Dziś jest:
Piątek, 24 czerwca 2022

Ten, kto podąża za tłumem, nigdy nie dojdzie dalej niż tłum. Ten kto podąża sam, znajdzie się w miejscu do którego nikt jeszcze wcześniej nie doszedł.
Albert Einstein

Pytania do FN
ODPOWIEDZI NA PYTANIA NASZYCH CZYTELNIKÓW
Wyślij do nas swoje pytanie - kliknij, aby rozwinąć formularz


Zachowamy Twoje dane tylko do naszej wiadomości, chyba że wyraźnie napiszesz, że zezwalasz na ich opublikowanie. Adres email do wysyłania historii do działu "Pytania do FN": pytania@nautilus.org.pl

Twoje imię i nazwisko lub pseudonim

Twój email lub telefon

Treść wiadomości

Zabezpieczenie przeciw-botowe

Ilość UFO na obrazie

Czy słyszeliście o osobach, które spoglądają na zegarek zawsze o określonych porach?
Śr, 17 maj 2017 08:53 komentarze: 7 czytany: 3984x

Pytanie jest związane ze zjawiskiem, o którym pisaliśmy wiele razy. W zasadzie nawet nie ma dobrej nazwy na to 'coś' - może roboczo nazwijmy to 'zagadkową synchronicznością'. Oto wiadomość, którą nasza załoga dostała poprzez ikonkę KONTAKT.

Od: Marcin Marcin

Witam serdecznie, Postanowiłem do Was napisać bo od dłuższego czasu bardzo często gdy spoglądam na zegarek czy to w telefonie czy to na kuchence czy to w aucie akurat jest dokładnie godzina 13:13. Może to nic takiego ale dzieje się to tak często że w przypadek nie wierzę. Porównuję to do wytypowania liczb w totolotka :-) Od niemal 6 rano do 23-24 gdy jestem na nogach żadna inna godzina nie trafia mi się tak często jak właśnie 13:13. Coś musi w tym być że na tyle godzin najczęściej spoglądam na wyświetlacz gdzie jest ta godzina. W sieci ludzie piszą że to oznacza o czyjejś miłości ale chciałbym zapytać Was co na ten temat myślicie. Jak był już artykuł w tym temacie to proszę o linka. Pozdrawiam.

Oczywiście, że pisaliśmy o tym wiele razy. „Pomóżcie, o co w tym chodzi?” – do Fundacji trafiają czasami nietypowe prośby o wyjaśnienie różnych zagadek. Kiedy przyszły pierwsze maila o tym zjawisku, zostały przez nas zbagatelizowane. No cóż, to jednostkowa sprawa... ale kolejne osoby napisały nam o tym samym, zadziwiającym fenomenie. Na czym on polega? Już wyjaśniam! Chodzi o to, że... a może lepiej przeczytajcie kilka opowieści, które do nas przysłali czytelnicy.

 Droga Fundacjo NAUTILUS!

Wiem, że dostajecie wiele korespondencji i nie chcę Wam zawracać głowę byle czym, ale od wielu lat przeżywam zagadkowe zjawisko. Polega ono na tym, że ile razy spojrzę się na zegarek, jest zawsze 13 minut po pełnej. Uwierzcie mi, że nie jest to z mojej strony żart, ale naprawdę zaczęłam się bać. Nie wiem, czy to jest dla mnie jakiś znak (ostrzeżenie) czy coś innego, ale ciągle jest 13 po pełnej. Boję się patrzeć już nawet, bo ciągle widzę tę samą godzinę. Czy możecie mi to wyjaśnić? Czy to jest jakiś zły omen?

Pozdrawiam Was bardzo z Kalisza

Beata

 

 

Witam!

 Od dłuższego czasu czytuję serwis Fundacji Nautilus (...) sam zacząłem spoglądać w niebo, czy też przeglądać stare zdjęcia licząc na to, że ujrzę coś niezwykłego. Niestety, tak się nie stało. Do czasu.

 Od lutego br. jestem pod stałą kontrolą lekarzy, którzy twierdzą, że coś  mi jest, ale nie wiedzą co. Latam więc jak głupi od nefrologa do endokrynologa co pochłania wiele czasu i zdrowia. Nie byłoby w tym nic szczególnego, gdyby nie jedna rzecz. Otóż od pojawienia się różnych objawów chorobowych jestem świadkiem banalnego, lecz niewytłumaczalnego dla mnie fenomenu. Spoglądając wieczorem na zegarek, dzień w dzień widzę godzinę 21:37. Nigdy nie jest to 20 czy 22 tylko zawsze owa 21:37.

Zdumiewa mnie to tym bardziej, że jest to godzina odejścia Jana Pawła II. Dodam, że nie jestem Katolikiem i nie zostałem ochrzczony. Żeby rozwiać wątpliwości - mój zegarek jest w pełni sprawny, z resztą wypoczywając w innym mieście u rodziny aktualny czas sprawdzałem także o 21:37...  Droga Fundacjo, czy ktoś opisał Wam już podobny fenomen? Jeśli tak, to czy można się z nim(i) w jakiś sposób skontaktować? Uważam, że jest to pewnego rodzaju znak od Boga, ale nie mam zielonego pojęcia, czego może on dotyczyć.

---

Z poważaniem,

Wojciech

 ...i zawsze jest 9.09. Wszystkie ważne historie w moim życiu mają związek właśnie z tymi dwoma liczbami i zawsze dzieją się dokładnie o tej godzinie, a sprawdzałam to nawet w numerologii. Czy spotkaliście się z tym? (...)

 

Witam

  Mam na imie Krzysiek i chciałem opowiedzieć wam o pewnym zjawisku jakie mi się przydarzyło i to już kilka razy. No i właśnie czytając wasz artykuł ( znaki - z drugiej strony ) pomyślałem sobie, że ludzie nie tylko odbierają sygnały od umierających lub też zmarłych, ale i sami mogą wpływać na otoczenie. Chodzi mi o to że miałem kilka takich dziwnych przypadków ... nie wiem nawet jak to opisać ale postaram się . Otóż wstaje do pracy regularnie o 5 : 10 ... czyli wcześnie i żebym się nie spóźnił odkładam telefon tak abym musiał wstać żeby go wyłączyć gdy budzi mnie z rana jak na alarm . I tu jest właśnie problem bo już kilka razy zdarzyło mi się że zamiast o 5:10 jak zawsze, budzik w telefonie przestawiał się samoczynnie o równą godzinę do tyłu! Jak to możliwe nie wiem, nie mam pojecia (...). Jedno jest jednak najdziwniejsze , kiedy otwierałem oczy na moim dekoderze czas który był widoczny wprawiał mnie w osłupienie ... raz była godzina 23 to znów 5 rano by po chwili była 9 a wszystko z jakimiś minutami . To nie były pełne godziny ... nie wiem ile to trwało ... wiem jednak że musiałem zasnąć bo obudził mnie dźwięk budzika w moim telefonie  ... pomyślałem i znów do pracy ... wstałem patrze a tu godzina do tyłu 4 :10 .... troche się zdziwiłem lekko mówiąc ... no i wszystko pamietałem tak jak to opisałem . Nie wiem może w waszym archiwum są takie przypadki , jeśli tak to z chęcią bym coś o tym poczytał .

 Pozdrawiam serdecznie

   wasz załogant

 


Po kolei wyjaśnijmy sobie kilka spraw. Po pierwsze pamiętajcie, że macie podświadomość, która jest o wiele bardziej wyostrzona niż świadomość. Wystarczy, że sobie wyobrazicie, że istotna jest dla Was godzina... na przykład... 13.13 i wtedy nieświadomie i bezbłędnie będziecie patrzeć na zegarek dokładnie o tej właśnie godzinie. Po prostu Wasza podświadomość będzie dokładnie dawała Wam sygnał świadomości, że już czas spojrzeć na zegarek... Wiele wskazuje na to, że podświadomość potrafi o wiele dokładniej określać czas niż świadomość. Takie wyjaśnienie podaje zresztą medycyna i jest prawdopodobne, że w wielu przypadkach tego typu argumenty kończą sprawę „tajemniczego patrzenia na godziny akurat o tej, a nie innej godzinie”. Czy to wyjaśnia wszystkie tego typu przypadki? Z takimi pytaniami spotkaliśmy się dopiero czytając Wasze maile... Inaczej wygląda sprawa wtedy, kiedy pojawia się tak zwany „brakujący czas”, ale o tym innym razem.


Komentarze (7)
Poniżej znajduje się lista komentarzy.

Czw, 18 maj 2017 19:02 | ocena: + 1

Poszukujący Prawdy | Gość

Redakcja Nautilusa ma rację , że jest to działanie naszej podświadomości . W moim przypadku potrafię się obudzić bez budzika o takiej godzinie jaką sobie zakoduję w głowie . Nawet gdy jestem mocno zmęczony .

Czw, 18 maj 2017 14:05 | brak oceny

Magda | Gość

Śr, 17 maj 2017 10:40 | ocena: + 3

Celina | Gość

u mnie nie powtarza się godzina, ale bardzo często godzina jast taka sama jak minuty np. 21,21 15,15 17,17 itd. Zastanawiałam sie nad tym, ale nic mądrego nie wymyśiłam

Rozwiń odpowiedzi (2)

Śr, 17 maj 2017 19:32 | brak oceny

Jarek | Gość

@Celina, u mnie to samo witaj w klubie :)

Śr, 17 maj 2017 19:59 | brak oceny

JK94 | Gość

@Celina, U mnie tak samo, to trwa już od jakiegoś roku, wcześniej widziałam taką godzinę może z raz na tydzień, czyli podejrzewam że tak często jak inni ludzie, ale od tamtej pory przez niemal rok widywałam je kilka razy dziennie, chociaż ostatnio widuję je nieco rzadziej, tj. raz w ciągu dnia bądź zdarza się dzień, gdy w ogóle ich nie widzę. Nie wiem, moim zdaniem to trochę zbyt częste jak na przypadek, z resztą nie wierzę w przypadki. Godziny to nie wszystko, jak to się zaczęło to rachunki w sklepie też często przedstawiały kwoty typu 3,33 1,11 itp, czas trwania rozmów telefonicznych np. 3 min. 33 sek, na przesyłany gdzieś plik często patrzyłam gdy wysłało się np 33,33%, ogólnie dość dużo tego widuje, ale mniej więcej rok temu to było istne szaleństwo, te liczby prześladowały mnie na każdym kroku. Najbardziej mnie zawsze prześladowały trójki, ale nie tylko.

Rozwiń odpowiedzi (1)

Czw, 18 maj 2017 12:17 | brak oceny

Celina | Gość

@JK94, Z rachunkami też tak mam. Nawet ostatnio zapłaciłam 33,33. Pani w sklepie powiedziła,że powinnam grac w toto lotka. Spróbowałam i NIC.
Pozdrawiam

Śr, 17 maj 2017 10:28 | ocena: + 1

daniello37 | Załogant

A ja mam tak że budzę się zawsze w czasie między 1 a 2 w nocy wiem bo wstając i idąc do łazienki lub kuchni to patrzę na zegarek i zawsze to samo juz się nad tym zastanawiałem ale to juz norma .

Wyświetl według: Chronologicznie Ocena
w kolejności: rosnąco malejąco

* Informujemy, iż treści zamieszczane w komentarzach, lub innych rubrykach, w których internauta może dodać swój wpis nie są stanowiskiem Fundacji Nautilus i nie stanowią one odzwierciedlenia naszych poglądów, upodobań bądź sympatii. Fundacja Nautilus nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez Użytkowników.

Aby dodać komentarz, zaloguj się.
szukaj:  

Wejście na pokład

Zapamiętaj mnie

Wiadomość z okrętu Nautilus

Fundacja NAUTILUS - jedyna w Polsce oficjalnie działająca organizacja pozarządowa zajmująca się zjawiskami niewyjaśnionymi ******* www.nautilus.org.pl ******** Adres korespondencyjny: Fundacja NAUTILUS, skr. 221, 00-950 Warszawa 1.

UFO24

więcej na: emilcin.com

Wt, 3 maj 2022 08:44 | [...] 2 maja 2022 na zachodnich obrzeżach miasta Olsztyn miedzy godzina 20 a 21 widziane były na niebie świetliste obiekty w kształcie kuli. Na niebie pojawiło sie co najniej dziesięć lub więcej obiektów kulistych. Pierwszy obiekt był nieco większy. Wszystkie obiekty poruszały sie dokładnie w jednej linii i połączone były jakby nitka światła. poruszały sie z zachodu na wschód. kolor światła biały. Wielkość obiektów: pierwszy obiekt. Wszystkie obiekty jarzyły mocnym zimnym światłem. [...]

Dziennik Pokładowy

Poniedziałek, 18 kwietnia 2022 | Zawsze trochę się śmiałem, kiedy ktoś wspominał o „czasach ostatecznych”, no bo jak? Czy kilka lat temu ktokolwiek sobie wyobrażał, że przyjdzie zaraza, a tuż po niej wielka, światowa wojna? Czy w dobie wszechobecnych sklepów za każdym rogiem ulicy przez myśl komukolwiek przyszło, że będzie apokaliptyczny brak wszystkiego i może nadejść wszechobecny głód? Dzisiaj, czyli 17 kwietnia 2022 ze zdumieniem...

czytaj dalej

FILM FN

PRZESŁUCHANIE W KONGRESIE USA W SPRAWIE UFO - maj 2022

archiwum filmów

Archiwalne audycje FN

Playlista:

rozwiń playlistę
Właściwe, pełne archiwum audycji w przygotowaniu...
Będzie dostępne już wkrótce!

Poleć znajomemu

Poleć nasz serwis swojemu znajomemu. Podaj emaila znajomego, a zostanie wysłane do niego zaproszenie.

Najnowsze w serwisie

Wyświetl: Działy Chronologicznie | Max:

Najnowsze artykuły:

Najnowsze w XXI Piętro:

Najnowsze w FN24:

Najnowsze Pytania do FN:

Ostatnie porady w Szalupie Ratunkowej:

Najnowsze w Dzienniku Pokładowym:

Najnowsze recenzje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: OKRĘT NAUTILUS - pokład on-line:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: Projekt Messing - najnowsze informacje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: PROJEKTY FUNDACJI NAUTILUS:

Informacja dotycząca cookies: Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu logowania i utrzymywania sesji Użytkownika. Jeśli już zapoznałeś się z tą informacją, kliknij tutaj, aby ją zamknąć.