Dziś jest:
Wtorek, 11 maja 2021

Historia spotkania Jana Wolskiego z UFO w Emilcinie jest jedną z najprawdziwszych, jakie w ogóle zna nasza cywilizacja. Materiał dowodowy w tej sprawie jest mniej więcej tej samej mocy jak dowody o które sądy skazują ludzi na kary wieloletniego więzienia. A powiedziałbym nawet, że w oparciu o ten materiał dowodowy sąd mógłby skazać kogoś na karę śmierci.
Zbigniew Blania-Bolnar o Bliskim Spotkaniu III Stopnia z UFO w Emilcinie, które miało miejsce 10 maja 1978 roku


#10 maja 2019 Ludzkość na zakręcie.

Czy widzieliście kiedyś sytuację, kiedy samochód mocno „wchodzi w zakręt”, ale szybkość jest zbyt duża i jest skazany na wypadnięcie z tego zakrętu? Na nic zda się hamowanie, kontrowanie kierownicą czy jakieś spektakularne manewry skrzynią biegów – katastrofa jest nieunikniona. W takiej sytuacji znalazła się nasza cywilizacja na Ziemi. Powodem jest oczywiście bezwzględne eksploatowanie naszej planety dla czegoś, co ja bym nazwał „wygodnym, pełnym egoizmu życiem”.

Wraz z upływem lat zacząłem coraz więcej rozumieć z tego, w jakim punkcie znalazł się świat, który mnie otacza. Nie mogę wyjść ze zdumienia, jak rzeczy najważniejsze są spychane na ostatnie miejsca, a rzeczy jedynie stanowiące „zabawkę dla własnego ego” podnoszone pod niebiosa. Większość bezcennej energii, którą otrzymują ludzie w momencie urodzin wrzucają z lubością do śmietnika oglądając barbarzyńskie walki ludzi próbujących się „efektownie znokautować” czyli mówiąc prosto uszkodzić mózg drugiego człowieka lub emocjonują się uganiającymi się gośćmi za niebotyczne pieniądze za skórzaną piłką. Dobrze wiem, że gdybyśmy zrobili portal poświęcony dowolnej dyscyplinie sportowej byłby to jeden z najlepszych portali tematycznych w Polsce. Każdego dnia odwiedzałoby go pewnie z milion osób albo i więcej.

Tymczasem prowadzimy serwisy o rzeczach najważniejszych związanych z celem życia, tajemnicą cierpienia i szczęścia, a także miejsce człowieka na Ziemi i we wszechświecie i każdego dnia interesuje się tym kilkadziesiąt osób, no może w porywach kilkaset…  Nie myślcie proszę, że mnie ta sytuacja smuci, gdyż od lat powtarzam, że cała nasza działalność edukacyjna związana z duchowym przebudzeniem człowieka jest skierowana do pojedynczych ludzi. A może nawet w ogóle tylko do jednej osoby – ciebie czytelniku, który właśnie czytasz te słowa…

Ale wracając do moich przemyśleń – nie jest mi smutno, ale jestem trochę czasami zamyślony. I coraz bardziej pozbawiam się złudzeń, że to szaleństwo może zostać przerwane na skutek decyzji ludzi. Tak się nigdy nie stanie – ludzie lubią, jak jest im „dobrze” (mają prąd kosztem zarzynania Ziemi, jeżdżą samochodami traktując powietrze jak wielki ściek i tak dalej – mógłbym to wszystko wyliczać w nieskończoność). Tylko jedno i zdecydowanie globalne wydarzenie wynikające z karmy planety w sposób zdecydowany przerwie ten upiorny proces niszczenia życia na Ziemi dla zadowolenia własnego ego.

Ostatnio uczestniczyłem w ciekawej rozmowie z przyjaciółmi. Zastanawialiśmy się, czy dla uratowania planety bylibyśmy gotowi zrezygnować z samochodu natychmiast – w ciągu pięciu sekund. Ja od lat jeżdżę specjalnie starym SAAB-em z 1997 roku, choć nawet z jednej pensji mógłbym kupić samochód tak o 25 klas lepszy i nowszy, ale traktuję to jako mój wkład w ochronę Ziemi. Jest to auto cudowne, wygodne, o bardzo niskiej emisji spalin, o co bardzo dbam. Ile jest wart? Pewnie z 2-3 tysiące złotych. Odstawienie go nie byłoby dla mnie najmniejszym problemem, mam bowiem dwa (!) rowery. Tymczasem moim kolegom i koleżankom po prostu było to niewyobrażalne, że 2 letnią Toyotę można tak po prostu odstawić na bok, skoro wszyscy wokół jeżdżą. A jeśli nawet ktoś by zrezygnował z samochodu, to będzie w skrajnej mniejszości, którą cała reszta czyli przygniatająca większość będzie uważała za frajerów, którzy poruszają się wolno, a normalni ludzie szybko. I dzięki temu zarabiają pieniądze. Gdzie jest błąd? Oczywiście w braku wiedzy duchowej. Powtarzam to cały czas i powtarzać będę: dopóki ludzie nie zrozumieją, że jest wędrówka dusz i oni szykują tę Ziemię dla siebie (a nie dla mgławicowych przyszłych pokoleń, które ludzie tak naprawdę mają w nosie), dopóty wszelkie rozmowy o powtrzymaniu namnażania się ludzkości i sztucznego utrzymywania wzrostu PKB kosztem Ziemi będą tylko i wyłącznie kwitowane pogardliwym uśmiechem.

To szaleństwo ludzkiego ego widać zresztą na każdym kroku. Chcecie kolejny przykład? Nasze kochane pieski. Te istoty to jak powszechnie wiadomo anioły w futerkach, które zostały przysłane przez Stwórcę, aby nas pocieszać, rozbawiać, chronić. Wszędzie są schroniska pełne naszych „młodszych braci” czekających na to, aż ktoś życzliwy ich przygarnie, a w zamian one dadzą wszystko najlepsze co mają, włącznie często z własnym życiem. Tymczasem oczywiście ludzie z egoizmu biorą szczeniaki płacąc za nie ogromne pieniądze, bo przecież lepiej, jak zabaweczka jest od „małego”, bo jest więcej fanu i frajdy.

W tej grupie "moja fajoska zabaweczka" jest jeszcze barbarzyńska podgrupa. Dla tej ostatniej – kiedy piesek trochę podrośnie i ze szczeniaczka stanie się dorosły, to już zabaweczka nie jest tak fajna, więc się ją podrzuca albo przywiązuje do drzewa w lesie, aby sobie zdechła. Wiem, jak często się takie sytuacje zdarzają, bo przecież pracuję w mediach. Nasz świat jest utkany z patologii i barbarzyństwa.

Na koniec kilka słów refleksji o obcych cywilizacjach, które przylatują na Ziemię. Po naszych publikacjach o projekcie KONTAKT wiele osób nabrało nadziei, że być może czeka nas spektakularne ujawnienie się obcych i jakieś wielkie „pokazy na niebie” dla tysięcy, a może nawet dziesiątek tysięcy osób, które zmienią świat… Przeanalizowałem wszystkie ruchy na tej naszej ziemskiej szachownicy i oświadczam z całą mocą: porzućcie takie nadzieje, gdyż jest to po prostu niemożliwe!

Tego typu manifestacje miałyby natychmiastowy skutek - w mediach na całym świecie nagle zaczęłyby się pojawiać informacje na przykład z Polski, że na oczach tysięcy osób i będąc nagrywanym na tysiącach smartfonów nagle coś się pojawiło na niebie, co może być dowodem na istnienie obcej cywilizacji odwiedzającej naszą planetę. Długo się nad tym zastanawiałem i doszedłem do wniosku, że byłby to śmiertelny cios na naszej cywilizacji.

Jesteśmy bowiem na etapie zagonowo-nacjonalistyczno-egoistycznym, a w dodatku całość jest oblana sosem całkowicie błędnej wiedzy dotyczącej spraw związanych z Bogiem, życiem człowieka, jego celem i sensem. Gdyby nie daj Boże tego typu manifestacja przydarzyłaby się nam lub innej grupie naszych przyjaciół zajmujących się UFO na całym świecie, to wtedy prawdopodobnie wiele osób podjęłoby dla dobra swojej wiary i religii decyzję o usunięciu tych, którzy chcą storpedować „nasz świat, który może jest i barbarzyński, ale nam jest w nim dobrze i nic nikomu do tego”. Znacie tę filozofię? Znacie ją na pewno. Ułatwi to znacznie cały projekt KONTAKT, gdyż w ten sposób pozbyłem się zbytecznego balastu związanego z oczekiwaniem na „wielki kontakt z UFO”. Jego teraz nie będzie, bo nie może być. Przede wszystkim dla naszego jako cywilizacji dobra. I to jest poza dyskusją – spokojne obejrzenie rozstawienia figur na naszej ziemskiej szachownicy pozbawiło mnie wszelkich złudzeń. Kontakt może być tylko i wyłącznie z pojedynczymi, wybranymi ludźmi. Ludzkość musi przejść przez jakieś wydarzenie, które ograniczy egoizm i barbarzyństwo, a wprowadzi „myślenie planetarne”. Jakie to będzie wydarzenie? Nie chcę nikogo straszyć, ale na pewno nie będzie to nic łagodnego i miłego.

Życie wbrew prawom Kreacji (czy Boga jak chcecie) zawsze musi prowadzić do momentu, kiedy trzeba zebrać plon tego, co się zasiało. I taki moment przed nami.

Jadę na wykład do Emilcina w rocznicę tego wydarzenia i zauważyłem, że myślę tylko i wyłącznie o jednej rzeczy: jak uniknąć kolejnego ukąszenia przez zarażonego boleriozą kleszcza. Podczas zakładania kamer na emilcińskiej łące już dwukrotnie spotkała mnie ta wątpliwa atrakcja, która zakończyła się długą kuracją antybiotykową. Na trzecią taką przygodę po prostu nie mogę sobie pozwolić. Kilku moich znajomych o mały włos nie przypłaciło życiem bagatelizowanie tego, co dzieje się od kilku lat na naszych łąkach i w lasach. Jestem pewien, że ma to związek z negatywnymi procesami, które teraz przebiegają na naszej planecie w związku ze zmianami klimatu przez działalność człowieka. I dlatego czasami stojąc na pokładzie okrętu Nautilus i patrząc na świat wokół jestem trochę zamyślony...

Baza FN, 9 maja 2019szukaj:  

Wejście na pokład

Zapamiętaj mnie

Wiadomość z okrętu Nautilus

11 maja 2021: [...] Bardzo ważny tekst o Emilcinie opublikowany 10 maja odsłonił bezwstydne i parszywe kulisy metody 'na wnuczka', która była u podstaw stworzenia tzw. hipotezy o 'Wawrzonku hipnotyzerze'. Wielkie podziękowanie dla rodziny Wawrzonków, czyli p. Helenie i i p. Adamowi. Po ich relacji i oświadczeniach temat sprawy Emilcina dla wszystkich uważnie śledzących tę historię jest oczywisty - ta historia jest w 100 procentach prawdziwa i jest dowodem na istnienie UFO [...]

UFO24

więcej na: emilcin.com

Dziś, 06:01 | [...] Witam Kadrę oraz załogantów Nautilusa. W poniedziałek 10 maja 2021 około godziny 22:00, grupa 7 jasnych błękitnych obiektów przeleciała szykiem kolumnowym nad miejscowością Jelcz-Laskowice w woj. dolnośląskim, z kierunku południowo-zachodniego na kierunek północno-wschodni. Szacunkowa wysokość przelotu wynosiła około 10.000 m. (+/- 1000 m.) Kilkunastu świadków równocześnie obserwowało to wydarzenie. [...]

Dziennik Pokładowy

Wtorek, 20 kwietnia 2021 | Kolejne informacje podawane przez Pentagon i armie USA nie pozostawiają wątpliwości – zjawisko Niezidentyfikowanych Obiektów Latających jest równie prawdziwe jak istnienie Antarktydy. Praktycznie nikt z czytających ten tekst nie był na Antarktydzie, ale dobrze wie, że Antarktyda istnieje. Z UFO jest tak samo. I tak pojawił się poważny problem. Z czym? A z tym, co mówią "obcy z UFO...

czytaj dalej

FILM FN

UFO I KAMIEŃ - reportaż o historii spotkania z UFO w Emilcinie z 1981 roku (Archiwum FN)

archiwum filmów

Archiwalne audycje FN

Playlista:

rozwiń playlistę
Właściwe, pełne archiwum audycji w przygotowaniu...
Będzie dostępne już wkrótce!

Poleć znajomemu

Poleć nasz serwis swojemu znajomemu. Podaj emaila znajomego, a zostanie wysłane do niego zaproszenie.

Najnowsze w serwisie

Wyświetl: Działy Chronologicznie | Max:

Najnowsze artykuły:

Najnowsze w XXI Piętro:

Najnowsze w FN24:

Najnowsze Pytania do FN:

Ostatnie porady w Szalupie Ratunkowej:

Najnowsze w Dzienniku Pokładowym:

Najnowsze recenzje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: OKRĘT NAUTILUS - pokład on-line:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: Projekt Messing - najnowsze informacje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: PROJEKTY FUNDACJI NAUTILUS:

Informacja dotycząca cookies: Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu logowania i utrzymywania sesji Użytkownika. Jeśli już zapoznałeś się z tą informacją, kliknij tutaj, aby ją zamknąć.