Dziś jest:
Poniedziałek, 25 października 2021

Pamiętaj, że nie otrzymać tego, czego się chce, to czasem wspaniały łut szczęścia.
DalajLama

FN 24
WIADOMOŚCI OD NASZYCH CZYTELNIKÓW
Wyślij do nas wiadomość - kliknij, aby rozwinąć formularz


Zachowamy Twoje dane tylko do naszej wiadomości, chyba że wyraźnie napiszesz, że zezwalasz na ich opublikowanie. Adres email do wysyłania newsa do działu "FN 24": nautilus@nautilus.org.pl

Twoje imię i nazwisko lub pseudonim

Twój email lub telefon

Treść wiadomości

Zabezpieczenie przeciw-botowe

Ilość UFO na obrazie

CZY WIZJA JASNOWIDZA KRZYSZTOFA JACKOWSKIEGO O 'BLOKOWANYCH OKRĘTACH' SPEŁNIA SIĘ NA NASZYCH OCZACH?
Czw, 25 mar 2021 15:06 | komentarze: 12 czytany: 3861x

Przepowiednia Krzysztofa Jackowskiego o 'blokowanych okrętach' wydaje się właśnie spełniać.  W grudniu 2020 roku Krzysztof Jackowski miał wizję "okrętów blokowanych na cieśninie". Tymczasem właśnie teraz podano informację o tym, że ogromny kontenerowiec zmierzający z Chin do Holandii utknął na mieliźnie przepływając przez Kanał Sueski. Ogromna jednostka blokuje ruch, powstał wielki zator, tymczasem sprawa dotyczy ważnego kanału, którym transportowana jest m.in. ropa i gaz.Tę niezwykłą sytuację z wizją jasnowidza zauważył nasz czytelnik.


From: [...]
Sent: Wednesday, March 24, 2021 7:04 PM
To: nautilus@nautilus.org.pl
Subject: Kanał Sueski

Witam,
Jackowski o tym wspominał, nie do wiary
Ale to właśnie się stało!!!
 
--
[..]

Kontenerowiec "Ever Given" płynący z Chin do Holandii utknął na mieliźnie przepływając przez Kanał Sueski. Taką pozornie niezbyt istotną wiadomość przekazano we wtorek.


Jednak z czasem sprawa okazała się bardziej poważna. Bo długi na 400 metrów i szeroki na 60 metrów tajwański statek kompletnie zablokował ruch wodny na Kanale Sueskim. To niezwykle ważny szlak komunikacyjny, płyną tamtędy każdego dnia statki wiozące między innymi ropę i gaz. Trwa akcja usuwania kontenerowca z mielizny, a tymczasem już setki okrętów i tankowców utknęły w morskim korku.


 

Wszystko to w ciekawy sposób przypomina... przepowiednię Krzysztofa Jackowskiego z grudnia ubiegłego roku!

Mówił o "okrętach blokowanych na cieśninie". Co dokładnie powiedział?

"Mam takie wrażenie, że pewna cieśnina na morzu będzie zablokowana kilkoma statkami. (...) Mam odczucie, że pierwszy etap konfliktu, to będzie uderzenie z powietrza na statki na morzu. Kojarzy mi się, że cieśnina zostanie przez kilka statków zablokowana, a pretensje o to będzie miało kilka państw. A jedno Państwo to zrobi i w którymś momencie z powierza, zostaną te statki zbombardowane i to będzie to początek konfliktu zbrojnego na Bliskim Wschodzie" - mówił Krzysztof Jackowski. Jasnowidz wiele razy mówił, ze po zarazie nastąpi poważny konflikt, który zacznie się na Bliskim Wschodzie.
Komentarze (12)
Poniżej znajduje się lista komentarzy.

Sob, 27 mar 2021 19:37 | ocena: + 1

bobby | Załogant

Już od pewnego czasu mam silne przeczucie że nie będzie można kupić butów, lub będą trudno dostępne! Kupiłem sobie kilka par na zapas. Teraz już upewniłem się w tym przeczuciu, towar z Azji będzie trudniej dostępny i droższy. Jak ceny transportu podskoczą to nie będzie się opłacało importować.

Sob, 27 mar 2021 11:32 | brak oceny

sidhartha | Załogant

to szykujmy się na wojnę.

Pt, 26 mar 2021 21:11 | ocena: -2

Stefan | Załogant

Jackowski udowodnił tą wizją krytykom jak bardzo potrafi być precyzyjny. Dosłownie nazwał miejsce i sytuację słowami "Kanał Sueski odcięty". To kolejny etap wojny ekonomicznej jaką jest zaplanowana pandemia. Odcięcie Kanału Sueskiego to atak na Chiny i odcięcie chińskiego towaru od rynków Europy.

Rozwiń odpowiedzi (1)

Sob, 27 mar 2021 21:51 | ocena: + 1

bobby | Załogant

Tak, to może mieć ogromne konsekwencje.
@Stefan,

Czw, 25 mar 2021 22:16 | ocena: + 1

kubaw | Załogant

Zablokowanie kanału zostało przewidziane przez Pana Jackowskiego w wizji z 17.09.2020
tutaj link, minuta 20.45
https://www.youtube.com/watch?v=MaWw0ySkrWs

Czw, 25 mar 2021 18:02 | brak oceny

Grayfox | Załogant

Pan Krzysztof przewidział też ostatnio globalny kryzys, który zacznie się w kwietniu, jednak bedzie albo ukrywany, albo bagatelizowany przez władze, dopiero w lipcu odczujemy kryzys jakiego nie znaliśmy od lat 20. Braki paliwa, co odczuje cały świat, braki żywności w sklepach z powodu słabych dostaw.

Czw, 25 mar 2021 17:37 | ocena: + 1

Pawel1326 | Załogant

Od zarania dziejów wojny wybuchały tylko wtedy, gdy komuś ważnemu to się opłacało. Czy w czasach, kiedy cały świat liże rany po COVID-19 jest to możliwe?
Zróbmy zatem szybki skan po świecie:
Ameryka (obie): W USA ogarniają pandemię u siebie i są świeżo po wyborach prezydenckich, a w Ameryce południowej mam wrażenie, że jeszcze nie zaczęli walczyc z pandemią.
Azja: Rosja jak zwykle udaje, że jest krajem "mlekiem i miodem płynącym", a tak na prawdę ekonomicznie to prawie bankrut borykający się z jednym opozycjonistą, którego musieli zamknąć w więzieniu. Poza tym oni ciągle wojują z Ukrainą.
Chiny to chyba jedyny kraj który wyszedł na mega-plus na pandemii, bo m.in. przemysłowo przycisnął USA kolanem do ziemi. Taki mały odwet za embarga i zaporowe cła nałożone przez administrację Trumpa na towary z Chin. Zatem Chinom też wojna nie potrzebna.
Indie jak zwykle żyją w swoim świecie i chyba jest im dobrze. Korea Płd. i Japonia kombinują jak pozbyć się atomu i skąd bez niego wziąć te tysiące Terawatów prądu, którego ich gospodarki potrzebują. U Kima z Północy za miedzą brakuje już nawet żarcia dla generałów jego armii, nie mówiąc o reszcie mieszkańców tego kraju - taka bida.
Nasza Europa jest turbo-pro-pokojowa.
Afryka zjada się sama - jak zawsze.
Natomiast Australię i pozostałę kraje można śmiało pominąć.

Zatem chyba jedyny konflikt możliwy jest tylko na tle religijnym. A na tym tle, jak wiemy - nasza cywilizacja uwielbia się mordować. Na szczęście nad Kanałem Sueskim czuwają Żydzi, którzy nie dopuszczą do straty pieniędzy za tranzyt morski. Na dowód tego dodam, że tylko nieznacznie taniej mają armatorzy posyłający swoje statki przez Sueski, niż chochlując paliwo dookoła Afryki. O TAKICH pieniądzach jest mowa. Celem korzystania z Kanału jest przede wszystkim jest zysk czasowy.
Dlatego wg mnie, nic się nie stanie. Statek usunął jak najszybciej się da i życie Kanału wróci do normy.

Żeby było wszystko jasne - celem tego posta nie jest umniejszanie Panu Jackowskiemu. Człowiek ma swoje "możliwości". Pozwoliłem sobie tylko ogarnąć temat merytorycznie, używając argumentów i wiedzy. A co będzie...

...czas pokaże.

Rozwiń odpowiedzi (3)

Pt, 26 mar 2021 05:21 | brak oceny

Merx44 | Załogant

@Pawel1326,
Niezła analiza ale zapomniałeś o rejonie Zatoki Perskiej. Jeśli faktycznie ma do czegoś dojść to raczej w wyniku antagonizmów na linii Izrael+AS+ZEA(tak to teraz jeden obóz) kontra Iran. Nie lekceważyłbym też tego Suezu. Nie trudno mi sobie wyobrazić, że ktoś się wkoncu zdenerwuje opóżnieniami w dostawach i postanowi odkorkować cieśninę za pomocą rakiet. A taka Rosja np. ona rzadko ma interes ekonomiczny w wojnach w których bierze udział a zazwyczaj tylko polityczny.
Mechanizmy rządzące wielką geopolityką i biznesem są nie do ogarnięcia dla nas maluczkich ze względu na swą złożoność i mnogość a czasem detale właśnie decydują o odpaleniu rakiet. Dopóki ludzkość nie przejdzie na wodór jako głównego paliwa na najbliższe dekady to strategiczne znaczenie Bliskiego Wschodu nie ulegnie zmianie.

Rozwiń odpowiedzi (1)

Pt, 26 mar 2021 21:29 | ocena: + 2

vortar | Załogant

@Merx44, Tego statku nie da się tam zatopić, więc na co zdadzą się rakiety? Średnia głębokość kanału sueskiego to gdzieś 20 metrów. Wysokość statku to gdzieś 30 metrów, a szerokość 50 metrów. No i długosc, która wynosi 400 metrów.

Pt, 26 mar 2021 21:22 | ocena: -2

Stefan | Załogant

@Pawel1326,
Całkowicie błędna analiza oparta na braku logiki i wiedzy:

Pandemia to zorganizowana akcja i ogarnianie pandemii być może dzieje się w Texasie ale w innych Stanach czy państwach Europy jest wszystko robione by trwała.

Rosja była w kryzysie w latach 90tych, obecnie jest najsilniejsza od lat. Rozwinęła rolnictwo co przez lata było ich słabą stroną a obecnie Rosja prowadzi w zmaganiach o zasoby Arktyki.

Chiny to kraj w który wymierzona jest pandemia ale to rozpędzony gigant, który nie zatrzyma się w ciągu roku. Nic więc dziwnego, że cały czas są na plusie.

Nasza Europa jest tak pokojowa, że jej żołnierze cały czas walczą w Afryce i krajach arabskich zabijając tysiące ludzi. Wystarczy tylko przypomnieć Libię czy Syrię.

Czuwanie Żydów nad Kanałem Sueskim właśnie widać - sam ten chiński towar się tam nie zablokował.

Jeżeli chodzi o Krzysztofa Jackowskiego to widać ewidentnie, że nie zdajesz sobie sprawy jak bardzo jest wybitny w tym co robi.

Rozwiń odpowiedzi (1)

Czw, 1 kwi 2021 22:01 | ocena: + 2

Pawel1326 | Załogant

@Stefan,
Pandemia wg mnie jest po to, aby koncerny farmaceutyczne zarobiły na szczepionkach. Ciężko powiedzieć, czy była ona zaplanowana czy nie. Człowiek co raz bardziej pcha się na tereny, gdzie od zarania dziejów rządziła Matka Natura, więc wcale bym się nie zdziwił, gdyby właśnie "ona" ją zaplanowała. Teraz pozostaje światu odnaleźć się w tej sytuacji.

Może i Rosja coś tam rozwinęła. Może nawet nie jedną gałąź gospodarki, ale co z tego jak w rankingu S&P kuleje, czyli inwestorów ma niewielu, a jej waluta jest warta tyle co moja jedna skarpetka.

Natomiast Europa z nikim by nie wojowała, gdyby nie zobowiązania sojusznicze poszczególnych krajów należących do NATO. "Lizanie tyłka" USA - pomijam.

Co do samego Pana Jackowskiego... na tym portalu wychwala się go pod niebiosa. Natomiast prywatnie znam dwoje ludzi, którzy niezależnie od siebie skorzystali z jego usług i bardzo się zawiedli. Dlatego moje zdanie na ten temat pozostaje neutralne.

Czw, 1 kwi 2021 19:37 | ocena: + 2

Xynek | Załogant

@Pawel1326,
He, he. Coś mi się wydaje, że jest Pan lepszym jasnowidzem niż Krzysztof Jackowski. Tak jak Pan przewidział, uprzątnięto kontenerowiec i sytuacja powoli wraca do normy. Egipt jedynie zastanawia się do kogo uderzyć w sprawie wypłaty odszkodowania za blokadę, ale wojny z tego raczej nie będzie. Gratuluję Panu. :D

Wyświetl według: Chronologicznie Ocena
w kolejności: rosnąco malejąco

* Informujemy, iż treści zamieszczane w komentarzach, lub innych rubrykach, w których internauta może dodać swój wpis nie są stanowiskiem Fundacji Nautilus i nie stanowią one odzwierciedlenia naszych poglądów, upodobań bądź sympatii. Fundacja Nautilus nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez Użytkowników.

Aby dodać komentarz, zaloguj się.
szukaj:  

Wejście na pokład

Zapamiętaj mnie

Wiadomość z okrętu Nautilus

Jasnowidz Krzysztof Jackowski przewiduje, że dojdzie do nalotu na budynek administracji. - To się stanie poza Europą. Ten nalot nastąpi nad ranem, ale to będzie jeszcze noc. I potem będzie trochę godzin odwetu. Cisza. I po tych kilku, kilkunastu godzinach ciszy nastąpi odwet - podkreśla jasnowidz.

UFO24

więcej na: emilcin.com

Pon, 18 paź 2021 03:53 | Witam, Coś dzisiaj 13.10.21 godz ok 17:20 latało w Warszawie nad rondem Radosława. Możliwe że dron ale nie widziałem świateł ani śmigieł, coś w kształcie dysku. Przyjechał tramwaj i musiałem pojechać, nie widziałem co było dalej. Pozdrawiam

Dziennik Pokładowy

Wtorek, 10 sierpnia 2021 | Historia występu tzw. „badaczy UFO” w nieistniejącym od wielu lat programie „Rozmowy w Toku” pokazuje wiele aspektów czegoś, z czym spotykam się od wielu lat, co mnie zaskoczyło i wprawiło w bezgraniczne zdumienie. Z upływem lat przekonuję się, że jest to niestety typowo rodzima przypadłość oparta na wszystkich ciemnych demonach polskiej duszy: zawiści, zazdrości, kompleksach...

czytaj dalej

FILM FN

TAJEMNICZE 'COŚ' NAD EDMONTON (KANADA)

archiwum filmów

Archiwalne audycje FN

Playlista:

rozwiń playlistę
Właściwe, pełne archiwum audycji w przygotowaniu...
Będzie dostępne już wkrótce!

Poleć znajomemu

Poleć nasz serwis swojemu znajomemu. Podaj emaila znajomego, a zostanie wysłane do niego zaproszenie.

Najnowsze w serwisie

Wyświetl: Działy Chronologicznie | Max:

Najnowsze artykuły:

Najnowsze w XXI Piętro:

Najnowsze w FN24:

Najnowsze Pytania do FN:

Ostatnie porady w Szalupie Ratunkowej:

Najnowsze w Dzienniku Pokładowym:

Najnowsze recenzje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: OKRĘT NAUTILUS - pokład on-line:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: Projekt Messing - najnowsze informacje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: PROJEKTY FUNDACJI NAUTILUS:

Informacja dotycząca cookies: Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu logowania i utrzymywania sesji Użytkownika. Jeśli już zapoznałeś się z tą informacją, kliknij tutaj, aby ją zamknąć.