Dziś jest:
Sobota, 8 maja 2021

Jeśli są gdzieś inne światy daleko w kosmosie, to na pewno stoją tam piramidy.
/Jon M. Taylor, badacz Egiptu/

XXI Piętro
HISTORIE PRZESŁANE PRZEZ ZAŁOGANTÓW
Wyślij swoją historię - kliknij, aby rozwinąć formularz


Zachowamy Twoje dane tylko do naszej wiadomości, chyba że wyraźnie napiszesz, że zezwalasz na ich opublikowanie. Adres email do wysyłania historii do działu "XXI Piętro": xxi@nautilus.org.pl

Twoje imię i nazwisko lub pseudonim

Twój email lub telefon

Treść wiadomości

Zabezpieczenie przeciw-botowe

Ilość UFO na obrazie

MÓJ NIEZWYKŁY, KOSMICZNY SEN
Sob, 10 kwi 2021 19:56 | komentarze: 11 czytany: 2272x

[...] W ubiegłym roku, bodajże w październiku, opisałem kilka swoich dziwnych snów. Ostatni z nich był dla mnie szczególnie zaskakujący a przy tym przerażający. W nim właśnie widziałem mnóstwo martwych ludzi leżących na ulicach miast. Patrząc na to co się teraz w Polsce dzieje, sen wraca jak bumerang i znów zaczynam się bać. Wybaczcie, że o tym wspomniałem. Dzisiaj nie o tym chcę pisać.Niedawno miałom dziwny sen i znów, zresztą jak zwykle, wahałem się czy warto go przedstawić  waszym czytelnikom. W końcu pomyślałem sobie, skoro już raz odważyłem się opisać Wam swoje sny ( niektórzy mogą je nazwać wizje), przedstawię i ten ostatni.


Znajdowałem się w pokoju, który w pewnym sensie kojarzył mi się z jakąś sterownią. Było to pomieszczenie sporych rozmiarów, bez okien i widocznych drzwi z niewidocznym również oświetlaniem. Wyglądało to tak jakby światło wydobywało się bezpośrednio z całych powierzchni ścian, podłogi i sufitu. Byłem pilotem statku kosmicznego, obok mnie siedział młodszy kolega- drugi pilot a tuż za nim nasz szef-koordynator. Naprzeciwko za pulpitem przypominającym pulpit dyrygenta z blatem wydłużonym na boki wspartym na smukłej nodze, siedziało najważniejsze gremium- nasz przywódca i jego trzej zastępcy. Pod ścianą z mojej lewej strony usadowiło się dwóch doradców, ekspertów.

Siedzieliśmy na czymś co przypominało pufy i co było dla nich charakterystyczne - to to, że samoistnie zmieniały kształt dopasowując się idealnie do naszych pośladków.  

W przeciwieństwie do mego młodszego kolegi pilota, który był wyraźnie zdenerwowany i podekscytowany faktem, że siedzi naprzeciw naszego przywódcy, ja czułem się bardzo swobodnie tak jakbym bywał tu wielokrotnie.

W pewnym momencie nasz przywódca przełączył coś na pulpicie i cała ściana za moimi plecami
stała się oknem ( myślę, że był to ogromy ekran jakiegoś urządzenia ). Nasza trójka siedząca dotąd tyłem obróciła się tak by móc swobodnie oglądać to co chciano nam pokazać, przedstawić.

Zobaczyłem księżyc, był ogromy i dalej za nim, lekko z prawej ziemię. Nie były tak jasne jak tu na ziemi przedstawia się je na zdjęciach, wydaje mi się, że to było spowodowane naszą pozycją względem nich i słońca. Obraz powoli się powiększał  i na tle ziemi zauważyłem jakiś pojazd kosmiczny, zmierzający w stronę księżyca.

W tym momencie nasz przywódca zwrócił się do mnie mówiąc:" ziemianie szykują się do aneksji księżyca, polecisz tam i zrobisz wszystko by temu zapobiec".

Później odwrócił się do swych doradców- ekspertów i zaczął z nimi dyskutować. Najdziwniejsze było to, że ja i moi koledzy nic z tego nie słyszeliśmy. Wyglądało to tak jakby przywódca przełączył się na inny zakres fal, dla nas niedostępny.

W tym czasie ja zwróciłem się do naszego koordynatora i wskazując na dwóch z zastępców przywódcy ( użyłem imion których nie jestem w stanie powtórzyć) zapytałem:" czy wiesz, że oni mają swoich sobowtórów na ziemi i to tak doskonałych, że gdyby ich tu postawić, nie rozpoznał byś który jest którym". Dodałem jeszcze, że ci na ziemi pełnią tam niezwykle ważne funkcje.
 I w tym momencie wszystko się urwało.

Pozdrawiam redakcję i wszystkich zaglądających na Waszą stronę.
Nazwisko i adres tylko do wiadomości redakcji.  
[...]
          .
Komentarze (11)
Poniżej znajduje się lista komentarzy.

Śr, 28 kwi 2021 03:28 | brak oceny

vladimir_putin | Załogant

Niezłe prowo. A teraz do gułagu :-)

Pon, 12 kwi 2021 22:04 | ocena: + 2

Maria_st | Załogant

Odnośnie tych martwych ludzi na ulicach miast to kilkanaście lat temu opisałam swój sen z 1993-95 / dokładnie nie pamiętam / o tzw 2 Słońcach na innym blogu / Infra /.

"moj sen z 2 Słońcami ukazał mi czerwono-po​maranczowe niebo, ale gdy tak czytalam to własnie z tym mi sie skojarzyl.
W tym snie pamietam ze ludzie lezeli na ziemi martwi, ale teraz jak napisalas ze nie moglas sie poruszyc to byc moze i oni byli w takim samym stanie a ja to odebralam jak odebralam.
Pamietam tez dziwne zjawisko ktorego w snie nie rozumiałam—​—dziwna cisza…..tak​a przytłaczaj​aca, byc moze tu chodzi o jakies zjawisko fizyczne. ”.....lub wtedy gdy nad nami jest pojazd kosmiczny...albo upadło coś wielkiego na Ziemię

Moje przemyślenia po wielu latach :

"Jedno z pewnoscia bylo Słońcem ale to 2 tylko tak wygladalo i stad skojarzenie ze są 2....Ja je widzialam ze swej perspektywy/ miejsca zamieszkania/ jedno z lewej --normalne choc tez zachowywalo sie dziwnie bo sprawialo wrazenia zachodzącego....tyle ze to bardziej wschod niz zachod..

Za to drugie to raczej.....duza kometa, meteoryt....szybko się przemieszczal z południa na zachód no i to dziwne zjawisko---cisza i lezacy ludzie. Może coś będzie bardzo blisko przemieszczac sie obok naszej planety.

Być może ta dziwna cisza ma zwiazek takze z polem magnetycznym Ziemi, w kazdum razie nic dobrego wtedy sie nie dzialo.

To takie skojarzenia po czasie, ale niekoniecznie sluszne. "

Pon, 12 kwi 2021 12:45 | ocena: + 1

Pedro-52 | Załogant

@-relatysta, witam Szanowny Załogancie! "...Grupa naukowców z amerykańskiego ośrodka badawczego Fermilab przeprowadziła eksperyment z udziałem subatomowych cząstek mionów, który doprowadził ich do niezwykłego odkrycia. Ku zaskoczeniu badaczy miony, poddane działaniu pola magnetycznego, zaczęły zachowywać się inaczej, niż przewiduje to tzw. Model standardowy, czyli, ogólnie mówiąc, powszechnie akceptowany zbiór zasad opisujących działanie naszego wszechświata. Mówiąc krótko: ich zachowanie zaprzecza znanym nam prawom fizyki..."
Do każdego nowego odkrycia naukowego
można mieć takie, czy inne wątpliwości, ale
w myśl pewnych zasad filozoficznych trzeba
przyjąć, że jeśli nie potrafimy udowodnić naukowo istnienia czegoś, nie znaczy, że to nie
istnieje. Donald Rumsfeld próbował zapewne
przekazać swoje spojrzenie na zbliżone kwestie.
Nasz świat skrywa jeszcze wiele tajemnic, o których nauka niewiele wie. Z upływem czasu
człowiek będzie odkrywał bardzo powoli wiedzę
o wszechświecie i istniejących w nim nieznanych
nam praw.
Najmilsze pozdrowienia. Pedro

Nie, 11 kwi 2021 15:51 | ocena: + 2

Rosner | Załogant

....czasem myślę, że sny które są tak realne, barwne a do tego logiczne do "szpiku kości" nie mogą tak do końca być jedynie snami.
Sny które się pamięta i przeżywa po przebudzeniu przez tydzień lub dłużej czując, stres, obawę czy głęboki żal nie mogą być jedynie domeną marzeń sennych. Wszak to wszechobecne bardzo jasne świetliste wręcz światło w pojeździe jest można powiedzieć nie do podrobienia na Ziemi.
Zastanawiam się zatem po wielokroć czy śnimy czy też zostajemy przestrojeni na inny kanał w tym niewiarygodnym stanie między jawą a snem.
A może przeżywamy to faktycznie i mamy jedynie wymazane z pamięci podręcznej owe zdarzenia do których za bardzo nie możemy się odwołać a które zapisane na naszym twardym dysku błędnie wskazują obrazy każąc wierzyć, że wszystko to się jedynie śniło.

Rozwiń odpowiedzi (1)

Śr, 28 kwi 2021 03:27 | ocena: + 2

vladimir_putin | Załogant

@Rosner,
Bo nie są. Możesz to sobie sprawdzić, zadając w myślach to pytanie przed zaśnięciem. Po jakimś czasie powinnaś otrzymać odpowiedź.

PS Nie można snów traktować w sposób dosłowny. One mają za zadanie zmusić Ciebie do przemyśleń, wprowadzić w odpowiedni nastrój etc.

Nie, 11 kwi 2021 15:04 | ocena: + 3

Pedro-52 | Załogant

Witaj, Szanowny Załogancie!
To niezwykłe, co napisałaś. Według mnie posiadasz pewne przymioty i cechy
o których jeszcze nie wiesz. Zapewne już wcześniej miałeś pewne ukryte zdolności do przewidywania tajemniczej przyszłości i dzisiaj miewasz też podobne sny, jesteś człowiekiem o bogatym i harmonijnym uduchowieniu. Ludzie mający unikalne zdolności do wnikania w tą delikatną materię świata duchowego, potrafią odbierać sygnały z odległych obszarów kosmosu przy pomocy kwantowego splątania na odległość. Dotyczy to również tajemniczych wizji sennych z innych wymiarów wszechświata. Nie ma tu żadnych barier i dzielących kosmicznych odległości w tej materii. O tym mówił i pisał największy geniusz czasów współczesnych Albert Einstein. Nazywał te zjawiska jako upiorne splątania na odległość. U niektórych ludzi zjawisko to zachodzi dlatego, że pewne obszary w ich mózgu, aktywują się szczególnie podczas snu. Niezwykłość tego organu jest znana współczesnej nauce, ale do końca nie rozpoznana. Trzy dni temu amerykańscy naukowcy odkryli coś niezwykłego, co poraz pierwszy udało się udowodnić eksperymentalnie.
Stwierdzono, że elementarne cząstki subatomowe zwane mionami napędzane są jakąś nieznaną jeszcze energią. Prawa fizyki będą
zapewne poprawiane i zmieniane, bo te znane nam dotychczas, nie wspominały o tej energii.
Jakiś czas temu napisałem też, że wcześniejsze
prawa fizyki odnoszą się tylko do obszarów
Lokalnych wszechświata i na pewno dojdzie jeszcze do nowych odkryć na tym polu, bo
odbieranie sygnałów przez ludzki mózg na
poziomie kwantowym stanowi już pewne
potwierdzenie niezwykłości ludzkiego mózgu.
Ubogacaj te cechy i wzmacniaj swoje życie duchowe, a posiądziesz jeszcze większe zdolności do przewidywania tajemniczej przyszłości.
Najmilsze pozdrowienia. Pedro

Rozwiń odpowiedzi (1)

Pon, 12 kwi 2021 06:29 | brak oceny

-relatysta | Załogant

@Pedro-52,
Co do nauki i "amerykańskich naukowców", to znalazłem fajny cytat; jak dla mnie bardzo optymistyczny.

"Wiemy, o czym wiemy - to rzeczy, o których wiemy, że wiemy. Wiemy, o czym nie wiemy - to znaczy są rzeczy, o których wiemy, że o nich nie wiemy. Ale również nie wiemy, o czym nie wiemy - to rzeczy, o których nie wiemy, że nie wiemy.
Donald Rumsfeld   

Rozwiń odpowiedzi (2)

Pon, 12 kwi 2021 12:44 | ocena: + 1

Pedro-52 | Załogant

@-relatysta, witam Szanowny Załogancie! "...Grupa naukowców z amerykańskiego ośrodka badawczego Fermilab przeprowadziła eksperyment z udziałem subatomowych cząstek mionów, który doprowadził ich do niezwykłego odkrycia. Ku zaskoczeniu badaczy miony, poddane działaniu pola magnetycznego, zaczęły zachowywać się inaczej, niż przewiduje to tzw. Model standardowy, czyli, ogólnie mówiąc, powszechnie akceptowany zbiór zasad opisujących działanie naszego wszechświata. Mówiąc krótko: ich zachowanie zaprzecza znanym nam prawom fizyki..."
Do każdego nowego odkrycia naukowego
można mieć takie, czy inne wątpliwości, ale
w myśl pewnych zasad filozoficznych trzeba
przyjąć, że jeśli nie potrafimy udowodnić naukowo istnienia czegoś, nie znaczy, że to nie
istnieje. Donald Rumsfeld próbował zapewne
przekazać swoje spojrzenie na zbliżone kwestie.
Nasz świat skrywa jeszcze wiele tajemnic, o których nauka niewiele wie. Z upływem czasu
człowiek będzie odkrywał bardzo powoli wiedzę
o wszechświecie i istniejących w nim nieznanych
nam praw.
Najmilsze pozdrowienia. Pedro

Wt, 13 kwi 2021 10:35 | ocena: + 1

Pedro-52 | Załogant

@-relatysta, witam Szanowny Załogancie.
Pozwalam sobie dołożyć też wspaniały cytat:
"...gdy odrzucisz to, co niemożliwe, wszystko
pozostałe, choćby najbardziej nieprawdopodobne,
musi być prawdą...
Arthur Conan Doyle
Najmilsze pozdrowienia. Pedro

Rozwiń odpowiedzi (1)

Śr, 14 kwi 2021 08:16 | ocena: + 1

-relatysta | Załogant

@Pedro-52,
I owszem, ciekawy cytat. Co prawda niesprecyzowane "niemożliwe" - można różnie interpretować ale co tam.
Cieszę się że Cię również rajcują nowinki naukowe i takie tam poszukiwania.
Mój cytat zaczerpnąłem z książki " Wszechświat z niczego - Lawrence M. Krauss" którą właśnie czytam z chomika - polecam. Dla mnie bardziej "strawna" niż teoria zachowań mionów. Ważne że, na razie co prawda mozolnie, ale jakoś poznajemy - przyrodę.

Sob, 10 kwi 2021 21:24 | ocena: + 5

Jolaos | Załogant

Wydaje się że to sen ale nie można wykluczyć że tak się działo w rzeczywistości - może innej niż ta tutaj ziemska.
Któż to wie czy nasza jaźń nie funkcjonuje i tu i tam i gdzieś jeszcze. W tym samym czasie.
Mnie ostatnio przyśnił się kolega z podstawówki który zginął ok 30 lat temu skacząc do wody , i trafił na przeszkodę.
Po przebudzeniu trochę się zdziwiłem bo nie mieliśmy takich bliższych relacji , ot poszedł do wojska i został na zawodowego w innym mieście.
I w tym śnie w mieście gdzie chodziłem do szkół on i ja szukaliśmy sklepiku by kupić piwo i razem wypić.
Sklepiku bo kiedyś nie było tych molochów jak teraz tylko takie budki drewniane gdzie tylko sprzedawca był w środku.
I tego piwa nie kupiłem , a to sklepik zamknięty , a w drugim remont i coś jeszcze ...
Bardzo sie tym zdziwiłem ....i tak zostało

Wyświetl według: Chronologicznie Ocena
w kolejności: rosnąco malejąco

* Informujemy, iż treści zamieszczane w komentarzach, lub innych rubrykach, w których internauta może dodać swój wpis nie są stanowiskiem Fundacji Nautilus i nie stanowią one odzwierciedlenia naszych poglądów, upodobań bądź sympatii. Fundacja Nautilus nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez Użytkowników.

Aby dodać komentarz, zaloguj się.
szukaj:  

Wejście na pokład

Zapamiętaj mnie

Wiadomość z okrętu Nautilus

8 maja 2021: [...] Kolejna niepokojąca wizja przyszłości Krzysztofa Jackowskiego. W miesiącach wakacyjnych wydarzenie, które wstrząśnie światem - w konsekwencji pojawi się gospodarczy kryzys, który ze świata dotrze także do Polski. Na jesieni jak powiedział jasnowidz 'powrót zarazy z ogromną siłą. O wizji jasnowidza piszemy w ramach projektu MESSING  [...]

UFO24

więcej na: emilcin.com

Dziś, 15:12 | [...] Witam wczoraj [ 7 maja 2021 - przyp. FN] około 19:10 dostrzegłem kilka ciemnych punktów wiszących rozproszonych na niebie. Miejscowość Bełżyce. obserwowałem je z okolic ulicy Przemysłowej na zachód. Zrobiłem nagranie i udało mi się złapać jeden z tych obiektów. Chociaż robiłem to trochę na ślepo, ponieważ lepiej było je widać okiem niż w ekranie telefonu. Nawet myślałem, że nic nie nagrałem. W każdym razie przesyłam nagranie do analizy. Proszę o anonimowość [dane do wiadomości Fundacji ...

Dziennik Pokładowy

Wtorek, 20 kwietnia 2021 | Kolejne informacje podawane przez Pentagon i armie USA nie pozostawiają wątpliwości – zjawisko Niezidentyfikowanych Obiektów Latających jest równie prawdziwe jak istnienie Antarktydy. Praktycznie nikt z czytających ten tekst nie był na Antarktydzie, ale dobrze wie, że Antarktyda istnieje. Z UFO jest tak samo. I tak pojawił się poważny problem. Z czym? A z tym, co mówią "obcy z UFO...

czytaj dalej

FILM FN

UFO NAD BEŁŻYCAMI - 7 maja 2021, godz. 19:10

archiwum filmów

Archiwalne audycje FN

Playlista:

rozwiń playlistę
Właściwe, pełne archiwum audycji w przygotowaniu...
Będzie dostępne już wkrótce!

Poleć znajomemu

Poleć nasz serwis swojemu znajomemu. Podaj emaila znajomego, a zostanie wysłane do niego zaproszenie.

Najnowsze w serwisie

Wyświetl: Działy Chronologicznie | Max:

Najnowsze artykuły:

Najnowsze w XXI Piętro:

Najnowsze w FN24:

Najnowsze Pytania do FN:

Ostatnie porady w Szalupie Ratunkowej:

Najnowsze w Dzienniku Pokładowym:

Najnowsze recenzje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: OKRĘT NAUTILUS - pokład on-line:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: Projekt Messing - najnowsze informacje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: PROJEKTY FUNDACJI NAUTILUS:

Informacja dotycząca cookies: Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu logowania i utrzymywania sesji Użytkownika. Jeśli już zapoznałeś się z tą informacją, kliknij tutaj, aby ją zamknąć.