Dziś jest:
Wtorek, 26 marca 2019

Nie możesz być silniejszy od przeznaczenia.
Eurypides

Pytania do FN
ODPOWIEDZI NA PYTANIA NASZYCH CZYTELNIKÓW
Wyślij do nas swoje pytanie - kliknij, aby rozwinąć formularz


Zachowamy Twoje dane tylko do naszej wiadomości, chyba że wyraźnie napiszesz, że zezwalasz na ich opublikowanie. Adres email do wysyłania historii do działu "Pytania do FN": pytania@nautilus.org.pl

Twoje imię i nazwisko lub pseudonim

Twój email lub telefon

Treść wiadomości

Zabezpieczenie przeciw-botowe

Ilość UFO na obrazie

Skąd się wzięły różnokolorowe rasy ludzi?
Czw, 26 lip 2018 11:54 komentarze: 10 czytany: 3314x

Cześć Załogo Nautiliusa :).  Czy potraficie wyjaśnić dlaczego na naszej planecie występują róźne gatunki człowieka? Dlaczego jest odmiana rasy , żółtej, czarnej, białej czy brązowej a nie ma tylko jednej?  Nie kupuję np. tego że Murzyni są czarni bo mieszkają w Afryce i jest to wpływ słońca na kolor skóry.   Jakaś może książka mogłaby mi to wyjaśnić?
 
Pozdrawiam:).Bardzo ciekawe pytanie, na które nauka próbuje odpowiedzieć bez żadnego efektu. Istnienie np. czarnych i białych ludzi tłumaczone jest tym, że w procesie ewolucji skóra ludzka ciemniała przystosowując się do słońca, które w Afryce jest praktycznie przez cały rok. Nie ma jednak na to nawet jednego dowodu. W ogóle z ewolucją jest problem, gdyż nauka cały czas szuka rozpaczliwie dowodów na pojawienie się nowych gatunków (w procesie ewolucji rzecz jasna). Tymczasem one zamiast pojawiać się - tylko znikają. Był kiedyś moment "zero", kiedy nagle cała planeta zapełniła się żywymi istotami. To niezwykła teza, ale coraz częściej trzeba się z nią zgodzić. Dość dobrze jest to wyjaśnione w filmie, który mamy w naszej Bibliotece Wideo FN.

Wiemy jednak, że na Ziemię przylatują obce istoty z innych cywilizacji. Nie ma wątpliwości, że w przeszłości "mieszały one" w naszej historii także w sprawach genetycznych. Jesteśmy skłonni zgodzić się z tezę, że "różnokolorowi ludzie" to także efekt ich pracy.

Książki, w których jest o tym? Sporo pisał o tym Erich von Daniken, choć nie konkretnie o "rasach ludzi", ale o dowodach na ingerencję obcych istot w nasz kod genetyczny.Komentarze (10)
Poniżej znajduje się lista komentarzy.

Czw, 2 sie 2018 14:37 | ocena: + 1

magdakowalska48 | Załogant

znaczy sie betty hill nie white lol

Czw, 2 sie 2018 14:35 | brak oceny

magdakowalska48 | Załogant

"Nie kupuję np. tego że Murzyni są czarni bo mieszkają w Afryce i jest to wpływ słońca na kolor skóry. " XDDDDDDD jakbys mieszkal w afryce to tez bys mial ciemny kolor skory. Kolor zalezy od srodowiska. Widziales kiedys niedzwiedzia polarnego na saharze albo czarnego na antarktydzie? nie? to po co zadajesz glupie pytania?

Rozwiń odpowiedzi (1)

Pt, 3 sie 2018 16:06 | brak oceny

Researcher | Załogant

@magdakowalska48, Moim zdaniem zadał dosyć ciekawy temat. By the way skóra niedźwiedzia polarnego jest czarna zarówno jak u niedźwiedzia brunatnego. Różnią się jedynie kolorem futra, które de facto u niedźwiedzia polarnego jest przeźroczyste nie białe.

Rozwiń odpowiedzi (1)

Sob, 4 sie 2018 23:04 | brak oceny

magdakowalska48 | Załogant

@Researcher, przeciez widze ze biale

Rozwiń odpowiedzi (1)

Nie, 5 sie 2018 15:08 | brak oceny

Researcher | Załogant

@magdakowalska48, To złudzenie optyczne biorące się z tąd, iż przeźroczyste włosy niedźwiedzia polarnego wypełnione są powietrzem, a odbijające się od nich światło sprawia wrażenie białego futra.

Nie, 29 lip 2018 15:55 | ocena: -1

nikodem | Załogant

powiem tak choć nie jestem ani biologiem ani tym bardziej genetykiem a raczej paleogenetykiem. Więc powiem to co mówi mi intuicja ale i logika.
Taak jak mówie i powtarzam , generalnie NIE jestesmy dla obcych żadnym partnerem stad, odwiedziny czy badania , porwania - to absurd wszystko o nas wiedzą. Ale.... jest wyjątek . Odwiedziny obcych są możliwe ale dla cywilizacji na poziomie o jeden wyższym niż nasz.
1. kat. 1 - cywilizacja ,która korzysta tylko ze źródeł odnawialnych
2. kat. 2 - cywilizacja która potrafi korzystac z energii swojej macierzystej gwiazdy
3. kat. 3 - cywilizacji , która potrafi korzystac z każdej energii we wszechświecie.
My jestesmy w kat. ZERO.

A wiec kontak z obcych z kat.2 i kat. 3 z nam jest OBCYM do niczego nie potrzebny . Z naszego punktu widzenia - wszystko wiedzą. Kontakt, odwidziny obcych jest logiczny TYLKO z Cywilizacją z kat.1 i ewnetulanie z wczesna z kat. 2 ( ale tylko wczesną ) Tak więc logicznym jest, iż w momencie kiedy na ziemi nie było cywilizacji ale było zycie nawet JEDNA obca cywlizacja mogła czegoś szukać u NAS. Oczywiscie z pewnościa lądowali w wielu miejscach na Ziemi, na której panowały odmienne warunki niż dzisiaj. Stąd ich modyfikacje genetyczne jesli były musiały uwzględniać również czynnik środowiskowy a tym samym także odporność skóry na promieniowanie słoneczne. Tak wiec jedno nie zaprzecza drugiemu wrecz jest logicznie spójne. I dalej.... wszelkie stygmatyzowanie np. poprzez kolor skóry zupełnie nie uwzgledniając czynników środowiskowych a tylko po to aby rozróżniac "producenta " co przy rozwoju takiej cywilizacji obcych jest conajmniej NIE logiczne sa na takie identyfikacje producenta zupełnie inne sposoby. Tak wiec gdyby choćby jedna cywilizacja nie uwzglęniała czynnika środowiskowego byłaby to KRETYNSKA cywilizacja obcych. Stygmatyzowanie ich TYLKO poprzez kolor skóry też byłaby KRETYNSKA mając na uwadze ich stan wiedzy ( obcych ). Tak wiec wszelkie różne cechy budowy ludzi jest wynikiem już zastanych cech budowy, które z natury uwzgledniały warunki środowiskowe a ewentualna ingerencja obcych cechy te conajwyżej unowoczesniły czyli bardziej zoptymalizowały do środowiska. Tyle i aż tyle.

Rozwiń odpowiedzi (1)

Czw, 2 sie 2018 14:37 | ocena: + 1

magdakowalska48 | Załogant

@nikodem, "odwiedziny czy badania , porwania - to absurd wszystko o nas wiedzą. " XDDDDDDD a betty white sobie wszystko wymyslila tak?

Rozwiń odpowiedzi (1)

Pt, 3 sie 2018 09:28 | ocena: -2

nikodem | Załogant

@magdakowalska48, nie przeczytałaś całości, przeczytaj cały komentarz ale gdyby sie to Tobie nie chciało , powtórze :

Dla Obcych z ( umownych ) kat.2 i kat. 3 wszelkie kontakty z Nami ( kat. Zero ) sa do niczego nie potrzebne. Wszystko o Nas wiedza doskonale bez potrzeby jakis badań, porwań.

Kontakt Obcych z nami a w tym badania etc etc jest mozliwy ale dla Obcych z kat.1 i ewentualanie bardzo wczesnych z kat. 2 ( choć i w tym przypadku jest to bardzo watpliwe ). Kontakt Obcych z kat.1 z nami jednoczesnie determinuje ograniczenia co do odległości ale także ich nadzwyczajności w odniesieniu do NAS ( w promieniu rzędu maks. 50 lat świetlnych )

Cywilizacje z kat. ZERO - NIE mają żadnych możliwości kontaktu z Obcymi z własnej inicjatywy ( liczne bariery i nie tyle napędu choć też ale bezpiecznej nawigacji )

PS. CZYTAJ CAŁOSC

Czw, 26 lip 2018 22:15 | ocena: + 1

promagna | Załogant

Jest jeszce rasa czerwona, więc mamy 4 rasy. To pasuje do programu 4 bitowego KREACJI ;) tworzącej triplety po trzy rasy w jednej sekwencji.

Czw, 26 lip 2018 16:52 | ocena: + 1

Researcher | Załogant

Istnieje też teoria zakładająca, iż podział człowieka na rasy ludzkie to praktyczny „znak firmowy” pozaziemskich genetyków.

Wyświetl według: Chronologicznie Ocena
w kolejności: rosnąco malejąco

* Informujemy, iż treści zamieszczane w komentarzach, lub innych rubrykach, w których internauta może dodać swój wpis nie są stanowiskiem Fundacji Nautilus i nie stanowią one odzwierciedlenia naszych poglądów, upodobań bądź sympatii. Fundacja Nautilus nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez Użytkowników.

Aby dodać komentarz, zaloguj się.
szukaj:  

Najbliższy czat z FN

Sprawa operacji KONTAKT jest jednym z najbardziej fascynujących projektów FUNDACJI NAUTILUS. Ludzie nie zdają sobie sprawy, jak bardzo obszerne materiały dotarły na pokład naszego okrętu w tej sprawie na początku 2019 roku [...] porozmawiamy o nich w naszym najnowszym LIVESTREAM z pokładu okrętu - zapraszamy 31 marca 2019 o 21.00. Do zobaczenia na pokładzie okrętu NAUTILUS!

Wejście na pokład

Zapamiętaj mnie

Wiadomość z okrętu Nautilus

Z POCZTY DO FN [...] w Srode 20/03/2019 od godziny 21:48 do godziny 23:30 przeprowadzalismy tzw. sesje. Jest nas troje: ja i Sylwia jestesmy mistrzami Reiki a Hanuta jest Wielkim Mistrzem Reiki. Od jakiegos czasu tzn po przesluchaniu i obejrzeniu NAJBARDZIEJ NIEZWYKŁA HISTORIA O UFO... EVER! - zapis LIVESTREAM FN 'PROJEKT KONTAKT' mielismy sny i wizje zwiazane z incydentem w Rendelsham Forest.  Mowiac bardzo na skroty te wizje pokrywaly sie u nas wzajemnie, do tego doszlo tez do dziwnego...

UFO24

więcej na: emilcin.com

Wczoraj, 06:49 | [...] Witam. W sprawie artykułu 'OBIEKT UFO WIDZIANY NAD PRZASNYSZEM' chciałbym powiedzieć że też widziałem te światła. Tego samego dnia o podobnej porze tylko widziane z innego miejsca. Mam też nagrany podobny filmik, mogę udostępnić w razie potrzeby. Trzeba też uczciwie powiedzieć że tego dnia były w tym rejonie co najmniej 3 samoloty prawdopodobnie wojskowe myśliwce.Pozdrawiam.

Dziennik Pokładowy

Czwartek, 21 lutego 2019 | Zrozumiałem, jak bardzo mylił się Steven Hawking. Czytając jego najnowszą (i niestety ostatnią) książkę powoli dotarło do mnie, że archiwum i wiedza zgromadzona przez Fundację Nautilus jest kluczem do wyjścia z impasu, w którym znalazła się fizyka teoretyczna.

czytaj dalej

FILM FN

RELACJA O OBSERWACJI UFO w nocy z 19 na 20 marca 2019

archiwum filmów

Informacje z Hydepark "N"25 sierpnia :: Dowód na to, że żyjemy w hologramie? Nauka dochodzi do coraz bardziej zaskakujących wniosków na temat natury naszej rzeczywistości. Czy jest możliwe, że świat to hologram?: viewtopic.php?f=33&t=5532
25 sierpnia :: Paradoks bilardowy - podróże w czasie Dyskusja na temat hipotez dotyczących podróży w czasie od trochę innej strony. Możliwe, czy nie? Oto jest pytanie: viewtopic.php?f=53&t=5626
2 listopada :: Cybernetyka, SI i etyka maszyn - do czego zaprowadzi nas przyszłość? Dyskusja o kierunku rozwoju świata i możliwych scenariuszach. Sztuczna inteligencja, technologie i wynalazki, które zaważą na naszym gatunku: viewtopic.php?f=28&t=4291

wejdź na forum i dołącz do dyskusji

Archiwalne audycje FN

Playlista:

rozwiń playlistę
Właściwe, pełne archiwum audycji w przygotowaniu...
Będzie dostępne już wkrótce!

Poleć znajomemu

Poleć nasz serwis swojemu znajomemu. Podaj emaila znajomego, a zostanie wysłane do niego zaproszenie.

Najnowsze w serwisie

Wyświetl: Działy Chronologicznie | Max:

Najnowsze artykuły:

Najnowsze w XXI Piętro:

Najnowsze w FN24:

Najnowsze Pytania do FN:

Ostatnie porady w Szalupie Ratunkowej:

Najnowsze w Dzienniku Pokładowym:

Najnowsze recenzje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: OKRĘT NAUTILUS - pokład on-line:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: Projekt Messing - najnowsze informacje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: PROJEKTY FUNDACJI NAUTILUS:

Informacja dotycząca cookies: Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu logowania i utrzymywania sesji Użytkownika. Jeśli już zapoznałeś się z tą informacją, kliknij tutaj, aby ją zamknąć.