Dziś jest:
Wtorek, 31 stycznia 2023

"Pamiętam że na jednym ze spacerów Einstein nagle się zatrzymał, obrócił w moją stronę i spytał czy naprawdę wierzę, że księżyc istnieje tylko wtedy, kiedy na niego patrzę"
/Abraham Pais, fizyk zajmujący się mechaniką kwantową/

Pytania do FN
ODPOWIEDZI NA PYTANIA NASZYCH CZYTELNIKÓW
Wyślij do nas swoje pytanie - kliknij, aby rozwinąć formularz


Zachowamy Twoje dane tylko do naszej wiadomości, chyba że wyraźnie napiszesz, że zezwalasz na ich opublikowanie. Adres email do wysyłania historii do działu "Pytania do FN": pytania@nautilus.org.pl

Twoje imię i nazwisko lub pseudonim

Twój email lub telefon

Treść wiadomości

Zabezpieczenie przeciw-botowe

Ilość UFO na obrazie

CZY NA POKŁADACH OBCYCH POJAZDÓW POJAWIAŁY SIĘ ZWIERZĘTA?
Sob, 16 kwi 2022 12:59 komentarze: 15 czytany: 5831x

Dzień dobry Załogo. Czy osoby które przeżyły bliskie spotkanie III stopnia wspominają coś o zwierzętach? Widzieli jakieś?

Pozdrawiam serdecznie

[…]


Bardzo ciekawe pytanie. Obcy mówią pięknie o zwierzętach, ale mówią wyraźnie: to nasi bracia, którzy zasługują na wolność. Tak zwane „zwierzęta domowe” to nic innego jak ludzkie zabawki, które mają im służyć przyjemności. Tego na obcych planetach nie ma, choć oczywiście zwierzęta są jak najbardziej!

Czy podczas CEIII kiedykolwiek była mowa o zwierzętach na pokładzie UFO? Tylko raz… tylko raz było o tym wspomniane podczas spotkania z obcymi istotami Martina Wiesengrüna w książce "Mein UFO-Erlebnis auf Rügen". Zdarzenie miało miejsce w 1957 roku.

O tej historii jest tutaj:

 

From: […]

Sent: Sunday, April 3, 2022 8:21 PM

To: FN

Subject: Reinkarnacja - prawo karmy

 

Jestem coraz bliżej uznania reinkarnacji za realnie istniejące zjawisko. Rzeczą, która wzbudza jednak mój niepokój jest prawo karmy. Według niego istoty uduchowione, dobre, współczujące mają być nagrodzone lepszym życiem tutaj lub w wyższych światach. Tymczasem światowi celebryci, bogacze, politycy to zwykle osoby amoralne, chciwe, wypalone, zapatrzone tylko w siebie i zżerane nałogami. Wielu z nich - szczególnie muzyków - popełnia samobójstwo. Widać więc, że są pogubieni, a sława, władza i pieniądze nie są w stanie zapełnić ich wewnętrznej pustki. Czym sobie zasłużyli na takie dostatnie życie?

Stéphane Allix w świetnej książce "Gdy byłem kimś innym" opisuje swoje poprzednie wcielenie jako SS-mana ze zbrodniczej formacji Totenkopf. Oficer Waffen SS i były strażnik obozu koncentracyjnego Dachau dziś jest zamożnym francuskim dziennikarzem. Gdzie tu sprawiedliwość? - zastanawia się autor książki.

Ja też się nad tym zastanawiam. Czy jakaś sprawiedliwość istnieje w świecie duchowym czy może każdy idzie do światła, nawet postaci formatu Hitlera czy Putina? Czy każdy niepełnosprawny, chory, biedny to zły człowiek, który nagrabił sobie w poprzednich wcieleniach? Czy wzorem kastowych Indii powinniśmy przejść obok niego wzruszając ramionami i mówić, że ma na co zasłużył?

 Pozdrawiam serdecznie,

 

 

[…]

Gdyby idea reinkarnacji ograniczała się do 2-3 „żyć”, to faktycznie byłoby to może niesprawiedliwe. Ale mistrzowie duchowi zawsze mówią, aby na życie patrzeć jak na długą wstęgę złożoną z tysięcy ogniw, które są życiami „Gatesów, Bin ladenów, ale także w 99,999 procentach prostych, szarych ludzi”. Wtedy długie debatowanie typu „a taki bogacz to to czy tamto” nie ma sensu, bo to jest tylko jedno, małe ogniwo tej wstęgi. Które prawie znika wobec mnogości tylu innych ogniw…

Pisaliśmy o tym tutaj:

 https://nautilus.org.pl/artykuly,2946,fenomen-wielkiej-wstegi-i8230-jednego-ogniwa.html?id=2946&cat_id=0&fromPage=20&i=3

pzdr

FN

 

From: […]

Sent: Sunday, April 10, 2022 9:53 PM

To: FN

Subject: Reinkarnacja...

 

Witam Załogę - czy znacie Państwo może film "Początek" z 2014 roku ?  - link do filmu na CDA poniżej. Jeden z piękniejszych i poruszających filmów na ten temat. Bardzo polecam i pozdrawiam

 

https://www.cda.pl/video/416347379?fbclid=IwAR0b8pmc_k-8DcHk88TXMWrzWztoa83flTm790ENmoRaFCU3pz4rE9Ewa2c

 

[…]

 

 

Dziękujemy za link.

Nie znamy tego filmu.

Pzdr

FN

 

Ta wiadomość została wysłana przez Fundację Nautilus.

Copyright © 1999-2022 FN. Wszelkie prawa zastrzeżone.

 

Jeżeli Krzysztof Jackowski jest wcieleniem Stefana Ossowieckiego, to dlaczego na następne życie nie wybrał jako miejsca na narodzenie Warszawy, tylko Człuchów. Jak wiadomo Stefan Ossowiecki był przez większość życia związany z Warszawą, tam znany i lubiany. I tam prawdopodobnie zmarł w trakcie powstania warszawskiego. Więc logiczne by było, że na następne życie jako kontynuację powinien wybrać Warszawę. Czy coś Fundacji wiadomo na ten temat.

 

Jeśli by obowiązywała zasada „jesteś z Mławy i jesteś z nią związany? Acha… to inkarnujesz się w Mławie!” to znaczy, że cała idea reinkarnacji byłaby regionalna niczym okręgowa liga siatkówki. Na szczęście zmiany miejsc kolejnej „podróży gwiezdnej” dotyczą nie tylko państw, ale także planet czy wszechświatów.

Pzdr

FN

Aby zrozumieć mechanizm reinkarnacji, trzeba zapoznać się z konkretnymi historiami. To daje większą wiedzę o wędrówce dusz niż 1000 książek... Oto historie z serii "Ghost inside My Child". Ten odcinek nazwany został na pokładzie okrętu Nautilus "Bóg zsyła nas, aby nas czegoś nauczyć".


I jeszcze jeden film z naszego Archiwum FN. W hipnozie ludzie przypominają sobie szczegóły poprzedniego życia... na całym świecie wygląda to tak samo. Zawsze słuchanie tych ludzi w hipnozie porusza do głębi. My widzieliśmy to wiele razy na żywo i - możecie nam wierzyć - to jedno z najsilniejszych przeżyć, jakie można doznać na tej planecie.


Komentarze (15)
Poniżej znajduje się lista komentarzy.

Wt, 3 maj 2022 12:44 | brak oceny

Valter | Załogant

Witam. Szczerze mówiąc, nie wiem dlaczego ale tak króliczek. To jest zwierzątko na pokładzie Mamuśki. Moim zdaniem przy ewakuacji. Taki miałem przekaz od 1989r.Wystarczy obejrzeć film Zapowiedź. Pozdrawiam

Pt, 22 kwi 2022 09:15 | ocena: + 1

sidhartha | Załogant

w najwyższej duchowości, nie chodzi o karmę, a właściwie o jej brak,
budda nauczał o zdmuchnięciu pragnienia, pozostawanie tylko w "teraz"
no chyba że nirwanę uznać za bardzo pozytywną karmę.
jak się oświecę, nigdy się już nie inkarnuję, chyba że jako awatar.

Czw, 21 kwi 2022 14:57 | ocena: + 1

SovietVixen | Załogant

Bez obrazy ale to gadanie o wstedze przypomina mi troche "god of the gaps" fallacy.
Polega to na tym, ze na kazdy brak wiedzy naukowej, wierzacy mowia, ze to Bog zrobil. Tak kiedys bylo ze Sloncem, z katastrofami naturalnymi, dzisiaj apologeci rozpaczliwie uzywaja swojego Boga jako rzekoma przyczyne Wszechswiata.
Wy robicie podobnie w przypadku karmy - na gigantyczna ilosc przykladow, gdzie ktos ewidentnie duchowo prymitywny dostaje swietne zycie, a ktos szczerze szukajacy dostaje same klody pod nogi, po prostu dosypujecie wiecej wcielen. Nie dwa to trzy, nie trzy to trzydziesci. Tak jak w zupce instantowej - "Wystarczy dolac wody" :p

Swoja droga, to porownanie Hitlera do Putina ze strony czytelnika to mocne xD do kwadratu dla kazdego kto chociaz przeczytal Mein Kampf.

Rozwiń odpowiedzi (1)

Pt, 22 kwi 2022 05:38 | ocena: -1

John-316 | Załogant

@SovietVixen, za sam nick powinien być ,,ban". Z kim się utożsamiasz? A może z czym?

Rozwiń odpowiedzi (1)

Pt, 22 kwi 2022 16:23 | ocena: + 2

SovietVixen | Załogant

@John-316,
1. "Powinien byc" - powinien wedlug czego? Regulamin serwisu FN nic na ten temat nie mowi, wiec twoje ostro brzmiace "powinno" to po prostu "Tak subiektywnie uwazam, bo mi sie nie podoba." W sensie, masz prawo tak uwazac, nic mi do tego, ale wez nie udawaj obiektywizmu.

2. Obawiam sie, ze serwis FN to nie jest miejsce do wyrazania pogladow politycznych lub, tym bardziej, debatowania o nich - Ludzie nie po to tu przychodza. Moge ci jedynie podlinkowac ten artykul, jako wskazowke ;)
https://en.wikipedia.org/wiki/14th_Dalai_Lama#Economics_and_political_stance

Pzdr

Wt, 19 kwi 2022 16:43 | ocena: + 2

John-316 | Załogant

Odnośnie zwierząt znajdujących się na pokładzie pojazdu obcych mówił Pan Jan Wolski. Pozwolę sobie zacytować fragment artykułu M. Monety na łamach WP ,,Mężczyzna pojął, że ma wejść do środka. Uniosła go w górę specjalna, lewitująca winda. Wewnątrz statku było chłodno i ubogo. Wolski zauważył leżące na podłodze ptaki, które ruszały się jakby w konwulsjach". To nie jedyny opis tych ptaków. Chyba, że pytającemu załogantowi chodziło o posiadanie jakichś własnych zwierząt, pochodzących z ich planety, a to całkowicie zmienia postać rzeczy. Tym niemniej jednak dyski obcych widywane były w miejscach, gdzie znajdowano okaleczone bydło domowe. Okaleczone precyzyjnymi, bezkrwawymi amputacjami niektórych organów. Nie można wówczas mówić o jednakowym podejściu wszystkich obcych cywilizacji do istot żywych. Pozdrawiam serdecznie.

Rozwiń odpowiedzi (1)

Śr, 20 kwi 2022 10:41 | brak oceny

Victor | Załogant

Właśnie, słuszna uwaga. Pozdrawiam :)

Pon, 18 kwi 2022 04:35 | ocena: + 1

Faust | Załogant

Ja widzę to trochę inaczej - większość oświeconych woli się wcielać w tych biedniejszych i mało znanych ludzi, a proste i łatwe życia przypadają młodym duszom. By mogły to udźwignąć, by zbyt szybko się nie zniechęciły.
Każdy ma wyzwania na swoją miarę.

Rozwiń odpowiedzi (1)

Czw, 21 kwi 2022 14:58 | ocena: + 2

SovietVixen | Załogant

Dostaja takie latwe, przyjemne wcielenia, a mimo to sie zabijaja bo nie sa w stanie ich zniesc? Toz to poziom duszy nawet nie bakterii, ale wrecz jakiegos kwiatka ogrodowego.

Sob, 16 kwi 2022 10:26 | ocena: + 8

Tomasz_J | Załogant

Cytat:
"...to jest tylko jedno, małe ogniwo tej wstęgi. Które prawie znika wobec mnogości tylu innych ogniw…"

Czyli jak rozumiem, ci np. wielcy zbrodniarze jak Hitler, Stalin, Putin itd. nie mają się czym przejmować, bo te wszystkie zbrodnie ich życia to tylko jedno małe ogniwo, które ZNIKA (!) wobec mnogości tylu innych ogniw.
Wniosek z tego płynie jeden: - można żyć niczym kanalia, mordować, palić, gwałcić, burzyć ludziom domy itd. I nie ma się czym przejmować, bo to wszystko i tak ZNIKNIE, a mnogość innych ogniw wszystkie zbrodnie będzie niwelować.
Czyli wystarczy potem ileś tam razy (aby mnogo) się wcielać i po sprawie...
No, fajna ta teoria reinkarnacji.

Rozwiń odpowiedzi (2)

Czw, 21 kwi 2022 15:04 | ocena: + 2

SovietVixen | Załogant

@Tomasz_J, Kwestie typu Hitler to juz sa skrajnosci. Ale nawet na mniejsza skale - Jesli faktycznie mnogosc ogniw niweluje pojedyncze "wybryki", to jesli ktos ma beznadziejne zycie - czemu by sie nie zastrzelic? W nastepnym, bardzo mozliwe ze bardziej znosnym wcieleniu, da na przyklad kilka tysiecy $$ na leczenie raka jakiegos dziecka, i mu sie karmicznie "wyrowna". Przeciez to brzmi jak jakis kiepsko napisany zero-jedynkowy algorytm w niszowej grze komputerowej xd

Pt, 22 kwi 2022 10:19 | brak oceny

Kepos | Załogant

@Tomasz_J, za wszystko złe co się zrobi w życiu trzeba zapłacić w tzw. czyścu, a dla najbardziej opornych wymiar "piekła" (miejsce kary okresowej), które widziały dzieci w Fatimie.

Sob, 16 kwi 2022 07:30 | ocena: + 2

Kepos | Załogant

Gdzie w tej "reinkarnacji" jest miejsce na rody (narody, ludy, języki).

Rozwiń odpowiedzi (1)

Czw, 21 kwi 2022 14:51 | brak oceny

SovietVixen | Załogant

@Kepos, Nie ma, bo to konstrukty spoleczne.

Rozwiń odpowiedzi (1)

Pt, 22 kwi 2022 13:50 | brak oceny

Kepos | Załogant

@SovietVixen, a zawartość Raju - gdzie ?

Wyświetl według: Chronologicznie Ocena
w kolejności: rosnąco malejąco

* Informujemy, iż treści zamieszczane w komentarzach, lub innych rubrykach, w których internauta może dodać swój wpis nie są stanowiskiem Fundacji Nautilus i nie stanowią one odzwierciedlenia naszych poglądów, upodobań bądź sympatii. Fundacja Nautilus nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez Użytkowników.

Aby dodać komentarz, zaloguj się.
szukaj:  

Wejście na pokład

Zapamiętaj mnie

Wiadomość z okrętu Nautilus

Uwaga wszyscy śledzący  Projekt KONTAKT. Za tydzień przedstawimy zapis rozmowy telefonicznej z p. Pawłem, czyli osobą, która jest bliską rodziną p. Mariusza i który przesłał nam zdjęcie UFO w 2016, od którego zaczęła się ta historia. Naprawdę warto jej wysłuchać... pozdrawiamy z pokładu okrętu Nautilus! FN

UFO24

więcej na: emilcin.com

Czw, 29 gru 2022 08:34 | 30.10.2022 po godzinie 18 siedzieliśmy z żoną i córką i obserwowaliśmy gwieździste niebo. Zauważyliśmy sporo obiektów przelatujących z różnych kierunków, z północy na południe i odwrotnie, ze wschodu na zachód i odwrotnie. Obiekty te świeciły białym, ciągłym światłem, niczym nie różniły się od tych 'mniejszych' gwiazd. Oczywiście nie wiem na jakiej wysokości leciały, ale ich prędkość na niebie była porównywalna do tej z jaką latają samoloty rejsowe. Obiekty te latały pojedynczo, lub w parach, ...

Dziennik Pokładowy

Niedziela, 15 stycznia 2023 | O 2023 roku, o mnie, Fundacji Nautilus,  zwykłej prozie życia i „szalupach ratunkowych”. Wpis w Dzienniku Pokładowym 15 stycznia 2023

czytaj dalej

FILM FN

PROJEKT KONTAKT - apel do czytelników!

archiwum filmów

Archiwalne audycje FN

Playlista:

rozwiń playlistę
Właściwe, pełne archiwum audycji w przygotowaniu...
Będzie dostępne już wkrótce!

Poleć znajomemu

Poleć nasz serwis swojemu znajomemu. Podaj emaila znajomego, a zostanie wysłane do niego zaproszenie.

Najnowsze w serwisie

Wyświetl: Działy Chronologicznie | Max:

Najnowsze artykuły:

Najnowsze w XXI Piętro:

Najnowsze w FN24:

Najnowsze Pytania do FN:

Ostatnie porady w Szalupie Ratunkowej:

Najnowsze w Dzienniku Pokładowym:

Najnowsze recenzje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: OKRĘT NAUTILUS - pokład on-line:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: Projekt Messing - najnowsze informacje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: PROJEKTY FUNDACJI NAUTILUS:

Informacja dotycząca cookies: Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu logowania i utrzymywania sesji Użytkownika. Jeśli już zapoznałeś się z tą informacją, kliknij tutaj, aby ją zamknąć.