Dziś jest:
Wtorek, 31 stycznia 2023

Nie ma śmierci, gdyż życie duszy trwa wiecznie. To, co nazywamy śmiercią, jest jedynie śmiechem małego dziecka.
/hinduskie/

FN 24
WIADOMOŚCI OD NASZYCH CZYTELNIKÓW
Wyślij do nas wiadomość - kliknij, aby rozwinąć formularz


Zachowamy Twoje dane tylko do naszej wiadomości, chyba że wyraźnie napiszesz, że zezwalasz na ich opublikowanie. Adres email do wysyłania newsa do działu "FN 24": nautilus@nautilus.org.pl

Twoje imię i nazwisko lub pseudonim

Twój email lub telefon

Treść wiadomości

Zabezpieczenie przeciw-botowe

Ilość UFO na obrazie

Miedwiediew: Kosmici odwiedzają Ziemię. Kontrolujemy ich.
Czw, 14 maj 2020 17:17 | komentarze: 13 czytany: 4850x

Niezwykłe wyznanie rosyjskiego premiera do kamery. Dmitrij Miedwiediew przyznał, iż dostał informacje na temat przybyszów z kosmosu odwiedzających Ziemię. Dodał też, że istnieje tajna jednostka, która ich kontroluje.

- Powiem to pani pierwszy i ostatni raz - oświadczył Dmitrij Miedwiediew po zakończeniu specjalnego wywiadu dla pięciu kanałów rosyjskiej telewizji, który odbył się w sobotę. Dziennikarka dociekała, czy premier Rosji wierzy w nadchodzący koniec świata i czy naszą planetę odwiedzają "Obcy" z kosmosu.

- Prezydent Rosji, gdy obejmuje urząd, dostaje specjalną walizkę zawierającą kody do broni jądrowej oraz specjalną teczkę z adnotacją "Ściśle tajne". Ta teczka poświęcona jest przybyszom z obcych planet, którzy odwiedzili Ziemię - odparł szef rosyjskiego rządu.
Dziennikarka nie reagowała, a rosyjski premier z niewzruszoną miną kontynuował:

- Istnieje także raport specjalnej ściśle tajnej jednostki, która kontroluje przybyszów przebywających na terytorium naszego kraju - wyjaśniał. I na koniec dorzucił:

- Dokładne informacje znajdzie pani w filmie dokumentalnym "Faceci w czerni". Więcej nie powiem, bo może to wywołać panikę - podsumował Dmitrij Miedwiediew, wywołując salwę śmiechu u przysłuchujących się jego wypowiedzi osób.

Rosyjski premier dobrze znany jest ze swojego poczucia humoru.

źródło: dziennik.plKomentarze (13)
Poniżej znajduje się lista komentarzy.

Pt, 15 maj 2020 09:13 | brak oceny

HARAKIRI | Załogant

Rosja posiada kilka sztuk mobilnego działa plazmowego https://www.youtube.com/watch?v=BjHubNU0jjY , które może zestrzelić mniej zaawansowane technologicznie obiekty pozaziemskie. Emilciniaki fumfle Pana Janka spokojnie mogą oberwać.

Rozwiń odpowiedzi (1)

Pt, 15 maj 2020 15:42 | brak oceny

Gorki73 | Załogant

@HARAKIRI, Witaj ...oglądnąłem ten 2minutowy film i powiem tylko jedno szkoda czasu na "bajki Pero"- typowo propagandowy film jakich wiele w sieci o potędze wojskowej Rosjan. Kiedy zaczynałem dość zaawansowaną przygodę z mikroprocesorami to też słyszałem, że Rosjanie to dopiero mają procesory...wyprzedzające Intela….(AMD dopiero się kształtowało) o 10 lat.....że są super i takie tam...ja zadawałem pytanie; jak to jest, że rosyjska elektronika jest o dziesiątki lat za amerykańską ... i nikt mi na to rzeczowej odpowiedzi nie umiał udzielić :), wiec wnioskuję, że to propaganda....Co do tego jak stwierdziłeś "może zestrzelić mniej zaawansowane technologicznie obiekty pozaziemskie. Emilciniaki fumfle Pana Janka spokojnie mogą oberwać " to nie bój się ...to co spotkał Jan Wolski to było pewnie laboratorium a nie statek matka...i myślę, że ludzie tym niby działem mogliby co najwyżej zagrozić Obcym tyle co mógłby zrobić średniowieczny rycerz stojący z kopią lub mieczem naprzeciwko dzisiejszego czołgu. Pozdrawiam serdecznie

Pt, 15 maj 2020 07:12 | ocena: + 1

HARAKIRI | Załogant

To nie są pitolenia pijaka o poranku, jak idioty obiecującego zdjęcia emilcińskiego ufo. Rosja ma kilka prototypowych broni mogących zniszczyć ufo-obiekt fizyczny. Widocznie piszący zapomnieli o zestrzeleniu ufo w RPA i słynnym filmie z orbity uwidaczniającym błysk i szybką ewakuację z pobliża Ziemi kilku obiektów.

Rozwiń odpowiedzi (1)

Sob, 16 maj 2020 11:27 | ocena: + 1

Caoii | Załogant

@HARAKIRI,

Z tymże nie wiadomo czy te zestrzelone UFO to faktycznie pojazdy obcych. USA podobno od wielu lat posiada tajne wojskowe pojazdy używające napędu antygrawitacyjnego i wyglądace jak UFO. Pierwszy taki pojazd ludzkiej konstrukcji zbudowali Niemcy pod koniec drugiej wojny światowej, tak zwane Haunebu UFO więc to nie jest żadna nowa technologia. USA ma takie prawdopodobnie co najmniej od lat 70-tych albo 80-tych XX wieku, a może i miało jakieś prototypy jeszcze wcześniej.

Rozwiń odpowiedzi (1)

Sob, 16 maj 2020 21:35 | ocena: -1

Gorki73 | Załogant

@Caoii, Witam Cię ja chciałbym się odnieść do twojego stwierdzenia

"Pierwszy taki pojazd ludzkiej konstrukcji zbudowali Niemcy pod koniec drugiej wojny światowej, tak zwane Haunebu UFO więc to nie jest żadna nowa technologia."

Skąd masz takie informacje, że coś takiego zbudowali ? Nawet sam Igor witkowski jest bardzo sceptyczny do tego o czym piszesz.
Powiem tak, gdyby nazistowskie Niemcy mieliby takie cudo, to dzisiaj pisałbyś na czacie po Niemiecku, o ile w ogóle umiałbyś pisać. "rasa panów" przewidziała dla nie-aryjczyków inne zadania i "umiejętności" -miałbyś liczyć do 100 i podpisywać się numerem i poza tym pracować i jeszcze raz pracować dla panów ku chwale tysiącletniej rzeszy! Pozdrawiam

Rozwiń odpowiedzi (1)

Wt, 19 maj 2020 05:29 | brak oceny

Caoii | Załogant

@Gorki73,


W ,,Misji'' Michaela Desmarqueta przedstawiciel/ka rasy istot z Tjhooby powiedziała Michaelowi, że przeszkodzili Niemcom w wygraniu II WS, bo gdyby wygrali to zaprowadziliby na planecie 'porządek' który łamałby zbyt wiele panujących we Wszechświecie praw.

Pytanie jedynie czy wierzysz, że to co napisano w ,,Misji'' to prawda. Fundacja Nautilus uznaje to za prawdę. Dobrych parę miesięcy temu było tu głośno o tej książce. Nawet padła oficjalna sugestia ze strony członków Nautilusa, że to właśnie istoty z Tjhooby stoją za projektem Kontakt.

A co do tego gdzie czytałem o Niemieckim Haunebu UFO to już nie pamiętam, ale możesz sobie wygooglować, chyba sporo o tym w necie jest. Są nawet zdjęcia (rzekomo prawdziwe) obiektów UFO ze swastykami i Niemieckimi oznaczeniami.

Rozwiń odpowiedzi (1)

Czw, 21 maj 2020 16:10 | ocena: + 1

Gorki73 | Załogant

@Caoii, Witaj ponownie ! przesyłam Ci link do pewnego artykułu

http://yadda.icm.edu.pl/yadda/element/bwmeta1.element.baztech-dd14c3a8-66e8-4959-a1ff-14805f3948af/c/Piesiak_Grzywa_Jargulinski_Antygrawitacja_6_2017.pdf

którego fragment cytuję : "Niemcy jeszcze przed II wojną światowa rozpoczęli prace nad pojazdem, który napędzałaby antygrawitacja, czyli odpychanie się od Ziemi. Próbowano to uzyskać za pomocą wirujących mas (dyski, walce) oraz przy wykorzystaniu pól magnetycznych i elektrycznych. Były to początki nauki o antymaterii, ponieważ dopiero 1932 r. odkryto pierwszą cząsteczkę – pozyton (dodatni elektron). Tworzono nowe teorie, ale niemożliwe do sprawdzenia eksperymentalnie. Dopiero w 1984 r. ukazała się teoria Heima (dająca się sprawdzić w astronomii). Ogromne środki finansowe, jak i intelektualne pochłonął kompleks „Riese” (olbrzym), na który tak liczyli Niemcy. Warto wspomnieć, że dopiero w marcu 1945 r. zakłady Dorniera otrzymały pierwsze zamówienie na produkcję seryjną Hauneba II, a 2 maja 1945 r. nastąpiła kapitulacja Berlina. Przeznaczenie niewspółmierne dużych środków na ten projekt siłą rzeczy spowodowało ograniczenie produkcji innych maszyn, urządzeń i obiektów bojowych, takich jak czołgi, samoloty czy infrastruktura obronna. Złe rozdzielenie środków miało wpływ na losy tej wojny. Alianci wyprodukowali dziesięć razy więcej czołgów, z tego połowę Rosja. Współczesne prace zawężono do działań o znaczeniu podstawowym. Są budowane olbrzymie urządzenia (cyklony) do rozpędzenia naładowanych elektrycznie cząstek i bombardowania nimi różnych materiałów. Jak starano się dowieść, te ogromne nakłady na rozbudowę infrastruktury badawczo-naukowej wymagały bardzo dużych nakładów finansowych kosztem innych wydatków zbrojeniowych. Idea antymaterii w tamtych czasach wydawała się być pewną „utopią” ze względu na ograniczenia zdolności badawczych. Nawet dzisiaj zagadnienie to zawiera wiele niewiadomych i pozostaje w sferze zainteresowania licznych badaczy. "

Osobiście twierdzę, że opis tego urządzenia jest banalny i nie chce mi się wierzyć, że ktoś kto opierałby się na takim opisie nie zbudowałby nowego pojazdu choćby drona, którego napęd działał by na tej zasadzie...Poza tym pozostaje wiele jeszcze kwestii technicznych prowadzeniem tego pojazdu, który rzekomo miał osiągać prędkość 6000km/h ! nie chciałbym Cię nimi zanudzać, ale mogę je podać jeśli Cię zainteresują. Pozdrawiam

Pt, 15 maj 2020 06:06 | ocena: + 1

staryjuh | Załogant

Normalnie boki zrywać...

Czw, 14 maj 2020 22:56 | ocena: + 4

magdakowalska48 | Załogant

kod to 12345. Kontroluja kosmitow? to jakby mrowka chciala kontrolowac slonia.

Czw, 14 maj 2020 21:37 | brak oceny

arturu | Załogant

No to Miedwiediew mówił poważnie czy żartował? ;)

Czw, 14 maj 2020 21:11 | ocena: + 2

Gorki73 | Załogant

Witam Załogantów....wszystko co powiedział prezydent Rosji jest prawdą, za wyjątkiem jak to określił : "kontrolujemy Ich"....raczej powinien powiedzieć Kontrolują nas :) Pozdrawiam serdecznie

Czw, 14 maj 2020 19:33 | ocena: + 1

kruszon | Załogant

Niezły news w FN24... sprzed 8 lat...

Rozwiń odpowiedzi (1)

Pt, 15 maj 2020 08:16 | ocena: + 2

arturu | Załogant

@kruszon,
Dokładnie, znalazłem tego newsa sprzed 12 lat: 10 grudnia 2012, 13:02, na wiadomości dziennik pl "Miedwiediew: Kosmici odwiedzają Ziemię. Kontrolujemy ich".

Wyświetl według: Chronologicznie Ocena
w kolejności: rosnąco malejąco

* Informujemy, iż treści zamieszczane w komentarzach, lub innych rubrykach, w których internauta może dodać swój wpis nie są stanowiskiem Fundacji Nautilus i nie stanowią one odzwierciedlenia naszych poglądów, upodobań bądź sympatii. Fundacja Nautilus nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez Użytkowników.

Aby dodać komentarz, zaloguj się.
szukaj:  

Wejście na pokład

Zapamiętaj mnie

Wiadomość z okrętu Nautilus

- Nikt nie jest dziś w stanie przewidzieć, kiedy wojna w Ukrainie się skończy. Putin może ją zakończyć już dziś. Ale on nie przygotowuje się do pokoju. My widzimy coś przeciwnego - tak o działaniach Kremla mówił sekretarz generalny NATO. Jens Stoltenberg w czasie wizyty w Korei Południowej wezwał kraj do zwiększenia pomocy dla Ukrainy i ostrzegł, że Rosja przygotowuje się do jeszcze większej wojny.

UFO24

więcej na: emilcin.com

Czw, 29 gru 2022 08:34 | 30.10.2022 po godzinie 18 siedzieliśmy z żoną i córką i obserwowaliśmy gwieździste niebo. Zauważyliśmy sporo obiektów przelatujących z różnych kierunków, z północy na południe i odwrotnie, ze wschodu na zachód i odwrotnie. Obiekty te świeciły białym, ciągłym światłem, niczym nie różniły się od tych 'mniejszych' gwiazd. Oczywiście nie wiem na jakiej wysokości leciały, ale ich prędkość na niebie była porównywalna do tej z jaką latają samoloty rejsowe. Obiekty te latały pojedynczo, lub w parach, ...

Dziennik Pokładowy

Niedziela, 15 stycznia 2023 | O 2023 roku, o mnie, Fundacji Nautilus,  zwykłej prozie życia i „szalupach ratunkowych”. Wpis w Dzienniku Pokładowym 15 stycznia 2023

czytaj dalej

FILM FN

PROJEKT KONTAKT - apel do czytelników!

archiwum filmów

Archiwalne audycje FN

Playlista:

rozwiń playlistę
Właściwe, pełne archiwum audycji w przygotowaniu...
Będzie dostępne już wkrótce!

Poleć znajomemu

Poleć nasz serwis swojemu znajomemu. Podaj emaila znajomego, a zostanie wysłane do niego zaproszenie.

Najnowsze w serwisie

Wyświetl: Działy Chronologicznie | Max:

Najnowsze artykuły:

Najnowsze w XXI Piętro:

Najnowsze w FN24:

Najnowsze Pytania do FN:

Ostatnie porady w Szalupie Ratunkowej:

Najnowsze w Dzienniku Pokładowym:

Najnowsze recenzje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: OKRĘT NAUTILUS - pokład on-line:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: Projekt Messing - najnowsze informacje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: PROJEKTY FUNDACJI NAUTILUS:

Informacja dotycząca cookies: Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu logowania i utrzymywania sesji Użytkownika. Jeśli już zapoznałeś się z tą informacją, kliknij tutaj, aby ją zamknąć.