Dziś jest:
Niedziela, 2 października 2022

Ich dowódca zdecydował, że wszystkie te wydarzenia zostaną wymazane z naszej pamięci. Pomyślałam wtedy - przecież to niemożliwe... ja to wszystko zapamiętam! Ale myliłam się. /fragment wywiadu z Betty Hill po seansie hipnozy, CE III miało miejsce 19 września 1961/

Pytania do FN
ODPOWIEDZI NA PYTANIA NASZYCH CZYTELNIKÓW
Wyślij do nas swoje pytanie - kliknij, aby rozwinąć formularz


Zachowamy Twoje dane tylko do naszej wiadomości, chyba że wyraźnie napiszesz, że zezwalasz na ich opublikowanie. Adres email do wysyłania historii do działu "Pytania do FN": pytania@nautilus.org.pl

Twoje imię i nazwisko lub pseudonim

Twój email lub telefon

Treść wiadomości

Zabezpieczenie przeciw-botowe

Ilość UFO na obrazie

MAM PROBLEM Z OBJAWIENIAMI MARYJNYMI… CO SĄDZICIE NA TEN TEMAT?
Sob, 6 cze 2020 04:34 komentarze: 24 czytany: 5892x

[...] Witam! Piszecie że rożne religie, choć głoszą często zupełnie odmienne od siebie doktryny, są ścieżkami do tego samego źródła. Właściwie podzielam to zdanie tylko mam problem z tzw. "objawieniami maryjnymi". Większość pozornych sprzeczności jestem w stanie jakoś w swojej głowie pogodzić aby wyłoniła się w miarę spójna wizja świata, natomiast te objawienia jakoś się wymykają tym schematom... Czemu "Maryja" - wbrew stanowisku FN potwierdza że tylko Jezus jest jedyną drogą do Boga ?


Dlaczego nie mówi absolutnie nic o reinkarnacji,a nawet wręcz przeciwnie - straszy dosłownie rozumianym piekłem jak np w Fatimie ? Dlaczego nie mówi nic o cywilizacjach pozaziemskich albo o bardziej praktycznych rzeczach niż klepanie różańców (uprzejmie przepraszam tutaj wszystkich katolików) jak na przykład przeciwdziałanie ubóstwu na świecie, tworzenie lekarstw na nieuleczalne choroby, rozwiązywanie kryzysów militarnych, itp. Można przyjąć że odpowiada za to UFO albo jakaś zwodnicza zjawa ,ale.... jaki miałoby w tym cel ? Nie podjudza ona nigdzie do czynienia zła, więc interpretacja protestancka - mówiąca że to szatan - odpada. Jeśli miałoby za to odpowiadać zjawisko UFO to w jakim celu skoro kolejne objawienia nic nowego nie wnoszą ? Poza tym ludzie twierdzą że naprawdę doznają widzeń w Medjugorie, ateiści się nawracają, chorzy odnajdują zdrowie i spokój..... Trudno pogodzić przekaz który wyłania się ze strony FN z tymi objawieniami. (których wszystkich nie sposób zanegować czy zlekceważyć).  Kto tak naprawdę się objawia w miejscach jak Fatima, Lourdes, Medjugorie ? Jaką macie państwo teorie na ten temat ?

Będę wdzięczny za odpowiedź ale zrozumiem jeśli nie znajdzie się na to czas

Pozdrawiam
[…]

PS.: Proszę o zachowanie mojej anonimowości
Dziękujemy za zadanie pytania. Jak pisaliśmy wielokrotnie filozofia FN budowania opinii w jakieś sprawie polega na oparciu się o własny materiał. Są miliony linków, książek, artykułów na jakiś temat z jakąś tezą? My musimy mieć własne zebrane przez nas przypadki i historie, które są potwierdzeniem jakieś tezy i dopiero wtedy możemy uznać, że coś jest tak albo inaczej.W sprawie tzw. Objawień Maryjnych dopiero w ostatnich trzech latach dostaliśmy poruszające materiały, które w znaczący sposób zweryfikowały nasze poglądy na ten fenomen. Zwrócił Pan słusznie uwagę na to, że przeważnie przekazy Maryi to jakieś nieznośne kocopały, ogólne, mętne, czasami wręcz żenująco puste w treści… I tu dochodzimy do sedna sprawy: nie mamy cienia wątpliwości, że przynajmniej część z Objawień Maryjnych to eksperyment socjologiczny obcych istot z UFO. Proszę pamiętać, że na Ziemię przybywa wiele różnych ras, które prowadzą na Ziemi przeróżne eksperymenty polegające nie tylko na obserwowaniu zarodków, ale także tego, na jakim etapie religijnym jest ludzkość.

To może być właśnie taki eksperyment, które daje im ważną wiedzę do właściwej oceny. Skąd takie przekonanie? Konkretne historie, które trafiły do FN. Jeden przykład. W 2018 trafiła do nas mocna historia mocno sędziwego już człowieka, który tuż po II Wojnie Światowej był głównym uczestnikiem całej serii Objawień Maryjnych w miejscu w Polsce, które dziś jest miejscem bardzo silnego kultu maryjnego (powstał tam kościół, ogromne centrum kultu itp.). Opowiedział nam coś, o czym nie mówił nikomu – po powrocie do domu po pierwszym spotkaniu na łące z anielską panienką nagle stracił „kilka godzin”, a potem po powrocie do domu zauważył u siebie pod skórą nogi mały przedmiot, który jest w tym człowieku do dziś. Ma także tę niezwykłą cechę, że potrafi się w jego ciele przemieszczać. To oczywiste, że jest to klasyczny implant często stosowany przez załogi UFO. Mamy nadzieję, że ta odpowiedź jednoznacznie pokazuje, jak oceniamy ten zagadkowy fenomen.

Czy dusze ludzi mogą się wcielać w ciała zwierząt?
[…]
/pytanie dotyczyło konkretnie dusz dzieci, które nie zdążyły nawet pojawić się na świecie, gdyż doszło do poronień/Odpowiadając na to pytanie także posłużymy się naszą metodą weryfikacji, a więc opieramy się nie na żadnej „miażdżącej książce o reinkarnacji, gdzie ktoś tam wszystko opisał i wyjaśnił”, ale na własnym materiale. Nie ma cienia wątpliwości, że w drugą stronę ruch jest w 100 procentach. Mamy historie dzieci, które pamiętały swoje poprzednie wcielenie jako zwierzęta domowe – ich opisy pobytu u danej rodziny jako np. domowy kotek były tak wstrząsające, tak precyzyjne, tak obfitujące w szczegóły, że można śmiało postawić tezę – część ludzi miała w swoim życiu epizody bycie zwierzęciem. Czy możliwy jest ruch w drugą stronę, czyli z ciał ludzi do zwierząt? Nie mamy ani jednego przypadku z naszego archiwum, który mógłby potwierdzać tak intrygującą tezę, ale nie można tego wykluczyć.Komentarze (24)
Poniżej znajduje się lista komentarzy.

Nie, 21 cze 2020 19:17 | brak oceny

dark102 | Załogant

Pytasz dlaczego Maryja wbrew FN potwierdza, że tylko Jezus jest jedyną drogą do Boga.
Dlatego, że o tym uczy Biblia. Maryja potwierdza, co w niej zapisano.

,,6 Odpowiedział mu Jezus: «Ja jestem drogą i prawdą, i życiem2. Nikt nie przychodzi do Ojca inaczej jak tylko przeze Mnie.''[J 14:6]
Biblia jest fundamentem wiary chrześcijańskiej. Jednym z warunków uznawania objawień przez kościół jest nie kwestionowanie w objawieniu prywatnym, objawienia, które dokonało się w Biblii.

Pytasz dlaczego Maryja nie mówi o reinkarnacji. Dlatego, że reinkarnacja przeczy zasadom chrześcijaństwa. Biblia mówi jasno:
,, 27 A jak postanowione ludziom raz umrzeć, a potem sąd '' [Hbr 9:27]
,,22 Jeszcze upłynie lat kilka, nim pójdę, skąd nie ma powrotu.'' [Hi 16:22]

Pytasz dlaczego nie mówi o rzeczach praktycznych , a o klepaniu różańców. No, cóż, gdybyś był wierzący, zauważył byś, że mówi o zbawieniu, wezwaniach do nawrócenia, potrzebie modlitwy, czyli rzeczach ważnych z punktu relacji człowieka z Bogiem. Zbawienie , to główny cel. Gdybyś uważniej zapoznał się z objawieniami maryjnymi, zauważyłbyś, że mówi też wiele o kryzysach świata , ale i kościoła, o przemianach społecznych, zagrożeniach i ich unikaniu. Są to sprawy jak najbardziej praktyczne dla wierzącego.

Czw, 11 cze 2020 20:45 | ocena: + 4

ania28261 | Załogant

Jeżeli chodzi o objawienia Maryjne to przypomnial mi się mój sen z przed kilkunastu lat nie rozumiałam go aż do tej pory. To było w czasie kiedy mała kamera była doprowadzona w piramidzie w Egipcie. Powoli wiezdzala przez mały otwór. Bardzo byłam ciekawa ci jest za krypta. I wtedy miałam sen że znajduje się tam obraz Maryii taki podobny jak w Częstochowie. Obudziłam się z nie dowierzaniem. Ale po kilkunastu latach patrzę i rozumiem to w inny sposób. Dzięki Fundacji otwieram kolejne karty że zrozumieniem. Dzięki projekcie kontakt dowiedziałam się dużo o reinkarnacji o symbolu zen i patrze na to wszystko inaczej.k toś pisał na stronie o snach z windą też miałam takie sny takie same że jadę i spadam, nie rozumiałam tego. Teraz wiwm, że jest to związane z reinkarnacja.
Dzięki Fundacji patrze na świat i ludzi inaczej. Powoli odkrywam karty dzięki Wam..

Śr, 10 cze 2020 09:48 | ocena: -4

Tomasz_J | Załogant

Próby tłumaczenia tego co stanowi przesłanie religii katolickiej ingerencją istot z UFO stają się żenujące!
To są słowa FN:

" Zwrócił Pan słusznie uwagę na to, że przeważnie przekazy Maryi to jakieś nieznośne kocopały, ogólne, mętne, czasami wręcz żenująco puste w treści…"

Trochę to dziwne stwierdzenie, bo zaraz piszecie:

"...nie mamy cienia wątpliwości, że przynajmniej część z Objawień Maryjnych to eksperyment socjologiczny obcych istot z UFO".

No, jeżeli tak, to te objawienia powinny być doskonałe w treści. Wszak - jak często podkreślacie - istoty z UFO są wręcz doskonałe w stosunku do naszej mentalności. Ponoć wyprzedzają nas o miliony lat! Skąd zatem te "kocopały" i "żenująco puste w treści" skoro pochodzą od tak doskonałych istot ?

Podsumowując, to fajnie by było, gdyby FN nie szła tą drogą.
Wizerunek Maryi jako kosmity z rękami złożonymi do modlitwy ma być.... ? No właśnie, czym ?
Osobę Maryi wykpiwacie ("kocopały", "puste w treści"...), ale istotę z UFO z rękami... złożonymi do modlitwy to już jak najbardziej akceptujecie ?

I na koniec:
Cytat:
"Proszę pamiętać, że na Ziemię przybywa wiele różnych ras, które prowadzą na Ziemi przeróżne eksperymenty..."

WIELE różnych ras ? Naprawdę ?! Na podstawie czego twierdzicie, że jest ich wiele, a nie np. jedna i ta sama za każdym razem ?
Stwierdzenie: "proszę pamiętać, że na Ziemię przybywa wiele różnych ras..." ma sprawiać wrażenie, że wiemy bardzo dużo na ten temat. Wręcz pewnik. A prawda jest taka, że dysponujemy jedynie domysłami, że wszechświat powinien być pełen życia. Ale są to jedynie domysły. Skąd więc ta pewność, że jest to wiele różnych ras ?

Rozwiń odpowiedzi (2)

Czw, 11 cze 2020 12:02 | ocena: + 4

Barcol84 | Załogant

@Tomasz_J,
Kolego Tomaszu, czytając Twoje "głębokie" wypowiedzi, mam wrażenie, że Ty się strasznie męczysz na stronach Nautiliusa. Piszesz, że fajnie by było, żeby FN nie szłą tą drogą, a więc jaką ma iśc ??? Drogą jakiegoś kółka różańcowego ???

Jeśli FN pisze, że na Ziemię przybywa wiele ras, to jest to efekt zbierania relacji od wielu ludzi z Polski i ze świata. I jeśli sprawia to wrażenie, że wiedzą oni o nich dużo, to niestety sprawia jednocześnie wrażenie, że Ty o tym wiesz mało. :)

pozdrawiam serdecznie :)

Rozwiń odpowiedzi (2)

Pt, 12 cze 2020 22:22 | ocena: + 1

Tomasz_J | Załogant

@Barcol84,
Kolego Barcol84
Błędny wniosek że męczę się na stronach Nautilusa. Wręcz przeciwnie. Jestem wręcz zagorzałym wyznawcą tematyki poruszanej przez FN.
Śledzę ten portal odkąd tylko zaistniał. Nie wiem, czy znalazłby się na stronie jakiś artykuł, którego bym nie przeczytał.
Problem polega jednak na tym, że dawniej był to portal, na którym można było znaleźć opis zjawisk niewyjaśnionych, ale bez nachalnej interpretacji, która to interpretacja jest
uznawana przez FN jako jedynie słuszna i nie znosząca sprzeciwu. Mam tu na myśli reinkarnację, a ostatnio wręcz wykpiwające odnoszenie się do wiary katolickiej (choćby powyższy artykuł).

Cytat:
" Piszesz, że fajnie by było, żeby FN nie szłą tą drogą, a więc jaką ma iśc ??? Drogą jakiegoś kółka różańcowego ???"

Nie bardzo rozumiem dlaczego przywołujesz tu kółka różańcowe, bo te akurat zupełnie nie zajmują się zjawiskami, o których traktuje FN.
Ale skoro pytasz, jaką drogą ma iść, to chętnie odpowiem:
- drogą jaką szła przez całe lata od początku funkcjonowania, a więc drogą informowania, stawiania hipotez, dociekania, analizowania, a nie wywracania czegoś, co od ponad 2000 lat jest jasno określone, nie pozostawiające cienia wątpliwości i narzucania swojej nachalnej interpretacji.
Oczywiście mogę opisać szczegółowo o co mi chodzi, ale myślę, że świetnie wiesz o czym piszę.

Cytat:
"Jeśli FN pisze, że na Ziemię przybywa wiele ras, to jest to efekt zbierania relacji od wielu ludzi z Polski i ze świata. I jeśli sprawia to wrażenie, że wiedzą oni o nich dużo, to niestety sprawia jednocześnie wrażenie, że Ty o tym wiesz mało. :)"

Z całą pewnością jest to wiele informacji. Tego nie neguję. Ale z tych informacji nie wynika, że tych ras jest wiele. Uwierz mi, wiem na ten temat nie mniej niż wie FN.
Pozdrawiam :)

Rozwiń odpowiedzi (1)

Sob, 13 cze 2020 12:29 | ocena: + 3

Barcol84 | Załogant

@Tomasz_J,
Jeśli ktoś przez wiele lat zbiera informacje, tak jak FN, analizuje je, stawia hipotezy, docieka prawdy to naturalna rzeczą, a przynajmniej w miare logiczą jest fakt, że zaczyna sie stawiać wnioski na podstawie zebranego materiału. Czy to nie jest typowa naukowa metoda badawcza?
Jak mamy się przewartościować duchowo, skoro przez całe życie będziemy stawiać hipotezy ? A kiedy czas na wdrożenie zmian ?

Gdyby FN lub ktos z nas, kto wierzy w reinkarnacje, stał pod Kościołem i nachalnie wmawiał ludziom swoje racje, lub robił wpisy na stronach katolickich, albo prześladował chrześcijan - to może bym sie zgodził z Twoimi argumentami.
Ale rzecz ma się odwrotnie, dyskusja toczy się na stronie poświęconej reinkarnacji (gdzie tematy duchowe zajmują pewnie blisko połowy informacji) - więc nawet jeśli po tylu latach zbierania wiedzy dochodzi sie do jakichś wniosków - to co Ciebię tak bulwersuje ???

piszesz:
(...) a nie wywracania czegoś, co od ponad 2000 lat jest jasno określone (...)

A czytałeś wypowiedzi kardynała Ratzingera (najlepszy teolog naszych czasów) z przed ponad 40 lat, jeszcze za nim nasz papież został wybrany, a mówił on, że Kościół stoi na krawędzi przepaści? I nie chodziło mu wcale o to, że ludzie coraz mniej chodzą do kościoła, tylko o to , że na soborach biskupi kłócą się o dogmaty i prawdy wiary na tej podstawie, czy one sa w ogóle potrzebne i prawdziwe ??? A około 20 lat temu wypowiedział takie oto zdanie : "Okręt tonie..." czy nie zastanawia to Ciebie ???
Nikt z osób rozumnych nie bedzie walczył z Kościołem Katolickim, bo jeśli miał by on kiedys upaść, to niech najlepiej zrobi to sam, bo w innym przypadku będzie tylko więcej kłopotów.

A tak poza tym, piszesz o 2 tys lat historii i tradycji chrzescijaństwa, więc do przykładu podam, że dopiero w 1903 roku oficjanie urzedujący wtedy Papież zakazał przyjmowania we Włoszech wykastrowanych dzieci do "chórów anielskich" - a przypomnę Tobie, że liczba kastratów dochodziła nawet do 20 tys rocznie - pohańbionych zostało około miliona dzieci.....
Więc pytam - co to za historia ?

Czy dobrze , że nastąpiły zmiany ? Chyba przyznasz, że w tym konkretnym przypadku dobrze, że się cos zmieniło?

Pozdrawiam....

Rozwiń odpowiedzi (1)

Nie, 14 cze 2020 22:05 | brak oceny

Tomasz_J | Załogant

@Barcol84,

Piszesz:
"Jeśli ktoś przez wiele lat zbiera informacje, tak jak FN, analizuje je, stawia hipotezy, docieka prawdy to naturalna rzeczą, a przynajmniej w miare logiczą jest fakt, że zaczyna sie stawiać wnioski na podstawie zebranego materiału. Czy to nie jest typowa naukowa metoda badawcza?"

No właśnie o to chodzi, że naukowa metoda badawcza to to nie jest.
Weźmy choćby powyższy artykuł. Mamy tam taki oto opis:
"Opowiedział nam..." - i to ma być wiarygodność, na której FN opiera swój pogląd i który to pogląd propaguje od dłuższego czasu.
Co to ma wspólnego z naukową metodą badawczą ?
Dokładnie NIC!!!
Rozumiem, że gdyby ekipa z Fundacji pojechała do tego pana i ten "implant" szczegółowo opisała, UDOKUMENTOWAŁA jego obecność poprzez choćby zaprowadzenie tego pana na zdjęcie rentgenowskie, które to zdjęcie potwierdziłoby obecność tego "implantu". Że ta "niezwykła cecha", czyli przemieszczanie się tego "implantu" w ciele tego pana zostałaby UDOKUMENTOWANA jakimkolwiek nagraniem, zdjęciami, pomiarami przemieszczania, opisem - to wtedy rozumiem, że to byłaby jakaś podstawa do twierdzenia, że możemy mówić o metodzie naukowej i tym samym o wiarygodności. To byłyby elementy NAUKOWOŚCI. I to byłyby dopiero jakiekolwiek podstawy uprawniające do posługiwania się słowem "wiarygodność".
Oczywiście nie uogólniam, bo FN wielokrotnie posługiwała się rzetelnymi metodami, które w pełni zasługują na miano naukowości, np. dawniejsze nagrania obiektów orbs własnym sprzętem itp. Ale komentarz FN: "To oczywiste, że jest to klasyczny implant często stosowany przez załogi UFO" kładzie się cieniem na całym naukowym dorobku Fundacji.
Jest OCZYWISTE ?! Na podstawie czego ? Na podstawie tego, że ktoś Fundacji... opowiedział ?

Piszesz o Ratzingerze, który martwi się o Kościół, mówiąc "Okręt tonie".
Oczywiście, Kościół w swoich strukturach ma i biskupów i księży i mogą to być różni ludzie.
Mnie jednak bardziej przekonują słowa Chrystusa, który mówił:
"Otóż i Ja tobie powiadam: Ty jesteś Piotr [czyli Skała], i na tej Skale zbuduję Kościół mój, a bramy piekielne go nie przemogą" (Mt 16, 18).
Jak pokazuje historia ostatnich 2000 lat, bramy piekielne rzeczywiście nie dały rady Kościołowi. Jakoś przetrwał najgorsze zawirowania. Myślę, że Jezus wiedział co mówi, i Kościół przetrwa następne tysiąclecia i "bramy piekielne go nie przemogą".

Pozdrawiam.

Rozwiń odpowiedzi (1)

Pon, 15 cze 2020 20:14 | ocena: + 3

Barcol84 | Załogant

@Tomasz_J,
Piszesz:
- Jest OCZYWISTE ?! Na podstawie czego ? Na podstawie tego, że ktoś Fundacji... opowiedział ?
dalej:
- Mnie jednak bardziej przekonują słowa Chrystusa, który mówił:
"Otóż i Ja tobie powiadam: Ty jesteś Piotr [czyli Skała], i na tej Skale zbuduję Kościół mój, a bramy piekielne go nie przemogą" (Mt 16, 18).

Pytanie:
A jaką metodą naukową sprawdziłeś w sposób wiarygodny, że te słowa w ogóle wypowiedział Jezus ?

Rozwiń odpowiedzi (1)

Wt, 16 cze 2020 22:23 | brak oceny

Tomasz_J | Załogant

@Barcol84,

Ta metoda naukowa to drobiazgowa analiza całości Nowego Testamentu pod kątem spójności zawartego tam przesłania. Jezus pojawił się na Ziemi w ściśle określonym celu. Ten cel uwidacznia się w niemal każdym epizodzie z życia Jezusa. Również w tym cytowanym przeze mnie zdaniu jest zawarty kolejny krok Jezusa w kierunku przekazania ludzkości nauk o zdążaniu do Boga.
To zdanie w połączeniu z całością tekstów NT stanowi jedną i spójną naukę Jezusa. I stąd wywodzi się wiarygodność tych słów, bo są one częścią spójnej całości - wszystkich słów i nauk Jezusa, w których zawiera się ściśle określone przesłanie. Analiza tego przesłania nie pozostawia wątpliwości, że słowa o trwałości zakładanego właśnie przez Jezusa Kościoła, są ogniwem dużej całości, w której to całości nie mogło ich, tych słów, zabraknąć.
I dlatego można mówić o wiarygodności.

Pozdrawiam.

Nie, 21 cze 2020 19:30 | ocena: + 1

dark102 | Załogant

@Barcol84, nie przesadzaj. Zadał pytania, ma wątpliwości. Na tym polega dyskusja. Ma też sporo racji. W obecnych czasach , ludzie , często z korzeniami chrześcijańskimi nie znają podstaw swojej wiary, a stają się ekspertami w jej krytyce. Trochę to smutne. Zauważa się, że wiele osób niewierzących, czy mających prawie zerowe relacje w tej materii, często są otwarte na kwestie duchowe , ale poza własną kulturą , poza religią z której wyszli. Otwierają się na wszelkie teorie i wiatry z obcych kultur, ignorując przy tym 2000 lat tradycji chrześcijańskiej, wielu mistyków, którzy mieli pewne przeżycia w tych sprawach.

Sob, 13 cze 2020 12:22 | ocena: -3

Kepos | Załogant

@Tomasz_J, potwierdzę to co piszesz. FN wstydzi się wiary chrześcijańskiej. Jest to podejrzana sprawa, po czyjej jest stronie. (są tylko dwie strony)

Rozwiń odpowiedzi (1)

Sob, 13 cze 2020 14:47 | ocena: + 3

Gorki73 | Załogant

@Kepos, Keposie...co Ty znów za brednie piszesz ! Według Ciebie są tylko dwie strony a co z Muzułmanami, Buddystami, Hinduistami, Judaistami etc...rozumiem, że jak nie ma Aniołów i Demonów to nie ma religii ? Ogarnij się wreszcie chłopie, bo robisz tu na okręcie za jakiegoś Stańczyka -bez urazy. Ps. Jeśli masz z tym problem to trzeba iść do lekarza -psychiatry bo inaczej będzie jeszcze gorzej....za niedługo napiszesz, że komunikujesz się z nami dzięki szatańskim technologiom. Pozdrawiam Cię

Rozwiń odpowiedzi (1)

Nie, 14 cze 2020 09:53 | ocena: -3

Kepos | Załogant

@Gorki73, po twoich wypowiedziach widać, że chcesz grać pierwsze skrzypce, ale jesteś nieświadomy. Nieświadomie trafiasz na cząstki prawdy, a reszta to jest twoja fantazja.

Rozwiń odpowiedzi (1)

Nie, 14 cze 2020 10:04 | ocena: + 1

Gorki73 | Załogant

@Kepos, Keposku jeśli mam coś do powiedzenia to mówię i się dzielę się tym...nie ma nic to wspólnego z tym o co mnie posądzasz. Słuchaj Kepos napisz gdzie wg. Ciebie jest moja fantazja a gdzie prawda, może to sprostuję. Pozdrawiam Cię

Rozwiń odpowiedzi (1)

Nie, 14 cze 2020 10:47 | ocena: + 1

Kepos | Załogant

@Gorki73, prawdą jest twoja mowa o szatańskich technologiach.

Rozwiń odpowiedzi (1)

Nie, 14 cze 2020 11:35 | brak oceny

Gorki73 | Załogant

@Kepos, Keposie, a jak mamy ze sobą się komunikować jak nie przy pomocy komputerów? pisząc listy nadając je na poczcie? Jak Ty to widzisz?

Rozwiń odpowiedzi (1)

Nie, 14 cze 2020 12:24 | ocena: -1

Kepos | Załogant

@Gorki73, technika jest autorstwem duchów potępionych, której wyroby wykonują rękami ludzi (przypisani). Ludzi o normalnym składzie można znakomicie nauczyć wytwarzania wyrobów techniki.
" Dobra " strona nie ma czasu na takie wynalazki bo pilnuje ludzi ( Anioł Stróż ) i ustala przepisy prawa.
Tu na Ziemi jest wszystko razem.

Pon, 8 cze 2020 12:49 | ocena: + 1

Romeo | Załogant

Nie tylko religie chrześcijańskie wprowadzają ten zamęt, ale wszystkie religie na całym świecie , z pewnymi małymi wyjątkami... Co do Jezusa Chrystusa no to oczywiste, że narodził się, inkarnował z własnej woli bezpośrednio z ŚWIATÓW NAJWYŻSZYCH, zszedl do tego piekła na ziemi by pomóc ludzkości. Zjawisko U.F.O. łączy się w sposób jednoznaczny z światami duchowymi, innymi wymiarami, światami równoległymi i samym Jezusem, Buddą czy Kryszną. Natomiast co do objawień Maryjnych, to rzeczywiście są to energie, będące poza percepcją naszego pojmowania, często przyjmują postać Niewiasty, bo ta ludziom kojarzy się z dobrocią, miłością itd... Sam osobiście uchwyciłem [fotografując energie orbs] popiersie niewiasty, mniej więcej jest to wizerunek Maryji. Musze przyznać, że te wszystkie orbsy i inne energie zaczęły mi się manifestować dopiero 2 lata temu po spotkaniach z U.F.O. Jestem autorem tych nagran filmowych "UFO W KSZTAŁCIE TRÓJKĄTA" czy "UFO NAD POLEM" [które od poł roku widnieją na YT FN]. Niedługo po tych moich spotkaniach z U.F.O. podczas fotografowania orbsów [to bylo w nocy nad pewnym akwenem wędkarskim]nagle uchwyciłem jakąś potężną energię światła- potężna kula światła, która była myślę pare metrów ode mnie. Od tego czasu uchwyciłem wiele niesamowitych orbsów na fotkach, natomiast to popiersie Maryji to było w moim ogrodzie, pozdr.

Rozwiń odpowiedzi (1)

Nie, 21 cze 2020 19:38 | brak oceny

dark102 | Załogant

@Romeo, mówisz, że Jezus inkarnował ze światów wyższych i zstąpił do piekła na Ziemi. To trochę dziwne ,co piszesz. Wiadomo, że Jezus wiele razy mówił o piekle, miejscu kary, potępieniu i nie miał na myśli Ziemi na którą przyszedł jak sugerujesz. Dobrym źródłem do tego jest Biblia. Potwierdza to wielu mistyków i świętych, którzy doznali przeżyć mistycznych na przedziale wieków.

Pon, 8 cze 2020 06:36 | ocena: + 2

Barcol84 | Załogant

Musze się tutaj zgodIc z FN, sam osobiscie takze mam wrażenie, że wiekszosc objawień ma charakter incydentow za którymi stoi UFO. Do przykladu mozna podac cud wirujacego slonca z Fatimy, gdzie czesc obserwatorów mówiła raczej o witujacym metalicznym dysku....
Z drugiej strony twierdzenie w treści objawień, ze Jezus jest jedyna drogą do Boga także moze nie dziwić, bo wielu autorów sugeruje, że sam Jezus mógł pochodzić jako inkarnacja od wyżej rozwinietych cywilizacji. Jest wiele syatozytnych obrazów na których autorzy malowali UFO interesujace się Jezusem.
A ostatnia kwestia jest taka, że Jezus z dużym prawdopodobienstwem nauczał reinkarnacji, choć robił to w subtelny sposob, a obecny Kościół w ogóle tego nie rozumie i nie umie zrozumieć lub robi to celowo. ( opisywalem to w naszej historii reinkarnacji)
I zgodzę się tu z kolegą : gorki 73, że to co obecnie prezentują religię chrzescijanskie to jest pseudo duchowosc~ bo ceremonie i rytuały nigdzie nas nie zaprowadzą....
Pozdrawiam

Rozwiń odpowiedzi (1)

Nie, 21 cze 2020 19:50 | brak oceny

dark102 | Załogant

@Barcol84, piszesz, że Jezus nauczał prawdopodobnie o reinkarnacji. Rzecz w tym, że z Biblii to nie wynika, więcej, ona temu zaprzecza. Prawdopodobieństwo , to trochę mało w obliczu tego, co można zweryfikować.
Warto zauważyć, że Biblia opisuje spotkanie JEzusa i apostołów na górze, gdzie objawia się im Eliasz i Mojżesz, dalej prowadzą rozmowę. Doszło do kontaktu z ludźmi, z których jeden zmarł wieki temu, zachował swoje imię i osobowość. Mamy tu przykład braku reinkarnacji.

Nie, 7 cze 2020 08:57 | ocena: + 3

Gorki73 | Załogant

Witaj Area 51...jeśli by przyjąć, że hipoteza mimikry jest prawdziwa, to jak o tym opowiedzieć zwykłym zjadaczom chleba-"kolejna katastrofa" ..myślę, że dopóki ludzie, będą kładli nacisk, na taką pseudo-duchowość jaką od wielu lat proponuje się przez księży, popów, mułłów etc. , to do niczego nie dojdziemy, nie zrobimy kolejnego kroku w stronę prawdziwej duchowości.... jak na razie w mojej ocenie podążamy szybko w kierunku materializmu i duchowości na pokaz...

Ps. Zadajmy sobie pytanie, gdzie jest i na jakim poziomie jest ludzkość, gdzie w tym samym czasie na Świecie trwają protesty w sprawie rasizmu w Ameryce a u nas przed wyborami jeden z kandydatów tłumaczy się dlaczego nie posłał dziecka do komunii ? ....z przykrością muszę stwierdzić, że nie doczekamy się szybkiego kontaktu z Obcą cywilizacją...dla Nich jesteśmy organizmami "specjalnej" troski, gdzie przypuszczalnie muszą nas monitorować, żebyśmy nie doprowadzili do całkowitej zagłady naszego gatunku a i może Ziemi...tylko możemy przypuszczać, że tak jest....Pozdrawiam

Rozwiń odpowiedzi (1)

Pon, 15 cze 2020 17:11 | ocena: + 2

magdakowalska48 | Załogant

@Gorki73, jestesmy na poziomie zlobka w sali z guzikiem odpalajacym rakiety atomowe

Sob, 6 cze 2020 09:46 | ocena: + 2

Area 51 | Załogant

Jest coś takiego, jak "hipoteza mimikry"... Sporo to wyjaśnia!...

Wyświetl według: Chronologicznie Ocena
w kolejności: rosnąco malejąco

* Informujemy, iż treści zamieszczane w komentarzach, lub innych rubrykach, w których internauta może dodać swój wpis nie są stanowiskiem Fundacji Nautilus i nie stanowią one odzwierciedlenia naszych poglądów, upodobań bądź sympatii. Fundacja Nautilus nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez Użytkowników.

Aby dodać komentarz, zaloguj się.
szukaj:  

Wejście na pokład

Zapamiętaj mnie

Wiadomość z okrętu Nautilus

Ukraiński wywiad ostrzega: Ryzyko użycia taktycznej broni jądrowej jest bardzo duże [...]

UFO24

więcej na: emilcin.com

Pt, 16 wrz 2022 19:45 | 20.07.2022 w środę około godz. 22.00 wyszedłem na ogród przez domem i zauważyłem świetlny punkt jasny obiekt przypominający samolot lecący w nocy.Obiekt przelatywał bezpośrednio nad moim domemw zupełnej ciszy nie wydając żadnych dźwięków.Zacząłem ten obiekt obserwować i wydawało mi się że zauważył mnie że jego obserwuję . Obiekt świetlny próbował zawrócić w przeciwległym kierunkujak znajdował się bezpośrednio nad moim domem.Na pewno nie był to samolot ponieważ...

Dziennik Pokładowy

Niedziela, 18 września 2022 | Mamy najciekawszy moment w historii ludzkości– powiedzmy – ostatniego tysiąca lat. Czeka nas całkowita zmiana naszego sposobu życia. I przyszedł czas płacenia rachunku życia ponad stan. Łatwiej to wszystko znieść, kiedy spojrzy się na rzeczywistość wokół jak na przepiękną mandalę z piasku tworzoną przez tybetańskich mnichów. Jest piękna także dlatego, że na końcu znika...

czytaj dalej

FILM FN

Na wyższych piętrach... - opowieścć z pokładu okretu Nautilus wrzesień 2022

archiwum filmów

Archiwalne audycje FN

Playlista:

rozwiń playlistę
Właściwe, pełne archiwum audycji w przygotowaniu...
Będzie dostępne już wkrótce!

Poleć znajomemu

Poleć nasz serwis swojemu znajomemu. Podaj emaila znajomego, a zostanie wysłane do niego zaproszenie.

Najnowsze w serwisie

Wyświetl: Działy Chronologicznie | Max:

Najnowsze artykuły:

Najnowsze w XXI Piętro:

Najnowsze w FN24:

Najnowsze Pytania do FN:

Ostatnie porady w Szalupie Ratunkowej:

Najnowsze w Dzienniku Pokładowym:

Najnowsze recenzje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: OKRĘT NAUTILUS - pokład on-line:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: Projekt Messing - najnowsze informacje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: PROJEKTY FUNDACJI NAUTILUS:

Informacja dotycząca cookies: Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu logowania i utrzymywania sesji Użytkownika. Jeśli już zapoznałeś się z tą informacją, kliknij tutaj, aby ją zamknąć.