Dziś jest:
Czwartek, 2 lutego 2023

Badałem przypadki uprowadzeń przez UFO w takich krajach jak Zimbabwe, Arabia Saudyjska czy Nowa Gwinea. Zjawisko uprowadzeń przez UFO jest po prostu prawdziwe.
/Budd Hopkins, zajmuje się przypadkami CEIII i CEIV/

Pytania do FN
ODPOWIEDZI NA PYTANIA NASZYCH CZYTELNIKÓW
Wyślij do nas swoje pytanie - kliknij, aby rozwinąć formularz


Zachowamy Twoje dane tylko do naszej wiadomości, chyba że wyraźnie napiszesz, że zezwalasz na ich opublikowanie. Adres email do wysyłania historii do działu "Pytania do FN": pytania@nautilus.org.pl

Twoje imię i nazwisko lub pseudonim

Twój email lub telefon

Treść wiadomości

Zabezpieczenie przeciw-botowe

Ilość UFO na obrazie

CZY JEST MOŻLIWE, ABY SZTUCZNE WYTWORY TECHNOLOGII (CZYLI NP. ROBOTY) MIAŁY DUSZĘ?
Pt, 12 lip 2019 05:43 komentarze: 10 czytany: 4355x

Otrzymaliśmy pytanie, na które odpowiedź pozwala wiedza dotycząca kontaktów ludzi z UFO. Sprawa dotyczy pośrednio robotów, a pytanie jest następujące: ‘Czy możliwe jest przeniesienie duszy do ciała syntetycznego’?

 

Opierając się o materiał związany z UFO odpowiedź jest jednoznaczna: jak najbardziej tak. Wiemy, że cywilizacje bardzo zaawansowane w rozwoju technologicznym (wyprzedzające ludzką cywilizację nie o tysiące lat, ale bardzo często o miliony lat) mówią, że jest coś takiego jak technologia duchowa, czyli możliwość manipulacji energiami duchowymi za pomocą urządzeń, których natura jest półmaterialna/półduchowa, a wreszcie takich, które są oparte tylko i wyłącznie o energię duchową.  Mieliśmy informacje o tym, że najbardziej zaawansowani w rozwoju obcy są w stanie umieścić w człowieku implant (nadajnik) złożony tylko i wyłącznie z energii niewidzialnych, czyli właśnie takich, z jakich składa się dusza.

To także wiemy jedynie z przekazów, ale podobno można stworzyć „sztuczne ciało”, w którym można zainstalować duszę dowolnej istoty. Niektóre istoty na pokładach UFO przypominające roboty znane z komiksów czy filmów S-F są właśnie tego typu tworami technologii. Obcy byli o te istoty pytani przez uczestników CE III. Odpowiadali, że są to sztucznie stworzone ciała, w których została sztucznie umieszczona dusza. Można się tylko domyśleć, że nie jest także problemem dla najbardziej zaawansowanych cywilizacji, aby podróż na obce planety odbywać w sztucznie wykreowanych ciałach, a zwykłe i normalne ciała fizyczne podróżników czekają na nich w bezpiecznym miejscu na ich macierzystych planetach. W przypadku awarii statku giną jedynie „pokrowce na dusze”, a te bezpiecznie wracają do swoich właściwych i prawdziwych ciał fizycznych.

Natomiast roboty to efekt łączenia prostszych dusz z powłoką materialną, czyli czymś w rodzaju bardzo skomplikowanego skafandra na duszę – rzecz dla nas niewyobrażalna, ale takie wnioski płyną  z lektury relacji ludzi o spotkaniach z UFO.
Komentarze (10)
Poniżej znajduje się lista komentarzy.

Nie, 14 lip 2019 14:39 | ocena: + 1

magdakowalska48 | Załogant

" W przypadku awarii statku giną jedynie „pokrowce na dusze”, a te bezpiecznie wracają do swoich właściwych i prawdziwych ciał fizycznych." chcialabym tak. moglabym popelnic kilka samobojst albo byc bardziej odwazna w zyciu

Pt, 12 lip 2019 15:21 | ocena: + 2

Woj | Załogant

To się nazywa manipulacja. Dziękuje wysiadam, po prostu nie chcę, zacytuje ,,być albo nieobyć'' wybieram nie być, będę miał spokój bo nie będę narażony na wszystko co ktoś z tak zwanej miłości do mnie chce mnie obdarzyć i powiem mu wal się. Chcesz dowiadywać się o istnieniu które stworzyłeś to bez tej akurat osobowości.

Rozwiń odpowiedzi (1)

Sob, 13 lip 2019 11:31 | ocena: + 1

Kepos | Załogant

@Woj, narozrabiałeś przed wcieleniem, a teraz chcesz nie istnieć. Bóg nie skasuje żadnej istoty przez niego stworzonej, ale chce wszystkie wychować na nowo. Na Ziemi jest pierwszy etap wychowywania istot, tych, które zbuntowały się Stwórcy.

Rozwiń odpowiedzi (1)

Sob, 13 lip 2019 20:05 | ocena: + 3

Woj | Załogant

@Kepos, Super pewnie tak zawsze szukam dziury w całym, ale wiem na pewno że Stwórcy nawet myślą nie dotkniemy czytaj nie poznamy, to co się dzieje nie pojmuję próbuję zrozumieć ale jest poza zasięgiem zrozumienia i nie akceptuje. Przykład jadąc autem widzę ile istot jest zabitych przez to że poruszmy się samochodami,jerze lisy, owady , co to jest koszt rozwoju ? wkalkulowany w powstanie cywilizacji na odpowiednim poziomie zrozumienia, szanowania każdej istniejącej istoty? Hekatomba śmierci ma temu towarzyszyć zanim zrozumiemy że trzeba szanować każde istnienie.Nie znoszę nie akceptuje zdegenerowanych pośredników między mną a stwórcą (nie cierpię słowa bóg) też przez nich wykorzystywanego.

Rozwiń odpowiedzi (1)

Nie, 14 lip 2019 13:10 | ocena: + 1

Kepos | Załogant

@Woj, stwórcę widzieli prorocy Ezechiel, Izajasz, Jan apostoł oraz Mojżesz od tyłu. My zobaczymy stwórcę na Sądzie Ostatecznym, zejdzie tu na Ziemię, a my będziemy w postaci - jako Duchy- już wychowani i udoskonaleni.

Rozwiń odpowiedzi (1)

Nie, 14 lip 2019 16:03 | ocena: + 1

Woj | Załogant

@Kepos, No cóż nie mogli od przodu bo mogli by zobaczyć gadzi pysk. Co do sądu to sam się osądzisz jak ci wyświetlą film z twego życia ,po wyjściu z ciała, filmik ten ma takie atrakcje że odczujesz wszystko to co odczuwała istota którą obdarzałeś czy to miłością,aprobatą,nienawiścią,pogardą,lekceważenie,niechęciom itd.
Jak się powołujesz na Biblie to też tam jest napisane że podniosę kamień i też tam jesteś w piekle też jest bo jest we wszystkim i gdyby o tobie nie myślał nie zaistniał byś, nic by nie istniało.

Rozwiń odpowiedzi (1)

Pon, 15 lip 2019 10:48 | ocena: + 2

Kepos | Załogant

@Woj, ten filmik z życia nazywa się sprawdzeniem. Robią to Aniołowie. Miałem to robione z kilku sytuacji. W takim filmiku widać zamiary istot (bo Aniołów także sprawdzają ), bo można być przyczyną oraz być winnym, a nie będzie tego widać bezpośrednio.
Na Biblię powołuję się bo wiem, że to co jest napisane siłą jest realizowane. Z tego wynika, że przyszłość ta odległa jest znana bo jest realizowana.

Pt, 12 lip 2019 13:31 | ocena: -1

Kepos | Załogant

Widziałem jak wygląda Dusza w człowieku. Szatan stworzył duchy z boskiej "materii", którymi są czarty, które w chwili obecnej opętują ludzi. Tylko Duch jest istotą jednostkową, a Dusza duchem wcielonym. Tylko Bóg oraz szatan stworzyli duchy. Uważam, że w nawet najbardziej skomplikowanych robotach nie da się umieścić duszy, bo trzeba ją skądś posiadać.

Rozwiń odpowiedzi (1)

Pt, 12 lip 2019 22:47 | ocena: + 1

adrenalina_85 | Załogant

@Kepos, bełkoczesz człowieku.

Pt, 12 lip 2019 11:24 | ocena: + 3

Gorki73 | Załogant

Witam Mostek Kapitański i Załogantów ! Na wstępie chciałbym podziękować, za wdzięczny temat poruszany w /w artykule, a mianowicie czym jest "DUSZA". Do tematu można podejść wg. mnie na kilka sposobów. Osoba wierząca powie, jest to "Coś" co otrzymujemy od Boga w czasie narodzin i jest nie do "podrobienia", argumentując ten fakt tym, że nie możemy stworzyć coś tak idealnego jak zrobił to sam Stwórca. Dla osób nie wierzących ( tak naprawdę jest ich w mojej ocenie bardzo mało) Duszy nie ma. Dla osób, które poszukują odpowiedzi na nurtujące naszą Cywilizację pytania, często pokrywające się z pytaniami filozoficznymi czy teologicznymi, może to być jakiś "program wtłoczony" w nasze biochemiczne ciało. I tu zachodzi kolejne pytanie po co ? i dlaczego? Każdy program "użytkowy" jest stworzony w jakimś celu np. aby przyspieszyć obliczenia, czy wykonać często pracę/zadanie wykraczające poza zakres możliwości intelektualnych i percepcji osób, które go użytkują. Istniej wg. mnie oczywiście możliwość stworzenia sztucznej inteligencji na wzór tej naszej, ale jest On w tej chwili nieosiągalny dla nas. Prace nad podobnym problemem prowadził już słynny Alan Turing tworząc słynny test Turinga http://www.kognitywistyka.net/encyklopedia/test-turinga.html ( polecam również film Gra Tajemnic-który obrazuje w jaki sposób Ten wybitny Angielski matematyk i logik, pomaga złamać kod Enigmy podczas II wojny światowej.) Wydaje mi się, żeby stworzyć Duszę lub sztuczną inteligencję, na poziomie takim, o której mówilibyśmy o niej inteligencja, jest zadaniem prawie niewykonalnym, ze względu na problem samopoznania naszej Duszy czy inteligencji (czym jest i jaką funkcję spełnia ?)...tu chyba trzeba porozmawiać ze Stwórcą lub Kreatorem nas samych :) W mojej ocenie nie można stworzyć "urządzenia" czy "programu" ze szczątkowych przesłanek jak ma działać....Pozdrawiam serdecznie wszystkich Załogantów i zachęcam do dyskusji.

Wyświetl według: Chronologicznie Ocena
w kolejności: rosnąco malejąco

* Informujemy, iż treści zamieszczane w komentarzach, lub innych rubrykach, w których internauta może dodać swój wpis nie są stanowiskiem Fundacji Nautilus i nie stanowią one odzwierciedlenia naszych poglądów, upodobań bądź sympatii. Fundacja Nautilus nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez Użytkowników.

Aby dodać komentarz, zaloguj się.
szukaj:  

Wejście na pokład

Zapamiętaj mnie

Wiadomość z okrętu Nautilus

- Nikt nie jest dziś w stanie przewidzieć, kiedy wojna w Ukrainie się skończy. Putin może ją zakończyć już dziś. Ale on nie przygotowuje się do pokoju. My widzimy coś przeciwnego - tak o działaniach Kremla mówił sekretarz generalny NATO. Jens Stoltenberg w czasie wizyty w Korei Południowej wezwał kraj do zwiększenia pomocy dla Ukrainy i ostrzegł, że Rosja przygotowuje się do jeszcze większej wojny.

UFO24

więcej na: emilcin.com

Czw, 29 gru 2022 08:34 | 30.10.2022 po godzinie 18 siedzieliśmy z żoną i córką i obserwowaliśmy gwieździste niebo. Zauważyliśmy sporo obiektów przelatujących z różnych kierunków, z północy na południe i odwrotnie, ze wschodu na zachód i odwrotnie. Obiekty te świeciły białym, ciągłym światłem, niczym nie różniły się od tych 'mniejszych' gwiazd. Oczywiście nie wiem na jakiej wysokości leciały, ale ich prędkość na niebie była porównywalna do tej z jaką latają samoloty rejsowe. Obiekty te latały pojedynczo, lub w parach, ...

Dziennik Pokładowy

Niedziela, 15 stycznia 2023 | O 2023 roku, o mnie, Fundacji Nautilus,  zwykłej prozie życia i „szalupach ratunkowych”. Wpis w Dzienniku Pokładowym 15 stycznia 2023

czytaj dalej

FILM FN

PROJEKT KONTAKT - apel do czytelników!

archiwum filmów

Archiwalne audycje FN

Playlista:

rozwiń playlistę
Właściwe, pełne archiwum audycji w przygotowaniu...
Będzie dostępne już wkrótce!

Poleć znajomemu

Poleć nasz serwis swojemu znajomemu. Podaj emaila znajomego, a zostanie wysłane do niego zaproszenie.

Najnowsze w serwisie

Wyświetl: Działy Chronologicznie | Max:

Najnowsze artykuły:

Najnowsze w XXI Piętro:

Najnowsze w FN24:

Najnowsze Pytania do FN:

Ostatnie porady w Szalupie Ratunkowej:

Najnowsze w Dzienniku Pokładowym:

Najnowsze recenzje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: OKRĘT NAUTILUS - pokład on-line:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: Projekt Messing - najnowsze informacje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: PROJEKTY FUNDACJI NAUTILUS:

Informacja dotycząca cookies: Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu logowania i utrzymywania sesji Użytkownika. Jeśli już zapoznałeś się z tą informacją, kliknij tutaj, aby ją zamknąć.