Dziś jest:
Sobota, 25 czerwca 2022

Ten, kto podąża za tłumem, nigdy nie dojdzie dalej niż tłum. Ten kto podąża sam, znajdzie się w miejscu do którego nikt jeszcze wcześniej nie doszedł.
Albert Einstein

Komentarze: 25
Wyświetleń: 3727x | Ocen: 9

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 5/5


Śr, 3 lis 2021 09:02   
Autor: FN, źródło: BBC, wprost.pl   

NIEZWYKŁY EFEKT LOTU W KOSMOS – WIDOK ZIEMI ZMIENIA LUDZI I ICH ŚWIADOMOŚĆ

O tym mówili często amerykańscy astronauci i rosyjscy kosmonauci – widok naszej planety z kosmosu zapiera dech w piersiach i sprawia, że zmienia się świadomość i spojrzenie na naszą planetę. Tę ciekawą przemianę przeżył jeden z najbogatszych ludzi na Ziemi Jeff Bezos. Należący do Jeffa Bezosa fundusz Bezos Earth Fund przeznaczy 2 miliardy dolarów na ratowanie planety.

 

O tym osobliwym i ubocznym efekcie lotu w kosmos mówi wielu astronautów i rosyjskich kosmonautów. Widok Ziemi z kosmosu sprawia, że nagle czujemy kruchość naszego życia, a także niezwykłą więź z naszą planetą jako domem, na którym przyszło nam spędzić życie. Takich relacji jest wiele, ale warto przytoczyć jedną, której autorem jest uczestnik jeden z uczestników misji Apollo 8 Bill Anders, a jest związana z najsłynniejszym zdjęciem Ziemi w historii.

 

Fot. NASA/Apollo 8, William A. Anders

Apollo 8 to pierwsza misja, która wyniosła ludzi poza orbitę okołoziemską. Początkowo astronauci mieli dolecieć tylko na orbitę Ziemi, ale postęp, jaki zrobili Rosjanie, zmusił NASA to szybszych postępów. Apollo 8 został błyskawicznie przystosowany do lotu na orbitę wokółksiężycową. Warto zauważyć, że była to dopiero druga misja załogowa Apollo. Astronauci wiele ryzykowali, ponieważ lecieli w kierunku Księżyca bez zabezpieczenia — zdublowanych systemów podtrzymywania życia na pokładzie modułu księżycowego. Systemu, który uratował życie załodze Apollo 13.

Bill Anders w pewnym momencie spostrzegł poruszający obraz przez okno pojazdu. Tak opisał ten moment:

„Nagle zobaczyłem Ziemię. […] Patrzyłem na Ziemię i pomyślałem: walczymy ze sobą, strzelamy, zrzucamy bomby, testujemy ładunki nuklearne. My ludzie powinniśmy dbać o naszą piękną planetę”

 

O swojej wielkiej przemianie po zobaczeniu Ziemi z wysokości orbity okołoziemskiej powiedział właśnie właściciel koncernu Amazon Jeff Bezos. W wywiadzie dla jednej z amerykańskich stacji telewizyjnych powiedział, że po tym co zobaczył jest wstrząśnięty i chce ratować planetę. Zrozumiał problem lecąc w kosmos.

 

Należący do Jeffa Bezosa fundusz Bezos Earth Fund przeznaczy 2 miliardy dolarów na ratowanie planety. Chodzi m.in. o łańcuchy produkcji żywności.

Swój niezwykły moment „przebudzenia świadomości planetarnej” Jeff Bezos przeżył podczas  niedawnego lotu w kosmos na pokładzie rakiety New Shepard od należącej do miliardera firmy Blue Origin. Okazuje się bowiem, że jeden z najbogatszych ludzi świata miał bardzo podobne uczucie jak inni astronauci, którym było dane zobaczyć Ziemię z kosmosu. Bezos powiedział podczas szczytu COP26, że zrozumiał wtedy, jak krucha i łatwa do zniszczenia jest nasza planeta.

 – Mówi się, że zobaczenie Ziemi z kosmosu zmienia perspektywę postrzegania naszej planety, ale nie byłem przygotowany na to, że to stwierdzenie będzie aż tak prawdziwe – powiedział twórca Amazona i Blue Origin podczas COP26.


2 miliardy dolarów na ratowanie Ziemi

Bezos Earth Fund chce przeznaczyć aż 2 miliardy dolarów na odbudowywanie zniszczonych ekosystemów, a także na prace nad transformacją łańcuchów produkcyjnych żywności. Chodzi o to, aby były one możliwie jak najbardziej ekologiczne. Podczas swojej przemowy Bezos powiedział, że coraz więcej elementów przyrody, które do tej pory absorbowało nadmiary dwutlenku węgla, teraz stało się jego emitentami.

Łącznie Bezos Earth Fund przeznaczy już ponad 10 miliardów dolarów na ratowanie klimatu. Najnowsza deklaracja nie jest bowiem pierwszym zaangażowaniem miliardera w działania na rzecz planety.

Źródło: BBC

Dziwnym zrządzeniem losu w naszej galaktyce, którą jest Droga Mleczna, znajduje się około stu miliardów gwiazd. Tak więc dla każdego człowieka, który kiedykolwiek stąpał po Ziemi, świeci jedna gwiazda naszej Galaktyki.
Arthur C. Clarke, 2001: Odyseja kosmiczna


Ciekawy obrazek podczas ostatniego szczytu klimatycznego. Na lotnisku w Glasgow utworzył się w poniedziałek korek prywatnych odrzutowców, którymi światowi przywódcy i liderzy biznesu przybyli na szczyt klimatyczny COP26 - donosi "Daily Mail". Dodaje, że wśród osób, które wybrały ten emitujący wiele CO2 środek transportu, jest pouczający świat w kwestii klimatu prezes Amazona Jeff Bezos.
Tylko w niedzielę na lotnisku w Glasgow lądowały co najmniej 52 prywatne odrzutowce, w sumie w związku z COP26 do Szkocji przyleci 400 takich maszyn - wylicza brytyjski dziennik.

Uzupełnia, że niektóre samoloty po wylądowaniu musiały - już puste - ponownie wystartować i lecieć na okoliczne lotniska oddalone nawet o 30 mil, ponieważ w Glasgow brakowało dla nich miejsc postojowych.
 
Według ostrożnych szacunków flota prywatnych odrzutowców, które przywiozą dygnitarzy na trwający od niedzieli do 12 listopada szczyt COP26 w Glasgow, wyemituje 13 tys. ton CO2, czyli tyle, ile przez cały rok przy średniej konsumpcji wytworzy 1,6 tys. Brytyjczyków - pisze "Daily Mail".

"Zielona hipokryzja"

Wśród osób, które przybyły na ONZ-etowską konferencję klimatyczną prywatnymi odrzutowcami, jest założyciel i prezes Amazona. Bezos, który regularnie poucza świat na temat zmian klimatu przyleciał wartym 65 mln dolarów Gulfstreamem prosto z imprezy urodzinowej Billa Gatesa, która odbywała się na luksusowym jachcie u wybrzeży Turcji - relacjonuje dziennik. "To przypomniało o zielonej hipokryzji" - ocenia gazeta.

Prywatny odrzutowiec wybrał też m.in. książę Monako Albert oraz wracający ze szczytu G20 w Rzymie brytyjski następca tronu książę Karol. Jak zaznacza "Daily Mail", brytyjski arystokrata podróżował jednak maszyną korzystającą ze zmodyfikowanego, bardziej przyjaznego środowisku paliwa.

Inny lądujący w Glasgow prywatny odrzutowiec był własnością Bank Of America, który w swoich kampaniach społecznych chwali się "zaangażowaniem w zrównoważony rozwój" - informuje dziennik.

Znacznie bardziej szkodliwe

"Niektórzy działacze na rzecz ochrony środowiska będą podczas COP26 wzywać innych do ograniczenia podróży lotniczych i jedzenia mniejszych ilości mięsa, ale dotąd mało mówiono o miliarderach latających własnymi samolotami na trasach, które już są obsługiwane przez regularne loty" - zauważa brytyjska gazeta.

 
Podkreśla, że podróże prywatnymi samolotami są znacznie bardziej szkodliwe dla środowiska niż loty komercyjnymi liniami, a także transport kolejowy i drogowy.

Podczas gdy superbogaci byli odbierani z prywatnych odrzutowców przez czekające na nich limuzyny, setki delegatów niższego szczebla nie mogło się dostać do Glasgow z powodu burz, które uszkodziły linie kolejowe - przypomina "Daily Mail". Uzupełnia, że wielu z nich musiało nocować na jednej ze stacji kolejowych w Londynie.

Jest wiele prawdy o tzw. 'zielonej energii' w grafice, którą prezentujemy poniżej. Wniosek jest prosty - tylko natychmiastowa rezygnacja z energii opartej na węglu i ropie naftowej może zatrzymać degradację Ziemi. Ale na to się nikt nie zdecyduje, gdyż... byłoby to bardzo trudne. I pozbawiłoby komfortu, bez którego ludzie bogaci nie wyobrażają sobie życia.


Komentarze: 25
Wyświetleń: 3727x | Ocen: 9

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 5/5


Śr, 3 lis 2021 09:02   
Autor: FN, źródło: BBC, wprost.pl   


Komentarze (25)
Poniżej znajduje się lista komentarzy.

Sob, 6 lis 2021 12:38 | brak oceny

maxxx | Załogant

"Wracając z wakacji samolotem pasażerskim postanowiłem pomedytować.
Zamknąłem oczy i zrelaksowałem się.
Od razu objęło mnie uczucie lotu, dryfowałem w powietrzu nad zielonym pejzażem. Ku memu zaskoczeniu lot w medytacji odbywał się dużo niżej niż w rzeczywistości fizycznej, a teren nad którym leciałem był porośnięty zielenią, drzewami, rosnącymi na pagórkach, wzgórzach. Opanowało mnie bardzo wyraźne widzenie i to wspaniałe uczucie unoszenia się w powietrzu. Rewelacja.
Zacząłem sterować moim lotem w wyobraźni, omijając wysokie wzgórza, przelatując dolinkami. Niesamowite uczucie - nigdy dotąd nie przyszło mi do głowy by medytować podczas lotu samolotem...
W rzeczywistości przelatywaliśmy już od dłuższego czasu nad rozległym miastem, pilot kierował samolot ku lotnisku. A w mojej medytacji nadal pode mną były piękne zielone pagórkowate tereny.
W pewnym momencie doszło do mnie, że lecąc poruszam się przeźroczystej energii, która stanowi tam atmosferę, lecz zniżając się do powierzchni astralnej ziemi ta jej przeźroczystość zmniejsza się wyraźnie.
Powietrze Tam było jakby zadymione, wyraźnie odcinała się ta warstwa ciemniejszej przeźroczystej energii.
Co to jest ? Czemu tak...?
Usłyszałem podpowiedź, że to zanieczyszczenie pochodzące od ludzkich negatywnych emocji. Jesteśmy otoczeni taką przydymioną energią, nasze ludzkie energie tym oddychają, co na wstępie powoduje już lekki efekt napięcia, rozdrażnienia. Buduje blokady w myśleniu.
No i tak to mi się potwierdziło przez przypadek po raz kolejny, że Ziemia jest specjalnym miejscem, gdzie nasze świetliste dusze zstępujące do ciał fizycznych, przebywają niemalże w ciemnościach i tu przerabiają przeróżne doświadczenia.
A żeby się wyzwolić z kręgu reinkarnacji, z tego uzależnienia, o czym pisze nawet Robert Monroe w „Najdalszej podróży”, trzeba świadomie żyć w miłości bezwarunkowej, która rozjaśnia te ciemności i "wypycha" nas z uzależniającego kręgu reinkarnacji.
Ta warstwa ciemniejszej przeźroczystej energii wyraźnie odcina się od jaśniejszej warstwy, w której przebywałem, gdy samolot leciał na wysokim pułapie.
Podobno niektórzy astronauci przebywający na orbicie okołoziemskiej czasami przeżywają mistyczne odczucia jedności z Gają, z`Bogiem.
Może przebywając na orbicie okołoziemskiej ich energie uwalniają się od blokującego wpływu tego zanieczyszczenia blisko Ziemi.
Może.."

Czw, 4 lis 2021 14:32 | brak oceny

sidhartha | Załogant

ziemia poradzi sobie bez nas :)
co najwyżej nas się pozbędzie jak będziemy ją krzywdzili, już kreacja się o to postara, głupcy myślą że rządzą kreacją, stety dla uduchowionych ludzi, i niestety dla sił zła, to kreacja ma więcej do powiedzenia.obawiam się że tylko globalna tragedia typu asteroida może ludzkość obudzić, ale to może niewymagane.
pandemia była tylko wstępem, teraz przejść do 2 i ostatecznego etapu.

Czw, 4 lis 2021 14:19 | ocena: + 7

DonBuziallo | Załogant

Każdy taki "zlot" jak szczyt G20, Forum Ekonomiczne,
czy pseudo-klimatyczne konferencje, to nic innego jak zjazd Globalistów, kabału, chimery, NWO, grupy Bilderberg, a uściślając Masonerii i Illuminatów,
mających na celu wdrożyć kolejne chore programy niewolenia świata jak dzisiejsza "plandemia" SARS, a następnie SPARS, depopulacja ludności ziemi i chipowanie (znak Bestii),sztucznie wywoływany "krach finansowy",
inflacja, klęska głodu, plany III Wojny Światowej.
Możecie się śmiać, ale to dzisiejsza rzeczywistość,
która wdziera się w Wasze codzienne życie. Otwórzcie oczy.

Rozwiń odpowiedzi (2)

Pt, 5 lis 2021 10:17 | ocena: + 1

Kepos | Załogant

@DonBuziallo, proszę nie mylić "znaku Bestii" z chipowaniem. Jest to znak na czole widoczny tylko z wymiaru duchowego. Jeżeli ktoś nie widzi Anioła Stróża, albo "przypisanego" - nigdy nie ujrzy tego znaku. Zadaniem tego znaku jest to , żeby duchy potępione rozpoznawały "swoich" ludzi.

Rozwiń odpowiedzi (2)

Pt, 5 lis 2021 10:41 | brak oceny

Kepos | Załogant

@Kepos, "swoich" ludzi, którym dane jest coś więcej np. handlować towarami i tak opracowanymi przez duchy potępione.

Sob, 6 lis 2021 09:30 | brak oceny

Marea | Załogant

@Kepos, Ach czyli nie ma się czego bać - czipowanie, bez którego za jakiś czas być może nie da się niczego nabyć, to nie jest ten zapowiadany znak bestii?

Rozwiń odpowiedzi (3)

Sob, 6 lis 2021 11:10 | brak oceny

Kepos | Załogant

@Marea, dokładnie tak.

Pon, 8 lis 2021 17:02 | ocena: -1

DonBuziallo | Załogant

@Marea, Kepos to jakiś nawiedzony moher.
Daj sobie spokój.

Śr, 10 lis 2021 11:58 | brak oceny

Kepos | Załogant

@Marea, to już obowiązuje w chwili obecnej, nie każdemu człowiekowi wolno sprzedawać. Są do tego wyznaczeni ludzie.
Ten znak na ręku i na czole będzie obowiązywał przede wszystkim w czasie wystąpienia Antychrysta.

Nie, 7 lis 2021 09:07 | brak oceny

-relatysta | Załogant

@DonBuziallo, Ale się rozpędziłeś z tymi spiskami, co prawda zapomniałeś dodać o chemtrails i o gnębieniu płskoziemców, no i że antykoncepcje wymyślił Gates a zagrożenia klimatu to lipa na kółkach.
Zacytował bym klasyka - prezesa TVP - że "...ciemny lud wszystko kupi" ale się pewnie obrażą ci co dali Ci plusy, no nie wiem.

Rozwiń odpowiedzi (2)

Nie, 7 lis 2021 10:09 | brak oceny

Maria_st | Załogant

@-relatysta,

"Zacytował bym klasyka - prezesa TVP - że "...ciemny lud wszystko kupi" ale się pewnie obrażą ci co dali Ci plusy, no nie wiem. "

tym zdaniem określiłeś się jasno...nic dodać nic ująć ...klasyku

Rozwiń odpowiedzi (1)

Nie, 7 lis 2021 17:28 | brak oceny

-relatysta | Załogant

@Maria_st, Nie martwi Cię fakt że nie można rozmawiać/dyskutować o "rozwoju duchowym" bez populizmu spiskowego?
Tak nisko cenisz tą wiedzę że musisz "wzmacniać" ją bzdurnymi i ośmieszającymi wymysłami?

Rozwiń odpowiedzi (1)

Nie, 7 lis 2021 19:41 | brak oceny

Maria_st | Załogant

@-relatysta,

Jedno z drugim jest powiązane .Myślisz bardzo przyziemnie choć piszesz o " rozwoju duchowym ". Jestem ciekawa co pod tymi dwoma słowami rozumiesz tym bardziej że dajesz to w "..".
Gdyby to nie było wazne jak sądzisz po co tu jesteśmy ?

Rozwiń odpowiedzi (1)

Pon, 8 lis 2021 11:10 | brak oceny

-relatysta | Załogant

@Maria_st, O, nareszcie jakieś rozsądne pytanie - co to rozwój duchowy?
Czy rozwój duchowy to poznawanie/kontakt z dychami? Tworzenie i nazywanie nowych bytów, aniołów, elfów i takich tam...
Nie powinien to być czasem rozwój człowieczej mentalności, postawy pro ludzkiej, wydobywającej z człowieka wszystko co najlepsze, wiecznie się rozwijające i tworzącej nowe perspektywy?
Czyż takim bytem niematerialnym nie powinna być np. miłość i jej tajemna moc oddziaływania.
Nauka, w swych badaniach mikroświata, zatrzymała się na razie na wielkości Plancka 10 do minus 38. A co poniżej? Gdzie miejsce dla duszy?
Fizyk Richard Feynman opisując kwarki powiedział że "tam na dole jest mnóstwo pustego miejsca", tam właśnie ja szukał/dopatrywał bym się miejsca dla transcendentności. Ale do tego potrzeba nauki a nie teorii spiskowych.

Pon, 8 lis 2021 16:54 | brak oceny

DonBuziallo | Załogant

@-relatysta, jesteś tak głupi, że aż szkoda czasu na szerszy komentarz.
Przytoczę pewną mądrość ludową: "Są ludzie - i taborety".
Ty zaliczasz się do drugiego grona.

@Nautilus, zróbcie porządek z tym mącicielem.

Czw, 4 lis 2021 00:48 | ocena: + 1

majomir | Załogant

To spotkanie miało na celu ustalenie kierunku ataku wojsk ,tak mi się kojarzy

Rozwiń odpowiedzi (1)

Nie, 7 lis 2021 12:49 | ocena: + 1

poza_czasem | Załogant

@majomir, na jakiej podstawie tak uważasz ?

Śr, 3 lis 2021 17:09 | brak oceny

-relatysta | Załogant

Kluczowym słowem tego materiał, jak i komentarzy pod nim, jest - hipokryzja.
„Kto z was jest bez grzechu, niech pierwszy rzuci kamieniem”; kto nie leciał samolotem, kto do pracy jeździ samochodem, kto całymi dniami siedzi w Internecie, kupuje bzdety, je przez cały tydzień mięso...
Proporcje są takie że niech sobie ta garstka lata odrzutowcami, ale niech miliardy oszczędzają zasoby, uprawiają minimalizm... Proporcje

Śr, 3 lis 2021 15:46 | ocena: + 3

mansur | Załogant

Witam.
Co do tej przemiany to jest ONA smiechu warta. Co to za przemiana za którą stoja mln $ wpłacone ot tak bez wielkiego zaangazowania, a mało tego, często zdobyte kosztem wyzysku zwyklych pracowników (patrz ile płaca pracownikom w amazonie). Za to ci którzy polecieli w kosmos (astronauci i kosmonaci) dzięki długim przygotowaniom, często kosztem wyzeczeń, poniesionego i wielkiego trudu , wylanego potu tak naprawdę zasługują na taką przemianę. A taki "malutki czlowieczek" z pierwszej dziesiątki najbogatszych, jaki poniósł wkład w taki lot i samą przemianę? Wkład ŻĄŽĘŃ, wysilku ZERO! Pozdrawiam :)

Śr, 3 lis 2021 13:27 | ocena: + 3

Canis | Załogant

Tak te papierki że zerami uratują naszą piękną planetę...Hipokryzja i bezmyślność ,,bogatych,, ludzi poraża do szpiku kości.

Rozwiń odpowiedzi (1)

Śr, 3 lis 2021 14:19 | brak oceny

arturu | Załogant

@Canis, Canis, wszyscy wiemy, że Ty planetę uratujesz bez kasy i w sandałach, nie musisz tego zaznaczać ;) Trzymamy kciuki.

Rozwiń odpowiedzi (2)

Śr, 3 lis 2021 17:44 | brak oceny

SovietVixen | Załogant

@arturu, Zalosne ad personam ktore kompletnie nie odnosi sie do sensu tego co on napisal.

Sob, 6 lis 2021 10:27 | brak oceny

Canis | Załogant

Uwierz że tak się już dzieje. Dzięki za kciuki i więcej wiary.@arturu,

Śr, 3 lis 2021 11:48 | ocena: + 3

ABe11 | Załogant

Zastanawiam się czy nie powinniśmy bardziej doceniać ludzi, którzy pozbawieni niewątpliwie cudownego doświadczenia jakim jest lot w kosmos i podziwianie planety z orbity, dochodzą do podobnych wniosków nie bywając w przestworzach nigdy lub sporadycznie na max 10 km nad ziemią. Intuicja, wyobraźnia i świadomość ekologiczna pchają ich do inicjowania działań naprawczych zachowujących ekosystemy. Budujące jest to,że ogromne sumy pieniędzy, jakie wyłożą zachwyceni krezusi mogą coś zmienić. Oby doprowadziły do zmian prawnych, co pociągnie za sobą zmiany systemowe o szerszym oddziaływaniu, nie tylko lokalnym np. do obowiązkowego sadzenia drzew na wszystkich kontynentach (zgodne z siedliskiem, gatunki naturalnie tam występujące, dbając o różnorodność biologiczną).

Śr, 3 lis 2021 11:26 | ocena: + 2

Pawel1326 | Załogant

Osobiście wątpię, czy tego typu spotkania przyniosą namacalne efekty klimatyczne w ciągu życia jednego pokolenia. Oczywiście to bardzo dobrze, że one mają miejsce, ale w myśl zasady: APETYT ROŚNIE W MIARĘ JEDZENIA, wszyscy Ci bogacze musieliby zaprzestać działalności, dzięki której się stali bogatymi.
Trzeba by wysłać wszystkich tych "ulizańców" w kosmos. Niech sobie popatrzą na Ziemię z góry, a potem pokazać piękno i potencjał medytacji, aby odczuli, że prawdziwa wartość jest wewnątrz każdej osoby.
Tylko w ten sposób ocalimy naszą cywilizację wznosząc ją na następny poziom. Tak mówi dr. Steven Greer.

Wyświetl według: Chronologicznie Ocena
w kolejności: rosnąco malejąco

* Informujemy, iż treści zamieszczane w komentarzach, lub innych rubrykach, w których internauta może dodać swój wpis nie są stanowiskiem Fundacji Nautilus i nie stanowią one odzwierciedlenia naszych poglądów, upodobań bądź sympatii. Fundacja Nautilus nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez Użytkowników.

Aby dodać komentarz, zaloguj się.
szukaj:  

Wejście na pokład

Zapamiętaj mnie

Wiadomość z okrętu Nautilus

Fundacja NAUTILUS - jedyna w Polsce oficjalnie działająca organizacja pozarządowa zajmująca się zjawiskami niewyjaśnionymi ******* www.nautilus.org.pl ******** Adres korespondencyjny: Fundacja NAUTILUS, skr. 221, 00-950 Warszawa 1.

UFO24

więcej na: emilcin.com

Wt, 3 maj 2022 08:44 | [...] 2 maja 2022 na zachodnich obrzeżach miasta Olsztyn miedzy godzina 20 a 21 widziane były na niebie świetliste obiekty w kształcie kuli. Na niebie pojawiło sie co najniej dziesięć lub więcej obiektów kulistych. Pierwszy obiekt był nieco większy. Wszystkie obiekty poruszały sie dokładnie w jednej linii i połączone były jakby nitka światła. poruszały sie z zachodu na wschód. kolor światła biały. Wielkość obiektów: pierwszy obiekt. Wszystkie obiekty jarzyły mocnym zimnym światłem. [...]

Artykułem interesują się

Poniżej lista Załogantów, których zainteresował ten artykuł. Możesz kliknąć na nazwę Załoganta, aby się z nim skontaktować.

Brak zainteresowanych Załogantów.

Dziennik Pokładowy

Poniedziałek, 18 kwietnia 2022 | Zawsze trochę się śmiałem, kiedy ktoś wspominał o „czasach ostatecznych”, no bo jak? Czy kilka lat temu ktokolwiek sobie wyobrażał, że przyjdzie zaraza, a tuż po niej wielka, światowa wojna? Czy w dobie wszechobecnych sklepów za każdym rogiem ulicy przez myśl komukolwiek przyszło, że będzie apokaliptyczny brak wszystkiego i może nadejść wszechobecny głód? Dzisiaj, czyli 17 kwietnia 2022 ze zdumieniem...

czytaj dalej

FILM FN

PRZESŁUCHANIE W KONGRESIE USA W SPRAWIE UFO - maj 2022

archiwum filmów

Archiwalne audycje FN

Playlista:

rozwiń playlistę
Właściwe, pełne archiwum audycji w przygotowaniu...
Będzie dostępne już wkrótce!

Poleć znajomemu

Poleć nasz serwis swojemu znajomemu. Podaj emaila znajomego, a zostanie wysłane do niego zaproszenie.

Najnowsze w serwisie

Wyświetl: Działy Chronologicznie | Max:

Najnowsze artykuły:

Najnowsze w XXI Piętro:

Najnowsze w FN24:

Najnowsze Pytania do FN:

Ostatnie porady w Szalupie Ratunkowej:

Najnowsze w Dzienniku Pokładowym:

Najnowsze recenzje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: OKRĘT NAUTILUS - pokład on-line:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: Projekt Messing - najnowsze informacje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: PROJEKTY FUNDACJI NAUTILUS:

Informacja dotycząca cookies: Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu logowania i utrzymywania sesji Użytkownika. Jeśli już zapoznałeś się z tą informacją, kliknij tutaj, aby ją zamknąć.