Dziś jest:
Środa, 7 grudnia 2022

Człowiek ma ogromną moc. Medytacja i wewnętrzna siła zwielokrotniają tę moc. Nie zmierzy jej ani nauka, ani żaden przyrząd. Nie ogarnie jej wielkości także ludzki umysł.
/Liao Sifu, chiński mistrz Nei Kungu/

Komentarze: 48
Wyświetleń: 11075x | Ocen: 39

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 5/5


Pt, 16 wrz 2022 18:42   
Autor: FN, źródło: FN   

REINKARNACJA? ISTNIEJĄ DOWODY... ONA ISTNIEJE!


To się zdarza częściej, niż ludzie myślą: małe dzieci pamiętają swoje poprzednie wcielenia. O wszystkim zapominają w wieku ok. 6-7 lat, ale wcześniej ze szczegółami opowiadają o tym, kim byli w poprzednim życiu. Na taką historię natrafił jasnowidz Krzysztof Jackowski i natychmiast zadzwonił na pokład okrętu Nautilus.

Zgłosiła się do niego rodzina z 4-letnim synem, który opowiedział jasnowidzowi o śmierci, swojej śmierci w poprzednim życiu.

- Miałem biały motor, był wypadek. Przyjechała karetka, a ja umarłem – opowiedział jasnowidz. Polecamy rozmowę z jasnowidzem nagraną tego samego dnia. Na koniec jest rozmowa z jeszcze inną rodziną, której córka pamięta także swoje poprzednie życie.

 

Bardzo ciekawe są komentarze pod filmem zamieszczonym w serwisie youtube.

Moja córka mając 2,5-3 lata zawsze opowiadała ze widzi innych ludzi w naszym domu. Opowiadała mi o tym bardzo często, potem jak twierdzi gdy była starsza, modliła się do Boga żeby przestała na jakiś czas widzieć inne osoby. Teraz mając 8 lat twierdzi ze widzi tych ludzi/dusze ponownie, twierdzi ze się ich nie boi ale ze bardzo często widzi chodzące osoby po naszym domu. Twierdzi również, ze osoby te chcą jej coś powiedzieć jednak ich nie słyszy, dlatego tez one piszą po ścianach różne słowa ( rozmawiałem z córka o tym nie dalej niż 3 dni temu). Jak twierdzi moja córka, to bada ona to zjawisko, nie boi się już i chce  zrozumieć co te dusze chcą i co chcą jej przekazać. To jest piękne i niesamowite - wspieram ja w tym na każdym kroku

[...]

Moja wnuczka kiedy miała ok 3 lat powiedziała mi , że ja jestem jej mamą. Powiedziałam, że nie jestem jej mamą ale babcią, na co odpowiedziała, że w takim razie mamobabcią. Mój kontakt z wnuczką  nie był wówczas częsty.

[...]

To i ja podziele sie z Wami moją osobistą historią. Rok temu umarł mój tato. Kilka dni przed śmiercią poprosilam go aby "juz po "przyszedł i w jakikolwiek sposób powiedzial jak tam jest . Długo nic sie nie dzialo pomimo ze czesto czułam jego obescnosc. Az jakies 3 miesiace temu miałam sen. Ktoś puka do drzwi , otwieram patrze a to mój tato. Pytam sie go co tu robisz , przeciez ty nie żyjesz , był pogrzeb , lekarze stwierdzili ze nie zyjesz. A mój tato odpowida mi tymi słowami "pomylili sie ja wciąz zyje" wiec ja dalej go pytam  to gdzie byłeś jak ciebie tyle miesiecy nie było ? a tato odp "podróżowałem, byłem w Hiszpani i jeszcze paru miejscach podawał szczegóły" Zaprosiłam do go domu , obawiałam sie ze bedzie na mnie krzyczał bo juz troche jego rzeczy posprzątałam na dobre. Wszedł do swoego pokoju połozył sie na łózku. Zamknęłam za nim drzwi i mówie do siebie ze to nie moze byc na prawde to mi sie sni w tym snie. Poczekałam jakis czas i otwieram znów te drzwi z myslą ze to nie prawda. A tato mój siedzi juz na krześle i oglada jakies papiery. W tym momencie sie obudziłam . Sen tak realny rzeczywisty , pamietałam każdy szczegół z niego. Tato dotrzymał słowa :) Serdecznie pozdrawiam Pana Roberta i całą załoge Nautilusa :)

Moja mała siostrzenica jak była mała mòwiła że pamięta swojego tate jak wròcił do domu , otworzył drzwi, był ranny w ręke i mòwił do nich ( jej i rodzeństwu) żeby sie nie bali że wszystko bedzie dobrze..
To powtarzała jakiś czas, wychowywała sie bez ojca , ale powtarzała że ona ma tate bo pamięta jak wtedy wròcił z krwawiącą ręką..
Po ok 6 latach już tego nie wspominała, teraz nie pamieta wcale.

Ja nie jestem dzieckiem, ale już dorosłą kobietą i pamiętam kilka wcieleń...jedno z nich to Jan z Kwidzynia...I wiem ,że to jest PRAWDA I WIEDZA ŹRÓDŁOWA...przeżyłam  to "doświadczenie" w 2017 roku w marcu...m.in.też w Malborku...to jest też  powiązane  ze śnieniem

 

Reinkarnacja jest prawdą i w tym niema żadnej wątpliwości ,została udowodniona przez wiele osób /książka Wędrówka Dusz polecam/ O jej istnieniu wiedziałem od dawna już jako dziecko byłem przekonany że po śmierci narodzimy się na nowo.Zaznaczam że byłem wychowywany w rodzinnie katolickiej ,siostra mojej mamy jest zakonnicą a wujek był księdzem / nie żyje/ ale to tak na marginesie .Obecnie mam ponad 50 lat i podczas zabawy z moim wnukiem który miał wtedy 3 latka opowiadałem mu o samolotach. W pewnym momencie mój wnuczek mówi do mnie: Dziadek o ja jak byłem dorosły też leciałem samolotem ,zapytałem go jeszcze A co jeszcze robiłeś ,on odpowiada : Z takiego czerwonego budynku wychodziłem i roznosiłem listy.

 

Wszystkich czytelników zachęcamy do lektury najnowszego wpisu w Dzienniku Pokładowym. To bardzo szczere słowa... na pewno zaciekawią wszystkich fanów okrętu z banderą N.

https://www.nautilus.org.pl/dziennik,212,16-wrzesnia-2022--o-pieknie-mandali-kiedy-chaos-wszechswiata.html

Komentarze: 48
Wyświetleń: 11075x | Ocen: 39

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 5/5


Pt, 16 wrz 2022 18:42   
Autor: FN, źródło: FN   


Komentarze (48)
Poniżej znajduje się lista komentarzy.
1 2 3

Pon, 5 gru 2022 15:24 | ocena: + 1

maxxx | Załogant

Jest milion relacji ludzi, którzy doznali dowodów na istnienie reinkarnacji. Bardzo wiele opracowań, lektur.
Np. Wędrówka dusz - Michael Newton.
Wiedza o reinkarnacji, wiara w nią wprowadza dużą dozę spokoju w życie.
Prędzej czy później spowoduje ona dążenie do tworzenia Dobra, ogólnie pojętego. Do poczucia Jedności i dalej... do Boga

Dlatego pewnym siłom zależy na trzymaniu nas w zamęcie duchowym, dlatego jest to temat ciekawostka w mediach, ewentualnie temat do obśmiania.
Jesteśmy totalnie manipulowani, proszę zauważyć.
I zgłębiać swoją wiedzę i przekonanie.
Pozdrawiam

Nie, 27 lis 2022 23:46 | brak oceny

Marmar9 | Załogant

Nie rozumiem z kąd ta pewność, że reinkarnacja istnieje??? Wierzycie w śmierć kliniczną? wierzycie w zeznania ludzi którzy powrócili z tamtej strony??? Dlaczego nikt z nich nie potwierdza reinkarnacji a wręcz przeciwnie negują ją. To kto ma racje? Wierzycie, że Jezus istniał a zaprzeczacie jego naukom.

Rozwiń odpowiedzi (1)

Wt, 29 lis 2022 11:36 | ocena: -1

sidhartha | Załogant

@Marmar9, umrzesz to się jak każdy z nas dowiesz prawdy, ludzie plecią różne bzdury, żaden z nich nie ma dowodu na swoją teorię.
nigdy NDE nie miałem więc ciężko mi oceniać .

Wt, 22 lis 2022 15:08 | ocena: -1

lilka123 | Załogant

Wysłuchałam właśnie ostatniej przepowiedni p.Jackowskiego, w której mowa o 3 kominach, które narobią fermentu w Europie. Tak mi przyszło do głowy, że może chodzić o Etnę, Wezuwiusza i Stromboli i że wyziewom nie będzie końca, co oznaczać będzie również , że będzie ciemno i zimno i dotyczyć to będzie całego świata. Będzie wtedy i żółty pył i skażenie wszystkiego co dojrzeje w sadach i na polach(Jackowski:"widzę sady pełne owoców, których nie wolno zrywać"), a w konsekwencji głód(zapowiadany w Biblii), potem już wiadomo...III Wś i tak po krótce.
Wg innych przepowiedni najpierw ma wybuchnąć Yellowstone, a potem już wszystkie wulkany po kolei.

Sob, 29 paź 2022 11:40 | brak oceny

sidhartha | Załogant

prawda jest taka że mamy już praktycznie pozamiatane! :(
ludzkość przez tysiące lat żyła w ignorancji, musielibyśmy SZCZERZE zmienić wibracje, i podejście do życia, do wszechświata , wtedy pan bóg może i by wszystko jeszcze raz przemyślał, pytanie czy możemy szczerze(choć niektórzy już to zrobili, ale mowa o 1% ludzi)przyznać się że jesteśmy barbarzyńcami nie szanującymi życia? a może jesteśmy tak zatwardziali w swoim EGO że nawet groźba samounicestwienia nas nie potrafi zmienić
kreacja potrafi przebaczać, ale tylko jeśli na nią zasłużymy, i będziemy mieli wyrzuty sumienia!
czas pokaże jaka jest prawda.

Rozwiń odpowiedzi (1)

Sob, 29 paź 2022 21:09 | ocena: + 4

Ordep | Załogant

@sidhartha, drogi Załogancie!
Jest wiele racji w tych rozważaniach. Człowiek, jako istota myśląca, na przestrzeni tysięcy lat rozwinął się cywilizacyjne. Ludzkość osiągnęła wiele na polu rozwoju naukowo-technicznego. Do pewnego momentu nauka i postęp w wielu dziedzinach życia dawały człowiekowi poczucie bezpieczeństwa i sprzyjały szeroko rozumianej egzystencji. Od wielu już dekad, a szczególnie w ostatnich latach, nowoczesna technologia ma też swoją ciemną stronę, z góry nieprzewidywalną. Do pewnego momentu postęp dawał wiecej dobra niż zla i bardziej sprzyjał ewolucji i rozwojowi ludzkiego gatunku. Od pewnego momentu nastąpiła zmiana na gorsze. Wtedy, gdy 16 lipca 1945 r, doszło do pierwszej próby jądrowej w Alamogordo w Nowym Meksyku. Obecnie ludzkość zagraża sama sobie, zachowując się nieprzewidywalnie, budując coraz to nowsze technologie zabijania i unicestwiania życia. To droga do zniszczenia i chyba zaprzepaszczenia szansy na dalszy rozwój, jeśli nie dojdzie do opamiętania. Człowiek nie wziął się znikąd. Naszym celem jest dążenie do doskonałości, skądś przyszliśmy i dokądś chyba zmierzamy? Nie możemy dopuścić do najgorszego scenariusza w naszej długiej i trudnej drodze do znalezienia lepszego świata.
Szanowny Kolego, w pełni podzielam Twoje wywody. To prawda, że Stwórca Wszechrzeczy jest miłosierny i potrafi wybaczać. Nie dopuści jednak do zachwiania pewnej równowagi i porządku ustanowionego we wszechświecie. Cywilizacje barbarzyńskie, do których można zaliczyć cywilizację naszego Globu, ostatnio stwarza takie zagrożenie. To budzi niepokój. Bez ingerencji, pomocy i wsparcia z ZEWNĄTRZ, ludzkość sobie nie poradzi. To musi się zmienić w ciągu krótkiego czasu. Głęboko wierzę, że za ok. 2 lata rozpocznie się proces "oczyszczania " i metamorfozy na Ziemi.
Najmilsze pozdrowienia. Pedro

Rozwiń odpowiedzi (1)

Pon, 7 lis 2022 10:46 | ocena: + 1

sidhartha | Załogant

@Ordep, coś czeka ziemię do końca 2024 roku.
co?
moim zdaniem zostanie wynalezione coś, jakiś wynalazek być może coś w stylu antygrawitacji, UFO.
znając naszą cywilizację, moglibyśmy tym zrobić sobie krzywdę, ale może się mylę.
jak myślisz Pedro z jakiej planety będą ci obcy?
czyżby plejadanie?

Rozwiń odpowiedzi (1)

Śr, 9 lis 2022 22:49 | ocena: + 2

Ordep | Załogant

@sidhartha, witaj Druhu!
Dzięki rozszerzonej świadomości i synchronizacji energii, mogę odbierać przekazy w formie obrazów, impulsów oraz dźwięków. Możliwe jest przekazywanie energii innym, leczenie, a także wyrażanie przekazu w formie myśli, czyli namiastki telepatii. Wiem, że wszystkie docierające do mnie przekazy w transie odbywają się przy wykorzystaniu unikalnego kanału, przy którego pomocy łączę się z innymi wymiarami i światem astralnym.
Niektórzy naukowcy badający te zjawiska uważają, że przekazy otrzymane podczas channelingu nie są możliwe do wyrażenia, należy je najpierw przetworzyć, bo są wizjami. Jest w tym wiele prawdy, ponieważ energie, które otrzymujemy mogą zawierać w sobie nieskończenie skomplikowane i niezwykłe informacje (wiem o tym doskonale z impulsów, które otrzymuję). Jednak pewne wizje i obrazy oraz przekaz są tak wyraźne, że nie można w zaden sposób zakwestionować tego, czego doświadczamy w snach. Sny stanowią niezaprzeczalną formę kontaktu na płaszczyźnie duchowej. Przyznam szczerze, że Twój kierunek myślenia czasami zgodny jest z moim futurystycznym spojrzeniem na te sprawy.
Z kolejnych, opisanych przeze mnie snów, wyłaniał się ciekawy wygląd istot pozaziemskich. To najprawdopodobniej Plejadianie. Przedstawiali się jako przyjazna i pomocna Ziemianom rasa z odległych planet. Wyglądem przypominali ludzi, ale jakby bardziej doskonali pod wieloma względami od naszej rasy. Emanowali niezwykłą energią i wyjątkowym stanem ducha. Kobiety stamtąd były niezwykłej urody i posiadały nieopisane w sobie "pokłady" miłości. Takiej mocy tego uczucia nie spotyka się na naszej Planecie. Doświadczyłem tego w jednym z opianych snów.
Każdemu życzę takiego przeżycia chociaż raz. Coś poza skalą naszych ziemskich doświadczeń.
Pozdrawiam serdecznie. Pedro

Rozwiń odpowiedzi (1)

Pon, 14 lis 2022 09:54 | brak oceny

sidhartha | Załogant

@Ordep, ja miałem kiedyś wyraźny sen że kontakt nastąpi jeszcze w tym roku!
i do tego się skłaniam!
nie uważam że jestem w wizjach gorszy od ciebie!
jeśli ty myślisz ze kontakt nastąpi w 2024 roku to ok
ja mam inne zdanie, choć nie zaręczam że ty albo ja musimy mieć rację.
np. fundacja nautilus jest zdania że kontakt nastąpi za jakieś 300-400 lat albo i później
jak widać nie każdy jest takim optymistą jak ja albo ty.
szanuję plejadan, ale chyba nie jesteśmy gorsi od nich?
jedno jest pewne "prawdy" o naturze rzeczy dowiemy się, kiedy? tego nikt nie wie.

Rozwiń odpowiedzi (1)

Wt, 15 lis 2022 22:30 | ocena: + 5

Ordep | Załogant

@sidhartha, Szanowny Załogancie!
Po raz kolejny powtarzam, że przekazuję tylko to, co mi się ukazuje i widzę w moich snach. Moje opisy są autentyczne, szczere i wyrażające moje przeżycia w transie. Niezmiennie od wielu lat wskazuję czas, od którego ma się rozpocząć proces zmian na Ziemi za sprawą obcej Cywilizacji. Nie mam zamiaru z nikim rywalizować i prześcigać się w tych kwestiach. Nie umniejszam też niczyich zdolności do pewnych przewidywań i wizji. Po prostu wyrażam tu tylko swoje przeczucia i podpowiedzi mojego "szóstego zmysłu". Czy to, co widzę w snach i odbieram w przekazach w odmiennych stanach świadomości, sprawdzi się w najbliższych latach na pewno ? Tego do końca nie wiem.
To byłaby sensacja na niespotykaną skalę i miarę od tysięcy lat.
Nie jest przesądzone, że może do tego dojść za 200-300 lat, jak twierdzi Fundacja Nautilus? Powiem szczerze. Tu nie ma mocnych.
Bądźmy dobrej myśli i wierzmy, że lepszy świat powoli zbliża się.
Pozdrawiam serdecznie. Pedro

Rozwiń odpowiedzi (1)

Nie, 27 lis 2022 10:04 | ocena: + 1

sidhartha | Załogant

@Ordep, ja tylko mówię to co czuję :)
od wielu lat obcuję z duchowością, i wiem swoje.
pracuję z czakrami, medytuję, w LD/OOBE jeszcze nie jestem zaawansowany, ale z czasem to się zmieni.
plejadianie są wysoko rozwiniętą cywilizacją, mają więcej rozsądku duchowego niż ziemianie, więc w pewnym sensie są uprzywilejowani.
kiedy kontakt z obcymi?
ciężko powiedzieć, faktem że ludzkość musi wykonać pierwszy "minimalny" krok
plejadianie zrobią resztę, pomogą nam zbudować eden nie tylko na ziemi czy na planecie plejadian, ale w całym wszechświecie, nawet w innych rzeczywistościach.
w życiu jak i w duchowości, nikt nie może powiedzieć że jest wszechwiedzący, problemy uczą nas pokory, z czasem znikną, ale to jeszcze nie ten moment.

Pt, 28 paź 2022 12:07 | brak oceny

sidhartha | Załogant

Reinkarnacja jest granicząca z pewnością!
po co? dobre pytanie, są ludzie którzy myślą że tylko mięso nic więcej!
ale w każdym poglądzie jest odrobina prawdy!
żeby pamiętać poprzednie wcielenie trzeba być osobą bardzo uduchowioną, a to się nieczęsto zdarza.
z tego co wiem to oświeceni mają dar pamięci poprzednich wcieleń :)
np. budda Chrystus czy pio tolle maharishi
jedyny trik polega na zakotwiczeniu w "teraz"

Nie, 9 paź 2022 07:57 | ocena: + 6

alpol@volny.cz | Załogant

Dzien dobry wszystkim i pozdrowienia z CZECH!
MOCNO POZDRAWIAM PANA BERNATOWICZA!
nie jestem POLKA prosze milosciwie o odpuszczenie bledów.
Pare slów dla tych, co nie wierza w reinkarnacje i inne rzeczy. Tak to ma byc, kazdy ma swój czas, ktos uwierzy wczesniej, ktos pózniej, ale jedna rada. Kiedy cos ciekawi, szukaj dalej, szukaj do tej poky, póki nie znajdziesz potwierdzenia tego ze to dooprywdy nie istnieje albo znajdziesz 100% potwierdzenie (100% dla ciebie, dla innego nie musi byc) , ze istnieje. Innej drogi nie ma, szukaj i znajdziesz, to sie wie od laaat :).
A najlatwiejszy sposób: bydz poprostu dobrym (100% dobrym) czlowiekiem ... i to starczy ...
Wszystkiego wszystkim dobrego!
Praga, Alena Polák

Rozwiń odpowiedzi (1)

Czw, 27 paź 2022 09:06 | ocena: + 1

sidhartha | Załogant

@alpol@volny.cz,
dobra, co racja to racja :)
moim zdaniem istnieje reinkarnacja, tak samo jak są duchy.
w czasie między wcieleniami jesteśmy duchami, potem jeśli oczywiście chcemy znowu wcielamy się w ciała :)
i tak w nieskończoność, czy można np.za pomocą hipnozy przypomnieć sobie przynajmniej jedno wcielenie?
niektórzy nawet nie muszą być hipnotyzowani, tylko rodzą się z pamięcią, i nie mają utraty jej tak jak w przypadku znacznej częściej ludzi.
ale bycie dobrym człowiekiem faktycznie jest ważne, ja optuję w kierunku tego że wszystko jest grą, czymś w rodzaju realnej gry komputerowej :)
jest jeszcze realna kreskówka, jednak ta teoria moim zdaniem w dużym stopniu mija się z prawdą, bo reinkarnacja, która jest jedyną słuszną rzeczą, może zaistnieć tylko w określonych warunkach.
każdy musi sam dojść do prawdy ;)

Pt, 7 paź 2022 14:08 | ocena: + 1

sidhartha | Załogant

a tak swoja drogą, skąd pewność że po śmierci są kolejne wcielenia?
skąd pewność że światło istnieje?
śmierć jest zagadką, i do końca nie wiadomo co nam w momencie zgonu szykuje.
są skrajne poglądy że jesteśmy tylko mięsem, i nawet silne uczucie jakbyśmy byli duchem w ciele, może być prawdziwą iluzją!
skąd pewność?
nawet gdybyśmy za życia naprawdę byli pewni że po śmierci jest coś np. reinkarnacja, to dopóty nie umrzemy, nie mamy prawa być czegokolwiek pewnym.

Rozwiń odpowiedzi (1)

Czw, 20 paź 2022 15:41 | ocena: + 1

magdakowalska48 | Załogant

@sidhartha, bo to jest logiczne? to ze dla ciebie smierc jest zagadka to nie znaczy ze dla innych tez

Rozwiń odpowiedzi (1)

Czw, 27 paź 2022 09:10 | ocena: -1

sidhartha | Załogant

@magdakowalska48, no cóż dla Jackowskiego jest :P
jeśli nie wierzysz to posłuchaj co mówi :) jednak zawsze pozostaje margines niepewności.
co jest niby logiczne?!
dla mnie jedyne co jest logiczne to to że jestem duchem, a nie poglądy że jesteśmy tylko mięsem!

Rozwiń odpowiedzi (1)

Wt, 1 lis 2022 18:31 | brak oceny

magdakowalska48 | Załogant

@sidhartha, dla ciebie margines niepewnosci ale dla mnie nie ma czegos takiego

Pt, 7 paź 2022 10:18 | ocena: -2

sidhartha | Załogant

nirwana?
to tylko legenda,
ale żeby ją osiągnąć(jeśli oczywiście jeśli się da)trzeba porzucić pragnienie i lgnięcie ;)
do wszystkiego, nawet do szczęścia czy przyjemności,
właściwie od czasów buddy może tylko paru osobom się to udało np. ekchartowi tolle, oczywiście można dyskutować czy osiągnęli nirwanę czy tylko samadhi :P
nirwana to przerwanie kręgu samsary raz na zawsze, to przerwanie cierpienia, istota która osiągnęła nirwanę(najbardziej pożądany stan)
ma coś w rodzaju LD(świadomego snu)tylko takiego permanentnego ;)
choć bliżej temu do stanu jaki miał/ma np. ojciec pio :)
jak osiągnąć nirwanę? musi się jakimś cudem udać ;)
a tak naprawdę nirwanę jest łatwo osiągnąć, ale nie w tym świecie.

Nie, 2 paź 2022 14:03 | brak oceny

Kepos | Załogant

Chciałem dodać, że człowiek składa się z ciała, Duszy, Ducha (anioł stróż) oraz niektórzy ludzie z "przypisanego" (duch potępiony korzystający z aury człowieka). Oprócz Duszy tym dwom duchom nie wymazuje się świadomości. To od nich pochodzi owe "przebicie" od poprzednich ich wcieleń.
Pozdrawiam pana Jackowskiego oraz pana Bernatowicza, aby przejrzeli na oczy.

Pon, 26 wrz 2022 19:41 | ocena: + 1

john_titor | Załogant

na początek napiszę że osobiście zetknąłem się z tym fenomenem dzięciej pamięci gdy mój syn (obecnie 8 letni) jak miał 4 lata powiedział swojej Mamie że miał kiedyś młodszych rodziców i oni wyglądali inaczej (zaczął mówic bardzo pozno ale potem szybko nadgonił zasób słów tylko do dzisiaj ma problemy w wymową), druga sytuacja którą przeżyłem niedawno nie dotyczyła mnie ani mojej rodziny, to była nieco inna sprawa: byłem u znajomego w odwiedzinach (nie widzielismy sie jakiś czas, on ma syna w podobnym wieku), rozmowa zeszła na temat dzieci: powiedział ze jego syn jest nietypowy w kwestii jezykowej: od małego preferuje angielski bardziej niz polski, lepiej mówi i liczy po angielsku, polski uzywa w ograniczonym zakresie a ze swoją siostrą mówi czesto po angielsku (dodam ze tata i mama praktycznie nie uzywają tego języka), byc moze ten drugi przypadek tez ma jakies podłoże wynikające czesciowo z reinkarnacji.

Wyświetl według: Chronologicznie Ocena
w kolejności: rosnąco malejąco

STRONA
1 2 3
* Informujemy, iż treści zamieszczane w komentarzach, lub innych rubrykach, w których internauta może dodać swój wpis nie są stanowiskiem Fundacji Nautilus i nie stanowią one odzwierciedlenia naszych poglądów, upodobań bądź sympatii. Fundacja Nautilus nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez Użytkowników.

Aby dodać komentarz, zaloguj się.
szukaj:  

Wejście na pokład

Zapamiętaj mnie

Wiadomość z okrętu Nautilus

Fundacja NAUTILUS - jedyna w Polsce oficjalnie działająca organizacja pozarządowa zajmująca się zjawiskami niewyjaśnionymi ******* www.nautilus.org.pl ******** Adres korespondencyjny: Fundacja NAUTILUS, skr. 221, 00-950 Warszawa 1.

UFO24

więcej na: emilcin.com

Pt, 16 wrz 2022 19:45 | 20.07.2022 w środę około godz. 22.00 wyszedłem na ogród przez domem i zauważyłem świetlny punkt jasny obiekt przypominający samolot lecący w nocy.Obiekt przelatywał bezpośrednio nad moim domemw zupełnej ciszy nie wydając żadnych dźwięków.Zacząłem ten obiekt obserwować i wydawało mi się że zauważył mnie że jego obserwuję . Obiekt świetlny próbował zawrócić w przeciwległym kierunkujak znajdował się bezpośrednio nad moim domem.Na pewno nie był to samolot ponieważ...

Artykułem interesują się

Poniżej lista Załogantów, których zainteresował ten artykuł. Możesz kliknąć na nazwę Załoganta, aby się z nim skontaktować.

Dziennik Pokładowy

Niedziela, 18 września 2022 | Mamy najciekawszy moment w historii ludzkości– powiedzmy – ostatniego tysiąca lat. Czeka nas całkowita zmiana naszego sposobu życia. I przyszedł czas płacenia rachunku życia ponad stan. Łatwiej to wszystko znieść, kiedy spojrzy się na rzeczywistość wokół jak na przepiękną mandalę z piasku tworzoną przez tybetańskich mnichów. Jest piękna także dlatego, że na końcu znika...

czytaj dalej

FILM FN

NIEZWYKŁE LOSY PILOTÓW (II WŚ)

archiwum filmów

Archiwalne audycje FN

Playlista:

rozwiń playlistę
Właściwe, pełne archiwum audycji w przygotowaniu...
Będzie dostępne już wkrótce!

Poleć znajomemu

Poleć nasz serwis swojemu znajomemu. Podaj emaila znajomego, a zostanie wysłane do niego zaproszenie.

Najnowsze w serwisie

Wyświetl: Działy Chronologicznie | Max:

Najnowsze artykuły:

Najnowsze w XXI Piętro:

Najnowsze w FN24:

Najnowsze Pytania do FN:

Ostatnie porady w Szalupie Ratunkowej:

Najnowsze w Dzienniku Pokładowym:

Najnowsze recenzje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: OKRĘT NAUTILUS - pokład on-line:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: Projekt Messing - najnowsze informacje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: PROJEKTY FUNDACJI NAUTILUS:

Informacja dotycząca cookies: Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu logowania i utrzymywania sesji Użytkownika. Jeśli już zapoznałeś się z tą informacją, kliknij tutaj, aby ją zamknąć.