Dziś jest:
Wtorek, 29 listopada 2022

Człowiek ma ogromną moc. Medytacja i wewnętrzna siła zwielokrotniają tę moc. Nie zmierzy jej ani nauka, ani żaden przyrząd. Nie ogarnie jej wielkości także ludzki umysł.
/Liao Sifu, chiński mistrz Nei Kungu/

Pytania do FN
ODPOWIEDZI NA PYTANIA NASZYCH CZYTELNIKÓW
Wyślij do nas swoje pytanie - kliknij, aby rozwinąć formularz


Zachowamy Twoje dane tylko do naszej wiadomości, chyba że wyraźnie napiszesz, że zezwalasz na ich opublikowanie. Adres email do wysyłania historii do działu "Pytania do FN": pytania@nautilus.org.pl

Twoje imię i nazwisko lub pseudonim

Twój email lub telefon

Treść wiadomości

Zabezpieczenie przeciw-botowe

Ilość UFO na obrazie

CZY ZBLIŻA SIĘ MOMENT WIELKIEGO UJAWNIENIA INFORMACJI O UFO I OBCYCH CYWILIZACJACH DLA LUDZKOŚCI?
Sob, 6 luty 2021 05:06 komentarze: 13 czytany: 5242x

Szanowna Załogo i Kapitanie, Jak zapewne wiecie aktualnie odtajnieniu podlega wiele dokumentów różnych służb i wojska w USA (i innych krajach) dotyczących m.in. tematyki UFO oraz obcych ras odwiedzających Ziemię. O dziwo nawet w mainstreamowych mediach światowych pojawia się coraz więcej oficjalnych doniesień o UFO. Czy w związku z tym faktem uważacie, że zbliża się moment częściowego lub całkowitego odtajnienia tego faktu dla ludzkości? Wygląda to na dosyć skoordynowane działania i wg mnie na pewno nie dzieje się to bez przyczyny. Czy macie jakieś informacje na ten temat?

Poniżej link do ARCYciekawego artykułu opisującego odtajnione dokumenty CIA dotyczące tzw. remote viewing oraz co bardzo ważne, obecności obcych cywilizacji na Ziemi.
Bardzo proszę o uważne przeanalizowanie artykułu i dokumentów w odniesieniach.

https://www.collective-evolution.com/2020/12/17/declassified-cia-document-shows-remote-viewing-attempt-of-a-galactic-federation-headquarters/?fbclid=IwAR1hOJJx511p1yL3edlrNmfcOVVhgBENyE2dXxc7YQkIwG9oG9BR5gf7ZlE

Co wy na to?

Pozdrawiam
załogant [dane do wiad. FN]
Dziękujemy za wiadomość. Z punktu widzenia Fundacji Nautilus wielkie "ujawnianie" informacji o istnieniu UFO jest żartem, skoro praktycznie codziennie od 30 lat dostajemy na ten temat materiały z Polski i ze świata. Wieczne oczekiwanie na mityczny moment, kiedy coś tam zostanie ujawnione i dopiero wtedy ludzie przejrzą na oczy jest błędem i fikcją, gdyż nic takiego się nie stanie raptownie. To długi proces, a wiadomości zawarte w tym linku są jedynie kolejnym etapem tego procesu.

Proszę także pamiętać, że ludzkość jest na takim poziomie rozwoju, kiedy powinna być przekonana, że jest "sama we wszechświecie". Bardzo dobrze jest to wyjaśnione w książce Dolores Cannon "Kosmiczni ogrodnicy". Stąd wszelkie lamenty, że nie ma oficjalnego kontaktu z obcymi cywilizacjami brzmią niedorzecznie. Jesteśmy na etapie buraczano-nacjonalistyczno-barbarzyńskim i próba nawiązania kontaktu w jednym miejscu Ziemi spowodowałaby natychmiastową wojnę całej reszty otaczającej "to wybrane przez obcych miejsce", bo przecież inni są lepsi, godniejsi do tego, a skoro obcy wybrali ich, to... są źli i czas traktować ich jak wrogów. Natomiast w tej sytuacji nawiązanie kontaktu ze wszystkimi państwami, księstwami czy plemionami naszej zabawnej planety "w tym samym czasie - jednocześnie" jest niedorzecznością. Kiedy nasza cywilizacja dojdzie do etapu prawdziwej jednorodnej reprezentacji (ONZ to fikcja), wtedy także dojdzie do kontaktu. Ile lat do tego potrzeba? Kilkaset, może kilka tysięcy. Na razie radzimy cieszyć się z tego, że należy się do elitarnej grupy naszej populacji, która o UFO i odwiedzinach naszej planety przez obcych wie. A to i tak bardzo dużo!Komentarze (13)
Poniżej znajduje się lista komentarzy.

Pon, 15 luty 2021 13:13 | ocena: -1

sidhartha | Załogant

od paru tygodni mam sny w których obcy czyli cywilizacje wyżej rozwinięte przylecą na ziemią by powitać nas jak w rodzinie, nie było jednak daty.ale nie sądzę by było to prędko, mówimy o kwestii setek jeśli nie tysięcy lat, no chyba że nigdy do kontaktu nie dojrzejemy.

Pon, 15 luty 2021 11:18 | ocena: -1

Ecstasy | Załogant

Całe to ujawnienie to jedno wielkie oszustwo tak samo jak fenomen UFO.
Ci tzw. kosmici to są demony. Dlaczego nigdy nie były opisane na łamach redakcji relacje ludzi, którzy przepędzili "kosmitów"? Jest udowodniony przypadek, gdy w nocy nachodziły takie istoty człowieka i odmówienie "Ojcze Nasz" sprawiło, że zniknęły. Mało ludzi wie, że ta modlitwa została objawiona przez Jezusa Chrystusa i jest częścią egzorcyzmowania. Często opisane spotkania z tymi nędznikami są podobne do tego, co w Biblii jest na temat demonów. Mają przyjść i czynić cuda, podszywając się pod miłość i tolerancję dla całego świata - wszechświata i wielu ludzi zostanie zwodzonych tak jak tutaj. Ludzie odrzucający Chrystusa mają pustkę duchową i szukają czegoś, co wypełni ją. I tak się narodził New Age z kosmitami jako "starczymi braćmi", którzy kochają i wiedzą wszystko! A w Objawieniu św. Jana jest jasno napisane, że szatan ze swoimi sługami został zrzucony przez Michała Archanioła na ten świat. Reasumując, w naszym wszechświecie musisz mieć ciało, gdy demony zostały strącone z Niebios musiały przybrać formę fizyczną. A że miały Boską wiedzę, w końcu były to zbuntowane anioły, to wiedzą wszystko o świecie materialnym. Mogą wykonać pojazdy antygrawitacyje, przenikać przez ściany itp. a my uważamy ich jako "rozwinięte" technologicznie. Oczywiście, że takie są bo są bytami potężniejszymi. To samo ze strona duchową, człowiek na tym świecie demona nie pokona. Demon zawsze na początku podszywa się pod miłość. Często ludzie porwani przez "kosmitów" właśnie tak opisują, ze jak doszło do kontaktu telepatycznego/duchowego to widzą miłość i piękno. I to jest największe oszustwo. Pod przykrywką dobra i kierowania ludzkości na ścieżkę prawdy, miłości i rozumu prowadzą do zgubienia i potępienia. Piękny plan w wykonaniu lucyfera.

Rozwiń odpowiedzi (1)

Pon, 15 luty 2021 14:45 | brak oceny

Kepos | Załogant

@Ecstasy, Demony mają postać duchową. Jedynym demonem, który zostanie wcielony jako człowiek będzie Lucyfer czyli Antychryst.

Rozwiń odpowiedzi (1)

Śr, 17 luty 2021 22:15 | brak oceny

Ecstasy | Załogant

@Kepos, owszem, demony to byty duchowe ale mogą mamić, stwarzać iluzję i wpływać na świat fizyczny. Idealny opis "spotkania trzeciego stopnia".

Rozwiń odpowiedzi (1)

Czw, 18 luty 2021 10:38 | ocena: + 1

Kepos | Załogant

@Ecstasy, demony tj. duchy szatana w rozmowie z człowiekiem strasznie oszukują, aby bez wysiłku osiągnąć swój cel. Jednego w swoim wyglądzie nie są w stanie zmienić - wyglądu oczu, z których przeważnie bije groza natomiast marzeniem każdego ducha potępionego jest być umieszczonym w aurze człowieka dzięki temu mniej cierpią.

Rozwiń odpowiedzi (1)

Czw, 18 luty 2021 23:15 | ocena: -1

Ecstasy | Załogant

@Kepos, nie są w stanie oszukać, gdy odbywa się egzorcyzm z bardzo prostym uzasadnieniem - powołanie się na Jezusa Chrystusa. ON potrafił wypędzać demony z łatwością, a dodatkowo uczył Apostołów tego i zezwolił im na wypędzanie ich w Jego imieniu. Demony nienawidzą ludzi (w końcu z powodu człowieka zbuntowały się przeciw Bogu i zostały strącone za to z Niebios) i nie chcą być obok nas a więc nie wiem skąd to wytrzasnąłeś, że chcą być obok w jakiejś aurze. Jedynym celem zbliżenie się do człowieka, czyli opętaniem, jest to aby zgubić jego i ludzi w około.

Rozwiń odpowiedzi (1)

Pt, 19 luty 2021 10:55 | ocena: + 1

Kepos | Załogant

@Ecstasy, egzorcyzmy odbywają się przeciw czartom (duchy stworzone przez szatana), prowadzący egzorcyzm odmawia modlitwę, a dodatkowy Anioł, który ma moc i którego nie widać, mocuje się z czartem. Gdyby nie było władnego Anioła demon wyśmiałby prowadzącego.
Natomiast duchy szatana (potępione, stworzone przez Boga), które zajmowały aury ludzkie i za pośrednictwem ludzi działały przeciw Bogu - w Średniowieczu były żywcem palone. Geneza - część duchów wyższych chciała przejąć władzę w raju i zbuntowała się przeciw Bogu pociągając do buntu duchów najniższych, którymi teraz po powstaniu tego świata są ludzie, a którym to dane jest wychować się na nowo.

Śr, 10 luty 2021 11:16 | ocena: + 1

Area 51 | Załogant

A może pomyślmy o Tym co już tu mamy... O Nieznanym... O niezwykłych Istotach, które są tu z nami od niepamiętnych czasów, a uchodzą za mity/legendy i bajeczki, podobnie jak UFO i ich załoganci..................

"Nie trzeba wcale szukać, tego co mamy pod ręką"...

A jeśli kiedyś, ktoś z Kosmosu pojawi się i u nas, to powitajmy go serdecznie... Zwłaszcza, gdy będzie to stworzenie znane z przeszłości np. bóg Horus..............................

Śr, 10 luty 2021 08:00 | ocena: + 1

MrGreen | Załogant

Dzień dobry,

Ja myślę, że samo ujawnienie informacji nie musi być aż tak ważne.

Bardziej zastanawiam się tematem masowej pomocy z zewnątrz przez obce cywilizacje, która moim zdaniem, może przyjść już za jakieś około 15 lat. a może trochę pozniej... jeśli wykażemy się silnym działaniem i dbaniem o planetę aby nie doprowadzić jej do globalnej katastrofy. Dlatego jeśli u nas w trakcie sprzątania i determinacji pojawia się przedstawiciele innych planet na masową skalę wcale mnie to nie zdziwi. Myślę, że terapia o tym, że trzeba było by jescze 300, 500 lat czasu, zanim się zmienimy jest troszkę nietrafiona. Będziemy pod ścianą już niedługo i będziemy "zapierniczać" jak mrówki aby ratować co się da i to zostanie zauważone. Tak mi się wydaje.

Pozdrawiam serdecznie.

Sob, 6 luty 2021 19:31 | ocena: + 5

SovietVixen | Załogant

Jedyne na co mozemy liczyc, to ze rzady powiedza cos w stylu "No, jakies tam UFO spoza Ziemi bylo zaobserwowane, ale nie mielismy kontaktu, nie wiemy kto to / co to"

Sob, 6 luty 2021 13:09 | ocena: -4

Kepos | Załogant

Miałem okazję więc zadałem pytanie duchowi wyższemu (potępionemu) - "co to jest UFO ? ". Otrzymałem odpowiedź, że coś takiego nie istnieje.
Jeżeli ludzie nie widzą duchów w obrębie Ziemi, gdzie jest ich bardzo dużo, to mowa o UFO jest tylko wymysłem.

Sob, 6 luty 2021 09:51 | ocena: + 2

kamil89n | Załogant

Piękna odpowiedź z pokładu Nautilusa :) Zgadzam się w stu procentach.

Sob, 6 luty 2021 08:47 | brak oceny

Holzma | Załogant

Zgadzam sie calkowiecie z Fundacja.Nie wiem ilu jest tutaj ludzi,ktorzy codziennie odwiedzaja ta strone jednak jest napewno wiele wiele osob na swiecie tzw ŁaŁmenów ktorzy prawie sraja pod siebie bo widzieli jakis punkt na niebie,to psychoza.Tacy ludzie uwazaja ze spotkalo ich cos niesamowitego i ze pewnie sa wybrani.Tacy ludzie nie mysla obusiecznie,tj nie zaczynaja od podstaw i historii Ziemi.Moze to zabrzmi bardzo dobitnie ale ludzie sa po prostu głupi.Mowie tu ogolnie bo jako cywilizacje stanowimy calosc.Wiem ,ze sa tacy ktorzy biora to na miekko jak np JA,bo sam widzialem wiele i dopiero po tylu latach mowie o tym otwarcie bo ludzie troche zmienili podejscie do tych spraw.Ogladam duzo dokumentow i np....horrorow nie po to by sie bac,ale po to by przeanalizowac rozne przypadkii je zrozumiec,kazda czasta elementarna,kazdy atom musi sie laczyc ze soba by stworzyc jakas rzecz.Dziwi mnie tez podejscie Fundacji w niektorych przypadkach,w ich artykulach lub listach od ludzi bo wrzucaja farmazoniaste filmy i zdjecia ŁAŁ kuli orb byle czego nie wyjasniajac czesto tym idiotom ze to np efekt swietlny czy cos,,to taki przyklad.Jesli ludzie nie posiada pewnych cech i wiedzy nigdy nie dojdziemy do zrodla bo IM nie zalezy by sie ujawnic,heh ujawnic....glupie.ONI tu byli sa i beda i my musimy sie z tym pogodzic i podchodzic na luzie..Ale..toczy sie walka.Walka o nasza energie,dusze.To trzeba miec na uwadze.

Wyświetl według: Chronologicznie Ocena
w kolejności: rosnąco malejąco

* Informujemy, iż treści zamieszczane w komentarzach, lub innych rubrykach, w których internauta może dodać swój wpis nie są stanowiskiem Fundacji Nautilus i nie stanowią one odzwierciedlenia naszych poglądów, upodobań bądź sympatii. Fundacja Nautilus nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez Użytkowników.

Aby dodać komentarz, zaloguj się.
szukaj:  

Wejście na pokład

Zapamiętaj mnie

Wiadomość z okrętu Nautilus

Fundacja NAUTILUS - jedyna w Polsce oficjalnie działająca organizacja pozarządowa zajmująca się zjawiskami niewyjaśnionymi ******* www.nautilus.org.pl ******** Adres korespondencyjny: Fundacja NAUTILUS, skr. 221, 00-950 Warszawa 1.

UFO24

więcej na: emilcin.com

Pt, 16 wrz 2022 19:45 | 20.07.2022 w środę około godz. 22.00 wyszedłem na ogród przez domem i zauważyłem świetlny punkt jasny obiekt przypominający samolot lecący w nocy.Obiekt przelatywał bezpośrednio nad moim domemw zupełnej ciszy nie wydając żadnych dźwięków.Zacząłem ten obiekt obserwować i wydawało mi się że zauważył mnie że jego obserwuję . Obiekt świetlny próbował zawrócić w przeciwległym kierunkujak znajdował się bezpośrednio nad moim domem.Na pewno nie był to samolot ponieważ...

Dziennik Pokładowy

Niedziela, 18 września 2022 | Mamy najciekawszy moment w historii ludzkości– powiedzmy – ostatniego tysiąca lat. Czeka nas całkowita zmiana naszego sposobu życia. I przyszedł czas płacenia rachunku życia ponad stan. Łatwiej to wszystko znieść, kiedy spojrzy się na rzeczywistość wokół jak na przepiękną mandalę z piasku tworzoną przez tybetańskich mnichów. Jest piękna także dlatego, że na końcu znika...

czytaj dalej

FILM FN

NIEZWYKŁE LOSY PILOTÓW (II WŚ)

archiwum filmów

Archiwalne audycje FN

Playlista:

rozwiń playlistę
Właściwe, pełne archiwum audycji w przygotowaniu...
Będzie dostępne już wkrótce!

Poleć znajomemu

Poleć nasz serwis swojemu znajomemu. Podaj emaila znajomego, a zostanie wysłane do niego zaproszenie.

Najnowsze w serwisie

Wyświetl: Działy Chronologicznie | Max:

Najnowsze artykuły:

Najnowsze w XXI Piętro:

Najnowsze w FN24:

Najnowsze Pytania do FN:

Ostatnie porady w Szalupie Ratunkowej:

Najnowsze w Dzienniku Pokładowym:

Najnowsze recenzje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: OKRĘT NAUTILUS - pokład on-line:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: Projekt Messing - najnowsze informacje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: PROJEKTY FUNDACJI NAUTILUS:

Informacja dotycząca cookies: Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu logowania i utrzymywania sesji Użytkownika. Jeśli już zapoznałeś się z tą informacją, kliknij tutaj, aby ją zamknąć.