Dziś jest:
Wtorek, 30 listopada 2021

Grozi wam zniszczenie całej waszej planety – bez żadnej drugiej szansy, jeżeli nie zaufacie tym, którzy chcą wam pomóc.
Thiaoouba Prophecy (1987 rok)

Komentarze: 22
Wyświetleń: 6649x | Ocen: 19

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 5/5


Pon, 4 paź 2021 07:28   
Autor: FN, źródło: FN   

PRZEPOWIENIA OJCA CZESŁAWA KLIMUSZKO: Z POLSKI WYJDZIE ISKRA, KTÓRA ODMIENI CAŁY ŚWIAT?

Urodzony 23 sierpnia 1905 roku ojciec franciszkanin Czesław Klimuszko był tuż po wojnie najsłynniejszym w Polsce jasnowidzem. Warto się przyjrzeć temu, co mówił o Polsce. Jego zdaniem nasz kraj odegra szczególną rolę w czekającej świat 'wielkiej przemianie'.
Czesław Klimuszko (ur. 23 sierpnia 1905 w Nierośnie, zm. 25 sierpnia 1980 w Elblągu)  to postać wręcz legendarna na pokładzie okrętu Nautilus. Ten bardzo skromny zakonnik (franciszkanin) był nie tylko znakomitym zielarzem,  ale także wizjonerem, jasnowidzem i medium. Warto wspomnieć o bardzo ciekawym aspekcie jego przepowiedni, czyli o roli Polski w przyszłej zmianie na świecie.

Ojciec Klimuszko miał dar widzenia zdarzeń bliskich i odległych w czasie, a także tych, które już się wydarzyły. Dotyczyły one zarówno prywatnych osób jak i znanych postaci, a także poszczególnych losów państw i całego świata.

Zwany „jasnowidzem z Elbląga”, nieraz udowodnił trafność swoich przewidywań. Podajmy dwa tego przykłady: jak relacjonował o. Lucjusz (długoletni osobisty sekretarz o. Klimuszki), na wieść o wyborze kardynała Albina Lucianiego na Ojca Świętego Jana Pawła I, jasnowidz był smutny i wreszcie stwierdził: „Po co go wybrali, on będzie krótko żył i nic nie zrobi”. Oczywiście franciszkanie mu nie uwierzyli. A przecież ta przepowiednia się spełniła! W dniu zaś, kiedy Polak został papieżem, odpowiadając na pytanie współbraci „kto zostanie papieżem”, Klimuszko powiedział: „jeśli Włoch nie wyjdzie, wyjdzie Wojtyła”. Było to tak niewiarygodne, że słuchacze uznali ów pogląd po prostu za żart.

Będzie atak na Europę

Najważniejsza z przepowiedni pojawiła się w rozmowie ze znaną dziennikarką Wandą Konarzewską. A oto jak słowa te brzmiały (według Krzysztofa Kamińskiego – autora książki „O. Czesław Andrzej Klimuszko. Jasnowidz. Zielarz. Uzdrowiciel.”): „Widziałem żołnierzy przeprawiających się przez morze na takich małych, okrągłych stateczkach, ale po twarzach widać było, że to nie Europejczycy. Widziałem domy walące się i dzieci włoskie, które płakały. To wyglądało jak atak niewiernych na Europę. Wydaje mi się, że jakaś wielka tragedia spotka Włochy. Część buta włoskiego znajdzie się pod wodą. Wulkan albo trzęsienie ziemi? Widziałem sceny jak po wielkim kataklizmie. To było straszne!
Polskę dotknie... katastrofa przyrodnicza!

A oto jak brzmi kolejna przestroga franciszkanina: Wojna wybuchnie na Południu wtedy, kiedy zawarte będą wszystkie traktaty i będzie otrąbiony trwał pokój. Rosję zdradzą jej sąsiedzi. Nie, nie my! …. Ogniste włócznie uderzą w zdrajców. Zapłoną całe miasta. Potem rakiety pomkną nad oceanem, skrzyżują się z innymi, spadną w wody morza, obudzą bestię. Ona się dźwignie z dna. Piersią napędzi ogromną falę. Widziałem transatlantyki znoszone jak łupinki… Ta góra wodna sunie ku Europie. Nowy Potop! Zadławi się w Gibraltarze! Wychlupnie do środka Hiszpanii, wleje się na Saharę, zatopi włoski but aż po rzekę Pad. Zniknie pod wodą Rzym ze wszystkimi muzeami, z całą cudowną architekturą… Morze pokryje archiwa, wszystkie dokumenty opatrzone pieczęcią tajności teraz już będą na zawsze utracone … Widziałem z bliska ścianę wody idącą na Paryż, była wyższa od wieży Eiffla… Spływając w głąb lądu porywała ludzi, którzy się czepiali poręczy na balkoniku, u szczytu. Wody sunęły straszną potęgą, czułem w nich moc żywiołu, który wszystko zmiecie. Widziałem statki zanim się wywróciły dnem porośniętym zielono…Kotłował się zwał porwanych dachów, zlizanych autobusów i gęstwa ciał ludzkich, kataklizm zapierający dech. A ja to widziałem jak z balkonu, cały obszar aż po horyzont. Te wody szły przez Niemcy aż tutaj. Sięgnęły Polski. … Tu , gdzie my dziś jesteśmy, będzie morze. Woda pokryje mój cmentarzyk. Chyba pan wie, że tu jest depresja? Z Kaszubii zostanie kilka wysepek”.… Nasz naród powinien z tego wyjść nienajgorzej. Może pięć, może dziesięć procent jest skazane. Wiem, że to dużo, że to już miliony, ale Francja i Niemcy utracą więcej. Italia najwięcej ucierpi. To Europę naprawdę zjednoczy. Ubóstwo zbliża …“
Coś wielkiego się w Polsce rozpocznie

Tak o tym bowiem mówił niezwykły franciszkanin: „Polska będzie źródłem nowego prawa na świecie, zostanie tak uhonorowana wysoko, jak żaden kraj w Europie. Będzie jakaś wojna w Europie, ale to nie przejdzie przez teren Polski. Polsce będą się kłaniać narody Europy… Widzę mapę Europy, widzę orła polskiego w koronie. Polska jaśnieje jak słońce i blask ten pada naokoło. Do nas będą przyjeżdżać inni, aby żyć tutaj i szczycić się tym”.

Na pokład okrętu Nautilus w 2001 roku dostaliśmy e-mail od osoby, która znała ojca Klimuszkę (kiedyś już pisaliśmy o tym). W latach 60-tych w rozmowie prywatnej jasnowidz powiedział naszemu czytelnikowi odpowiadając na pytanie "co będzie z Polską", że kiedyś z Polski - cytat - wyjdzie ważna iskra, która obiegnie cały świat i rozpocznie jego wielką przemianę, a potem już nie będzie więcej wojen.Zagadkowe i mało zrozumiałe słowa.

Do projektu Messing dołączona została jeszcze jedna przepowiednia. W centrum Europy (czyli w sumie Polska jak najbardziej pasuje) powstanie wieża, która stanie się czymś w rodzaju "duchowego centrum świata". Czy to może się łączyć z przepowiednią ojca Czesława Klimuszko? Wiele pytań musi pozostać bez odpowiedzi.

Poniżej materiał, który trafił na pokład okrętu Nautilus.

 
I jeszcze książka o UFO, która także znalazła swoje miejsce w archiwum FN.  Oto zaledwie kilka stron z tej książki... bardzo dziękujemy naszemu czytelnikowi za przysłanie jej na pokład okrętu Nautilus.
Komentarze: 22
Wyświetleń: 6649x | Ocen: 19

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 5/5


Pon, 4 paź 2021 07:28   
Autor: FN, źródło: FN   


Komentarze (22)
Poniżej znajduje się lista komentarzy.
1 2

Czw, 28 paź 2021 10:03 | brak oceny

sidhartha | Załogant

nie wiem czemu Polska miałaby być wybrana, równie dobrze to Czesi lub Niemcy mogą być wybrani.

Sob, 16 paź 2021 12:52 | brak oceny

sidhartha | Załogant

przemiana nie będzie pochodzić tylko z polski ale z ogółu ludzkości, mam poczucie że niedługo coś się stanie i to jeszcze w tym roku, co?nie mam pojęcia co to będzie, ale zapewniam że nie chcielibyście tego.

Czw, 14 paź 2021 17:24 | brak oceny

Wnikliwy... | Załogant

Prawda jest taka, że nie trzeba być Jasnowidzem aby przewidzieć w jakim kierunku zmierza Świat oraz jakie bedą tego konsekwencje... szczególnie dla Polski.
Wybuchy rakiet, bomb atomowych, wodorowych i innych na pewno nie będzie bez konsekwencji dla Ziemi, przyrody i ludzi.
Wstrząsy tektoniczne, powodzie, pożary, susze i inne, to naturalne zdażenia na Ziemi, ale też nogą być wywołane sztucznie i nagle w czym nowoczesna wojna na pewno ponoże gdy puszczą już agresorom hamulce, a wtedy wojna może przynieść katastrofy ekologiczne i naturalne jak np. Kilu metrowe tsunami.
Każdy naród na Ziemi jest w stanie rozwijać się w sposób zgodny z naturą, szanując ludzi oraz złoża naturalne... gospodarując nimi oraz pieniędzmi przykładnie, rozwijać naukę, walczyć z chorobami czy podbijać kosmos... dając przykład Światu ale i być strażnikiem Świata.
Polacy mieli wiele razy okazję w swojej historii zdobyć zaufanie, nie zależność i silną pozycję na Świecie, świecić przykładem oraz przewodniczyć Światu. Ďwiat zawsze bał się Polaków bo to szczególna rasa ale też niezwykle egoistyczna i kłótliwa.
Nawet Ś.P. Józef Piłsudski mawiał...

... Polska to wspaniały kraj... ale ludzie kur...y...

Mamy potencjał ale zawsze niszczymy się od środka a to zawsze przyniosło Polakom udrękę, dramaty i niewolę.
Wystarczyło tylko zawsze dbać o Ojczyznę, o rodaków, nie gonić za sławą, pieniędzmi oraz karierą... pokolenia wychowywać wpajając wartości, egzekfując je oraz pielęgnować i narzucać to co dobre a tępić to co złe.
Polacy to oporny, egoistyczny i pełen głupców kraj gdzie tylko gdy tragedia to wielu łączy się zamiast zawsze trwać razem, rozwijać się i dbać razem o wspólne dobra...
Taki kraj jest silny, nie zależny, bogaty i trudny do podbicia... gotowy na zagrożenia i nie ma w nim zdrajców bo są w porę ujęci.

Aby Polska była silna i podziwiana... Polacy muszą zmądrzeć, być dalekowzroczni i kobsekwentni ale przedewszystkim muszą być zdyscyplinowani oraz odpowiedzialni... czego na co dzień nie widać... ani na drogach, ani w płaceniu podatków, ani w zarządzaniu Ojczyzną czy w kwestii wzajemnego szacunku i troski o ochronie środowiska nie zapominając.

ISKRA KTÓRA ZMIENI POLSKĘ... to człowiek który zbliży Polaków, otworzy im oczy i pociągnie wszystkich za sobą czyniąc wielkie zmiany... bo zmiany nastapią tylko wtedy, gdy wszyscy tego zapragną...
Człowiek ten będzie prawy, wielki patriota i wizjoner...
ale nie on zmieni Świat tylko ludzie... którży pójdą za nim tłumnie... ale nie jak za Jezusem... lecz czyniąc jak człowiek czynić powinien...

... Jedna kropla nic nie znaczy... ale.miliony.kropel tworzą rzeki, jeziora... morza i oceany...

Ale czy jeszcze mamy na to czas...???
Czy może już na to za późno...???
I kim jest oraz gdzie... ten co iskrę óswiecenia narodowego wznieci wśród ślepców i głupców...???

Rozwiń odpowiedzi (2)

Sob, 16 paź 2021 07:23 | ocena: + 1

Maria_st | Załogant

@Wnikliwy...,

Troche z tym pojechałeś.
Zrozumienie sytuacji w Polsce nie jest wcale łatwe z powodu zakłamań historii i stara się to robić nawet dziś, kłamiąc, kłamiąc.
Dlaczego i kto kłamie ?
Poszukaj a znajdziesz odpowiedż .
Ludzie nie są ślepi i głupi a zmanipulowani i nie dzieje się od dziś ale długi okres.
Łatwo jest ludziom zarzucać najgorsze cechy, ale zauważ że tragedia ich zbliża.
I to kiedy, w czasie chaosu gdy nie ma nad nami tych którzy powinni nam służyć a nie obarczać obciązeniami..kamieniami na nasze plecy...czy cos to przypomina?
Człowiek jest rasą Ziemian a został podzielony na narody, skłócony..wmówiono Bóg/ szaman/, honor , ojczyzna i sie miedzy soba wybijamy.
Jak widać problem jest szerszy niż się nam wydaje bo nikt nie jest wiekszy nad drugim, bo tu nie ma ani wygranych ani przegranych .
Kto okalecza swoje ciało ?

Rozwiń odpowiedzi (1)

Sob, 16 paź 2021 19:21 | ocena: -1

Wnikliwy... | Załogant

Dziękuję za odpowiedź.
Pozwolę sobie dodać, że gdyby Ci co tak duże poparcie zdobyli na Świecie w wyborach lu siłą ( szczegolnie dyktatorzy), i swiją energię i pozycję wykożystali na czynienie dobra a nie zła czy do spełniania swoich egoistycznych celów... to Świat był y piękbiejszy, czyatrzy i bezpieczniejszy czego przykładem jest Nasz Papierz i jemu posobni lub madrzy przywódcy.
Jednak jak historia dowodzi oraz nauka zwana psychologią człowieka... łatwo lud głupić i popchnąć do nie godziwych czynów, ale tlumu nie usprawiedliwia nic, szczególnie w dobie demokracji i wolności gdzie egoizm, pieniądze i ignoranctwo ale też cztate lenistwo daje przyzwolenie złu które nie wiedzieć czemu tolerowane jes do tąd, aż wsztstkim àrubę ktoś dociśnie... Wtedy zrywy narodowe, walka o ideały i wartości oraz spóźnione wnioski.
A profilaktyka jest lepsza od leczenia i wciąż o tym Polacy zaponinają... i są wtedy dotkliwe konsekwencje.
Aby zbydować coś nowego i trwałego trzeba najpierw zbużyć stare... ale w wydaniu Polaków po wy urzwniu powstaje nowy twór... twór z wadami które w trakcie uzytkowa ia rozrasta się niszcząc od śeodka... i tak w koło Macienu.
Nowa iskra czlowieka, wizjonera, rozumnego i empatycznego, pozbawionego parcia na sławę, dobra materialbe i słabości do władzy nad Światem... jest tym czego Polakom potrzeba... Czlowieka który zcentralizujw władzę, zaprowadzi ład i porządek a Polaków nakłoni lub zmusi aby byli odpowiedzialni, sunienni i prawi w każdej dziedzinie naszego życia... bo tylko to Polskę uczyni silną... Wielką oraz bezpieczną@Maria_st,

Sob, 16 paź 2021 10:03 | ocena: + 1

sidhartha | Załogant

@Wnikliwy..., lOL POLska wcale nie jest wybrana, kiedy pisałem że tak jest, pojechaliście po mnie.polska to ofiar katolicyzmu, posłuszna kościołowi , ten "słynny" papież Polak, tylko to pogłębił, wcale nie był święty, to ojciec pio był święty, choć to był Włoch, chociaż franek (pio)też był za kościołem, niemniej on jest wyjątkiem, robił rzeczy których nawet największy szamani nie potrafią, szkoda że już nie żyje, ale to może i dobrze, podzieliłby los sai baby(krytyka i posądy)

Śr, 6 paź 2021 08:13 | brak oceny

wojorzel | Załogant

Witajcie!

Widzę dużą zbieżność z tym powyższym artykułem :

https://architekturaosobowosci.wordpress.com/2021/09/25/raport-energetyczny-pazdziernik-2021-polska-liderem-swiatowego-przebudzenia/


Będzie się dziać dużo pozytywnego, choć w to trudno uwierzyć;)

Siła w Naszej Jedności!

Wt, 5 paź 2021 17:59 | ocena: + 2

Paszczak | Załogant

Ziemia nie jest najlepiej ani najgorzej rozwiniętym światem, w niedalekiej przyszłości ewoluuje ze świata odkupienia do świata odnowy,i nie będzie już tu tyle zła.Wcielać się będą duchy wyżej rozwinięte moralne,wydaje mi się że do tego odnoszą się zapowiedzi powtórnego przyjścia Jezusa i sądu.Ale jak to będzie,zobaczymy.W każdym razie świat materialny jaki znamy musi upaść jeśli ma nastąpić zmiana ,w takim stanie nie przejdzie na inny poziom,jest związany z z dużą niesprawiedliwością i złem.

Wt, 5 paź 2021 14:24 | ocena: + 4

etrebil | Załogant

Po wojennym kataklizmie tereny Polski będę najlepsze do zamieszkania. Do Polski spłynie wielokulturowa ludzka masa ocalałych. Tak, że na terenach Polski rozwinie się Państwo Europejskie. Piszę to, żeby nie identyfikować krainy Januszów z wielkim resetem. Również JPII nie był żadną iskrą, a dzisiejsi mieszkańcy Polski nie są uduchowieni, wręcz odwrotnie. Klimuszko widział niedaleką przyszłość kiedy Rosja w odwecie uderzy w takie miejsca jak Atlantyk czy Yellowstone. Przez Gibraltar już kiedyś wlała się woda tworząc Morze Śródziemne. To poatomowe Tsunami jest chyba i tak lepsze niż klasyczne bombardowanie terenów zamieszkałych.

Rozwiń odpowiedzi (1)

Pt, 8 paź 2021 08:49 | ocena: + 2

Ruban | Załogant

@etrebil, Tsunami będzie efektem uderzenia meteorytu w Północny Atlantyk.
Klimuszko widział tsunami pod Paryżem wielkości wieży Eiffla ok 300 m - tak duże tsunami nie mogło powstać na skutek nawet wielu uderzeń atomowych - za mała energia.

Pon, 4 paź 2021 19:06 | ocena: -1

Senlandia | Załogant

Zaskakująca zbieżność z wizjami Nazara.
Wszystko oprócz tego: "Będzie jakaś wojna w Europie, ale to nie przejdzie przez teren Polski."

Pon, 4 paź 2021 15:43 | ocena: + 2

Infoo | Załogant

Ponieważ JPII już nie żyje, nie ma bata, ta iskra to musi być Dziwisz.

Rozwiń odpowiedzi (1)

Wt, 5 paź 2021 14:57 | brak oceny

Ruban | Załogant

@Infoo, Ta iskra to nie człowiek to pewne idee. Prawdopodobnie chodzi o prawo obowiązujące w Lechistanie (federacja najpierw 6, a potem 12 narodów).
Przykład tego "prawa" - w Lechistanie będą 3 równoprawne stolice kraju.

Pon, 4 paź 2021 11:25 | ocena: -7

sidhartha | Załogant

Polska jest najbardziej uduchowionym miejscem na świecie, żaden naród nie może się z nią równać, polska zawsze była bardziej duchowa, papież Polak był konsekwencją tego, i on też dał Polsce dużo :)
czemu Polska jest bardziej istotna dla boga?nie wiem, ale i w innych krajach są ludzie bardzo dobrzy i oświeceni np.tolle czy mooji :)

Rozwiń odpowiedzi (1)

Pon, 4 paź 2021 14:02 | ocena: + 9

walkirr | Załogant

@sidhartha, chyba skleryklaryzowanym i bigoteryjnym. Uduchowienie nie ma nic wspólnego z silną pozycją kościoła instytucjonalnego, z bezwiednym klepaniem paciorków, korzystaniem z sakramentów i uczeszczaniem do kościoła bo co sąsiedzi powiedzą

Pon, 4 paź 2021 10:36 | ocena: + 4

Sidar6 | Załogant

Film "Proroctwo" bardzo dużo wyjaśnia. Odnośnie iskry z Polski. Polecam

Wyświetl według: Chronologicznie Ocena
w kolejności: rosnąco malejąco

STRONA
1 2
* Informujemy, iż treści zamieszczane w komentarzach, lub innych rubrykach, w których internauta może dodać swój wpis nie są stanowiskiem Fundacji Nautilus i nie stanowią one odzwierciedlenia naszych poglądów, upodobań bądź sympatii. Fundacja Nautilus nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez Użytkowników.

Aby dodać komentarz, zaloguj się.
szukaj:  

Wejście na pokład

Zapamiętaj mnie

Wiadomość z okrętu Nautilus

Z POCZTY DO FN: [...] Dnia 23 listopada 2021 roku ok.godz.17 (było już ciemno) zaobserwowałam na południowym niebie niezbyt wysoko nad horyzontem jakby mocniej świecącą gwiazdę i spróbowałam nagrać ten obiekt (będzie w załączniku),który obserwowałam ok 10-15 min .W tym czasie obiekt co jakiś czas jakby przygasał i znów sie rozświetlał,a po ok 15 min całkiem zgasł. Film nagrywałm z dużym zoomem i trochę drżała mi ręka ,ale może Was zainteresuje.Zrobiłam też kilka zdjęć ,które też mogę podesłać...

UFO24

więcej na: emilcin.com

Sob, 27 lis 2021 16:14 | 25 listopada 2021 nad Wawrem (Warszawa)  widoczne były jasne obiekty na niebie. Sprawa pojawiła się na portalu społecznościowym facebook. Nie można wykluczyć, że były to chińskie lampiony czy wojskowe flary, ale jedna rzecz przeczy tej tezie. Jest bowiem nagrany film, na którym widać moment zakończenia manifestacji. Wszystkie obiekty zgasły (zniknęły) praktycznie w tym samym czasie, co wyklucza chińskie lampiony czy flary.

Artykułem interesują się

Poniżej lista Załogantów, których zainteresował ten artykuł. Możesz kliknąć na nazwę Załoganta, aby się z nim skontaktować.

Dziennik Pokładowy

Piątek, 19 listopada 2021 | Zgadzam się z Krzysztofem Jackowskim, że jesteśmy w przededniu wielkiej światowej wojny, choć widzę ją zupełnie gdzie indziej niż jasnowidz z Człuchowa i trochę inaczej. Moim zdaniem wybuchnie nie na Bliskim Wschodzie i nie w pobliżu tak znienawidzonego przez najsłynniejszego obywatela Człuchowa Izraela (którego cały czas nazywa małym państwem, którego nazwy nie wymieni), ale być może w dwóch punktach...

czytaj dalej

FILM FN

PRZELOT INTRYGUĄCEGO OBIEKTU UFO NAD FRANCJĄ - 16 listopada 2021

archiwum filmów

Archiwalne audycje FN

Playlista:

rozwiń playlistę
Właściwe, pełne archiwum audycji w przygotowaniu...
Będzie dostępne już wkrótce!

Poleć znajomemu

Poleć nasz serwis swojemu znajomemu. Podaj emaila znajomego, a zostanie wysłane do niego zaproszenie.

Najnowsze w serwisie

Wyświetl: Działy Chronologicznie | Max:

Najnowsze artykuły:

Najnowsze w XXI Piętro:

Najnowsze w FN24:

Najnowsze Pytania do FN:

Ostatnie porady w Szalupie Ratunkowej:

Najnowsze w Dzienniku Pokładowym:

Najnowsze recenzje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: OKRĘT NAUTILUS - pokład on-line:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: Projekt Messing - najnowsze informacje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: PROJEKTY FUNDACJI NAUTILUS:

Informacja dotycząca cookies: Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu logowania i utrzymywania sesji Użytkownika. Jeśli już zapoznałeś się z tą informacją, kliknij tutaj, aby ją zamknąć.