Dziś jest:
Środa, 29 czerwca 2022

Ten, kto podąża za tłumem, nigdy nie dojdzie dalej niż tłum. Ten kto podąża sam, znajdzie się w miejscu do którego nikt jeszcze wcześniej nie doszedł.
Albert Einstein

Komentarze: 6
Wyświetleń: 3701x | Ocen: 17

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 5/5


Nie, 19 wrz 2021 07:27   
Autor: FN, źródło: FN   

60-ta ROCZNICA JEDNEGO Z NAJSŁYNNIEJSZYCH BLISKICH SPOTKAŃ TRZECIEGO STOPNIA Z UFO

Historia Hillów zaczęła się pewnego jesiennego wieczoru na małej górskiej drodze, 19 września 1961 r. Późnym wieczorem wyszlii z restauracji w Colebrook i do swego domu położonego w Porstmouth powinni dotrzeć po godzinie drugiej w nocy. Hillowie byli małżeństwem mieszanym: Barney był Murzynem, zaś Betty była kobietą rasy białej. Oboje byli zaangażowani w Ruchu na rzecz Praw Obywatelskich zapoczątkowanym przez Martina Luthera Kinga.


Jadąc w kierunku Bostonu drogą nr 3 wkraczali w rejon Gór Białych.  Nagle Betty dostrzegła szczególnie błyszczącą gwiazdę, którą początkowo wzięła za planetę. Po czym pojawił się inny świecący punkt, wzięty potem przez Barneya za satelitę. Obserwowany z uwagą przez małżeństwo punkt zbliżał się w ich kierunku. Zatrzymawszy się na parkingu Betty wyjęła lornetkę aby lepiej się przyjrzeć obiektowi.




Początkowo sądzili, iż widzą korpus samolotu, z migoczącymi po bokach kolorowymi światełkami, nie dostrzegli natomiast skrzydeł, nie pasowała także koncepcja helikoptera. Obiekt wykonując w locie dziwne manewry zbliżał się do nich, małżeństwo zaś postanowiło kontynuować swą jazdę.

 Na jednym z wiraży Barney ujrzał przed samochodem ów właśnie obiekt, kilkadziesiąt metrów tuż nad drogą. Przez lornetkę Betty zauważyła, iż obiekt posiadał podwójny rząd oszklonych otworów, po lewej zaś stronie pojazdu zapalało się czerwone światło, a po chwili po innej stronie inny kolor. Zatrzymawszy samochód na drodze, Barney wyszedł z auta i zaczął obserwować przez lornetkę obiekt, który wg jego opisu, był olbrzymim dyskiem, szerokości kilkudziesięciu metrów. Kiedy podszedł w stronę obiektu, statek bezdźwięcznie podążył w kierunku Barneya.




W tej chwili Betty zawołała go aby wracał, a Barney zdążył tylko dostrzec około pół tuzina twarzy za oświetlonymi iluminatorami. Jego uwagę zwróciły wielkie oczy w kształcie migdałów, jakich nigdy wcześniej nie widział. Po dobiegnięciu do auta ruszył jak burza z miejsca spotkania. Po chwili Betty otworzyła okno próbując ustalić położenie obiektu lecz nadaremnie. Nagle posłyszeli dochodzący z tyłu samochodu dziwny dźwięk (przypominający pikanie) po czym oboje poczuli niesamowitą senność. Obcy przejęli nad nimi pełną kontrolę.




Do domu zajechali z opóźnieniem, a całe wydarzenie zakłóciło ich dalsze życie. Usiłowali sobie przypomnieć co też takiego wydarzyło się na drodze, ale nie byli w stanie sobie przypomnieć żadnych szczegółów. Nie wiedzieli, iż zjawisko jakim zostali poddani nazwane zostanie później przez Budda Hopkinsa, niestrudzonego badacza tych przypadków, missing time czyli luką czasową, tak charakterystyczną dla większości ofiar wzięć. Do Portsmouth dojechali gdy wstawał już dzień; Barney i Betty spojrzeli z konsternacją na zegarki ale nie chodziły. Kuchenny zegar w ich domu wskazywał godzinę 5 nad ranem. Kto i po co skradł Hillom 2 godziny życia?




Aby zrekonstruować przeżycia tamtej nocy Betty i Barney Hillowie potrzebowali lat, a bez pomocy i wsparcia doświadczonego hipnoterapeuty i psychologa Benjamina Simona nigdy zapewne nie dotarliby do źródła swych doświadczeń.

19 grudnia 1963 r. małżeństwo Hillów udało się do dr Simona praktykującego w Bostonie. Na pierwszy rzut oka dr Simon stwierdził u pary depresję, okazało się, iż cierpią także na stany lękowe i amnezyjne. Barney stał się niezwykle nerwowy, Betty zaś trapiły nocne koszmary. Źródłem tego stanu było przeżycie na drodze nr 3 we wrześniu 1961 r. i aby uchylić rąbka tajemnicy tego co wydarzyło się w czasie zagubionych 2 godzin należało zastosować hipnozę. Relacje z sesji miały być zapisane na magnetofon. 4 stycznia 1964 r. odbył się pierwszy seans. Doktor Simon poddał osobno hipnozie Betty i Barneya, nie udzielając im wglądu do zapisów sesji z magnetofonu. Sesje trwały do czerwca 1964 r. i ich rezultat był szokujący. Opisy małżeństwa pokrywały się co do joty. Rysopis obcych na drodze także był identyczny (niskie osobniki, migdałowe oczy, szara karnacja skóry), oboje pamiętali jasno oświetlone pomieszczenie, do którego zostali zabrani przez małe szare ludziki.





 Zostali zaproszeni do położenia się na swego rodzaju sofie, po czym w przypadku Betty wbito jej w pępek igłę - długą i cienką, nie wiedziała czy to jakiś test ciążowy czy badanie płodności. Obcy wzięli także próbki skóry i ścinki z paznokci. Barney z kolei zachowywał się cały czas jak lunatyk, pod hipnozą jednak przypomniał sobie fakt, iż istoty pobrały od niego próbkę nasienia. 

W trakcie jednego z seansów Betty, jakby w transie, naszkicowała tzw. przestrzeń międzygwiezdną, jaką pokazał jej, być może przywódca obcych. Pokazał on mianowicie Betty trasy jakimi na Ziemię zmierzają statki pozaziemskie.

Zafascynowało to młodą ufolog Marjorie Fish, która sporządziła trójwymiarową mapę nieba o jakiej wspominała Betty. Wg mapy istoty jakie dokonały wzięcia mogą pochodzić z gwiazdozbioru Reticulum (Sieci, konkretnie z Zeta – 1 i Zeta - 2 Reticuli).


Całą sprawę Hillów ujawnił w głośnej pracy – The Interrupted Journey – Przerwana podróż, John G. Fuller, dokładnie po upływie 5 lat od wydarzeń roku 1961. Przypadek Betty i Barneya Hillów jest jednym z najlepiej opisanych i udokumentowanych przypadków wzięć na świecie.

25 lutego 1969 roku w wieku czterdziestu sześciu lat zmarł na wylew krwi do mózgu Barney Hill. 17 października 2004 roku zmarła w Betty Hill wieku 85 lat.


Do końca życia powtarzała, że ich historia jest prawdziwa i jest najlepszym dowodem na to, że Ziemię odwiedzają obce cywilizacje. W 60-tą rocznicę tego spotkania z UFO prezentujemy film dokumentalny, który znajduje się na naszym kanale youtube/FundacjaNautilus

Komentarze: 6
Wyświetleń: 3701x | Ocen: 17

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 5/5


Nie, 19 wrz 2021 07:27   
Autor: FN, źródło: FN   


Komentarze (6)
Poniżej znajduje się lista komentarzy.

Sob, 25 wrz 2021 08:59 | brak oceny

88kropka | Załogant

Czy ludzie pod hipnozą mówią prawdę? Dlaczego tak myślę, ponieważ , czytałam o tym w zapisach Eduardo Meiera który to potwierdza ale wtedy Plejaranie nie mieli czasu tego sprawdzić. W najnowszych kontaktach Meiera Plejaranie temu zaprzeczają bo zbadali tą sprawę dokładnie, a także sprawę Kennetha Arnolda który leciał nad górami i widział obce obiekty. Okazało się że widział samoloty jednoskrzydłowe USA dopiero testowane które nazwał obiektami UFO. Co jeszcze nagrania dziwnej rozebranej postaci nie kształtnej i robionej na niej sekcji zwłok przez ubranych na biało lekarzy która miała miejsce, nie było ciałem obcego tylko chorej na prugerię dziewczynki. Jej ciało do tego wykorzystano i wmówiono ludziom ,że to sekcja obcego. To była bardzo znana sprawa filmy są w internecie. Mam nadzieję ,że jeszcze wiele spraw wyjdzie na jaw.

Rozwiń odpowiedzi (1)

Wt, 28 wrz 2021 20:49 | ocena: + 2

john_titor | Załogant

@88kropka, przestań w kółko przypominać na łamach tego portalu o tym oszuście (Bill Meierze)i pisać to takim tonem jakby to co on mówił to były fakty, facet robił modele z beczek i innych elementów i je fotografował a rzekome zdjęcia dinozaurów oraz kosmitów (Semjase) pochodziły z telewizora i książek. Dzięki temu że miał "gadane" zgromadził wokół siebie mnóstwo "wiernych" którzy mu potem pomagali a dzięki efektowi kuli śnieżnej w sprawe angażowało sie coraz więcej osób. Prosta historia jakich wiele (różnego rodzaju samozwańczy prorocy w stanach zakładając różne sekty korzystali z podobnych mechanizmów psychomanipulacji i krasomóstwa ), bo jak ktoś pragnie uwierzyć to uwierzy nawet w najdziwniejsze rzeczy.

https://4.bp.blogspot.com/-y2nhMBkmG3Q/WplkKlDupRI/AAAAAAAAHFo/D-d56J-q2ugD7Xdj_hif_fYJ82fsnfvHACLcBGAs/s1600/czajniczekpana_0011_Warstwa%2B1%2Bkopia.jpg

Wt, 21 wrz 2021 13:16 | ocena: + 2

sidhartha | Załogant

ja raz byłem zabrany na pokład UFO, i wiecie co?ci obcy to istoty konkretne :)
technologię mają rozwiniętą, miliony lat w stosunku do naszej, ale obiecali mi, i że my kiedyś będziemy ją mieli.
u nich kobiety(a były na pokładzie)są zniewalająco piękne, co ciekawe nie różnią się aż tak bardzo od naszych :)
niektóre były nagie, choć nie proponowały mi seksu :)

Rozwiń odpowiedzi (2)

Wt, 21 wrz 2021 15:59 | brak oceny

sedarpl | Załogant

@sidhartha,
Też bym tak chciał :-)
A najlepiej to już tu (na Ziemię) nie wrócić...

Czw, 23 wrz 2021 11:02 | brak oceny

alibaba | Załogant

@sidhartha, Pamiętasz całe zdarzenie czy tylko wyrywki? Mógłbyś dokładniej opisać wygląd obcych jak i to co tam robiłeś?

Rozwiń odpowiedzi (1)

Wt, 28 wrz 2021 20:50 | brak oceny

john_titor | Załogant

@alibaba, to była ironia a ty łykasz jak pelikan, ochłoń.

Wyświetl według: Chronologicznie Ocena
w kolejności: rosnąco malejąco

* Informujemy, iż treści zamieszczane w komentarzach, lub innych rubrykach, w których internauta może dodać swój wpis nie są stanowiskiem Fundacji Nautilus i nie stanowią one odzwierciedlenia naszych poglądów, upodobań bądź sympatii. Fundacja Nautilus nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez Użytkowników.

Aby dodać komentarz, zaloguj się.
szukaj:  

Wejście na pokład

Zapamiętaj mnie

Wiadomość z okrętu Nautilus

Fundacja NAUTILUS - jedyna w Polsce oficjalnie działająca organizacja pozarządowa zajmująca się zjawiskami niewyjaśnionymi ******* www.nautilus.org.pl ******** Adres korespondencyjny: Fundacja NAUTILUS, skr. 221, 00-950 Warszawa 1.

UFO24

więcej na: emilcin.com

Wt, 3 maj 2022 08:44 | [...] 2 maja 2022 na zachodnich obrzeżach miasta Olsztyn miedzy godzina 20 a 21 widziane były na niebie świetliste obiekty w kształcie kuli. Na niebie pojawiło sie co najniej dziesięć lub więcej obiektów kulistych. Pierwszy obiekt był nieco większy. Wszystkie obiekty poruszały sie dokładnie w jednej linii i połączone były jakby nitka światła. poruszały sie z zachodu na wschód. kolor światła biały. Wielkość obiektów: pierwszy obiekt. Wszystkie obiekty jarzyły mocnym zimnym światłem. [...]

Artykułem interesują się

Poniżej lista Załogantów, których zainteresował ten artykuł. Możesz kliknąć na nazwę Załoganta, aby się z nim skontaktować.

Brak zainteresowanych Załogantów.

Dziennik Pokładowy

Poniedziałek, 18 kwietnia 2022 | Zawsze trochę się śmiałem, kiedy ktoś wspominał o „czasach ostatecznych”, no bo jak? Czy kilka lat temu ktokolwiek sobie wyobrażał, że przyjdzie zaraza, a tuż po niej wielka, światowa wojna? Czy w dobie wszechobecnych sklepów za każdym rogiem ulicy przez myśl komukolwiek przyszło, że będzie apokaliptyczny brak wszystkiego i może nadejść wszechobecny głód? Dzisiaj, czyli 17 kwietnia 2022 ze zdumieniem...

czytaj dalej

FILM FN

PRZESŁUCHANIE W KONGRESIE USA W SPRAWIE UFO - maj 2022

archiwum filmów

Archiwalne audycje FN

Playlista:

rozwiń playlistę




Właściwe, pełne archiwum audycji w przygotowaniu...
Będzie dostępne już wkrótce!

Poleć znajomemu

Poleć nasz serwis swojemu znajomemu. Podaj emaila znajomego, a zostanie wysłane do niego zaproszenie.

Najnowsze w serwisie

Wyświetl: Działy Chronologicznie | Max:

Najnowsze artykuły:

Najnowsze w XXI Piętro:

Najnowsze w FN24:

Najnowsze Pytania do FN:

Ostatnie porady w Szalupie Ratunkowej:

Najnowsze w Dzienniku Pokładowym:

Najnowsze recenzje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: OKRĘT NAUTILUS - pokład on-line:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: Projekt Messing - najnowsze informacje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: PROJEKTY FUNDACJI NAUTILUS:

Informacja dotycząca cookies: Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu logowania i utrzymywania sesji Użytkownika. Jeśli już zapoznałeś się z tą informacją, kliknij tutaj, aby ją zamknąć.