Dziś jest:
Poniedziałek, 15 sierpnia 2022

Niech żywi nie tracą nadziei.
Juliusz Słowacki

Pytania do FN
ODPOWIEDZI NA PYTANIA NASZYCH CZYTELNIKÓW
Wyślij do nas swoje pytanie - kliknij, aby rozwinąć formularz


Zachowamy Twoje dane tylko do naszej wiadomości, chyba że wyraźnie napiszesz, że zezwalasz na ich opublikowanie. Adres email do wysyłania historii do działu "Pytania do FN": pytania@nautilus.org.pl

Twoje imię i nazwisko lub pseudonim

Twój email lub telefon

Treść wiadomości

Zabezpieczenie przeciw-botowe

Ilość UFO na obrazie

Czy 'obcy' chcą podbić Ziemię? Zrobić inwazję?!
Sob, 29 gru 2018 09:41 komentarze: 11 czytany: 3982x

[...] Witam, ostatnio coraz częściej śni mi się inwazja obcych złych obcych którzy zabijają ludzi, czy ktoś zgłasza tego typu sny? Spoglądam w niebo i widzę obiekty coraz ciemniejsze czarne niebo od tych statków w samo południe, wielkie obiekty ufo prostokątne czarne z których wylatuje chmara mniejszych obiektów statków obcych które strzelają do ludzi i wypuszczają jakąś substancję po której ludzie chorują zamieniają się w żywe trupy które atakują ludzi jedząc ich żywcem. Taki sen co jakiś czas mam od kilku lat, dziwne to jest te sny wydają się być przestrogą - zapowiedzią nadchodzącej apokalipsy, nie oglądam w ogóle filmów tym bardziej horrorów itd.

Pozdrawiam [...]Dziękujemy za wiadomość i w sumie… „pytanie”. Z naszej wiedzy wynika, że obcych nie ma sensu się obawiać jako „agresorów szykujących się do podboju planety”, gdyż gdyby mieli by coś złego zrobić Ziemi – już by nas nie było. A skoro jesteśmy i z taką zaciekłością niszczymy planetę Ziemia i siebie nawzajem, a nikt nam w tym „nie przeszkadza”, to już ten fakt mówi więcej o obcych niż sto tysięcy „jadowitych, apokaliptycznych teorii spiskowych”, którymi wypełniony jest po brzegi internet niczym parujący garnek i którymi „zajadają się garściami” miłośnicy takich bzdur.

Powtarzamy jeszcze raz: ze zgromadzonej przez FN w ciągu trzydziestu lat materiałów (z Polski i ze świata) nie mamy żadnych przesłanek, aby podejrzewać „obcych z UFO” o chęć podboju Ziemi.

 Komentarze (11)
Poniżej znajduje się lista komentarzy.

Nie, 30 gru 2018 23:52 | brak oceny

ludek | Załogant

Nikodem Kardaszew... gowno wiesz a ton wypowiedzi ma sugerowac wprost przeciwnie.

Sob, 29 gru 2018 15:19 | brak oceny

Margareta | Załogant

Witam. Korzystając z okazji poruszanego tematu. Jakiś czas temu trafiłam na artykuły o reptilianach na Wikipedii oraz http://himalaya-wiki.org/index.php/Reptilianie, zastanawia mnie ile w tym prawdy, czy ktoś coś więcej wie na ich temat, jak fundacja podchodzi do tego rodzaju obcych.

Rozwiń odpowiedzi (1)

Nie, 30 gru 2018 11:07 | brak oceny

nikodem | Załogant

@Margareta, Przeczytałem cały materiał zamieszczony na wikipedii. Oczywiście nie będę sie odnosiło ani do Plejadan ani do jaszczurów czy innych ale ......... niejako potwierdza to w 100% mój "model" wszechświata choć akurat ten materiał w wikipedii nie jest dla mnie autorytetem.

Orion a raczej ramię Oriona w Drodze Mlecznej jest ramieniem do , którego nalezy także nasz układ planetarny.

A więc wszelkie kontakty mozliwe są w zakresie TYLKO danej Galaktyki . Jak pisałem , OBCY, którzy mają potrzebe kontaktu to Obcy z zakresu skali Kardaszewa na poziomie JEDEN i odległości do 50 lat swietlnych. Co czyni je w skali wszechświata po prostu PRYMITYWNYMI. Dopuszczam takie kontakty również dla Obcych ze skali Kardaszewa na na poziomie DWA ale... raczej z tzw. pierwszej połówki. Co oczywiście rozszerza zakres odległości powyżej 50 lat swietlnych. Tym samym potwierdza sie fakt, ze nalezy oczekiwać od kontaktujących się OBCYCH raczej AGRESJI.

Sob, 29 gru 2018 10:15 | ocena: + 1

nikodem | Załogant

cd...... Inne cywilizacje powyżej skali DWA nie mają ŻADNEJ POTRZEBY w tym agresywnej do kontaktu z Nami czyli z cywilizacji ze skali ZERO.
Tak więc OBCY jacy mogą się pojawić fizycznie to OBCY ze skali JEDEN a ci na 90% mogą być mniej lub bardziej agresywni wszak dalej w skali kosmosu to PRYMITYWY.

PS. To co MY niby widzimy to na 90% testy naszych pojazdów. Pozostawiam 10 % tylko 10 % , ze to OBCY i to ze skali Kardaszewa z poziomu JEDEN czyli PRYMITYWY i ci mogą być agresywni na 90 %.

Sob, 29 gru 2018 10:12 | ocena: -2

nikodem | Załogant

Powtórze po raz setny

Kontakt z Obcymi z naszej inicjatywy jest NIEMOZLIWY.
Cywilizacje dość trafnie podzielił na rodzaje Kardaszew ustalając pewne skale.
Zgodnie ze skalą Kardaszewa my jesteśmy na poziomie ZERO a wiec NIE ma możliwośc kontaktu z OBCYMI z naszej inicjatywy.
No ale Obcy już mogą ? Nie do końca. Jak pisałem wcześnie wiele razy wszechświat to ogromna "pustka" z ogromnymi odległościami nie do pokonania nawet z prędkością światła. Oczywiście może znajdziemy inne rozwiązanie czyli inny napęd , który na to pozwoli. Ale ..... sam napęd nie stanowi problemu. Problemem jest bezpieczna nawigacja a podróże na odległosci tysięcy czy milionów lat świetlnych to wiedza i znajomość o drodze aby bezpiecznie podróżować. Mimo "pustki" to jednak są galaktyki ale ... także czastki elementarne co przy takich predkościach zniszczą statek. To samo z tzw. tunelami. Wszelkie zagięcie są o tyle niemożliwe, że w obszarze zagięcia wszystko uległoby by destrukcji. Także tzw. silniki WARP czyli zageszczające przestzreń dokładnie niszczyłyby wszystko na swojej drodze. a wiec ..... bezpieczna nawigacja. Obcy, którzy posiądą wiedze o takiej bezpiecznej nawigacji na odległości milionów lat swietlnych paradoksalnie nie będą musieli latać. Od tego będą drony, roboty i sztuczna inteligencja ale i wirtualna rzeczywistość. Tym samym ich wiedza będzie tak ogromna, że przekraczająca nasze wyobrażenia wrecz wiedza boska. A więc i wiedza O Nas również będzie całosciowa i kompletna. Więc w jakim celu mieliby pojawiać sie tu osobiście i walić głupa, ze niby nie chca a i tak ich wszyscy widzą ? Po co porwania, badania ? Przecież to totalny absurd. No ale moga być Obcy , którzy zgodnie ze skalą Kardaszewa sa na poziomie JEDEN bądż DWA czyli ich możliwości podróży Ja ograniczam do 50 lat świetlnych. Ci istotnie mogliby fizycznie podróżować i to w miarę bezpiecznie. Choć Obcy ze skali DWA już tak niekoniecznie widzieliby potrzebę kontaktu fizycznego. Npo ale pozostają OBCY ze skali JEDEN. Ci z pewnością TAK, czuli by i potrzebe kontaktu z nami ale wręcz byłyby to dla nich taki przymus. I ci mogą walić GŁUPA, że niby się ukrywają a i tak każdy ich widzi. No ale to są OBCY ze skali Kardaszewa JEDEN. Czyli ich możliwości to podróze do 50 lat świetlnych czyli w skali wszechświata praktycznie ZERO. Czyli można by powiedzieć , że tacy OBCY to dalej PRYMITYWY. ( skala Kardaszewa to 7 poziomów ). Skoro tak to niestety ale należy się spodziewać dla tak PRYMITYWNYCH Obcych jednak agresywnych działań. Wielu mówi, iż jeśli mieliby to zrobić to by już zrobili. No ale właśnie dla tak prymitywnej cywilizacji zagrożenia bakterii, wirusów czy bariera tlenowa to bardzo istotne zagrożenia. Nie znamy ich budowy, metabolizmu , imunnologii a wiec dla nich MY to ogromny problem. I dlatego badają a ponieważ są dalej PRYMITYWNI ( poziom Jeden ze skali kardaszewa ) troche im to zajmuje. cd.........

Rozwiń odpowiedzi (1)

Sob, 29 gru 2018 14:19 | ocena: + 2

magdakowalska48 | Załogant

@nikodem, uwielbiam jak znaffca sie wypowiada na tematy napedow kosmicznych o ktorych nie ma pojecia

Rozwiń odpowiedzi (1)

Sob, 29 gru 2018 17:30 | ocena: -1

nikodem | Załogant

@magdakowalska48, zawsze to lepsze niż Twoje wahadełko i wibracje w innym wymiarze ... czyli Twoja głupota .......i to jest naoęd.

Rozwiń odpowiedzi (1)

Śr, 2 sty 2019 18:11 | brak oceny

magdakowalska48 | Załogant

@nikodem, XDDDDDDD. czekam na kolejny popis twojej ynteligencji

Rozwiń odpowiedzi (1)

Pt, 4 sty 2019 09:32 | brak oceny

nikodem | Załogant

@magdakowalska48, cały czas to robię, rozumiem , że nie ogarniasz. Powiedz, czego nie rozumiesz a spróbuje wytłumaczyć. Choć z pewnością nie użyje do tego ani wahadełka ani wibracji w innych wymiarach. Tym bardziej nie użyje mechaniki kwantowej bo to dla ciebie nie ten poziom. Ale ... może się mylę kto wie , może te wahadełka kwantują wibracje i wzbudzają plazmę z innego wymiaru ? Kto wie.

Rozwiń odpowiedzi (1)

Nie, 6 sty 2019 16:48 | brak oceny

magdakowalska48 | Załogant

@nikodem, i doczekalam sie XDDDDDD. nic dodac nic ujac. Ajnsztajn by sie zawstydzil widzac panskie ajkju

Rozwiń odpowiedzi (1)

Pon, 7 sty 2019 09:11 | brak oceny

nikodem | Załogant

@magdakowalska48, może by skwantował ? wahadełkiem w innym wymiarze plazmowo - magnetycznym.

Wyświetl według: Chronologicznie Ocena
w kolejności: rosnąco malejąco

* Informujemy, iż treści zamieszczane w komentarzach, lub innych rubrykach, w których internauta może dodać swój wpis nie są stanowiskiem Fundacji Nautilus i nie stanowią one odzwierciedlenia naszych poglądów, upodobań bądź sympatii. Fundacja Nautilus nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez Użytkowników.

Aby dodać komentarz, zaloguj się.
szukaj:  

Wejście na pokład

Zapamiętaj mnie

Wiadomość z okrętu Nautilus

Fundacja NAUTILUS - jedyna w Polsce oficjalnie działająca organizacja pozarządowa zajmująca się zjawiskami niewyjaśnionymi ******* www.nautilus.org.pl ******** Adres korespondencyjny: Fundacja NAUTILUS, skr. 221, 00-950 Warszawa 1.

UFO24

więcej na: emilcin.com

Wt, 3 maj 2022 08:44 | [...] 2 maja 2022 na zachodnich obrzeżach miasta Olsztyn miedzy godzina 20 a 21 widziane były na niebie świetliste obiekty w kształcie kuli. Na niebie pojawiło sie co najniej dziesięć lub więcej obiektów kulistych. Pierwszy obiekt był nieco większy. Wszystkie obiekty poruszały sie dokładnie w jednej linii i połączone były jakby nitka światła. poruszały sie z zachodu na wschód. kolor światła biały. Wielkość obiektów: pierwszy obiekt. Wszystkie obiekty jarzyły mocnym zimnym światłem. [...]

Dziennik Pokładowy

Poniedziałek, 18 kwietnia 2022 | Zawsze trochę się śmiałem, kiedy ktoś wspominał o „czasach ostatecznych”, no bo jak? Czy kilka lat temu ktokolwiek sobie wyobrażał, że przyjdzie zaraza, a tuż po niej wielka, światowa wojna? Czy w dobie wszechobecnych sklepów za każdym rogiem ulicy przez myśl komukolwiek przyszło, że będzie apokaliptyczny brak wszystkiego i może nadejść wszechobecny głód? Dzisiaj, czyli 17 kwietnia 2022 ze zdumieniem...

czytaj dalej

FILM FN

PRZESŁUCHANIE W KONGRESIE USA W SPRAWIE UFO - maj 2022

archiwum filmów

Archiwalne audycje FN

Playlista:

rozwiń playlistę
Właściwe, pełne archiwum audycji w przygotowaniu...
Będzie dostępne już wkrótce!

Poleć znajomemu

Poleć nasz serwis swojemu znajomemu. Podaj emaila znajomego, a zostanie wysłane do niego zaproszenie.

Najnowsze w serwisie

Wyświetl: Działy Chronologicznie | Max:

Najnowsze artykuły:

Najnowsze w XXI Piętro:

Najnowsze w FN24:

Najnowsze Pytania do FN:

Ostatnie porady w Szalupie Ratunkowej:

Najnowsze w Dzienniku Pokładowym:

Najnowsze recenzje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: OKRĘT NAUTILUS - pokład on-line:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: Projekt Messing - najnowsze informacje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: PROJEKTY FUNDACJI NAUTILUS:

Informacja dotycząca cookies: Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu logowania i utrzymywania sesji Użytkownika. Jeśli już zapoznałeś się z tą informacją, kliknij tutaj, aby ją zamknąć.