Dziś jest:
Sobota, 13 sierpnia 2022

Niech żywi nie tracą nadziei.
Juliusz Słowacki

XXI Piętro
HISTORIE PRZESŁANE PRZEZ ZAŁOGANTÓW
Wyślij swoją historię - kliknij, aby rozwinąć formularz


Zachowamy Twoje dane tylko do naszej wiadomości, chyba że wyraźnie napiszesz, że zezwalasz na ich opublikowanie. Adres email do wysyłania historii do działu "XXI Piętro": xxi@nautilus.org.pl

Twoje imię i nazwisko lub pseudonim

Twój email lub telefon

Treść wiadomości

Zabezpieczenie przeciw-botowe

Ilość UFO na obrazie

LOTTO – PRZEWIDYWANIE LICZB JEST MOŻLIWE, MAM DOWÓD…
Sob, 18 lip 2020 07:29 | komentarze: 13 czytany: 6770x

[…] Witam FN! Bardzo się cieszę, że jest taki portal jak Wasz, bo jest to jedno z najważniejszych dla mnie miejsc w sieci. Ale ja w innej sprawie. Zadawaliście sobie pytanie, czy można przewidzieć liczby z losowania LOTTO? Ja oczywiście próbowałem to zrobić, ale mi nigdy się nie udało, ale w rodzinie mam dowód na to, że jest to możliwe. To zdarzenie miało miejsce wiele lat temu, ale do dziś nie daje mi spokoju i często do niego wracam. Moim zdaniem przewidywanie liczb z losowania lotto jest możliwe i mam na to dowód.Było to tak – był rok 2009, kiedy żyła moja babcia. Ona nigdy nie interesowała się grą w lotto, a grał dziadek. Potem dziadek zmarł i babcia zamieszkała z nami, ale nigdy nie grała, nie wypełniała kuponów itp. To była bardzo dobra osoba i mówiła tylko, że gdyby znała numery, to by mi je powiedziała. Kiedyś rozmawialiśmy o tym, jak szczęśliwi są ludzie którzy trafili w lotto kumulacje,  bo nie muszą chodzić do tych idiotycznych prac i firm, ale normalnie żyć, bez stresu i zmartwień, z czego żyć.

Babcia już wtedy była mocno chora i nie wychodziła z domu. Rozmawiałem z nią o tym, że gdyby dziadek żył, to na pewno by grał. Następnego dnia babcia powiedziała, że w nocy przyśnił jej się dziadek i powiedział, że słyszał naszą rozmowę i że przekazał jej cztery liczby, które padną w losowaniu lotto. Babcia powiedziała mi te liczby, a ja w żartach obiecałem, że wypełnię kupon i je skreślę. Już prawie o tym zapomniałem, ale wypełniając kupon w punkcie LOTTO przypomniałem sobie, co powiedziała mi babcia. Wszystkich numerów nie pamiętałem, ale tylko trzy, bo czwartego nie mogłem sobie za Chiny Ludowe przypomnieć. I te trzy numery wypełniłem i wysłałem zakład. Dwa dni później o mało nie spadłem z krzesła, kiedy zobaczyłem wyniki losowania Lotto. Wszystkie cztery numery podane przez babcię okazały się trafione! Ja miałem tylko trójkę, ale gdybym pamiętał czwarty numer, to miałbym czwórkę.

Dziś babcia już nie żyje, ale świadkami tego wydarzenia są moi rodzice i mogą to potwierdzić. Długo o tym myślałem, dlaczego dziadek nie podał wszystkich sześciu liczb czy pięciu, a tylko cztery. W każdym razie jest to dowód na to, że zmarli mogą przez sen przekazywać żyjącym informacje dotyczące przyszłości. Myślę, że tę historię powinniście mieć w swoim archiwum. Pozdrawiam.

[dane do wiad. FN, e-mail z 2013 roku]

 


 

 

 

I jeszcze najnowsza wiadomość z naszej najnowszej poczty

 

From: […]
Sent: Friday, July 17, 2020 12:53 PM
To: Fundacja Nautilus
Subject: Archiwum Roberta Bernatowicza.

 

Witam.
Nie mam pewności czy piszę do istniejącej instytucji, ale właśnie odsłuchałem na you tube chyba sprzed wielu lat - audycji o możliwości wygranej w lotto i język mnie zaświerzbił. Zagadnieniem tym zajmuje się od dawna . Przez przypadek - a jakże - natrafiłem na algorytm matematyczny przenoszący informację z przeszłości do czasu jeszcze nie opisanego - czyli odpowiadam na pytanie o konkret w przyszłości. Od marca 2019  znajduje się w zupełnie innej rzeczywistości badawczej (pierwsza reakcja to oczywiście opadnięcie szczęki) W największym skrócie chodzi o analizę rozkładu liczb pierwszych bliźniaczych, lub ich wielokrotności - występujących w parach, z których jedna znajduje się w przeszłości, (czasami odległej 31 lat, 58 lat) i nie chodzi tu o liczby z zakresu 1-49. Przewidywalność dotyczy 5 liczb z łatwym wskazaniem na tę szóstą. Komplikacje. To niespójność materii. Na początku losowania odbywały się tylko raz w tygodniu w niedzielę. Potem, w soboty i w środy. Jeszcze później w bieżącej dacie odbywały się 2 losowania. W chwili obecnej są 3 losowania w tygodniu, ale pod tym samym numerem są 2 losowania i lotto plus ma znaczenie w analizie. Im dłużej nad tym pracuje, tym więcej jednak wykorzystuje klasyczna matematykę liczb naturalnych. Niestety matematykiem nie jestem i nie wiem czy to jest odkrycie. 
Pozdrawiam […]. (no matematics) 


 
Komentarze (13)
Poniżej znajduje się lista komentarzy.

Pon, 20 lip 2020 17:28 | ocena: + 2

Hal2100 | Załogant

Kiedyś myślałem, że wygrana w lotka to jedyny dla mnie ratunek. Dziś wiem, że zepsułaby mnie do reszty.

Pon, 20 lip 2020 15:02 | ocena: + 2

magdakowalska48 | Załogant

po co starac sie przewidziec liczby w totku skoro mozna sobie przyciagnac pieniadze bez takich wyskokow? prawo przyciagania sie klania

Nie, 19 lip 2020 11:43 | ocena: + 2

najsampierw | Załogant

Przyznam, że zagram od czasu do czasu, ale traktuję to wyłącznie jako dobrą zabawę. Jest to fajny impuls to rozmarzenia się nad przyjemnościami i zmianami w swoim życiu. Trwa to krótko, do momentu losowania :), ale pozytywnie nastraja na jakiś czas. Jednak takiego dżekpota to nie puszczam. Nie dlatego, że kupon drogi, ale po prost wizja wygrania takich pieniędzy bardziej mnie stresuje niż rozpręża :)

Sob, 18 lip 2020 16:55 | ocena: + 2

Orion_1957 | Załogant

Nie ma co zwalać na jasnowidza że jest w stanie przewidzieć numery lotto na dany dzień. Osobiście gram w Lotto, Mini Lotto i inne gry od ponad 30 lat. Oczywiście każdy może trafić pewną kwotę ponieważ jest ona przewidziana przez Zakład Totalizatora. Kilkanaście lat temu były tulejki w których znajdował się numery i tak losowano przez lata. Oczywiście w tym czasie my sami nie byliśmy anonimowi gdyż na odwrocie blankietu trzeba było podać swoje dane personalne włącznie z adresem zamieszkania. Te wszystkie gry wymyślili ludzie i nie po to by być dla społeczeństwa Opieką Społeczną a jedynie instytucją która ma zarabiać. Za każdym razem była przewidziana pula pieniędzy dla grających bo co by się stało kiedy nigdy by nikt nic nie wygrał. Instytucja ta każdego dnia ma na czysto miliony złotych więc im się opłaca oddać pewną kwotę dla zachęty. Wygrywam trójki, czwórki ale rzadziej natomiast szósta nigdy mi nie wpadła. Sama gra jest w pewnym stopniu zawsze nadzieją dla grającego który z reguły niewiele jest w stanie wyciągnąć kasy. Przecież jest wiadomo, że do pewnej godziny można składać kupon w lottomacie a potem już nie ma szans. I właśnie w tym czasie przed losowaniem maszyna ma wszystkie numery od każdego z nas i wiadomo co się dzieje. Wybierane są numery zawsze z boku a my myślimy że było tak blisko do wygranej. Trzeba powiedzieć krótko - kiedy maszyna kontroluje nasze kupony to należy zapomnieć tak naprawdę o wielkiej wygranej. Kiedyś informowali w jakiejś stacji tv, że urządzenie do losowania zaprojektowano na WAT- cie a jej działanie objęte jest oczywiście tajemnicą. Kto tak naprawdę wygrywa te miliony to trudno powiedzieć. Możliwe że tam jest również kolejka dla tych którzy mają wygrać ale my grający każdego dnia o tym się nie dowiemy. Czasami sami mówimy że dobrze że wygrałem 3 -kę to przynajmniej się zwróciło. Chyba łatwiej zostać generałem lub kardynałem chociaż jak znamy życie tam też jest już wszystko z góry ustalone.Pozdrawiam grających.

Rozwiń odpowiedzi (1)

Nie, 19 lip 2020 03:28 | ocena: + 1

Caoii | Załogant

@Orion_1957,


Też mam podejrzenia co do uczciwości Lotto i duże prawdopodobieństwo, że gra nie jest fair play. Ktoś powie ,,Po co mieliby oszukiwać skoro i tak zawsze są dużo na plus nawet będąc uczciwymi?'', ano dlatego, że... mogą. Nikt tego i tak nie ma jak sprawdzić, a Lotto to gra państwowa. Skoro politycy oszukują i robią tyle przekrętów to ciężko wierzyć, że rządowa gra liczbowa jest uczciwa.

Ale nawet jeśli Lotto jest uczciwe to i tak regularna gra nie ma najmniejszego sensu, bo szansa na trafienie szóstki jest tak mała, że ktoś mógłby grać regularnie nawet i przez 200 lat i nigdy szóstki nie trafić. Sens ma jedynie puszczenie pojedynczego zakładu raz na dłuższy czas bo tyle w zupełności wystarczy aby wygrał ktoś kto ma zapisane w scenariuszu życia, że ma wygrać w Lotto. A jak komuś nie jest pisane to nie wygra choćby nawet puszczał po 50 zakładów w każdym losowaniu przez całe życie...

Rozwiń odpowiedzi (1)

Nie, 19 lip 2020 11:40 | ocena: + 2

Orion_1957 | Załogant

@Caoii, Witaj !Sam widzisz że jak nie pójdziesz do pracy to nie masz kasy. Pamiętaj że nikt nikomu nic nie daje za darmo. Żeby coś mieć to trzeba pracować ale oczywiście można grać. Czy trafisz 3 czy 4 to i tak jesteś zadowolony. To jest taka zachęta do dalszej gry. Zbyt długo gram abym o tym nie wiedział. Tyle kasy co wydałem przez te wszystkie lata to na pewno mógłbym kupić jakieś autko. Każda gra cieszy i wkręca i tak się dzieje przez długie lata. Pozdrawiam.

Sob, 18 lip 2020 12:40 | ocena: -2

Kepos | Załogant

Podczas mojego spotkania z ludźmi zajmującymi się profesjonalnie okultyzmem i spirytyzmem, a było to 29 lat temu, podstępnie podano specyfik podobny w działaniu do DMT. Specyfik ten po zażyciu wprowadzał w trans do tego stopnia, że było czuć obecność Aniołów oraz można było przewidywać zdarzenia przyszłe. Nie obyło się bez tego, że prowadzący to spotkanie zażądali, aby podać im numery totka. Nie było to trudne, ale jakaś siła nie pozwalała mi podać numerów oraz moje własne przekonanie, że w przypadku wygranej nie podzielą się pieniędzmi ze mną. Jak się potem okazało tą siłą był mój Anioł Stróż, który pod wpływem tego specyfiku przewidywał przyszłość i powiedział, "że to jego udoskonala ten specyfik".

Sob, 18 lip 2020 11:17 | brak oceny

Gorki73 | Załogant

Witam Załogantów ! Z uśmiechem na twarzy przeczytałem w dziale XXI piętro posty o przewidywaniu liczb w Lotto. Moim skromnym zdaniem nie jest to możliwe z poziomu "zwykłego" człowieka a nawet ludzi zajmujących się jasnowidzeniem. Postaram się moja tezę udowodnić. Gdyby takowa sytuacja miała miejsce to wielu jasnowidzów w tym najbardziej znanych wykorzystywałaby taką możliwość zarobkowania, zamiast tworzyć audycje na YT lub ogłaszając się w internecie. Wystarczyłoby, że jasnowidz umiałby przewidzieć 3 liczby w grze typu multi-multi co przy zawarciu 100 pojedynczych zakładów przy maksymalnej stawce przyniosłoby zysk dokładnie 51500zł !-wiec po co chodzić do pracy :) ? Z wielu audycji i wywiadów przeprowadzonych z jasnowidzami, gdzie odpowiadali na podobne pytanie stwierdzili jednogłośnie, że jest "blokada" na tak zadawane pytania lub wizje, co osobiście wcale mnie nie dziwi. Jeśli przyjąć, że nasze dotychczasowe życie jest nauką poprzez setki wcieleń to "reguły gry" muszą być, mówiąc tu kolokwialnie narzucone i nie da się przeskoczyć z "klasy do klasy" bez odrobienia lekcji na podstawie polepszenia sobie statusu finansowego, który niejednokrotnie zaważyłby nie tylko na obecnym wcieleniu takiego gracza ale również na życiu/nauce jego znajomych i bliskich mu osób (Osoba wygrywająca wielkie pieniądze zaczęłaby "pomagać" dzieciom, kolegom etc.) Wiec dla mnie jest to bezsens.
Odnosząc się do stwierdzenia Załoganta, że "ma dowód" na możliwość przewidzenia liczb na podstawie opisanego zdarzenia z Babcią nie jest dla mnie z całym szacunkiem, żadnym dowodem, to zbieg okoliczności lub celowe zwrócenie uwagi, czy danie do zrozumienia Załogantowi i jego rodzinie faktu na istnienie "życia" po śmierci i możliwości komunikacji owego bytu/duszy w tym przypadku dziadka z życiem ziemskim.
Co do drugiego postu, gdzie Załogant analizuje wyniki poprzednich losowań i "dopasowuje" je do wyników z przyszłości, jest to nic innego jak próba analizy "wielkich liczb" i ich powiązań z rachunkiem prawdopodobieństwa, że mogą wystąpić a nie, że są już zapisane w przyszłości i wystąpią na pewno. Mogę Polecić Załogantowi aby uskutecznił swoje rozważania i próby wytypowania "poprawnych" liczb, do zapoznania się z pracami Newtona na temat współczynnika dwumianowego (N/K), prawa Bernoulliego , teorią bytu monady Wilhelma Leibniza, ciągu Fibonacciego czy rozkładem normalnym Gaussa. Prac na temat liczb i ich wzajemnych "powiązań" jest mnóstwo, podaję tylko przykłady, które są krokami milowymi i sposobami ich "ujarzmienia". Dla zabawy mogę podać, że multilotku padną 3 liczby 10, 23 i 34 (analiza na podstawie teorii wielkich liczb). Pozdrawiam serdecznie

Rozwiń odpowiedzi (1)

Pon, 20 lip 2020 15:00 | ocena: + 2

magdakowalska48 | Załogant

@Gorki73, "że jest "blokada" na tak zadawane pytania lub wizje, " podlug wiary twojej sie stanie

Sob, 18 lip 2020 08:34 | ocena: + 1

boolean | Załogant

CD. Zasada jest jedna, jeśli ktoś ma wygrać to wygra nawet jak nie wyśle żadnego kuponu np. znajdzie na ulicy a jak ktoś ma nie wygrać to nie wygra choćby wysłał wszystkie kombinacje bo szczęśliwy kupon zgubi. Choć błędy w Matrixie też się zdarzają. Znany jest mi przypadek rodziny która wygrała, źle się to skończyło szastali kasą aż się skończyła i teraz niewiele mają, można powiedzieć niemal stan sprzed wygranej, wniosek - nie każdy powinien wygrać bo nie każdy potrafi zrobić właściwy użytek z wygranej.

Sob, 18 lip 2020 08:23 | ocena: + 2

boolean | Załogant

Jest to możliwe. Ok. 2 dekady temu też przytrafił się "incydent" czyli przyśnił się cały zestaw na który grało się przez pierwsze kilka losowań od zdarzenia, wtedy nic nie było bo wyśniona kombinacja padła ok. pół roku później toczka w toczkę, zabrakło cierpliwości a może wtedy by nie padła albo znacznie później w myśl zasady, że obserwacja obserwatora ma wpływ na rzeczywistość. Wtedy do zgarnięcia było ok. 3 mln. zł ale przepadło. Łatwo przyszło, łatwo poszło, nie mam żalu a wiedzę, że jednak jest to możliwe. Ciekawe są relacje w książce Sny wygrywających, pewien lottomilioner miał sen, że wygrał, kupił nawet akonto drogi samochód no i faktycznie wygrał. Jeszcze mała uwaga, mając 4 pewne liczby jak w powyższym opisie jest się już wygranym, wystarczy wtedy wysłać zaledwie 990 kuponów bo tyle jest kombinacji pozostałych liczb parami do tych 4 znanych. Wylicza się to banalnie prostym wzorem na silnię. W Polsce był przypadek kiedy ta sama osoba wygrała dwukrotnie w ciągu kilku losowań, matematycznie jest to niemożliwe a jednak. Szczęśliwe numery na kuponie zaznaczył ojciec małego dziecka, które... na kupon napluło jedzoną przez siebie kaszką, normalnie w czepku urodzony. Można? Można. Całkowita ilość kombinacji w lotto 6z49 to 13983816, kiedyś było się lottomaniakiem, milionerem się nie zostało ale i też do interesu nie dołożyło.

Wyświetl według: Chronologicznie Ocena
w kolejności: rosnąco malejąco

* Informujemy, iż treści zamieszczane w komentarzach, lub innych rubrykach, w których internauta może dodać swój wpis nie są stanowiskiem Fundacji Nautilus i nie stanowią one odzwierciedlenia naszych poglądów, upodobań bądź sympatii. Fundacja Nautilus nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez Użytkowników.

Aby dodać komentarz, zaloguj się.
szukaj:  

Wejście na pokład

Zapamiętaj mnie

Wiadomość z okrętu Nautilus

Fundacja NAUTILUS - jedyna w Polsce oficjalnie działająca organizacja pozarządowa zajmująca się zjawiskami niewyjaśnionymi ******* www.nautilus.org.pl ******** Adres korespondencyjny: Fundacja NAUTILUS, skr. 221, 00-950 Warszawa 1.

UFO24

więcej na: emilcin.com

Wt, 3 maj 2022 08:44 | [...] 2 maja 2022 na zachodnich obrzeżach miasta Olsztyn miedzy godzina 20 a 21 widziane były na niebie świetliste obiekty w kształcie kuli. Na niebie pojawiło sie co najniej dziesięć lub więcej obiektów kulistych. Pierwszy obiekt był nieco większy. Wszystkie obiekty poruszały sie dokładnie w jednej linii i połączone były jakby nitka światła. poruszały sie z zachodu na wschód. kolor światła biały. Wielkość obiektów: pierwszy obiekt. Wszystkie obiekty jarzyły mocnym zimnym światłem. [...]

Dziennik Pokładowy

Poniedziałek, 18 kwietnia 2022 | Zawsze trochę się śmiałem, kiedy ktoś wspominał o „czasach ostatecznych”, no bo jak? Czy kilka lat temu ktokolwiek sobie wyobrażał, że przyjdzie zaraza, a tuż po niej wielka, światowa wojna? Czy w dobie wszechobecnych sklepów za każdym rogiem ulicy przez myśl komukolwiek przyszło, że będzie apokaliptyczny brak wszystkiego i może nadejść wszechobecny głód? Dzisiaj, czyli 17 kwietnia 2022 ze zdumieniem...

czytaj dalej

FILM FN

PRZESŁUCHANIE W KONGRESIE USA W SPRAWIE UFO - maj 2022

archiwum filmów

Archiwalne audycje FN

Playlista:

rozwiń playlistę
Właściwe, pełne archiwum audycji w przygotowaniu...
Będzie dostępne już wkrótce!

Poleć znajomemu

Poleć nasz serwis swojemu znajomemu. Podaj emaila znajomego, a zostanie wysłane do niego zaproszenie.

Najnowsze w serwisie

Wyświetl: Działy Chronologicznie | Max:

Najnowsze artykuły:

Najnowsze w XXI Piętro:

Najnowsze w FN24:

Najnowsze Pytania do FN:

Ostatnie porady w Szalupie Ratunkowej:

Najnowsze w Dzienniku Pokładowym:

Najnowsze recenzje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: OKRĘT NAUTILUS - pokład on-line:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: Projekt Messing - najnowsze informacje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: PROJEKTY FUNDACJI NAUTILUS:

Informacja dotycząca cookies: Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu logowania i utrzymywania sesji Użytkownika. Jeśli już zapoznałeś się z tą informacją, kliknij tutaj, aby ją zamknąć.