Dziś jest:
Sobota, 25 czerwca 2022

Ten, kto podąża za tłumem, nigdy nie dojdzie dalej niż tłum. Ten kto podąża sam, znajdzie się w miejscu do którego nikt jeszcze wcześniej nie doszedł.
Albert Einstein

Komentarze: 35
Wyświetleń: 7161x | Ocen: 14

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 5/5


Nie, 6 mar 2022 09:52   
Autor: FN, źródło: FN   

CZY KIJÓW ZOSTANIE ZAATAKOWANY PRZEZ ROSJAN 'ŻÓŁTYM GAZEM'?

Nasza ostatnia publikacja o trzech dniach ciemności i śmiertelnym 'żółtym pyle/proszku', który będzie ważnym punktem Trzeciej Wojny Światowej wzbudziła ogromne zainteresowanie naszych czytelników.

NADCHODZĄ ‘TRZY DNI CIEMNOŚCI’? – NIEPOKOJĄCY SCENARIUSZ PRZYSZŁOŚCI

To się dzieje naprawdę! Od 24 lutego 2022 na naszych oczach spełnia się najczarniejszy scenariusz, przed którym przez lata uprzedzali jasnowidze i media. Bez dwóch zdań widzimy wstępną fazę Trzeciej Wojny Światowej, w której naprzeciwko siebie stanęły dwa potężne bloki wyposażone w broń jądrową – demokratyczny świat i ogarnięta szaleństwem agresywnego nacjonalizmu Rosja wraz z mniejszymi tzw. „reżimami bandyckimi”. Jest jeden scenariusz wydarzeń, który pasuje do wizji „trzech dni ciemności” i „żółtego proszku/pyłu”, który będzie niósł śmierć. I czas o nim powiedzieć głośno!

https://www.nautilus.org.pl/artykuly,4285,nadchodza-trzy-dni-ciemnosci--niepokojacy-scenariusz-przyszlosci.html

 

O "wyludnionej Polsce przez żółty pył" mówi także Krzysztof Jackowski!

 

Czym może być ten "żółty pył"? Stawialiśmy na skażenie radioaktywne po wybuchu w elektrowni jądrowej (Ukraina ma ich cztery), ale nasz czytelnik ma inną hipotezę. Poniżej e-mail od niego przysłany na pokład okrętu Nautilus 6 marca 2020.

 

From: [...]
Sent: Sunday, March 6, 2022 9:42 AM
To: Fundacja Nautilus
Subject: Złote miasto Aloisa Irlmaiera?? - Rosja - Świat

 

Witajcie Załogo i Kapitanie…

 Zainspirowany waszym ostatnim artykułem i wizjami Pana Krzysztofa natknąłem się na coś w sieci co bardzo mnie zmartwiło. Chodzi dokładnie o przepowiednie Pana Aloisa Irlmaiera dotyczącą III WW oraz żółtego pyłu. W przepowiedni pada następująca informacja dotycząca początku żółtego pyłu:

 Ponownie widzę przed sobą ziemię, jakby piłkę. Widzę wielką ilość gołębi wzbijającą się z piasku ku górze. Kiedy to robią, spada żółty pył. Zdarzy się to w pogodną noc, kiedy zostanie zniszczone „złote miasto”. Samoloty zrzucą żółty pył pomiędzy morzem Czarnym a Północnym. Wówczas powstanie szeroki jak pół Bawarii pas śmierci, od morza do morza. Tam, gdzie spadnie pył, wszystko będzie martwe – każde drzewo, krzak, trawa, całe pogłowie bydła, wszystko uschnie i sczernieje.

Tylko domy będą nadal stały. Żółta linia pyłu uniesie się i dotrze aż do miasta położonego nad zatoką. To będzie długa linia, ale nie wiem, co to jest, i dlatego nie mogę dokładniej opisać. Kto przekroczy tę linię, umrze. Ci, którzy będą po jednej stronie, nie będą mogli przejść na drugą. Dlatego też atakujące siły rozpadną się. Będą musiały udać się na północ. Wyrzucą wszystko, co ze sobą niosą. Nikt więcej tam nie wróci. Rosyjskie dostawy zostaną przerwane.

I mamy 4 ważne informacje: 1. Atakującym jest Rosja 2. Pył jest bronią chemiczną – zostanie zrzucony z samolotów (wcześniej w tekście jest takie samo porównanie białych gołębi do samolotów) 3. Zostanie zrzucony od wschodu na całym pasie od Morza Czarnego do Północnego. 4. Złote miasto.

I to właśnie ta ostatnia informacja mnie zmroziła. Dlaczego?

Dodam, że wpisałem tylko w wyszukiwarkę „Złote Miasto Ukraina”. Czyżby mamy informację dotyczącą tego, że chodzi właśnie o atak Rosji na Ukrainę oraz użycie broni chemicznej na NATO po zniszczeniu ostatecznie Stolicy Ukrainy??

 

To co mnie zastanawia to użycie owej broni chemicznej, a następnie w kolejności atak na zachód i walki. Wniosek? Broń chemiczna będzie miała może okres działania? Zniszczy co zniczy oraz skazi, ale będzie można po pewnym czasie się ewakuować z terenów, które zostały zniszczone? Co o tym myślicie? Czy moglibyście poprosić swoich „czujących” o to, aby mogli powiedzieć coś więcej w kwestii przetrwania żółtego pyłu? Uratowania się przed nim? Po jakim czasie będzie można wyjść z ukrycia, aby się ewakuować? (Alois prosił, aby wszystko uszczelnić i nie wychodzić z domu, a całość (dni ciemności) potrwają 3 dni.)

 Moc z Wami w tych strasznych czasach.

Załogant Dzibril88


/i jeszcze od autora e-maila/

Jeszcze 2 ciekawe informacje do wcześniejszego maila:

 Rosja jako potentat i oficjalny producent broni chemicznej zakazanej na świecie. Mają materiały i tworzą.

https://pism.pl/publikacje/Uzycie_broni_chemicznej_przez_Rosje___konsekwencje_dla_NATO

 Względem wizji chyba Pana Krzysztofa z tego co Pamiętam wspominał o wielkiej rewolucji w Rosji po użyciu zakazanej broni.

 I tutaj mamy nawiązanie do Aloisa:

 ,, W Rosji wybuchnie rewolucja i wojna domowa. Będzie tyle zmarłych na ulicach, że nikt nie będzie ich usuwał. Rosjanie uwierzą w Boga i przyjmą znak krzyża. Przywódcy partii popełnią samobójstwo, czym zmyją swoją krwawą hańbę. Widzę, jak mieszają się masy czerwonych i żółtych, wybuchnie powstanie i dokonywane będą straszne morderstwa. Wtedy będą śpiewać pieśń Wielkanocną i palić świece naprzeciw krzyżowych obrazów. Poprzez modlitwę Chrześcijan potwór piekieł zginie, wielu młodych ludzi znów uwierzy we wstawiennictwo Matki Boskiej.”

Z poczty do FN

From: [..]
Sent: Monday, March 7, 2022 2:47 AM
To: nautilus@nautilus.org.pl
Subject: Przemyślenia na temat przyszłości

 

Witam serdecznie

 

Pozwoliłem sobie do Was napisać ponieważ czas jest dziwny i niestety ciekawy tzw. „ciekawe czasy”. Chętnie bym poruszył różne sprawy, ale skupię się na jednej i zahaczę tylko o dwie inne.

Potencjalna katastrofa nuklearna na Ukrainie, chodzi o Elektrownię Zaporoską. Zwykły rakietowy czy bombowy atak na reaktor nie przyniesie poważniejszych problemów. Bloków tej elektrowni nie można porównywać z Czarnobylem. W Zaporożu znajdują się reaktory VWER a w Czarnobylu było to jednostki RBMK. Reaktor reaktorowi nie równy. Są to zupełnie inne konstrukcje. W reaktorze zachodzi kontrolowana reakcja rozszczepienia ciężkich atomów (najczęściej uranu 235). Jest to reakcja łańcuchowa czyli taka, w której produkty reakcji powodują jej samo podtrzymanie. Rozpadające się jądro uwalnia wolne neutrony, które inicjują rozpady kolejnych jąder. Bilans neutronów utrzymywany jest na pewnym poziomie i reakcja przebiega w sposób kontrolowany. Jednak aby mogła ona zachodzić koniecznie jest spowolnienie powstających neutronów. Nie wchodząc w szczegóły, chodzi o to aby energia neutronu była odpowiednia, jeśli będzie zbyt wysoka, to paradoksalnie, wydajność reakcji spadnie. Służą do tego specjalne substancje zwane moderatorami. Moderatorem może być wiele substancji np. woda, grafit, wosk, a nawet oleje. Ludzie opracowali mnóstwo rozwiązań używających różnych moderatorów. Najczęściej jednak moderatorem jest po prostu zwykła woda. Ma ona szereg zalet. Jest tania, bardzo skuteczna oraz jednocześnie może spełniać drugą ważną funkcję tzn. chłodzenie rdzenia. Chodzi o to by w jakiś sposób odebrać z reaktora wytworzoną energię, która po prostu jest ciepłem. Jednak woda, jako moderator, ma też wady. Pochłania neutrony przez co pogarsza się bilans neutronowy reaktora, aby temu zaradzić konieczne jest stosowanie paliwa o większym stopniu wzbogacenia w izotop U235. Wzbogacanie jest procesem trudnym i kosztownym, zwłaszcza że paliwa potrzeba wiele ton. Od tej wady wolna jest woda ciężka, ale jest ona bardzo droga i stosowana jest przemysłowo tylko w unikalnych reaktorach kanadyjskich o nawie CANDU. Częściowo wady tej pozbawiony jest grafit. Jednak ma on inne wady i dlatego się obecnie go nie stosuje. Reaktory czarnobylskie, czyli RBMK były właśnie oparte o grafit, dzięki czemu można było stosować nieznacznie tylko wzbogacone paliwo. W przypadku RBMK woda (zwykła) jest stosowana wyłącznie jako chłodziwo. Grafit ma jednak inną wadę. Jest to węgiel i jest palny... Co więcej, w bardzo wysokiej temperaturze może reagować z wodą powodując jej redukcję, czyli wydzielenie się wolnego wodoru. To właśnie stało się w Czarnobylu. Eksplozja wodoru naruszyła cała konstrukcję reaktora, a płonący i stopiony do spółki z paliwem grafit płonął przez wiele dni, uwalniając do atmosfery ogromne ilości pyłów radioaktywnych. To dlatego katastrofa ta określana jest jako stopień siódmy, najwyższy. Sprawę pogorszyło jeszcze to, że reaktor RBMK nie posiadał osłony.
W Zaporożu (i w innych miejscach w Ukrainie) pracują reaktory VWER czyli wodne ciśnieniowe. Woda lekka jest tam moderatorem i chłodziwem jednocześnie, a paliwo jest nieco bardziej wzbogacone. Reaktor taki jest otoczony masywną osłoną żelbetową, której zwykły atak nie bardzo mógłby naruszyć. Oczywiście może dojść do awarii, sabotażu, czy nawet ataku specjalną bombą penetrującą, ale nawet wtedy, gdyby doszło do najpoważniejszej awarii, czyli stopienia się rdzenia, scenariusz czarnobylski nie jest możliwy. Takie wypadki miały już miejsce i choć wywołały skażenie, to miało ono charakter jak najbardziej lokalny.

Można by się zastanowić co by się stało gdyby atak na elektrownię został przeprowadzony z użyciem ładunku nuklearnego... O wymuszeniu reakcji rozszczepienia izotopu U238 (takiego jak w ładunkach tree stage) można raczej zapomnieć. Zbyt mały strumień neutronów. Oczywiście ogromne skażenie, ale znowu lokalne. Potęgą wypadku w Czarnobylu był pożar grafitu, który trwał wiele dni. Tutaj jest to niemożliwe.

Ludzie boją się promieniowania, nawet samego słowa... Ale nawet tak potężny wypadek jak miał miejsce w Czarnobylu nie spowodował istotnego skażenia Europy.

Pan Krzysztof zresztą, jakkolwiek może się przecież mylić, co sam wielokrotnie podkreśla, mówił o tym, że zagrożenie będzie jakby przesadzone. Wielokrotnie o tym mówił, że ludzie będą się bali czegoś, co tak na prawdę nie będzie do końca realne. Proszę to sprawdzić.

Drugą kwestią którą chciałbym zaznaczyć jest to, że cywilizacja ludzi nie bardzo może zacząć powtórnie od poziomu XIX wieku. Jest bowiem bardzo poważny problem. Wyczerpaliśmy już większość łatwo dostępnych zasobów na Ziemi. Druga rewolucja przemysłowa jest niemożliwa. To technologia pozwala tworzyć nową technologię. Nie da się przeskoczyć etapów. Podstawą techniki są metale, a już obecnie tylko dzięki zaawansowanej technologii możemy pozyskiwać ich rudy. Oczywiście można gdybać, że może rozwój pójdzie jakąś „inną ścieżką”. Ale pojazdy Obcych nie są zbudowane z drewna, miłości ani z eliksiru szczęścia.

Kolejną rzeczą, po której tylko się przesmyknę, jest temat „wielkiej przemiany”. Ona musi nadejść ponieważ jest ona konieczna do dalszego rozwoju cywilizacji. Nasz rozwój jest duszony. Pozwolę sobie na bardzo dziwne stwierdzenie: „Od 60 lat ludzie nie dokonali postępu”. Jakkolwiek to stwierdzenie może wydawać się dziwne gdy patrzymy choćby na współczesny smartfon, to jednak będę go bronił. Owszem człowiek z lat sześćdziesiątych byłby zszokowany takim urządzeniem, ale gdyby choć trochę znał się na technice, to bardzo szybko można by wytłumaczyć mu budowę naszych urządzeń. Nie zawierają one bowiem praktycznie niczego co nie byłoby znane 60 lat temu. Cała nasza technologia cyfrowa opiera się na wynalazku tranzystora, który 60 lat temu był już powszechny. Myśmy przez te lata go udoskonalili, zminiaturyzowali, ale zasada jego działania jest dokładnie taka sama. Owszem, potrafimy zmieścić kilka miliardów tranzystorów na 1 centymetrze kwadratowym krzemu, to wielkie osiągnięcie. Ale stanowi tylko rozwinięcie przedwojennej (!) myśli techniczno naukowej. Tak naprawdę w ciągu ostatnich 150 lat odkryliśmy tylko kilka istotnych rzeczy, mówią kolokwialnie: radio, reakcje jądrowe, półprzewodniki, zjawisko magnetycznego rezonansu jądrowego oraz laser. Wszytko inne to pochodna tych wynalazków. To one dały nam nowoczesne metody badawcze w chemii, biologii, medycynie, fizyce czy astronomii. Ale w sensie koncepcyjnym, rewolucyjnym, od 60 lat stoimy w miejscu. Jedną z dziedzin na której nasza technologia leży i kwiczy, są akumulatory czyli magazynowanie energii. Akumulator, który pozwoliłby na funkcjonowanie jednego gospodarstwa domowego przez tydzień, ważyłby ponad tonę i kosztował tyle co kawalerka. Co gorsze, po kilku latach nadawałby się do wyrzucenia.

Na drodze do rozwoju stoją: nacjonalizmy, religia, brak pełnej globalizacji i ekonomia, która stawia wszystko co robimy pod wszechmocnym kryterium opłacalności. To tu właśnie musi dokonać się przemiana. Nasza ekonomia zależy od handu nośnikami energii. Gdyby nawet ktoś opracował i wdrożył do produkcji urządzenie w rodzaju Silnika Johnsona czy Searla, albo czegoś jeszcze bardziej ciekawego, co rozwiązałoby problemy energetyczne Świata, to nasza gospodarka załamałby się. Nie chodzi o to czy jakiś szejk zarobi mniej. Tylko o to, że wydobycie paliw kopalnych stanowi fundament innych gałęzi gospodarki. To przemysł przetwórczy ropy, produkcja maszyn do tego, logistyka, dystrybucja, na marketingu, PR i miękkich usługach skończywszy. To miliony miejsc pracy na świecie, miliony rodzin i to co mogą kupić za swoją pracę, to podatki, to ubezpieczania społeczne i emerytalne. Proszę spojrzeć jak wielkie niepokoje społeczne i polityczne powoduje temat odchodzenia od węgla. Już teraz widzimy jak technologia zabija zacofaną ekonomię opartą o XVIII wieczne paradygmaty. Mimo, że ludzi jest więcej, to coraz mniej potrzeba rąk do pracy, bo załatwiają to maszyny. A co z emeryturami w modelu zastępowalności pokoleniowej... Przemiana musi być wielka i głęboka, a co najważniejsze, nie może być lekarstwem gorszym od samej choroby.

I na koniec. Myślę, że czeka nas i to niedługo, największe wydarzenie w historii naszego gatunku. A będzie nim oficjalny kontakt z pozaziemską rasą. Zresztą stopniowo jesteśmy do tego przygotowywani. Np. wypowiedzi, Dalajlamy, Franciszka czy nawet Wałęsy... Będzie to wielki szok. Nieporównywalny z niczym innym i wielu ludzi nie chce by to się stało...

Pozdrawiam serdecznie

[...]

 

A może chodzi o... Słońce?

-----Original Message-----
From: [..]
Sent: Sunday, March 6, 2022 10:08 PM
To: FN
Subject: słońce?

 

 Oficjalnie pisze w sprawie "zoltej linii" czy "zoltego pylu". Mysle , ze nie chodzi tu o zadne promieniowanie, bo wedlug innych przepowiedni PO TYM klimat sie ociepli - chyba Pio o tym wspominal. Jaka moze byc przyczyna, poniewaz promieniowanie i gazy bojowe odpadaja. Wulkan, Slonce? ...to drugie by pasowalo, poza tym stwierdzilem wczesniej, ze pod piramida ukryte jest slonce (byly jednak narysowane gwiazdy na pudelku), na "lajwie" wspomnial Pan o sloncu w tle pomnika, a prosze co Youtube wrzucilo mi automatycznie :) Podobno zbiegi okolicznosci nie istnieja.

 To tak prywatnie, miedzy nami, prosze ewentualnie popytac jakiegos astronoma przy okazji jak duza musialaby byc aktywnosc slonca - czy powloka ozonowa nagle straci wlasciwosci ochronne i promienie (zolta linia) zaczna palic Ziemie?  [...]

Pozdrawiam !

[...]

Komentarze: 35
Wyświetleń: 7161x | Ocen: 14

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 5/5


Nie, 6 mar 2022 09:52   
Autor: FN, źródło: FN   


Komentarze (35)
Poniżej znajduje się lista komentarzy.
1 2

Pon, 14 mar 2022 13:46 | brak oceny

sidhartha | Załogant

faktem że ludzkość sobie nagrabiła przez tysiące wcieleń, gdzie do tej pry był to barbarzynizm :(
bóg jednak potrafi wybaczać i daje ostatnią szansę ludzkości(ale jego cierpliwość się kończy)
jeśli posłuchamy to dobrze, nie? to tym gorzej dla nas.

Sob, 12 mar 2022 11:22 | ocena: + 3

Ordep | Załogant

Rycho_LV, Szanowny Załogancie.
Nasze życie jest odzwierciedleniem naszych myśli i przekonań, gry wyobraźni. Według fizyków kwantowych świat czy wszechświat nie są stałą materią – to istne perpetuum mobile. Myśli każdego z nas, jako indywidualności, jak i zbiorowe myśli ludzi, nieustannie wpływają na rzeczywistość, kształtując ją, rozbierając i tworząc od nowa. Dosłownie stajemy się też tym, o czym myślimy najwięcej. Na szczęście, coraz więcej bada się ten temat i uczy jak świadomie kreować rzeczywistość.
To niezwykle ważne, o czym pisałem już wielokrotnie.
Na najbardziej podstawowym poziomie składamy się z energii. A nasz umysł, myśli, emocje i serce są centrum dowodzenia tej energetyki. Gdybyśmy mogli w oczach mieć zaawansowany mikroskop, zobaczylibyśmy, że zarówno ludzie, jak i świat, składają się z energii będącej ciągle w ruchu. Ten cały proces oddziałuje na nasze życie.
Ale wróćmy do kwestii prawa wszechrzeczy, z którego wiemy, że materia ukazuje się tam, gdzie ją widzimy, dopiero na skutek obserwatora. W ten sposób to, na czym się koncentrujemy i dajemy uwagę urzeczywistnia się. O tym mówi prawo przyciągania: przyciągasz wszystko, na czym się skupiasz. Twój świat składa się z ciała, ducha i umysłu. Każde z nich ma swoje unikalne funkcje. Myśl tworzy ciało. Ciało może doświadczać to, co tworzy myśl i jest jej efektem. Myśl nie może czuć i doświadczać. A to, co daje początek wszystkiemu, wszystkim myślom i ciału, to twoja dusza, twój duch...Mamy więc wpływ na kreowanie pewnej przyszłości, zdarzeń
i zachowań a nawet niezwykle subtelny przebieg zmian w niektórych
procesach życiowych i zdrowotnych organizmów żyjących.
Od 1,5 roku zajmuję się tym zagadnieniem i mam potwierdzenie od
ludzi, którzy doświadczyli wpływu pewnej energii przekazywanej im
w obliczu poważnych problemów zdrowotnych. Jedną z takich osób jest
były Załogant FN ( ze względu na pewne okoliczności i dobro tej osoby ),
który kiedyś,być może, poinformuje o efektach energii i mocy moich
pozytywnych myśli i oddziaływania na poprawę zdrowia i nastroju oraz
samopoczucia. To było i jest dla mnie niesamowitym przeżyciem, gdy
dowiadywałem się na bieżąco o pozytywnym wpływie na los drugiego
człowieka. Moim marzeniem jest zmieniać na lepsze nasz świat.
Najmilsze pozdrowienia. Pedro

Pt, 11 mar 2022 21:53 | brak oceny

de press | Załogant

no,tym wałęsą od kosmitów to mnie kolega powalił na łopatki

Czw, 10 mar 2022 17:27 | ocena: + 1

Janusz777 | Załogant

Co oznacza 68?
Przychodzi tu z pomocą Kalendarz Tzolkin , ale oryginalny, nie Dreamspell
68 to odwrócone 86.86 oznacza Galaktyczny łącznik światów.
6 to glif Cimi- Śmierć a 8 to Skorpion też oznacza głęboką transformację , ale też i śmierć.
Dalej 68=4x17
Putin 7.10.1952 = 17 i 17 czyli razem 34
Dalej Putin to Biały Planetarny Pies kin 10 , rozpoczął wojnę 22.02.2022 w dniu Białego Kosmicznego Psa - Kin 130. Ot taki sobie zbieg okoliczności.

Śr, 9 mar 2022 17:13 | ocena: + 1

abrovb | Załogant

Czytalem przepowiednie Irlmaiera w ksiazce Stephana Berndta. To taki dziennikarz ktory zebral wszystkie przepowiednie Irlmaiera.
Tam opisywane jest ze przed "III wojna swiatowa" Do kraju przyjedzie bardzo duzo obcokrajowcow. Bedzie taka inflacja ze pieniadz straci calkowicie swoja wartosc. Na wschodzie w Azji wybuchnie wojna. W Europie wybuchnie rewolucja. Po lagodnej zimie, przyjdzie wczesne bardzo urodzajne lato. Sama wojna zacznie sie po konferencji- spotkaniu trzech wielkich ludzi w Budapeszcie. Dwoch ktorzy beda wlasciwie najemnikami /swiatowych elit/ zabije trzeciego ktory sie im bedzie przecistawial. Po tym morderstwie armia rosyjska wyruszy do Europy i dojdzie w bardzo szybkim tempie do Renu wtedy uderza sojusznicy zza wielkiej wody. A z piaskow poludniowej pustyni wystartuja male bezzalogowe samolociki i beda zrzucac pojemniki z zoltym pylem/dymem od Morzy Czarnego przez Rumunie, Wegry, Czechy wschodnie Niemcy do Morza Polnocnego. Pyl ten spowoduje calkowite zagniniecia zycia na terenie na ktory spadnie. Mowi tez ze na pomoc Europie przyjda zolci zolnierze. Ale tak Rosjanie jak i ci zolnierze do domu juz nie wroca. Mowi tez ze Rosjanie zrzuca na Atlantyku jakac potezna bombe, ktora spowoduje olbrzymie trzesienia ziemi i tsunami. ktore zniszcza praktycznie cala nizej polozona zachodnia Europe.
3 dni ciemnosci bedzie z powodu jakiegos obiektu ktory zasloni slonce. Mowil zeby szczelnie zaslaniac okna ciemnym materialem, czyli raczej chodzi tu o jakies promieniowanie.
A co do powrotu w XIX wiek ludzkosci, to byl kiedys taki projek NESARA, mial wejsc w zycie 11.09.2001. No ale z powodu zamachu na WCT nie wszedl. Tam bylo zadanie odtajnienia okolo 4000 patentow znajdujacych sie w USA, miedzy innymi na darmowa energie, leczenie dzwiekami, i inne.

Wt, 8 mar 2022 15:41 | ocena: + 7

Dzibril88 | Załogant

Chciałem się z Wami czymś podzielić w tej trudnej chwili. Pomimo ogromu miłości i wspólnej walki ze skutkami wojny w Ukrainie coraz częściej pojawia się informacji już nie od samych troli internetowych, ale również społeczeństwa, czy niektórych co bardziej skrzywdzonych na umyśle polityków krzyczących na lewo i prawo, a nawet robiących mini marsze w kwestii ,,najpierw pomoc Polakom!", "Zobaczycie jakie będziemy mieć ceny za chwilę!" ,, Złotówka utonie!" ,, Zabiorą nam pracę!" ,,Brakuje produktów bo wykupują do pomocy ze sklepów!" ,, Paczki z pomocą humanitarną też dla matek, które są Polkami i wychowują tutaj dzieci!". I wtedy się załamuję... bo żal mi tych ludzi, którzy zachorowali na chciwość, strach i złość, a co gorsza zarażają dalej. Z drugiej strony czy nawet jeżeli by mieli 1% racji w tym co mówią to cholera jasna kim byśmy byli, kim ja bym był gdybym myśląc tylko i wyłącznie o sobie mógł przejść koło takiej ludzkiej tragedii. Nie poddawajmy się i też zarażajmy: dobrem, współczuciem i miłością. Bądźmy Omikronem dobrej energii w czasach mroku! Moc z Wami!

Rozwiń odpowiedzi (1)

Czw, 10 mar 2022 02:01 | brak oceny

Natenczas_Wojski | Załogant

Z tą pomocą dla Ukraińców to zostaliśmy postawieni w sytuacji bezalternatywnej. Jest ona taka, że po prostu nie mamy wyjścia. Musimy im pomagać, choćbyśmy nawet nie chcieli. Bo kto może sobie wyobrazić scenariusz, w którym odmówilibyśmy teraz pomocy? Nikt by się nawet na to nie odważył! Mamy z Ukraińcami jeszcze dość świeże, bolesne rachunki. Może właśnie dlatego teraz IM przypadło w udziale osłaniać "Lachiw" własnymi piersiami przed nawałą ze Wschodu? Taki los, albo taka karma... Dlatego powinniśmy zrobić wszystko, żeby nie udało się zgnieść Ukrainy. Bo na to sąsiedztwo będziemy zawsze skazani i oby nie powróciły nigdy upiory przeszłości...

Pon, 7 mar 2022 08:27 | ocena: -4

Odyseusz A | Załogant

Jeszcze za bardzo jesteście ,,do przodu " ! To jest ,,przedwiośnie " konfliktów .3-cia wojna po obaleniu króla Maroka przez muzułmanów. Jeszcze daleko .

Rozwiń odpowiedzi (1)

Pon, 7 mar 2022 11:52 | brak oceny

Marea | Załogant

@Odyseusz A, Czy więc Polsce nic nie grozi i wojna zamknie się na Ukrainie?

Rozwiń odpowiedzi (2)

Czw, 10 mar 2022 09:41 | brak oceny

Odyseusz A | Załogant

@Marea, Z pyłem to nie teraz . Wszystko obecnie to śmieszna panika .Sam Jackowski potwierdzi że nie jest pewne iż to co mu się kojarzy będzie na 100% . Ludzie ulegli niepotrzebnej panice . Możemy tylko podziwiać niezaradność UE i Rosji . Tak jest zawsze gdy dużo się gada a mało robi . Są większe zagrożenia ale nie ,,teraz" to Chiny i Arabowie . U nas będzie tylko ,,cienko" delikatnie mówiąc. Cieszmy się życiem bo na ogólno- światowe wygłupy nie mamy najmniejszego wpływu.

Rozwiń odpowiedzi (1)

Pt, 11 mar 2022 07:40 | brak oceny

Marea | Załogant

@Odyseusz A, Jackowskiemu wierzę tylko w kwestii odnajdywania ludzi, ale niejaki Nazar nie gada o niczym innym jak nadchodząca wojna w Polsce. Czy to to samo, co Ty nazywasz "cienko" u nas? Możesz to rozwinąć?

Rozwiń odpowiedzi (1)

Pt, 11 mar 2022 12:55 | ocena: -1

Odyseusz A | Załogant

@Marea, Wszystko kosztuje .Zbrojenia ,utrzymanie uchodżców , inflacja ,rosną ceny ! Będą jeszcze większe problemy z UE ,Chinami i zaopatrzeniem w ropę i gaz . W biznesie nie ma litości i wszyscy chcą korzystać na wojnie. Spory polityczne w naszym kraju nie wróżą na lepsze czasy. Państwo słabo funkcjonuje /podejrzewam że celowo zostało tak partacko zorganizowane aby łatwiej można było zanarchizować biurokrację- prezydent mało może i dwa parlamenty ślimaczej pracy nie dość że składające się z dyletantów to skłócone / Jak uczy historia naszego kraju zawsze więcej ma do powiedzenia ,,zagranica " i ,, cudza trawka bardziej zieleńsza " .Skutki braku porządnej lustracji po obaleniu rządu Olechowskiego stworzyło nie państwo a ,,Geminusa" o dwóch twarzach . Kraj wygląda jak szczochrana kobieta która nie wie co ma ze sobą zrobić. Łatwo jest zbierać pochwały ale wtedy trudniej przejrzeć na oczy !

Pt, 11 mar 2022 12:59 | brak oceny

Odyseusz A | Załogant

@Marea, Zawsze możliwy jest ,,rykoszet" ale nie spodziewajmy się szarży idiotów ze wschodu ,przynajmniej przez kilka lat .

Pon, 7 mar 2022 07:07 | ocena: + 8

John-316 | Załogant

Chciałbym podzielić się jeszcze jednym spostrzeżeniem. W przepowiedniach jest mowa o naszym narodzie, o tym że Polacy dokonają czegoś takiego, o czym będzie mówił cały wdzięczny świat. Myślałem, że któryś z naszych lekarzy stworzy skuteczny lek na covid. A tu proszę! Ogromna pomoc dla wojennych uchodźców. Jestem przekonany, że o to chodziło. Świadczy to tylko o tym, jak różne mogą być nasze interpretacje przepowiedni, a i tak wszystko toczy się swoim torem. Coś jak w filmie ,, Oszukać przeznaczenie ". Pozdrawiam serdecznie wszystkich, myślmy pozytywnie, skupmy energię na wypisanym w gwiazdach losie szaleńca.

Rozwiń odpowiedzi (1)

Pon, 7 mar 2022 15:28 | ocena: -3

Kasjopeja | Załogant

@John-316, właśnie dlatego przepowiadanie przyszłości nie ma większego sensu. O ile nie zobaczymy konkretnych, jednoznacznych obrazów, a będziemy się opierać na "przeczuciach", to tak właśnie będzie to wyglądało. Nie da się na 100% przewidzieć: "tego i tego dnia nie wychodź z domu, bo coś ci się stanie", zamiast tego słyszymy: "W najbliższym czasie widzę, że ulegniesz wypadkowi", a ten "najbliższy czas" może trwać nawet kilka lat, co spowoduje tylko to, że będę się codziennie bała wyjść z domu...
Pozdrawiam

Nie, 6 mar 2022 21:14 | ocena: + 7

Ordep | Załogant

Szanowni Załoganci i Czytelnicy.
To chyba jedna z pierwszych, dobrych
wiadomości, która kilkadziesiąt minut temu
została przekazana opinii publicznej?
ZABEZPIECZENIE ELEKTROWNI ATOMOWYCH NA UKRAINIE
"...Jak przekazał w oświadczeniu Pałac Elizejski francuski "prezydent omówił z prezydentem Zełeńskim swoją wcześniejszą rozmowę z prezydentem Putinem, podczas której rosyjski przywódca zgodził się na wspólne prace, zgodnie z rekomendacjami Międzynarodowej Agencji Energii Atomowej, w celu zapewnienia bezpieczeństwa elektrowni atomowych na Ukrainie...".
Jednak warto myśleć pozytywnie i kierować
zbiorowy przekaz we właściwym kierunku, aby
tworzyć lepszą rzeczywistość i przyszłość dla
całego świata. Niech takie moce przyświecają
nam wszystkim. Do usłyszenia.
Najmilsze pozdrowienia. Od dawna, ten sam
Pedro.

Nie, 6 mar 2022 19:09 | ocena: + 5

John-316 | Załogant

Pedro ma rację. Dlatego powinniśmy skupić się raczej na życzeniach dla szaleńca, co powinno niebawem poskutkować sprawdzeniem się prognozy jednej z gruzińskich astrologów. Nostradamus twierdził, że szaleńca trafi piorun gdy będzie płynął swoją łodzią. Jacht jest, za Nostradamusa nie było rakiet i promieni śmierci, więc odebrał to jako piorun. Bądźmy dobrej myśli, że jeszcze w marcu to się wydarzy. Pozdrawiam serdecznie.

Wyświetl według: Chronologicznie Ocena
w kolejności: rosnąco malejąco

STRONA
1 2
* Informujemy, iż treści zamieszczane w komentarzach, lub innych rubrykach, w których internauta może dodać swój wpis nie są stanowiskiem Fundacji Nautilus i nie stanowią one odzwierciedlenia naszych poglądów, upodobań bądź sympatii. Fundacja Nautilus nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez Użytkowników.

Aby dodać komentarz, zaloguj się.
szukaj:  

Wejście na pokład

Zapamiętaj mnie

Wiadomość z okrętu Nautilus

Fundacja NAUTILUS - jedyna w Polsce oficjalnie działająca organizacja pozarządowa zajmująca się zjawiskami niewyjaśnionymi ******* www.nautilus.org.pl ******** Adres korespondencyjny: Fundacja NAUTILUS, skr. 221, 00-950 Warszawa 1.

UFO24

więcej na: emilcin.com

Wt, 3 maj 2022 08:44 | [...] 2 maja 2022 na zachodnich obrzeżach miasta Olsztyn miedzy godzina 20 a 21 widziane były na niebie świetliste obiekty w kształcie kuli. Na niebie pojawiło sie co najniej dziesięć lub więcej obiektów kulistych. Pierwszy obiekt był nieco większy. Wszystkie obiekty poruszały sie dokładnie w jednej linii i połączone były jakby nitka światła. poruszały sie z zachodu na wschód. kolor światła biały. Wielkość obiektów: pierwszy obiekt. Wszystkie obiekty jarzyły mocnym zimnym światłem. [...]

Artykułem interesują się

Poniżej lista Załogantów, których zainteresował ten artykuł. Możesz kliknąć na nazwę Załoganta, aby się z nim skontaktować.

Brak zainteresowanych Załogantów.

Dziennik Pokładowy

Poniedziałek, 18 kwietnia 2022 | Zawsze trochę się śmiałem, kiedy ktoś wspominał o „czasach ostatecznych”, no bo jak? Czy kilka lat temu ktokolwiek sobie wyobrażał, że przyjdzie zaraza, a tuż po niej wielka, światowa wojna? Czy w dobie wszechobecnych sklepów za każdym rogiem ulicy przez myśl komukolwiek przyszło, że będzie apokaliptyczny brak wszystkiego i może nadejść wszechobecny głód? Dzisiaj, czyli 17 kwietnia 2022 ze zdumieniem...

czytaj dalej

FILM FN

PRZESŁUCHANIE W KONGRESIE USA W SPRAWIE UFO - maj 2022

archiwum filmów

Archiwalne audycje FN

Playlista:

rozwiń playlistę
Właściwe, pełne archiwum audycji w przygotowaniu...
Będzie dostępne już wkrótce!

Poleć znajomemu

Poleć nasz serwis swojemu znajomemu. Podaj emaila znajomego, a zostanie wysłane do niego zaproszenie.

Najnowsze w serwisie

Wyświetl: Działy Chronologicznie | Max:

Najnowsze artykuły:

Najnowsze w XXI Piętro:

Najnowsze w FN24:

Najnowsze Pytania do FN:

Ostatnie porady w Szalupie Ratunkowej:

Najnowsze w Dzienniku Pokładowym:

Najnowsze recenzje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: OKRĘT NAUTILUS - pokład on-line:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: Projekt Messing - najnowsze informacje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: PROJEKTY FUNDACJI NAUTILUS:

Informacja dotycząca cookies: Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu logowania i utrzymywania sesji Użytkownika. Jeśli już zapoznałeś się z tą informacją, kliknij tutaj, aby ją zamknąć.