Dziś jest:
Wtorek, 31 stycznia 2023

Nie ma śmierci, gdyż życie duszy trwa wiecznie. To, co nazywamy śmiercią, jest jedynie śmiechem małego dziecka.
/hinduskie/

FN 24
WIADOMOŚCI OD NASZYCH CZYTELNIKÓW
Wyślij do nas wiadomość - kliknij, aby rozwinąć formularz


Zachowamy Twoje dane tylko do naszej wiadomości, chyba że wyraźnie napiszesz, że zezwalasz na ich opublikowanie. Adres email do wysyłania newsa do działu "FN 24": nautilus@nautilus.org.pl

Twoje imię i nazwisko lub pseudonim

Twój email lub telefon

Treść wiadomości

Zabezpieczenie przeciw-botowe

Ilość UFO na obrazie

GRECJA: Założyciel partii antyszczepionkowców zmarł na COVID-19
Śr, 15 gru 2021 09:45 | komentarze: 9 czytany: 2549x

Wpływowy grecki dziennikarz Giorgios Tragas zmarł w wyniku niewydolności oddechowej spowodowanej COVID-19. W lutym 2021 r. był on jednym z założycieli partii Wolni Ludzie i - jak podają media - był orędownikiem ruchu antyszczepionkowego.
Jak podają greckie media, Tragas 4 grudnia trafił do szpitala z ostrą niewydolnością oddechową. Jego stan szybko się pogarszał. 14 grudnia nad ranem 72-letni dziennikarz zmarł w szpitalu w Atenach. Był zakażony koronawirusem.

Jak podaje portal greekreporter.com, Tragas miał informować w mediach społecznościowych o swoim zakażeniu, a także o chorobach towarzyszących, które powodowały jego sceptycyzm wobec szczepień.

W lutym 2021 r. dziennikarz był założycielem partii Wolni Ludzie (gr. Ελεύθεροι Άνθρωποι, Eleuteroi Antropoi), która miała za cel walkę z bezrobociem i ekonomicznym kryzysem wywołanym lockdownami. Media podają, że Tragas był również orędownikiem ruchu antyszczepionkowego.

 

PAP

- Pacjentów przybywa każdego dnia, nie było jeszcze tak dużego obłożenia - powiedziała w rozmowie z Polską Agencją Prasową kierowniczka szpitala tymczasowego w Szczecinie dr Magda Wiśniewska. Obecnie w placówce znajduje się 120 osób. Sytuacja w szpitalu stale się pogarsza, ponieważ każdego dnia przybywają kolejne osoby z ciężkim przebiegiem COVID-19."Zdarzyło się, że pacjent uważał, że chcemy go otruć i przeprowadzamy eksperyment medyczny"

Doktor Wiśniewska została zapytana o osoby, które szczególnie zapadają lekarzom w pamięci. - Najdramatyczniejsze sytuacji przeżywamy, gdy pacjenci tak bardzo nie wierzą w COVID-19 będąc już w szpitalu, z trudem łapiąc oddech, odmawiają leczenia. Zdarzyło się, że pacjent uważał, że chcemy go otruć i przeprowadzamy eksperyment medyczny. Odmawiał przyjmowania leków, podłączenia wąsów tlenowych. Mieliśmy związane ręce, bo bez zgody pacjenta na leczenie nie możemy tego leczenia wdrożyć. Był na oddziale respiratorowym i nadal odmawiał podłączenia do respiratora. Zmarł, wciąż nie wierząc w COVID-19 - powiedziała.Komentarze (9)
Poniżej znajduje się lista komentarzy.

Śr, 15 gru 2021 16:22 | brak oceny

-relatysta | Załogant

Korwinowcy mają z jednym rację -każdy może wybrać jak umrzeć; czy na Covid czy na powikłania. Stan na dzisiaj - 90 wszystkich zgonów od nopów i 600 dziennie od COVID.
Prawo Darwina zawsze działa.
https://www.gazetaprawna.pl/wiadomosci/kraj/artykuly/8314447,szczepionka-na-covid-nop-smierc-statystyki.html

Śr, 15 gru 2021 13:27 | brak oceny

majomir | Załogant

ZASZCZULI GO

Śr, 15 gru 2021 12:42 | ocena: + 4

ironfan | Załogant

Sądząc po tytule to jest dowód na skuteczność szczepionek.
Gratulacje !
Sugeruję żeby chociaż w minimalnym stopniu włączyć myślenie i wejść choćby na stronę Państwowego Zakładu Higieny i pobrać raport o NOP-ach i zgonach po szczepionkach na covid-19.
Ciekawe, że zamiast samemu pomyśleć wolimy słuchać polityków którzy, wg wszelkich badań od lat są na ostatnim miejscu jeśli chodzi o zaufanie.
Taki jest efekt braku kreatywnego myślenia od podstawówki, jesteśmy programowani na odpowiednie reakcje, system mówi tak, to tak ma być bez zadawania pytań.
"Łatwiej jest oszukać ludzi, niż przekonać ich, że zostali oszukani" - Mark Twain.

Śr, 15 gru 2021 11:47 | ocena: + 3

scyzoryk | Załogant

Polecam olej z czarnuszki , łagodniej przechodzi się covid.

Rozwiń odpowiedzi (1)

Śr, 15 gru 2021 19:41 | ocena: + 1

Tenochtitlan3 | Załogant

Daję plusa za świetne poczucie humoru...

Śr, 15 gru 2021 09:48 | ocena: + 3

John-316 | Załogant

Mój serdeczny kolega (zaszczepiony dwukrotnie) obecnie leży ze stwierdzonym covidem i klnie szczepionki. Dlaczego nikt nie bierze odpowiedzialności na piśmie w przypadku powikłań? Ani producenci, ani lekarze? Dlaczego? Przechodziłem dwukrotnie, nie szczepiłem się i nie mam takiego zamiaru. Dzisiaj czytałem na FB o FN i wzroście aktywności internautów na stronie fundacji. Ktoś napisał, że w przypadku nawoływania przez FN do szczepień, ta aktywność się zmniejszy. Ktoś, miał pretensje, że FN nie jest apolityczna. Uważam, że jeśli jest jakieś polityczne zabarwienie, to bardzo lekkie, delikatne, ale to dobrze. Jeśli zaś chodzi o nakręcanie spirali cividowego przerażenia, to co jakiś czas FN dolewa oliwy do ognia i nie wiem po co? Czy ktoś jeszcze patrzy na te statystyki, liczby zgonów, zarażeń? Służba zdrowia powinna leczyć, a nie liczyć. To różnica tylko jednej samogłoski. Pozdrawiam serdecznie.

Rozwiń odpowiedzi (1)

Śr, 15 gru 2021 13:59 | ocena: + 1

FunnyFanka30 | Załogant

@John-316, Dokładnie , bardzo mnie zdziwiło już któryś raz , stanowisko FN w tej sprawie. Taki to artykuł mocno prowokujacy.

Śr, 15 gru 2021 09:46 | ocena: + 5

poza_czasem | Załogant

Był jednym z założycieli partii Wolni Ludzie, a media dodają że był orędownikiem ruchu antyszczepionkowego. Tak właśnie media kreują rzeczywistość. Antyszczepionkowcy tu i tam. Tylko że ci antyszczepionkowcy na ogół nie są przeciwko szczepieniom, a jedynie za prawem do wyboru, prawem do samostanowienia o sobie. Nie jestem za, ani też przeciw, staram się patrzeć obiektywnie nie jednostronnie. Na swoim przykładzie mogę powiedzieć jak wygląda zachorowanie na to świństwo, którego obecność w naszym życiu normalny człowiek nie neguje. Otóż gdy stwierdziłem u siebie podwyższoną temperaturę i drapanie w gardle powodujace niewielki kaszel zadzwoniłem do POZ celem konsultacji i ewentualnego badania. W trakcie rozmowy z lekarzem nie zdążyłem określić do końca objawów, a już zostałem poinformowany że jestem w systemie i otrzymuję skierowanie na test. Zapytałem czy mogę dostać jakieś leki, na co lekarz odpowiedział że na to nie ma leków. Bezpośrednio po skończeniu rozmowy już otrzymywałem sms-y od prywatnych firm które chcą mnie testować. Oczywiście uruchomiona została cała procedura kwarantanny, a po pozytywnym wyniku izolacji. Pocztą otrzymałem pulsoksymetr i tym sposobem zostałem objęty monitorowaniem mojego zdrowia. Oczywiście leczenia nie było żadnego, system czekał kiedy ma wysłać do mnie ekipę, która zapakuje mnie w kapsułę i umieści w szpitalu podłączając do urządzeń medycznych. Gdybym samodzielnie nie podjął leczenia, pewnie tak by się to skończyło. Dodam że ta choroba powoduje stan zapalny co sprzyja powstawaniu nadmiernej ilości wolnych rodników, które z kolei atakują płuca powodując ich niewydolność. A jaki jest finał tego stanu to wiemy. Ale czy tak ma wyglądać leczenie ? Na tej podstawie śmiem twierdzić że z leczeniem te procedury nie mają nic wspólnego. Nie chcę użyć mocniejszych słów, choć z trudem się powstrzymuję. Jestem za wolnym wyborem przyjęcia preparatu, nie jestem antyszczepionkowcem.

Śr, 15 gru 2021 07:21 | ocena: + 1

FunnyFanka30 | Załogant

No właśnie , miał także choroby towarzyszące. I na pewno zmarł na którąś z nich , a koronkę mu dodali przy okazji , dla dobrego rachunku.Nie mamy podstaw by wierzyć w każde słowo napisane czy powiedziane przez media lub "rzeczników ".

Wyświetl według: Chronologicznie Ocena
w kolejności: rosnąco malejąco

* Informujemy, iż treści zamieszczane w komentarzach, lub innych rubrykach, w których internauta może dodać swój wpis nie są stanowiskiem Fundacji Nautilus i nie stanowią one odzwierciedlenia naszych poglądów, upodobań bądź sympatii. Fundacja Nautilus nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez Użytkowników.

Aby dodać komentarz, zaloguj się.
szukaj:  

Wejście na pokład

Zapamiętaj mnie

Wiadomość z okrętu Nautilus

- Nikt nie jest dziś w stanie przewidzieć, kiedy wojna w Ukrainie się skończy. Putin może ją zakończyć już dziś. Ale on nie przygotowuje się do pokoju. My widzimy coś przeciwnego - tak o działaniach Kremla mówił sekretarz generalny NATO. Jens Stoltenberg w czasie wizyty w Korei Południowej wezwał kraj do zwiększenia pomocy dla Ukrainy i ostrzegł, że Rosja przygotowuje się do jeszcze większej wojny.

UFO24

więcej na: emilcin.com

Czw, 29 gru 2022 08:34 | 30.10.2022 po godzinie 18 siedzieliśmy z żoną i córką i obserwowaliśmy gwieździste niebo. Zauważyliśmy sporo obiektów przelatujących z różnych kierunków, z północy na południe i odwrotnie, ze wschodu na zachód i odwrotnie. Obiekty te świeciły białym, ciągłym światłem, niczym nie różniły się od tych 'mniejszych' gwiazd. Oczywiście nie wiem na jakiej wysokości leciały, ale ich prędkość na niebie była porównywalna do tej z jaką latają samoloty rejsowe. Obiekty te latały pojedynczo, lub w parach, ...

Dziennik Pokładowy

Niedziela, 15 stycznia 2023 | O 2023 roku, o mnie, Fundacji Nautilus,  zwykłej prozie życia i „szalupach ratunkowych”. Wpis w Dzienniku Pokładowym 15 stycznia 2023

czytaj dalej

FILM FN

PROJEKT KONTAKT - apel do czytelników!

archiwum filmów

Archiwalne audycje FN

Playlista:

rozwiń playlistę
Właściwe, pełne archiwum audycji w przygotowaniu...
Będzie dostępne już wkrótce!

Poleć znajomemu

Poleć nasz serwis swojemu znajomemu. Podaj emaila znajomego, a zostanie wysłane do niego zaproszenie.

Najnowsze w serwisie

Wyświetl: Działy Chronologicznie | Max:

Najnowsze artykuły:

Najnowsze w XXI Piętro:

Najnowsze w FN24:

Najnowsze Pytania do FN:

Ostatnie porady w Szalupie Ratunkowej:

Najnowsze w Dzienniku Pokładowym:

Najnowsze recenzje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: OKRĘT NAUTILUS - pokład on-line:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: Projekt Messing - najnowsze informacje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: PROJEKTY FUNDACJI NAUTILUS:

Informacja dotycząca cookies: Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu logowania i utrzymywania sesji Użytkownika. Jeśli już zapoznałeś się z tą informacją, kliknij tutaj, aby ją zamknąć.