Dziś jest:
Wtorek, 31 stycznia 2023

"Pamiętam że na jednym ze spacerów Einstein nagle się zatrzymał, obrócił w moją stronę i spytał czy naprawdę wierzę, że księżyc istnieje tylko wtedy, kiedy na niego patrzę"
/Abraham Pais, fizyk zajmujący się mechaniką kwantową/

Pytania do FN
ODPOWIEDZI NA PYTANIA NASZYCH CZYTELNIKÓW
Wyślij do nas swoje pytanie - kliknij, aby rozwinąć formularz


Zachowamy Twoje dane tylko do naszej wiadomości, chyba że wyraźnie napiszesz, że zezwalasz na ich opublikowanie. Adres email do wysyłania historii do działu "Pytania do FN": pytania@nautilus.org.pl

Twoje imię i nazwisko lub pseudonim

Twój email lub telefon

Treść wiadomości

Zabezpieczenie przeciw-botowe

Ilość UFO na obrazie

MÓWICIE, ŻE OBCY NIE ROBIĄ SOBIE ZDJĘĆ. A CO Z RYSUNKAMI OBCYCH?
Śr, 1 wrz 2021 06:44 komentarze: 8 czytany: 4491x

[…] Szanowna FN, Czytam od lat wasz fantastyczny portal i od niego zaczynam dzień. Bardzo interesuje mnie jedna kwestia. Mówił pan Robert wiele razy, że obcy nie pozwalają sobie wykonywać zdjęć sylwetek czy twarzy, gdyż wtedy ludzie o uzdolnieniach pozazmysłowych mogliby bez problemu ich lokalizować i wysyłać im pytania, wiadomości, a w ogóle zawracać głowę. A przecież powstało wiele rysunków/grafik obcych istot. Czy to dla nich nie jest zagrożenie, że jakiś jasnowidz czy medium potrafiące telepatycznie wysyłać wiadomości nie dotrze do nich, nawet na obcej planecie? Bo jeśli tak, to mają tragedię – ludzie gapią sią na ich rysunki i myślę, że oni to wtedy mogą odebrać i po prostu całe ich życie nawet na obcej planecie to ciągłe ‘zawracanie im głowy’ przez ludzi. Co o tym myślicie? Pozdrawiam załogę.

[dane do wiad. FN]

 


To bardzo ciekawe pytanie. Odpowiedzi kiedyś bardzo precyzyjnie udzielił Billy Meier, który kontaktuje się z Plejadianami i powstało bardzo wiele rysunków istot, które spotykał na statku. Kiedyś w jednym z wywiadów został o to zapytany. Poniżej jego odpowiedź:

 

[…] Oczywiście, że byłoby to ogromne zagrożenie dla istot z obcych planet, gdyż nasze ziemskie media mogłoby co chwila zadawać im pytania, prosić o różne rzeczy. Wiem jednak, że wyżej rozwinięte istoty wiedząc o tym zablokowały taką możliwość. Każde medium próbujące nawiązać kontakt z takim człowiekiem z innej planety z rysunku natrafi na blokadę i nie będzie w stanie nic zrobić. Nie wiem,  jak to robią, ale widocznie jest to skuteczne, bo nie miałem zakazu wykonywania takich rysunków pokazujących obcych. Ich świat i jego tajemnice jest szczelnie zakryty przed wzrokiem osób postronnych, nawet jeśli używają do tego metod pozazmysłowych. […]

 

 

From: [….]
Sent: Monday, August 30, 2021 9:22 PM
To: nautilus@nautilus.org.pl
Subject:

 

Witam 

pisze do państwa z malej miejscowości z Dolnego Śląska i mam pytanie odnośnie zjawiska które widziałem juz 3 raz w przeciągu 2 miesięcy otóż na niebie widziałem jaskrawa kule była daleko ale wyglądała na kule  mieniła się jaskrawo czerwonym i zielonym kolorem nie był to samolot bo na niebie przemieszczały sie samoloty a to coś wisiało dość długo w jednym miejscu za pierwszym razem patrzyłem  na to przez lornetkę około godziny i zbudziłem mame i razem patrzyliśmy na to zjawisko 

Moje pytanie to co to mogło być? czy ktoś widział cos podobnego? samolot balon czy helikopter wykluczam

 pozdrawiam Krzysztof

 

 

Zobaczymy, czy ktoś jeszcze się zgłosi z podobną obserwacją z tego regionu.

 

Na koniec trudna sprawa: czy część chorób psychicznych nie ma natury głębszej, wynikającej na przykład z ingerencji obcych bytów? To pytanie w literaturze ezoterycznej powraca regularnie jak bumerang.

 

 

From: […]

Sent: Saturday, August 21, 2021 10:40 AM

To: nautilus@nautilus.org.pl

Subject: Moja historia

 

Witam Fundacje Nautilius.

 Mam na imię […]. Wiek 39 lat. Czytam Waszą stronke regularnie od kilku lat.

Wcześniej Was nie odkrylem. Tematyką UFO i reinkarnacja interesuje się od dawna. Chcialbym się z Wami podzielić pewnym problemem który miałem i sposobem w jaki go rozwiązałem.

W wieku 21 lat zacząłem cierpieć na nerwice, zachowania obsesyjno kompulsywne. Wyglądało to tak że cisły mi się do głowy natrętne myśli. Wydawało mi się że ktoś chce mnie pobić ,albo się mnie czepia. Trudno było nie reagować na nie. Potrafiłem trzepać się na łóżku, wstawać i wrzeszczeć , uderzać w coś , a nawet w siebie. Mocno to przeszkadzało. Gdy zacząłem brać psychotropy to było łatwiej. Można było funkcjonować ,ale głupie myśli i tak przeszkadzały.

Miało sens że mi psychika wysiadła ,tak a nie inaczej bo miałem problemy.

Czasem testowałem niekonwecjonalne rozwiązania problemów. Bioenergoterapeuci nie pomogli, hipnoterapeuta nawet w trans nie wprowadził , o ziółkach na uspokojenie nie wspominając.

Po kilkunastu latach świrowania przytrafiło mi się coś nietypowego. Miałem trzy pojedyncze wizje i to na otwartych oczach. Jak bym miał w głowie telewizor. W jednej wizji pojawił się diabeł w ogniu, w drugiej czerwone oczy o pionowych źrenicach. Patrzyły na boki, potem na wprost. W trzeciej wizji czerń zalewała większa czerń. Pomyślałem sobie. Czyżbym był opętany ? To nie możliwe. Nie pasowało mi to do koncepcji reinkarnacji. Nie uznawałem tego. Trzeba było jednak przetestować rozwiązanie problemu więc zacząłem szukać egzorcysty. Kojarzyłem egzorcyste z księdzem i kogoś takiego szukalem. Zobaczyłbym co z tego winknie i pewnie wykreśliłbym to i znalazl solidnego hipnoterapeute. Znalazłem jednak w internecie pewną egzorcystke medium z drugiego krańca Polski. Pisała że potrafi odprowadzać duchy na odległość itp. Opisałem jej mój problem , łącznie z wizjami. Odpisała że jeśli podam dane osobowe jak data i miejsce urodzenia, adres zamieszkania to za 30zl może mnie wstępnie na odległość sprawdzić. Co mi szkodziło. Byłem ciekaw co powie ,ale nie byłem pewny czy powinienem uwierzyć. Przy niskim koszcie kontynuacji może bym zaryzykował. Stało się jednak coś czego się nie spodziewałem. Pierwszego dnia po wynajęciu egzorcystki nagle poczułem że wszystkie negatywne myśli i emocje towarzyszące mi od 15 lat zaczeły wyraźnie zanikać. Aż mi coś w brzuchu zaczeło wirować. Psychotropy tylko częsciowo to tłumiły , a tu taka ulga. Od razu pokojarzyłem to z pracą egzorcystki. Dwa dni później napisała że znalazła trzy zle duchy i zaczeła je odprowadzać i można kontynuować. Oczywiscie absolutnie uwierzyłem i byłem za kontynuacją. Dalsze oczyszczanie miało trwać 3 miesiące i koszt 700zl. Po kilku dniach gwałtownie się pogorszyło i było na zmiane raz lepiej raz gorzej bo tak miało być . Duchy które odprowadza, wracają. Zawsze gdy czułem się lepiej miałem mniej głupich myśli i negatywnych emocji. Czułem wirowanie w brzuchu. Miałem wrażenie że powietrze ze mnie schodzi i muszę je lekko wykrztusić . 3 miesiące nie wystarczyły i potrzebowałem kolejnych. Potem już było przyzwoicie. Jednak po jakimś czasie znowu przyszło pogorszenie i potrzebowałem pomocy. Potem już redukowałem psychotropy z dwóch tabletek do ćwiartki bez konsultacji z psychiatrą. Po roku czasu problem wrócił. Mój przypadek chyba ekstremalny. Znów potrzebowałem oczyszczania i podrożało do 850zl. Teraz prochów nie biore jest prawie idealnie. Myśle że wyzbyłem się negatywnych emocji które to przyciągają. Jeśli problem by wrócił to znów wynajme egzorcystke bez względu na koszt bo tylko takie rozwiązenie ma sens.

Teraz najciekawsze . Czym są choroby psychiczne. Mówi się że ma się problemy to wkońcu psychika wysiądzie. Psychotropy to tłumią a w opętania wierzono w czasach gdy nie było psychiatrów i tabletek. Proste i genialne i też byłem tego pewny ,ale jednak tak nie jest. Księża egzorcysci twierdzą że jest się albo chorym psychicznie , albo opętanym i że trudno to odróżnić ,ale te drugie to rzadkość więc nikomu nie pomagają. Tą teorie każdy zna i uznałem to za bzdure. Opętania przez diabły z piekieł nie pasują mi do koncepcji reinkarnacji.

Prawda jest jednak inna. Egzorcystka medium która mi pomogła tłumaczy to tak że wszystkie choroby psychiczne są objawami opętań przez złe duchy. Ludzie o negatywnych emocjach je przyciągają ,a te wchodzą w aure by pożywić się negatywną energią. Człowiek odbiera to za chorobe psychiczną. Złe duchy to takie które po śmierci zostały w ziemskiej sferze i nie odeszły do światła. Miały przeróżne problemy. Np. przywiązanie do rzeczy materialnych, albo ktoś zginął w wypadku i nie wie że nie żyje. Albo dusze samobójców błądzą by zobaczyć rezultat tego co zrobiły. Albo ktoś w życiu zrobił dużo złych rzeczy i chce uniknąć lekcji karmicznych w nastepnym życiu. Egzorcystka potwierdza istnienie reinkarnacji. Duchy z problemami które tu zostają są pełne negatywnych emocji ,albo są i złośliwe. Tracą energie i chcą się czyjąś energią pożywić. Szukają ludzi pełnych negatywnych emocji i wchodzą w ich osłabioną aure , a człowiek odbiera to jako chorobe psychiczną.

Czyli choroby psyhiczne i opętania to coś równorzędnego i bez żadnych cudów. Diabłów z piekieł nie ma. Tylko zły duch mi się tak w wizji ukazał. Wszystko pasuje do koncepcji reinkarnacji. Szkoda że wcześniej o zagubionych duchach nie wiedziałem. Myślałem że zawsze się odchodzi po śmierci do zaświatów i przygotowuje się do nastepnego życia. To mnie najbardziej w reinkarnacji interesowało. Problemy z głową są zbyt specyficzne by mogły być czymś normalnym . Inkarnuje się do fizycznych form by rozwijać się duchowo. Pewne doświadczenia w życiu są nam przeznaczone ,ale od naszych wyborów zależy nas postęp . Mając problemy z psychiką zachowuje się niepoczytalnie i dokonuje się złych wyborów. Wszystko nabiera sensu. Problemy psychiczne mają głębsze podłoże i wszystko pasuje do koncepcji reinkarnacji. Opętania są czymś innym.

Mam nadzieje że podpowiedziałem innym ludzią jak mają rozwiązać swoje problemy. Samemu było trudno to odkryć. Straciłem czas który inni mogą zaoszczędzić. Nie tak łatwo odkryć rozwiązanie problemu.

 

[dane do wiad. FN]

 

Dziękujemy za opis. Rzeczywiście od lat mamy podejrzenia, że niektóre tzw. choroby psychiczne mogą mieć związek z energiami duchowymi. Zastanowimy się, co z tym Pana e-mailem zrobić… Taką tezę od lat mówiła genialna polska egzorcystka Izabela Węgierska, z którą wielokrotnie się spotykaliśmy i rozmawialiśmy na ten bardzo trudny temat.

Pzdr

FN

 

Ta wiadomość została wysłana przez Fundację Nautilus.

Copyright © 1999-2021 FN. Wszelkie prawa zastrzeżone.


Komentarze (8)
Poniżej znajduje się lista komentarzy.

Pt, 3 wrz 2021 14:59 | brak oceny

sidhartha | Załogant

są podobni do nas :)
i to cieszy :D
tyle że u nich nie ma chorób :)
dlatego mogą w pełni wykorzystać potencjał ciała :)
tyle że mają problem z psychiką(lekki)
ale z punktu widzenia kreacji ciało jest ważniejsze :)
gdyby nie obcy wysoko rozwinięci duchowo i technologicznie, nas już dawno by nie było, plejadanie i inni nas chronią, choć niektórych rzeczy się nie uniknie.
na ich planetach nie ma cierpienia, oni są bardzo blisko kreacji, ale i my kiedyś będziemy :)
już nie mogę się tego doczekać xD
wtedy sidhi będzie miał każdy :D
LD/OOBE na zawołanie i znacznie więcej.

Czw, 2 wrz 2021 17:08 | ocena: + 1

Mieszkovsky | Załogant

Witam. Apropo listu o obiekcie ufo to widziałem identyczny obiekt w okolicy Tarnowa kilka lat temu. Mienil się kolorem czerwonym zmieniając się w zielony i niebieski. Takie zmiany co parę sekund. Myślałem że to gwiazda ale zmieniłem zdanie kiedy zdałem sobie sprawę że jest za duże i zmienia kolory i jest jakby inteligentne i patrzy na mnie. Mam zdjęcie bo filmu nie dałem rady nagrać telefonem z racji słabej jakości kamery w telefonie kilka lat temu która szczególnie w nocy nie była wybitna. Wrzucam link.

https://ibb.co/sRcdq96

Śr, 1 wrz 2021 11:59 | brak oceny

Kepos | Załogant

Część chorób psychicznych idzie w parze z opętaniem przez czarty. Taki czart jak stworek jest przyczepiony do aury chorego człowieka i wpływa na jego zachowanie. W aurze czuje ulgę bo jest na niego rzucona udręka (potępienie), a leki psychotropowe uśmierzają jego cierpienie, dzięki temu człowiek może wtedy trochę odetchnąć.

Rozwiń odpowiedzi (1)

Pt, 3 wrz 2021 15:05 | brak oceny

sidhartha | Załogant

@Kepos, coś w tym jest prawdy co piszesz :)
ludzie z bardzo zaawansowaną(lekkich świrów to nie dotyczy)
chorobą psychiczną, lub po prostu upośledzeni, ale nie że lekko, bo to nie problem, mówimy o cięższych przypadkach, gdzie choroba masakrycznie utrudnia życie. tacy ludzie mają problem z duchowością i są bardziej podatni na opętanie, ale to się zdarza może 1 na milion przypadków.
leki są spoko.

Rozwiń odpowiedzi (1)

Sob, 4 wrz 2021 13:24 | brak oceny

Kepos | Załogant

@sidhartha, widziałem w przekazach (oczami duszy) kilka przypadków ludzi chorych, na których aurach żerowali małe stworki, które były przyczepione rękami i nogami do aury i jeżeli wydawali okrzyki to głos ten wydobywał się z ust człowieka.
W odróżnieniu od "przypisanych", którzy są duchami rozumnymi korzystającymi z aury człowieka i ustalający sobie prawo do opiekowania się człowiekiem.

Śr, 1 wrz 2021 11:39 | ocena: + 2

Maria_st | Załogant

"Mam nadzieje że podpowiedziałem innym ludzią jak mają rozwiązać swoje problemy. "

Bardzo dobrze, że poruszyłes ten problem, bo coraz częściej można zauważyć ten objaw u wielu ludzi. Powodem tego jest sytuacja na świecie a więc jestesmy osłabieni, przygnebieni a wtedy otwarci na przyjecie tych, którzy odeszli ale nie chcą opuścić Ziemi fizycznej więc szukaja zywicieli.
Ciało fizyczne jest jak dom ale tylko dla jednego lokatora ale jak zauważyłeś potrafi się tu wprowadzić więcej dusz. Nie ma problemu gdy tylko są a my nawet nie odczuwamy że mamy sublokatora/ów / bo może być więcej niż jeden.
Problem sie zaczyna gdy zaczynają korzystać z ciała jakby to było ich..i wtedy zaczynamy słyszeć głosy co jest dla nas najtrudniejsze .
I wcale nie zależy czy jesteśmy negatywni a tylko osłabieni, zwłaszcza psychicznie..np jakies problemy w zyciu, wię może to dotyczyć każdego z nas.
Kiedyś było w zwyczaju, że ludzie ktorzy odwiedzaja swoich zmarłych na cmentarzu przy wyjściu z niego mówili--Ja wychodzą, Wy zostajecie tutaj i zwracali twarz w stronę cmentarza.
Było to dobre bo stawiali konkretny przekaz.
Teraz też można spróbować samemu się pozbyć natrętnego sublokatora mówiąc że nie życzymy sobie by był w naszym ciele i rządamy by je opuścil..musi to być stanowcze i nieraz powtarzane wiele razy.
Sami wiemy że nawet w fizycznym świecie są duże problemy z wyprowadzka uciażliwego lokatora a co dopiero z duszą .
Jesli nie możemy dać rady musimy poszukać pomocy z zewnątrz, niestety.
Odnośnie tzw chorób psychicznych to też mamy wiele przekłamań, bo przecież osoby które więcej widza też można podczepić pod te słowa---chory psychicznie...
Gdybym opowiadała swoim Rodzicom co widze jako dziecko i póżniej to pewnie też bym mogła wylądowac w szpitalu psychiatrycznym na leczeniu...i pewnie zablokowano by u mnie to co jest czymś dla człowieka naturalnym i normalnym

Rozwiń odpowiedzi (1)

Nie, 12 wrz 2021 14:26 | ocena: + 1

poza_czasem | Załogant

@Maria_st,
"Ciało fizyczne jest jak dom ale tylko dla jednego lokatora"
Jest domem tymczasowym, w którym nieśmiertelna dusza musi doświadczać tego, co ma zadane z jakichś powodów. Jeśli generujemy emocje, myśli, uczucia o niskich wibracjach, inne istoty wykorzystują to jako pożywienie. Są we wszechświecie rasy, które żywią się taką energią często prowokując w naszym życiu sytuacje stresu, lęku, depresji, dzięki temu mogą przetrwać. Ich czas dobiega końca wskutek podniesienia wibracji Ziemi, więc ataki mogą być nasilone. Musimy podnościć nasze wibracje razem z planetą, inaczej ...

Śr, 1 wrz 2021 09:27 | brak oceny

Senlandia | Załogant

A propos obrazków i zdjęć - dobrze to było widać na niedawnej wizji Pana Jackowskiego (ten usunięty film, dostępny na CDA) - ze zdjęcia Thao nie potrafił prawie nic wyczytać (tylko jakaś nazwa nie pasująca do niczego), ale jak zobaczył zdjęcie założyciela religii mormońskiej - zaczął sypać wręcz informacjami (większość miała pokrycie w faktach).
Można to tłumaczyć tym, że do zdjęcia przedostaje się i pozostaje na nim energia obiektu fotografowanego, która umożliwia "kontakt". Rysunek jest malowany przez malarza i tylko jego energia może na nim pozostać - a nie obiektu rysowanego.

Wyświetl według: Chronologicznie Ocena
w kolejności: rosnąco malejąco

* Informujemy, iż treści zamieszczane w komentarzach, lub innych rubrykach, w których internauta może dodać swój wpis nie są stanowiskiem Fundacji Nautilus i nie stanowią one odzwierciedlenia naszych poglądów, upodobań bądź sympatii. Fundacja Nautilus nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez Użytkowników.

Aby dodać komentarz, zaloguj się.
szukaj:  

Wejście na pokład

Zapamiętaj mnie

Wiadomość z okrętu Nautilus

Uwaga wszyscy śledzący  Projekt KONTAKT. Za tydzień przedstawimy zapis rozmowy telefonicznej z p. Pawłem, czyli osobą, która jest bliską rodziną p. Mariusza i który przesłał nam zdjęcie UFO w 2016, od którego zaczęła się ta historia. Naprawdę warto jej wysłuchać... pozdrawiamy z pokładu okrętu Nautilus! FN

UFO24

więcej na: emilcin.com

Czw, 29 gru 2022 08:34 | 30.10.2022 po godzinie 18 siedzieliśmy z żoną i córką i obserwowaliśmy gwieździste niebo. Zauważyliśmy sporo obiektów przelatujących z różnych kierunków, z północy na południe i odwrotnie, ze wschodu na zachód i odwrotnie. Obiekty te świeciły białym, ciągłym światłem, niczym nie różniły się od tych 'mniejszych' gwiazd. Oczywiście nie wiem na jakiej wysokości leciały, ale ich prędkość na niebie była porównywalna do tej z jaką latają samoloty rejsowe. Obiekty te latały pojedynczo, lub w parach, ...

Dziennik Pokładowy

Niedziela, 15 stycznia 2023 | O 2023 roku, o mnie, Fundacji Nautilus,  zwykłej prozie życia i „szalupach ratunkowych”. Wpis w Dzienniku Pokładowym 15 stycznia 2023

czytaj dalej

FILM FN

PROJEKT KONTAKT - apel do czytelników!

archiwum filmów

Archiwalne audycje FN

Playlista:

rozwiń playlistę
Właściwe, pełne archiwum audycji w przygotowaniu...
Będzie dostępne już wkrótce!

Poleć znajomemu

Poleć nasz serwis swojemu znajomemu. Podaj emaila znajomego, a zostanie wysłane do niego zaproszenie.

Najnowsze w serwisie

Wyświetl: Działy Chronologicznie | Max:

Najnowsze artykuły:

Najnowsze w XXI Piętro:

Najnowsze w FN24:

Najnowsze Pytania do FN:

Ostatnie porady w Szalupie Ratunkowej:

Najnowsze w Dzienniku Pokładowym:

Najnowsze recenzje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: OKRĘT NAUTILUS - pokład on-line:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: Projekt Messing - najnowsze informacje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: PROJEKTY FUNDACJI NAUTILUS:

Informacja dotycząca cookies: Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu logowania i utrzymywania sesji Użytkownika. Jeśli już zapoznałeś się z tą informacją, kliknij tutaj, aby ją zamknąć.