Dziś jest:
Sobota, 25 czerwca 2022

Ten, kto podąża za tłumem, nigdy nie dojdzie dalej niż tłum. Ten kto podąża sam, znajdzie się w miejscu do którego nikt jeszcze wcześniej nie doszedł.
Albert Einstein

Komentarze: 24
Wyświetleń: 3457x | Ocen: 20

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 5/5


Sob, 15 sty 2022 09:07   
Autor: FN, źródło: FN   

POŻEGNANIE PANA LECHA…. R.I.P. +Lech Chaciński (1956-2022)

Był wyjątkowym człowiekiem, podobnie jak jego historia z UFO była wyjątkowa. Śmierć p. Lecha Chacińskiego zamyka ważny rozdział nie tylko w historii badania tego fenomenalnego zjawiska, ale także dla FN. Nie będzie już telefonu od pana Lecha ze Szczecinka i… naprawdę trudno się z tym pogodzić.

 

To najsmutniejsza informacja w tym roku - 11 stycznia 2022 zmarł Lech Chaciński, który w 2003 roku przeżył jedno z najbardziej nieprawdopodobnych Bliskich Spotkań Trzeciego Stopnia z UFO... byliśmy w kontakcie z p. Lechem przez ostatnie 19 lat. Ta informacja spadła na pokład okrętu Nautilus jak grom z jasnego nieba... R.I.P. +Lech Chaciński (1956-2022)


Przez całe życie płacił ogromną cenę za to, że mówił o swoim spotkaniu z UFO otwarcie i głośno. Był wyśmiewany, wyszydzany, miał często kłopoty w pracy, a także odbijało się to na jego życiu rodzinnym… Nigdy jednak nie zdecydował się na milczenie, na co bardzo często decydowały się osoby, które jak on przeżyły podobne Bliskie Spotkanie Trzeciego Stopnia z UFO.

Dzwonił co kilka tygodni – byliśmy w stałym kontakcie od prawie 19 lat. Zawsze powtarzał, że ludzie muszą poznać prawdę o naszym świecie i że wie, że przyjdzie mu zapłacić za swoją postawę ogromną cenę. Wbrew temu, co często pojawiało się w hejtujących komentarzach w sieci nie zabiegał ani o sławę, ani o rozgłos. W ostatnich latach życia wręcz przeciwnie – zdarzało mu się prosić, aby ten czy inny program telewizyjny pominął jego osobę z listy zaproszonych gości, bo – cytat – „on już się nawystępował”.


Kilka miesięcy temu zadzwonił szczęśliwy, gdyż udało mu się ustalić kolejnego, trzeciego (!) już świadka, który widział start obiekt UFO po spotkaniu z nim w 2003 roku. Takich świadków było znacznie więcej, co w sposób fenomenalny uwiarygadniało jego opowieść. Nie wszyscy zdecydowali się powiedzieć prawdę o tym, co widzieli rankiem 11 sierpnia 2003 roku, kiedy na wiadukcie pod Szczecinkiem doszło do jednego z najciekawszych Bliskich Spotkań Trzeciego Stopnia z UFO w historii. Bardzo go bolało, że tak mało ludzi potwierdziło to, że ten obiekt tego dnia uniósł się w powietrze z miejsca spotkania z nim, choć było jasne dla nas po wieloletnim śledztwie, że takich osób był legion… Ale milczeli bojąc się narażenia na drwiny.

W ostatnich latach swojego życia martwił się o Ziemię. Wielokrotnie powtarzał zdanie usłyszane od obcych istot, które miał przekazać dla całej ludzkości:

CHROŃCIE ZIEMIĘ, POWIETRZE I WODĘ,

BO GROZI WAM ZAGŁADA LUB KATASTROFA.

 

Żegnamy pana Lecha wiedząc, że będzie kolejnym naszym bliskim człowiekiem w świecie za Tęczowym Mostem. Coraz więcej takich osób już jest w tym świecie, do którego i my trafiły wcześniej czy później. Nie możemy jednak zapomnieć o jego historii i zawsze jeśli tylko jest taka możliwość przekazywać jego przesłanie o zagrożeniu, jakie dla naszej cywilizacji stanowi najbardziej pazerna, drapieżna istota niszcząca Ziemię, czyli człowiek.

Nie żegnamy się z panem Lechem, ale mówimy: do zobaczenia!

Nie wszyscy znają jego opowieść, więc warto ją sobie przypomnieć. Nagranie było realizowane tuż po tym, jak doszło do spotkania świadka z dziwnymi istotami na wiadukcie w Szczecinku.

 

Komentarze: 24
Wyświetleń: 3457x | Ocen: 20

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 5/5


Sob, 15 sty 2022 09:07   
Autor: FN, źródło: FN   


Komentarze (24)
Poniżej znajduje się lista komentarzy.
1 2

Nie, 30 sty 2022 08:18 | ocena: + 1

Ziemianin | Załogant

Panu Lechowi, od początku jego relacji, wierzyłem.

Śr, 26 sty 2022 23:38 | ocena: + 1

Faust | Załogant

O ile pamiętam obcy powiedzieli mu, że jeszcze się z nim zobaczą... Hmm.

Pon, 17 sty 2022 10:50 | ocena: + 4

Victor | Załogant

Och nie... Wyrazy współczucia dla rodziny, ale i dla Nas wszystkich, interesujących się tematyką UFO. Zmarł jeden z najbardziej wiarygodnych świadków spotkania z obcymi. To nawet nie świadek, a główna i jedyna postać tego spotkania z Naszego świata. Może odezwie się do P. Jackowskiego? A może P. Jackowski sam by wyszedł z taką inicjatywą? Smutny dzień... Panie Lechu; Wszystkiego dobrego. Żal Nam tylko pozostał...

Rozwiń odpowiedzi (1)

Pon, 17 sty 2022 11:06 | ocena: + 1

neo74 | Załogant

@Victor, Dokładnie tak jest!

Pon, 17 sty 2022 08:56 | brak oceny

Szemkel | Moderator

Wielka szkoda i smutek.....

Nie, 16 sty 2022 21:03 | brak oceny

Solejukowa | Załogant

To bardzo przykra wiadomość, ale tłumaczę sobie to tak: Pan Lech, teraz wie już wszystko. Był to człowiek wielkiej odwagi i nie wiem czy ktoś taki jak On, kiedyś się pojawi :(

Nie, 16 sty 2022 07:14 | ocena: + 6

Orion_1957 | Załogant

Sam nie wiem co mam teraz powiedzieć. Tak mi szkoda tego człowieka który miał jeszcze tyle życia przed sobą. Zawsze wydawało mi się, że Ci którzy mieli bliski kontakt z przybyszami z Kosmosu będą w pewnym sensie jakoś chronieni ale jak widać życie goni do przodu zabierając nam tak wspaniałych ludzi. Ciągle myślałem o Panu Lechu i nie ukrywam, że chciałem go osobiście poznać. Zawsze marzyło mi się wspólne spotkanie Pana Lecha z załogantami zorganizowane przez Fundację Nautilus ale jak widać spotkanie zostało ,,odwołane,,. Coś złego i okropnego dzieje się w naszym życiu. Żegnamy Cię cudowny człowieku. Pozostajesz w naszej pamięci.

Sob, 15 sty 2022 22:04 | ocena: + 5

majomir | Załogant

Wielki szacunek na całe wieki pamiętajmy jego przesłanie niech nam towarzyszy ,fajny facet taki zwykły równy gość.

Sob, 15 sty 2022 21:04 | brak oceny

pepi28@live.at | Załogant

""z prochu powstales w proch sie obrucisz"" - Laudetur Jesus Chrystus ! piotr iwanski 1140 wien 72 j. pensionist 15.01.2022 j. 22,00 uhr

Rozwiń odpowiedzi (1)

Nie, 16 sty 2022 22:08 | brak oceny

RyszardGr | Załogant

Cialo fizyczne tak ale nigdy duchowe.
@pepi28@live.at,

Sob, 15 sty 2022 21:03 | brak oceny

pepi28@live.at | Załogant

""z prochu powstales w proch sie obrucisz"" - Laudetur Jesus Chrystus ! piotr iwanski 1140 wien 72 j. pensionist 15.01.2022 j. 22,00 uhr

Rozwiń odpowiedzi (1)

Nie, 16 sty 2022 09:07 | ocena: + 2

John-316 | Załogant

@pepi28@live.at, Obrócisz, szanujmy język polski i siebie nawzajem. Obrócisz, bo obroty, obrotom, obrotowe itd.

Sob, 15 sty 2022 20:44 | ocena: + 4

boolean | Załogant

Miałem okazję poznać p. Lecha osobiście. Doznał fascynującej sytuacji co stało się jego przekleństwem ponieważ nie chciał tego zachować tylko dla siebie. Zapłacił ogromną cenę jak każdy świadomy człowiek w tym przeklętym systemie na tej przepięknej planecie. Dziękuję FN za wszelakie w tym merytoryczne wsparcie Pana Lecha, że nie został z tym sam na pastwę losu. Miał oparcie dzięki temu wytrwał w tym niemilczeniu. Smutna informacja, brakuje słów dla wyrażenia żalu po tej stracie. Życzę światłości. Pan Lech już poznał największą Prawdę przy której ten ogromny spodek, który zostawił wygniecione ślady jawi się jako mało znaczący incydent, potwierdzający ukrywaną prawdę o rzeczywistości. Niech się trzyma po tej drugiej stronie jak najlepiej.

Rozwiń odpowiedzi (2)

Nie, 16 sty 2022 21:29 | ocena: + 1

ania28261 | Załogant

@boolean, dokładnie masz rację. Niech spoczywa w spokoju.

Sob, 30 kwi 2022 17:29 | ocena: + 1

CanisMajoris2022@ | Załogant

@boolean, również miałem okazję rozmawiać z Panem Lechem Chacińskim, spotkanie z nim było moim prezentem na 40 urodziny zaaranżowane przez moją żonę. Rozmawiać i wypić kawę z Lechem to tak jakby dokładnie mieć kontakt z inną cywilizacją przez jej przedstawiciela. Poruszał nie tylko temat spotkania na wiadukcie ale również zasadę nieustannych reakcji jądrowych na słońcu. Miałem świadka ze straży pożarnej który w tym samym czasie widział to co Pan Lech. Bardzo mu zależało na udowodnieniu i znalezieniu kogoś kto również podzieli jego wersję. Czy zgłosił się do placówki JRG w Szczecinku i uzyskał potwierdzenie tego nie wiem. Nie zdążyłem zapytać. Jestem załamany jego odejściem. On nie kłamał. Tego się nie da wymyślić. Technologie, astronomia , fizyka itp są moją pasją. Wszystko co mówił było takie logiczne. Jeśli się uda załączę filmik z tego spotkania. Było nagrywane jak zostałem zaskoczony jego wizytą w kawiarni Sowa Szczecinek. Minęło już 5 lat. W ferworze zmian w życiu zatraciłem kontakt i postanowiłem go osobiście odwiedzić. Porozmawiać. Za późno. A mam mu tyle dobrego do powiedzenia. Może gdzieś kiedyś, nie wiadomo jak to wszystko funkcjonuje, cały ten wszechświat.

Wyświetl według: Chronologicznie Ocena
w kolejności: rosnąco malejąco

STRONA
1 2
* Informujemy, iż treści zamieszczane w komentarzach, lub innych rubrykach, w których internauta może dodać swój wpis nie są stanowiskiem Fundacji Nautilus i nie stanowią one odzwierciedlenia naszych poglądów, upodobań bądź sympatii. Fundacja Nautilus nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez Użytkowników.

Aby dodać komentarz, zaloguj się.
szukaj:  

Wejście na pokład

Zapamiętaj mnie

Wiadomość z okrętu Nautilus

Fundacja NAUTILUS - jedyna w Polsce oficjalnie działająca organizacja pozarządowa zajmująca się zjawiskami niewyjaśnionymi ******* www.nautilus.org.pl ******** Adres korespondencyjny: Fundacja NAUTILUS, skr. 221, 00-950 Warszawa 1.

UFO24

więcej na: emilcin.com

Wt, 3 maj 2022 08:44 | [...] 2 maja 2022 na zachodnich obrzeżach miasta Olsztyn miedzy godzina 20 a 21 widziane były na niebie świetliste obiekty w kształcie kuli. Na niebie pojawiło sie co najniej dziesięć lub więcej obiektów kulistych. Pierwszy obiekt był nieco większy. Wszystkie obiekty poruszały sie dokładnie w jednej linii i połączone były jakby nitka światła. poruszały sie z zachodu na wschód. kolor światła biały. Wielkość obiektów: pierwszy obiekt. Wszystkie obiekty jarzyły mocnym zimnym światłem. [...]

Artykułem interesują się

Poniżej lista Załogantów, których zainteresował ten artykuł. Możesz kliknąć na nazwę Załoganta, aby się z nim skontaktować.

Brak zainteresowanych Załogantów.

Dziennik Pokładowy

Poniedziałek, 18 kwietnia 2022 | Zawsze trochę się śmiałem, kiedy ktoś wspominał o „czasach ostatecznych”, no bo jak? Czy kilka lat temu ktokolwiek sobie wyobrażał, że przyjdzie zaraza, a tuż po niej wielka, światowa wojna? Czy w dobie wszechobecnych sklepów za każdym rogiem ulicy przez myśl komukolwiek przyszło, że będzie apokaliptyczny brak wszystkiego i może nadejść wszechobecny głód? Dzisiaj, czyli 17 kwietnia 2022 ze zdumieniem...

czytaj dalej

FILM FN

PRZESŁUCHANIE W KONGRESIE USA W SPRAWIE UFO - maj 2022

archiwum filmów

Archiwalne audycje FN

Playlista:

rozwiń playlistę
Właściwe, pełne archiwum audycji w przygotowaniu...
Będzie dostępne już wkrótce!

Poleć znajomemu

Poleć nasz serwis swojemu znajomemu. Podaj emaila znajomego, a zostanie wysłane do niego zaproszenie.

Najnowsze w serwisie

Wyświetl: Działy Chronologicznie | Max:

Najnowsze artykuły:

Najnowsze w XXI Piętro:

Najnowsze w FN24:

Najnowsze Pytania do FN:

Ostatnie porady w Szalupie Ratunkowej:

Najnowsze w Dzienniku Pokładowym:

Najnowsze recenzje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: OKRĘT NAUTILUS - pokład on-line:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: Projekt Messing - najnowsze informacje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: PROJEKTY FUNDACJI NAUTILUS:

Informacja dotycząca cookies: Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu logowania i utrzymywania sesji Użytkownika. Jeśli już zapoznałeś się z tą informacją, kliknij tutaj, aby ją zamknąć.