamiętam. I głos jest jeden i ten sam. Kobiecy, żywy. A wasze głosy obok niego są jakby martwe. I znam przeszłość, teraźniejszość i przyszłość..." […]Rosyjska książka o Sławiku Kraszennikowie.

/poniżej informacje z tej książki przetłumaczone na język polski/

W wieku 7 lat Sławik poszedł do szkoły. I od razu zaczął opowiadać wszystkim dzieciom o Bogu. Mały Rosjanin mówił, że widzi wszystkie narządy wewnętrzne ludzi, widzi ich wszystkie choroby od samego początku i że wielu dzieciom w szkole już pomógł. Wie, o czym myślą wszyscy ludzie, zna myśli naszego prezydenta i prezydenta amerykańskiego, wie, gdzie stoją rakiety jądrowe i w ogóle, tajemnic na ziemi dla niego nie ma.

Pewnego razu, na lekcji, cichutko powiedział jej, że widzi w jej brzuchu maleńką dziewczynkę. Nie uwierzyła, ale lekarze potwierdzili ciążę.

Ciekawscy zaczęli go wypytywać o wszystko, po kolei, a on im odpowiadał. Potem rozmowy o nim poszły po całym naszym wojskowym miasteczku i byłam zmuszona zwrócić się do cerkwi w mieście Miass do kapłana Ojca Władimira Ziemlanowa. Porozmawiał on o czymś ze Sławikiem przy ikonie Matki Bożej. Mi nie pozwolono słuchać, o czym mówili. I Ojciec Władimir, jak ta stuletnia staruszka powiedział, że mój syn – to dobry człowiek. W tym czasie męża przenieśli na nowe miejsce służby – do Szadryńska, a starszego syna wzięli do wojska. Ale Sławik powiedział, że do Szadryńska nie pojedziemy, a ojciec wróci z powrotem do Czebarkula. Tak też się wkrótce stało. […]

 Takich historii o tym chłopcu są w sieci setki. Nas jednak bardzo zainteresował wątek związany z UFO. Sławik Kraszennikow miał bardzo często mówić o tym, że Ziemia jest odwiedzana przez obce cywilizacje i on sam widział wielokrotnie ich pojazdy, choć inni ludzie ich nie widzieli.

Dlaczego na pokładzie okrętu Nautilus postanowiliśmy przypomnieć tę ciekawą postać? Dostaliśmy intrygującego e-maila. Sprawdzenie prawdziwości tej relacji oznacza, że musielibyśmy spotkać się z jej autorem, jakoś zweryfikować jego prawdomówność itp. – na to w tej chwili nie ma czasu, ale zamieszczamy z zachowaniem pełnej anonimowości jego e-mail i zapisujemy go w naszym archiwum. Może kiedyś do tej sprawy wrócimy, a na razie prezentujemy treść e-maila, który przyszedł na naszą pocztę 24 sierpnia 2021. Czy... to jest możliwe? Sprawdzimy.

From: […]
Sent: Tuesday, August 24, 2021 10:28 PM
To: […]
Subject: Do […]

witam serdecznie […] nazywam sie [..] i mieszkam w niemczech w moim zyciu przytrafila sie niezwykla rzecz a dokladniej okolo dwa lata temu w sumie to wszystko co mi sie przytrafia to tzw przypadek
   nie ma pryzpadkow  
w sumie to niewiem po co […] pisze gdyz moja historia jest z gornej polki (tak uwazam) i nie da sie jej opowiedziec w liscie czy telefoniecznie ale bardzo bym chcial to […] opowiedziec  
Moje zyczenie jest takie .
.... hm   powiem w w jednym zdaniu   ,,bylem na pokladzie ufo i widzialem sie z przewodnikiem byl to chlopczyk ...to byl Slawik .  
To to sie stalo moglbym opowiadac godzinami bo szczegolow jest wiele ,ale niestety nie mam komu o tym opowiedziec oprocz zony ktora mi absolutnie wierzy ale chcialbym to jeszcze komus opowiedziec […] rodzice moi ktorym to opowiedzialem sadze ze nie maja pojecia o czym mowie gdyz nie zadaja pytan   masakra   moi rodzice  
  hhmm wiec tak mam bardzo cche to […] opowiedziec osobiscie ale dzieli nas tysiac kilometrow […] Pozdrawiam […]

Komentarze: 16
Wyświetleń: 5934x | Ocen: 16

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 5/5


Śr, 25 sie 2021 07:21   
Autor: FN, źródło: FN   


Komentarze (16)
Poniżej znajduje się lista komentarzy.

Wt, 31 sie 2021 12:43 | ocena: -2

VARDAMIR | Załogant

Historia jak w zacofanej Rosji że schizofrenika zrobiono jasnowidza. Wszystkie te paranormalne zdolności to po prostu ciężka choroba takich ludzi należy leczyć a nie utwierdzać w przekonaniu że są "jasnowidzami".

Rozwiń odpowiedzi (1)

Sob, 4 wrz 2021 18:34 | brak oceny

de press | Załogant

@VARDAMIR, no i czy to ta sama MBoska co kazała Łucji żeby poswiecić rosje dla jej serca,czy inna z kilku tysięcy MBoskich ,co sie Pawce Morozowowi objawiła? Rosija bołsza radina wszystko tam możliwe

Pt, 27 sie 2021 16:16 | ocena: + 1

Kenaj1947 | Załogant

Obszerne omówienie tej książki można znaleźć tu: https://gloria.tv/post/x6YpRpuJpcRT1QAd7EVXafi77. Są tam również odniesienia do "największego jasnowidza i medium wszechczasów", "giganta potęgi umysłów", itp. itd., czyli niejakiego Messinga. Oto fragmenty:
-Pewnego razu zapytałam go:„Sławik, a ty masz wrogów?” Na to mi odpowiedział: „Tak, mamusiu! Są prawdziwi wrogowie. To masoni i naśladowcy Messinga”.
-Wolf Messing – „szarlatan, fakir, wielki mag ubiegłego wieku”, pochodził z ubogiej rodziny żydowskiej w Polsce, stał się słynny z różnego rodzaju cudów i skandali. „Talenty” Messinga, jak wynika z jego biografii, mają wyraźnie wyrażoną demoniczną naturę i są oparte na uszkodzonej dziedziczności, tak jak i jego „idee o Rozumnym Kosmosie”, o przesądzeniu wielu zjawisk naszego życia, o możliwości odczytywania informacji z jakiegoś tajemniczego wszechświatowego „Czegoś” …
-Dlatego chłopczyk Wiaczesław nazwał swoimi wrogami naśladowców Messinga? Dlatego, ze przede wszystkim są to wrogowie Boga i wrogowie rodzaju ludzkiego i, oczywiście, jego również. To nie tylko stwierdzenie faktu, ale przedmiot wytężonej duchowej walki, jaka prowadził z duchami zła podniebnego chłopczyk Sławik, przy czym w sposób przemyślany i nieprzerwany.
-Oto dlaczego masoni, Messing i jego naśladowcy – wrogowie Boży, wrogowie chłopczyka Wiaczesława i wszystkich ludzi, wchodząc do „Rozumnego Kosmosu” – i otrzymując informację od „tajemniczego wszechświatowego Czegoś”, manipulując tą informacją i życiem ludzi – a nawet po prostu ich zabijając, oszukanych i niewierzących, wysyłają dusze ludzi do piekła.
I TAK DALEJ, również o obecnej plandemii. Teraz Pan Robert B. będzie musiał jakoś pogodzić obie te postacie. Powodzenia.

Rozwiń odpowiedzi (4)

Pt, 27 sie 2021 19:38 | brak oceny

Ecstasy | Załogant

@Kenaj1947, pewnie pełny opis o tym chłopcu nie ujrzy światła dziennego na stronie nautilusa, bo UFO owszem chłopiec widział... tylko, że niektóre uważał za demony, zwłaszcza na księżycu. Demony oszukują ludzkość podając się za tak zwanych "kosmitów".

Rozwiń odpowiedzi (1)

Sob, 28 sie 2021 11:52 | ocena: + 2

Kenaj1947 | Załogant

@Ecstasy, na pewno nie ujrzy. UFO-ludki są różne, jest na ten temat wiele informacji z różnych źródeł. Niestety, ten program przedstawia je bardzo jednostronnie, tzn. tylko pozytywnie oczywiście, ekscytując się byle światełkiem na niebie. Zainteresowanych odsyłam do innych źródeł, chociażby programów Stanisława Krajskiego, np. tego: https://www.youtube.com/watch?v=6Gp-NPDe2GE&t=10s.
Przy okazji przypomniał mi się belgijski szarlatan Patrick Geryl, specjalista od końca świata w 2012 r. Jeszcze 9 lat temu furorę robił również i na tym portalu, a potem nagle cicho, jakby go wcale nie było. I nikt z jego "wyznawców" nie próbował wyjaśnić co, jak, dlaczego? A przecież człowiek żyje, może warto by było jakąś audycję z nim zrobić.

Pon, 30 sie 2021 08:18 | ocena: + 1

Marea | Załogant

@Kenaj1947, Przydałoby się więcej chronologii w tych proroctwach Sławika

Sob, 4 wrz 2021 20:07 | brak oceny

nor_man | Załogant

@Kenaj1947, wkleiłem komentarz pod złym tematem, więc powtarzam.
Cytat ze Sławika: „Sławoczka, masz raka?” Odpowiedział:„Gorzej, mamusiu. Jest rak – on i jest rak – ona. Więc u mnie jest – ona”.
Ostatnie odkrycia naukowców:
https://kopalniawiedzy.pl/nowotwor-klasa-YAP-bialko-proteina,34004

Pozdrawiam,
Nor_Man.

Sob, 4 wrz 2021 20:08 | brak oceny

nor_man | Załogant

@Kenaj1947, Zapomniałem podziękować za link. Dziękuję.

Pt, 27 sie 2021 09:55 | ocena: + 1

Ecstasy | Załogant

Warto dodać, że chłopak przewidział powstanie euro-dolara? Pandemie koronawirusa i paszporty kovidowe. Dodatkowo powiedział o pojawieniu się antychrysta , nazywając go "rządcą światowym", który ma w ręku system finansowy.

Rozwiń odpowiedzi (2)

Pon, 30 sie 2021 18:10 | brak oceny

Maria_st | Załogant

@Ecstasy,
a co mówił na temat antychrysta?
interesujacy link
https://altcensored.com/watch?v=7RN7RHApXU8

Czw, 2 wrz 2021 19:58 | brak oceny

joyrazor | Załogant

teraz wszystko jasne antychrystem nie będzie człowiek. tylko sztuczna inteligencja która zniszczy system finansowy mając go w ręku uważając za przestarzały nawet Elon Musk ostrzega przed tym @Ecstasy,

Czw, 26 sie 2021 12:05 | brak oceny

mmarko | Załogant

pierwszy raz słyszę o tym chłopcu , ale sprawa bardzo mnie zaciekawiła

Czw, 26 sie 2021 08:15 | brak oceny

indygokids | Załogant

wiadomo na co zmarł ?

Rozwiń odpowiedzi (1)

Pt, 27 sie 2021 18:26 | brak oceny

uher.szkola@wp.pl | Załogant

na raka z wieloma przerzutami @indygokids,

Śr, 25 sie 2021 07:48 | ocena: + 2

Senlandia | Załogant

Sprawa bardzo ciekawa, myślę, że nie trzeba od razu jechać do Niemiec co jest trudniejsze, ale sądzę, że zwykła rozmowa telefoniczna mogłaby wiele wyjaśnić.
Takie sprawy trzeba badać, a nie odkładać na półkę...

Rozwiń odpowiedzi (1)

Śr, 25 sie 2021 18:15 | ocena: + 1

Orion_1957 | Załogant

@Senlandia, Witam. Masz rację. Przecież można to szczegółowo opisać i przesłać na pokład okrętu Nautilus. Oczywiście to co podał autor krótkiego opisu jest bardzo ważne i niezmiernie ciekawe. Skoro się powiedziało o ważnym wydarzeniu ze swojego życia to warto kontynuować o co bardzo prosimy. Pozdrawiam

Wyświetl według: Chronologicznie Ocena
w kolejności: rosnąco malejąco

* Informujemy, iż treści zamieszczane w komentarzach, lub innych rubrykach, w których internauta może dodać swój wpis nie są stanowiskiem Fundacji Nautilus i nie stanowią one odzwierciedlenia naszych poglądów, upodobań bądź sympatii. Fundacja Nautilus nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez Użytkowników.

Aby dodać komentarz, zaloguj się.
szukaj:  

Wejście na pokład

Zapamiętaj mnie

Wiadomość z okrętu Nautilus

16 października: // 20 listopada w czeskiej Pradze prezentacja FN 'UFO - nowe spojrzenie' [...]

UFO24

więcej na: emilcin.com

Śr, 6 paź 2021 03:44 | Droga Fundacjo, chciałbym tylko zameldowac ze od jakiegos czasu widuje nocą UFO na niebie... mój chłopak również widzial.. mówiąc dokładnie widzialam  świetlisty obiekt który przemieszczał się nienaturalnie, po czym stał w miejscu i zmienial nienaturalnie położenie, dosłownie momentami skakał po niebie aż zniknął w Chmurach.  Piszę do was dlatego, że być może macie więcej meldunków. Miejscowośc Mannheim Baden Württemberg. Pozdrawiam

Artykułem interesują się

Poniżej lista Załogantów, których zainteresował ten artykuł. Możesz kliknąć na nazwę Załoganta, aby się z nim skontaktować.

Dziennik Pokładowy

Wtorek, 10 sierpnia 2021 | Historia występu tzw. „badaczy UFO” w nieistniejącym od wielu lat programie „Rozmowy w Toku” pokazuje wiele aspektów czegoś, z czym spotykam się od wielu lat, co mnie zaskoczyło i wprawiło w bezgraniczne zdumienie. Z upływem lat przekonuję się, że jest to niestety typowo rodzima przypadłość oparta na wszystkich ciemnych demonach polskiej duszy: zawiści, zazdrości, kompleksach...

czytaj dalej

FILM FN

TAJEMNICA UFO Z ARCHIWUM FN - dla naszych czeskich kolegów, 2021

archiwum filmów

Archiwalne audycje FN

Playlista:

rozwiń playlistę
Właściwe, pełne archiwum audycji w przygotowaniu...
Będzie dostępne już wkrótce!

Poleć znajomemu

Poleć nasz serwis swojemu znajomemu. Podaj emaila znajomego, a zostanie wysłane do niego zaproszenie.

Najnowsze w serwisie

Wyświetl: Działy Chronologicznie | Max:

Najnowsze artykuły:

Najnowsze w XXI Piętro:

Najnowsze w FN24:

Najnowsze Pytania do FN:

Ostatnie porady w Szalupie Ratunkowej:

Najnowsze w Dzienniku Pokładowym:

Najnowsze recenzje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: OKRĘT NAUTILUS - pokład on-line:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: Projekt Messing - najnowsze informacje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: PROJEKTY FUNDACJI NAUTILUS:

Informacja dotycząca cookies: Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu logowania i utrzymywania sesji Użytkownika. Jeśli już zapoznałeś się z tą informacją, kliknij tutaj, aby ją zamknąć.