Dziś jest:
Piątek, 24 czerwca 2022

Ten, kto podąża za tłumem, nigdy nie dojdzie dalej niż tłum. Ten kto podąża sam, znajdzie się w miejscu do którego nikt jeszcze wcześniej nie doszedł.
Albert Einstein

Pytania do FN
ODPOWIEDZI NA PYTANIA NASZYCH CZYTELNIKÓW
Wyślij do nas swoje pytanie - kliknij, aby rozwinąć formularz


Zachowamy Twoje dane tylko do naszej wiadomości, chyba że wyraźnie napiszesz, że zezwalasz na ich opublikowanie. Adres email do wysyłania historii do działu "Pytania do FN": pytania@nautilus.org.pl

Twoje imię i nazwisko lub pseudonim

Twój email lub telefon

Treść wiadomości

Zabezpieczenie przeciw-botowe

Ilość UFO na obrazie

PO CO TO WSZYSTKO, SKORO KIEDYŚ BĘDZIEMY MUSIELI TO WSZYSTKO I TAK ZOSTAWIĆ W MOMENCIE ŚMIERCI?
Śr, 23 paź 2019 06:34 komentarze: 17 czytany: 4857x

[…] Witam szanowna fundację Nautilus. Nazywam się […], mam 38 lat. Czytam waszą stronę od dawna. Interesuje się najbardziej zagadnieniem po co tu jesteśmy po co istniejemy, po co to wszystko nasza kariera, nasze dokonania podczas tego ziemskiego życia? Jak i tak będziemy musieli go zostawić w momencie naszej śmierci. Smuci mnie fakt że życie tu jest piękne chciało by się czegoś pięknego dokonać, ale zaraz nasuwa mi się czarna myśl, w zasadzie po co mam z czegoś się cieszyć jak o tak za jakiś bliżej nie określony czas Mnie Tu nie będzie. Jeśli istnieje świat duchowy, nie ten nasz materialny, to czemu musimy tu być jakiś czas, jedni dłużej drudzy krócej, czy nie mogło by być tak że moglibyśmy żyć tylko w świecie duchowym, nie schodzić tu na ziemię? Bardzo proszę o odpowiedź, nie musicie pisać tego artykułu na waszej stronie, możecie odpisać na mój adres. Bardzo was pozdrawiam.
[…]

Odpowiadamy na to pytanie, choć można śmiało powiedzieć, że cała nasza 30-letnia działalność jest jedną wielką odpowiedzią. Naszym celem jest nauka – po to jest zejście duszy na Ziemię w ludzkim ciele materialnym, aby się uczyć. Miłości, szczęścia, nieszczęścia, cierpienia, radości itp. Każde doświadczenie nas wzbogaca, każde sprawia, że podnosi się nasz poziom duchowy. Pewien nasz mistrz powiedział:
Byłem kamieniem i poznałem prawdę o materii. Potem byłem stworzeniem i poznałem prawdę o życiu. Teraz jestem człowiekiem i poznałem prawdę o cierpieniu. Kiedyś zostanę Bogiem i poznam prawdę o wszystkim”.

Sprawa rzeczy i przedmiotów – żaden z przedmiotów nie jest Pana! To są tylko rzeczy, które są nam pożyczone na czas krótkiej podróży zwanej życiem. Potem je wszystkie oddajemy. Wszystkie! Już tylko zrozumienie tej prostej prawdy sprawi, że ludzkość zatrzyma się w swojej drodze do samozagłady przez „wielką miłość do przedmiotów, które tak chcą posiadać ludzie, a które nie są ich, bo wszystkie oddają w momencie przejścia kolejnego etapu, który mylnie jest nazwany śmiercią. Radzimy uważnie śledzić nasz dział „Szalupa Ratunkowa”.


https://www.nautilus.org.pl/szalupa.html
I na koniec: więcej optymizmu! Prosimy pamiętać o zasadzie, którą kieruje się załoga okrętu Nautilus i którą powtarzamy sobie każdego dnia:
MY NIE MAMY PROBLEMÓW I NIE UŻYWAMY NAWET TEGO SŁOWA. MY MAMY ZADANIA I PRZYGODY! Każdy ma czasami trudną „przygodę”, ale warto popatrzeć na siebie trochę jak na aktora na scenie i zawsze pamiętać, że inni mają przygody trudniejsze od naszej…
 

CZY OBCY INTERESUJĄ SIĘ KRYSZTAŁAMI?

From: […]
Sent: Tuesday, October 22, 2019 1:15 PM
To: Fundacja Nautilus <nautilus@nautilus.org.pl>
Subject: minerały/kryształy

Witam serdecznie.

Się nieskromnie pochwalę małą cząstką mojej kryształowej kolekcji...  ;)
Ale tak naprawdę, to chciałabym wiedzieć, czy Wy też się interesujecie minerałami/kryształami? Czy wierzycie w ich uzdrawiające moce? Bo ja wiem na pewno, że je mają! Sam kontakt z tymi pięknymi przedmiotami przynosi wiele korzyści i estetycznych i prozdrowotnych... (Cytryn jest wspaniały na dolegliwości brzucha!)
A co z Obcymi?? Czy Oni też się interesują kryształami? Gdzieś, chyba w pamiętnym kwartalniku "UFO" czytałam o tym, że w niektórych pojazdach system napędowy jest oparty na kryształach!... Coś Wam o tym wiadomo?
A może byście kiedyś poeksperymentowali z kryształami? Może nad szczotką kryształu górskiego lub ametystu (albo piramidką), byście zaobserwowali jakieś anomalie?... Lub przyciągnęli czyjąś uwagę?!...
A jak zareagowały by zwierzęta, ot choćby ten Wasz znajomy czarny kotek?...
Pozdrawiam Was serdecznie i zachęcam do tego rodzaju eksperymentów oraz do zainteresowania się litoterapią.
[…]

Odpowiedź jest oczywista: moc kryształów jest poza wszelką wątpliwością potężna, a obce istoty przybywające do nas na Ziemię w pojazdach UFO bardzo często pokazywali ludziom jakieś kamienie przypominające właśnie kryształy. Nie mamy teraz czasu pisać o tym długo, ale mamy takie relacje w archiwum FN (dotyczą wydarzeń za granicą).
Poniżej zdjęcia przysłane przez naszą czytelniczkę i autorkę pytania. 

[...] Jakie zdanie ma fundacja à propos aborcji?
Bardzo lubię Wasz portal i choć jeszcze nigdy nie miałam okazji otrzeć się osobiscie o nieznane, to czuję sobą, że w wielu dziedzinach macie rację. Jedynie fakt, że od lat trzy źródła wzbudzały mój podziw, a teraz splatają się swoimi historiami, tj Wasza fundacja, pan Krzysztof Jackowski i gazeta Pana Rymuszki Nieznany Świat, pokazuje, że właśnie jest w tym coś niezwykłego.
Pozdrawiam serdecznie.
Wasza czytelniczka

[...]Dziękujemy za ciepłe słowa. Rzeczywiście wszystkie trzy wymienione „źródła” w zasadzie faktycznie zgadzają się w ogromnej ilości punktów oceny naszej rzeczywistości. Rzeczy, które ostatnio mówi w swoich blogach K. Jackowski są niczym żywcem wyjęte z naszej filozofii, a on przecież doszedł do tych wniosków zupełnie inną drogą!
Sprawa aborcji – tu nie ma kompromisów. To czyste zło, jeśli traktuje się ją jako środek antykoncepcyjny (a niestety wielu zwolenników aborcji tak ją postrzega, choć do tego się nie przyznaje). Sprawy medyczne, ratowania życia kobiety itp. – to zupełnie inna historia. Ale tak naprawdę wielkim problemem naszej cywilizacji jest brak moralności. I to jest podstawowy dramat ludzkości XXI wieku – aborcja jest jedynie tego skutkiem. Bez przywrócenia moralności nie nastąpi odrodzenie duchowe cywilizacji zamieszkującej trzecią planetę od Słońca. Kiedy to nastąpi? Wkrótce, czyli za mniej więcej 300 lat proces się rozpocznie.

 
Komentarze (17)
Poniżej znajduje się lista komentarzy.

Czw, 24 paź 2019 11:54 | ocena: -3

sidhartha | Załogant

cierpienie życie i śmierć są tylko do 71 poziomu, wraz z "72" poziomem mocy nie me narodzin i śmierci.zyskujemy boską wiedzę i coś w rodzaju "wszechmocy"

Rozwiń odpowiedzi (1)

Pt, 25 paź 2019 07:56 | ocena: + 2

emczer | Załogant

@sidhartha, wiedza teoretyczna, czy praktyczna?

Rozwiń odpowiedzi (1)

Pt, 25 paź 2019 14:20 | ocena: + 2

magdakowalska48 | Załogant

@emczer, wiedza z pupy. no bo jak ktos kto ma taki wysoki level moze nadal umierac? to jakby miec doktorat z matematyki a nadal nie wiedziec ile to jest 2+2

Śr, 23 paź 2019 20:45 | ocena: -1

kasiask | Załogant

Kryształy jak najbardziej sa chodliwe dla obcych.Dziury w ziemi,które sa znajdywane przez czytelników FN właśnie sa tego przykładem.A aborcja jest zbrodnia,morderstwem

Śr, 23 paź 2019 20:42 | brak oceny

kasiask | Załogant

Wszystko ma swój cel,rodzimy się aby się rozwijać,uczyć ale też I dzielić,kochać,pomagać.Jeżeli tego nie ma to pozostaje jedynie marność.Wszystkie doświadczenia nas kreuja.Generalnie jest to egoistyczne i puste myślenie”po co istniejemy,po co to wszystko”Tak na marginesie w tychczasach to rzeczy nas niestety posiadaja a nie my je.Może the doświadczenia sa decydujace już po tamtej stronie?

Rozwiń odpowiedzi (1)

Pt, 25 paź 2019 14:22 | ocena: + 2

magdakowalska48 | Załogant

@kasiask, czego mam sie uczyc skoro (wedlug wielu osob ktore sie znaja na rzeczy) jestem bogiem

Rozwiń odpowiedzi (3)

Pt, 25 paź 2019 18:02 | ocena: + 1

emczer | Załogant

@magdakowalska48, radości z życia. Tak na początek.

Pt, 25 paź 2019 20:14 | ocena: -1

kasiask | Załogant

@magdakowalska48, Może bogiem jestem dla mojego ukochanego psa lecz jeżeli stwiedzenie;że my jesteśmy bogami na Ziemi utwierdza mnie w tym ,że musisz zmienić planetę. Bogami jesteśmy w 100% w jej bezdusznym niszczeniu.Pokora.......

Rozwiń odpowiedzi (1)

Nie, 27 paź 2019 18:31 | brak oceny

magdakowalska48 | Załogant

@kasiask, jaka pokora skoro wszyscy stanowimy jedno? skoro caly swiat to iluzja rozgrywajaca sie w naszych glowach? skoro to wszystko to tylko sen. bardzo realistyczny ale jednak sen

Rozwiń odpowiedzi (1)

Nie, 27 paź 2019 22:48 | ocena: + 1

kasiask | Załogant

@magdakowalska48, sama prowokujesz prymitywne gierki na FN a to naprawdę żałosne.Jeżeliżyłabym w przekonaniu,że świat to iluzja rozgrywająca się w naszych głowach to nie założyłabym rodziny,nie pomagała innym wychodzić z codziennych opresji,raczej nie widziałabym sensu życia,pozostałyby psychotropy itp lub szybkie pożegnanie z ziemskim żywotem.
Przekonanie iż świat to iluzja czy tylko sen jest dobre dla tchórzy.Pokiwałyby ze zdziwienia i z drwiną matki dzieci na onkologii lub dzieci np.niepełnosprawnych.Mam głębokie przekonanie,że ciężko zawalczyç w twoim życiu o miłość aby poznaç jego wartość.

Rozwiń odpowiedzi (1)

Pon, 28 paź 2019 21:58 | ocena: + 1

magdakowalska48 | Załogant

@kasiask, gry to tez iluzja. a nasze zycie to taka gra. rob co chcesz w swoim zyciu. juz naukowcy udowodnili ze wszystko sklada sie z atomow a te atomy to pusta przestrzen. wiec swiat jest dla ciebie czym?

Pt, 25 paź 2019 20:15 | ocena: -1

kasiask | Załogant

@magdakowalska48, Może bogiem jestem dla mojego ukochanego psa lecz jeżeli stwiedzenie;że my jesteśmy bogami na Ziemi utwierdza mnie w tym ,że musisz zmienić planetę. Bogami jesteśmy w 100% w jej bezdusznym niszczeniu.Pokora.......

Śr, 23 paź 2019 19:28 | ocena: -1

magdakowalska48 | Załogant

czytalam gdzies ze dusza moze wcielic sie w dowolnym czasie w cialo dziecka wiec aborcja to nie jest zadne zlo. jesli dusza wie ze bedzie aborcja to sie nie wciela proste. na wyzszych wymiarach bedzie wiadomo ze nie ma ani dobra ani zla. rzeczy po prostu sa. to my ludzie nadajemy im latki

Rozwiń odpowiedzi (1)

Pt, 25 paź 2019 14:21 | ocena: + 2

magdakowalska48 | Załogant

@magdakowalska48, uuu minusy. uwielbiam je. pokazuja jak bardzo spoleczenstwo owiec spi.

Śr, 23 paź 2019 19:21 | ocena: + 1

magdakowalska48 | Załogant

"Naszym celem jest nauka – po to jest zejście duszy na Ziemię w ludzkim ciele materialnym, aby się uczyć. " nie zgadzam sie. No bo po co ja magda istnieje? nie ma to sensu. Juz bardziej uwierze w to ze jestem awatarem boga ktory doswiadcza jak to jest byc smiertelnikiem. to juz ma wiekszy sens. poza tym jak bog moze sie uczyc skoro juz wie wszystko? mysle ze schodzimy na ziemie bo bog to lubi. to tak jak z grami. lubie sobie wracac do starych gier chociaz juz je przeszlam na wszelkie mozliwe sposoby bo to lubie. wiec schodzimy na ziemie jako bog w ciele bo bog to lubi. to ma duzo wieksza logike i sens niz wasza "nauka"

Rozwiń odpowiedzi (1)

Pt, 25 paź 2019 13:40 | brak oceny

SovietVixen | Załogant

@magdakowalska48, bogów w sensie teistycznym nie ma, propozycja Nautilusa o "życiu dla nauki" ma jak najbardziej sens, chociaż ten świat czasami jest tak okropny, że wydaje sie, że takowego sensu nie ma.

Rozwiń odpowiedzi (1)

Pt, 25 paź 2019 14:20 | ocena: + 3

magdakowalska48 | Załogant

@SovietVixen, bogow nie ma ale Bóg jest. i nie mowie o religijnym bogu tylko o Stwórcy

Wyświetl według: Chronologicznie Ocena
w kolejności: rosnąco malejąco

* Informujemy, iż treści zamieszczane w komentarzach, lub innych rubrykach, w których internauta może dodać swój wpis nie są stanowiskiem Fundacji Nautilus i nie stanowią one odzwierciedlenia naszych poglądów, upodobań bądź sympatii. Fundacja Nautilus nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez Użytkowników.

Aby dodać komentarz, zaloguj się.
szukaj:  

Wejście na pokład

Zapamiętaj mnie

Wiadomość z okrętu Nautilus

Fundacja NAUTILUS - jedyna w Polsce oficjalnie działająca organizacja pozarządowa zajmująca się zjawiskami niewyjaśnionymi ******* www.nautilus.org.pl ******** Adres korespondencyjny: Fundacja NAUTILUS, skr. 221, 00-950 Warszawa 1.

UFO24

więcej na: emilcin.com

Wt, 3 maj 2022 08:44 | [...] 2 maja 2022 na zachodnich obrzeżach miasta Olsztyn miedzy godzina 20 a 21 widziane były na niebie świetliste obiekty w kształcie kuli. Na niebie pojawiło sie co najniej dziesięć lub więcej obiektów kulistych. Pierwszy obiekt był nieco większy. Wszystkie obiekty poruszały sie dokładnie w jednej linii i połączone były jakby nitka światła. poruszały sie z zachodu na wschód. kolor światła biały. Wielkość obiektów: pierwszy obiekt. Wszystkie obiekty jarzyły mocnym zimnym światłem. [...]

Dziennik Pokładowy

Poniedziałek, 18 kwietnia 2022 | Zawsze trochę się śmiałem, kiedy ktoś wspominał o „czasach ostatecznych”, no bo jak? Czy kilka lat temu ktokolwiek sobie wyobrażał, że przyjdzie zaraza, a tuż po niej wielka, światowa wojna? Czy w dobie wszechobecnych sklepów za każdym rogiem ulicy przez myśl komukolwiek przyszło, że będzie apokaliptyczny brak wszystkiego i może nadejść wszechobecny głód? Dzisiaj, czyli 17 kwietnia 2022 ze zdumieniem...

czytaj dalej

FILM FN

PRZESŁUCHANIE W KONGRESIE USA W SPRAWIE UFO - maj 2022

archiwum filmów

Archiwalne audycje FN

Playlista:

rozwiń playlistę
Właściwe, pełne archiwum audycji w przygotowaniu...
Będzie dostępne już wkrótce!

Poleć znajomemu

Poleć nasz serwis swojemu znajomemu. Podaj emaila znajomego, a zostanie wysłane do niego zaproszenie.

Najnowsze w serwisie

Wyświetl: Działy Chronologicznie | Max:

Najnowsze artykuły:

Najnowsze w XXI Piętro:

Najnowsze w FN24:

Najnowsze Pytania do FN:

Ostatnie porady w Szalupie Ratunkowej:

Najnowsze w Dzienniku Pokładowym:

Najnowsze recenzje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: OKRĘT NAUTILUS - pokład on-line:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: Projekt Messing - najnowsze informacje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: PROJEKTY FUNDACJI NAUTILUS:

Informacja dotycząca cookies: Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu logowania i utrzymywania sesji Użytkownika. Jeśli już zapoznałeś się z tą informacją, kliknij tutaj, aby ją zamknąć.