Dziś jest:
Środa, 1 lutego 2023

Badałem przypadki uprowadzeń przez UFO w takich krajach jak Zimbabwe, Arabia Saudyjska czy Nowa Gwinea. Zjawisko uprowadzeń przez UFO jest po prostu prawdziwe.
/Budd Hopkins, zajmuje się przypadkami CEIII i CEIV/

Komentarze: 9
Wyświetleń: 7014x | Ocen: 14

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 5/5


Śr, 18 maj 2022 13:29   
Autor: FN, źródło: FN   

W KONGRESIE USA O UFO

We wtorek, 17 maja 2022 w Kongresie odbyło się publiczne przesłuchanie urzędników Pentagonu dot. spotkań z niezidentyfikowanymi obiektami latającymi Eksperci zaprezentowali nowe nagrania UFO zarejestrowane przez pilotów wojskowych Specjaliści wskazują, że choć zazwyczaj UFO kojarzy nam się ze Stanami Zjednoczonymi, to do podobnych spotkań przyznają się także armie innych krajów na całym świecie.
W trakcie odpytywania przez panel ekspertów z Kongresu urzędnik Pentagonu przypomniał, że w raporcie z czerwca 2021 r. ujęto 144 przypadki spotkań pilotów wojskowych z niezidentyfikowanymi obiektami latającymi. Wśród nich było osiemnaście szczególnie interesujących obiektów, które zdawały się wymykać jakiemukolwiek wyjaśnieniu tj. były to obiekty pozostające nieruchomo w silnym wietrze, przemieszczające się w kierunku przeciwnym do kierunku wiatru, wykonywały gwałtowne manewry, momentalnie zmieniały prędkość o potężne wartości mimo braku widocznego źródła napędu.

Teraz okazuje się jednak, że od momentu opublikowania raportu, w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy lista się istotnie rozrosła – początkowe 144 przypadki zamieniły się w ponad czterysta.

Tajemnicza metalowa kula zarejestrowana przez FA-18 Hornet

Na najciekawszym nagraniu wczorajszego dnia, zarejestrowanym w 2021 roku z pokładu myśliwca FA-18 i zaprezentowanym  przez zastępcę dyrektora Wywiadu Marynarki Wojennej Scotta Braya widać jak niezidentyfikowany, sferyczny i metaliczny obiekt latający przecina ścieżkę lotu myśliwca z prędkością naddźwiękową. Co więcej, przelot obiektu został wzrokowo potwierdzony przez pilota oraz był widoczny na instrumentach radarowych samolotu. Czym mógł być ten obiekt? Nie wiadomo.Idea nowego departamentu spotkała się jednak z krytyką części społeczeństwa. Niektórzy stwierdzili, że to kolejna próba ukrywania prawdy o Niezidentyfikowanych Obiektach Latających. Teraz zdaje się, że Pentagon przerwał milczenie.

17 maja 2022 roku miało miejsce pierwsze od 50 lat publiczne przesłuchanie w Kongresie Stanów Zjednoczonych dotyczące UFO. Odbyło się w podkomisji ds. wywiadu Izby Reprezentantów.

To wysłuchanie i praca naszej podkomisji ma jeden cel. Wszelkie Niezidentyfikowane Obiekty Latające stanowią zagrożenie dla bezpieczeństwa USA i tak musimy je traktować. Przypadki ich pojawienia się powinny zostać wyjaśnione – tak otworzył przesłuchanie André Carson, szef komisji i kongresmen z Indiany.

Ujawniono nagranie, na którym widać obiekt poruszający się z prędkością naddźwiękową

Głównym tematem obrad był wspomniany wyżej ubiegłoroczny raport. W trakcie tego posiedzenia przedstawiciele Pentagonu zaprezentowali nieznane dotąd zdjęcia i nagrania, na których widać UFO.
Na jednym wideo widać obiekt w kształcie kuli, który przelatuje obok amerykańskiego odrzutowca z prędkością naddźwiękową. Został on zarejestrowany z okna kokpitu myśliwca FA-18 w 2021 roku. Pilot, który był wtedy na pokładzie samolotu przyznał, że widział to na własne oczy.
Scott Bray, zastępca dyrektora Wywiadu Marynarki Wojennej pytany o to, czym był ten obiekt, stwierdził: – Nie znaleźliśmy logicznego wyjaśnienia, co to mogło być. Dodał również, że od czasu publikacji zeszłorocznego raportu odnotowano znacznie większą liczbę zarejestrowanych przypadków UFO.

Raport mówi o 400 zarejestrowanych przypadkach UFO

Dziś wynosi ona już 400 Niezidentyfikowanych Obiektów Latających. Pentagon twierdzi jednak, że część z nich dotyczy spraw sprzed lat, które nie były wcześniej zgłaszane. Bray uważa, że taki wzrost wynika również m.in. z coraz większej liczby dronów i innych bezzałogowych pojazdów powietrznych.

Oznacza to, że w ciągu roku ta liczba zwiększyła się prawie trzykrotnie. Bray twierdzi, że wiele z tych incydentów odnotowywano na poligonach oraz w wojskowej przestrzeni powietrznej. Przedstawiciele Pentagonu szczególną uwagę zwrócili na 18 przypadków, które pochodziły jeszcze z raportu z 2021 roku.

Scott Bray powiedział, że niektóre z tych obiektów zachowywały się „bardzo nietypowo”.

Wyglądały tak, jakby utrzymywały się w powietrzu w jednej pozycji. Warunki pogodowe zdawały się nie mieć dla nich żadnego znaczenia. – twierdzi wojskowy. Dodaje również, że obiekty wykonywały gwałtowne manewry i poruszały się z zawrotną prędkością.

Niektóre obiekty latające mogły doprowadzić do kolizji z amerykańskimi samolotami

Wojskowy przekazał również, że doszło do co najmniej 11 incydentów, podczas który mogło dojść do kolizji między amerykańskimi samolotami a UFO . Dodał jednak, że amerykańskie wojsko nie nawiązywało kontaktu z tymi obiektami.

Na innym nagraniu noktowizyjnym, które zaprezentowano, widać było trzy świecące trójkątne obiekty. W tym przypadku Pentagon ma jednak logiczne wyjaśnienie. W rzeczywistości było to złudzenie optyczne, które zostało wytworzone przez delikatne światło z pokładów nadlatujących dronów, które należały do USA.


From: [...]

Sent: Tuesday, May 17, 2022 10:06 PM
To: Fundacja NAUTILUS
Subject: UFO Kongres USA

Urzędnicy departamentu obrony narodowej mówią oficjalnie w kongresie o UFO. Nie jestem pewien kiedy miało to miejsce ale to chyba świeża sprawa więc wolę na wszelki wypadek wysłać 

Komentarze: 9
Wyświetleń: 7014x | Ocen: 14

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 5/5


Śr, 18 maj 2022 13:29   
Autor: FN, źródło: FN   


Komentarze (9)
Poniżej znajduje się lista komentarzy.

Śr, 8 cze 2022 07:37 | ocena: + 4

Ziemianin | Załogant

Kiedy wreszcie w USA przestaną udawać, że nic lub niewiele wiedzą o UFO? Zakłamany świat.

Nie, 5 cze 2022 11:51 | ocena: + 3

Dariusz_11 | Załogant

Witam Państwa.
Minęły już ponad 2 tygodnie od oficjalnego rozpropagowania przesłuchania w Kongresie USA w sprawie UFO/UAP. Pozwolicie że podam dane statystyczne jednego z wielu anglojęzycznych kanałów wyświetlających film na Y.T. z tego przesłuchania:
„4,43 mln subskrybentów; 464 498 wyświetleń; 1577 komentarzy”.
Zdecydowana większość komentarzy krytycznie ocenia wystąpienie tj. udzielane tam informacje przez dwóch urzędników z Pentagonu. Nie jest krytykowany sam fakt ujawnienia tych spraw, ale składane wyjaśnienia oraz ukrywanie tego co dla pozoru nazywa się „względy bezpieczeństwa narodowego”.
Jeden z komentujących podsumował że w dzisiejszych czasach chęć utrzymania zaufania opinii publicznej i zachowania tajemnicy, jest bardzo ambitnym celem i jednocześnie celem niemożliwym.

Pozdrawiam
wszystkich tych interesujących się zarówno UFO jaki i UAP.

Nie, 22 maj 2022 15:08 | ocena: + 3

Odyseusz A | Załogant

Uważacie że oni nie wiedzą nic o tych obiektach ? To tylko ,,publika " ! Gorzej będzie jak się wyda ! A co ? Część obiektów to ziemskie ,część obce ! Poza tym są ciekawsze tajemnice ! Współpraca z obcymi i tajne technologie oraz skutki tego wszystkiego dla ludzkości !

Czw, 19 maj 2022 19:55 | ocena: + 3

Dariusz_11 | Załogant

Trochę pół żartem.
Świetnie zorganizowane przesłuchanie. A nawet show. Żeby czegoś „nie chlapnąć”, najpierw odczytanie z kartki oświadczenia. Później krótkie odpowiedzi, a tam gdzie rozmowa mogła by się potoczyć nie po tych torach co trzeba, stanowcze i taktowne zaprzeczenie, albo „my się tym nie zajmujemy”. Aby sytuacja się nie wymknęła spod kontroli, do odpowiedzi wytypowano dwóch facetów. Jak zwykle doskonała oprawa medialna, przesłuchiwani panowie elegancko i nienagannie ubrani, odniosłem wrażenie że od jednego z nich czuć perfumy Old Spice. Jak im nie ufać. Siergiej Ł., pewien minister w Rosji, mógłby się od nich uczyć.

Jeszcze na koniec cytat z powyższego art. „… trzy świecące trójkątne obiekty. W tym przypadku Pentagon ma jednak logiczne wyjaśnienie. W rzeczywistości było to złudzenie optyczne, które zostało wytworzone przez delikatne światło z pokładów nadlatujących dronów, które należały do USA.”
Kilka razy obejrzałem krótki filmik z nagraniem tych trójkątów w 2019r. Jeden z nich intensywnie migocze. Drony ? Zaobserwowane przez noktowizory US Navy w nocy nad oceanem. Na dużej wysokości, z dużą prędkością i pewnie steruje nim za pomocą iPoda jakiś facet z Florydy w willi nad oceanem.

Serdecznie Pozdrawiam.

Rozwiń odpowiedzi (2)

Sob, 21 maj 2022 05:25 | brak oceny

Luk23 | Załogant

@Dariusz_11,
Chodzi o drony wojskowe. Ich zasieg to nawet setki kiloetrow

Rozwiń odpowiedzi (1)

Nie, 22 maj 2022 10:14 | ocena: + 1

Dariusz_11 | Załogant

@Luk23, Oto dlaczego wykluczyłbym drony:
1. Błyskanie się jednego z tych trójkątów. Mało regularna sekwencja błysków. Poklatkowo można dostrzec (w tym ciągu błysków) że zanim jeden z wielu błysków wygaśnie „do 0”, następuje jego ponowne natężenie . To dość dziwne.
2. Latanie w nocy na wysokościach gdzie może wystąpić ryzyko zderzenia z np. samolotami cywilnymi. Przypomnę, że mamy tu trzy obiekty trójkątne.
3. W mojej ocenie wielkość jednego z boku tych obiektów to od kilku do nawet kilkudziesięciu metrów.
4. Nawet gdyby był to dron, to bardzo dziwne jest zachowanie w postaci rozbłysków na tyle intensywnych i widocznych, jakby ktoś chciał celowo przekazać „tu jestem”. A może nie miało to żadnego znaczenia czy taka obecność zostanie zaobserwowana.
5. W tej sprawie podano, że to drony USA. Wywiad US Navy potrzebował na to dwa lata, aby dojść do takich wniosków ? A może na potrzeby tego przesłuchania tak to wyjaśniono, aby uspokoić opinię publiczną ?
Należy również rozważyć, że to jest technologia obecnej ludzkości, utajniona do tego stopnia, że obowiązuje całkowite zaprzeczenie jej posiadania, np. z powodu okoliczności jej pozyskania.

Nie, 22 maj 2022 00:31 | ocena: + 2

Faust | Załogant

@Dariusz_11, Te tak uwaam, celowe dozowaie i stopniowe oswajanie ludzi z tematem.

Rozwiń odpowiedzi (1)

Nie, 22 maj 2022 10:17 | ocena: + 1

Dariusz_11 | Załogant

@Faust, Te obecne przesłuchanie w Kongresie, to bardzo duży krok w dobrym kierunku. Nie mniej:
- zdecydowanie późno zostało to zrobione .
- przyjęto wersję „super soft”, gdzie metody wyjaśnienia społeczeństwu tj. podzielenie się obecnie posiadaną wiedzą, może być rozwlekane na lata lub pokolenia.

Ale może być też tak, że PRAWDA będzie trudna do przyjęcia.

Wyświetl według: Chronologicznie Ocena
w kolejności: rosnąco malejąco

* Informujemy, iż treści zamieszczane w komentarzach, lub innych rubrykach, w których internauta może dodać swój wpis nie są stanowiskiem Fundacji Nautilus i nie stanowią one odzwierciedlenia naszych poglądów, upodobań bądź sympatii. Fundacja Nautilus nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez Użytkowników.

Aby dodać komentarz, zaloguj się.
szukaj:  

Wejście na pokład

Zapamiętaj mnie

Wiadomość z okrętu Nautilus

- Nikt nie jest dziś w stanie przewidzieć, kiedy wojna w Ukrainie się skończy. Putin może ją zakończyć już dziś. Ale on nie przygotowuje się do pokoju. My widzimy coś przeciwnego - tak o działaniach Kremla mówił sekretarz generalny NATO. Jens Stoltenberg w czasie wizyty w Korei Południowej wezwał kraj do zwiększenia pomocy dla Ukrainy i ostrzegł, że Rosja przygotowuje się do jeszcze większej wojny.

UFO24

więcej na: emilcin.com

Czw, 29 gru 2022 08:34 | 30.10.2022 po godzinie 18 siedzieliśmy z żoną i córką i obserwowaliśmy gwieździste niebo. Zauważyliśmy sporo obiektów przelatujących z różnych kierunków, z północy na południe i odwrotnie, ze wschodu na zachód i odwrotnie. Obiekty te świeciły białym, ciągłym światłem, niczym nie różniły się od tych 'mniejszych' gwiazd. Oczywiście nie wiem na jakiej wysokości leciały, ale ich prędkość na niebie była porównywalna do tej z jaką latają samoloty rejsowe. Obiekty te latały pojedynczo, lub w parach, ...

Artykułem interesują się

Poniżej lista Załogantów, których zainteresował ten artykuł. Możesz kliknąć na nazwę Załoganta, aby się z nim skontaktować.

Dziennik Pokładowy

Niedziela, 15 stycznia 2023 | O 2023 roku, o mnie, Fundacji Nautilus,  zwykłej prozie życia i „szalupach ratunkowych”. Wpis w Dzienniku Pokładowym 15 stycznia 2023

czytaj dalej

FILM FN

PROJEKT KONTAKT - apel do czytelników!

archiwum filmów

Archiwalne audycje FN

Playlista:

rozwiń playlistę
Właściwe, pełne archiwum audycji w przygotowaniu...
Będzie dostępne już wkrótce!

Poleć znajomemu

Poleć nasz serwis swojemu znajomemu. Podaj emaila znajomego, a zostanie wysłane do niego zaproszenie.

Najnowsze w serwisie

Wyświetl: Działy Chronologicznie | Max:

Najnowsze artykuły:

Najnowsze w XXI Piętro:

Najnowsze w FN24:

Najnowsze Pytania do FN:

Ostatnie porady w Szalupie Ratunkowej:

Najnowsze w Dzienniku Pokładowym:

Najnowsze recenzje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: OKRĘT NAUTILUS - pokład on-line:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: Projekt Messing - najnowsze informacje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: PROJEKTY FUNDACJI NAUTILUS:

Informacja dotycząca cookies: Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu logowania i utrzymywania sesji Użytkownika. Jeśli już zapoznałeś się z tą informacją, kliknij tutaj, aby ją zamknąć.