Dziś jest:
Sobota, 17 sierpnia 2019

Ten, kto chce pozostać w dobrym zdrowiu, powinien unikać smutnych nastrojów i zachowywać radosny umysł.
/Leonardo da Vinci/

Pytania do FN
ODPOWIEDZI NA PYTANIA NASZYCH CZYTELNIKÓW
Wyślij do nas swoje pytanie - kliknij, aby rozwinąć formularz


Zachowamy Twoje dane tylko do naszej wiadomości, chyba że wyraźnie napiszesz, że zezwalasz na ich opublikowanie. Adres email do wysyłania historii do działu "Pytania do FN": pytania@nautilus.org.pl

Twoje imię i nazwisko lub pseudonim

Twój email lub telefon

Treść wiadomości

Zabezpieczenie przeciw-botowe

Ilość UFO na obrazie

CZY JESTEŚMY TYLKO ELEMENTEM W GRZE PROWADZONEJ PRZEZ OBCE ISTOTY?
Pt, 8 luty 2019 13:01 komentarze: 8 czytany: 2552x

[...] Witam, pisaliście kiedyś w artykule o UFO, o tym jak ufo stworzyło żywopłot przed ludźmi którzy chcieli się do niego zbliżyć. Jeżeli te obiekty potrafią robić coś takiego w naszej rzeczywistości, tak jak my w grze komputerowej stwarzamy, budujemy itp. to może na serio żyjemy w jakimś matrixie gdzie wszystko można jak w grze. Tylko przeraża mnie to że to oni jak by są władcami tej gry. [...]


Dziękujemy za wiadomość i pytanie. Faktycznie obcy są w stanie własnym umysłem "tworzyć rzeczy" jak wspomniany żywopłot. Mamy wiele dowodów na to, że możliwości ich umysłów zahaczają o pogranicze naszych "baśni" - tworzenie tylko siłą umysłu na przykład pojazdu UFO nie jest żadnym problemem.

Bylibyśmy ostrożni jednak w twierdzeniu, że jesteśmy tylko "elementem ich gry". Tego typu założenie jest bowiem sprzeczne z jednym z podstawowych praw Kreacji, które te istoty przestrzegają. Skąd to wiemy? Z wielu przekazów z całego świata, w tym z Polski.

Na koniec polecamy uważnie obejrzeć ten niesłychany odcinek z serii "Bliskie Spotkania", kiedy uczestnicy CEIII napotkali żywopłot utworzony przez obcych.Komentarze (8)
Poniżej znajduje się lista komentarzy.

Nie, 10 luty 2019 18:31 | ocena: + 1

relatysta | Załogant

Prawdziwość reinkarnacji świadczyła by bezwzględnie o naszej manipulacji/sterowaniu; że jesteśmy kukiełkami w czyimś teatrzyku lalek.
Proste zasady - indywidualna odpowiedzialność, dobry, zły, kara, nagroda oczywiście według czyiś zasad/reguł. I tak dokoła.
A gdzie miejsce na nowe zasady, nowe prawa na pole morfogenetyczne i jego fizyczne konsekwencje - efekt Maharisi lub setnej małpy np.?
Nasz rozwój techniczno/cywilizacyjny nie ma naprawdę żadnego znaczenia?

Sob, 9 luty 2019 15:19 | ocena: + 1

promagna | Załogant

@nikodem,

Forma energetyczna bardziej powinna być postrzegana, jako zwiększenie stosunku energii do materii przy równoważności w układzie zamkiętym. Natomiast forma materialna to bardziej zwiększenie stosunku materii barionowej do energii. Np. stan plazmy pioruna kulistego to bardziej forma energetyczna układu zamkniętego. Z jakiś powodów fizykochemicznych (bryły platońskie) układ zamknięty pioruna ma rację bytu. To samo jest z orbsami, które są uwolnionymi formami świadomości.

Kreacja - creaturae - forma słowna czegoś, co prawie nikt nie rozumie.
Creaturae - istota

Czujesz semantykę?

Rozwiń odpowiedzi (1)

Nie, 10 luty 2019 19:14 | ocena: + 1

daniello37 | Załogant

@promagna, Kreacja>? Mi bardziej pasuje kreator-tworzyciel, stworzyciel, nazywajmy takie rzeczy po imieniu chodzi o BOGA zwał jak zwał.

Rozwiń odpowiedzi (1)

Nie, 10 luty 2019 23:30 | brak oceny

promagna | Załogant

@daniello37,

To jest właśnie problem abstrakcyjnego pojmowania semantyki znaczeniowej z przed 2000 lat.

To nie jest BÓG. W przeszłości w mitologiach istniały panteony bogów, ale to nie ma nic wspólnego z KREACJĄ.

Rozwiń odpowiedzi (1)

Pon, 11 luty 2019 10:28 | brak oceny

nikodem | Załogant

@promagna, Troche w tym racji. Dlaczego tylko trochę ? Bo po tak krótkiej wypowiedzi trudno poznać cały tok rozumowania.

Jak powiedział Einstein : Bóg nie jest złośliwy , jest wyrachowany
ale powiedział jeszcze - stereotypy to poglądy nabyte do 16 roku życia

a tu od dawna pokutuje determinizm , który jest archaiczny choć przebłyski w dziejach ludzi były np. Platoński świat.

Nie odbiega od tego fałszywego obrazu deterministycznego , również pogląd na istotę Boga mimo, że w Bibli powtarza się jak mantrę - Bóg dał nam wolną wolę - a to jest w sprzeczności z determinizmem. Nasza wolna wola jest bliższa fizyce kwantowej. Stan wiedzy w danym czasie generuje odpowiedni opis ( semantykę ), człowiek opisując coś posługuje sie tym co w danym czasie wie, posiada mimo, że w zamyśle ma inny obraz ale nie potrafi go wyrazić inaczej.

Bóg tym samym nie jest CIECIEM na parkingu, który pilnuje, kontroluje, Bóg nie jest też krótkofalowcem , który nasłuchuje naszych próśb a potem przekazuje nam rady.

Bóg jest stwórcą, który stworzy REGUŁY, PRAWA a wszystko co jest wkoło zgodnie z nimi tworzy sie "samo". Zgodnie z tymi PRAWAMI ale ..,.. Bóg dał nam wolną wole gdzie nie ma determinizmu a więc znając te Prawa na podstawie stanu " z przed " moglibyśmy ustalić stan "po" a więc determinizm w pełnej krasie. Sprzeczność ? Czy posiadajac wolną wolę możemy zmienić te prawa ? Nie . Tym samym człowiek jest w stanie zepsuć wszystko ale NIE jest w stanie zepsuć tych PRAW - na szczeście. A wiec jednak sprzeczność ? Brak determinizmu - to chaos ? Ale są PRAWA.
Twierdzenia Godla - twierdzenie o istnieniu modelu i twierdzenie o nierozstrzygalności - czyli jednak i Prawa i Wolna wola

Reasumując : Bóg / Stwórca - na poczatku dał PRZEPIS ..... i ciasto rośnie zgodnie z przepisem ... ale w trakcie tego rośnięcia w swych mikro elementach nie wszystko musi być - "tak " , może być zupełnie "inaczej" zgodnie z wolną wolą ...... mając wolną wole na szczęście praw fizyki NIE jesteśmy w stanie zepsuć.

Rozwiń odpowiedzi (1)

Pon, 11 luty 2019 15:14 | brak oceny

promagna | Załogant

@nikodem,

Jak rozwiążesz problem równoważności semantycznej wyrazów creaturae (tworzenie, stwórca i istota, istoty)

KREACJA określana bogiem i twórcą wszystkiego powinna spełniać pewne określone warunki. Stworzyciel powinien być twórcą wszechświata. Przecież wiadomym jest, że w skali Kardaszowa jest to typ VII. Współczesne informacje astrofizyczne i kosmologiczne nie rozwiązują tego problemu. Natomiast wiele informacji wskazuje, że obca cywilizacja może, co najwyżej stworzyć terra formowanie jakiejś planety, co w naszych ludzkich warunkach może potrwać kilkaset lat. Tak, więc jest to możliwe, ale na małą skalę. Jeszcze nie ma informacji, że jakaś cywilizacja czerpie energię np. z gwiazdy.

Pt, 8 luty 2019 23:40 | ocena: + 3

promagna | Załogant

Cyt.
"Bylibyśmy ostrożni jednak w twierdzeniu, że jesteśmy tylko "elementem ich gry". Tego typu założenie jest bowiem sprzeczne z jednym z podstawowych praw Kreacji, które te istoty przestrzegają. Skąd to wiemy? Z wielu przekazów z całego świata, w tym z Polski."


Szanowna Fundacja raczy chyba żartować. Jestem pełen wątpliwości co do tej rzeczywistości. Co jakiś czas powołujecie się na jakieś prawa KREACJI, ale jak na lekarstwo nie piszecie czym są te prawa. Reinkarnacja? To wierzchołek góry lodowej. Skąd ktoś może wiedzieć, czym jest KREACJA skoro nikt jej oficjalnie nie bada? O przepraszam badają kosmolodzy i dochodzą do coraz większych rozterek pod wpływem wyników pochodzących z satelitów fotografujących przepastny kosmos.

Nawet ci kosmici na których powołujecie się, są tylko marnym pyłem wobec KREACJI. Przecież wszelka wiedza o KREACJI to obserwacja skutków jej przejawienia, a nie obserwacja przyczyn tej działalności. Te szczątkowe obserwacje są robione przez osoby żywe materialnie., a tu trzeba być w formie energetycznej, aby coś więcej zaobserwować.

To w końcu czym jest ta KREACJA? Czekam już na to od kilku lat i nie ma żadnej szerszej informacji na tym serwisie. Jeśli tego problemu nie rozpoznacie, to jak chcecie pisać o jakichś prawach tej KREACJI? Nie rozpoznacie tego problemu podróżując po świecie i uganiając się za króliczkiem UFO. Czy warto powoływać się na jakieś relacje z kontaktów z obcymi, które nie są wiarygodnym źródłem informacji? Ci kosmici nie są zainteresowani, aby ludzie wiedzieli więcej, niż uczą w szkołach. A nauki kosmitów do czynienia dobra i do miłości wobec bliźniego ma swoje konkretne przełożenie dla KREACJI.

Nie bądźcie naiwni, że my ludzie nie jesteśmy pionkami w grze kosmitów. Owszem fajnie się pisze i czyta o różnych sprawach w kontekście UFO, ale poruszacie się bardziej po meandrach wiedzy nienaukowej. Za nienaukowość nikt z Wami poważnie nie siądzie do stołu w kwestiach kluczowych., a powołując się na naukę która neguje istnienia kosmitów i ich pojazdy, narażacie się na współczucie ze strony elit nauki. No może nie wszyscy są tacy naukowcy.

Powinniście skontaktować się z nestorem prof. fizyki Arkadiuszem Jadczykiem. Ten człowiek może być Waszym sprzymierzeńcem. Spróbujcie.

Powodzenia FN

Rozwiń odpowiedzi (1)

Sob, 9 luty 2019 10:18 | ocena: -1

nikodem | Załogant

@promagna, Generalnie podzielam Twój pogląd wyżej zaprezentowany.
Z czym sie nie zgadzam ?

1. cytuje - " a tu trzeba być w formie energetycznej, aby coś więcej zaobserwować. " - Forma ENERGETYCZNA - NIE istnieje. Tzn taka forma,. która jest pozbawiona materii. Jedyną , podkreślam JEDYNA formą energetyczną jest stan wszechświata DOKŁADNIE w chwili ZERO. W każdej innej chwili różnej od ZERA - NIE ma już formy w 100 % energetycznej. Materia jest solą. Z resztą mówienie o formie stricte energetycznej jest mówieniem zapominając , iż masa jest równoważna energii ( nie mylić, że masa jest równa energii - bo to nieprawda )

2. istotnie Fundacja Nautilus mimo, iż na każdym kroku używa terminów : wibracja , inny wymiar , kwantowy aby wypełnić lukę NIEwiedzy terminami, które będa stwarzać pozory wiedzy - dalej OBRACA się w fizyce DETERMINISTYCZNEJ A to jest już nie tylko historia ale ARCHAIZM. To powinno być PRAWNIE zabronione. Kreacja - to TWORZENIE - wprost nad czym sie tu zastanawiać ?

Wyświetl według: Chronologicznie Ocena
w kolejności: rosnąco malejąco

* Informujemy, iż treści zamieszczane w komentarzach, lub innych rubrykach, w których internauta może dodać swój wpis nie są stanowiskiem Fundacji Nautilus i nie stanowią one odzwierciedlenia naszych poglądów, upodobań bądź sympatii. Fundacja Nautilus nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez Użytkowników.

Aby dodać komentarz, zaloguj się.
szukaj:  

Wejście na pokład

Zapamiętaj mnie

Wiadomość z okrętu Nautilus

Minister spraw zagranicznych Niemiec Heiko Maas odwiedził w czwartek 15 sierpnia najbardziej wysunięte na północ terytorium Kanady, Nunavut, by zobaczyć efekty globalnego ocieplenia w rejonie Arktyki i spotkać się z pracującymi tam niemieckimi naukowcami. Według kwietniowego raportu ministerstwa środowiska Kanady, ocieplenie klimatu w tym kraju postępuje dwa razy szybciej niż na świecie. Z kolei sama Arktyka według różnych badań ociepla się od dwóch do trzech razy szybciej.

UFO24

więcej na: emilcin.com

Pon, 12 sie 2019 07:57 | Drogi Nautilusie. W piątek (9 sierpnia 2019 - przyp. FN) przed godziną 7-mą rano szedłem z kolegą do pracy.Gdy już zbliżaliśmy się do miejsca pracy,oczom naszym ukazał się widok metalicznego obiektu,który leciał sobie powoli na niebie.Nie było by to nic dziwnego,gdyby nie to,ze ten obiekt nagle zniknął.po prostu rozpłynął się.Czy możecie mi wyjaśnić co to mogło być? Stały Wasz czytelnik Marek

Dziennik Pokładowy

Czwartek, 25 lipca 2019 | 22 lipca 2019 roku odszedł w stronę światła Marek Rymuszko. Twórca i pomysłodawca miesięcznika ‘Nieznany Świat’, który przebudził miliony ludzi ze snu i sprawił, że dostrzegli inny, nieznany świat. Ale odszedł przede wszystkim bliski mi człowiek, którego brak odczuwać będę do końca mojej ziemskiej wędrówki.

czytaj dalej

FILM FN

JASNOWIDZ KRZYSZTOF JACKOWSKI - ostrzeżenie przed oszustami sprzedającymi 'Amulety Jackowskiego'

archiwum filmów

Informacje z Hydepark "N"25 sierpnia :: Dowód na to, że żyjemy w hologramie? Nauka dochodzi do coraz bardziej zaskakujących wniosków na temat natury naszej rzeczywistości. Czy jest możliwe, że świat to hologram?: viewtopic.php?f=33&t=5532
25 sierpnia :: Paradoks bilardowy - podróże w czasie Dyskusja na temat hipotez dotyczących podróży w czasie od trochę innej strony. Możliwe, czy nie? Oto jest pytanie: viewtopic.php?f=53&t=5626
2 listopada :: Cybernetyka, SI i etyka maszyn - do czego zaprowadzi nas przyszłość? Dyskusja o kierunku rozwoju świata i możliwych scenariuszach. Sztuczna inteligencja, technologie i wynalazki, które zaważą na naszym gatunku: viewtopic.php?f=28&t=4291

wejdź na forum i dołącz do dyskusji

Archiwalne audycje FN

Playlista:

rozwiń playlistę
Właściwe, pełne archiwum audycji w przygotowaniu...
Będzie dostępne już wkrótce!

Poleć znajomemu

Poleć nasz serwis swojemu znajomemu. Podaj emaila znajomego, a zostanie wysłane do niego zaproszenie.

Najnowsze w serwisie

Wyświetl: Działy Chronologicznie | Max:

Najnowsze artykuły:

Najnowsze w XXI Piętro:

Najnowsze w FN24:

Najnowsze Pytania do FN:

Ostatnie porady w Szalupie Ratunkowej:

Najnowsze w Dzienniku Pokładowym:

Najnowsze recenzje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: OKRĘT NAUTILUS - pokład on-line:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: Projekt Messing - najnowsze informacje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: PROJEKTY FUNDACJI NAUTILUS:

Informacja dotycząca cookies: Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu logowania i utrzymywania sesji Użytkownika. Jeśli już zapoznałeś się z tą informacją, kliknij tutaj, aby ją zamknąć.