Dziś jest:
Niedziela, 29 maja 2022

Komentarze: 15
Wyświetleń: 3284x | Ocen: 9

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 5/5


Pt, 21 sty 2022 15:43   
Autor: FN, źródło: FN   

CZY TO BYŁ PRZYPADEK 'OKALECZENIA ZWIERZĘCIA' PRZEZ UFO?

Poniżej wiadomość, którą przysłał nasz czytelnik:

From: [...]
Sent: Sunday, January 2, 2022 8:38 PM
To: nautilus@nautilus.org.pl
Subject: Podejrzenia przypadku okaleczenia zwierząt

Witam. Od dłuższego czasu nosiłem się z zamiarem poruszenia pewnego zdarzenia z którym się zetknąłem.
Pomiędzy pomiędzy rokiem 2015 a 2019 pracowałem jako inżynier na budowie odcinka autostrady A1 w województwie Śląskim.
Pewnego dnia (był to 1 Kwiecień 2019), w godzinach przedpołudniowych na terenie pasa rozdziału zauważyliśmy z kolegą martwe zwierze, w pierwszej chwili pomyśleliśmy że zostało potrącone przez samochód, jednak wydało nam się to dziwne z uwagi na to że był to teren budowy i ruch odbywał się tam powoli.

Po zatrzymaniu i oględzinach nasunęło mi się skojarzenie z zagadnieniem okaleczanie zwierząt ( natrafiłem kiedyś na ten temat)z uwagi na charakterystyczne cechy o których słyszałem - zwierze wyglądało jak gdyby miało wycięte genitalia i odbyt, ponadto w całym promieniu nie było ani kropli krwi, na dodatek kość tylnej nogi była połamana w kilku miejscach i trzymała się tylko na skórze, wyglądało to tak jak gdyby zostało zrzucone z wysokości na znajdującą się obok stalową barierkę (zdjęcie). Wykonałem wówczas prostą dokumentację fotograficzną którą załączam. W razie zainteresowania redakcji tematem mogę spróbować jeszcze coś bliżej opisać, załączam zdjęcia. Pozdrawiam [...]

/zdjęcia przysłane przez czytelnika poniżej/

 

Komentarze: 15
Wyświetleń: 3284x | Ocen: 9

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 5/5


Pt, 21 sty 2022 15:43   
Autor: FN, źródło: FN   


Komentarze (15)
Poniżej znajduje się lista komentarzy.

Wt, 25 sty 2022 02:26 | brak oceny

Jagoda-No | Załogant

Dawno temu czytałam artykuł nt. jeleni. Z tego,co udalo mi sie zapamiętać to człowiek wycina jeleniom jego męski organ by potem ekstrakt/wydzielinę z niego dodać do perfum podczas procesu ich tworzenia. Chodzi o feromony, zapach. Samce wabią tak samice,że zostawiają swój zapach ocierając się korę drzew. No tak to mniej więcej wygląda. Dlatego myślę, że niekoniecznie UFO jest zamieszane w te przykrą, ponurą sprawę. Jednak nie mam pewności. To tylko moje przypuszczenie.

Rozwiń odpowiedzi (1)

Wt, 25 sty 2022 12:29 | brak oceny

Dariusz_11 | Załogant

@Jagoda-No, Hm ...., może to i prawda że ktoś wykorzystuje płyny ustrojowe jeleni jako feromon do prod. perfum. Ale tutaj mamy koziołka, któremu wiele brakuje do jelenia. Z tego co opisał znajdujący to ciało, to jeszcze brakuje odbytu, a tam chyba nie ma przedmiotowego feromonu.
Reasumując, zbyt wiele niewiadomych, aby nawet uprawdopodobnić przyczynę i okoliczności tego zdarzenia.

Rozwiń odpowiedzi (1)

Pt, 28 sty 2022 19:21 | brak oceny

Jagoda-No | Załogant

@Dariusz_11, Bardzo możliwe, że jest tak, jak twierdzisz. Myślę, że w tej enigmatycznej sprawie może być wiele interpretacji. ☺ Wczoraj znalazłam gdzieś artykuł nt okaleczania zwierząt na pastwiskach w USA. Wyczytałam, że nie stoją za tym kosmici ponieważ takich aktów dokonują ...ludzie, konkretnie żołnierze armii USA. Rzekome części zwierząt trafiają później w celach konsumpcyjnych do ...kosmitow ulokowanych w bazach podziemnych USA. Obcy potrzebują tego do życia. Zjadają to nawet w formie sproszkowanej dosypując niczym witaminy do potraw. Znów chodzi o feromony, hormony itp Niestety, nie pamiętam gdzie trafiłam na ten artykuł bo przeglądam ich całe mnóstwo każdego dnia. Tak więc nie mogę go tutaj przedstawić. Jednak myślę, że ogólny sens wypowiedzi zachowałam.

Sob, 22 sty 2022 21:00 | ocena: + 1

Dariusz_11 | Załogant

Witam Państwa.
Wielu z Was trochę sugeruje, że za tym znaleziskiem oraz sytuacją skutkującą śmiercią tego koziołka mogą stać np. inne cywilizacje. Być może. Ale prosiłbym o zwrócenie Waszej uwagi na kilka szczegółów:
1. Truchło tego zwierzęcia chyba było przeciągane od strony drogi w kierunku pobocza. Proszę zwrócić uwagę (fot. nr 1) na dość gładką część gruntu między płytami drogowymi a ułożeniem ciała, w szczególności na odcinku od górnej części szyi a przednimi nogami. Sierść działała jak szczotka i wygładziła ww. pow. tej ziemi. Ułożenie resztki kępki trawy zgodnie z kierunkiem przeciągnięcia tj. od drogi do środka odc. szyjnego. Za ciałem widać całkiem inny rodzaj powierzchni. Inna gładkość oraz b. dużo różnych kamyczków, tak jak na pow. gruntu od głowy w lewo.
2. Przyjmując, że te ciało było przeciągnięte ok. 1 m, zagadkowym są te 3-4 kamyczki na tej pow. Wyglądają te kamyki dość nienaturalnie. Podczas przeciągania ciała powinny zrobić jakieś rowki wzdłuże. A tam takich nie ma. Musiały te kamyki znaleźć się po przeciągnięciu ciała.
3. Mnóstwo pojedyn. sierści w okolicy odbytu oraz na tylnej prawej nodze. W mojej ocenie świadczy to okoliczności jakiegoś zajścia w tym właśnie miejscu, niekoniecznie na pokładzie statku powietrznego.
Ok. 10 lat temu jedna z osób w Polsce w jednym z programów Pana J.Z. w rozmowie tel. (jako osoba pryw. obserwująca m.in. skutki podobnych zdarzeń) podała dość ciekawy wniosek po oględzinach kilku miejsc z tajemniczymi mordami zwierząt gospodarskich. Ale to chyba na następny post, gdyby ktoś był tym dalej zainteresowany.

Pzdr.
Darek 11

Pt, 21 sty 2022 16:56 | ocena: + 2

Woj | Załogant

Biedne zwierzę,nie tacy fajni jak piszecie o nich(Nautilus),o ile to zrobili obcy to wskazywało by o całkowitym braku szacunku do istoty.

Rozwiń odpowiedzi (4)

Pt, 21 sty 2022 19:42 | ocena: + 1

Kasjopeja | Załogant

@Woj, widocznie bestialstwo nie jest tylko cechą ludzi. Ludzie w imię "nauki" są w stanie przeprowadzać eksperymenty na sobie nawzajem (jak Mengele), czy na zwierzętach (jak ten koleś, który uciął głowę jednemu zwierzęciu, a doszył drugiemu). Ja tam wcale nie chcę mieć do czynienia z obcą cywilizacją, sadzę że oni traktują tę planętę jak obiekt badawczy.

Pt, 21 sty 2022 19:57 | brak oceny

John-316 | Załogant

@Woj,

Pt, 21 sty 2022 20:07 | brak oceny

John-316 | Załogant

@Woj, z całą pewnością nie ma to niczego wspólnego z szacunkiem dla tzw. braci mniejszych. Ale myślę, że nie wszystkie obce cywilizacje podchodzą do tego tematu tak samo. Na pewno ci, którzy to robią (bo zakładamy, że tak jest) są bardziej od nas rozwinięci, że tak powiem techniczne, skoro do nas docierają, a my do nich nie. Lecz nie są nacją bez cech barbarzyństwa. I to mnie martwi, bo ingerują w naszą naturę. Z drugiej strony, ten koziołek mógł utknąć gdzieś pośród maszyn drogowych, opłotków itd, chcąc się oswobodzić uszkodził kończynę, stając się łatwym łupem dla lisów, które go napoczely od tych miejsc, które zazwyczaj napoczynają w pierwszej kolejności. Ale jest to mało prawdopodobne. Pozdrawiam serdecznie.

Sob, 22 sty 2022 12:05 | ocena: + 3

Chronos | Załogant

@Woj, Ziemię odwiedzają setki (jeśli nie tysiące) innych cywilizacji i jasno widać, że nie wszystkie są idealnymi świetlistymi istotami nastawionymi na miłość i pomaganie rodzajowi ludzkiemu. Jest przynajmniej jedna rasa (tzw. szaraki) która ewidentnie prowadzi eksperymenty na zwierzętach i ludziach. Nie pamiętam już gdzie ale czytałem kiedyś teorię, że ta rasa bardzo mocno rozwinęła się pod względem technologicznym, natomiast została w tyle jeśli chodzi o rozwój duchowy, stąd też ich niezbyt moralne działania względem zwierząt i ludzi na Ziemi.

Rozwiń odpowiedzi (2)

Sob, 22 sty 2022 13:29 | ocena: -1

Kepos | Załogant

@Chronos, wydziałem szaraków (istota podobna do zająca z długimi oklapniętymi uszami) , żerowali na ciele nieboszczyka wysysając z niego jakąś substancję. Gdy ksiądz kropił wodą święconą, odsuwali się tylko od padających kropli i żerowali dalej. Ten mój widok był realizowany z punktu widzenia wymiaru duchowego.

Rozwiń odpowiedzi (1)

Sob, 22 sty 2022 17:56 | brak oceny

galgenesis | Załogant

@Kepos, z punktu widzenia wymiaru duchowego czyli we snie czy jakiejś medytacji?

Rozwiń odpowiedzi (1)

Nie, 23 sty 2022 13:10 | brak oceny

Kepos | Załogant

@galgenesis, to jest forma przekazu przez Anioła Stróża, widziane w umyśle - bardzo precyzyjne przekazy.

Rozwiń odpowiedzi (1)

Nie, 23 sty 2022 14:18 | brak oceny

galgenesis | Załogant

@Kepos, ja miałem kiedyś sen a w zasadzie koszmar w okrągłym jakby głucho buczącym pustym pomieszczeniu siedział jakby szarak z takim hełmem jak mieli wikingi i coś jadł spokojnie na mnie patrzył ale się przerazilem i obudziłem nie fajne doświadczenie senne

Rozwiń odpowiedzi (1)

Nie, 23 sty 2022 15:25 | brak oceny

Kepos | Załogant

@galgenesis, a ile ja mam snów każdej nocy, aż we śnie zdaję sobie sprawę, że to tylko sen, bo śnią mi się rzeczy straszne.
Wiem, że sen jest ściśle związany z przyszłością tego człowieka, któremu się śni i w snach "grzebią" w większości duchy potępione.
A przez Aniołów miałem pokazaną we śnie moją partnerkę, która była wcielona przede mną.

Nie, 23 sty 2022 02:09 | brak oceny

SovietVixen | Załogant

@Chronos, Mozliwe ze sa rozwinieci duchowo, tyle ze "negatywnie". Cos jak demony.

Wyświetl według: Chronologicznie Ocena
w kolejności: rosnąco malejąco

* Informujemy, iż treści zamieszczane w komentarzach, lub innych rubrykach, w których internauta może dodać swój wpis nie są stanowiskiem Fundacji Nautilus i nie stanowią one odzwierciedlenia naszych poglądów, upodobań bądź sympatii. Fundacja Nautilus nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez Użytkowników.

Aby dodać komentarz, zaloguj się.
szukaj:  

Wejście na pokład

Zapamiętaj mnie

Wiadomość z okrętu Nautilus

Fundacja NAUTILUS - jedyna w Polsce oficjalnie działająca organizacja pozarządowa zajmująca się zjawiskami niewyjaśnionymi ******* www.nautilus.org.pl ******** Adres korespondencyjny: Fundacja NAUTILUS, skr. 221, 00-950 Warszawa 1.

UFO24

więcej na: emilcin.com

Wt, 3 maj 2022 08:44 | [...] 2 maja 2022 na zachodnich obrzeżach miasta Olsztyn miedzy godzina 20 a 21 widziane były na niebie świetliste obiekty w kształcie kuli. Na niebie pojawiło sie co najniej dziesięć lub więcej obiektów kulistych. Pierwszy obiekt był nieco większy. Wszystkie obiekty poruszały sie dokładnie w jednej linii i połączone były jakby nitka światła. poruszały sie z zachodu na wschód. kolor światła biały. Wielkość obiektów: pierwszy obiekt. Wszystkie obiekty jarzyły mocnym zimnym światłem. [...]

Artykułem interesują się

Poniżej lista Załogantów, których zainteresował ten artykuł. Możesz kliknąć na nazwę Załoganta, aby się z nim skontaktować.

Dziennik Pokładowy

Poniedziałek, 18 kwietnia 2022 | Zawsze trochę się śmiałem, kiedy ktoś wspominał o „czasach ostatecznych”, no bo jak? Czy kilka lat temu ktokolwiek sobie wyobrażał, że przyjdzie zaraza, a tuż po niej wielka, światowa wojna? Czy w dobie wszechobecnych sklepów za każdym rogiem ulicy przez myśl komukolwiek przyszło, że będzie apokaliptyczny brak wszystkiego i może nadejść wszechobecny głód? Dzisiaj, czyli 17 kwietnia 2022 ze zdumieniem...

czytaj dalej

FILM FN

PRZESŁUCHANIE W KONGRESIE USA W SPRAWIE UFO - maj 2022

archiwum filmów

Archiwalne audycje FN

Playlista:

rozwiń playlistę
Właściwe, pełne archiwum audycji w przygotowaniu...
Będzie dostępne już wkrótce!

Poleć znajomemu

Poleć nasz serwis swojemu znajomemu. Podaj emaila znajomego, a zostanie wysłane do niego zaproszenie.

Najnowsze w serwisie

Wyświetl: Działy Chronologicznie | Max:

Najnowsze artykuły:

Najnowsze w XXI Piętro:

Najnowsze w FN24:

Najnowsze Pytania do FN:

Ostatnie porady w Szalupie Ratunkowej:

Najnowsze w Dzienniku Pokładowym:

Najnowsze recenzje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: OKRĘT NAUTILUS - pokład on-line:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: Projekt Messing - najnowsze informacje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: PROJEKTY FUNDACJI NAUTILUS:

Informacja dotycząca cookies: Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu logowania i utrzymywania sesji Użytkownika. Jeśli już zapoznałeś się z tą informacją, kliknij tutaj, aby ją zamknąć.