Dziś jest:
Wtorek, 31 stycznia 2023

"Pamiętam że na jednym ze spacerów Einstein nagle się zatrzymał, obrócił w moją stronę i spytał czy naprawdę wierzę, że księżyc istnieje tylko wtedy, kiedy na niego patrzę"
/Abraham Pais, fizyk zajmujący się mechaniką kwantową/

Pytania do FN
ODPOWIEDZI NA PYTANIA NASZYCH CZYTELNIKÓW
Wyślij do nas swoje pytanie - kliknij, aby rozwinąć formularz


Zachowamy Twoje dane tylko do naszej wiadomości, chyba że wyraźnie napiszesz, że zezwalasz na ich opublikowanie. Adres email do wysyłania historii do działu "Pytania do FN": pytania@nautilus.org.pl

Twoje imię i nazwisko lub pseudonim

Twój email lub telefon

Treść wiadomości

Zabezpieczenie przeciw-botowe

Ilość UFO na obrazie

KIEDY BĘDZIE WASZ KOLEJNY WYKŁAD?!
Nie, 26 wrz 2021 06:56 komentarze: 2 czytany: 3548x

[…] Szanowna FN! Byłam na fantastycznym spotkaniu z panem Robertem w Chojnicach, który pokazał materiały fundacji. Po raz pierwszy dowiedziałam się o tym, że w ogóle fundacja Nautilus ma wykłady, a zwłaszcza prowadzone w taki sposób przez pana Roberta. Myślę, że wiele osób chętnie się by dowiedziało takich rzeczy niesłychanie ciekawych, jak te, które były pokazane na tym fenomenalnym wykładzie. Kiedy będzie wasz (pana Roberta) wykład? Bardzo czekam na tę informację. Dziękuję i proszę o odpowiedź.

[dane do wiad. FN]


Szanowna Pani Anno,

Bardzo dziękuję za ciepłe słowa i za to, że uczestniczyła Pani w tym spotkaniu. Mam bardzo dużo propozycji takich wykładów z Polski, bo gdzieś się rozeszła informacja, że ludzie się ich domagają. Problemem jest moja sytuacja zawodowa, gdyż praktycznie nie mam czasu wolnego. Ostatnie projekty FN pochłonęły mnie tak bardzo, że dosłownie każdy dzień mam rozpisany na minuty. Mam nadzieję, że to się zmieni pod koniec roku, kiedy przynajmniej zakończę jedną, potężną historię, która ukradła mi czas. Ale mimo wszystko na razie skoncentrowałem się na wykładach za granicą. Najbliższy będzie w listopadzie w Pradze (Czechy), a na wiosnę – jak sytuacja pandemiczna pozwoli – za oceanem, ale na razie prawie musiałem zawiesić moją aktywność w internecie. Wszystko jest pod kontrolą proszę mi wierzyć, ale niestety nie jesteśmy milionerami, aby móc zrezygnować z pracy i zająć się całkowicie tym, co najpiękniejsze, najwspanialsze i jednocześnie najważniejsze, czyli pokładem okrętu Nautilus. Proszę o cierpliwość, a zapewniam, że już niedługo będzie trochę więcej czasu, także na wykłady.

Pozdrawiam serdecznie

RB

 

Witam,

Mam może śmieszne pytanie, ale do bazy fundacji i w ogóle do Was bardzo często przychodzą zwierzęta, a szczególnie koty. Czy jest możliwe, że obcy z UFO wykorzystują zwierzęta, aby obserwować ludzi czy jakieś miejsca? Taka myśl mi przyszła do głowy po tym, jak obejrzałem materiał wideo z Emilcina, który nagraliście kilka dni temu. Co o tym myślicie? Pozdrawiam całą załogę!

[dane do wiad. FN]

 

Dziękujemy za rzeczywiście dość oryginalne pytanie. Może na początek film, który Pana zainspirował do tego pytania.

Zamieściliśmy tam zabawną grafikę, która pojawiła się w komentarzach w naszym serwisie na fb.

Oczywiście niczego nie można wykluczyć, choć raczej mamy takie wrażenie, że zwierzęta wiedzą w jakiś niepojęty sposób, że traktujemy ich jako naszych „młodszych braci” i faktycznie dość często pojawiają się wszędzie tam, gdzie przyjeżdża ekipa FN.


Szczególne miejsce oczywiście zajmują zwierzęta w naszej Bazie FN, czyli przede wszystkim koty sąsiadów (z różnych domów!), które zawsze po naszym przyjeździe przychodzą, aby się przywitać, a następnie towarzyszą nam w bazie podczas wszystkich prac, narad itp. Kilka razy było zdumiewające, że szczególnie kot Czaruś z taką uwagą przysłuchiwał się słowom, które ktoś wypowiadał podczas narady w ramach jakiegoś projektu… oczywiście żartobliwie, ale ktoś wtedy powiedział, że jest to „żywy nadajnik” transmitujący wydarzenia w Bazie FN do pojazdu obcych. ; - ) Ale raczej skłaniamy się do tezy, że po prostu te zwierzątka bardzo lubią okręt Nautilus i jego załogę.

 

 

Szanowna FN,

Czy warto robić regresję hipnotyczną, aby dowiedzieć się o poprzednich wcieleniach? Jakie jest wasze zdanie o regresji? Pozdrowienia

[dane do wiad. FN]

 

 

Nie jest przypadkiem, że ludzie nie pamiętają swojego poprzedniego wcielenia. Zmiana tego poprzez regresję hipnotyczną jest ingerencją w jakiś boski porządek i nie wydaje się być dobrym pomysłem. Wszystkie nasze doświadczenia w tym życiu powinny być autentyczne i nas wzbogacać swoją realnością, a świadomość poprzednich wcieleń zawsze sprawia, że człowiek nabiera bardzo dużego dystansu do rzeczywistości. Ktoś powie „i bardzo dobrze!”, ale tu jednak warto powtórzyć zdanie pewnego mędrca z Indii:

- Wasze łzy mają być prawdziwe, i ze smutku i ze szczęścia, bo tylko tak stajecie się bardziej doskonali.

I jest w tym zdaniu wiele racji. Poniżej jeszcze ciekawa wypowiedź z portalu społecznościowego, którą przysłała nam nasza czytelniczka.


 

From: […]

Sent: Sunday, September 12, 2021 12:51 PM

To: FN

Subject: pytanie.

 

Witam. Zastanawia mnie pewne zagadnienie. Jak wiadomo istoty pozaziemskie potrafia nie tylko kasować pamięć ale i sztuczne wspomnienia wrzucać do głowy . I jeszcze do niedawna stosowali te o charakterze objawień religijnych. Mowia nam ostatnio ze wpadlismy w pulapke religii. Inteligentny człowiek widzi że ludzie zamiast słuchać zasad moralnych głoszonych przez proroków itp. to tworzyli religie i robili złe rzeczy bliźniemu w imie Boga. Ludzie w pułapke religii dawno wpadli ,a kosmici te religijne gierki długo ciągli i powinni widzieć że to nie działa. Moźe nie chcieli nas moralizować , tylko kontrolować i manipulować nami.  Jak wyjaśnić te przeciwności ?

Pozdrawiam

[…]


Ciekawe pytanie, chociaż… z zebranego przez nas materiału wynika, że obcy nie manipulują ludzkością prowadząc ją „na manowce” jak głoszą miłośnicy teorii spiskowych o „gadoidach” itp., a raczej obcy – powiedzmy – delikatnie podpowiadają, jaki kierunek rozwoju ludzkości jest dobry. Jak wielokrotnie pisaliśmy wszystkie obce istoty przybywające na Ziemię w pojazdach UFO mówią o tym, że najważniejszy jest rozwój duchowy, uznanie reinkarnacji za oczywiste prawo wszechświata itp.  

Pzdr

FN

 

Ta wiadomość została wysłana przez Fundację Nautilus.

Copyright © 1999-2021 FN. Wszelkie prawa zastrzeżone.

 

 

Szanowna Fundacjo

Czy myślicie, że wysoka istota która ukazała się p. Jackowskiemu niedawno to była istota o imieniu Tao bądź Nuumi z planety Tjahooba, po tym jak dokonał względem niej wizji podczas jednego z nagrań na Youtube? Myślicie, że może mieć to jakiś związek z projektem Kontakt i jego ewentualnym dalszym ciągiem?

Pozdrawiam

[…]

Historia z pojawieniem się przed jasnowidzem 2,5 metrowej istoty, którą on nazwał „olbrzymem” jest naprawdę wbijająca w ziemię. Wcześniej ta istota szepnęła mu do ucha dwa słowa „słyszę ciebie…”. Jasnowidz opowiadał, że poczuł tak niewyobrażalną moc od tej istoty, że zabrakło mu słów, aby to uczucie opisać. Na koniec „olbrzym” go objął i przytulił… Mamy podejrzenie graniczące z pewnością, kto się krył za tym „olbrzymem”, ale wyjątkowo jeszcze zachowamy tę odpowiedź dla siebie. Jesteśmy pewni, że „olbrzymy” trzymając się słownictwa Jackowskiego niedługo znowu o sobie przypomną i zamanifestują swoją obecność w życiu jasnowidza. Prosimy o cierpliwość! ; - )

 

 

From: […]

Sent: Tuesday, September 14, 2021 1:30 AM

To: FN

Subject: Zdarzenie dźwiekowe z konferencji w chojnicach

 

Dzień dobry, wiem że pewnie głupoty piszę i nie jestem pewien czy powinienem

czy to  doswiadczenie czasem nie wyszło nazbyt dobrze? Odniosłem wrazenie że po tym dźwiekowym zdarzeniu (az mi gesia skórka wyszła) Pan szukał po publiczności jakby ktoś z publiczności próbował albo użył tego fu czyzby w wyobraźni? dźwięki jakby ktoś w innym języku ale ja ponad 30h na nogach byłem jak już przyjechałem na sam poczatek prelekcji to mogło mi sie wydawać.Obrobicie materiał i wszystko bedzie jasne. przy podpisywaniu ksiazki dla taty naszla mnie taka mysl Odnośnie piramid i labiryntu czy labirynt w piramidzie nie jest czasem fu narysowanym w przestrzeni 3 wymiarowej skoro fu było na wykładzie w postaci 2 wymiarowych kresek i znaczkow kropek to moze jakby ułozyć kostkę z różnych fu (szescian bryłę) może kreski  nałożą się na siebie i powstanie taki sam labirynt jak w piramidzie np Heopsa Ogólnie Bardzo ciekawe prelekcje kto wie może jeszcze kiedyś przyjdzie się spotkać w podróży zwanej życiem. 

Wszystkiego dobrego. Co by sie Państwu darzyło :)

Pozdrawiam

[…]

 

Witam Pana,

Bardzo ciekawa hipoteza z tym „FU”, które tworzą „korytarze i komory w piramidzie”. Zapisałem ją w notatkach. Zobaczymy, czy da się jakoś ją zweryfikować…

Przy okazji – pięknie dziękuję za udział w moim  wykładzie w Chojnicach!

Pzdr

RB

Ta wiadomość została wysłana przez Fundację Nautilus.

Copyright © 1999-2021 FN. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Komentarze (2)
Poniżej znajduje się lista komentarzy.

Pon, 27 wrz 2021 18:19 | brak oceny

rock10 | Załogant

Czy moE ktos dać namiary na film z Krzysztofem kiedy robił wizje z Tao i ukazała mu siebwysoka istota i go objeła o ktoeym zdarzeniu posze jeden z internautow w tym artykule???

Nie, 26 wrz 2021 16:40 | brak oceny

Knafel | Załogant

O jakie "FU" chodzi?

Wyświetl według: Chronologicznie Ocena
w kolejności: rosnąco malejąco

* Informujemy, iż treści zamieszczane w komentarzach, lub innych rubrykach, w których internauta może dodać swój wpis nie są stanowiskiem Fundacji Nautilus i nie stanowią one odzwierciedlenia naszych poglądów, upodobań bądź sympatii. Fundacja Nautilus nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez Użytkowników.

Aby dodać komentarz, zaloguj się.
szukaj:  

Wejście na pokład

Zapamiętaj mnie

Wiadomość z okrętu Nautilus

Szef Komitetu Wojskowego NATO admirał Rob Bauer stwierdził, że Sojusz jest gotowy na bezpośrednią konfrontację z Rosją, jeśli to będzie konieczne. Jego zdaniem strategiczne cele Rosji wykraczają poza Ukrainę.

UFO24

więcej na: emilcin.com

Czw, 29 gru 2022 08:34 | 30.10.2022 po godzinie 18 siedzieliśmy z żoną i córką i obserwowaliśmy gwieździste niebo. Zauważyliśmy sporo obiektów przelatujących z różnych kierunków, z północy na południe i odwrotnie, ze wschodu na zachód i odwrotnie. Obiekty te świeciły białym, ciągłym światłem, niczym nie różniły się od tych 'mniejszych' gwiazd. Oczywiście nie wiem na jakiej wysokości leciały, ale ich prędkość na niebie była porównywalna do tej z jaką latają samoloty rejsowe. Obiekty te latały pojedynczo, lub w parach, ...

Dziennik Pokładowy

Niedziela, 15 stycznia 2023 | O 2023 roku, o mnie, Fundacji Nautilus,  zwykłej prozie życia i „szalupach ratunkowych”. Wpis w Dzienniku Pokładowym 15 stycznia 2023

czytaj dalej

FILM FN

PROJEKT KONTAKT - apel do czytelników!

archiwum filmów

Archiwalne audycje FN

Playlista:

rozwiń playlistę
Właściwe, pełne archiwum audycji w przygotowaniu...
Będzie dostępne już wkrótce!

Poleć znajomemu

Poleć nasz serwis swojemu znajomemu. Podaj emaila znajomego, a zostanie wysłane do niego zaproszenie.

Najnowsze w serwisie

Wyświetl: Działy Chronologicznie | Max:

Najnowsze artykuły:

Najnowsze w XXI Piętro:

Najnowsze w FN24:

Najnowsze Pytania do FN:

Ostatnie porady w Szalupie Ratunkowej:

Najnowsze w Dzienniku Pokładowym:

Najnowsze recenzje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: OKRĘT NAUTILUS - pokład on-line:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: Projekt Messing - najnowsze informacje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: PROJEKTY FUNDACJI NAUTILUS:

Informacja dotycząca cookies: Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu logowania i utrzymywania sesji Użytkownika. Jeśli już zapoznałeś się z tą informacją, kliknij tutaj, aby ją zamknąć.