Dziś jest:
Sobota, 8 maja 2021

Jeśli są gdzieś inne światy daleko w kosmosie, to na pewno stoją tam piramidy.
/Jon M. Taylor, badacz Egiptu/

XXI Piętro
HISTORIE PRZESŁANE PRZEZ ZAŁOGANTÓW
Wyślij swoją historię - kliknij, aby rozwinąć formularz


Zachowamy Twoje dane tylko do naszej wiadomości, chyba że wyraźnie napiszesz, że zezwalasz na ich opublikowanie. Adres email do wysyłania historii do działu "XXI Piętro": xxi@nautilus.org.pl

Twoje imię i nazwisko lub pseudonim

Twój email lub telefon

Treść wiadomości

Zabezpieczenie przeciw-botowe

Ilość UFO na obrazie

SEN JASNOWIDZA KRZYSZTOFA JACKOWSKIEGO O DZIWNYM NIEBIE - 11 marca 2021
Sob, 13 mar 2021 04:00 | komentarze: 13 czytany: 3667x

12 marca 2021 na pokład okrętu Nautilus zadzwonił jasnowidz Krzysztof Jackowski. Opowiedział o niezwykłym śnie, który miał dzień wcześniej, czyli 11 marca. Poniżej opis jego niezwykłego snu.


[...]To było wczoraj, wypiłem rano herbatę i położyłem się jeszcze na chwilę. Czasami, kiedy tak zasypiam nad ranem, to śnią mi się przeróżne rzeczy, czasami bardzo ważne.
Zasnąłem od razu i spałem ok. pół godziny. Śniło mi się, że jest wieczór, późny wieczór. Stoję przed swoją kamienicą na podwórzu. I widzę sąsiadów, którzy tak jakby mnie poznali i mówią dziwną rzecz, którą ja słyszę:
- Chodźcie na pola, będzie burza... coś zobaczycie!
We śnie Jackowski poszedł z nimi i nagle zobaczył, jak niebo zmienia kolory. Chmury to pojawiały się, to znikały. Były błyski na niebie, niczym pioruny, jakieś istne tajfuny z chmur. To wszystko było ruchome, miały te chmury przerażające barwy.
I wtedy w tym śnie ja do nich mówię:
- To nie jest żadna burza... to błyski od bomby atomowej!
Kiedy to powiedział, wtedy wszyscy zaczęli uciekać. I nagle z tej strony, gdzie uciekali, we śnie wyjechała wielka amfibia z żołnierzami. Jasnowidz opowiada, że we śnie po rosyjsku (choć nie zna tego języka) zaczął z jednym z tych żołnierzy rozmawiać. Tłumaczył mu, że jego zabrać do wojska nie mogą, bo on jest po operacji serca. Pokazał nawet na piersi bliznę i wyjął z kieszeni złotówkę mówiąc, że on w sersu ma taką sztuczną zastawkę jak ta złotówka, tej wielkości. Jego argumentacja trafiła chyba do tych żołnierzy, bo mieli go zostawić, ale brać młodych.
- Żal mi było tych młodych, że idą na zatracenie... - mówił Jackowski opisując swój sen.
Żołnierze otoczyli jego i uciekających przed chmurą sąsiadów. Jasnowidz zrozumiał, że powinien iść z tymi ludźmi w mundurach. Tak się stało. Weszli do jakiegoś pomieszczenia, gdzie była jakaś kobieta. Nagle rozbawiona trochę kpiąco zapytała go:
- Zanim Pan pójdzie panie Jackowski, to niech pan powie... będzie ta wojna czy nie?
Jackowski uśmiechnął się i przeszedł do kolejnego pomieszczenia. Tam zobaczył niezwykły widok: w pomieszczeniu byli wojskowi w mundurach. I wtedy Jackowski ich zapytał:
- O, panowie żołnierze... to by będziecie wiedzieli lepiej ode mnie... będzie ta wojna czy nie?
Oni wszyscy twierdząco pokiwali głowami. I wtedy Krzysztof Jackowski się obudził.
/spisane w Bazie FN 14 marca 2021/

Komentarze (13)
Poniżej znajduje się lista komentarzy.

Wt, 16 mar 2021 03:56 | ocena: -2

Kamchy5197 | Załogant

Dlaczego Jackowski w opisie dla fundacji powiedział: "Kiedy to powiedział, wtedy wszyscy zaczęli uciekać. I nagle z tej strony, gdzie uciekali, we śnie wyjechała wielka amfibia z żołnierzami. Jasnowidz opowiada, że we śnie po rosyjsku (choć nie zna tego języka) zaczął z jednym z tych żołnierzy rozmawiać.", a już w filmie jest, że w obcym języku tylko. Zauważyłem, że j.boi się mówić prawdy o Rosji, o Putinie i że ta wojna będzie. Jasnowidz Nazar jest inny. Nie dość, że lepszym, bo ma wielką sprawdzalność, a nie mówi ogólnie jak j.to jeszcze jest odważny i nie zależny. Jackowski jest zastraszony przez służ.....y z którymi być może współpracuje.

Pt, 12 mar 2021 18:55 | brak oceny

lukasz... | Załogant

Się akurat złożyło, że od paru dni w mojej głowie "siedzi" intensywnie Krzysztof Jackowski w związku z pewną jego wizją z 2007 roku.

To była taka tam "kamera-lna" wizja, gdzie padały ciekawe sformułowania, oraz gdzie jasnowidz opowiedział o "przygotowaniach" KOGOŚ do tego "co MOŻE się wydarzyć".

Pzdr.

Pt, 12 mar 2021 17:15 | ocena: + 2

Vrill | Załogant

Czarnowidzem (ni jasno-) nie jestem a sny też mam.
I śnił mi się kiedyś też z takimi żywo-barwnymi chmurami znad których leciały potężne pioruny, jeden za drugim; jakby w tym samym momencie widziałem nad wyraz pobudzone Słońce i zderzenie 《implozję i eksplozję》gwiazd w innej części galaktyki
Wszystko to było ze sobą połączone


[Jeśli zaś chodzi o te pioruny, choć potężne i przenikające budynki a nawet pod ziemię - nikomu żadnej krzywdy nie wyrządzały {poza sianiem powszechnej paniki}]

[[był to czas w którym nie mogłem się oderwać od encyklopedii, dokumentów i newsów dot. wiedzy astronomicznej, stąd ten sen]]

Pt, 12 mar 2021 17:02 | ocena: + 4

sidhartha | Załogant

akurat wojny do zmiany wibracji nie potrzebujemy.
nikt nam za darmo raju nie da.
te przepowiednie o wojnie, kryzysie finansowym(bo akurat to brednie)robią ludzie którzy widzą że ludzkość coraz bardziej podnosi wibracje i tyrania się powoli kończy, a oni tego nie chcą.
ale i tak przegrają :)
wygra dobro, i szczęście, wszelkie powodzenie.
lol co najwyżej w ziemię może uderzyć asteroida, przebiegunowanie było w 2012 roku, że co?że nie było wtedy kataklizmów?a czy przy przebiegunowaniu muszą być?

Rozwiń odpowiedzi (1)

Sob, 13 mar 2021 17:07 | brak oceny

Pedro-52 | Załogant

@sidhartha, witam drogi Załogancie.
W całej rozciągłości zgadzam się z Twoją konstatacją.
Otrzymujesz ode mnie plusa. Mam podobne na to spojrzenie.
Najmilsze pozdrowienia. Pedro

Pt, 12 mar 2021 15:30 | ocena: -2

Smaggie | Załogant

Ten sen z opisu zgadza się dokładnie z opisami jasnowidza Nazara. Mówi on ataku ze strony Rosji i o zniszczeniu Litwy, możliwe że właśnie bombą atomową. Następnie zostanie zaatakowana Polska oraz że Czechy zostaną całkowicie zniszczone (żółty pył). Opowiadał także o błyskach na niebie, które mają pozbawić całe obszary elektryczności i jakichś atakujących bezzałogowcach z kamerami termowizyjnymi (narysował coś co wygląda jak Forpost - rosyjski dron).

Rozwiń odpowiedzi (1)

Wt, 16 mar 2021 04:00 | ocena: + 1

Kamchy5197 | Załogant

@Smaggie, Nazar jest najlepszym polskim jasnowidzem. Jest 100 razy lepszy od jackowskiego, którego media wykreowały. Jackowski zachowuje sie dziwnie od dłuższego czasu. To chwalenie Putina i Rosji jest dziwne i pachnie kremlowską propagandą nawet nieraz. Kim jest jackowski? Komu się sprzedał? Co otrzymał? Dziwny, dziwne słowa mówi. Putin dobry, rosja cacy, wojny nie będzie, a potem będzie. Córce każe z Polski uciekać do Bułgarii, a zaraz widzom jak mantra powtarza, że w Polsce wojny nie będzie i ok ma być. To przed czym uciekać? Fundacja powinna zwrócić uwagę na Pana Jasnowidza Nazara bo jest lepszy po prostu!!!!!!

Rozwiń odpowiedzi (1)

Wt, 16 mar 2021 08:26 | ocena: + 3

Maria_st | Załogant

@Kamchy5197,
Nie podobaja mi sie Twoje słowa odnośnie Krzysztofa Jackowskiego. Wiem, ze są subiektywne i możesz je wyrażac ale moze lepiej dwa razy się zastanowic zanim coś się napisze.
Narzucanie swoich opinii innym nie świadczy o Tobie dobrze .
Nie wziąłes pod uwagę, że Krzysztof Jackowski wszystkich traktuje jednakowo i po prostu mówi, opisuje swoje wizje, sny . Nie chcesz czytać, słuchać, nie musisz.
Jesteś niczym fanatyk a to już jest grożne .
Ja uważam, że osoba która przekazuje swoje wizje wie co robi......bo dzieki temu ulegają zmianie scenariusze, które nie chcemy by zaistniały.
Dlaczego ?
Chyba nie muszę na to odpowiadać.

Pt, 12 mar 2021 15:02 | ocena: + 6

Pedro-52 | Załogant

Szanowny Panie Jasnowidzu!
"...Sen, w którym występuje jakaś przemoc, okrucieństwo i zniszczenie symbolizuje wszystko to, czego boimy się najbardziej. Wojna, bez względu na kontekst, nie zwiastuje powodzenia, a w niektórych interpretacjach stanowi rzekomo ostrzeżenie.
Podświadomie, taki symbol wywołuje u nas strach i niepokój. Wiadomo jednak, że motywy senne nie zawsze podlegają dosłownej interpretacji i tak też jest w tym przypadku. Aby poznać dokładne znaczenie snu, warto zapamiętać możliwie najwięcej szczegółów. Duże znaczenie ma m.in. to, czy osoba śniąca była stroną konfliktu, uciekała przed walką, czy ukrywała się. Już sam fakt, że we śnie pojawia się motyw wojny, może oznaczać, że czeka na nas nieprzyjemna, generująca wiele stresu sytuacja..."
Sny o wojnach i wszelkich konfliktach zbrojnych
miewają różni ludzie, niekoniecznie posiadający jakieś zdolności jasnowidcze. Osobiście bardzo dużo śnię, bo niemalże każdej nocy i to w znacznym stopniu w stosunku do długości całego snu. Moja faza REM wynosi od 1,5 do 2 godzin, co wykazuje mój smartwatch.
Pragnę zapewnić, że w najbliższych latach nie powinno nas spotkać takie katastroficzne wydarzenie. To wynika z przekazów w moich snach, które otrzymuję od blisko 8 lat od jakiejś cywilizacji pozaziemskiej. Jestem raczej przekonany, że tak będzie, bo wiele sytuacji i następujących od pewnego czasu wydarzeń z udziałem Niezidentyfikowanych Obiektów Latających ( NOL ), potwierdza to, co przekazano mi podczas niezwykłych 5 snów. Obca Cywilizacją prowadzi dyskretną obserwację życia i poczynań Ziemian. W najbliższych latach tego rodzaju demonstracje z ich strony będą nasilone.
To będzie zauważalne jeszcze w tym roku.
Jak wynika z tych przekazów sennych z lat 2012-2021, ujawnienie Obcych Istot przed ludzkością ma nastąpić około 2024 roku.
Do tego czasu nie będzie żadnego Armagedonu.
Konflikty regionalne, powodzie, pożary oraz epidemie i pandemię, nie spowodują upadku cywilizacji na naszej Planecie.
Szanowny Panie Krzysztofie Jackowski, przyznam otwarcie, że znam Pana od bardzo dawna, bo posiadam rodzinę w Człuchowie.
Nie będę się rozpisywał zbyt wiele na ten temat, bo są to kwestie delikatnej natury. Szanuję Pana, jak każdego innego człowieka, ale otwarcie mówię, że nie zawsze zgadzam się z Pańskimi
wizjami. Tym razem również. Zapowiadał Pan już jakieś obce wojska z Niemiec i wybuchy wojen. I co się dzieje? Nic z tych rzeczy.
Nie wywołujmy wilka z lasu.
Powtarzam po raz kolejny. Do wojny na razie jeszcze daleko...
Najmilsze pozdrowienia. Pedro

Rozwiń odpowiedzi (1)

Wt, 16 mar 2021 09:57 | ocena: + 3

zmylna | Załogant

@Pedro-52,
Dziękuję Pedro.
Zdecydowanie brak tutaj takich informacji - optymistycznych, pozytywnie nastawiających.
Ciągle tylko, że będzie źle, że umrzemy, że zachorujemy, że będzie wojna, potopimy się...
Noszz.... Dlaczego ???
Dlaczego nie, że zmądrzejemy, że miłość będzie górą, że ludzie staną się lepsi, będą dla siebie dobrzy!
---------------------------------------------------------
Musimy wierzyć, że będzie dobrze, lepiej, uśmiechać się, mówić dobre słowo :)
Cieszyć się życiem, rodziną, pracą :)

Uśmiech dal wszystkich :)

Rozwiń odpowiedzi (3)

Wt, 16 mar 2021 11:29 | ocena: -1

Kepos | Załogant

@zmylna, Dlaczego na Ziemi nie będzie tak jak napisałaś, bo oprócz ludzi są jeszcze Aniołowie i duchy potępione - to między tymi dwoma ugrupowaniami jest ciągła przepychanka, a ludzie znajdują się pośrodku.

Śr, 17 mar 2021 18:20 | ocena: + 3

Pedro-52 | Załogant

@zmylna, witam serdecznie. Optymizm jest wiarą, która prowadzi do osiągnięć. Nic nie da się zrobić bez nadziei, zaufania i wiary.
Niewiele rzeczy na świecie ma większą moc niż pozytywny impuls. Świat bez optymizmu nie
miałby sensu. Stałby się przygniatający i szary.
Myśląc pozytywnie osiągniesz w końcu to, o czym marzysz. Pesymizm jest przeciwieństwem
tego i ciągłe powtarzanie złych myśli, przekazów
i emocji, może doprowadzić do czarnego scenariusza życiowego. Tego unikajmy jak ognia, bo gdy już wybuchnie trudno go ugasić.
„Pesymizm nigdy nie wygrał żadnej bitwy” (Dwight D. Eisenhower).
Najmilsze pozdrowienia. Pedro

Wt, 13 kwi 2021 07:28 | ocena: + 2

Maria_st | Załogant

@zmylna,

Ja myślę podobnie jak Ty, ale zastanawiam się dlaczego w pamięci tej planety, ludzi, są cykliczne katastrofy obejmujące bardzo duże obszary .
O co w tym chodzi ?
Przecież każdy chce być szczęśliwy a jednak jest inaczej.
Nasza Ziemia przypomina nawiedzony dom w którym straszy i gdy się ktoś w nim pojawia uaktywnia się jakaś siła....tylko, że często odbieramy ja negatywnie. Przepędza nas z domu.
Możliwe, ze to program-- cyklicznego przesiewu coś, ktoś nam podrzuciło a my odbieramy to w różny sposób na miare naszego pojmowania.
Udawanie bycia szczęśliwym zawsze padnie jeśli nie wynika z naszego wnętrza .

Wyświetl według: Chronologicznie Ocena
w kolejności: rosnąco malejąco

* Informujemy, iż treści zamieszczane w komentarzach, lub innych rubrykach, w których internauta może dodać swój wpis nie są stanowiskiem Fundacji Nautilus i nie stanowią one odzwierciedlenia naszych poglądów, upodobań bądź sympatii. Fundacja Nautilus nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez Użytkowników.

Aby dodać komentarz, zaloguj się.
szukaj:  

Wejście na pokład

Zapamiętaj mnie

Wiadomość z okrętu Nautilus

8 maja 2021: [...] Kolejna niepokojąca wizja przyszłości Krzysztofa Jackowskiego. W miesiącach wakacyjnych wydarzenie, które wstrząśnie światem - w konsekwencji pojawi się gospodarczy kryzys, który ze świata dotrze także do Polski. Na jesieni jak powiedział jasnowidz 'powrót zarazy z ogromną siłą. O wizji jasnowidza piszemy w ramach projektu MESSING  [...]

UFO24

więcej na: emilcin.com

Dziś, 15:12 | [...] Witam wczoraj [ 7 maja 2021 - przyp. FN] około 19:10 dostrzegłem kilka ciemnych punktów wiszących rozproszonych na niebie. Miejscowość Bełżyce. obserwowałem je z okolic ulicy Przemysłowej na zachód. Zrobiłem nagranie i udało mi się złapać jeden z tych obiektów. Chociaż robiłem to trochę na ślepo, ponieważ lepiej było je widać okiem niż w ekranie telefonu. Nawet myślałem, że nic nie nagrałem. W każdym razie przesyłam nagranie do analizy. Proszę o anonimowość [dane do wiadomości Fundacji ...

Dziennik Pokładowy

Wtorek, 20 kwietnia 2021 | Kolejne informacje podawane przez Pentagon i armie USA nie pozostawiają wątpliwości – zjawisko Niezidentyfikowanych Obiektów Latających jest równie prawdziwe jak istnienie Antarktydy. Praktycznie nikt z czytających ten tekst nie był na Antarktydzie, ale dobrze wie, że Antarktyda istnieje. Z UFO jest tak samo. I tak pojawił się poważny problem. Z czym? A z tym, co mówią "obcy z UFO...

czytaj dalej

FILM FN

UFO NAD BEŁŻYCAMI - 7 maja 2021, godz. 19:10

archiwum filmów

Archiwalne audycje FN

Playlista:

rozwiń playlistę
Właściwe, pełne archiwum audycji w przygotowaniu...
Będzie dostępne już wkrótce!

Poleć znajomemu

Poleć nasz serwis swojemu znajomemu. Podaj emaila znajomego, a zostanie wysłane do niego zaproszenie.

Najnowsze w serwisie

Wyświetl: Działy Chronologicznie | Max:

Najnowsze artykuły:

Najnowsze w XXI Piętro:

Najnowsze w FN24:

Najnowsze Pytania do FN:

Ostatnie porady w Szalupie Ratunkowej:

Najnowsze w Dzienniku Pokładowym:

Najnowsze recenzje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: OKRĘT NAUTILUS - pokład on-line:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: Projekt Messing - najnowsze informacje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: PROJEKTY FUNDACJI NAUTILUS:

Informacja dotycząca cookies: Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu logowania i utrzymywania sesji Użytkownika. Jeśli już zapoznałeś się z tą informacją, kliknij tutaj, aby ją zamknąć.