Dziś jest:
Środa, 1 grudnia 2021

Nie budźcie mnie nawet na koniec świata, chyba że miałby naprawdę dobre efekty specjalne.
Roger Zelazny, pisarz S-F

XXI Piętro
HISTORIE PRZESŁANE PRZEZ ZAŁOGANTÓW
Wyślij swoją historię - kliknij, aby rozwinąć formularz


Zachowamy Twoje dane tylko do naszej wiadomości, chyba że wyraźnie napiszesz, że zezwalasz na ich opublikowanie. Adres email do wysyłania historii do działu "XXI Piętro": xxi@nautilus.org.pl

Twoje imię i nazwisko lub pseudonim

Twój email lub telefon

Treść wiadomości

Zabezpieczenie przeciw-botowe

Ilość UFO na obrazie

Dzień dobry szanownym panom, nazywam się Jezus…
Wt, 13 paź 2020 05:56 | komentarze: 9 czytany: 3560x

[...] Szanowna Fundacjo, Chciałem opisać do XXI pietra pewne wydarzenie, o którym do dziś opowiada się w mojej rodzinie, a czego świadkami był mój ojciec z bratem i ich trzeci kolega, kiedy byli nastolatkami. Było to wiele lat temu jak ustaliłem prawdopodobnie w 1980 roku. Mój ojciec miał 14 lat, a jego brat 13. Było lato, bardzo ciepłe dni sierpnia. Postanowili spędzić noc w starym, opuszczonym domu tuż pod lasem, a zainspirował ich do tego jakiś horror obejrzany w telewizji. Pomyśleli, że będzie fajnie zobaczyć ducha na żywo. Kupili świeczki, wzięli jakieś koce i poszli we trójkę dla zgrywy do tego domu. Nie miał okien, szyb, w dachu była dziura i oczywiście nikt w nim nie mieszkał od 12 lat, od kiedy zmarł ostatni z rodziny S., starszy i schorowany człowiek.

Kiedy tylko zapadła ciemność, nagle jak opisywał mój już dziś nieżyjący ojciec stało się przeraźliwie zimno, a potem wszyscy usłyszeli głos „Dzień dobry szanownym panom, nazywam się Jezus”. Głos był tak wyraźny, jakby ktoś był w pomieszczeniu, gdzie zrobili sobie legowisko do spania. Nie był przyjemny, a raczej charkliwy, mocny i męski głos. Oczywiście rzucili wszystko i natychmiast uciekli z tego domu. O tym, jak bardzo ich to całe wydarzenie wystraszyło może świadczyć to, że przez kilka dni bali się wrócić po koce, które przynieśli z domów do tej rudery i zostawili na podłodze. Nie wiem, czy kiedyś mieliście podobną historię, ale na wszelki wypadek postanowiłem ją wam opisać.
Pozdrawiam z Bydgoszczy
[dane do wiad. FN]
From: […]
Sent: Saturday, October 10, 2020 1:59 PM
To: FN
Subject: RING

RING
Długo zabierałam się do napisania tego listu mam nadzieje na jego publikacje.. Chciałabym w końcu przedstawić na łamach nautilusa drobne "wydarzenie" a właściwie dialog który odbyłam z "diabłem" 16 grudnia 2018 roku
Zjawił się nagle w nocy jako ciemna postać i powiedział mi wskazując ręką na siebie
"Czy wiesz kim ja jestem?" odrzekłam "NIE" a on na to "To ja - Lucyfer"
W dalszej części nastąpił jego monolog gdyż po 1 ja byłam zbyt zszokowana po drugie ON tylko mówił i nie odpowiadał
Twierdził jak bardzo pragnie stanąć NA RINGU z Jezusem Chrystusem powtórzył on to kilka razy "że musi stoczyć z nim walkę na ringu" , że chciałby z nim wygrać ale niestety on jest silniejszy...  oraz wulgarnie wyraził swoje zdanie o Maryi stwierdzając że jest to k. która oddawała się współżyciu z rzymskim legionami.
Trwało to wszystko może 5, 10 minut po czym zniknął a ja nie wiedziałam co mam myśleć o tym wszystkim....
Pozdrawiam, […]

 
Dziękujemy za wszystkie relacje nadsyłane do działu XXI PIĘTRO – TWOJA HISTORIA. Prosimy pamiętać, że po ‘tamtej stronie’ nie jest samo dobro, ale bardzo dużo mętnych, czy nawet wręcz złych i złośliwych bytów, które bardzo chętnie lubią się podszywać pod różne znane postacie. Bez wstydu przedstawiają się przerażonym taką manifestacją ludzi jako „Napoleon, Hitler, Matka Boska czy choćby Jezus”, ale z prawdą ma to niewiele wspólnego. To jeden z powodów, dla których od zawsze odradzamy wszelkie zabawy w wywoływanie duchów. Kiedy coś się pojawi, to przeważnie nie jest to ten byt, który był przywoływany. Lepiej nie otwierać tych drzwi, bo chce przez nie chętnie przejść coś, co później jest bardzo trudno wygonić.

Komentarze (9)
Poniżej znajduje się lista komentarzy.

Śr, 14 paź 2020 16:01 | ocena: + 2

malykf | Załogant

Jakieś 10-12 lat temu w szkole rozmawiałem z księdzem katolickim na temat złych duchów. Użył bardzo podobnego stwierdzenia jak powyższe "otwarcie drzwi", mianowicie powiedział, że zły duch/złe moce jest jak pies na łańcuchu za ogrodzeniem. Dobrze wiedzieć, że tam jest i jest groźny, ale nigdy nie otwierajmy furtki...

Rozwiń odpowiedzi (1)

Śr, 14 paź 2020 21:48 | brak oceny

John-316 | Załogant

@malykf, mój kolega z technikum został księdzem. Tak się złożyło, że został też proboszczem w parafii, do której należę. Oczywiście miało to miejsce wiele lat temu. Gdy przyjeżdżał na kolędę od bramy wołał:
- Otwieraj grubasie! Opowiadał mi, że ma dwóch kumpli księży egzorcystów. Ale nie takich, jak to się mówi z pierwszej łapanki, tylko takich, którzy praktykowali i brali udział w egzorcyzmach z prawdziwego zdarzenia. Jeśli chodzi o tzw. otwieranie furtki złym mocom, to miał na tym punkcie fioła. I zawsze konsultował się z tymi dwoma egzorcystami. Dostał kiedyś od swoich ministrantów pendrive'a firmy pentagram. Co zrobił? Zapytałem go o to. Zniszczył. Bo było to uchylenie furtki szatanowi. Będąc w moim domu, zauważył pamiątki z Egiptu. Między innemu Skarabeusz. Stwierdził, że jest to symbol Belzebuba. Polecił zniszczyć. Zniszczyłem. Jak wspomniałem, miał na tym punkcie bzika. Na drzwiach kościoła przytwierdził planszę symboli zakazanych. Ludzie zaczęli pisać do kurii. No i się chłopina doigrał. Z proboszcza zrobili go wikarym i przenieśli do innej parafii. Ja do dnia dzisiejszego mam do niego ogromny szacunek. Nigdy nie owijał w bawełnę, był szczery i mówił co leży na wątrobie. Niech świadczy o tym fakt, że dla kolegi ze szkoły, zrobił kolędę w kwietniu. Wcześniej nie zastał mnie w domu. Na węgiel też zawsze pożyczył i zawsze oddałem. Pozdrawiam serdecznie

Rozwiń odpowiedzi (1)

Czw, 15 paź 2020 08:32 | ocena: + 2

Kepos | Załogant

@John-316, Istota taka jak Belzebub nie istnieje.

Śr, 14 paź 2020 13:09 | brak oceny

Kepos | Załogant

Miałem spotkanie z Lucyferem, wywołała go osoba, która przedstawiła się jako Następca Namiestnika Lucyfera wszechczasów na Ziemi. Zrobiło się ciemno w pokoju a ona powiedziała, że ma go. Byłem mordowany tą mocą - to tak jakby wielkie prądy przepływały przez mózg. Nie było go (Lucyfera) widać. Gdy powiedziałem, że chce go zobaczyć momentalnie straciłem wzrok, a osoba prowadząca powiedziała, że chciałem go zobaczyć - on zazdrosny jest o swój wygląd. Za każdym razem jak przybywa na seanse spirytystyczne, coś chce od ludzi, aby mu się wysługiwały, za darmo nic nie robi. Na odchodne zrobił pokaz świetlny - były to różnokolorowe spirale, a publika biła brawo z zachwytu. Ja siedziałem zabeczany i kątem oka widziałem te zjawiska. Potem okazało się, że od powstania tego Świata nikt Lucyfera bezpośrednio nie widział (ma kształt węża).

Śr, 14 paź 2020 05:17 | ocena: + 2

John-316 | Załogant

Zwrot typu ,, Dzień dobry szanownym panom" faktycznie charakteryzuje osiedlowych ,,żurków". U nas przesiadują oni w parku, które żartobliwie z tego powodu nazywany jest ,,Żurassic Park". Ten akurat zamiast dodać:
- Czy poratują panowie złotóweczką? Powiedział:
- Nazywam się Jezus. Należał widocznie do tych dowcipnych. A chłopakom buty pospadały.

Wt, 13 paź 2020 18:47 | ocena: + 6

Jolaos | Załogant

No własnie tak , własnie tak.
Tam po drugiej stronie większość to zgrywusy szukający żeru w postaci energii frajera który im uwierzy. Nie dziwi zachowanie chłopców ze spierniczali z tego domu co sił w nogach. Ten głos to sądzę że był -mógł być -od żywego człowieka co wiedział o ich zamiarach spania w tym domu. Również mógł tam nocować bezdomny , jakiś pijaczek który takim naturalnym głosem się do nich odezwał. Ale byli podrajcowani , oczekiwali niezwykłego no to dostali.
Druga historia jest bardziej prawdopodobna i dobrze że dziewczyna wyszła z tego o zdrowych zmysłach. Lucyfer - to w tłumaczeniu - niosący światło. Jednak dogmaty kościoła katolickiego zrobiły zeń uosobienie zła.Nie osądzam tego ale prawdomówność twórców kk jak i dalszych bieskupów tworzących na przestrzeni wieków to ciemna strona. Zaplanowano podbój świata i to zrobiono. Trochę trwało ale cel został zrealizowany. Dziś wiemy więcej , rozumiemy więcej wiec nie jest trudno dostrzec że kk to w rzeczywistości okupant większości krajów nowożytnych. Zaprowadzono chrystianizację ogniem i mieczem. Mieszko I też musiał się ugiąć i tak zostało. Ale ich czas i ich kłamstwa już się kończą. To widać po pustoszejących bazach watykańskich zwanych kościołami.
Ale czy wiecie Państwo że medycy - próbując zrobić szczepionkę przeciw koronaświrusowi wprowadzają coś co nazywają Lucyferazą ?
Bardzo niezwykłe,

Rozwiń odpowiedzi (1)

Śr, 14 paź 2020 09:43 | ocena: -1

Kepos | Załogant

@Jolaos, czas na Antychrysta (wcielony Lucyfer) - on dopiero nauczy ludzi rozumu.

Rozwiń odpowiedzi (1)

Śr, 14 paź 2020 17:50 | ocena: + 2

Jolaos | Załogant

@Kepos, Może tak , może nie. W tej materii można tylko gdybać gdyż nie da się uścisnąć graby ani jednemu ani drugiemu. :)
Ponadto tak do końca nie wiadomo czy obaj nie są postaciami fikcyjnymi. Po drugie - z tego co dziś wiem poziom przekłamań i celowych zakłamań jest w tej materii potężny. Ciemny lud miał to kupić i kupił. Mało tego - rozchodował te treści jak komu pasowało.
Więc pass...

Rozwiń odpowiedzi (1)

Czw, 15 paź 2020 12:16 | ocena: + 1

hmsnelson | Załogant

@Jolaos, Doskonale to ująłeś. Świetna wypowiedz w samo sedno.Pozdrawiam serdecznie.

Wyświetl według: Chronologicznie Ocena
w kolejności: rosnąco malejąco

* Informujemy, iż treści zamieszczane w komentarzach, lub innych rubrykach, w których internauta może dodać swój wpis nie są stanowiskiem Fundacji Nautilus i nie stanowią one odzwierciedlenia naszych poglądów, upodobań bądź sympatii. Fundacja Nautilus nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez Użytkowników.

Aby dodać komentarz, zaloguj się.
szukaj:  

Wejście na pokład

Zapamiętaj mnie

Wiadomość z okrętu Nautilus

1 grudnia:// [...] Wystarczył zaledwie tydzień od wykrycia omikronu w RPA, aby ten został zidentyfikowany w 16 kolejnych krajach. Omikron zgromadził w sumie aż 50 mutacji, przy czym 32 zmiany w białku kolca. [...]

UFO24

więcej na: emilcin.com

Dziś, 08:30 | 29 listopada 2021 jeden z naszych czytelników widział przelot jasnego obiektu nad Żywcem. Była to jasna kula, która poruszała się i zatrzymywała, w pewnym momencie jak opisuje świadek 'zgasła'. Manifestacja była widoczna ok. 20 sekund , natomiast według świadka była godzina ok. 23.55, czyli tuż przed północą.

Dziennik Pokładowy

Piątek, 19 listopada 2021 | Zgadzam się z Krzysztofem Jackowskim, że jesteśmy w przededniu wielkiej światowej wojny, choć widzę ją zupełnie gdzie indziej niż jasnowidz z Człuchowa i trochę inaczej. Moim zdaniem wybuchnie nie na Bliskim Wschodzie i nie w pobliżu tak znienawidzonego przez najsłynniejszego obywatela Człuchowa Izraela (którego cały czas nazywa małym państwem, którego nazwy nie wymieni), ale być może w dwóch punktach...

czytaj dalej

FILM FN

UFO NAD DUSSELDORFEM - relacja o obserwacji UFO w 1980 roku

archiwum filmów

Archiwalne audycje FN

Playlista:

rozwiń playlistę
Właściwe, pełne archiwum audycji w przygotowaniu...
Będzie dostępne już wkrótce!

Poleć znajomemu

Poleć nasz serwis swojemu znajomemu. Podaj emaila znajomego, a zostanie wysłane do niego zaproszenie.

Najnowsze w serwisie

Wyświetl: Działy Chronologicznie | Max:

Najnowsze artykuły:

Najnowsze w XXI Piętro:

Najnowsze w FN24:

Najnowsze Pytania do FN:

Ostatnie porady w Szalupie Ratunkowej:

Najnowsze w Dzienniku Pokładowym:

Najnowsze recenzje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: OKRĘT NAUTILUS - pokład on-line:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: Projekt Messing - najnowsze informacje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: PROJEKTY FUNDACJI NAUTILUS:

Informacja dotycząca cookies: Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu logowania i utrzymywania sesji Użytkownika. Jeśli już zapoznałeś się z tą informacją, kliknij tutaj, aby ją zamknąć.