Dziś jest:
Sobota, 24 września 2022

'Nie bój się. Nie masz powodu, żeby się bać. Nie zamierzamy was skrzywdzić. Chcemy przeprowadzić tylko kilka testów. Kiedy je skończymy, odprowadzimy cię z Barneyem do waszego samochodu. Wkrótce będziecie z powrotem w drodze do domu.'
Słowa, który powiedziała jedna z obcych istot podczas CE III z UFO Betty i Barneya Hillów 19 września 1961 roku

FN 24
WIADOMOŚCI OD NASZYCH CZYTELNIKÓW
Wyślij do nas wiadomość - kliknij, aby rozwinąć formularz


Zachowamy Twoje dane tylko do naszej wiadomości, chyba że wyraźnie napiszesz, że zezwalasz na ich opublikowanie. Adres email do wysyłania newsa do działu "FN 24": nautilus@nautilus.org.pl

Twoje imię i nazwisko lub pseudonim

Twój email lub telefon

Treść wiadomości

Zabezpieczenie przeciw-botowe

Ilość UFO na obrazie

AKTOR JACEK BORKOWSKI PO CIĘŻKIM PRZEJŚCIU COVID-19 I POBYCIE W SZPITALU
Czw, 22 kwi 2021 08:44 | komentarze: 11 czytany: 3570x

- Mam ochotę dać w zęby każdemu, kto mówi, że nie ma koronawirusa, że jest niegroźny. Jeśli ktoś ma wątpliwości, powinien zobaczyć, co dzieje się na przykład w takim Szpitalu Powiatowym Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Wołominie - mówi aktor Jacek Borkowski po ciężkim przejściu Covid-19.


Jacek Borkowski opuścił szpital. Wspomina najgorszy moment choroby. "Prawie nie mogłem oddychać"

Jacek Borkowski od początku kwietnia przebywał w szpitalu z powodu COVID-19. Teraz opowiedział nie tylko o pogorszeniu swojego stanu zdrowia i hospitalizacji. Wspomniał również, co sądzi o osobach, które bagatelizują zagrożenie związane z koronawirusem.

Jacek Borkowski, znany m.in. z roli psychologa Piotra Rafalskiego w serialu "Klan", właśnie opuścił szpital. Przebywał w nim od początku kwietnia z powodu ciężkiego przebiegu COVID-19. Ze względu na niską saturację krwi konieczna była hospitalizacja, która trwała przeszło dwa tygodnie. Przez pewien czas informacje dotyczące jego stanu zdrowia były bardzo niepokojące.

Jacek Borkowski chorował na COVID-19. Konieczna była hospitalizacja

O chorobie i wiążących się z nią zagrożeniach aktor opowiedział w rozmowie z  dziennikarzami. Nie ukrywał jednak, że gdy zachorował, na początku nie spodziewał się, że jego stan tak drastycznie się pogorszy.

- Żarty skończyły się, kiedy spadła mi saturacja i prawie nie mogłem oddychać. Karetka zabrała mnie do szpitala - przyznał.
Aktor zaapelował również o to, aby nie bagatelizować zagrożenia, jakie stanowi COVID-19. Wspomniał także o osobach, które twierdzą, że pandemia koronawirusa nie istnieje.

 - Mam ochotę dać w zęby każdemu, kto mówi, że nie ma koronawirusa, że jest niegroźny. Jeśli ktoś ma wątpliwości, powinien zobaczyć, co dzieje się na przykład w takim Szpitalu Powiatowym Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Wołominie - powiedział stanowczo Jacek Borkowski.

Jacek Borkowski wkrótce planuje wrócić na plan zdjęciowy "Klanu". Zanim jednak ten moment nastąpi, aktora czeka czasochłonna rehabilitacja.

- Przede mną jeszcze rehabilitacja po COVID-19 i wracam na plan filmowy - powiedział w rozmowie z dziennikarzami po wyjściu ze szpitala.

 

O "chojrakach, co to się nie kłaniają byle grypce" i bardzo tym imponują wielu ludziom  pisaliśmy tutaj:

https://www.nautilus.org.pl/news24,855,norwegia-najbardziej-zaciekly-zwolennik-teorii-spiskowych-o-.html

Już wkrótce w serwisie artykuł napisany przez naszego czytelnika "Koronawirus czyli wielki spisek Elona Muska, Gatesa, papieża i naczelnego rabina Izraela, czyli niegroźna grypka w pytaniach i odpowiedziach". ; - ) Polecamy! /poniżej screen do tekstu/ Komentarze (11)
Poniżej znajduje się lista komentarzy.

Sob, 24 kwi 2021 12:56 | ocena: + 1

abizjana74 | Załogant

Prezes Naczelnej Rady Lekarskiej - prof. Andrzej Matyja - uważa, że lekarzy, którzy mają wątpliwości co do bezpieczeństwa NIEZBADANYCH prawidłowo szczepień należy przesłuchiwać w tej sprawie. Bo to dla prof. Matyji niepojęte by lekarz dyskutował na temat ludzkiego zdrowia.

W zamian prof. Matyja proponuje by zaangażować do promocji szczepień celebrytów.

Sob, 24 kwi 2021 06:34 | ocena: + 1

Maria_st | Załogant

I kolejny, bardzo istotny materiał zawierający transkrypt z wywiadu przeprowadzonego z Reinerem Fuellmilchem…

„…To z czym mamy do czynienia zakrawa na konieczność powołania Norymbergii 2.
Po wysłuchaniu oświadczeń dużej rzeszy lekarzy, psychologów, epidemiologów, ekonomistów, prawników, psychiatrów i innych widzimy, że nie innej możliwości, niż uznanie tego co się dzieje za największą zbrodnię przeciwko ludzkości – większą niż to, co się stało za czasów obydwu wojen światowych.
Ludzie, którzy obecnie za tym stoją, to ten sam rodzaj ludzi, którzy byli odpowiedzialni 75 lat temu za zbrodnie wojenne…
Uważam, że ponad 80% lekarzy… dzisiaj w wielu krajach są znów wykonawcami woli ludzi odpowiedzialnych za całą tę sytuację…

Dążymy do tego aby doprowadzić do wielu pozwów zbiorowych.
Jeden z nich jest już złożony w Kanadzie.
Następny jest już przygotowany i planujemy złożenie kolejnych.
Moją rolą jest teraz przygotowanie dowodów do tych pozwów, a także do innych pozwów, które zamierzamy złożyć w Niemczech na przykład. Ich celem będzie uznanie, że Drosten kłamał w swoich ekspertyzach i jest za to odpowiedzialny, podobnie jak wielu innych, którzy przyjęli test PCR jako matrycę do swoich testów…
Było to pierwsze kłamstwo Drosdena, które zostało przyjęte przez WHO…
Drugie kłamstwo Drosdena to jego wynalazek, czyli choroba bezobjawowa…

Gdy przekroczymy ów punkt krytyczny, zmieni się rozkład sił i będziemy mogli ruszać z pozwami o odszkodowanie za poniesione straty… także przeciwko przemysłowi farmaceutycznemu, także przeciwko korporacjom z branży Tech, a może i przeciwko wielkiej finansjerze…”
https://www.youtube.com/watch?v=BBl_yTdoybc&feature=emb_title
https://nnka.wordpress.com/2021/04/23/xenoboty/comment-page-1/#comment-261799

Pt, 23 kwi 2021 14:55 | ocena: + 3

sidhartha | Załogant

hehe no cóż, cieszmy się życiem póki możemy, bo niebawem to się skończy, cokolwiek by się nie wydarzyło to runie nasza cywilizacja.
zaczniemy w pewnym sensie od "0"
po tej rzeczywistości pozostanie tylko pamięć.
choć nie twierdzę że stanie się to dzisiaj może nawet nie jutro, jednak każdy kto myśli logicznie widzi że coś "niedobrego" się szykuję.

Pt, 23 kwi 2021 08:14 | ocena: + 2

Maria_st | Załogant

"Bill Gates zainwestował w szczepienia 10 miliardów dolarów i… oszacował zwrot inwestycji!

To jest dla niego jedynie biznes. Szczepienia to najlepsza inwestycja, jaką podjął kiedykolwiek!

To jest zysk 20:1, więc jeśli spojrzysz tylko na korzyści ekonomiczne, to całkiem duża liczba w porównaniu do czegokolwiek innego.

„To nie jest historia szczepionek. To jest historia zarządzania populacją”.

Benjamin Rush, sygnatariusz Deklaracji Niepodległości:
Jeśli nie wprowadzimy wolności medycznej do Konstytucji nadejdzie czas, kiedy medycyna zorganizuje się w tajną dyktaturę, aby ograniczyć sztukę leczenia tylko jednej klasy ludzi, bez przywilejów dla innych. Ten czas jest teraz!

Cały film do obejrzenia pod tym linkiem:

https://www.bitchute.com/video/6zBOr9d0gDUq/

https://astromaria.wordpress.com/2020/08/22/stoimy-na-progu-najbardziej-przerazajacej-medycznej-dyktatury-to-ostatnia-chwila-zeby-sie-przebudzic/

Czw, 22 kwi 2021 21:07 | ocena: -1

majomir | Załogant

Z artykułu wynika że ten aktorzyna chce się bić ja mogę stanąć ,bo mnie to boli że siłą chce narzucić swój pogląd innym beż względu na to czy ma rację czy nie jak mu wylecą przednie jedynki i dwójki dykcja mu się zmieni

Rozwiń odpowiedzi (1)

Pt, 23 kwi 2021 13:25 | ocena: + 1

Pawel1326 | Załogant

@majomir, Człowieku... przeczytaj jeszcze raz swój komentarz i odpowiedz sam sobie czy ma on jakikolwiek sens? Czy wnosi coś konstruktywnego? Czy pokazuje coś więcej poza "małością" Ciebie, a wielkością Twojego ego? Cyt: "...,bo mnie to boli że siłą chce narzucić swój pogląd innym...".
Przykro mi, że Ciebie coś "boli". Na serio aż tak łatwo Cię dotknąć? Mój ojciec - marynarz mawia, że KIEDYŚ LUDZIE BYLI Z ŻELAZA A STATKI Z DREWNA -DZISIAJ JEST ODWROTNIE.
Każdy przyzna że jest w tym dużo racji - ale że AŻ TYLE ???

Czw, 22 kwi 2021 19:15 | brak oceny

-relatysta | Załogant

No właśnie, a TVP pozwoliło sobie wyemitować taki zaskakujący program:
https://youtu.be/ylROF3yqQS4

Czw, 22 kwi 2021 09:26 | ocena: + 1

sidhartha | Załogant

myślicie że na covid-19 się skończy?jeśli ziemia(natura) powiedziała A to i powie B, więc co dalej?są różne hipotezy np. asteroida, lub wojna(3 światowa) lub zwykły krach finansowy(największy w historii)
jest tez opcja że coś czego nikt się nie spodziewa, nie sądzę żeby obcy mieliby się ujawnić, nie jesteśmy póki co na to gotowi(ale kiedyś do oficjalnego kontaktu dojdzie, ale nie sądzę żeby to była kwestia setek lat czy nawet dziesiątek-szybciej)

Czw, 22 kwi 2021 09:22 | ocena: + 7

faceplace | Załogant

Wirus był, jest i będzie (tzn koronawirusy). Są okresy bardziej ,,wrednych,,, tak jak mamy teraz.
Aktor niech podziękuję rządzącym i grupie lekarzy za swój stan chorobowy. Mamy lek na wyciągnięcie ręki, który działa - amantadyna. Co zrobiono, by leczyć ludzi? Nic! Tych lekarzy, którzy leczą i mówią o tym głośno zastrasza się, nie dopuszcza do głosu.
W moim przypadku zachorowania leczyłem się amantadyną, bardzo dużymi dawkami witamin rozpuszczalnych w tłuszczach, bardzo dużymi dawkami Wit C, minerałami, naparami z ziół, bańkami, nawadnianiem, nie zbijalem gorączki itd. itp. (przyp. nie jest to porada medyczna). Ja i moja rodzina tak właśnie leczymy tego wrednego wirusa. Wzmacniamy odporność, unikamy maseczek, nie unikamy ludzi. Dużo ruchu na świeżym powietrzu. Jak najmniej jedzenia korporacyjnego. Wyłączamy media, które potęgują i sieją strach.
Jeszcze wrócę do lekarza pierwszego kontaktu, który przez cały okres choroby nawet mnie nie widział, teleporady powinny być zakazane. Lekarz wysyła na test, później przepisuje pigułki na obniżenie temperatury. Ot i całe leczenie...

Rozwiń odpowiedzi (2)

Pt, 23 kwi 2021 05:58 | ocena: + 1

Maria_st | Załogant

@faceplace,

Masz rację faceplace, teleporady powinny być zakazane.
Moja siostra i Jej córka także złapały ta odmiane grypy i leczyły sie nie paracetamolem a metodami naszych babć, matki i wyzdrowiały. Najgorszy w tym wszystkim jest stres serwowany z każdej strony co przedkłada sie na zachowania ludzi i ich nienawiść do drugiego myślącego człowieka.
Jedno zauważyłam, epidemia hiszpanki w czasie IWŚ zbiegła się z manewrami wojennymi, czy nie zauważyliście czegoś podobnego teraz ? Te pogłoski o kolejnej wojnie ? No i kryzys sztucznie tworzony.
Czy naszym marzeniem jest wojna, zniszczenia ?
Jesteśmy coraz bardziej świadomi swego zaistnienia na planecie a w dalszym ciągu pozwalamy by wirusy niszczyły w nas to co najlepsze ?
Dlaczego sami siebie niszczymy ?

Czw, 29 kwi 2021 11:35 | ocena: + 2

yuzumin | Załogant

@faceplace, czemu jak panowała grypa,ludzie mieli problemy z płucami itp było to leczone antybiotykami czy działały lub nie ale łagodziły,przy kowid człowiek jest skazany na środki przeciwgorączkowe przy ciężkim kaszlu i innych objawach co doprowadza do rozwinięcia zapalenia płuc,oskrzeli i dopiero wtedy jak za późno to wtedy respirator który słabszym osobnikom dosłownie płuca rozwala,ech

Wyświetl według: Chronologicznie Ocena
w kolejności: rosnąco malejąco

* Informujemy, iż treści zamieszczane w komentarzach, lub innych rubrykach, w których internauta może dodać swój wpis nie są stanowiskiem Fundacji Nautilus i nie stanowią one odzwierciedlenia naszych poglądów, upodobań bądź sympatii. Fundacja Nautilus nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez Użytkowników.

Aby dodać komentarz, zaloguj się.
szukaj:  

Wejście na pokład

Zapamiętaj mnie

Wiadomość z okrętu Nautilus

Z POCZTY DO FN: Witam. Chciałbym przedstawić swój sen z bodajże marca br. Śniło mi się, że ubrany byłem w ubranie moro i uciekałem przez las od spadających z nieba zestrzelonych samolotów wojskowych. Uciekałem leśną drogą do momentu pojawienia się zabudowań. We śnie wiedziałem, aby omijać takie miejsca, wróciłem więc na leśną drogę. W oddali zauważyłem światła samochodu. Zacząłem uciekać. Jednak samochód był coraz bliżej. Wiedziałem, że mnie dogoni. Był to pomarańczowy Matiz, który podjechał ...

UFO24

więcej na: emilcin.com

Pt, 16 wrz 2022 19:45 | 20.07.2022 w środę około godz. 22.00 wyszedłem na ogród przez domem i zauważyłem świetlny punkt jasny obiekt przypominający samolot lecący w nocy.Obiekt przelatywał bezpośrednio nad moim domemw zupełnej ciszy nie wydając żadnych dźwięków.Zacząłem ten obiekt obserwować i wydawało mi się że zauważył mnie że jego obserwuję . Obiekt świetlny próbował zawrócić w przeciwległym kierunkujak znajdował się bezpośrednio nad moim domem.Na pewno nie był to samolot ponieważ...

Dziennik Pokładowy

Niedziela, 18 września 2022 | Mamy najciekawszy moment w historii ludzkości– powiedzmy – ostatniego tysiąca lat. Czeka nas całkowita zmiana naszego sposobu życia. I przyszedł czas płacenia rachunku życia ponad stan. Łatwiej to wszystko znieść, kiedy spojrzy się na rzeczywistość wokół jak na przepiękną mandalę z piasku tworzoną przez tybetańskich mnichów. Jest piękna także dlatego, że na końcu znika...

czytaj dalej

FILM FN

Na wyższych piętrach... - opowieścć z pokładu okretu Nautilus wrzesień 2022

archiwum filmów

Archiwalne audycje FN

Playlista:

rozwiń playlistę
Właściwe, pełne archiwum audycji w przygotowaniu...
Będzie dostępne już wkrótce!

Poleć znajomemu

Poleć nasz serwis swojemu znajomemu. Podaj emaila znajomego, a zostanie wysłane do niego zaproszenie.

Najnowsze w serwisie

Wyświetl: Działy Chronologicznie | Max:

Najnowsze artykuły:

Najnowsze w XXI Piętro:

Najnowsze w FN24:

Najnowsze Pytania do FN:

Ostatnie porady w Szalupie Ratunkowej:

Najnowsze w Dzienniku Pokładowym:

Najnowsze recenzje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: OKRĘT NAUTILUS - pokład on-line:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: Projekt Messing - najnowsze informacje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: PROJEKTY FUNDACJI NAUTILUS:

Informacja dotycząca cookies: Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu logowania i utrzymywania sesji Użytkownika. Jeśli już zapoznałeś się z tą informacją, kliknij tutaj, aby ją zamknąć.