Dziś jest:
Środa, 15 sierpnia 2018

"Mocno wierzę w istnienie życia również na innych planetach. Robiłem nawet doświadczenie co do istnienia tamtejszego życia, ale o tym... mówić nie chcę".
/Stefan Ossowiecki, najsłynniejszy polski jasnowidz 1877-1944/

Pytania do FN
ODPOWIEDZI NA PYTANIA NASZYCH CZYTELNIKÓW
Wyślij do nas swoje pytanie - kliknij, aby rozwinąć formularz


Zachowamy Twoje dane tylko do naszej wiadomości, chyba że wyraźnie napiszesz, że zezwalasz na ich opublikowanie. Adres email do wysyłania historii do działu "Pytania do FN": pytania@nautilus.org.pl

Twoje imię i nazwisko lub pseudonim

Twój email lub telefon

Treść wiadomości

Zabezpieczenie przeciw-botowe

Ilość UFO na obrazie

Co myślicie o ruchach społecznych, które walczą z obowiązkowym szczepieniam dzieci?
Pt, 13 lip 2018 12:38 komentarze: 11 czytany: 2312x

[...] Szanowna FN,  od dawna chciałam Was zapytać o sprawę szczepionek. W Polsce jest ogromna moda na nieszczepienie dzieci, gdyż ma to wywoływać wiele groźnych chorób. Jestem bardzo ciekawa, jakie jest zdanie załogi okrętu na ten temat. Będę wdzięczna za każdą odpowiedź, choćby tylko kilka słów. Pozdrawiam. [dane do wiad. FN]

/poniżej popularne grafiki antyszczepionkowe/


Dziękuje za to pytanie. Odpowiemy trochę "nie wprost". W załodze mamy kilka osób  w wieku, w którym pamiętają czasy "tuż po wojnie". Mówią oni bardzo ciekawe rzeczy.... Otóż jeszcze 60 lat temu było kilka synonimów na określenie śmierci. Były to takie słowa jak szkarlatyna, koklusz, krup, dyfteryt, odra, heine - medina, a nawet ospa. Pod tymi nazwami dzięki szczepieniom śmierć znikła. Wielu ludzi wydaje się o tym zapominać.


 


Komentarze (11)
Poniżej znajduje się lista komentarzy.

Czw, 26 lip 2018 20:11 | ocena: -1

Radmor | Załogant

Nie jestem działaczem ruchów antyszczepionkowych, więc nie pamiętam wszystkiego, ale czytałem artykuły (Nieznany Świat, Nexus) w których autorzy przedstawiali statystyki, porównujące pojawienie się szczepionek na różne choroby na danym terenie z zanikiem tych chorób. Otóż wynikało z nich, że najpierw zanikały stopniowo (czasem przez kilka lat) choroby, a potem pojawiały się szczepionki, które rzekomo zlikwidowały ogniska choroby. Jeśli dane są prawdziwe (autorzy zanik choroby tłumaczyli lepszą higieną i lepszym odżywianiem się), byłaby to odpowiedź na tekst powyższego artykułu.

Wt, 24 lip 2018 23:17 | brak oceny

kubica | Załogant

dzieci najwyższych elit świata nie są szczepione o czym w ciekawym wywiadzie z dr.Jaśkowski na tagen tv "Świat jest inny odc.78 - Zachować Naród".

Czw, 19 lip 2018 23:23 | brak oceny

promagna | Załogant

Moja babcia stryjeczna ur. 1908 r., jako zdrowa osoba została zaszczepiona na heine-medine bodajże w 1959 r. Po kilku miesiącach sparaliżowało Ją i powyginało na kręgosłupie. Miała postać porażenną. Do końca życia była przykuta do łóżka i na łasce rodziny. Zmarła w 1978 r.

Więc jeśli ktoś pisze, że szczepionki pomagały przeżyć różne śmiertelne choroby, to raczej śmierć jest lepsza, niż całe życie męczyć się, jak moja babcia. A męczyła się niesamowicie przez blisko 20 lat.

Mając na uwadze reinkarnację należy zastanowić się, czy nie lepiej jest poddać się eutanazji z powodu ciężkich powikłań, czy trwać w kalectwie i uczyć się cierpienia przez zuchwałość lekarzy, którzy stosują szczepionki żywych wirusów. Myślę, że wychwalanie szczepień jest bzdurą, jakich mało. Nie wszyscy mogą i powinni być szczepieni ze względu na własne zdrowie.

Mój tato kilka lat temu dał się namówć lekarzowi POZ na szczepienie przeciwko grypie. Do dziś leczy się na astmę niewiadomego pochodzenia.

Problem szczepień to efekt stosowania w nich chemikaliów, które są zabójcze dla organizmu człowieka. Unieczynnione martwe wirusy w szczepionkach bez chemikaliów to zawsze mniejsze ryzyko zachorowania i odsetek NOPów.

Śr, 18 lip 2018 13:06 | brak oceny

Wbogdan38 | Załogant

Niedawno w mediach było głośno o tym, że lekarka w szpitalu zachorowała na odrę. Skoro była zaszczepiona, to dlaczego zachorowała?

Wt, 17 lip 2018 00:47 | ocena: + 2

Chri44sti | Załogant

Sąsiadka wykupiła kiedyś pakiet szczepionek ,żeby dzieci były zdrowe.Wydała na to jakąś sumę w dobrej wierze.Póżniej prawie nie wychodziła od lekarza ,tak chorowały.Pomógł syrop z bzu i miód.

Pon, 16 lip 2018 16:43 | ocena: + 3

Daniel.K | Załogant

Pamiętam..Przed Wędrzynem został zatrzymany samochód,którym jako autostopowicze podróżowaliśmy akurat do Zielonej Góry,całe nasze towarzystwo,zbieranina z wielu miast Polski,została przepakowana na wojskowy samochód i zawieziona na szczepienia do jednostki wojskowej w Sulęcinie,nikt nie protestował,urodziłem się tuż po wojnie w 1947 roku,pamiętam kalekie dzieci po chorobie go Heinego- Medina.Szkarlatyna,gruźlica to było w tym czasie realne zagrożenie.

Pon, 16 lip 2018 15:18 | ocena: -1

ludek | Załogant

Skoro ci zaszczepieni nie boja się juz chorób to dlaczego tak się troszczą o tych nie zaszczepionych, którzy chcą ryzykować na własną odpowiedzialność. Najwyżej umrą i wtedy ci zaszcxepieni powiedzą "a nie mówiłem"!

Bardziej mi to wygląda jednak na tzw solidarność słabych. Uczniowie słabi trzymają się w kupiec, palacze - każdy widział przed szkołami czy zakładami pracy, narkomani - nie namawiają ale "sprobuj i sam ocenisz", fanatyczni katolicy - zawsze nawracaja innych. Tak jakby podświadomie czuli ze robią cos nie tak, wdepneli w jakieś gówno i zamiast wyjść z tego to chcą żeby i inni wdepneli.

Nie można zmuszac kogoś do wstrzykiwania czegoś do ciala wbrew woli tego kogoś!

Tym bardziej ze lekarz nawet nie da ci buteleczki po tej substancji, bo się boi ze da dowód tego co robi. Tam sa resztki tej substancji. Zapytajcie lekarza. Kupcie szczepionkę i poproscie o buteleczke na pamiątkę. Zobaczycie co Wam powie.

Rozwiń odpowiedzi (1)

Wt, 17 lip 2018 00:50 | brak oceny

Chri44sti | Załogant

@ludek, w końcu Ludwik Paster uratował życie wielu ,ale one nie były wtedy z metalami ciężkimi. Podobno współczesne mają w sobie te metale

Pt, 13 lip 2018 14:41 | ocena: + 2

Jolaos | Załogant

Tak to prawda - wiele osób to pamięta ale to były czasy gdy farmaceutyka była polska - w polskich rękach.
Służba zdrowia w PL zawsze była gorsza niż w ościennych krajach , nawet Ruscy w czasach ZSRR mieli lepsze warunki.
Moze to dlatego ze oni pasożytowali na krajach satelickich ale mieli lepiej. I te szczepionki DZIAŁAŁY , tak jak powinny.
W PL aptek w małym mieście było max dwie - wystarczyło.
W tych aptekach robiono leki które mądrzy lekarze opisywali na receptach.
A teraz - co ulica to apteka - znaczy biznes się kręci.
A żeby się nadal kręcił tak dobrze lub lepiej działa się tak by chorych przybywało. Tym sposobem są szczepienia , mammografie srammografie itd. oraz opryski zwane chemitrails. Także lekarze to bioroboty którym każe się przepisywać drogie leki i to bez gwarancji że choć trochę pomogą. A jak już troszkę pomogą to zaszkodzą z innej strony. I tak własnie ma być. Stąd jest żródło największego biznesu wszechczasów jakim jest farmaceutyka.

Rozwiń odpowiedzi (2)

Nie, 15 lip 2018 12:47 | ocena: + 1

EwT5@s | Załogant

Proponuję poczytać i obejrzeć filmy na www.jerzyzieba.com/szczepienia/ I wszystko jasne!!Pozdrawiam.

Pon, 16 lip 2018 22:15 | brak oceny

magdakowalska48 | Załogant

@Jolaos, "mammografie srammografie" podobno to naswietlanie powoduje dodatkowe szkody w organizmie. ja rozumiem zeby sie szczepic ale skad mam wiedziec co jest w szczepionce i skad mam wiedziec czy moge ufac lekarzowi?

Wyświetl według: Chronologicznie Ocena
w kolejności: rosnąco malejąco

* Informujemy, iż treści zamieszczane w komentarzach, lub innych rubrykach, w których internauta może dodać swój wpis nie są stanowiskiem Fundacji Nautilus i nie stanowią one odzwierciedlenia naszych poglądów, upodobań bądź sympatii. Fundacja Nautilus nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez Użytkowników.

Aby dodać komentarz, zaloguj się.
szukaj:  

Wejście na pokład

Zapamiętaj mnie

Wiadomość z okrętu Nautilus

Mała modyfikacja w DZIENNIKU ZAŁOGANTÓW w KAJUCIE ZAŁOGI. Będziemy tam prezentować ciekawe wiadomości od załogantów, które nie znalazły miejsca w innych działach serwisu. Pozdrawiamy. FN

UFO24

więcej na: emilcin.com

Wczoraj, 10:44 | [...] Witam.obserwacja z dnia dzisiejszego,tj.13.08.2018,godzina 22.30 +/-.miejsce bielsko-biała (rejon straconka)po grillu,gdy goście się rozeszli,postanowiliśmy z moją drugą połówką uspać synka na polu,przy okazji pooglądać sporadyczne pokazy spadających gwiazd.zażartowałem ze jeszcze jedna spadająca gwiazda i wchodzimy do domu,ale po chwili zobaczylem najpierw dwa punkty lecące równolegle,następnie jeden słabszy przed nimi.całośc tworzyła formacje trójkąta.zanim zdążyłem coś powiedzieć,moja...

Dziennik Pokładowy

Sobota, 30 czerwca 2018 | Nikt tego nie zauważył, nikt tego nie doceniał, a minęła niedawno 22 rocznica pojawienia się okrętu Nautilus w sieci www. Zakręciła mi się łezka w oku i… muszę o czymś ważnym napisać.

czytaj dalej

FILM FN

ŻYCIE PO ŻYCIU

archiwum filmów

Informacje z Hydepark "N"25 sierpnia :: Dowód na to, że żyjemy w hologramie? Nauka dochodzi do coraz bardziej zaskakujących wniosków na temat natury naszej rzeczywistości. Czy jest możliwe, że świat to hologram?: viewtopic.php?f=33&t=5532
25 sierpnia :: Paradoks bilardowy - podróże w czasie Dyskusja na temat hipotez dotyczących podróży w czasie od trochę innej strony. Możliwe, czy nie? Oto jest pytanie: viewtopic.php?f=53&t=5626
2 listopada :: Cybernetyka, SI i etyka maszyn - do czego zaprowadzi nas przyszłość? Dyskusja o kierunku rozwoju świata i możliwych scenariuszach. Sztuczna inteligencja, technologie i wynalazki, które zaważą na naszym gatunku: viewtopic.php?f=28&t=4291

wejdź na forum i dołącz do dyskusji

Archiwalne audycje FN

Playlista:

rozwiń playlistę
Właściwe, pełne archiwum audycji w przygotowaniu...
Będzie dostępne już wkrótce!

Poleć znajomemu

Poleć nasz serwis swojemu znajomemu. Podaj emaila znajomego, a zostanie wysłane do niego zaproszenie.

Najnowsze w serwisie

Wyświetl: Działy Chronologicznie | Max:

Najnowsze artykuły:

Najnowsze w XXI Piętro:

Najnowsze w FN24:

Najnowsze Pytania do FN:

Ostatnie porady w Szalupie Ratunkowej:

Najnowsze w Dzienniku Pokładowym:

Najnowsze recenzje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: OKRĘT NAUTILUS - pokład on-line:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: Projekt Messing - najnowsze informacje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: PROJEKTY FUNDACJI NAUTILUS:

Informacja dotycząca cookies: Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu logowania i utrzymywania sesji Użytkownika. Jeśli już zapoznałeś się z tą informacją, kliknij tutaj, aby ją zamknąć.