Dziś jest:
Sobota, 24 września 2022

'Nie bój się. Nie masz powodu, żeby się bać. Nie zamierzamy was skrzywdzić. Chcemy przeprowadzić tylko kilka testów. Kiedy je skończymy, odprowadzimy cię z Barneyem do waszego samochodu. Wkrótce będziecie z powrotem w drodze do domu.'
Słowa, który powiedziała jedna z obcych istot podczas CE III z UFO Betty i Barneya Hillów 19 września 1961 roku

Pytania do FN
ODPOWIEDZI NA PYTANIA NASZYCH CZYTELNIKÓW
Wyślij do nas swoje pytanie - kliknij, aby rozwinąć formularz


Zachowamy Twoje dane tylko do naszej wiadomości, chyba że wyraźnie napiszesz, że zezwalasz na ich opublikowanie. Adres email do wysyłania historii do działu "Pytania do FN": pytania@nautilus.org.pl

Twoje imię i nazwisko lub pseudonim

Twój email lub telefon

Treść wiadomości

Zabezpieczenie przeciw-botowe

Ilość UFO na obrazie

Czy możecie napisać, kiedy waszym zdaniem nastąpi kontakt z UFO?
Pt, 10 maj 2019 07:39 komentarze: 3 czytany: 4412x

[Droga FN, Bardzo uważnie z całą moją rodziną śledzę wydarzenia związane z Projektem Kontakt w waszym serwisie. Wierzę, że ta rodzina naprawdę to przeżyła, bo w głowie p. Mariusza słychać, że nic nie zmyśla i nie sposób sobie wyobrazić, że jest to jakaś inscenizacja. W związku z tym mam pytanie: kiedy waszym zdaniem dojdzie do tego oficjalnego kontaktu z obcymi cywilizacjami? Będę bardzo wdzięczna za odpowiedź. Pozdrawiam serdecznie.

[dane do wiad. FN]

 

Dziękujemy za przesłanie pytania. Jak pewnie Pani zauważyła dość uważnie ekipa operacji KONTAKT razem z naszym przyjaciółmi na świecie zajmującymi się UFO przeanalizowała sytuację. Nie mamy najmniejszych wątpliwości, że wszystkie wydarzenia z Projektu KONTAKT są jak najbardziej kontaktem z czymś spoza Ziemi, co ma związek z incydentem w Rendlesham. Jednak oceniając poziom świadomości na naszej planecie i wzrost siły bolszewickich nacjonalizmów (narodowego socjalizmu) w wielu krajach wykluczamy, aby mogło dojść w przeciągu najbliższych lat do jakiegokolwiek „ujawnienia” czy innych form kontaktu z dużymi masami ludzi. Kontakt będzie tylko i wyłącznie punktowy. Kiedy będzie możliwy ten, który znamy z filmu Bliskie Spotkania Trzeciego Stopnia? Naszym zdaniem za 300-500 lat. Chyba, że dojdzie np. do upadku asteroidy, zginie znaczna część ludzkości, a w tych, co przeżyją, wzbudzi się „świadomość planetarna”. To ona jest konieczna do tego, aby nastąpił kontakt.

Poniżej jeszcze dwa e-maile przysłane przez naszych czytelników, na które odpowiedź w zasadzie została udzielona powyżej.

From: [...]
Sent: Thursday, May 9, 2019 1:35 PM
To: nautilus@nautilus.org.pl
Subject: :)

 Witam serdecznie cały mostek kapitański, załogantów, a w szczególności Kapitana okrętu.  Chciałbym odnieść się do Waszego artykułu ze środy 8 maja 2019

Szanse na OFICJALNY kontakt są zerowe. Tak. To prawda. W zupełności zgadzam się z tym twierdzeniem.

 Czytając jednak komentarze daje się zauważyć, że oponenci stojący po drugiej stronie w komentarzach pod artykułem wypowiadają się z przekonaniem, że do kontaktu dojdzie ;) My ludzie, w znacznej większości, od pierwszych dni swojego życia na ziemi jesteśmy otoczeni łańcuszkiem bezpieczeństwa. Nasi rodzice i bliscy przeprowadzają nas przez pierwsze doświadczenia trzymając nad nami parasol ochronny. Rozwiązują nasze problemy. Czasem nawet tego nie dostrzegamy kiedy to spotyka nas gotowe bezpieczne rozwiązanie. Nic tylko je przeżywać.

W dorosłym życiu, pomimo systemu kontroli strachem jakim jesteśmy pompowani w każdym aspekcie życia to poczucie gdzieś tam nadal w nas jest.To wszystko po części sprawia, że mamy w sobie wewnętrzne oczekiwanie na dobre zakończenie. Dlatego też chcemy wierzyć, że spotka nas dzień w którym oficjalnie przywitamy gości z kosmosu.

 Będzie miło. Wszyscy razem zrobimy grilla z karkówką i kaszanką na ruszcie. A po udanej imprezie wybierzemy się na wspólne zwiedzanie zabytków a w tym okolicznych rzeźni. Na koniec wspólnie odurzymy się odcinającym świadomość od źródła alkoholem i do zobaczenia następnym razem. :)

 Chyba nie rozumiemy, że magik nigdy nie zdradza tego co ma za kotarą a my jesteśmy zbyt daleko w procesie świadomości swojego bytu by nawiązać oficjalny kontakt.

Kiedyś jeden ze środkowowschodnich mędrców powiedział, że jeśli chcesz poznać prawdziwą naturę człowieka to połóż przed małym dzieckiem jabłko oraz małego królika.

Jeśli dziecko zje królika a zacznie bawić się jabłkiem sprawdź czy wszystko z nim w porządku :)

 Z innej beczki zauważam też, że zdecydowana większość artykułów wychodzących spod Waszego pióra przedstawia dość pozytywny stosunek do działalności obcych. Na pewno nie raz zastanawialiście się ile dobrego otrzymaliśmy dzięki kontaktom z inną cywilizacją. Prawda?

 Kiedy wyłączają głowice jądrowe to zapewne nie chcą byśmy wyrządzili krzywdę matce ziemi oraz samym sobie. A może też nie chcą by przy okazji zniszczyło to ich hodowlę? Oraz wpłynęło negatywnie wielowymiarowo.

Wszystkie uprowadzenia to z kolei fantastyczne doświadczenie. Kto z was ustawia się w kolejce? ;) Darmowa wycieczka statkiem powietrznym, w pakiecie relaksujący pobyt na wygodnym galaktycznym fotelu chirurgicznym, no i oczywiście pamiątka dla każdego w postaci wszczepionej suweniry. Tworzone hybrydy z naszych genów są zaś po to by w przyszłości nie było nam nudno jeśli nikt nie będzie chciał z nami na starość rozwiązywać krzyżówek lub zagrać w warcaby.

 Tymczasem, przypadków wzięć, implantologi, porwań bez powrotu, okaleczeń zwierząt i ludzi, oraz wiele innych wkraczających w seksualność człowieka działalności można by mnożyć i mnożyć.

Jedyne przed czym oni się cofną to świadomość zbiorowa oraz boskie kosmiczne prawo. 

 Skąd bierze się u Was przekonanie o dobrodziejstwie tego procesu? Jakimi argumentami kierujecie się w poznawaniu tych zjawisk, iż nie opuszcza Was pozytywne myślenie?

 Przepraszam za mój sarkazm, nic co tu napisane nie niesie negatywnej emocji w Waszym kierunku. Jestem z Wami od początku. Zawsze w drugim rzędzie. Trochę w cieniu ale stale obecny. I tak pozostanie.

 Z wielkim szacunkiem, 

Serdecznie pozdrawiam

[dane do wiad. FN]


 

 

[...] Witam. Myślę, że po artykule „OPERACJA KONTAKT: SZANSE NA OFICJALNY KONTAKT / UJAWNIENIE OBCYCH CYWILIZACJI NA ZIEMI SĄ ZEROWE” zrobiło się wielu czytelnikom smutno. Przecież jest tyle relacji, opowiadań, zdjęć i dowodów na ich istnienie, o czym wszyscy czytelnicy, załoganci dobrze wiedzą a jednak do kontaktu nie dojdzie.

Zauważmy, że praktycznie zawsze każda relacja kończy się „Proszę oczywiście o nie podawanie moich danych.” My wiemy, że oni istnieją, ale niestety w dalszym ciągu boimy się o tym mówić. Czy to w najbliższym otoczeniu czy to poza nim boimy się ośmieszenia, uznania za wariata itp. Myślę, że ludzie chcieliby, żeby doszło do tego otwartego kontaktu, żeby w końcu móc się ujawnić, oficjalnie mówić o swoich doświadczeniach i przekonaniach. Mieliśmy nadzieję, że się ujawnią i będzie „bum” i wszystko ruszy. Chcemy, żeby ten świat się zmienił. Zmęczeni już nim jesteśmy i liczyliśmy, że ONI nam w tym pomogą i to przyspieszą.

A tu takie coś, że kontaktu nie będzie. Tym bardziej, że nie wierzymy w to, że my, jako jednostka możemy coś zmienić i na coś wpłynąć. Łatwo nie jest. Głowy państwa mają największy wpływ, ale jak zmienić ich myślenie? Może to tylko moje zdanie, ale większość uważa, że sami świata nie zmienimy. Może stąd ta podświadoma chęć kontaktu i ujawnienia. Proponuję nową echosondę z pytaniem: Czy chcecie, żeby istoty pozaziemskie się ujawniły i wpłynęły na nasze życie, zmieniając je na lepsze? Lub inne tego typu pytanie. W sumie, to przecież ONI się już dawno ujawnili. To wszystko, o czym pisze fundacja, relacje i dowody jednoznacznie wskazują, że oni istnieją. A już po wizycie na planecie obcych pań Hanuta i Sylwia i pana Wojtka to już w ogóle świat powinien się obrócić do góry nogami.

Czego my ludzie jeszcze chcemy, żeby w końcu raz na zawsze przyznać, że istoty pozaziemskie istnieją? I tu moje pytanie do załogantów: Co wy chcecie zrobić z ta całą wiedzą, z tym, o czym już wiecie? I tu nie mam na myśli tylko UFO, ale też i reinkarnację. Tu też ludzie boją się ośmieszenia. A może ludzie nic z tym nie chcą zrobić, żyć dalej jak żyli. Potraktować to, jako formę zainteresowania, czegoś osobistego.

Wiemy, że ONI istnieją, że reinkarnacja jest faktem i OK., żyjemy dalej, bo przecież, co my możemy zrobić… I tu może fundacja potrafiłaby podsunąć jakieś propozycje, co my ludzie z posiadaną wiedzą mamy robić. Jak umieć przekonać innych. Jak nie bać się ośmieszenia. Jak sobie z tym radzić. Może być tak, że kolega pracujący obok myśli podobnie ale nigdy się o tym nie dowiemy. Bo „ O TYM SIĘ NIE MÓWI” Jeśli zmiana świadomości ludzi ma być bardzo długa drogą, to, jaka jest w tym nasza rola? A może każdy jednak ma jakiś wpływ, mimo, że może się wydawać nieistotny, ale jednak w ogólnym zarysie ma mieć znaczenie. Może nasze zadanie nie będzie się kończyć tylko w obecnym życiu a będzie trwać w wielu życiach? Proces przemiany świadomości może trwać kilka pokoleń lub i kilkanaście. Może samo napisanie o jakiejś relacji do fundacji już jest naszym wpływem? Słuchajmy naszego wewnętrznego głosu a może to właśnie ten głos nasz poprowadzi. Życie na Gai do łatwych nie należy i pewnie, dlatego najszybciej tu nasza dusza się rozwija, więc zacznijmy o nią dbać. Może zacznijmy w swoim otoczeniu, ale dbajmy o nią na tyle na ile potrafimy. Łatwo nie jest. Życzę wszystkim optymizmu. Wierzę, że wszystko się jakoś ułoży.

Pozdrawiam załogę i czytelników.

[dane do wiad. FN]

 

I jeszcze jedna ciekawa sprawa związana z projektem kontakt dotycząca słów 10-latka „i pokazujemy”.

SZANOWNY PANIE ROBERCIE ! NIE BĘDĘ SIĘ ROZPISYWAĆ , BO PANA CZAS JEST CENNY ! PRZED CHWILĄ SŁUCHAŁAM MATERIAŁ ZWIĄZANY Z OJCEM I SYNEM I ICH FOTOGRAFIĄ ORAZ NAGRANYM PRZEZ DZIECKO 10 LETNIE OBIEKTU ! JESTEM WSTRZĄŚNIĘTA ! TEN MATERIAŁ W DZIWNY SPOSÓB NASUWA MI PEWNE SPOSTRZEŻENIE , BYĆ MOŻE PAN JUŻ O TYM WIE , ALE MUSZĘ PODSUNĄĆ PANU PEWNĄ MYŚL . MIANOWICIE , BARDZO WAŻNE SĄ SŁOWA WYPOWIEDZIANE PRZEZ TEGO CHŁOPCA I JEDNOCZESNE NAGRYWANIE FILMU ORAZ MATERIAŁ W TV , KTÓRY ZOSTAŁ W TYM CZASIE NAŁOŻONY PRZEZ ( OBCYCH ) . .....A TERAZ POKAZUJEMY .....teraz pokazujemy ! TO JEST LICZBA MNOGA te istoty tam były i mówiły głosem tego chłopca , chcąc zamanifestować swoją obecność , nawet w tym pokoju z chłopcem , ba nawet mogły sterować rękoma chłopca w filmowaniu ! Jak dla mnie to bardzo istotne ! ONI BYLI Z DZIECKIEM W TYM MOMENCIE W POKOJU !!! .....a teraz pokazujemy , ....pokazujemy ! CHŁOPIEC by powiedział ...pokazuję ! Tak myślę ! Pozdrawiam serdecznie , Wasza stała słuchaczka i czytelniczka DOROTA K . .... P.S. TEŻ MIAŁAM TAKIE SPOTKANIA Z UFO , DAWNO TEMU , ALE W LESIE , A OBIEKT BYŁ INNY .

 

Przypominamy, że filmy można zobaczyć w naszym LIVESTREAM FN, który był pokazany 23 grudnia 2019 roku.

 

 

Odpowiadając na Pani pytanie – oczywiście natychmiast zwróciliśmy uwagę na bardzo dziwny kontekst tych słów, czyli „My pokazujemy”. Na to samo zwrócił uwagę ojciec tego 10-letniego chłopca, który nigdy nie słyszał także, aby jego syn „tak dziwnie oddychał”. Naszym zdaniem dziecko było w transie, nad którym kontrolę sprawowali obcy.

Jednak prawdziwym kosmosem okazał się dźwięk zwany przez nas „furkotem”, który słychać w tle tych dwóch filmów. Ta sprawa ma tak bogatą dokumentację, że musimy sami najpierw ją uporządkować, zanim zaprezentujemy je w serwisie. To jest – proszę nam wierzyć – prawdziwy kosmos! ;) Ten dźwięk jest tak złożony, że jest poza zasięgiem wszystkich studiów nagraniowych i punktów wyposażonych w urządzenia do wytwarzania dźwięków używanych jako tło emisyjne do programów TV czy filmów. Ale o tym napiszemy innym razem.Komentarze (3)
Poniżej znajduje się lista komentarzy.

Nie, 12 maj 2019 10:29 | ocena: + 1

Orion_1957 | Załogant

W związku z Programem Kontakt chyba bardziej zainteresować się synem Pana Roberta przez którego jak zauważył autor artykułu prawdopodobnie przemawiali Obcy gdzie wyraźnie padły słowa ,,Teraz pokazujemy". Może obecne zainteresowania chłopca naprowadzą na jakiś trop może szczegół. Skoro coś wydarzyło się w tym domu kilka lat temu to dlaczego ma nie wrócić to coś z kolejnym przekazem - może bardziej czytelnym dla człowieka. Jak wiemy chłopiec z tamtego wydarzenia nic nie pamiętała, ale może przyjdzie chwila gdy informacje, które tkwią w jego pamięci zostaną odblokowane.

Pt, 10 maj 2019 12:16 | ocena: + 2

88kropka | Załogant

Bill Meier do dzisiaj ma takie kontakty,są nie jawne dlatego że boi się o swoje życie,bo już nie raz chciano go zabić ,dlatego ludzie się boją ujawniać i prawidłowo,ja też nie chciałabym aby jakaś jednostka specjalna przesłuchiwała mnie i traktowała jak wroga albo nieprzyjaciela.Ludzie na Ziemi muszą do wszystkiego dojrzeć trzeba zmienić i wprowadzić odpowiednie przepisy w Polsce w Stanach takie są,o tym że istnieje zycie pozaziemskie,w USA jest kara nałożona jeżeli ktoś będzie miał z obcymi kontakt,niestety nawet nasza Polska o czym Polacy nie wiedzą podlega przepisom NASA,USA zakazują kontaktów o tym trzeba mówić z innymi cywilizacjami z poza Ziemi. Więc mamy tylko zdjęcia i małe inne różne wydarzenia z jednostkami które tego doświadczyły tego kontaktu. Myślę że nasi goście z kosmosu którzy są na Ziemi i dają się sfilmować zrobić zdjęcie to już jest dla nas pierwszy kontakt ich z nami.

Pt, 10 maj 2019 10:23 | ocena: + 3

88kropka | Załogant

Wystarczy że pokażą się na zdjęciach lub filmach ich obiekty i wiadomo ,że tu są,to już jest pierwszy kontakt ich z nami.

Wyświetl według: Chronologicznie Ocena
w kolejności: rosnąco malejąco

* Informujemy, iż treści zamieszczane w komentarzach, lub innych rubrykach, w których internauta może dodać swój wpis nie są stanowiskiem Fundacji Nautilus i nie stanowią one odzwierciedlenia naszych poglądów, upodobań bądź sympatii. Fundacja Nautilus nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez Użytkowników.

Aby dodać komentarz, zaloguj się.
szukaj:  

Wejście na pokład

Zapamiętaj mnie

Wiadomość z okrętu Nautilus

[FN 24] Witam Państwa, kontaktuje się z państwem z pytaniem czy wśród państwa czytelników nadchodzą listy z opisem snów o katastrofie. Mieszkam w Manchesterze w UK , od kilku dni mam powtarzający się sen dotyczący zbliżającej się katastrofy w UK. Wygląda to dziwnie. W pierwszym śnie jestem na autostradzie , stoimy w dużym korku,nagle wszystkie samochody przestają pracować, wyłąnczają się silniki na skutek jakiegoś wybuchu. Patrzę wraz z innymi kierowcami co się dzieje. Widzimy coś jak wybuch ...

UFO24

więcej na: emilcin.com

Pt, 16 wrz 2022 19:45 | 20.07.2022 w środę około godz. 22.00 wyszedłem na ogród przez domem i zauważyłem świetlny punkt jasny obiekt przypominający samolot lecący w nocy.Obiekt przelatywał bezpośrednio nad moim domemw zupełnej ciszy nie wydając żadnych dźwięków.Zacząłem ten obiekt obserwować i wydawało mi się że zauważył mnie że jego obserwuję . Obiekt świetlny próbował zawrócić w przeciwległym kierunkujak znajdował się bezpośrednio nad moim domem.Na pewno nie był to samolot ponieważ...

Dziennik Pokładowy

Niedziela, 18 września 2022 | Mamy najciekawszy moment w historii ludzkości– powiedzmy – ostatniego tysiąca lat. Czeka nas całkowita zmiana naszego sposobu życia. I przyszedł czas płacenia rachunku życia ponad stan. Łatwiej to wszystko znieść, kiedy spojrzy się na rzeczywistość wokół jak na przepiękną mandalę z piasku tworzoną przez tybetańskich mnichów. Jest piękna także dlatego, że na końcu znika...

czytaj dalej

FILM FN

Na wyższych piętrach... - opowieścć z pokładu okretu Nautilus wrzesień 2022

archiwum filmów

Archiwalne audycje FN

Playlista:

rozwiń playlistę
Właściwe, pełne archiwum audycji w przygotowaniu...
Będzie dostępne już wkrótce!

Poleć znajomemu

Poleć nasz serwis swojemu znajomemu. Podaj emaila znajomego, a zostanie wysłane do niego zaproszenie.

Najnowsze w serwisie

Wyświetl: Działy Chronologicznie | Max:

Najnowsze artykuły:

Najnowsze w XXI Piętro:

Najnowsze w FN24:

Najnowsze Pytania do FN:

Ostatnie porady w Szalupie Ratunkowej:

Najnowsze w Dzienniku Pokładowym:

Najnowsze recenzje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: OKRĘT NAUTILUS - pokład on-line:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: Projekt Messing - najnowsze informacje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: PROJEKTY FUNDACJI NAUTILUS:

Informacja dotycząca cookies: Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu logowania i utrzymywania sesji Użytkownika. Jeśli już zapoznałeś się z tą informacją, kliknij tutaj, aby ją zamknąć.