Dziś jest:
Poniedziałek, 15 sierpnia 2022

Niech żywi nie tracą nadziei.
Juliusz Słowacki

Pytania do FN
ODPOWIEDZI NA PYTANIA NASZYCH CZYTELNIKÓW
Wyślij do nas swoje pytanie - kliknij, aby rozwinąć formularz


Zachowamy Twoje dane tylko do naszej wiadomości, chyba że wyraźnie napiszesz, że zezwalasz na ich opublikowanie. Adres email do wysyłania historii do działu "Pytania do FN": pytania@nautilus.org.pl

Twoje imię i nazwisko lub pseudonim

Twój email lub telefon

Treść wiadomości

Zabezpieczenie przeciw-botowe

Ilość UFO na obrazie

Co myślicie o ruchach społecznych, które walczą z obowiązkowym szczepieniam dzieci?
Pt, 13 lip 2018 12:38 komentarze: 14 czytany: 5485x

[...] Szanowna FN,  od dawna chciałam Was zapytać o sprawę szczepionek. W Polsce jest ogromna moda na nieszczepienie dzieci, gdyż ma to wywoływać wiele groźnych chorób. Jestem bardzo ciekawa, jakie jest zdanie załogi okrętu na ten temat. Będę wdzięczna za każdą odpowiedź, choćby tylko kilka słów. Pozdrawiam. [dane do wiad. FN]

/poniżej popularne grafiki antyszczepionkowe/


Dziękuje za to pytanie. Odpowiemy trochę "nie wprost". W załodze mamy kilka osób  w wieku, w którym pamiętają czasy "tuż po wojnie". Mówią oni bardzo ciekawe rzeczy.... Otóż jeszcze 60 lat temu było kilka synonimów na określenie śmierci. Były to takie słowa jak szkarlatyna, koklusz, krup, dyfteryt, odra, heine - medina, a nawet ospa. Pod tymi nazwami dzięki szczepieniom śmierć znikła. Wielu ludzi wydaje się o tym zapominać.


 


Komentarze (14)
Poniżej znajduje się lista komentarzy.

Czw, 26 lip 2018 20:11 | brak oceny

Radmor | Załogant

Nie jestem działaczem ruchów antyszczepionkowych, więc nie pamiętam wszystkiego, ale czytałem artykuły (Nieznany Świat, Nexus) w których autorzy przedstawiali statystyki, porównujące pojawienie się szczepionek na różne choroby na danym terenie z zanikiem tych chorób. Otóż wynikało z nich, że najpierw zanikały stopniowo (czasem przez kilka lat) choroby, a potem pojawiały się szczepionki, które rzekomo zlikwidowały ogniska choroby. Jeśli dane są prawdziwe (autorzy zanik choroby tłumaczyli lepszą higieną i lepszym odżywianiem się), byłaby to odpowiedź na tekst powyższego artykułu.

Wt, 24 lip 2018 23:17 | ocena: + 1

kubica | Załogant

dzieci najwyższych elit świata nie są szczepione o czym w ciekawym wywiadzie z dr.Jaśkowski na tagen tv "Świat jest inny odc.78 - Zachować Naród".

Śr, 18 lip 2018 13:06 | ocena: + 2

Wbogdan38 | Załogant

Niedawno w mediach było głośno o tym, że lekarka w szpitalu zachorowała na odrę. Skoro była zaszczepiona, to dlaczego zachorowała?

Wt, 17 lip 2018 00:47 | ocena: + 2

Chri44sti | Załogant

Sąsiadka wykupiła kiedyś pakiet szczepionek ,żeby dzieci były zdrowe.Wydała na to jakąś sumę w dobrej wierze.Póżniej prawie nie wychodziła od lekarza ,tak chorowały.Pomógł syrop z bzu i miód.

Pon, 16 lip 2018 16:43 | ocena: + 3

Daniel.K | Załogant

Pamiętam..Przed Wędrzynem został zatrzymany samochód,którym jako autostopowicze podróżowaliśmy akurat do Zielonej Góry,całe nasze towarzystwo,zbieranina z wielu miast Polski,została przepakowana na wojskowy samochód i zawieziona na szczepienia do jednostki wojskowej w Sulęcinie,nikt nie protestował,urodziłem się tuż po wojnie w 1947 roku,pamiętam kalekie dzieci po chorobie go Heinego- Medina.Szkarlatyna,gruźlica to było w tym czasie realne zagrożenie.

Rozwiń odpowiedzi (1)

Pt, 17 sie 2018 20:18 | brak oceny

Abigail_ | Załogant

@Daniel.K,
Nie należę do młodego pokolenia i całkiem niedawno, miałam podobne zdanie. Mimo iż byłam ofiarą szczepionki przeciwko grypie. Z jednej strony wcześniej myślałam, że ofiary muszą być. Z drugiej miałam powikłania poszczepienne. Samo szczepienie nie zabezpieczyło mnie, a nawet mój organizm stał się słabszy , ponieważ łapał grypy częściej. Ich przebieg, określam jako horror. Dziesięć lat wracałam do normalności. Problem stał mi się bliski, więc zaczęłam zgłębiać temat. To nie są takie szczepionki jakie były kiedyś. Nie można ich porównywać !!! Proszę poczytajcie. To zakrawa na coś strasznego. Dzieci otrzymują około 20 szczepionek w pierwszych 7 miesiącach życia. Jako osoba dorosła mogłam powiedzieć stop, nie szczepię się, a te maluszki?.....

Rozwiń odpowiedzi (1)

Sob, 18 sie 2018 18:42 | brak oceny

Daniel.K | Załogant

@Abigail_, Tak na prawdę nie mam zdania co do szczepień,nie wiem czy szkodzą ,czy pomagają,różne są opinie i podawane przykłady na ten temat,W zdarzeniu z przed lat,które opisałem,napisałem: "nikt nie protestował"bo tez nie było takiej możliwości,protesty nic by nie pomogły,bo zaszczepiono by nas siłą bez względu na nasze protesty,takie były czasy a i świadomość przeciętnych ludzi była inna i raczej było nie do pomyślenia by się nie szczepić.

Rozwiń odpowiedzi (1)

Sob, 18 sie 2018 22:28 | brak oceny

Abigail_ | Załogant

@Daniel.K, dzisiaj mamy wyższą świadomość i wolną wolę. Według mojej oceny nikt nie ma prawa zmuszać drugiego człowieka do jakiegokolwiek szczepienia. Na stronie Ukryte terapie są filmiki o szkodliwości szczepień. Nie są to jakieś bajeczki. Autor opiera się na wynikach badań i podaje źródła.

Pon, 16 lip 2018 15:18 | ocena: + 1

ludek | Załogant

Skoro ci zaszczepieni nie boja się juz chorób to dlaczego tak się troszczą o tych nie zaszczepionych, którzy chcą ryzykować na własną odpowiedzialność. Najwyżej umrą i wtedy ci zaszcxepieni powiedzą "a nie mówiłem"!

Bardziej mi to wygląda jednak na tzw solidarność słabych. Uczniowie słabi trzymają się w kupiec, palacze - każdy widział przed szkołami czy zakładami pracy, narkomani - nie namawiają ale "sprobuj i sam ocenisz", fanatyczni katolicy - zawsze nawracaja innych. Tak jakby podświadomie czuli ze robią cos nie tak, wdepneli w jakieś gówno i zamiast wyjść z tego to chcą żeby i inni wdepneli.

Nie można zmuszac kogoś do wstrzykiwania czegoś do ciala wbrew woli tego kogoś!

Tym bardziej ze lekarz nawet nie da ci buteleczki po tej substancji, bo się boi ze da dowód tego co robi. Tam sa resztki tej substancji. Zapytajcie lekarza. Kupcie szczepionkę i poproscie o buteleczke na pamiątkę. Zobaczycie co Wam powie.

Rozwiń odpowiedzi (1)

Wt, 17 lip 2018 00:50 | brak oceny

Chri44sti | Załogant

@ludek, w końcu Ludwik Paster uratował życie wielu ,ale one nie były wtedy z metalami ciężkimi. Podobno współczesne mają w sobie te metale

Rozwiń odpowiedzi (1)

Pt, 17 sie 2018 20:23 | ocena: + 1

Abigail_ | Załogant

@Chri44sti,
Nie tylko metale...Niektóre zawierają roundap. Potwierdzają to wyniki badań.

Pt, 13 lip 2018 14:41 | ocena: + 2

Jolaos | Załogant

Tak to prawda - wiele osób to pamięta ale to były czasy gdy farmaceutyka była polska - w polskich rękach.
Służba zdrowia w PL zawsze była gorsza niż w ościennych krajach , nawet Ruscy w czasach ZSRR mieli lepsze warunki.
Moze to dlatego ze oni pasożytowali na krajach satelickich ale mieli lepiej. I te szczepionki DZIAŁAŁY , tak jak powinny.
W PL aptek w małym mieście było max dwie - wystarczyło.
W tych aptekach robiono leki które mądrzy lekarze opisywali na receptach.
A teraz - co ulica to apteka - znaczy biznes się kręci.
A żeby się nadal kręcił tak dobrze lub lepiej działa się tak by chorych przybywało. Tym sposobem są szczepienia , mammografie srammografie itd. oraz opryski zwane chemitrails. Także lekarze to bioroboty którym każe się przepisywać drogie leki i to bez gwarancji że choć trochę pomogą. A jak już troszkę pomogą to zaszkodzą z innej strony. I tak własnie ma być. Stąd jest żródło największego biznesu wszechczasów jakim jest farmaceutyka.

Rozwiń odpowiedzi (2)

Nie, 15 lip 2018 12:47 | ocena: + 3

EwT5@s | Załogant

Proponuję poczytać i obejrzeć filmy na www.jerzyzieba.com/szczepienia/ I wszystko jasne!!Pozdrawiam.

Pon, 16 lip 2018 22:15 | ocena: + 1

magdakowalska48 | Załogant

@Jolaos, "mammografie srammografie" podobno to naswietlanie powoduje dodatkowe szkody w organizmie. ja rozumiem zeby sie szczepic ale skad mam wiedziec co jest w szczepionce i skad mam wiedziec czy moge ufac lekarzowi?

Wyświetl według: Chronologicznie Ocena
w kolejności: rosnąco malejąco

* Informujemy, iż treści zamieszczane w komentarzach, lub innych rubrykach, w których internauta może dodać swój wpis nie są stanowiskiem Fundacji Nautilus i nie stanowią one odzwierciedlenia naszych poglądów, upodobań bądź sympatii. Fundacja Nautilus nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez Użytkowników.

Aby dodać komentarz, zaloguj się.
szukaj:  

Wejście na pokład

Zapamiętaj mnie

Wiadomość z okrętu Nautilus

Fundacja NAUTILUS - jedyna w Polsce oficjalnie działająca organizacja pozarządowa zajmująca się zjawiskami niewyjaśnionymi ******* www.nautilus.org.pl ******** Adres korespondencyjny: Fundacja NAUTILUS, skr. 221, 00-950 Warszawa 1.

UFO24

więcej na: emilcin.com

Wt, 3 maj 2022 08:44 | [...] 2 maja 2022 na zachodnich obrzeżach miasta Olsztyn miedzy godzina 20 a 21 widziane były na niebie świetliste obiekty w kształcie kuli. Na niebie pojawiło sie co najniej dziesięć lub więcej obiektów kulistych. Pierwszy obiekt był nieco większy. Wszystkie obiekty poruszały sie dokładnie w jednej linii i połączone były jakby nitka światła. poruszały sie z zachodu na wschód. kolor światła biały. Wielkość obiektów: pierwszy obiekt. Wszystkie obiekty jarzyły mocnym zimnym światłem. [...]

Dziennik Pokładowy

Poniedziałek, 18 kwietnia 2022 | Zawsze trochę się śmiałem, kiedy ktoś wspominał o „czasach ostatecznych”, no bo jak? Czy kilka lat temu ktokolwiek sobie wyobrażał, że przyjdzie zaraza, a tuż po niej wielka, światowa wojna? Czy w dobie wszechobecnych sklepów za każdym rogiem ulicy przez myśl komukolwiek przyszło, że będzie apokaliptyczny brak wszystkiego i może nadejść wszechobecny głód? Dzisiaj, czyli 17 kwietnia 2022 ze zdumieniem...

czytaj dalej

FILM FN

PRZESŁUCHANIE W KONGRESIE USA W SPRAWIE UFO - maj 2022

archiwum filmów

Archiwalne audycje FN

Playlista:

rozwiń playlistę
Właściwe, pełne archiwum audycji w przygotowaniu...
Będzie dostępne już wkrótce!

Poleć znajomemu

Poleć nasz serwis swojemu znajomemu. Podaj emaila znajomego, a zostanie wysłane do niego zaproszenie.

Najnowsze w serwisie

Wyświetl: Działy Chronologicznie | Max:

Najnowsze artykuły:

Najnowsze w XXI Piętro:

Najnowsze w FN24:

Najnowsze Pytania do FN:

Ostatnie porady w Szalupie Ratunkowej:

Najnowsze w Dzienniku Pokładowym:

Najnowsze recenzje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: OKRĘT NAUTILUS - pokład on-line:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: Projekt Messing - najnowsze informacje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: PROJEKTY FUNDACJI NAUTILUS:

Informacja dotycząca cookies: Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu logowania i utrzymywania sesji Użytkownika. Jeśli już zapoznałeś się z tą informacją, kliknij tutaj, aby ją zamknąć.