Dziś jest:
Piątek, 3 lutego 2023

Badałem przypadki uprowadzeń przez UFO w takich krajach jak Zimbabwe, Arabia Saudyjska czy Nowa Gwinea. Zjawisko uprowadzeń przez UFO jest po prostu prawdziwe.
/Budd Hopkins, zajmuje się przypadkami CEIII i CEIV/

Pytania do FN
ODPOWIEDZI NA PYTANIA NASZYCH CZYTELNIKÓW
Wyślij do nas swoje pytanie - kliknij, aby rozwinąć formularz


Zachowamy Twoje dane tylko do naszej wiadomości, chyba że wyraźnie napiszesz, że zezwalasz na ich opublikowanie. Adres email do wysyłania historii do działu "Pytania do FN": pytania@nautilus.org.pl

Twoje imię i nazwisko lub pseudonim

Twój email lub telefon

Treść wiadomości

Zabezpieczenie przeciw-botowe

Ilość UFO na obrazie

Czy nadal go pytają ‘Jackowski… i gdzie ta wojna’?!
Czw, 3 mar 2022 05:52 komentarze: 7 czytany: 3682x

Szanowna FN! Piszę do Was w sprawie Jackowskiego. Facet od trzech lat mówił non-stop, że czuje nadchodzącą „wielką wojnę na wschodzie”, która wywoła monstrualny kryzys na świecie, w tym w Polsce. Wydawało się to absurdalne, bo niby jaka wojna? Kogo z kim????  Wylewano na niego kubły pomyj, drwiono „Jackowski… i gdzie ta wojna?!”, nazywano „czarnowidzem”, bo przecież żadna wojna nie przyjdzie, a jeśli, to gdzieś daleko nad Zatoką Perską, punktowa. Teraz mamy wojnę jak z kronik o II Wojnie Światowej i to praktycznie przy naszych granicach.. Czy Jackowskiego nadal pytają „gdzie ta wojna?!”, czy już przestali? Pozdrawiam pokład okrtętu Nautilus

[dane do wiad. FN]

 

Dziękujemy za pytanie. O ile nam wiadomo takie pytania skierowane do Jackowskiego przestały się pojawiać.

 

From:
Sent: Friday, February 25, 2022 2:57 PM
To: FN
Subject: [PYTANIA DO FN] Kontakt z formularza na stronie WWW FNwww.nautilus.org.pl   


WIADOMOŚĆ Z OKRĘTU WWW.NAUTILUS.ORG.PL:

Mam pytanie Czy znane są Fundacji obecne losy Marcinka z wywiadu z lat 90-tych. Co on robi i czy obecnie żyje? Bo miał żyć w czasach bez wojny i pojedynków? A niepokoje zaczynają pukać do naszych granic. Miałby teraz ok. 27 lat?

________________________________________

 

 

FROM:
Sent: Tuesday, March 1, 2022 9:20 PM
To: FN
Subject: [PYTANIA DO FN] Kontakt z formularza na stronie WWW FNwww.nautilus.org.pl   


WIADOMOŚĆ Z OKRĘTU WWW.NAUTILUS.ORG.PL:


Dzień dobry Fundacjo.
Chciałbym się spytać jak odnosicie się do obecnych wydarzeń na Ukrainie, zagrożenia militarnego Polski że strony Rosji wobec twierdzenia kilkuletniego Marcinka, którego sprawę reinkarnacji prowadził Pan Robert Betnatowicz w latach 90. Powiedzial on wtedy, że wybrał tą rodzinę ponieważ nie będzie tutaj więcej wojen (czy coś podobnego ale w tym kontekście).
Pozdrawiam.
Witamy,
Absolutnie jesteśmy przekonani, że sprawa małego Marcinka, który „w niebie” poprosił Boga o inkarnację wtedy, kiedy nie będzie „musiał się bić” spełni się i na terenach Polski nie będzie walk. Wojna będzie jednak dookoła, a w Polsce będzie bardzo duży kryzys. Nie wiemy, co się dzieje z tym chłopcem. Ale będzie o nim w najbliższą niedzielę 6 marca 2022 o 21.00 - zapraszamy na pokład!Komentarze (7)
Poniżej znajduje się lista komentarzy.

Sob, 5 mar 2022 16:23 | ocena: -1

Chicony | Załogant

W jednej ze swoich wizji : " Moje przeczucia na 2019 rok - część 1" Pan Krzysztof około 14:11 minuty przywołuje wizję ludzi czekających w kolejce po butelki z jakimś płynem. " Będzie się tą sytuację nazywało beznadziejną" " Obawiam się też Ukrainy"

W póżniejszym filmie z 24 LUTEGO 2019 ROKU
ok 10:45 przeczucie na temat dyplomatycznego lub militarnego konfliktu pomiędzy USA a Turcją w okolicach jesieni. To będzie preludium do czegoś gorszego na bliskim wschodzie.
12:37 Wydarzy się jakaś masakra i tu przywołuje poczucie z wizji gdzie padały słowa " sytuacja beznadziejna". Masakra ma dotyczyć cywili i spowoduje konflikt między USA i Turcją.. na jesieni.

Wizja Live 30.04.2020
26:50 - Ta wojna, stanie się przez ostrzelanie statku. Pokrwawieni ludzie gdzieś na morzu, oceanie.

Sob, 5 mar 2022 13:25 | ocena: + 3

moni | Załogant

Witam o jakiego czasu widzę że Krzysztof Jackowski ma problem z interpretacją swoich wizji jeśli chodzi o przyszłość.Poki co może trafi może nie.Uwazam że KJ otrzymał dar jasnowidzenia w obrębie odnajdywania ciał ludzkich przedmiotów itp.jesli chodzi o przyszłość to tu mieszają się własne odczucia z obrazami i stąd te błędy.Powinien skupić się na sprawach kryminalnych.Natomiast jego wizję polityczne jego preferencje polityczne powodują że zatraca sens swojego jasnowidzenia.Niestety polityka nie idzie w darze z jasnowidzeniem i wychodzi kociokwik .Czas wrócić do innych spraw a politykę i przyszłość zostawić bo w końcu źle wykorzystany dar zniknie a szkoda by było.pozdrawiam

Sob, 5 mar 2022 13:24 | ocena: + 2

moni | Załogant

Witam o jakiego czasu widzę że Krzysztof Jackowski ma problem z interpretacją swoich wizji jeśli chodzi o przyszłość.Poki co może trafi może nie.Uwazam że KJ otrzymał dar jasnowidzenia w obrębie odnajdywania ciał ludzkich przedmiotów itp.jesli chodzi o przyszłość to tu mieszają się własne odczucia z obrazami i stąd te błędy.Powinien skupić się na sprawach kryminalnych.Natomiast jego wizję polityczne jego preferencje polityczne powodują że zatraca sens swojego jasnowidzenia.Niestety polityka nie idzie w darze z jasnowidzeniem i wychodzi kociokwik .Czas wrócić do innych spraw a politykę i przyszłość zostawić bo w końcu źle wykorzystany dar zniknie a szkoda by było.pozdrawiam

Rozwiń odpowiedzi (1)

Sob, 5 mar 2022 17:34 | ocena: + 2

Ordep | Załogant

@moni, to - moim zdaniem - bardzo trafne spostrzeżenie.
Wielokrotnie pisałem podobnie, twierdząc, że nie umniejszam
pewnych zdolności pana K. Jackowskiego do jasnowidzenia.
Nie można być jednak alfą i omegą w niemalże każdej dziedzinie
życia i otaczającej nas rzeczywistości. Również ludzie obdarzeni
wyjątkowymi zdolnościami posiadają w pewnym zakresie dar,
który ma cechy " specjalizacji ". Nie każdy otrzymał taką potęgę
mocy i niemalże nieograniczony potencjał umysłu, którymi to
dysponował Wolf Messing. Pan Krzysztof mógłby jednak skupić
się bardziej na swojej "specjalizacji" i to chyba byłoby lepiej
odbierane przez jego zwolenników i słuchaczy? Tego Panu życzę.
Najmilsze pozdrowienia. Pedro

Pt, 4 mar 2022 08:40 | brak oceny

Minonalag | Załogant

Taka drobna uwaga. Chciałbym zwrócić uwagę, że Marcinek jako, że osoba już na pewno dorosła może podjąć różne decyzje, a ponieważ ich nie znamy, a on nie jest przyspawany do Polski więc nie możemy wyciągać wniosków, że tutaj wojny nie będzie.

Rozwiń odpowiedzi (1)

Nie, 13 mar 2022 00:06 | brak oceny

madlen90 | Załogant

@Minonalag, hm..Marcinek mówił to jako 3 letnie dziecko,że właśnie chce urodzić się w Polsce bo nie będzie tu wojny. Mysle,że przedwcieleniem dostał taka informacje i dotyczyło to okresu w którym będzie żył. Natomiast jako dorosły człowiek nie jest nigdzie przywiązany i moze oczywiście pojechac gdzie chce tak jak większość ludzi.

Czw, 3 mar 2022 17:33 | ocena: + 2

Ordep | Załogant

Szanowni Załoganci i Czytelnicy.
"...Realia czasu pokoju oddaje niestabilny okres początków XXI wieku. Całkiem niedawno byliśmy świadkami wojny w Iraku, oraz w Gruzji, będącą efektem jej dążeń do demokracji i uniezależnienia od wpływów Moskwy. Narasta wciąż konflikt pomiędzy USA i Izraelem a Iranem, a w Afganistanie wciąż nie rozwiązana pozostaje kwestia wojny z terroryzmem. Na Dalekim Wschodzie odradza się stary problem z Koreą Północną, gdzie groźba konfliktu z 2012 i 2013 roku, choć
częściowo zażegnana, nadal istnieje. Obecnie obserwujemy nową falę konfliktów, które jako efekt domina przetoczył się przez północną część Afryki. Arabska Wiosna, zapoczątkowana już w 2010 roku przewinęła się z różnym skutkiem przez Maroko, Tunezję, Libię oraz Syrię. W niektórych państwach przebiegła dość łagodnie, jednak w innych przyniosła ogromne zniszczenia i straty w ludności.
W Libii obalono dyktaturę Kadafiego, a społeczeństwo stanęło w obliczu nowego ładu. W Egipcie zmiana władzy doprowadziła do patu społeczno – politycznego wynikającego z wewnętrznej walki o władzę, natomiast w Syrii nadal trwa krwawy konflikt wewnętrzny, zagrażjący destabilizacją nie tylko regionu, ale co istotne, również na świecie. Pozostaje nadal otwarty problem konfliktu w Mali czy w Nigerii, a także Somalii, gdzie piractwo morskie stało się alternatywą na byt społeczeństwa..."
To tylko część przykładów obecnej rzeczywistości i nieznanej nikomu
przyszłości na świecie. Mówienie od lat o wojnie ( nie precyzując, kto
i kiedy na kogo napadnie ), ostatecznie musi się sprawdzić, bo taki
jest - niestety - rachunek prawdopodobieństwa w dobie nieustannych
konfliktów na świecie. Nie umniejszając czyichś zdolności do pewnych
przewidywań, musimy jasno i zdecydowanie mówić też o tym, że to
wszystko, co przepowiadane, często też nie sprawdza się. Przykładów
można podać wiele, ale o tym już się nie wspomina, bo one psują
obraz "Twórcy ". Nie przeceniajmy zbytnio wszystkiego, co usłyszymy od różnych jasnowidzów, bo również oni doskonale wiedzą, że mogą się
mylić i wprowadzać opinię publiczną w zakłopotanie.
Mam cichą i nie skrywaną nadzieję, że obecna wojna w Ukrainie
nie będzie trwać długo i skończą się tragiczne losy niewinnych ludzi,
które sprowadził na nich inny człowiek - bestia w ludzkim ciele.
Najmilsze pozdrowienia. Pedro

Wyświetl według: Chronologicznie Ocena
w kolejności: rosnąco malejąco

* Informujemy, iż treści zamieszczane w komentarzach, lub innych rubrykach, w których internauta może dodać swój wpis nie są stanowiskiem Fundacji Nautilus i nie stanowią one odzwierciedlenia naszych poglądów, upodobań bądź sympatii. Fundacja Nautilus nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez Użytkowników.

Aby dodać komentarz, zaloguj się.
szukaj:  

Wejście na pokład

Zapamiętaj mnie

Wiadomość z okrętu Nautilus

- Nikt nie jest dziś w stanie przewidzieć, kiedy wojna w Ukrainie się skończy. Putin może ją zakończyć już dziś. Ale on nie przygotowuje się do pokoju. My widzimy coś przeciwnego - tak o działaniach Kremla mówił sekretarz generalny NATO. Jens Stoltenberg w czasie wizyty w Korei Południowej wezwał kraj do zwiększenia pomocy dla Ukrainy i ostrzegł, że Rosja przygotowuje się do jeszcze większej wojny.

UFO24

więcej na: emilcin.com

Czw, 29 gru 2022 08:34 | 30.10.2022 po godzinie 18 siedzieliśmy z żoną i córką i obserwowaliśmy gwieździste niebo. Zauważyliśmy sporo obiektów przelatujących z różnych kierunków, z północy na południe i odwrotnie, ze wschodu na zachód i odwrotnie. Obiekty te świeciły białym, ciągłym światłem, niczym nie różniły się od tych 'mniejszych' gwiazd. Oczywiście nie wiem na jakiej wysokości leciały, ale ich prędkość na niebie była porównywalna do tej z jaką latają samoloty rejsowe. Obiekty te latały pojedynczo, lub w parach, ...

Dziennik Pokładowy

Niedziela, 15 stycznia 2023 | O 2023 roku, o mnie, Fundacji Nautilus,  zwykłej prozie życia i „szalupach ratunkowych”. Wpis w Dzienniku Pokładowym 15 stycznia 2023

czytaj dalej

FILM FN

PROJEKT KONTAKT - apel do czytelników!

archiwum filmów

Archiwalne audycje FN

Playlista:

rozwiń playlistę
Właściwe, pełne archiwum audycji w przygotowaniu...
Będzie dostępne już wkrótce!

Poleć znajomemu

Poleć nasz serwis swojemu znajomemu. Podaj emaila znajomego, a zostanie wysłane do niego zaproszenie.

Najnowsze w serwisie

Wyświetl: Działy Chronologicznie | Max:

Najnowsze artykuły:

Najnowsze w XXI Piętro:

Najnowsze w FN24:

Najnowsze Pytania do FN:

Ostatnie porady w Szalupie Ratunkowej:

Najnowsze w Dzienniku Pokładowym:

Najnowsze recenzje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: OKRĘT NAUTILUS - pokład on-line:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: Projekt Messing - najnowsze informacje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: PROJEKTY FUNDACJI NAUTILUS:

Informacja dotycząca cookies: Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu logowania i utrzymywania sesji Użytkownika. Jeśli już zapoznałeś się z tą informacją, kliknij tutaj, aby ją zamknąć.