Dziś jest:
Poniedziałek, 30 stycznia 2023

"Pamiętam że na jednym ze spacerów Einstein nagle się zatrzymał, obrócił w moją stronę i spytał czy naprawdę wierzę, że księżyc istnieje tylko wtedy, kiedy na niego patrzę"
/Abraham Pais, fizyk zajmujący się mechaniką kwantową/

Pytania do FN
ODPOWIEDZI NA PYTANIA NASZYCH CZYTELNIKÓW
Wyślij do nas swoje pytanie - kliknij, aby rozwinąć formularz


Zachowamy Twoje dane tylko do naszej wiadomości, chyba że wyraźnie napiszesz, że zezwalasz na ich opublikowanie. Adres email do wysyłania historii do działu "Pytania do FN": pytania@nautilus.org.pl

Twoje imię i nazwisko lub pseudonim

Twój email lub telefon

Treść wiadomości

Zabezpieczenie przeciw-botowe

Ilość UFO na obrazie

CIERPIĄ, PŁACZĄ, W BÓLU UMIERAJĄ… JAK UWOLNIĆ NASZYCH ‘MŁODSZYCH BRACI’ OD BARBARZYŃSTWA LUDZKICH BESTII?! DLACZEGO W POLSCE TAKA POSTAWA ZDOBYWA SZTURMEM SERCA I UMYSŁY?!
Nie, 18 lip 2021 08:44 komentarze: 35 czytany: 4878x

[…] Szanowna FN! Piszę do Was w sprawie zwierząt i mam pytanie. Wiemy wszyscy, jaki jest Wasz stosunek do zwierząt. Mówicie o tym, że oni mają taką samą duszę jak ludzie, że tak samo cierpią, tak samo kochają. Mam znajomego, który pracował w rzeźni i powiedział, że jego noga tam już nigdy nie postanie, bo widział, jak krowy prowadzone na rzeź płaczą. Po prostu lecą im łzy z oczu. Tymczasem w Polsce od kilku lat serca Polaków podbija filozofia bydlaka- kołtuna. Taki cham-kołtun traktuje zwierzęta niczym przedmioty. Dla niego obdzieranie norek żywcem ze skóry na fermach to jedynie „przemysł”, cham-kołtun chce wzrostu PKB, chce aby „Polaków było więcej niż tych parszywych wrogów wokół nas”, oczywiście nie wierzy w reinkarnację że on dziś „dumny Polak, który drze łacha z parcha Żyda czy jeszcze bardziej pogardzanego Araba”, a jutro umrze i zamiast jak wy to piszecie trafnie „latać po wsiaki czas w niebie z babciami i zmarłymi wujami” inkarnuje się jako znienawidzony Żyd czy Arab. Ale najbardziej przeraża mnie stosunek tego bydlaka-kołtuna do zwierząt. Podam przykład. W portalach społecznościowych natrafiłem na ślad wypowiedzi […] o zwierzętach z ugrupowania, które parszywym nacjonalistycznym popiardywaniem o „Dumie! Sile!” przenicowało umysły wielu ludzi na modłę „Siła! Duma! Zero empatii, zero współczucia… ego, tylko ego – tu i teraz!”


Ustaliłem wypowiedź tego strasznego człowieka o zwierzętach - faktycznie on tak powiedział i zdaje się, że ta upiorna filozofia cechuje tych ludzi, jego wypowiedź pokazuje to, jak oni myślą - to są ich poglądy!!!! (załączam screeny).


Szanowna FN,

Słucham jasnowidza Krzysztofa Jackowskiego, słucham i czytam Was, jak mówicie o „młodszych braciach”, którzy tak cierpią. Czy macie pomysł, jak powstrzymać modę w Polsce na przeflancowanie swojego umysłu na taki model bydlako-kołtuński? Jak powstrzymać cierpienie zwierząt?! Mi ręce opadają, jak kołtun przejmuje polskie umysły. Przeraża mnie, ile młodych ludzi z wypiekami na policzkach (no bo duma… siła!!!) słucha tych buraczanych nacjonalistycznych jełopów i naprawdę zaczyna myśleć, że zwierzęta to takie „chodzące biologiczne komputery”. Macie na to jakiś pomysł? Piszę to i trudno mi naprawdę ukryć emocje. Szlag mnie trafia, że takie kołtuństwo tak dobrze poczuło się w kraju buraka i kartofla.

Dramatem Polski jest polski trójkąt bermudzki „Religia-Wóda-Historia”. Być może to jest powodem tego, co się tutaj od kilku lat dzieje. Cierpią, płaczą, umierają w bólu… Jak uwolnić naszych młodszych braci od barbarzyństwa ludzkich bestii? Dlaczego w Polsce taka postawa zdobywa szturmem serca i umysły?!

Pozdrawiam i liczę na jakąkolwiek odpowiedź

[dane do wiad. FN]

 

Szanowny Panie,

Dziękujemy za list, a także książkę, którą od Pana otrzymaliśmy na nasz adres skrytki pocztowej. Zanim odpowiemy może przypomnijmy jej adres:

Fundacja Nautilus

Skr. 221,

00-950 Warszawa 1

I krótki komentarz – proszę nam wierzyć, tego typu postawy opisane przez Pana w tak sugestywny sposób niczym wirus przejmują polskie umysły, bo rzeczywiście ludziom bardzo imponuje najbardziej prymitywna siła, a cierpienie jest bez znaczenia (przykładem jest paranoiczna popularność w Polsce brutalnych sportów walki).

To ma konsekwencje także w tym, jak traktowane są zwierzęta, rośliny, powietrze itp. Ale problem tkwi głębiej – w religii i wierze. Cały czas powtarzamy, że religia zakładająca układ „jedno życie – potem sąd – potem wieczna laba” wymusza najbardziej okrutny egoizm wobec świata wokół, bo przecież i tak liczy się ta „laba czyli raj”, a Ziemia to jedynie przystanek do raju. Jakie ma znaczenie w tej sytuacji cierpienie zwierząt?

Poza tym – przecież ci ludzie z religii wiedzą, że duszę mają tylko oni, a zwierzęta to… takie chodzące produkty służące przemysłowi. Poza tym do tej „laby-raju” wskoczą tylko oni, bo oni mają właściwą religię i prawdziwą, a tak pogardzane przez nich „Żydy czy Araby” to już nie, bo oni są w rzece fałszu… Dramat ludzkości naprawdę ma swoje źródło w religiach. O sytuacji w Polsce i rosnącą modą na filozofię opisaną w Pana e-mailu… nie chcemy nawet tego komentować – prosimy nam to wybaczyć. Czytając serwis FN i tak jesteśmy pewni, że dobrze zna Pan nasze zdanie.

Czy mamy pomysł na uratowanie zwierząt od krwawej łaźni bólu i łez, w jakiej są teraz? To będzie proces, nie jedno wydarzenie. Za tysiąc lat ludzie nie będą mogli uwierzyć, że coś takiego mógł ktoś powiedzieć… ale to musi potrwać. My robimy i tak bardzo dużo, aby ratować naszych „młodszych braci”. Pomysł, że nie mają duszy… nie – naprawdę prosimy nas nawet nie prosić o komentowanie tego.

 

/poniżej materiał z cyklu „Nasi młodsi bracia” przysłany przez czytelników/

 

 

From: […]

Sent: Saturday, July 17, 2021 10:16 AM

To: Fundacja NAUTILUS

Subject: Witam.

 

 

Dzielę się z moją ulubioną Fundacją :) tym co cieszy oko i serce - wprost z mojego ogrodu. Niech ucieszy i Was :)

Pozdrawiam serdecznie, Kamila

Wysłano ze smartfonu Xperia firmy Sony

 

 

 

 

Wspaniałe!

Bardzo nas ucieszyło – dziękujemy. Pokażemy to zdjęcie.

Pzdr

FN

 

Ta wiadomość została wysłana przez Fundację Nautilus.

Copyright © 1999-2021 FN. Wszelkie prawa zastrzeżone.

 


 

From: […]
Sent: Friday, July 16, 2021 5:24 PM
To: Fundacja NAUTILUS
Subject: Uzupełnienie do "Misji" i coś jeszcze

 

    Witam

Trafiłem na ciekawe uzupełnienie książki "Misja". Sporo informacji od autora które w samej książce nie są wyjaśnione.

Myślę że warto udostępnić szerzej.  Link:     https://tjehooba.pl/czeste-pytania1/

Przy okazji, zapytam czy słyszeliście o podobnym i równie ciekawym przypadku "wycieczki" na inna planetę: "Ufo z planety Akart"?

Cywilizacja na dużo niższym poziomie niż Tjehooba, ale już na nieco wyższym niż nasza.

Trafiłem na nią przypadkiem przypadkiem i przyznam że podobnie jak "Misja" daje do myślenia.

Polski e-book za darmo jest do pobrania w sieci.

 

Pozdrawiam serdecznie kapitana i okręt Nautilusa.

 

 


Drogi Czytelniku Serwisu FN,

Bardzo dziękujemy za ten link. Książka "UFO z planety Akart" jest na głównej półce naszej biblioteki w Bazie FN i praktycznie znamy ją na pamięć. Czy wierzymy, że opisuje prawdziwe wydarzenia? Jak najbardziej.


Sprawa historii opisanej w książce „Misja” (oryginalny tytuł Abduction to the Ninth Planet) jest codziennie poruszana na pokładzie okrętu Nautilus, gdyż w związku z nią prowadzimy najbardziej niezwykły projekt w historii FN, o którym już wkrótce będzie głośno i to nie tylko w Polsce. Informacje zawarte w tej książce o ludziach, ale także o dramacie zwierząt na Ziemi, o tym jak niszczycielski wpływ na umysły ludzi mają religie – to wszystko sprawia, że ta książka jest jedną z najważniejszych, jakie można przeczytać na naszej planecie Niezwykłe jest to, że historia podróży na planetę Thiaoouba, którą bez wątpienia (jesteśmy tego pewni z wielu powodów) odbył Michel Desmarquet, jest bezpośrednią konsekwencję wydarzeń w ramach naszego Projektu KONTAKT… ale to temat na oddzielną publikację.

Specjalnie dla Pana zamieszczamy wywiad z naszym „Kapitanem Nautilusa” o tej historii, którego udzielił dla naszych wschodnich przyjaciół. Jest tam czeskie tłumaczenie, ale… i tak da się słuchać. ; -)

 


Komentarze (35)
Poniżej znajduje się lista komentarzy.
1 2

Nie, 22 sie 2021 07:40 | brak oceny

-relatysta | Załogant

Miłośnikom/posiadaczom piesków i kotków przypominam, że również przyczyniają sie do cierpienia naszych "młodszych braci" - psi, koci pokarm.
Równowagę współistnienia sami hodowlą "pupili" zakłócamy.

Czw, 29 lip 2021 04:54 | ocena: + 3

kasiask | Załogant

Gdyby zwierzęta potrafiły mówić ... Niestety nie potrafią a człowiek będzie jeszcze bardziej bezkarny. Ale pomimo wszystko trzeba reagować, mieć głos i nie pozostawać biernym w obliczu chorej znieczulicy i konsumpcji

Sob, 24 lip 2021 19:50 | ocena: + 1

Miriam1307 | Załogant

@sidhartha, psycholu, co robisz na tym portalu

Rozwiń odpowiedzi (1)

Pon, 26 lip 2021 10:03 | ocena: -2

sidhartha | Załogant

@Miriam1307, no cóż, na przeciętnym forum już dawno dostałbym bana, ludzie nie chcą prawdy, a że prawda boli(taka że te gówna mają duszę, a raczej jej nie mają)co robię? Robię eksperyment :)
sam jestem za konfederacją, i na nich zagłosuję :)

Rozwiń odpowiedzi (1)

Wt, 27 lip 2021 12:26 | brak oceny

Stanley_xx | Załogant

@sidhartha, kto sieje wiatr ten zbiera burzę. beznadziejny obrzydliwy trollu.

Wt, 20 lip 2021 14:04 | brak oceny

majomir | Załogant

Odwieczny dylemat zabrać złowioną rybę czy wypuścić
W tym roku wypuściłem wszystkie szczupaki nawet te duże i te ogromne
Kolega mówi zabić bo zjadają małe bezbronne rybki

Pon, 19 lip 2021 18:41 | ocena: + 4

ania28261 | Załogant

Takiego bezdusznego człowieka i bez uczuć dla młodszych braci powinno się wysłać w kosmos rakietą najlepiej niech poczuje swoja wielkość...brak słów, jeszcze na stronach tak potężnego Nautilusa, który powinien być na skalę światową bez wątpienia p. Kapitanie tego niesamowitego okrętu.

Pon, 19 lip 2021 18:22 | ocena: -2

scyzoryk | Załogant

Artykuł mówi o zabijaniu zwierzą celem pozyskiwaniu mięsa jet barbarzyństwo ok zgadzam się z tym , ale jak nazwać aborcję ? ,eutanazję?. Nie tak dawno odbywały się protesty kobiet , młodych kobiet często deklarujące się jako wegetarianki , weganki domagających się aborcji na życzenie .Człowiek na człowieka czołgi szykuje , eutanazji się dokonuje bo nie potrzebny , aborcję się dokonuje bo dziecko przeszkadza w wygodnym życiu, Zabawa w pana Boga w decydowanie kto ma żyć to chyba cofnięcie się w rozwoju.

Rozwiń odpowiedzi (1)

Wt, 20 lip 2021 07:46 | ocena: + 2

-relatysta | Załogant

@scyzoryk,
Jestem przeciwnikiem uogólnień i wrzucanie"wszystkiego" do jednego worka - eutanazja, aborcja, "depopulacja"...
Nie wyobrażam sobie bym nie miał możliwości decyzji o swoim życiu lub śmierci.
Doczekaliśmy takiego rozwoju cywilizacyjno/społecznego, kiedy umierającemu umożliwia się przeżycie śmierci w sposób świadomy i godny.

Rozwiń odpowiedzi (1)

Wt, 20 lip 2021 10:07 | brak oceny

scyzoryk | Załogant

@-relatysta,
Jedynego rozwoju jakiego dokonał człowiek to rozwój materialny i nic poza tym , wojny, morderstwa ,grabieże, cwaniactwo , i człowiek na człowieka patrzący wilkiem tak jest do setek lat . Widzisz tu jakiś rozwój człowieka? To że mamy telefony ,internet, latamy po orbicie nie oznacza że jesteśmy lepsi , nie jesteśmy panami życia i śmierci , nie my decydowaliśmy że się urodzimy i myślę że nie my powinniśmy decydować kiedy umrzemy .

Rozwiń odpowiedzi (1)

Wt, 20 lip 2021 18:32 | ocena: + 1

-relatysta | Załogant

@scyzoryk, Ty chyba nie lubisz ludzi.
Nie zabijamy już bez sądu, dbamy o chromych i starych, ustalamy socjal, edukujemy itp, itd.
Chcesz powrócić do czasów kiedy tych "zdobyczy" nie było?

Rozwiń odpowiedzi (1)

Czw, 22 lip 2021 18:06 | brak oceny

scyzoryk | Załogant

@-relatysta,
Nie słyszałem żeby sąd skazywał w Polsce na karę śmierci , dbamy o chorych i starych żeby na końcu dokonać eutanazji [ według twojego myślenia ] , jeżeli to są zdobycze ludzkości to dziękuję , i kto bardziej nie lubi ludzi ? ja czy ty?

Pon, 19 lip 2021 13:56 | ocena: -11

sidhartha | Załogant

zwierzęta nie zasługują na szacunek, ni grzyba, jakby miały rozum zbuntowały by się, a tego nie robią bo duszy nie mają, to kupy mięsa, bez świadomości, nawet jeśli faktycznie odczuwają ból, to Chrystus, wyraźnie powiedział, że gady czyli zwierzęta, mają nam służyć :)
zresztą ten ból jest tymczasowy, zresztą jak w przypadku ludzi, bo wszyscy wiemy że PO śmierci nie ma NIC, hurra!możemy szanowac życie :D

Rozwiń odpowiedzi (2)

Pon, 19 lip 2021 18:07 | ocena: + 5

najsampierw | Załogant

@sidhartha, Ty weź sobie odpocznij od stron FN, bo twoje komentarze są żałosne

Rozwiń odpowiedzi (1)

Czw, 22 lip 2021 11:54 | ocena: -5

sidhartha | Załogant

w takim razie udowodnij że zwierzęta mają duszę|zresztą ludzie też, tyle że zwierzęta to gówno.

Rozwiń odpowiedzi (1)

Nie, 25 lip 2021 20:10 | ocena: + 1

Sampson | Załogant

@sidhartha, hehe ale się uśmiałam, a czy ty tzw gówna w sobie nie nosisz

Sob, 24 lip 2021 19:48 | ocena: + 1

Miriam1307 | Załogant

@sidhartha, psychiki, co robisz na tym portalu

Pon, 19 lip 2021 09:28 | ocena: + 10

Orion_1957 | Załogant

Zastanawiam się co mam powiedzieć. Czy człowiek może wypowiadać takie słowa, nawet to nie są słowa to jest chamski bełkot. Tego nie może wypowiadać człowiek. To człowiek ma stać na straży by naszym młodszym braciom nic się nie stało a jeżeli widzimy, że dzieje im się krzywda to powinniśmy reagować. Muszą to robić wszyscy a nie pojedyncze jednostki. Tak kochane i uwielbiane przez nas nasi milusińscy również czują, kochają i chcą być przez nas kochane. Niestety nie dorośliśmy do tego i chyba niewiele się zmieni chociaż widać niewielką poprawę. Bo przecież są tacy co mają i kochają swoje zwierzęta ale nawet trafia się z boku sąsiad który w stosunku do zwierząt zachowuje się jak największy bandyta. To jest prawda. Myślę, że przyjdzie taki czas - moment kiedy ci wszyscy ludzie którzy zachowują się w bandycki sposób wobec zwierz kiedyś za swoje czyny zostaną rozliczeni. Omijam takich ludzi z daleka a jeżeli trafiłby się ktoś taki w mojej rodzinie to zapewne sam bym go z niej wykluczył. Pozdrawiam wszystkich kochających
wszystkie zwierzęta.

Pon, 19 lip 2021 07:22 | ocena: + 7

adrianekleo | Załogant

Co taka patologia bez wyższych uczuć robi w sejmie? Politykom powinno się robić badania psychiatryczne, bo jak widać nie wszyscy są zupełnie normalni. Od takich poglądów to już jeden rzut beretem, żeby stwierdził, np. że nie wszyscy ludzie mają duszę i część to zwierzęta.
A to już znamy z hostorii...

Rozwiń odpowiedzi (2)

Wt, 20 lip 2021 14:05 | brak oceny

majomir | Załogant

@adrianekleo, nie polityką tylko suwereną

Pt, 23 lip 2021 18:49 | brak oceny

SantiSantus | Załogant

@sidhartha, Witam. Zgadzam się z Tobą, ale odpowiedź jest prosta: my jako społeczeństwo wybraliśmy takich przedstawicieli, aby nas reprezentowali.

Rozwiń odpowiedzi (1)

Wt, 27 lip 2021 15:12 | ocena: + 1

adrianekleo | Załogant

@SantiSantus,
nic nie wybieraliśmy, demokracja to fikcja, dostaliśmy do wyboru dwie opcje, jedna gorsza od drugiej, a to tak na prawdę jedna drużyna, tylko udają dwie różne.
Moim zdaniem ja i Ty nie mamy żadnego wpływu na ludzi reprezentujących władzę, wybory to fikcja. Rządzą interesy lobbystów, a nasze interesy nie są reprezentowane przez nikogo. Jesteśmy tanią siłą roboczą (czasami dobrze kwalifikowaną), niczym więcej.

Rozwiń odpowiedzi (1)

Pt, 20 sie 2021 19:15 | ocena: + 1

SantiSantus | Załogant

@adrianekleo, Witam. Nie do końca się zgadzam. Wybór między mniejszym złem tak. Przynajmniej nie pamiętam do tej pory żebym glosował na kogoś dobrego, tylko bardziej na mniej złego. Z brakiem wpływu się nie zgadzam, bo z odpowiednią liczbą wyborców również Ty czy ja możemy być tą jedną ze stron.

Rozwiń odpowiedzi (1)

Sob, 21 sie 2021 09:00 | brak oceny

adrianekleo | Załogant

@SantiSantus,
To przestań podtrzymywać tę fikcję i nie glosuj, wtedy będziesz w zgodzie z samym/samą sobą. Wybór między dżumą a cholerą , to tak na prawdę żaden wybór. Ja wybieram zdrowie i nie zagłosuje ani na jednych ani na drugich, bo to jedna i ta sama ekipa. Aby zdobyć odpowiednią liczbę wyborców potrzebne są w dzisiejszym świecie duże pieniądze, których ani Ty ani ja nie mamy. więc nie mamy żadnego wpływu na wybory. Przy niskiej świadomości większości społeczeństwa nic nie jesteś w stanie zrobić, bo media kształtują świadomość większości. Ludzi można kupić za 500+ i to na dodatek pieniędzmi wyjętymi z ich kieszeni i z kieszeni ich dzieci, więc szkoda nawet czasu na przekonywanie.

Podsumowując; jedyne co możemy zrobić to zająć się samym sobą i swoim własnym rozwojem i zminimalizować negatywne skutki przemian, które nas lada moment czekają, a będzie się działo...

Rozwiń odpowiedzi (1)

Pon, 6 wrz 2021 13:06 | ocena: -1

SantiSantus | Załogant

@adrianekleo, Więc uważasz, że wyborów między mniejszym złem, a większym nie należy podejmować? Czyli w przypadku raka piersi np. nie należy usuwać chorej piersi, bo to jest złe i umrzeć? (Wiem skrajny przykład). Wiele wyborów nie jest czarno białych i to jest życie. Głosował jednak nie będę chyba więcej, ale z powodu jakości polityki w Polsce.

Rozwiń odpowiedzi (1)

Wt, 7 wrz 2021 07:13 | ocena: + 2

adrianekleo | Załogant

@SantiSantus,
w przypadku raka piersi nie należy dopuszczać to tego aby powstał i stosować profilaktykę, czyli zdrowy tryb życia, a jeśli już powstanie to z tego co mi wiadomo ozonoterapia dobrze sobie radzi z komórkami nowotworowymi (pobiera się 200 ml krwi, ozonuje się i wstrzykuje w miejsce z nowotworem). Głodówki na sucho bez picia wody także powodują rozkład komórek nowotworowych. Wycinanie piersi to ostateczność, tak uważam, można odwrócić proces, ludzie jednak są leniwi i szukają gotowej recepty na swoje bolączki.

Cieszę się że podjąłeś mądrą decyzję z wyborami i nie będziesz w nich uczestniczył, jednak to dopiero początek, trzeba zbudować alternatywę dla tego co się obecnie dzieje w polityce i rozmontować obecny układ polityczny, ale bez uświadomienia ludziom, że wybieranie cały czas między dżumą a cholerą to droga donikąd będzie raczej trudne. Wystarczy jak 10-20% sobie to uświadomi, wtedy zostanie uruchomiony mechanizm, który spowoduje zmiany. Wierzę w to, że są w Polsce ludzie mądrzy, którzy bardziej nadają się do podejmowania decyzji, niż obecne ekipy przy władzy.

Rozwiń odpowiedzi (1)

Sob, 25 wrz 2021 15:28 | ocena: + 3

SantiSantus | Załogant

@adrianekleo, Witam. Z większością poglądów zgoda. Jednak zostanę przy swoim, że wybór między dżumą, a cholerą to też wybór. Ja wybrałbym cholerę z powodu mniejszego procentu zgonów i dużo łatwiejszym leczeniu. Również objawy choroby wydają mi się mniej uciążliwe. Jeszcze taki przykład z historii. Św. Ojciec Kolbe poszedł na śmierć głodową za innego więźnia który miał rodzinę, więc jego strata martwili by się również jego bliscy i Kolbe, który nie miał bliskich, więc nikomu nie będzi Go brakować. Mniejszce zło. Rotmistrz Pilecki dał się złapać do obozu w łapance, żeby tworzyć ruch oporu w srodku. Mniejsze zło. Mógłbym tak jeszcze długo wymieniać przykłady z historii, życia czy hipotetyczne, ale po co. Moim zdaniem zawsze lepiej mieć wybór nawet niewiele zmieniąjący niż go nie mieć.

Rozwiń odpowiedzi (1)

Nie, 26 wrz 2021 07:26 | brak oceny

adrianekleo | Załogant

@SantiSantus,
dlatego nigdy nie wyrwiesz się z zaklętego kręgu chorób, ale to Twój wybór, szanuję ale nie popieram. Ja mam dość powtarzania w kółko tych samych schematów i na pewno cos z tym zrobię, bo to się, robi już nudne i uciążliwe...

Nie, 18 lip 2021 15:43 | ocena: + 7

SovietVixen | Załogant

Konfederacja - i juz wszystko jasne xd

Wyświetl według: Chronologicznie Ocena
w kolejności: rosnąco malejąco

STRONA
1 2
* Informujemy, iż treści zamieszczane w komentarzach, lub innych rubrykach, w których internauta może dodać swój wpis nie są stanowiskiem Fundacji Nautilus i nie stanowią one odzwierciedlenia naszych poglądów, upodobań bądź sympatii. Fundacja Nautilus nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez Użytkowników.

Aby dodać komentarz, zaloguj się.
szukaj:  

Wejście na pokład

Zapamiętaj mnie

Wiadomość z okrętu Nautilus

Uwaga wszyscy śledzący  Projekt KONTAKT. Za tydzień przedstawimy zapis rozmowy telefonicznej z p. Pawłem, czyli osobą, która jest bliską rodziną p. Mariusza i który przesłał nam zdjęcie UFO w 2016, od którego zaczęła się ta historia. Naprawdę warto jej wysłuchać... pozdrawiamy z pokładu okrętu Nautilus! FN

UFO24

więcej na: emilcin.com

Czw, 29 gru 2022 08:34 | 30.10.2022 po godzinie 18 siedzieliśmy z żoną i córką i obserwowaliśmy gwieździste niebo. Zauważyliśmy sporo obiektów przelatujących z różnych kierunków, z północy na południe i odwrotnie, ze wschodu na zachód i odwrotnie. Obiekty te świeciły białym, ciągłym światłem, niczym nie różniły się od tych 'mniejszych' gwiazd. Oczywiście nie wiem na jakiej wysokości leciały, ale ich prędkość na niebie była porównywalna do tej z jaką latają samoloty rejsowe. Obiekty te latały pojedynczo, lub w parach, ...

Dziennik Pokładowy

Niedziela, 15 stycznia 2023 | O 2023 roku, o mnie, Fundacji Nautilus,  zwykłej prozie życia i „szalupach ratunkowych”. Wpis w Dzienniku Pokładowym 15 stycznia 2023

czytaj dalej

FILM FN

PROJEKT KONTAKT - apel do czytelników!

archiwum filmów

Archiwalne audycje FN

Playlista:

rozwiń playlistę
Właściwe, pełne archiwum audycji w przygotowaniu...
Będzie dostępne już wkrótce!

Poleć znajomemu

Poleć nasz serwis swojemu znajomemu. Podaj emaila znajomego, a zostanie wysłane do niego zaproszenie.

Najnowsze w serwisie

Wyświetl: Działy Chronologicznie | Max:

Najnowsze artykuły:

Najnowsze w XXI Piętro:

Najnowsze w FN24:

Najnowsze Pytania do FN:

Ostatnie porady w Szalupie Ratunkowej:

Najnowsze w Dzienniku Pokładowym:

Najnowsze recenzje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: OKRĘT NAUTILUS - pokład on-line:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: Projekt Messing - najnowsze informacje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: PROJEKTY FUNDACJI NAUTILUS:

Informacja dotycząca cookies: Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu logowania i utrzymywania sesji Użytkownika. Jeśli już zapoznałeś się z tą informacją, kliknij tutaj, aby ją zamknąć.