Dziś jest:
Niedziela, 27 listopada 2022

Posłuchaj mnie Solonie, będzie to opowieść dziwna, ale ze wszech miar prawdziwa...
Platon - „Timajos”

Komentarze: 9
Wyświetleń: 3576x | Ocen: 5

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 5/5


Sob, 2 kwi 2022 06:15   
Autor: FN, źródło: FN   

UFO NAD ŚWIEBODZICAMI (Dolny Śląsk) 26 marca 2022 godz. 12:08

UFO NAD ŚWIEBODZICAMI (Dolny Śląsk) 26 marca 2022 godz. 12:08

Świebodzice – miasto na Dolnym Śląsku, w województwie dolnośląskim, w powiecie świdnickim.
From: [...]
Sent: Saturday, April 2, 2022 7:41 AM
To: FN
Subject: NOL nagrany w miejscowości Świebodzice

Witam kolega pracujący w ochronie uwiecznił na nagraniu NOL po obserwacji kilka dni później spotkał starszego pana niedaleko nagrania i zaczęli rozmawiać po czym wyszło że ten starszy mężczyzna obserwuje te zjawiska od lat w tym rejonie a udaje mu się widywać je tak często ponieważ ma w pobliżu pasiekę i hoduje pszczoły prosił bym o analizę nagranego materiału . Z pozdrowieniami dla redakcji świadomy obserwator z Bieszczad

Poniżej opis do zdjęcia w formie pliku jpg


 

Tak wygląda obiekt.


 

Poniżej film:

 

From: [...]
Sent: Saturday, April 2, 2022 12:43 PM
To: nautilus@nautilus.org.pl
Subject: Ufo nad Świebodzicami

 

Witam serdecznie drogą Fundację, a w szczególności Pana Roberta. Ponieważ nie bardzo umiem wklejać komentarze (kiedyś próbowałem i nie udało się), przesyłam napisany w pliku i proszę o jego wykorzystanie, jeśli Ktoś z Fundacji znajdzie na to czas.  (relacja pochodzi z mojego archiwum spisywanych snów i niezwykłych zdarzeń)

Z serdecznymi życzeniami - wszystkiego najlepszego - [...]

Tak się składa, że mieszkam w Świebodzicach dokładnie koło miejsca z filmu i on mnie nie zaskoczył. O mojej obserwacji „klucza UFO” zamieszczono artykuł 27.09.2020 r. w dziale „XXI piętro”  pt. „Widziałem płanetników…” Fundacja Nautilus - XXI Piętro  Minął rok i oto kolejna obserwacja (dokładnie w tym samym miejscu), którą przetaczam poniżej, a nie przysłałem wcześniej, ponieważ już nie zrobiła na mnie takiego wrażenia, bo wcześniej sąsiedzi też opowiadali o takich tu zdarzeniach. Do Fundacji napływa tak dużo podobnych informacji, że… (dzisiaj myślę, że powinienem był wysłać)

28 października 2021 r., o godzinie 12.05., przez okno w kuchni, ujrzałem (w tym samym miejscu, gdzie widziałem w lipcu 2018 roku rój błyskających świateł) dwie duże, błyszczące jednostajnie (bez migotania) srebrne kule (jak srebrne, choinkowe bombki) rozmiarem od 10 do 15 wielkości jasno święconej Wenus. Jedna już znikała, jakby odlatywała w górę i gasła. Niebo było z małymi chmurkami, a dużo wyżej od kul leciał samolot ciągnący za sobą kondensacyjną smugę. Zawołałem żonę i złapałem telefon, aby zrobić zdjęcie. Żona zdążyła jeszcze zobaczyć tę kulę, ale jak chowała się za chmurami, a ja nie zdążyłem zrobić zdjęcia. Dziwne zachowanie tego czegoś – tak, jakby nie pozwalało na zrobienie sobie zdjęcia. W „Nautilusie” co chwila ktoś opisuje swoją obserwację i dwa dni temu (25.10 godz. 8.45 na warszawskiej Woli) ktoś widział taką samą. Wydaje mi się, że coś się zaczyna dziać i takich obserwacji zrobiło się bardzo dużo.

 Wracając do zjawiska w Świebodzicach – pszczelarz podobno obserwuje częste przeloty kul, a ma pasiekę kawałek dalej, za drogą. Zastanawiające jest miejsce manifestacji – w pobliżu jest potężna stacja elektroenergetyczna i może ona jest powodem tak częstych obserwacji NOLi, bo podobno często „podbierają nam energię”.

 N 27.09.2020 r. „Widziałem płanetników…”  Fundacja Nautilus - XXI Piętro

 

I jeszcze coś z naszej poczty.

Donieck to miasto we wschodniej części Ukrainy, nad rzeką Kalmius. Stolica obwodu donieckiego. Główny ośrodek przemysłowy w Donieckim Zagłębiu Węglowym. Od 7 kwietnia 2014 roku miasto znajduje się pod kontrolą nieuznawanej na arenie międzynarodowej samozwańczej Donieckiej Republiki Ludowej. Czy nad tym miastem pojawiło się UFO?From: [...]
Sent: Friday, April 1, 2022 8:48 PM
To: Nautilus
Subject: Donieck

https://twitter.com/handloviec/status/1509962528704634886?s=21&t=ndDl1rpVoHDKW2jhn78aZQ

 Serdecznie pozdrawiam.

Super że jesteście

 

Komentarze: 9
Wyświetleń: 3576x | Ocen: 5

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 5/5


Sob, 2 kwi 2022 06:15   
Autor: FN, źródło: FN   


Komentarze (9)
Poniżej znajduje się lista komentarzy.

Wt, 5 kwi 2022 14:59 | ocena: + 1

iron84 | Załogant

Coś podobnego widziałem luty-marzec 2022. Mieszkam ok 15 km w linii prostej od Świebodzic

Rozwiń odpowiedzi (1)

Wt, 5 kwi 2022 20:47 | brak oceny

Krzysztof93 | Załogant

@iron84, Pamiętasz może jak to dokładnie wyglądało i zachowywało się? Pozdrawiam

Rozwiń odpowiedzi (1)

Śr, 6 kwi 2022 07:51 | brak oceny

iron84 | Załogant

@Krzysztof93, Biały kolor, ale raczej przypominało coś jakby deltoid , więc pomyślałem w pierwszej chwili że to, albo latawiec albo dron. Tylko sposób lotu był trochę... dziwny no i naglę znikł więc teraz jak czytam to zakładam że cos mogło być na rzeczy...

Rozwiń odpowiedzi (1)

Śr, 6 kwi 2022 17:46 | brak oceny

Krzysztof93 | Załogant

@iron84, Dzięki wielkie! Jak coś nagle znikło, to raczej musiało być coś nadnaturalnego. Mieszkam w Wałbrzychu, więc muszę bardziej obserwować niebo. Pozdrawiam!

Rozwiń odpowiedzi (1)

Pt, 8 kwi 2022 21:13 | brak oceny

iron84 | Załogant

@Krzysztof93, To to jest nic to co się stało 10 września zapamiętam na całe życie. Jeżeli ktoś był świadkiem czegoś co potocznie można nazwać nol, ufo na dojazdówce w stronę Wrocławia (okolice Żarów ,Łażany w stronę ronda przed lasem) niech się odezwie. Byłem od tego czegoś kilkadziesiąt metrów

Sob, 2 kwi 2022 14:30 | brak oceny

Krzysztof93 | Załogant

Witam, według mnie nie jest to reklamówka. Po drzewach jak i po liniach nie widać aby wiał na tyle silny wiatr, żeby ją porwać na taką wysokość. Musiałaby być też bardzo gruba, skoro była w stanie przysłonić kawałek słupy. Widać to, jeśli odtworzy się film bardzo wolno. Przy takim oglądaniu widać też, że obiekt pozostawia też po sobie mały, znikający ślad, podobny jak mała smuga kondensacyjna samolotu. Ciekawe jest też miejsce pojawienia się obiektu. Obok jest dość duża trafostacja. Może to fantazja, ale można powiedzieć, że ów obiekt nieprzypadkowo był widziany w tej okolicy. Może obserwuje/bada naszą energię, albo sam jej potrzebuje?

Sob, 2 kwi 2022 12:06 | brak oceny

Krzysztof93 | Załogant

Witajcie, wydaje mi się, że to raczej nie siatka. Po drzewach i liniach widać, że w tym dniu nie było jakiegoś mocnego wiatru, który mógłby podnieść siatkę na tę wysokość. Tym bardziej, że musiałaby być to bardzo duża lub ciężką siatka. Wskazuje na to dość spore "przysłonięcia" nieba. Ustawiając film na możliwie najwolniejszy tryb widać w pewnym momencie coś jakby krótka i szybko znikająca smuga kondensacyjna. Trajektoria lotu pokazuje, że obiekt porusza się w miarę równy sposób, zatrzymuje się wyłącznie w okolicach słupów energetycznych. Warto dodać, że w okolicy znajduje się trafostacja. Może obiekt obserwuje nasze rodzaj energii, albo jej potrzebuje?

Sob, 2 kwi 2022 07:50 | ocena: + 1

Luben | Załogant

Witam, wydaje mi się że to jest jakaś duża reklamówka , folia może bigbag, świadczyć o tym może chaotyczny ruch tego obserwowanego obiektu, słychać że dość mocno wiało i to zachowanie przy słupie tak jak by przez chwile zawadzał o linie wysokiego napięcia o konstrukcję po czym dalej poleciał, takie mam wrażenie oglądając ten filmik, obym się mylił. Pozdrawiam

Rozwiń odpowiedzi (1)

Sob, 2 kwi 2022 17:47 | brak oceny

Krzysztof93 | Załogant

@Luben,Według mnie nie jest to reklamówka. Po drzewach jak i po liniach nie widać aby wiał na tyle silny wiatr, żeby ją porwać na taką wysokość. Musiałaby być też bardzo gruba, skoro była w stanie przysłonić kawałek słupy. Widać to, jeśli odtworzy się film bardzo wolno. Przy takim oglądaniu widać też, że obiekt pozostawia też po sobie mały, znikający ślad, podobny jak mała smuga kondensacyjna samolotu. Ciekawe jest też miejsce pojawienia się obiektu. Obok jest dość duża trafostacja. Może to fantazja, ale można powiedzieć, że ów obiekt nieprzypadkowo był widziany w tej okolicy. Może obserwuje/bada naszą energię, albo sam jej potrzebuje?

Wyświetl według: Chronologicznie Ocena
w kolejności: rosnąco malejąco

* Informujemy, iż treści zamieszczane w komentarzach, lub innych rubrykach, w których internauta może dodać swój wpis nie są stanowiskiem Fundacji Nautilus i nie stanowią one odzwierciedlenia naszych poglądów, upodobań bądź sympatii. Fundacja Nautilus nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez Użytkowników.

Aby dodać komentarz, zaloguj się.
szukaj:  

Wejście na pokład

Zapamiętaj mnie

Wiadomość z okrętu Nautilus

Fundacja NAUTILUS - jedyna w Polsce oficjalnie działająca organizacja pozarządowa zajmująca się zjawiskami niewyjaśnionymi ******* www.nautilus.org.pl ******** Adres korespondencyjny: Fundacja NAUTILUS, skr. 221, 00-950 Warszawa 1.

UFO24

więcej na: emilcin.com

Pt, 16 wrz 2022 19:45 | 20.07.2022 w środę około godz. 22.00 wyszedłem na ogród przez domem i zauważyłem świetlny punkt jasny obiekt przypominający samolot lecący w nocy.Obiekt przelatywał bezpośrednio nad moim domemw zupełnej ciszy nie wydając żadnych dźwięków.Zacząłem ten obiekt obserwować i wydawało mi się że zauważył mnie że jego obserwuję . Obiekt świetlny próbował zawrócić w przeciwległym kierunkujak znajdował się bezpośrednio nad moim domem.Na pewno nie był to samolot ponieważ...

Artykułem interesują się

Poniżej lista Załogantów, których zainteresował ten artykuł. Możesz kliknąć na nazwę Załoganta, aby się z nim skontaktować.

Brak zainteresowanych Załogantów.

Dziennik Pokładowy

Niedziela, 18 września 2022 | Mamy najciekawszy moment w historii ludzkości– powiedzmy – ostatniego tysiąca lat. Czeka nas całkowita zmiana naszego sposobu życia. I przyszedł czas płacenia rachunku życia ponad stan. Łatwiej to wszystko znieść, kiedy spojrzy się na rzeczywistość wokół jak na przepiękną mandalę z piasku tworzoną przez tybetańskich mnichów. Jest piękna także dlatego, że na końcu znika...

czytaj dalej

FILM FN

NIEZWYKŁE LOSY PILOTÓW (II WŚ)

archiwum filmów

Archiwalne audycje FN

Playlista:

rozwiń playlistę
Właściwe, pełne archiwum audycji w przygotowaniu...
Będzie dostępne już wkrótce!

Poleć znajomemu

Poleć nasz serwis swojemu znajomemu. Podaj emaila znajomego, a zostanie wysłane do niego zaproszenie.

Najnowsze w serwisie

Wyświetl: Działy Chronologicznie | Max:

Najnowsze artykuły:

Najnowsze w XXI Piętro:

Najnowsze w FN24:

Najnowsze Pytania do FN:

Ostatnie porady w Szalupie Ratunkowej:

Najnowsze w Dzienniku Pokładowym:

Najnowsze recenzje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: OKRĘT NAUTILUS - pokład on-line:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: Projekt Messing - najnowsze informacje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: PROJEKTY FUNDACJI NAUTILUS:

Informacja dotycząca cookies: Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu logowania i utrzymywania sesji Użytkownika. Jeśli już zapoznałeś się z tą informacją, kliknij tutaj, aby ją zamknąć.