Dziś jest:
Środa, 5 października 2022

Umarłem jako minerał i stałem się rośliną. Umarłem jako roślina i stałem się zwierzęciem. Umarłem jako zwierzę i byłem człowiekiem. Czegóż mam się obawiać? Cóż straciłem umierając?
/Dżelal-uddin Rumi/

Komentarze: 16
Wyświetleń: 6086x | Ocen: 21

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 5/5


Pon, 18 kwi 2022 03:56   
Autor: FN, źródło: FN   

NIEZWYKŁE WYDARZENIA W GROBIE JEZUSA - NAGLE POJAWIŁ SIĘ ZAPACH KWIATÓW


W 2016 roku grupa naukowców weszła do słynnego grobowca Chrystusa w Jerozolimie. Grobowiec został otwarty po raz pierwszy od XIX w. Fredrik Hiebert, archeolog i pracownik National Geographic Society, jeden z partnerów projektu powiedział, że: "To będzie długa analiza naukowa, ale będziemy mogli wreszcie dotrzeć powierzchni skalnej, na której spoczywało ciało Chrystusa". Najciekawsze jest jednak to, co działo się w momencie wejścia do krypty. Nagle ku bezgranicznemu zdumieniu pracujących naukowców wokół dało się wyczuć cyt. „cudowną woń kwiatów”. Najciekawsze jest to, że to samo poczuli naukowcy, którzy weszli do grobu Chrystusa na początku XIX w. w 1809 roku.

Najciekawsze jest jednak to, co działo się w momencie wejścia do krypty. Nagle ku bezgranicznemu zdumieniu pracujących naukowców wokół dało się wyczuć cyt. „cudowną woń kwiatów”. Najciekawsze jest to, że to samo poczuli naukowcy, którzy weszli do grobu Chrystusa na początku XIX w. w 1809 roku.

Potem jednak było jeszcze ciekawiej, gdyż nagle urządzenia zawierające detektory magnetyczne zanotowały nagły wzrost pola.


- Grupa pracująca wewnątrz grobowca Chrystusa zaobserwowała działanie silnego i niewytłumaczalnego pola magnetycznego, które zaburzyło pracę ich urządzeń - mówi Marie-Armelle Beaulieu, która otrzymała taką informację od uczonych pracujących we wnętrzu grobowca Jezusa Chrystusa.


foto: Marie-Armelle Beaulieu

Impuls magnetyczny był tak silny, że zakłócił jednocześnie zakłócił pracę kilku urządzeń.  Dziwne zjawisko zostało potwierdzone przez osoby, które posiadały autoryzowany dostęp do wnętrza grobowca.

 
- To będzie długa analiza naukowa, ale będziemy mogli wreszcie dotrzeć powierzchni skalnej, na której spoczywało ciało Chrystusa - powiedział Fredrik Hiebert, archeolog i pracownik National Geographic Society, jeden z partnerów projektu. Dodał, że naukowców zaskoczył fakt, że pod marmurową pokrywą znajdowało się tak wiele warstw archeologicznych.

Analiza skał wewnątrz grobowca pozwoli naukowcom zbadać jedno z najważniejszych miejsc kultu chrześcijan. Pozwoli również odpowiedzieć na pytanie, jak Grób Pański ewoluował od jego pierwszej identyfikacji, dokonanej w roku 326 przez świętą Helenę, matkę cesarza Konstantyna.

Według tradycji chrześcijańskiej, ciało Chrystusa zostało pochowane na półce skalnej lub w kamiennym "sarkofagu", wyciosanym przy jednej ze ścian wapiennej jaskini. Pochówek Jezusa miał miejsce po Jego ukrzyżowaniu w 30. lub 33. roku.

 

Słodki zapach kwiatów”, który nagle pojawia się wokół? Znamy znakomicie to zjawisko i wielokrotnie pisaliśmy o nim na łamach serwisu. Mówi on jednoznacznie o tym, że na miejscu pojawiła się silna energia duchowa najprawdopodobniej związana z postacią Jezusa. Jest także zrozumiałe, że były przy okazji zakłócenia magnetyczne, które zostały odnotowane przez naukowców. Co to oznacza? To może być prawdziwe miejsce pochówku ciała Jezusa Chrystusa, gdzie miało dojść do powstania słynnego „całunu turyńskiego”.

Potężne dusze przebywające w ludzkich ciałach my nazywamy Awatarami. Oprócz tego, że tacy ludzie bez najmniejszego trudu wykonują rzeczy, które postronni nazywają „cudami” (w pełni panują nad materią), to także po ich fizycznej śmierci dzieją się rzeczy zadziwiające z ich ciałami, o czym także kiedyś pisaliśmy. Oszałamiający zapach kwiatów jest jednym ze „znaków rozpoznawczych” potęgi, ale nie jest to jedyny znak.

Oto ciekawy e-mail, który dostaliśmy kilka dni temu.

From: [...]
Sent: Monday, April 11, 2022 3:31 PM
To: FN
Subject: Artykuł na blogu - Duchy - CzytelnicyCześć Fundacja Naulitus!
Piszę do Was, ponieważ otrzymuję sporo komentarzy oraz listów od Czytelników mojego bloga o.. perfumach..
A dlaczego?
Napisałam kiedyś artykuł o marce perfumowej Ghost inspirowanej duchami oraz o ewentualnym zapachu ducha z pytaniem czy duchy istnieją i nie sądziłam, że wpis będzie aż tak popularny.
https://www.perfumellablog.pl/2016/05/zapach-ducha-czytelnicy-zdradzaja-co.html
Z mojego otoczenia nikt nie wierzy w duchy i nadprzyrodzone zjawiska, ale patrząc po ilości maili jakie do mnie przychodzą, to bardzo dużo ludzi interesuje się tymi sprawami. Polecam wtedy Waszą fajną stronę, z pewnością tam znajdą odpowiedzi.
Często między 3:15 a 3:45 budzę się, bo dosłownie budzi mnie chłód ( o każdej porze roku) i niezbyt przyjemny zapach. Mieszkam w bloku, małe mieszkanie lśni na błysk i zastanawia mnie czy zapach dochodzi od sąsiadów czy jednak coś "wisi" w powietrzu..?

Napisałam też ze względu na sympatię do Waszej strony. Pozdrawiam.

Kasia

www.Perfumellablog.pl

Witamy,
Bardzo dziękujemy za wiadomość. I bardzo ciekawy  opis.
To bardzo ważne, że odwiedza Pani pokład okrętu Nautilus.
Mówienie o tym, że życie po śmierci trwa dalej jest jednym z głównych zadań naszej fundacji.
Przy okazji – pojawienie się potężnej energii duchowej jest związane czasami z bardzo silnym, intensywnym zapachem fiołków. Tak było m.in. z historią Ojca Pio.

https://www.nautilus.org.pl/artykuly,2743.html


pozdrawiamy i życzymy Wesołych Świąt!
FN

Ta wiadomość została wysłana przez Fundację Nautilus.
Copyright © 1999-2022 FN. Wszelkie prawa zastrzeżone.
 

Poniżej opis z działu XXI PIĘTRO

[XXI PIĘTRO] Witam serdecznie załogę Fundacji i pozdrawiam .Od dziecka interesowały mnie paranormalne sprawy , duchy ,demony ,sny prorocze itd co pchało mnie do horrorów byłam ich wielka fanką jak i fanka strefy 11 czy Waszej strony itd.Sądzę, że moja historia bardzo Wa s zainteresuje.Od pewnego czasu miewałam stany depresyjne spowodowane  stresem życiowym i koszmarami sennymi typu rozmowy ze zmarłymi .Nie wiedziałam jak je interpretować ,nie potrafiłam pogodzić się z tym zrozumieć itd .Szukałam pomocy wszędzie. Brano mnie pól serio a rzeczy jednak sie działy , w koło bliskich szerzyłam postrach ,niepokój ,zmartwienie lecz dalej byłam sama z tym problemem.Na jednym z forum powiedziano mi zacznij się modlić, pytać i słuchaj co Bóg ci odpowie.Jak mam słuchać Boga -to nie możliwe.N a drugi dzień ojciec moje znajomej dał mi książkę religijną, która tłumaczyła co to modlitwa krok po kroku ,słowo po słowie -zrozumiałam co to znaczy słuchać Boga ,że nie wiedziałam co mówię bo nie znałam znaczenia prostej a tak ważnej wykutej za dziecka regułki na pamięć (Ojcze Nasz-jedyna pozostawiona podobno modlitwa przez samego Jezusa ).Potem dostałam kolejną i tu zaczyna sie cała historia.Leząc około 11 na wieczór z książką przed nosem poczułam piekny zapach, moim zdaniem białych róż  znikąd .Szukałam go wszędzie .Ani to moje perfumy,proszek płyn do prania odświeżacz no nic kompletnie .Pomyślałam, że już na prawdę chyba szaleję .

Komentarze: 16
Wyświetleń: 6086x | Ocen: 21

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 5/5


Pon, 18 kwi 2022 03:56   
Autor: FN, źródło: FN   


Komentarze (16)
Poniżej znajduje się lista komentarzy.

Czw, 18 sie 2022 10:20 | brak oceny

sidhartha | Załogant

trzeba być prymusem i kujonem duchowym żeby czuć zapach.

Czw, 30 cze 2022 12:56 | brak oceny

sidhartha | Załogant

niebawem odbędę 100 letnią medytację w lotosie ;)
będzie o mnie głośno :)
gdzie? gdzieś na wschodzie :)
nie wierzycie? to przyłączcie się do mnie choćby na rok :)
czemu tak długo będę medytował? chcę zobaczyć jak się będę czuł podczas tego transu :D
wieczny lotos mógłby zakłócić równowagę, i prawdę mówiąc nie o to mi chodzi.

Pt, 10 cze 2022 14:23 | ocena: -1

sidhartha | Załogant

zapach to Pikuś w porównaniu z np. bilokacją :D
ojciec pio miał bilokację i np.telekinezę ponieważ był blisko boga,
zapach jeszcze nie świadczy o niczym, choć faktycznie jest przyjemny.
moce są, choć praktycznie wszyscy mistycy, w szczególności pio i sai baba nauczali o najwyższym sidhi czyli nirwanie, moce są tylko dodatkiem, choć zawsze w mniejszym lub większym stopniu w duchowości się pojawiają :)
moce są tabu bo nauka w nie nie wierzy, to nie Indie tybet!
mi bilokacja się udała kilka razy :)
no może raz teleportacja.
za to LD mam bardzo często(z 200 na rok)

Wt, 26 kwi 2022 11:31 | ocena: + 1

sidhartha | Załogant

czasami w snach pojawia się piękny zapach, szczególnie w świadomych ;)
co do awatarów, obecnie na ziemi jest kilkanaście istot które emanują taki zapach, choć głównie w czasie snu jest wyczuwalny :P

Pt, 22 kwi 2022 11:02 | ocena: + 1

sidhartha | Załogant

ten zapach to bardziej skutek uboczny rozwoju duchowego niż cel sam w sobie, zresztą nie jest on tak bardzo piękny, no chyba że ktoś do maksimum się rozwinął, a obecnie nie ma takiego kogoś, ale czekamy na paruzję.

Czw, 21 kwi 2022 16:37 | ocena: + 1

Drana | Załogant

Moja Mama zmarła w 2014 roku, w momencie jej śmierci pojawił się w pokoju bardzo intensywny zapach kwiatów. Nie była jakoś specjalnie religijna.

Wt, 19 kwi 2022 14:50 | ocena: + 4

-relatysta | Załogant

Niestety Fundacja dryfuje wyraźnie w kierunku religijno/wyznaniowym. Duchowość "musi" być podparta osobowym bogiem, dogmatami, pismami...
Nie jest łatwo tropić/analizować Obcych, za to jak łatwo podpierać się "sprawdzoną" mitologią. Ze strony Fundacji to nobilitacja takich kulturowych przekazów, przynoszących więcej problemów niż zysków; nic nie pomagających w naszym rozwoju i zrozumienia świata.
Niestety wszelkie religie to kula u nogi ewolucji, ale poklask jest.

Rozwiń odpowiedzi (1)

Wt, 19 kwi 2022 19:42 | brak oceny

inanis | Załogant

@-relatysta, a co złego jest np. w religii chrześcijańskiej? w naukach Joszui (Jezusa)?

Rozwiń odpowiedzi (1)

Śr, 20 kwi 2022 08:11 | ocena: + 1

-relatysta | Załogant

@inanis, Ot skutki niedzielnego prania mózgów.
Zacznij od np. palenie na stosie, postawa Papierza wobec Ukrainy...

Rozwiń odpowiedzi (1)

Śr, 20 kwi 2022 20:09 | brak oceny

inanis | Załogant

@-relatysta, jestem z nautilusem od czasów radia zet, zaręczam cię że nikt mi prania mózgu nie robił i nie robi... Ja mówię o nauce Jezusa
Inkwizycja nie wynikała z Jego nauk, tak samo jak postawa obecnego papieża czy wielu wielu innych

Rozwiń odpowiedzi (1)

Czw, 21 kwi 2022 10:33 | brak oceny

-relatysta | Załogant

@inanis, Bezpodstawna dyskusja gdy obejrzy się ze zrozumieniem film zaproponowany przez kolegę @bartekcis:
https://www.facebook.com/watch/?ref=saved&v=338241157503992

Rozwiń odpowiedzi (1)

Czw, 21 kwi 2022 20:17 | brak oceny

inanis | Załogant

@-relatysta, kim jest ten człowiek??? masz rację, bezpodstawna dyskusja

Rozwiń odpowiedzi (1)

Sob, 23 kwi 2022 19:28 | brak oceny

-relatysta | Załogant

@inanis, Bez urazy, dla Ciebie i innych wierzących, ale jego nie było - mityczna postać. Jak wynika z filmu "Zaginiony grób Jezusa", Jezus był popularnym imieniem. W dokumencie filmowym, Cameron znalazł w Jerozolimie grób całej świętej rodziny. I co, władze zamurowały grotę i zabroniły dalej badać. Stwierdziły że takich "rodzin" było w tedy dużo i o niczym to nie świadczy.
Każdy wierzy w co chce więc wybacz, ale...

Wt, 19 kwi 2022 09:21 | ocena: -3

sidhartha | Załogant

LOL, każdy może emitować zapach oszałamiająco piękny, niestety wymaga to odrobiny rozsądku, i niekrzywdzenia ani siebie, ani żadnej innej istoty(jakiejkolwiek, nawet kamienia czy drzew), wszechświata nikt nie może skrzywdzić.
niestety nie każdy ma tyle rozsądku(a naprawdę, nie potrzeba go wiele)żeby być uduchowionym. Jezus był potężnym awatarem jak np.budda, bodhidharma czy właśnie ojciec pio.
ale najbardziej uduchowiony jest pan bóg, on jest szefem.
czy ja jestem uduchowiony? nie powiem, żeby nie wyjść na nieskromnego.

Pon, 18 kwi 2022 14:34 | ocena: + 2

bartekcis | Załogant

Brak absolutnie jakichkolwiek dowodów na to że ktoś taki Jak Jezus w ogóle istniał.
https://www.facebook.com/watch/?ref=saved&v=338241157503992

Rozwiń odpowiedzi (1)

Wt, 19 kwi 2022 19:45 | ocena: -2

inanis | Załogant

@bartekcis, można wysłać z 1000 linków z dowodami że Jezus żył na Ziemi i co to da niewierzącym?

Wyświetl według: Chronologicznie Ocena
w kolejności: rosnąco malejąco

* Informujemy, iż treści zamieszczane w komentarzach, lub innych rubrykach, w których internauta może dodać swój wpis nie są stanowiskiem Fundacji Nautilus i nie stanowią one odzwierciedlenia naszych poglądów, upodobań bądź sympatii. Fundacja Nautilus nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez Użytkowników.

Aby dodać komentarz, zaloguj się.
szukaj:  

Wejście na pokład

Zapamiętaj mnie

Wiadomość z okrętu Nautilus

Dziś Swiatowy Dzień Zwierząt – święto obchodzone corocznie 4 października w dzień wspominania w Kościele powszechnym św. Franciszka z Asyżu, patrona zwierząt, ekologów i ekologii. Św. Franciszek w stosunku do człowieka i przyrody wyrzekł się chęci dominacji oraz wyznawał ideę braterstwa wszystkich stworzeń.

UFO24

więcej na: emilcin.com

Pt, 16 wrz 2022 19:45 | 20.07.2022 w środę około godz. 22.00 wyszedłem na ogród przez domem i zauważyłem świetlny punkt jasny obiekt przypominający samolot lecący w nocy.Obiekt przelatywał bezpośrednio nad moim domemw zupełnej ciszy nie wydając żadnych dźwięków.Zacząłem ten obiekt obserwować i wydawało mi się że zauważył mnie że jego obserwuję . Obiekt świetlny próbował zawrócić w przeciwległym kierunkujak znajdował się bezpośrednio nad moim domem.Na pewno nie był to samolot ponieważ...

Artykułem interesują się

Poniżej lista Załogantów, których zainteresował ten artykuł. Możesz kliknąć na nazwę Załoganta, aby się z nim skontaktować.

Brak zainteresowanych Załogantów.

Dziennik Pokładowy

Niedziela, 18 września 2022 | Mamy najciekawszy moment w historii ludzkości– powiedzmy – ostatniego tysiąca lat. Czeka nas całkowita zmiana naszego sposobu życia. I przyszedł czas płacenia rachunku życia ponad stan. Łatwiej to wszystko znieść, kiedy spojrzy się na rzeczywistość wokół jak na przepiękną mandalę z piasku tworzoną przez tybetańskich mnichów. Jest piękna także dlatego, że na końcu znika...

czytaj dalej

FILM FN

KONGRES USA O MATERIAŁACH ZWIĄZANYCH Z UFO

archiwum filmów

Archiwalne audycje FN

Playlista:

rozwiń playlistę
Właściwe, pełne archiwum audycji w przygotowaniu...
Będzie dostępne już wkrótce!

Poleć znajomemu

Poleć nasz serwis swojemu znajomemu. Podaj emaila znajomego, a zostanie wysłane do niego zaproszenie.

Najnowsze w serwisie

Wyświetl: Działy Chronologicznie | Max:

Najnowsze artykuły:

Najnowsze w XXI Piętro:

Najnowsze w FN24:

Najnowsze Pytania do FN:

Ostatnie porady w Szalupie Ratunkowej:

Najnowsze w Dzienniku Pokładowym:

Najnowsze recenzje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: OKRĘT NAUTILUS - pokład on-line:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: Projekt Messing - najnowsze informacje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: PROJEKTY FUNDACJI NAUTILUS:

Informacja dotycząca cookies: Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu logowania i utrzymywania sesji Użytkownika. Jeśli już zapoznałeś się z tą informacją, kliknij tutaj, aby ją zamknąć.